W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
miarka się przebierze  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1187
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:02, 02 Sty '09   Temat postu: miarka się przebierze Odpowiedz z cytatem

wątek wycięty stąd:
viewtopic.php?p=66860#66860


Już mnie to już wkurwia, niedługo NWO nie będzie musiało produkować terrorystów, bo miarka się przebierze i zdesperowani ludzie na prawdę zaczną zamachy robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:10, 02 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestar napisał:
Już mnie to już wkurwia, niedługo NWO nie będzie musiało produkować terrorystów, bo miarka się przebierze i zdesperowani ludzie na prawdę zaczną zamachy robić.


Z moich obserwacji wynika, że właśnie o to im chodzi... szykują coś dużego co rozwścieczy ludzi i dojdzie do zamieszek o wiele poważniejszych niż w Grecji. Jestem na 100% pewny, że jednym z tych miejsc będzie Wielka Brytania. Nie wiem kiedy i co będzie zapalnikiem... ale będzie to miało związek z kryzysem finansowym, który właśnie generują.
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:29, 02 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

offtop (do posta Waldka) a' propos zamieszek, chaosu, głodu etc.

Cytat:
Widziałem tych, którzy chcieli mieć wszczepiony chip i tłumy na ulicach kontrolowane przez helikoptery.


Przedsmak zamieszania, które ogarnie wasz kraj (usa).
Powiedziałem wam już o nadchodzącym głodzie, i o tym aby każdy zgromadził trochę żywności. Niektórzy posłuchali, ale większość albo nie słyszała tego komunikatu, albo odrzuciła go jako niewiarygodny.
Globaliści użyją tej kary głodu, aby zdobyć kontrolę nad ludźmi poprzez własne dostawy żywności.
Powstanie straszliwy chaos, gdy ludzie zaczną wykupować żywność ze sklepów, i powstaną zamieszki, gdy głodni ludzie będą gonić za żywnością.
Zaopatrzenie w żywność będzie niedostateczne i poddane pełnej kontroli.

Evil or Very Mad rambo

Produkty żywnościowe będzie mógł kupić tylko ten, co jest oznakowany znamieniem Bestii.
Gdy to zamieszanie nastąpi, powinniście uciekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:46, 02 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnie trzy posty powinny być w nowym temacie @Bimi

Dobranoc Smile
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 02 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadę dzisiaj po pierwszą partię konserw, świece i zapałki. Coś chyba zaczyna się dziać, bo na onecie i tvn24 przestali chyba moderować. Można jechać po bandzie ile wlezie - a to jest raczej rzadko spotykane. Confused
Postrzeganie świata w ciemnych barwach nie należy do moich ulubionych zajęć, ale skąd wziąć optymizm? Ostatnio postanowiłem odgrzebać z piwnicy starą książeczkę pt. "Głowa Kasandry". Wizja przyszłości świata jest ujęta genialnie. Polecam.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 02 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:

Z moich obserwacji wynika, że właśnie o to im chodzi... szykują coś dużego co rozwścieczy ludzi i dojdzie do zamieszek o wiele poważniejszych niż w Grecji. Jestem na 100% pewny, że jednym z tych miejsc będzie Wielka Brytania. Nie wiem kiedy i co będzie zapalnikiem... ale będzie to miało związek z kryzysem finansowym, który właśnie generują.


Dlatego właśnie się zastanawiam czy nie odwalamy kreciej roboty informując ludzi o NWO. Nakręcamy spiralę paniki i strachu. Ułatwiamy ustawienie rewolucji mającej zniszczyć "kapitalizm", a jak zwykle nie będziemy mieli nic do gadania w kwestii wyglądu systemu po rewolucji. Tyle, ze z drugiej strony - cóż innego można zrobić i tak źle, i tak niedobrze. Rolling Eyes
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 02 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit napisał:
Dlatego właśnie się zastanawiam czy nie odwalamy kreciej roboty informując ludzi o NWO. Nakręcamy spiralę paniki i strachu. Ułatwiamy ustawienie rewolucji mającej zniszczyć "kapitalizm", a jak zwykle nie będziemy mieli nic do gadania w kwestii wyglądu systemu po rewolucji. Tyle, ze z drugiej strony - cóż innego można zrobić i tak źle, i tak niedobrze. Rolling Eyes


Niestety tak jest, odgrywamy pewną rolę w przedstawieniu, które reżyseruje elita stojąca za NWO. Ten problem porusza David Icke w Beyond the Cutting Edge i przedstawia jego rozwiązanie.

Serdecznie polecam:
arrow viewtopic.php?t=5175
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 02 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak do tej pory miałem do Icka kilka podejść i każde w sumie nieudane - widocznie nie dojrzałem do niego jeszcze. W dodatku dzisiaj jeszcze się wyprowadzam (daleko od miasta - w końcu NWO nadciąga - ciężko w mieście zrealizować sobie jakąś formę zabezpieczenia przed tym Wink) i będę miał internet tylko przez GPRS/EDGE - czyli o ściąganiu czegokolwiek mogę zapomnieć. No cóż, widocznie w moim przypadku na Icka jeszcze nie przyszła pora.

Na szczęście wszystko ma swoje plusy i minusy. Po przeprowadzce mam zamiar uruchomić stronkę w stylu - Complete Idiot's Guide To Build Your Own Shelter. Tak mniej więcej - w skrócie (z czego ten tytuł to bardziej jest mniej w porównaniu do tego co bym docelowo tam widział). Cool

Oczywiście jak ruszę - nie omieszkam linka wkleić w odpowiednim dziale. Wink

EDIT: Rep - no z miesiąc na film conajmniej Wink No i tam jeszcze zdaje się limity transferu są.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 02 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit
Mozna sciagac tylko wiecej czasu potrzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


miarka się przebierze
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile