W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forum zeszło na psy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
22 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5026
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manix bardzo dobra diagnoza, ale wnioski trochę zbyt daleko posunięte.

Jedyne, co pozostaje to przesiewanie informacji. Nie da się uniknąć wprowadzania dezinformacji w każdej teori. Trzeba się wysilić i pomysleć, czy aby przypadkiem pod pretkestem prawdy nie przemycają idiotyzmów, by tak jak to ujął Manix zdyskredytować teorię, albo odrzucić od niej racjonalnie myślących. I to się udaje w 100%. Każda teoria, choćby prawdziwa, nie skupia się na sednie sprawy, ale na z pozoru nic nie znaczących szczegółach, jak reptylianie czy hologramy (i inne bzdury 9/11), co ją z miejsca dyskredytuje, a prawdziwy sens zdarzeń pozostaje zignorowany.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Volv napisał:
Cytat:
Co do tych reptilian to nikt nie zmusza nikogo do przyjmowania tego za prawdę. Osobiście nie wierzę w żadnych gadoludzi i im podobnych, ale nie mam nic przeciwko, kiedy ktoś o nich pisze. Jednak jak tu ktoś kiedyś wyskoczył z monetami przedstawiającymi dinozaury jako dowodem ich panowania to nie mogłem wytrzymać Very Happy


Dot. Gady na numizmatach .. viewtopic.php?t=4921&highlight=

Nie chciałem przekonywać tych, którzy w to nie wierzą, że reptyle istnieją i nie wskazywałem, że przedstawiam dowód na ich istnienie. Temat aktualnie dosyć niemodny i niewiele się tym przejmuję, bo końcu każdy stanowi świadomość i ma prawo wyrażać wolną wolę, a niechęć masowego umysłu do badania tego tematu to osobiście nawet woda na mój młyn. Choć mam nadzieję, że coraz więcej jednostek dusz zacznie się tematem interesować. Uważam go za klucz do drzwi pierwszych i ostatnich.

Generalnie przyjmuję założenie, że istoty reptoidalne istnieją i są odpowiedzialne za 'drapieżny umysł' ... ego ... i wszelkie podobne temu sprawy. Bardziej niż udowadnianiem komukolwiek ich istnienia zależy mi na badaniu zachowania tego umysłu, jego mechanizmach działania w powiązaniu ze strachem, masowym umysłem, lucyferianizmem, i odkrywaniem go i wyodrębnieniem, przede wszystkim, we własnej osobie, ale również we własnym otoczeniu, po to, żeby zrozumieć, nie dać złapać reptylom, i by umieć wrócić do domu Ojca.

Cyt. „Obserwuj swój umysł, tak jakbyś obserwował ruchy kobry”.

Kiedyś miałem taki piękny sen, bawiliśmy się, śpiewaliśmy, nie znane były mi zmartwienia,i nagle dotarło do mojej świadomości, że muszę wrócić na Ziemię. Zacząłem płakać z tego powodu i mówić „a ludzie nie wiedzą”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal




Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z przykrością muszę się przyłączyć do słów krytyki poziomu merytorycznego forum.
Kiedy zajrzałem tu pierwszy raz trwały bardzo ciekawe dyskusje, które wciągały mnie i wszystkich uczestników godzinami.
Dziś rzeczy istotne zanurzone są w steku bzdur rodem z przedszkola.
Kiedy teoria Oriona o Ziemi, jako centrum wszechświata przekroczyła 9000 odsłon poświęciłem czas i zrobiłem zestawienie "sensowności" pierwszych 50-ciu wątków.
I tak- połowa to były bzdury o niczym czyli kulinaria, kwestia kup w parku czy życzenia świąteczne.
Pięć wątków traktowało o ezoteryce, magii cyfr przepowiedniach i świecie astralnym.
Cztery wątki kwestionowały prawa fizyki i to nie kwantowej, a te znane od stuleci. Prym wiedzie Orion, który rzuca wyzwanie całej wiedzy światowej posądzając ją o przeinaczenie w celu absolutnego ogłupienia. Oazą Prawdy pozostaje Mu tylko Biblia
Pięć wątków to antyNOWo, czyli donkichoteria zapaleńców, którzy chcieliby walczyć, lecz sami nie wiedzą z czym, że nie wspomnę "jak" oraz "czym". Przewrotnie powiem, że panuje na forum schizofrenia, gdyż wszyscy sarkają na panujący porządek świata i jednocześnie chcą walczyć z porządkiem Nowym.
Wśród pozostałych wątków dwa w sposób bezczelny kwestionują poczynione przez Forumowiczów ustalenia (głownie w kwestii 9/11), dwa tematy zaliczyłbym jako ciekawe, lecz nieaktualne (na przykład rozbrajająca szczerość premiera Izraela oraz gen.Jaruzelskim) oraz 2 (słownie:dwa) wątki istotne: O roztrwonieniu 350 mld dolarów przez banki i perspektywach wprowadzenia Euro.

Gdzieś tu, na tym forum jest doskonały tekst o tym jak agencje PR-owe pracujące dla władzy kreują różnego rodzaju wyssane z palca newsy tylko po to, by zaciemnić rzeczywistość. Do tej kategorii zaliczam wszelkie sensacje, jakoby miała nastąpić depopulizacja Ziemi, miało dojść do fałszywej inwazji Obcych, miał nas ktoś "zachipować", zakazać hodowli krów, ukrywał "patenty na wolną energię uzyskaną z nieskończonego źródła jakim są magnesy", komunikował się z cywilizacją na ciemnej stronie Księżyca itp, itd. Można by godzinę wymieniać..
Od dawna śledzę wydarzenia na świecie i zapewniam, że nigdy się tak nie zdarzyło, by elity zapowiedziały swój kolejny krok. Przykład: miała być napaść na Iran, dyskutowano o tym bardzo długo a tym czasem Amerykanie woleli skubnąć Pakistan. Powiedział by ktoś? A casus Gruzji?
Gdybym był administratorem ustanowiłbym Regulamin tego forum, który nałożyłby pewne ramy wspólne dla wszystkich. Brak tych ram powoduje, że zachowujemy się jak sekta, która coś sobie tam ubzdura i trzyma się tego kurczowo. Nikt tu jeszcze nikogo do niczego nie przekonał za to każdy ma swoje urojenie (Iluminaci, Jezuici, Reptelianie) i na poparcie swojej tezy może zamieścić artykuł skopiowany z Onetu albo Tvn24
Tylko czy to jest Prawda O Świecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:08, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowal napisał:
Z przykrością muszę się przyłączyć do słów krytyki poziomu merytorycznego forum.
Kiedy zajrzałem tu pierwszy raz trwały bardzo ciekawe dyskusje, które wciągały mnie i wszystkich uczestników godzinami.
Dziś rzeczy istotne zanurzone są w steku bzdur rodem z przedszkola.
Kiedy teoria Oriona o Ziemi, jako centrum wszechświata przekroczyła 9000 odsłon poświęciłem czas i zrobiłem zestawienie "sensowności" pierwszych 50-ciu wątków.
I tak- połowa to były bzdury o niczym czyli kulinaria, kwestia kup w parku czy życzenia świąteczne.
Pięć wątków traktowało o ezoteryce, magii cyfr przepowiedniach i świecie astralnym.
Cztery wątki kwestionowały prawa fizyki i to nie kwantowej, a te znane od stuleci. Prym wiedzie Orion, który rzuca wyzwanie całej wiedzy światowej posądzając ją o przeinaczenie w celu absolutnego ogłupienia. Oazą Prawdy pozostaje Mu tylko Biblia
Pięć wątków to antyNOWo, czyli donkichoteria zapaleńców, którzy chcieliby walczyć, lecz sami nie wiedzą z czym, że nie wspomnę "jak" oraz "czym". Przewrotnie powiem, że panuje na forum schizofrenia, gdyż wszyscy sarkają na panujący porządek świata i jednocześnie chcą walczyć z porządkiem Nowym.
Wśród pozostałych wątków dwa w sposób bezczelny kwestionują poczynione przez Forumowiczów ustalenia (głownie w kwestii 9/11), dwa tematy zaliczyłbym jako ciekawe, lecz nieaktualne (na przykład rozbrajająca szczerość premiera Izraela oraz gen.Jaruzelskim) oraz 2 (słownie:dwa) wątki istotne: O roztrwonieniu 350 mld dolarów przez banki i perspektywach wprowadzenia Euro.

Gdzieś tu, na tym forum jest doskonały tekst o tym jak agencje PR-owe pracujące dla władzy kreują różnego rodzaju wyssane z palca newsy tylko po to, by zaciemnić rzeczywistość. Do tej kategorii zaliczam wszelkie sensacje, jakoby miała nastąpić depopulizacja Ziemi, miało dojść do fałszywej inwazji Obcych, miał nas ktoś "zachipować", zakazać hodowli krów, ukrywał "patenty na wolną energię uzyskaną z nieskończonego źródła jakim są magnesy", komunikował się z cywilizacją na ciemnej stronie Księżyca itp, itd. Można by godzinę wymieniać..
Od dawna śledzę wydarzenia na świecie i zapewniam, że nigdy się tak nie zdarzyło, by elity zapowiedziały swój kolejny krok. Przykład: miała być napaść na Iran, dyskutowano o tym bardzo długo a tym czasem Amerykanie woleli skubnąć Pakistan. Powiedział by ktoś? A casus Gruzji?
Gdybym był administratorem ustanowiłbym Regulamin tego forum, który nałożyłby pewne ramy wspólne dla wszystkich. Brak tych ram powoduje, że zachowujemy się jak sekta, która coś sobie tam ubzdura i trzyma się tego kurczowo. Nikt tu jeszcze nikogo do niczego nie przekonał za to każdy ma swoje urojenie (Iluminaci, Jezuici, Reptelianie) i na poparcie swojej tezy może zamieścić artykuł skopiowany z Onetu albo Tvn24
Tylko czy to jest Prawda O Świecie?


rewelka!
Wszedłem na wątek, bo już zdzierżyć nie mogłem, że tyle się dzieje, a tu tylko kosmiczno ezoteryczne pierdoły. Staram się jak mogę, żeby nie zakładać nowych wątków gdy temat mogę wkleić w istniejące. Ale po co? Skoro każdy news musi mieć nowy wątek... ech.
Jestem na forum rok z nakładem, i jak widać po ilości postów staram się nie klepać wszystkiego co mi ślina na język przyniesie bo nie zależy mi na punkcikach pod nickiem. Bimi to pojął i zaczął ograniczać.... chyba niewiele to dało.
Najgorsze jest to, że na tematach aktualnych prym wiodą linki do kłamliwych portali, cytaty z onetu, interii, wp, dziennika, etc. Ja rozumiem, że trzeba podać jakoś news, ale można trochę potem pokombinować, że dowiedzieć się czegoś więcej.... ale po co?
Trwa rzeź na bliskim wschodzie, która ma ogromne znaczenie być może nawet dla nas.
tu:
viewtopic.php?t=5116
mój wpis jest ostatni.... nikt nie ciągnie wątku.... bo ważniejsze jest centrum wszechświata.
Czasem wydaje mi się, że napędem tego forum jest jedynie film, książka lub felieton kogoś tam przetłumaczony (bądź nie) który pojawia się od czasu do czasu. Gdy jednak wydarzeń nie komentuje znana nam postać z obnażania teorii to sami nie potrafimy nic sensownego poskładać.... i wtedy pojawiają się zielone ludziki.

Jestem pod wrażeniem Kowal. Dzięki i pozdrówka

PS. Żeby nie było niedomówień. Jestem i będę wdzięczny za forum. Nie tylko otwiera oczy na wiele spraw. Być może nie wielu z nas to dostrzegło, ale obecny kryzys finansowy przewidzieliście kilka miesięcy przed załamaniem na giełdach. Ja sam ostrzegłem wielu ludzi i wiem że to była świetna robota za co wielkie dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara - to prawda, ludzie zra sie na forum. sam lubie ostra dyskusje, ale staram sie aby przynajmniej bylo zabawnie i merytorycznie - oczywiscie nie zawsze wychodzi Very Happy problem polega na tym ze ludzie nie maja dystansu do samych siebie, a co gorsze postrzegaja siebie przez pryzmat innych. nie majac oparcia w samych sobie rozpaczliwie staramy sie znalezc akceptacje w oczach innych, tudziez zniszczyc tych ktorzy nas kwestionuja. innym czynnikiem sa nasze obsesje. kiedy komus rzeczywistosc wydaje sie wroga i wierzy ze wszyscy go wciaz atakuja, to jego oczekiwania na pewno zostana spelnione - wiara czyni cuda Smile naprawde polecam ci film "sekret", albo "what the bleep do we know".

Tanczaca - ale za gowno dalas mi dwoje Wink mimo ze mam ostra paranoje na punkcie milych slow pod moim adresem (koziorozec) to wierze iz nie drzesz ze mnie łacha Very Happy klaniam sie w pas z rekami wzdluz kolan Smile

Kowal - zamiast robic zestawienia to poswiec chwile czasu na pozakladanie sensownych wedlug ciebie watkow albo dopisz cos do tych ktore cie interesuja. piszesz ze kiedys bylo lepiej, wiecej ciekawych tematow itd itp. moim zdaniem kiedys wiedziales po prostu duzo mniej i chlonales te nowosci z wypiekami na twarzy - sam tak sie czulem kiedy po raz pierwszy sie zaglebilem w to forum. teraz juz mnie to tak nie kreci bo wiem wiecej. zrozumialem tez ze tak na prawde to wcale nie jestesmy zadnymi kontestatorami, nwo ma nas w dupie i wcale tego co tu piszemy nikt nie monitoruje - po prostu nic dla nich nie znaczymy. jestesmy grupka ludzi ktorzy w jakiejs tam mierze sa nieprzystosowani do spoleczenstwa i dowartosciowuja sie dodajac sobie rewolucyjnego rysu. nie mamy zadnego wplywu na losy swiata. jak moglibysmy miec skoro nie mamy wplywu nawet na wlasne zycie? robimy to co nam każą i po prostu dostosowujemy sie do sytuacji sami zadnych nie kreujac.

Millais - ty tez nie biadol tylko zamiast chelpic sie jaki to jestes merytoryczny pisz wiecej to moze bedzie tak jak ty chcesz i nie bedziesz narzekal.

podsumowujac: przestancie biadolic! forum to wy. chcecie aby bylo lepiej to sami sie poprawcie.

kocham was wszystkich Very Happy (prawie tak jak tusk hahah)
calusy, buziaki, etc. etc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
kosmiczno ezoteryczne pierdoły


banowac ten syf chyba ze chodzi o multimedia to nie, malo jest paranormalnych i paranoicznych forow w sieci?! wystarczajaco duzo, jak sie komus nie podoba to niech sie zarejestruje na paranormalne.pl i przy okazji zamowi czapeczke z naszywka nibru badz logiem reptalianina, bedzie mial w koncu swoje miejsce na ziemi Twisted Evil

przy okazji banowac ateistyczna i teistyczna propagande na tym forum bo tez sie robi nieciekawie
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Upierz




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 68
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż tu dużo powiedzieć. Taki sposób prowadzenia forum ma mały sens. Za dużo jest głupich postów, których powoli zaczyna się odechciewa czytać. Rzesze tutejszych ludzi odbiera wszystko z tego forum uznając za 100% prawdę lub 100% kłamstwo.

A tu raczej chodzi o to aby wyciągać dla siebie te najlepsze i najważniejsze rzeczy. Magiczne elementy układanki naszego mózgu.

Czy jakoś tak ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście, w ostatnim czasie pojawiło się parę bzdurnych wątków o reptalianach, płaskiej ziemi itp., a wcześniej aż takich nonsensów nie było.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ocochodzi napisał:
Cytat:
kosmiczno ezoteryczne pierdoły


banowac ten syf chyba ze chodzi o multimedia to nie, malo jest paranormalnych i paranoicznych forow w sieci?! wystarczajaco duzo, jak sie komus nie podoba to niech sie zarejestruje na paranormalne.pl i przy okazji zamowi czapeczke z naszywka nibru badz logiem reptalianina, bedzie mial w koncu swoje miejsce na ziemi Twisted Evil

przy okazji banowac ateistyczna i teistyczna propagande na tym forum bo tez sie robi nieciekawie
popieram. Ostatnio rzadko tu wpadam,ale zawsze szerokim łukiem omijałem bzdury przeniesione tu rodem z paranoidalne.pl ,ze słynnymi reptilianami włącznie. Zaś co do propagandy ateistycznej/teistycznej-no cóż,co kto lubi Smile. Ja nie mam nic przeciwko ani jednej ani drugiej,pod warunkiem że nie jest zbyt jaskrawa i upierdliwa.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ocochodzi, iaro
Do czego Wy nawołujecie? Do banowania za poglądy? Nie wstyd Wam? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym co powiedział Kowal.
Problem polega na tym, że większość dyskutujących, nie odpowiada na kontrargumenty,
tylko dalej ciągnie swoje wydody.

Mało jest rzetelnych dyskusji na konkretne tematy.
Dużo zaczerpniętych nie wiadomo skąd "dowodów" wrzuconych na forum i na tym tyle.
Często dyskutujący nie ma pojęcia nawet czego dotyczą materiały które wrzucił.

Przykładowo dyskusja dotycząca ludzi jaszczurów normalnie, mogłaby wyglądać tak:
Na początku ustalamy, kto widział człowieka jaszczura.
Jeżeli jakaś osoba widziała, to dyskutujemy o okolicznościach i szczegółach tego spotkania.
Jeżeli nikt nie widział, to odpowiadamy na pytanie dlaczego, i przesuwamy dyskusję w kierunku tego skąd pochodzi nasza wiedza o jaszczurach.
Gromadzimy materiały i ich ilość. Weryfikujemy, które są wiarygodne a które nie.
Łączymy to w całość, i coś z tego wychodzi.

Czyli podstawowe błędy użytkowników:
- brak wiedzy o tym o czym chce się dyskutować,
- nie odpowiadanie na kontrargumenty, tylko dalsze ciągnięcie (jak z tą płaskością Ziemi)
- odsyłanie do niewiadomych stron, użytkownicy często podpierają się autorytetami, sami nie mając pojęcia o czym mowa. Po odesłaniu do autorytetu uważają, że nie muszą już nic udowadniać, a jak do rozmówcy nie dotarło, to znaczy, że źle zrozumiał z zasugerowanej strony.

Przykładowo. Chemitrails, na konkretne stwierdzenia dostaję np taką odpowiedź:
"Jesli nie siedzisz w temacie jak twierdzisz to prosze poswiec troche czasu na zapoznanie sie z informacjami ludzi, dostepnymi na ich stronach o chemtrails, ktorzy poswiecili mnostwo czasu na analizowanie tego"
Tu jest przykład odsyłania do ludzi, np. W czym problem wytłumaczyć osobiście ?
3 strony dyskusji o chemitrails i nikt nie powiedział co to jest i jak działa. Nikt nie przedstawił zasady działania tych smug.

I tak z większością tematów.
Rozumiem już sprawy religijne, gdzie opierać możemy się tylko na mrzonkach, i ew objawieniach sprzed kilkudziesięciu, czy kilkuset lat.
Ale gdy dyskutujemy o zjawiskach współczesnych wartałoby podeprzeć to dowodami.

Podobnie z darmową energią. Nikt nie wyjaśnia zasady działania tych urządzeń. Wszyscy tylko zachwycają się kręcącym silnikiem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalnie dla was klasyczny już dowód istnienia reptylian Smile




Jaka dyskusja takie dowody Smile
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale miałem ubaw oglądając te 2 minuty Very Happy Nie wiem czy to ze zmęczenia, czy ten film rozbawia tak wszystkich. A może cały kontekst jest taki zabawny Smile
Reżyser pewnie chciał nam coś przekazać! Very Happy Tak jak we wszystkich innych filmach po 2008 rok, w każdym SF "chcą nam coś przekazać". Najczęściej takie stwierdzenia sięgają absurdów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:19, 31 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 31 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już wiecie jak wygląd Reptilianin to teraz zobaczcie jak z nimi walczyć, żeby ich pokonać.


_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 31 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

22 listopada 1963 r. Bush senior jako agent CIA przebywał w Dallas. Twierdził, że go tam nie było. tylko przypadkiem tego samego dnia zginął Kennedy. Tylko przypadkiem Reagana zaatakował szaleniec będący... przyjacielem rodziny Bushów. Tylko przypadkiem Jeb Bush umożliwił wygranie kadencji G.W.B. i tylko przypadkiem znukowano WTC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 31 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mowiac to do reptylian mam stosunek ambiwalentny.. poszukuje, doinformowuje sie, ale w tej kwestii pozostawiam sobie otwarte opcje..zawsze staram sie wytlumaczyc to sobie racjonalnie.. dlatego zainteresowalo mnie to zdjecie..





Oto trumna z cialem niskiej (5 feet 2 inches= 157 cm) i drobnej staruszki Queen Mother

dla porownania trumna ktora znalazlam po wpisaniu w google hasla 'coffin+funeral' ktora okazala sie miescic zwloki Sira Richarda Knowlesa (wyzszy+mezczyzna)




tu widac wzrost krolowej matki w pozycji stojacej




a tu w mlodosci..(jak widac na starosc -co u ludzi jej wieku normalne- stala sie znacznie nizsza, takze mogla miec o wiele mniej niz podawane 157 cm..)




niewiem, moze sie myle, ale w tej kobiecie, jest cos... co najmniej niepokojacego..

pierwsze z brzega znalalezione zdjecia















a na deser Elizabeth II




do czego zmierzam- otoz mozecie nazwac te cale opowiadania o reptylianach conajmniej niedorzeczne... natomiast ja powtorze za Shakespearem ze "sa takie rzeczy na niebie i na ziemii, o ktorych nie snilo sie waszym filozofom".. przez co nie chce nic udowadniac, bo sama niewiem w sumie, co moglabym udowodnic, nic takze nie sugeruje..miejcie otwarty umysl i poszukujcie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:35, 01 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
3 strony dyskusji o chemitrails i nikt nie powiedział co to jest i jak działa. Nikt nie przedstawił zasady działania tych smug.


AQuatro :

Jakich dowodow zadasz skoro ignorujesz to co dzieje sie nad twoja glowa?

Jestes tutaj ponad rok, czy przeczytales cokolwiek ze stron ktore podalem na forum? mysle ze nie. Czy zaobserwowales chociaz raz co dzieje sie od przelotu pierwszych samolotow do ok. 2-4 godzin po?

Wiesz sa ludzie ktorzy doswiadczajac czegos potrafia jedoczesnie zaprzeczyc temu, dlatego kompletnie nie zalezy mi na tym czy ktos uwaza cos za realne czy nie i nie bede nikogo przekonywal do tego bo nie ma to sensu najmniejszego.

Jest wiele niejasnosci co do chemtrails, jak zreszta wielu rzeczy. Sam mam sporo pytan i watpliwosci.


Co do reptylian, ufo itp. to tutaj zgadzam sie z Gerwazjana.

To ze czegos nie widac, nie mowia pseudo "naukowcy" czy tez dezinformacyjno-manipulujace media wcale nie oznacza ze tego niema !
Tak to juz jest ze wielu spraw poprostu NIE DA sie (jeszcze) racjonalnie pojac mimo to sa, bez wzgledu na wiare w ich istnienie.

To jaki ktos ma swiatopoglad, czy z czyms sie zgadza czy tez nie zalezy od srodowiska zewnetrzenego w ktorym wzrastal, byl warunkowany mowiac mu co jest prawdziwe a co nie. Kazdy halucynuje na temat rzeczywistosci w ktorej zyje nie bardzo majac o niej pojecie.

Ludzie ktorzy zaprzeczaja, wysmiewaja zjawiska niewyjasnione (tzw. paranormalne), postepuja tak gdyz burzy to ich dotychczasowa rzeczywistosc w ktorej funkcjonuja wiele lat. Zycie w nieswiadomosci, ignorancji jest poprostu dla wiekszosci wygodne i bezpieczne. Oczywiscie do tych spraw nalezy podchodzic jak najbardziej z glowa gdyz istnieje ogromna manipulacja/dezinformacja, ale zrowno z pokora.

To ze czegos nie widac nie oznacza ze tego nie ma.

ludzie ktorzy pisza, iz forum zeszlo na psy (m.in. z powodu watkow o reptylianach czy ufo) swiadcza o tym w jak ciasnej rzeczywistosci funkcjonuja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:35, 01 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, jeśli mamy funkcjonować zgodnie z mottem "wszystko się może zdarzyć", to zostawmy w spokoju krwiożercze jaszczury (Laughing), a zajmijmy się wróżkami, czarownikami, elfami, czy zombie, w przypadku których jest tysiące razy więcej 'dowodów'...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:38, 01 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziano i sfilmowano czarownicę na miotle. Trzeba poważnie rozważyć możliwość ich istnienia - nie można niczego wykluczyć, cała ludzka nauka to stek zmanipulowanych bzdur. Reptalianie są tylko narzędziem w rękach czarownic, które potrafią być niewidzialne, czego reptalianie dopiero próbują się nauczyć.

itd. itd.


Niektórzy za pisanie nieprawdy biorą pieniądze. Kto powiedział, że nie ma ich na tym forum?


_________________________
Truths to you are lies to me
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 01 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@gerwazjana,nie załamuj mnie Confused .
Znalazłaś kilka najpaskudniejszych,jakie mogą być zdjęć królowej angielskiej i rozkminiasz,czy czasami nie jest reptilianką? Laughing .
Z tym,że rozumiem,że wysłałaś to 31.12 po godzinie 20,a wtedy zabawa się rozkręcała Laughing .Dobrze,że nie wpisałaś się kilka godzin później bo wtedy chyba byśmy otrzymali dowody na istnienie garbatych aniołków Laughing .
Nie obraź się,ale ciągnięcie całego od dawna wyśmianego tematu z krwiożerczymi jaszczurami uważam za co najmniej naiwne Smile.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 01 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski napisał:
Niektórzy za pisanie nieprawdy biorą pieniądze. Kto powiedział, że nie ma ich na tym forum?


Ja. Po pierwsze dlatego, że nie widzę sensu płacić ludziom za pisanie bzdur, skoro ludzie piszą je za darmo, po drugie czym to forum jest, żeby musiały się nim zajmować służby specjalne, tajni agenci etc. Po trzecie czy czytam bzdury płatnego _____ (wypisz sobie), czy wolontariusza oriona np, nie robi mi różnicy Smile płacić komuś za to, że po prostu żyje i się opier... ? Walka o ludzi? Zwykło się mówić "oni", więc użyję tego słowa - "oni" mają w dupie to forum i was wszystkich razem wziętych ze mną i wszystkimi "agentami" tego forum. Nie wystajecie ponad prawo, jesteście takim samym motłochem jak kowalski z ulicy z muzyką disco polo w uszach.

Wyjątkowo śmieszna ta walka z wiatrakami, wymyślonymi "agentami", no ale jeśli komuś to pomaga, dodaje motywacji.. ja nic nie poradzę.

Ale wszyscy tutaj stanowicie zerowe zagrożenie dla "nich" i to chyba wie każdy. Chyba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 01 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej szukać prawdy tam gdzie ją widać, niż doszukiwać się jej tam gdzie jej nie widać. Bo łatwo można stracić poczucie rzeczywistości i niedostrzegać ważnych REALNYCH rzeczy które się dzieją wokół nas i w świecie. A może właśnie o to chodzi by odciągnąć uwagę "małych" ludzi od tego co najistotniejsze. Takie zadanie ma również religia, której priorytetem jest utrzymywanie ludzkiego umysłu w ciemnocie. Co się tyczy reptylian, to jednym z nich ma być wg. Davida Icke, Laurence Gardner. Gardner napisał "Bloodline of the Holy Graal", w której ukazuje drzewo genealogiczne Jezusa od ktorego wywodzą się największe królewskie rody, łącznie z Elżbietą II. Łatwiej uwierzyć w reptylian, czy w to że Jezus miał potomstwo?/ do wierzących /. A może Jezus był reptylianem? Wink Całkiem logiczne skoro od niego wywodzi się światowa elita. Smile Książkę mam w domu od kilku lat i zamierzam ją wreszcie dokładnie przeczytać. Może wyłowię coś między wierszami. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 01 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper, to było pytanie retoryczne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 01 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyśmiewacie teorie dot. reptilian, a tak naprawdę nawet nie wiecie z czego (kogo) się śmiejecie i jeszcze niektórzy chcą blokować te informacje na forum (cenzura) Exclamation

Ręce opadają...

Jeśli ktoś chce mieć szersze spojrzenie na rzeczy o których tu mówimy:
arrow David Icke - Beyond the Cutting Edge (PL)
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forum zeszło na psy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile