W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
The Big Picture (napisy PL)  
Podobne tematy
Zwalczaj Nowy Porządek Świata (PL)39
Esoteric Agenda - Ezoteryczne Plany (napisy PL)71
Esoteric Agenda part 1-13 - Zeitgeist się chowa !!12
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
21 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 6541
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 04 Lut '09   Temat postu: The Big Picture (napisy PL) Odpowiedz z cytatem

The Big Picture (PL)

Pełny Obraz 1/9


Lista odtwarzania:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=E506762994732415

Napisy:
http://rapidshare.com/files/193757424/penyobraznapisy.zip.html

The CrowHouse, download in Hi Definition:
http://thecrowhouse.com/bigpic.html
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 04 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykop:
http://www.wykop.pl/link/140465/the-big-picture-pelny-obraz-napisy-pl
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 04 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ten sam film, który zrobił aodscarecrow? No świetnie. Kiedyś na napisy do ciekawych filmów trzeba było czekać i czekać, a teraz... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 04 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten sam Smile
Maciek szybko tłumaczy...
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 04 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
rapidshare

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.


Jeśli wrzucacie coś na rapidshare to tylko jak macie tam konto (nawet to darmowe) bo jak się wrzuca bez zalogowania to ściągnie tylko 10 osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 04 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film jest rewelacyjny i trzeba szybko rozpocząć dystrybucję Exclamation

Obowiązkowa pozycja na "płyty prawdy". Ja zaczynam rozdawać płyty tylko z tym filmem, bo ludzie nie maja czasu na oglądanie wielu różnych filmów z tej tematyki. Tutaj jest wszystko w pigułce i dotyczy tego co się dzieje właśnie TERAZ.

Film jest darmowy, można go rozpowszechniać. Może znacie jakiś serwis gdzie to można umieścić w dobrej jakości?

Napisy:
http://rapidshare.com/files/193935407/The_Big_Picture__PL_.rar

The Big Picture, download in Hi Definition:
http://thecrowhouse.com/vid/bigpic.wmv
(prawy klik, zapisz element docelowy jako...)
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ben




Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 04 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialny film.w koncuu zostal poruszony watek na temat podzialow wsrod przebudzonych.Waldek dzieki za wrzute i Maciek za tlumaczenie.Pozdrawiam.
_________________
Tylko skur..el chce wladzy nad innymi a sa tacy ktorzy maja wladze nad Twoja dusza.Wszystkich ich trzyma za morde pieniadz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 04 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeznakomity...Prze!
Maciek - jestes wielki, Ty nie mniejszy Waldek! Wink

To jedziemy z tym koxem...!
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 04 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry, ale będę marudny (sorki!) ... czy mógłby jakiś dobry człowiek acz fachowiec wkleić żółte napisy do filmu i wrzucić na serwer prawda.vole.pl, jeżeli brak miejsca to można podmienić filmy w folderach, które już "wiszą" 2 miesiące .. Taki film bardzo ułatwia oglądanie i przyswajanie treści. Potwierdza się to co pisałem, że nie ma sensu dyskutować przez miesiąc jakie filmy powinny się znaleźć na jakiej płytce bo życie jest dynamiczne i przynosi nam niespodzianki .. czasem nawet miłe, przybywa dobrych filmów i niech one będą dostępne pojedynczo, a każdy sam zdecyduje o zawartości płyty. Zbliża się już moment, gdy będzie można złożyć 5 tematycznych płyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 04 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak ten film znakomity, jako singiel na płyte, jak również na zakończenie płyt prawdy.

Nie wiem dlaczego, ale ten film kopnął mnie w tyłek. Jutro idę do supermarketu (nie, nie po fortunę "bez dosypywania cukru") a po jakiś większy komplecik płyt DVD.
_________________
Limit postów na żądanie - 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrath




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny film!!!!!

Powinni go obejrzeć Ci z wątku nt. planety X (w szczególności jedna osoba - ta nakręcająca tamten temat:))

A poważnie to wszyscy bez wyjątku powinni go obejrzeć...ładnie wszystko zebrane w jedną całość...

Zastanawia mnie kwestia TV poruszona w filmie(fale alfa i te sprawy)...jak do tego wszystkiego mają się współczesne telewizory?(LCD, plazmy)bo to wszystko o czym jest mowa w tej części filmu dot. zwykłych CRT...które to lada dzień znikną całkowicie z naszych domów...chyba, ze czegoś nie wiem odnośnie LCD, plazm, OLEDów

Druga sprawa to część nr. 8....czy jest ona w całości? bo wygląda jakby była ucięta końcówka..zresztą bardzo ciekawa...rzekł bym najistotniejsza...to pytanie oczywiście do Waldka kieruję.

Przy okazji dzięki wielkie za ten film
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:54, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kondrath napisał:
Druga sprawa to część nr. 8....czy jest ona w całości? bo wygląda jakby była ucięta końcówka..zresztą bardzo ciekawa...rzekł bym najistotniejsza...to pytanie oczywiście do Waldka kieruję.


Pytanie raczej do Maćka, ja oglądałem wersje "Hi Definition"
Robię teraz konwersję pod płyty dvd, wrzucę też na jakiś serwis, może uda się lepszą jakość osiągnąć.

btw mobilizujący film...
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rafaelo




Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 10
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:45, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki wielkie za udostepnienie i przetlumaczenie materialu, jestem pelen podziwu!!!

Zaraz znow sproobuje subskyrbcje zaaprobowac waldek!

pjona!!!!!!!!!!

duzo mocy zycze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:18, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choruje na glos tego lektora mimo, ze zazwyczaj to za australijskim akcentem nie przepadam..choruje w pozytywnym znaczeniu oczywiscie Smile jak on sie nazywa jeszcze raz Waldek? wiem jedynie ze to on zrobil Esoteric Agenda i Zwalczaj Nowy Porządek Świata.. mysle, ze robi on bardzo dobre filmy- lepsze niz Zeitgeist i produkcje Alexa Jonesa.. obecny film rowniez bardzo mi sie podobal-5/5
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:52, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.thecrowhouse.com

The Crowhouse Video Channel:
http://youtube.com/user/aodscarecrow


Cytat:
Do yourself and your family a favor...
Dont Fall into the Sheeple Pit...


TURN OFF YOUR TELEVISION!
Ignore the TV Media

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film jest dobry bo mobilizujący:)

Przez pierwsze 2 części co prawda przysypiałam...to już później ciśnienie mi zaczęło skakać Very Happy

Największy problem jaki mamy my sami i inni ludzie to ignorancja!

Tę ignorancję widać dosłownie wszędzie od forów internetowych zajmującymi się pierdołami po przez użytkowników wykop ( jest ich tam 72 000) , a nawet w oglądalności tego filmu- z każdą kolejną częścią coraz mniej osób obejrzało ten film.
I tak jak jest powiedziane w filmie '' dopóki tego nie zmienimy będziemy wpadać i obijać się o siebie''!!!
I to jest to co dokładnie robimy skupiamy się na szczegółach... całe wątki 9/11 ludzie kłócą się o szczegóły (choć jest takie powiedzenie,że diabeł tkwi w szczegółach Very Happy)
to wydaje mi się ,że za bardzo skupiamy tą energię na argumenty potwierdzające własną wizję, aniżeli na sedno problemu, a sedno jest takie ,że wiemy kto miał interes w projekcie 9/11 i to trzeba przekazywać dalej...pokazywać kto dzięki wydarzeniom z 9/11 uzyskał najwięcej profitów!

Oni dobierają się do Nas w dosłownym tego słowa znaczeniu i niedługo nie będzie nigdzie ucieczki bo kontrolwać będą to co masz na talerzu więc w dosłownym znaczeniu będą w środku Twojego organizmu...będą w środku po przez chip...będą w środku dzięki nowoczesnej technologii kontrolującej umysły.
Teraz jeszcze mamy trochę wolności ponieważ możemy kontrolować i selekcjonować to co
konsumujemy...nie mamy chipa...więc nie jesteśmy na smyczy w dosłownym tego słowa znaczeniu...technologie jeszcze nie są ,aż tak rozpropagowane związku z tym nie jesteśmy chodzącymi jeszcze cyborgami.
Ale czy tak samo będziesz mógł powiedzieć o swoim dziecku lub wnuku...?


P.S
Jeśli tłumaczycie film dlaczego nie dajecie adresów do portali dzięki którym ludzie mogą dowiedzieć się czegoś więcej...niestety po przez takie postępowanie kontynuujecie proces obijania się o siebie! Evil or Very Mad zamiast tego na końcu filmu dostałam informację od maćka w postaci słowa''powodzenia''... no sorry... wtf!?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spaczony




Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szacun za tłumaczenie
_________________
"...mam swoje prawa, nikt nie zabroni mi sie zastanawiać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
housecat




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Serdecznie!
Zgadzam się z przedmówczynią Tańczącą z wilkami ! Smile
Za dużo nas dzieli, a choć łączy również dużo czasem brak nam chociaż większej chęci, aby tylko trochę popchnąć się dalej, poza pewną linię, linię pomiędzy biernością a działaniem.

Każdy podczas swego dnia spotyka ludzi, wyobraźcie sobie, ile informacji, bądź bodźców do pozyskiwania tych informacji można przekazać! Jeśli prawie każdy zapytany odpowie że coś jest nie tak z tym światem, dodając po chwili "..ale tak już musi być.." - nic nie "musi" życie to kwestia wyborów, jakość zależy od tych podjętych, nie tych w głowie.

Wielkie dzięki za "działanie" dla Macka i Waldka którzy bardzo skutecznie rozbudzają kolejne świadomości Wink nie pozwólmy być im samym w tym. Pozdrawiam Serdecznie i życzę dużo siły do działania, mam wielką nadzieję, że wszyscy spotkamy się pewnego dnia i pogratulujemy sobie, owocnych wyborów. Smile

Łukasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleś robi naprawdę nieziemsko sensowne filmy. Po prostu świetny przedstawiony materiał, to musi trafić do większej liczby odbiorców. Napisy trza trochę do synchronizować spoko zajmę się tym Wink
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś ma ten sam problem , próbując ten film(http://thecrowhouse.com/vid/bigpic.wmv) odtworzyć na stacjonarnym odtwarzaczu dvd, że nie odtwarza napisów?
Próbowałem .srt, .ssa i skonwertowałem nawet na .txt, w ogóle nie odtwarza u mnie napisów , film jest w formacie WMV 9.

sonic3 napisał:
nie próbowałem ale za kilka dni będzie dostępny w DivX z wklejonymi poprawionymi napisami i ważący o połowę mniej Smile


w sumie do tego czasu sam sobie przekonwertuje ;', ale wiadomo jeżeli będzie 2x mniejsza waga to 2x gorsza jakość Wink i w sumie dziwne nie zauważyłem, że ten film jest w jakości HD czyli(720x480), a mimo to mój odtwarzacz go odtwarza(który nie ma opcji, do odtwarzania filmów HD), ale niestety w ogóle napisów nie widać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie próbowałem ale za kilka dni będzie dostępny w DivX z wklejonymi poprawionymi napisami i ważący o połowę mniej Smile
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:34, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoo napisał:
w sumie do tego czasu sam sobie przekonwertuje ;', ale wiadomo jeżeli będzie 2x mniejsza waga to 2x gorsza jakość Wink i w sumie dziwne nie zauważyłem, że ten film jest w jakości HD czyli(720x480), a mimo to mój odtwarzacz go odtwarza(który nie ma opcji, do odtwarzania filmów HD), ale niestety w ogóle napisów nie widać.


To nie jest rozdzielczość HD. Mimo iż skrót HD po angielsku oznacza "wyższą rozdzielczość" i można tu przyjąć wiele rozdzielczości to do standardów przyjęły się te dwie: 720p czyli 1280×720 pikseli i 1080i / 1080p czyli 1920×1080 pikseli. Rozdzielczość tego filmu to 720x480 czyli podchodzi pod standard NTSC. Tu jest porównanie standardów: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/co.....ds.svg.png
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:46, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

film pierwsza klasa! dziekuje osobie tlumaczacej ten film, swietna robota, juz zaczynam rozsylac linki do filmu po ludziach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fred




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 06 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry film - dzięki za tłumaczenie.

Film, który skupia się na rzeczach najważniejszych czyli na sprawie wolności i żywności. Bardzo ładnie demaskuje dezinformacje, które mają być tematami zastępczymi odciągającymi ludzi szukających prawdy od meritum.

Szacunek dla autorów i tłumaczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film usuniety z JewTube
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


The Big Picture (napisy PL)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile