W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pandemia grypy - flu apocalypse   
Podobne tematy
Ptasia grypa, nowa pandemia11
Uwaga czas szczepień rozpoczęty28
Szykuje sie nowy wirus grypy ?9bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (23)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
69 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 74380
Strona:  «   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 76, 77, 78   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 19 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Laughing
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blue




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 22 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
WHO sees 4.9 billion pandemic flu shots in best-case

GENEVA, May 19, 2009 (Reuters) — Vaccine makers could produce 4.9 billion pandemic flu shots per year in the best-case scenario, the head of the World Health Organization said on Tuesday, as rich and poor countries grappled over limited supplies.


http://www.newsdaily.com/stories/tre54h1xo-us-flu-who/

Cytat:
WHO przed ogłoszeniem pandemii
Państwa na całym świecie powinny być przygotowane na poważniejsze przypadki zarażenia wirusem grypy A/H1N1 i wzrost liczby ofiar nowego wirusa - oświadczyła szefowa WHO Margaret Chan.


http://wiadomosci.onet.pl/1975891,12,who_przed_ogloszeniem_pandemii,item.html

Cytat:
Miliard dolarów na szczepionkę na nową grypę
Miliard dolarów przeznaczy rząd USA na badania i szczepionkę przeciwko nowej grypie A/H1N1 - poinformował amerykański resort zdrowia.


http://wiadomosci.onet.pl/1976192,12,mil.....,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Delfin




Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 22 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Smile

Crying or Very sad
tak wygląda prawda o tym "naukowym dziele".
Ci "naukowcy" z WHO są zwyczajnie opętani bo inaczej tego nazwać nie można.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 22 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta reklama "oxysilver" na końcu dosyć podejrzana. A poza tym fajny sweterek Smile
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 24 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pacjent w Zimbabwe : Panie doktorze, odpadają mi uszy i serce mnie boli!

Lekarz w Zimbabwe : u panie, to jakaś chujnia, a co pan robił ?

Pacjent : Gąski jebałem

Lekarz : Znaczy, że ma pan gęsią chujnię.

Pacjent : Dziękuję doktorze ! ( chwilę później pacjent umiera )

Lekarz ( zapisuje w protokole ) : pacjent zmarł na gęsią chujnię

Rzecznik ministerstwa zdrowia Zimbabwe : W zeszłym miesiącu zanotowano 2500 zgonów spowodowanych głodem, 5400 zgonów spowodowanych zatruciami zgniłymi bananami i jeden przypadek zgonu spowodowany gęsią chujnią.

Dziennikarz (zapisuje ) : Gęsia chujnia zamyka trójkę najczęstszych powodów zgonów w naszym kraju.

Agencja prasowa : W Zimbabwe coraz częściej zdarzają się przypadki śmiertelne spowodowane nieuleczalną gęsią chujnią

Wiadomości TV : Nieznany dotychczas wirus gęsiej chujni, dziesiątkuje obywateli Zimbabwe

Ministerstwo Zdrowia Zimbabwe apeluje do obywateli aby nie wpadali w panikę.

Grupa naukowców ( „A” : Tak, gęsia chujnia nie jest znana nauce i jest to jej podstawowe zagrożenie dla ludzkości

Linie lotnicze Congo Air : Wstrzymujemy wszystkie loty do Zimbabwe do czasu wygaśnięcia epidemii gęsiej chujni

Grupa naukowców („B” : Władze ukrywają realne rozmiary katastrofy! Prawda jest taka, że gęsia chujnia dotarła już do Europy , w Amsterdamie widziano kichającego Murzyna z gęsią pod pachą!!

Prasa ( publikując zdjęcie stada gąsek ) : Upierzeni MORDERCY są wokół nas !

Polityk : Dla rozwiązania problemu epidemii gęsiej ch*jni, która w zastraszającym tempie opanowuje cały świat, absolutnie niezbędne jest wybicie wszystkich gęsi.

Policja ( odważnie ) : Tak jest ! Zostanie wykonane!

Właściciele hodowli gąsek : Wyście nie ochujeli przypadkiem ? ( toczą spektakularne bitwy z policją , naturalnie w błyskach fleszy fotoreporterów )

Prasa : Zmowa właścicieli hodowli gęsi zagraża bezpieczeństwu narodowemu !

Ministerstwo Zdrowia Mongolii : Dla ratowania naszych obywateli przed wirusem gęsiej chujni, która dotarła już do naszych granic, niezbędnym jest wygospodarowanie 100 milionów dolarów na wyposażenie laboratoriów walczących z wirusem.

Premier Mongolii : Wyście nie ochujeli przypadkiem ?

Prezydent Mongolii : Premier naszego kraju, uwikłany w machinacje finansowe, dogadał się z Chińczykami w sprawie dostaw chleba i zupełnie zignorował realne zagrożenie obywateli miłującej pokój Mongolii.

Były premier Mongolii : nasza partia żąda natychmiastowego ratowania wszystkich naszych obywateli przed wirusem gęsiej chujni. W skrajnym przypadku, przynajmniej obywateli wschodniej części kraju.

Kandydat na prezydenta Mongolii : Jedynym sposobem ratunku przed gęsią chujnią , jest zerwanie wszystkich stosunków ze zgniłym Zachodem, wszak od nich wirus do nas dotarł. Zamiast tego, musimy zacieśnić naszą współpracę z Chinami i połączyć się z nimi jako autonomiczny okręg. Chiny nas uratują !!

Mongolscy wyborcy : Wyście nie ochujeli przypadkiem ??!!


http://www.wykop.pl/ramka/186825/gesia-ch-jnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ropppson napisał:
Pacjent w Zimbabwe : Panie doktorze, odpadają mi uszy i serce mnie boli!

Lekarz w Zimbabwe : u panie, to jakaś chujnia, a co pan robił ?....
http://www.wykop.pl/ramka/186825/gesia-ch-jnia


absolutna rewelacja! nie moge przestac sie smiac.
najgorsze ze to wcale nie jest bardzo przerysowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwena napisał:
ropppson napisał:
Pacjent w Zimbabwe : Panie doktorze, odpadają mi uszy i serce mnie boli!

Lekarz w Zimbabwe : u panie, to jakaś chujnia, a co pan robił ?....
http://www.wykop.pl/ramka/186825/gesia-ch-jnia


absolutna rewelacja! nie moge przestac sie smiac.
najgorsze ze to wcale nie jest bardzo przerysowane.


miło. a lepszy fakt to ten, że nie oglądajac tv i nie słuchając radia przez długi juz czas, miałem przyjemnośc przed chwilą zasmakować audycji radiowej na temat grypy, kryzysu, oraz prób jądrowych koreańczyków . też nie mogę przestać się śmiać. Media wpędzają ludzi w psychozę i strach Cool pieprzyc media Very Happy pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 26 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
="ropppson"
miło. a lepszy fakt to ten, że nie oglądajac tv i nie słuchając radia przez długi juz czas, miałem przyjemnośc przed chwilą zasmakować audycji radiowej na temat grypy, kryzysu, oraz prób jądrowych koreańczyków . też nie mogę przestać się śmiać. Media wpędzają ludzi w psychozę i strach Cool pieprzyc media Very Happy pzdr


co do psychozy i straszenia przez media, zobaczcie co serwuje The Daily Telegraph w UK:



OPERATION BLACKJACK Part 1

OPERATION BLACKJACK Part 2

OPERATION BLACKJACK Part 3

OPERATION BLACKJACK Part 4

OPERATION BLACKJACK Part 5

pod spodem zgrabnie napisane ze wsszytsko co przedstawiaja te historie to FIKCJA. MI to na fikcje nie wyglada, tym bardziej unia amerykanska czy obozy fema o ktorych sie glosno mowi w usa nie sa zadna fikcja.
Po jakak cholere ta gazeta w ten sposob straszy ludzie zamachami 22 czerwca 2009 ?
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:36, 27 Maj '09   Temat postu: Pandemia grypy - flu apocalypse Odpowiedz z cytatem

Wirus który miał zabić połowę populacji i pogrążyć świat w chaosie pokazuje swoje prawdziwe oblicze.Chcieli widzieć go jako smoka a była to jedynie owieczka z okresem Laughing

Prościej rzecz ujmując:W Mexico City od tygodnia nie zanotowano ani jednego przypadku zachorowania.A właściwie to prawie od dwóch biorąc pod uwagę datę artykułu.

http://www.breitbart.com/article.php?id=D98AQ4JG1&show_article=1

Cytat:

Mexico City ends swine flu alert, no cases in week

May 21 01:49 PM US/Eastern
By ISTRA PACHECO
Associated Press Writer

MEXICO CITY (AP) - Mexico City lowered its swine flu alert level from yellow to green on Thursday, and the mayor said "we can relax" now that there have been no new infections for a week.

Mayor Marcelo Ebrard said the change means the risk of contagion is low, the situation is under control and the images of countless people wearing blue surgical masks in cars, sidewalks, restaurants and theaters can be consigned to history.

"There's no longer any need" to wear masks, Ebrard said. "Now you can come to the city without any risk."

City Health Secretary Armando Ahued said nobody has been hospitalized with respiratory infections in the last three days, and no swine flu cases have been confirmed since May 14. "We are seeing a 96.1 percent drop in cases, and that's why we are dropping the alert level to green today," Ahued said.

Since the outbreak was declared on April 23, Mexico City has spent 4.5 billion pesos ($334 million) to buy medicine and antibacterial gel and provide incentives for businesses to shut their doors and clean public spaces. The capital was hit hardest by the virus, which contributed to 75 deaths as it infected more than 3,800 people across Mexico.

Ebrard urged Mexicans to remain vigilant, to maintain sanitary conditions in places where crowds gather such as the subway and schools, and to support a "culture of health."

"The big lesson is that we understand what the scientists have been saying for a decade: that we have to be prepared for any possible virus that can appear," the mayor said.




NWOPL:Zakładaj migiem nowy temat o tej operacji Blackjack bo temat wydaje się być więcej niż interesujący Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 03 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwena napisał:
ropppson napisał:
Pacjent w Zimbabwe : Panie doktorze, odpadają mi uszy i serce mnie boli!

Lekarz w Zimbabwe : u panie, to jakaś chujnia, a co pan robił ?....
http://www.wykop.pl/ramka/186825/gesia-ch-jnia


absolutna rewelacja! nie moge przestac sie smiac.
najgorsze ze to wcale nie jest bardzo przerysowane.


Laughing super - zapiszę to sobie i będę wrzucał co chwilę jako komentarze na wszystkie fora gdy wymyślą kolejną "chujnię" (kasa zarobiona na poprzedniej szybko się skończy).

Laughing
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pare dni ciszy i tu nagle to. Może mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi ???

Cytat:
Świat ogarnęła pandemia grypy - pierwszy taki przypadek od 41 lat


Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) nakazała swoim krajom członkowskim ogłoszenie pandemii grypy typu A/H1N1 - pierwszej globalnej epidemii grypy od 41 lat - podały w Genewie źródła dyplomatyczne.
Decyzja zapadła, po tym jak wzrosła liczba zachorowań w USA, Europie, Australii i Afryce Płd. oraz innych regionach.

W oświadczeniu wysłanym do krajów zrzeszonych w WHO organizacja informuje o podniesieniu alertu przeciwepidemicznego z poziomu 5 do najwyższego - 6; oznacza to, że zaczęła się pandemia, czyli globalna epidemia nowej grypy (zwanej też świńską).

Decyzja zapadła po pilnym spotkaniu Światowej Organizacji Zdrowia z ekspertami ONZ.


http://wiadomosci.onet.pl/1988316,12,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ropppson napisał:
pare dni ciszy i tu nagle to. Może mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi ???

o forsę.
niedługo rządy róznych krajów zaczną fundować swoim obywatelom najnowsze szczepionki na świńską grypę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ropppson napisał:
pare dni ciszy i tu nagle to. Może mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi ???

o forsę.
niedługo rządy róznych krajów zaczną fundować swoim obywatelom najnowsze szczepionki na świńską grypę.


miejmy tylko nadzieje że nie będzie "darmowa" i obowiązkowa. PO potrafi wszystko zrobić darmowe jak laptopy , mleko, to i szczepienia załatwią a naród będzie szczęsliwy.
_________________
Limit postów na żądanie - 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Radiowej Jedynce już od 2 dni pojawiały się napominania o Świńskiej Grypie. Korespondenta z USA, który w wypowiedzi totalnie trywializował tę grypę z racji bardzo niskiej ilości zachorowań w stosunku zwykłej grypy zwyczajnie wycięto ściemniając później, że urwał się im kontakt z racji burzy i problemów z nadajnikami Laughing. Jak widać cynk musiał być wcześniej odnośnie PANDEMII skoro zdecydowano się na promowanie grypy jako realnego zagrożenia ... i uciszania odmiennej opinii nawet gdyby miała być wygłaszana przez ich sprawozdawcę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja pierdziele oni z tym jeszcze ? :/ nie kumam.. czyzby to proces powolny ale skuteczny z ta grypa ? :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest tak jak z globalnym ociepleniem.
już nawet nikt nie wierzy w to że klimat się ciągle ociepla, a tym bardziej że na skutek działalności człowieka...
ale nie nikomu to nie przeszkadza we wprowadzaniu i egzekwowaniu globalnego podatku od emisji CO2.
za dużo już w to zainwestowali, że teraz ot tak oddać pole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:40, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Ziemię trzeba dbać i szanować ją-Nie zatruwać.To nasz dom.Pomysł z limitami jest jakimś rozwiązaniem ale nieekonomicznym i źle trafionym.Ja bym optował za free energy ,jakieś silniki antygrawitacyjne czy cos w tym stylu.Tylko co by się stało z koncernami energetycznymi,naftowymi,elektrykami,kopalniami i wszystkimi zawodami powiązanymi z pozyskiwania energii....Tak czy siak kiedyś musimy się zmienić.
PS.A tak do tej pandemii to w sumie mam to gdzieś co media piszą.Sieją panike wśród nieuświadomionych,mnie to nie rusza.Niech sobie trąbią wszem i wobec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i elita uwaza ze wie co nalezy zrobic zeby zadbac o ziemie- zlikwidowac 90% ludzi.

W wiekszosci ludzie w Europie czy USA uwazaja sie za cos lepszego i mowia co mnie obchodzi co sie dzieje w Afryce czy Chinach.

Jednak dla elity nie jestesmy niczym wiecej jak tym czym nazywaja swoje odmiany Iluminati grypy czyli ptakami, swiniami, pewnie w nastepna odniana grypy bedzie szczurow albo karaluchow.

Chiny zaczely nabierac rozpedu gospodarczego w tej chwili przypada 2 samochody na 100 mieszkancow wiec jakim prawem mozna zabronic chinczykom posiadania 50 samochodow na 100 mieszkancow tak jak to jest np. w niemczech?
Ja nie mowie ze nie wystarczy paliwa ale poprostu fizycznie stali nie bedzie zeby tyle pojazdow wyprodukowac.

Ale to jest tylko taki jeden przyklad.

Wiec elita juz zadecydowala wykasowac 90% ludnosci ziemi i wiekszosc doraznych problemow jest rozwiazana.

I jak nie ruszymy dupy z fotela to tak zrobia.
Bo elita dziala i nie proznuje.
Podczas gdy wiekszosc na tym forum daje sie zwodzic na ezoteryczne pierdoly ktore nakazuja nie stawiac oporu i czekac na zbawiene wibracje albo jakas zaglade przez planete X czy tez opor jest bezsesowny bo nami zadza jakies jaszczury.

Tymczasem jak wy siedzicie apatycznie nic nie robiac elita dziala wprowadzajac swoj plan w zycie.

Nie myslcie ze elita to debile oni znaja sie na psychologicznym sposobie prowadzenia wojny a polega to na tym zeby przeciwnika przekanac ze walka i wszelki opor jest bez sesu.

Moze zamiast zajmowac sie tymi ezoterycznymi pierdolami dowiecie sie czegos wiecej na temat NLP to wam sie w glowie rozjasni.

Bo jak nic nie zrobimy bo bedziemy byc moze juz niedlugo wibrowac ale nie z powodu czynikow kosmicznych a z powodu 40° goraczki po przymusowej szczepiace przeciwko grypie iluminatow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manix napisał:
Moze zamiast zajmowac sie tymi ezoterycznymi pierdolami dowiecie sie czegos wiecej na temat NLP to wam sie w glowie rozjasni.


Nie ukrywam, ze ludzia by sie przydalo poznac wlasnie te techniki, ktore w zasadzie uzywaja illuminati.
Rozmowa na forum radykalnie by ulegla zmianie, poniewaz ciezko cokolwiek komus przetlumaczyc jak ten zyje w klamstwie :/ Na prawde wystarczy przejsc szkolenie i to juz zmienia czlowieka. Widzi sie swiat inaczej.

Kiedys trafilem na fanatyczke, ktora zna temat illuminati i powiedziala mi ze zgine a ona ocaleje bo jest wierzaca Smile Powiedzialem jej, ze tematu nie zna skoro tak mowi i czekanie w domku oraz czekanie na zbawienie za przeproszeniem gowno jej da Very Happy no ale ona twierdzi, ze kiedys myslala jak jak ale teraz "osiagnela nastepny poziom".... Na moje to sie ona cofnela ;p

Co do NLP jeszcze to polecam to;
Piotr M. Łabuz & Marcin Urbański
Techniki i Strategie
Skutecznego Wywierania Wpływu XXI w.
MISTRZ MANIPULACJI
wersja CD
http://torrenty.org/torrent/243264

Jezeli w trakcie kursu beda jakies pytania to pisac smialo, z checia pomoge Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 12 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja my love..... wiem, ze to czytasz... Pozdrawiam Cie goraco :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 13 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Wklejam I czesc. Pozostale 4 sa tez dobre. Ciekawa jestem co na te audycje powiedza specjalisci z FP.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shepherd napisał:
powiedziala mi ze zgine a ona ocaleje bo jest wierzaca


Patrycja ma do mnie zal, ze troche przesadzilem wiec prostuje:
Powiedziala, ze dla mnie zycie sie konczy a dla niej zacznie, cytuje:

Cytat:
jako chrzescijanka jestem osoba zbawiona przez krew Jashua! i moja smierc jest kolejnym etapem...taka furtka do prawdziwego zycia juz na zawsze...i to tu na ziemi.... w niesmiertelnym idealnym ciele,ktore nie bedzie chorowalo ani starzalo sie


Buziaki dla Patrycji :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i naraz sie okazuje ze szczepionka do masoweo szczepienia bedzie juz gotowa w przyszlym miesiacu.


http://de.reuters.com/article/worldN...55C01L20090613

http://www.mmnews.de/index.php/20090...n-im-Juli.html


podobno dla tego ze firma Baxter zastosowala rewolucyjna metode produkcji.

A wedlug mnie to ta szczepionka jest juz od dawna gotowa.

Zabardzo mi sie wiezyc niechce ze sie tak spiesza bo chodzi im tylko o kase.
Raczej chodzi im o to ze wiedza ze juz niedlugo moga sie zaczac walki i policja w USA bedzie miala trudnosci to opanowac jak sie kryzys bedzie zaostrzac.

A jak po szczepionce ludzie beda chorowac i umierac to nie bedzie wielu chetnych do walk ulicznych.

Oczywiscie ludzia moga zawsze powiedziec ze wirus zmutowal i nic nie mozna zrobic i pracuje sie nad nowa szczepionka ktora znowu bedzie wyprodukowana w rekordowym tepie i przeznaczona dla tych ktorzy po pierwszej nie zachorowali (no bo wiadomo ze chorych sie nie szczepi ani tych ktorzy przeszli chorobe)

Przypomne ze zdrowy organizm ze sprawnym systemem imunologicznym nie tak latwo zarazic jakimkolwiek wirem ale co inego jest gdy sie taki wirus domiesniowo wszczyknie omijajac caly naturalny system odporniosciowy.
I jeszcze przypominam ze US firma Baxter jest praktycznie w rekach Rokefelerow i to akurat ta firma wyslala szczepionki do 18 krajow skazone bojowa odmiana ptasiej grypy.

http://www.naturalnews.com/025760.html

http://www.lifegen.de/newsip/shownews.php4?getnews=2009-02-26-5323&pc=s01

I jak wypowiadali sie juz w tej sprawie eksperci jest praktycznie niemozliwe zeby takie skazenie powstalo przypadkowo na lini produkcyjnej.

Niewiem ale mi ta sprawa z tymi szepieniami wcale tak niewinie nie wyglada zeby chodzilo tylko o kase bo przeciez ci sami ludzie do ktorych nalezy przemysl farmaceutyczny drukuja w tej chwili kase bez opamietania i robia z nia co chca.

I radzil bym sie obudzic a nie oddawac sie tej uniwersalnej religi "ezoteryce" w roznych jej odmianach ktora mowi o jakis wibracjach i zeby swiat napelniac miloscia i spogladac do swojego wnetrza.

Ja niechce ranic niczyich uczuc religijnych ale takimi pierdolami to mozecie sie zajmowac jak przyjda spokojne czasy.

A teraz to trzeba walczyc o zycie i o wolnasc ktora to nigdy nie byla za darmo i prawie zawsze trzeba bylo wyrwac ja sila elita a wystarczyla chwila biernosci i spoczynku na laurach a juz ze zdwojona sila elity sie odradzaly i przystepowaly do zniewalania ludzi.

I bardzo watpie ze jak bedziecie kochac elity ktore chca wykasowac 90% ludzkosci to i oni naraz zaczna was kochac i rozdadza swoje majatki zeby kazdemu na tej ziemi sie zylo w dostatku.

Tak samo jak bardzo watpie ze te chinskie psy mniej kochaly ludzi od tych europejskich i przez to spotkal je taki los.



No ale jak chcecie zeby was dziesatkowali i jak jakims cudem przezyjecie zyc w super nowoczesnym wiezeniu zwanym ziemia to Prosze bardo , bardzo prosze!!!

Siedzcie dalej na dupe w waszej strefie komfortu i na poczatek jak beda was szczepic to zamiast zbiorowo powiedziec nie kochajcie elite i robcie takie oczy podczas sczepienia jak kot ze Shreka i jestem ciekaw czy to wam pomoze.



PS
Translator do czytania obcojezycznych linkow na wypadek jak by ktos jeszcze nie wiedzial
http://www.google.pl/language_tools?hl=pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Everything is OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 15 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Manix, za te mentorska Wielka Improwizacje masz moja owacje na stojaco...wiec poderwale swa dupe z mej strefy konfortu.
Mam nadzieje, ze masz jakiegos jeszcze singla w swej szafie grajacej..... Very Happy

Geometria Wintera Cie nie rusza jako rozgrzewka do ulozenia misternego planu obrony, to chyba pozostaje Ci sie podlozyc pod gasienice NWOskich czolgow.....

A tak serio, to jak chcesz nas poderwac na dluzej niz tylko na owacje, to cos wymysl jakas ...... insurekcje czy cus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 76, 77, 78   » 
Strona 12 z 78

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pandemia grypy - flu apocalypse
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile