W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jak zrobić video?  
Podobne tematy
Robienie filmów pod youtube/gvideo9bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 4883
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 21 Sty '09   Temat postu: Jak zrobić video? Odpowiedz z cytatem

Czesc... mógłby mi ktos doradzic jakich programów najlepiej użyć aby stworzyć np video na YouTube? tak aby miał filmik np obrazki w tle + muzyke + np mój głos lub głos z "Ivony" -> wielkie dzięki za pomoc Smile -> nie robiłem jeszcze filmików ale wiem ze niektórzy z Was juz tak Smile Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Wyspa,

ja wszystkie swoje filmy - http://pl.youtube.com/user/NieTylkoKontrowersje - robię w programie Ulead Video v.9

Można też robić w programie (o ile masz Windowsa) Windows Movie Maker (jest on już zainstalowany w systemie Windows XP Pro (ja tak przynajmniej mam).

Są też inne, darmowe programiki, ale ten Windows Movie Maker w zupełności wystarczy. Jeżeli nie chcesz nagrywać samego siebie kamerą, to robisz film na podstawie np. fotek, które dołączasz do programu. Do tego dołączasz ścieżkę dźwiękową. Łączysz to wszystko jakimiś efektami, dodajesz ew. napisy. I to chyba wszystko.

Jeżeli chcesz wiedzieć coś konkretnego, pisz, spróbuję pomóc i ew. doradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, wszystko tylko nie głos IVONY spierniczysz cały film, a co do programów to polecam MAGIX Movie maker 12, prosty a i efekty można wycisnąć przyzwoite. SONY Vegas też niczego sobie. Oczywiście o Adobe Premiere nie wspominam bo to kombajn bez konkurencji na rynku. Ale jego obsługa może sprawiać kłopoty na początku. W Windowsowym shicie nie rób filmów bo to kiszka jest, no co prawda 80% filmów z Tuba jest w nim montowana ale to widać już po 2 sekundach filmu
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 ma rację, pisząc, że większość filmów na youtube robiona jest przez WMM (Windows Movie Maker). Jednak z tym, czy jest to "kiszka", to rzecz gustu. Smile Dużo zależy od tego, co się chce przekazać. Jaki temat poruszyć. Oglądałem naprawdę smętne (mówię tu o wartościach technicznych) videa, które niosły za sobą bardzo dobre treści. Tak więc według mnie zależy co chce się przekazać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodam jeszcze, że ciekawy film video można zrobić w darmowym programie PhotoStory3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemyślenia odnośnie WTC 9/11 oraz manipulacji!

Very Happy

To mój pierwszy filmik i wyszło jak wyszło Cool ale się starałem hehe i mam nadzieje ze da to komuś coś do myślenia Surprised Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa, ciekawy tekst i ciekawy filmik! Nie jest to takie trudne, jak widzisz.
Te "macki" z ośmiornicą mi się podobają. Smile

ale wracając do filmiku - głos Ivony obniża wartość całości; niestety... Jeżeli ja osobiście miałbym wybierać między Ivoną a napisami, robiłbym napisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwała za chęci. Nie poprzestawaj na jednym, z czasem nabierzesz wprawy i każde następne dzieło będzie lepsze. Takich ludzi nam trzeba. Tak trzymać towarzyszu. Smile

Proponuję zrobić jeszcze 3 filmy o następującej tematyce.
1. Ćwiczenia odbywające się 11 września 2001 roku:
Congresswoman Cynthia McKinney grills Defense Secretary Donald Rumsfeld on the Pentagon's missing trillions, DynCorp's slave trade, and the 9/11 wargames.
http://www.911podcasts.com/files/video/McKinneyGrillsRumsfeld.mov
House Hearing on FY06 Dept. of Defense Budget, March 11, 2005.
http://www.911blogger.com/taxonomy/term/1947


2. Wprowadzenie w życie 11 września 2001 roku dyrektywy CoG (Continuity of Government) i czy trwa ona do dziś?
http://www.911blogger.com/node/19153
http://constitutionally.blogspot.com/2008/04/continuity-of-government.html
http://pl.youtube.com/watch?v=QdfjsS9Wqk8

3. Jakie po 11 września 2001 roku zaszły zmiany pod względem zasobności portfeli przeciętnych obywateli i korporacyjnej elity. Chodzi konkretnie u uzmysłowienie jak 9/11 wpłynął na przepływ kapitału z klasy średniej i niższej (99% populacji) do najwyższej (1% populacji) .

Gdzieś natknąłem się na taką statystykę:

Congressional Record Office ustaliło, że:
10 lat temu na 1% Amerykanów przypadało 37% wszystkich przychodów z majątku kraju (z odsetek od pożyczek, dywidendy i zysków kapitałowych)
5 lat temu na 1% Amerykanów przypadało już 57% przychodów z majątku kraju.
Dziś 1% Amerykanów zgarnia ok. 70% przychodów z majątku kraju.

Chyba dosadniej nie da się wskazać Cui Bono (kto zyskał) na 9/11.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za rady i wsparcie Smile

Zrobiłem filmik w "Windows Movie Maker" Smile -> zobaczymy co przyszłość pokaże Smile -> jak zrobie coś jeszcze to dam znać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
dzięki za rady i wsparcie Smile

Zrobiłem filmik w "Windows Movie Maker" Smile -> zobaczymy co przyszłość pokaże Smile -> jak zrobie coś jeszcze to dam znać Smile

...jak zrobisz coś jeszcze, to sam zobaczę, bo subskrybuję Twój kanał - http://pl.youtube.com/user/DobrySamarytanin Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemyślenia odnośnie zysku i wyzysku!


Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycje i tematyka fajne ale głos syntezatora IVONY boli, oj boli i staram się zawsze unikać wszystkiego co ma zaimplementowane tego lektora. Jak już chcesz używać auto lektora, to zwolnij trochę mu obroty, bo zapierdziela z tekstem jak zakręcony ale najlepiej jakbyś z niego zrezygnował, może lepiej samemu to przeczytać albo zrobić wersję z napisami Smile
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może ktoś na forum chciałby przeczytać to dla ciebie? Smile
zamiast tego gównianego syntetyzatora
wiele osób ma ładny głos, a przeczytanie w sumie nic nie kosztuje - kwestia mikrofonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawo przyciągania, a oczyszczanie karmy


Troche z innej beczki Wink -> zwolniłem tempo mówienia "Ivony" Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cenniki i dyplomy dzisiejszych uzdrowicieli

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 22 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli moj glos komus odpowiada, to moge sie poswiecic i przeczytac.
syntazator na prawde odstrasza.
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 22 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyspa, może masz siostre/kolezanke/kumpla co by to ładnie przeczytali do mikrofonu?

najlepszy jest miękki, kobiecy głos Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
seekerer




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 22 Mar '09   Temat postu: Jak zrobić video? Odpowiedz z cytatem

Jeśli wolno wtrącić coś nie w kwestii technicznej...

Co do tych filmików o przeznaczeniu, karmie itp. , albo o uzdrawianiu, to .... wchodzisz w ton dogmatycznego nauczania (tak bo tak, moja racja bo najmojsza).

W tym o uzdrawianiu ciągle przestrzegasz o reklamie w internecie, a na końcu ... bach - wejdźcie na moją stronę bo za darmo. Ale wiesz, pieniądze to nie jedyna pułapka na drodze oczyszczenia ;) Niektórzy ponad pieniądze stawiają popularność, sławę i uznanie ... satysfakcję im to sprawia wielką i ego rośnie.

No i z tym przeznaczeniem. Wg. ciebie film bardzo zły bo ujawnia jakiś mechanizm. Ale wiesz że narzędzia można w różny sposób wykorzystywać. Przeznaczenie wg. ciebie powinno być niezmienione. A np. wg. mnie wraz z rozwojem świadomości zmienia się, jak najbardziej się zmienia... i na dodatek im bardziej jesteś świadomy, tym bardziej odpowiedzialny za swoje czyny. Jeśli dowiadujesz się, że wibracje emocji i myśli przyciągają podobne wibracje, to rozwijając swoją świadomość możesz być bardziej uważny, nie tylko w tym co robisz, ale i w tym co myślisz, koncentrować się na bardziej wzniosłych rzeczach czy sprawach, przecież nie każdy zaraz zacznie myśleć o kasie.

Może jak tak wpadasz w ton guru, to byś zaznaczał "wg. mnie", albo wg. takiej a takiej linii nauczania czy czegoś tam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 22 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

seekerer: co do reklamy stronki na końcu video to owszem ma to służyć aby więcej osób weszło na stronke to oczywiste ale nie chodzi mi tu o coś takiego że wejdzie więcej osób to moje ego urosnie hehe nie nie nie Very Happy (nie poświęcałbym swojego czasu na ciągłe robienie dzien w dzien tej stronki z Wiesią gdyby chodziło o to aby moje EGO sie lepiej czuło hehe Very Happy szkoda tyle energi tracic -> nawet nie ma kto zbytnio napisac na stronce ze jest fajna czy cos bo nie ma tam z nami zadnego kontaktu -> a swoją drogą to zawsze jest miło jak ktoś pochwali stronke czy coś ale to po prostu motywuje do dalszej pracy -> widzę wtedy ze to co robimy ma sens -> ja się ciesze ze im więcej osób może poczytać stronke to tym lepszy będzie świat i tym mniej będzie wojen i wszelkiej przemocy... im więcej osób wejdzie tym więcej wybaczenia itd itp... ja rozumuje w ten sposób -> ta stronka jest za darmo i nigdy nie bedzie sie na niej zarabiac chodzby miała 100tys wejsc dziennie Smile ona ma sluzyc innym : P no i tyle...

W tamtym wideo odnosnie "the secret" to chyba dałem jasno do zrozumienia że obrastanie w luxusy nie jest tym co mamy tutaj na Ziemi robic Wink i nie przyslismy tutaj opalać swojego brzucha Wink To że film ujawnia pewne mechanizm to nie znaczy że jest zły! tam po prostu pokazane jest mniej wiecej jak dziala tworzona przez nas karma itd itp ale ja jestem przeciwko tworzenia jej jeszcze więcej bo pozniej trzeba ją spalić czy to nam sie podoba czy nie : P


PS. dodam jeszcze na koniec tylko że zgadzam się z tym że chciałbym aby stronka była jak najbardziej popularna ale nie dla własnej chwały tylko dla dobra innych -> możesz nie rozumiec takiego rozumowania ale ono właśnie takie jest i nazywa się to "współczuciem dla innych" : P -> ja mam utopijną wizję gdzie wszyscy żyją w zgodzie ze sobą a wszyscy źli ludzie zostają obaleni Rolling Eyes Wink Jezeli stronka chodź troche pomoże innym będzie to moje i Wiesi zwycięstwo Smile i będziemy się cieszyć szczęsciem innych! są tutaj ludzie którzy też chcą pomagać innym w ten czy w inny sposób i chyba powinni rozumiec moje rozumowanie! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seekerer




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 22 Mar '09   Temat postu: Jak zrobić video? Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:

W tamtym wideo odnosnie "the secret" to chyba dałem jasno do zrozumienia że obrastanie w luxusy nie jest tym co mamy tutaj na Ziemi robic ;) i nie przyslismy tutaj opalać swojego brzucha ;)


No właśnie o takie coś mi chodzi...
TY po prostu jasno dajesz do zrozumienia swoim widzom, że...

Ale na podstawie czego?
Ty jako:
Najwyższy Autorytet...
Na podstawie Własnych realizacji...
Bo ci ktoś powiedział...
Bo gdzieś przeczytałeś...
Bo możesz wygłaszać co chcesz i już - wolność słowa jest ;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1858
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 22 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

wiele osób ma ładny głos


a Ty skąd wiesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 22 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
a Ty skąd wiesz?

logika - gdyby posiadanie ładnego głosu było takie unikalne to lektorzy i wszelkiego rodzaju prezenterzy zarabialiby w chuj siana Smile
poza tym aktorzy - jest wielu aktorów.
ludzie zazwyczaj nie zdają sobie sprawy, że ich głos pasowałby do filmu, ze jest wystarczająco ładny Smile

większym problemem zrobienia dobrego lektora są chyba kwestie techniczne - nagrywanie głosu w pokoju z otwartym oknem na mikrofonie od skypa mija się raczej z celem.
jeśli o to chodzi w domowych warunkach to najlepiej chyba zamknąć się w szafie na czas nagrania Smile
oczywiście pomijając dobrej jakości mikrofon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 22 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

seekerer: na podstawie moich zyciowych doswiadczen oraz autorytetów takich jak Jezus, Buddha czy święci... Jakbym uważał że ten filmik o np prawie przyciągania się nikomu nie przyda to na pewno bym go nie zrobił...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seekerer




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Wyspa

Ja się z tobą nie kłócę, tylko próbuję ci pomóc Smile

Jak chcesz produkować własne filmiki to musisz być przygotowany na różne reakcje i pytania widzów, z cyklu :
A skąd Ci się to wzięło? Kto/co za tobą i tym co wygłaszasz stoi? A kim ty w ogóle jesteś?

Dlatego jak chcesz być traktowany poważniej to podawaj choć w sposób szczątkowy jakieś źródła inspiracji. Skąd ci się bierze to o czym mówisz. Czy ty jesteś autorytetem, czy na autorytetach (jakich), czy na faktach (jakich) się opierasz.

A wiesz, z autorytetami to jest czasami też tak, że jak ktoś jest w jednej dziedzinie autorytetem, to później mu się robi coś takiego, ze już na wszystkie możliwe tematy się autorytarnie wypowiada. Dlatego warto się trochę kontrolować z tym tonem, bo to jednym może imponuje, ale dla innych śmiesznie wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

seekerer: nie wiem o jakim tonie mówisz bo mówie normalnie : P hmmm -> toczyłem długie dyskusje na niektorych forach o prawie przyciągania i już byłem zmęczony tym więc powstał filmik i jak ktoś mnie pyta o np prawo przyciągania to daje filmik i jest tam zawarte wszystko co chciałbym przekazać Wink -> ten filmik mnie odciąża w tłumaczeniu miliard razy tego czemu nie jestem za stosowaniem the secret Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jak zrobić video?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile