W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Masoneria i agenci SB   
Podobne tematy
Masoneria w Polsce30
Jawnie działający masoni10bez ocen
Templariusze, masoni, żydzi1
Masoneria, Symbolika i 9/111bez ocen
Masoneria - ciekawe strony internetowe bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3495
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 16 Gru '08   Temat postu: Masoneria i agenci SB Odpowiedz z cytatem

Pisze do nas na liste pani Elżbieta. Najbardziej spodobało mi sie to:
"Kupilam w tym miesiacu "Pomost", wydawany w Chicago, w ktorym Andrzej Jarmakowski napisal - kto twierdzil,ze masoneria rzadzi swiatem, jest agentem SB."

A wiec , Panowie, juz wszystko jasne kim jestesmy:)

===========================================================
Panie Janie

Nie za bardzo wiem, kto to chcial jechac na Kolyme.

W swoich "Sierpniowych wspomnieniach" (nie ocenzurowanych przez Aleksandra Pruszynskiego) opisalam moment podczas strajku Sierpien 80 w stoczni gdanskiej, kiedy Joanna Gwiazda krzyknela w sali BHP - "Lechu agentem". Wtedy w drukarni strajkowej przepowiedzialam masowe aresztowania. Stalo sie to po 16 miesiacach. I po mnie byli, ale nie znalezli. Bylam juz wtedy w Austrii w obozie. Po roku opisalam tamte dni, ktore zawazyly nie tylko o moim zyciu.
Dopiero w obozie zaczelam sie zastanawiac, co przezylam bedac w oku cyklonu.

To zastanawianie sie daleko mnie zaprowadzilo.

Zaraz po przyjezdzie do Kanady 14 wrzesnia 1982 roku, zaczelam pracowac w redakcji gazety polonijnej "Zwiazkowiec".



Kupilam w tym miesiacu "Pomost", wydawany w Chicago, w ktorym Andrzej Jarmakowski napisal - kto twierdzil,ze masoneria rzadzi swiatem, jest agentem SB.



Nic nie zrozumialam. Nie wiedzialam, czym jest masoneria, nie wiedzialam, ze moze rzadzic swiatem i dlaczego, jezeli ktos tak twierdzi, musi byc agentem SB.

Nie wiedzialam, czym jest okultyzm. Nic takiego nie nauczono mnie w PRL.

Na Uniwersytecie Gdanskim nie powiedziano mi, ze Mickiewicz byl masonem, Slowacki, Krasinski, Rodziewiczowna, choc pilnie studiowalam filologie polska.

Moje odkopywanie zakopanej wiedzy trwa do dzis. Gromadze rozproszone fakty, lacze nie powiazane.

Poniewaz UE stworzyli masoni, staralam sie przez 7 lat na internecie przekazac swoje znaleziska innym.

Gdybym wystapila dzisiaj w TV w Polsce i powiedziala rodakom, ze rzadza nimi wyznawcy Jah Bul On, co ludzie by z tego zrozumienli ?

Dzisiaj w ponizszym watku umiescilam flim (na samym dole).

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=2472&start=15
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pahol




Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 16 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi, to Pani Elżbieta jest świetna pod względem pozytywnego i kompetentnego rozszerzania horyzonów. Co Wy o tym myślicie??
_________________
http://davidicke.pl/forum/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Masoneria i agenci  SB
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile