Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

 
Uwaga! Prawda2 nie jest forum specjalizującym się w medycynie.
Przestrzegamy czytelników przed szarlatanami żerującymi na chorobach, na które rzekomo znają lekarstwo.
Uważaj by nie zniszczyć zdrowia swojego lub bliskich ufając poradom medycznym z tego forum!

Pandemia grypy - flu apocalypse   
Podobne tematy
Ptasia grypa, nowa pandemia6
Szykuje sie nowy wirus grypy ?9bez ocen
Uwaga czas szczepień rozpoczęty15
Pokaz wszystkie podobne tematy (23)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
70 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 60823
Strona: 1, 2, 3 ... 76, 77, 78   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bury
Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 26 Lis '08   Temat postu: Pandemia grypy - flu apocalypse Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Naukowcy: pandemia grypy jest nieunikniona


Światowa Organizacja Zdrowia ocenia, że obecnie mamy trzeci stopień zagrożenia pandemią grypy. Naukowcy nie pytają już "czy", ale "kiedy" wybuchnie - podkreślali specjaliści ds. chorób zakaźnych na konferencji prasowej w Warszawie.
W czasie sezonowej epidemii grypy choruje od 5 do 25 proc. populacji. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) szacuje, że w czasie pandemii może zachorować od 25 do 50 proc. całej populacji, a śmiertelność może wynieść nawet 60 proc.

- Pojawienie się pandemii grypy może zatem sparaliżować funkcjonowanie najbardziej zorganizowanego kraju - podkreślił prof. Andrzej Gładysz z Akademii Medycznej we Wrocławiu. Paraliż będzie dotyczył gospodarki, komunikacji; trzeba się też liczyć z ogromnym obciążeniem służby zdrowia - szpitali i przychodni.

W związku z tym zagrożeniem, WHO wydała zalecenia i wytyczne odnośnie przygotowania się na wypadek pandemii. Poszczególne kraje, również Polska, stworzyły narodowe plany pandemiczne, które dotyczą stałego monitorowania zagrożenia pandemią oraz systemu wczesnego reagowania na wypadek jej pojawienia się.

Jak podkreśliła kierownik Krajowego Ośrodka ds. Grypy prof. Lidia Brydak, dziś trudno powiedzieć, gdzie wybuchnie pandemia, jaki podtyp wirusa ją wywoła, jak szybko będzie się rozprzestrzeniać. Eksperci oceniają jednak, że największe zagrożenie jest związane z krążącymi obecnie czterema podtypami wirusa ptasiej grypy (m.in. H5N1), zwłaszcza jeśli któryś z nich nabierze cech genetycznych umożliwiających przenoszenie się między ludźmi.

- Wirus grypy wygląda pięknie w mikroskopie - jak kasztan z kolcami, ale wystarczy najdrobniejsza mutacja, by nabrał cech bardzo niebezpiecznych dla człowieka - podkreśliła prof. Brydak.

Jak ocenił prof. Gładysz, w ramach przygotowań do pandemii bardzo ważne jest zabezpieczenie odpowiedniej liczby leków przeciwwirusowych, które stanowią pierwszą linię walki z pandemią - dopóki nie pojawi się specyficzna szczepionka. Należałoby to zrobić już teraz, bo gdy dojdzie do rozwoju pandemii, mogą pojawić się poważne problemy z dostępem do nich. Na tym etapie leki powinny być zabezpieczone dla najbardziej zagrożonych pandemią grup, jak lekarze i pielęgniarki, strażacy, policjanci.

Obecnie świat dysponuje dwoma skutecznymi lekami przeciwwirusowymi na grypę, które dostępne są również w Polsce - podkreśliła prof. Brydak. Warto jest zrobić zapasy obydwu leków, na wypadek pojawienia się oporności na jeden z nich.

Niestety, informacja na temat tego, czy polski rząd zgromadził zapas leków przeciw grypie, jest tajemnicą wagi państwowej - zaznaczyła Brydak.

Badaczka przypomniała też, że w 2008 r. Unia Europejska zatwierdziła pierwszą szczepionkę pre-pandemiczną, tj. taką, która chroni przed aktualnie krążącymi szczepami wirusa ptasiej grypy H5N1, stwarzającymi największe ryzyko wybuchu pandemii.

Z danych producenta szczepionki wynika, że jej zapasy zgromadziły dotychczas m.in. USA, Francja, Irlandia, Wielka Brytania, Finlandia, Islandia, Szwajcaria i Włochy.

Jak zgodnie podkreślili eksperci, choć szczepienie przeciw grypie sezonowej nie ochroni przed wirusem grypy pandemicznej, to na obecnym etapie zmniejsza ono ryzyko pojawienia się takiego szczepu. Dzieje się tak, gdyż - jak wyjaśnił prof. Andrzej Steciwko z Akademii Medycznej we Wrocławiu - szczepienia zapobiegają mieszaniu się w organizmie człowieka materiału genetycznego wirusów grypy ludzkiej i ptasiej.

Poza tym szczepienia przeciw grypie chronią przed poważnymi powikłaniami choroby, na które najbardziej narażone są osoby przewlekle chore i po 65. roku życia. Zgodnie z zaleceniami WHO, do 2006 r. powinno się było zaszczepić ok. 50 proc. osób z tej grupy wiekowej, a do 2010 r. - 75 proc.

Niestety, w Polsce przeciw grypie szczepi się niewielki odsetek społeczeństwa - 5,3 proc. w ostatnim sezonie grypowym; a do 2006 r. zaszczepiło się u nas niecałe 13,5 proc. ludzi po 65. roku życia. - Polacy często tłumaczą, że koszt szczepionki, tj. ok. 35 zł, jest zbyt wysoki, ale później i tak wydają na objawowe leczenie grypy średnio od 45 do 55 zł - podkreślił prof. Steciwko.


http://wiadomosci.onet.pl/1869209,11,item.html

no i mamy "opinię" 3 profesorów, i juz wiadomo kto jeździł na sympozja na wyspy kanaryjskie.Gdzieś się zapodziała profesor Dzierżanowska,która co roku straszyła grypą..

W Irlandzkiej prasie też ostre nakręcanie koniunktury,wczoraj widziałem artykuł : "Flu apocalypse"
_________________
"Jeśli chcesz wiedzieć,jaka będzie przyszłość,wyobraź sobie but depczący ludzką twarz,wiecznie!"-G.Orwell,"Rok 1984"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomina mi sie dokumentacja pt. 'H5N1 ANTWORTET NICHT - Auf der Suche nach dem Killervirus' (H5N1 nie odpowiada - w poszukiwaniu zabojczego wirusa), ktora w tej chwili mozna znalezc np. tutaj:
http://kanalb.org/clip.php?clipId=1490

Film z roku 2006 na temat nastepujacych pytan:
* Czy ptasia grypa jest tylko grypa medialna ?
* Czy faktycznie masowo umieraja ptaki ?
* Jak niebezpieczny jest H5N1 dla ludzi i zwierzat ?
* Z ktorych faktow ma wyniknac, ze dojdzie do pandemii ?
* Jak szczepic przeciwko wirusom, ktorych sie nie zna, poniewaz jeszcze ich nie ma - mianowicie przeciwko wirusom ptasiej grypy przenoszonym z czlowieka na czlowieka ?
* Czy czekaja nas przymusowe szczepienia ?
* Kto zyskuje na panice zwiazanej z ptasia grypa ?

Ciekawe, ze film wlasnie zniknal z GoogleVideo ... napewno nie z powodu praw autorskich. Jednoczesnie zarzuca sie producentom ze sa .... scientologami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 2914
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj maz zaszczepil sie w tym roku pierwszy raz przeciwko i grypie i dwa razy ciezko na nia chorowal. Jeszcze nigdy nie przechodzil grypy tak ciezko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale mnie to nie dziwi i nie jest jedynym znanym mi przypadkiem właśnie takiej reakcji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AQuatro
Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Moj maz zaszczepil sie w tym roku pierwszy raz przeciwko i grypie i dwa razy ciezko na nia chorowal. Jeszcze nigdy nie przechodzil grypy tak ciezko.


Teoretycznie szczepienie, to zarażenie pacjenta chorobą !
Umyślnie podanie bakterii chorobotwórczych w mniejszej dawce, lub osłabionych.

Moim zdaniem szczepienie jest bzdurą.
Z następującego powodu:

Teoretycznie szczepienie polega na podanie pacjentowi wirusa choroby, aby jego organizm się uodpornił i potrafił zwalczać tą chorobę w przyszłości.
Pytanie:
Dlaczego człowiek, który raz chorował na grypę, choruje na nią co roku a nawet kilka razy do roku ? Dlaczego organizm nie uczy się zwalczać grypy ?
Gdyby szczepienie faktycznie działało,
to raz zaszczepiony człowiek, lub człowiek, który raz odbył daną chorobę, nie powinien jej przechodzić powtórnie.

Chodzi tylko o pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem o tym kilkakrotnie (także na tym forum). A sprawa "wybuchu epidemii - pandemii" wyimaginowanej influenzy (tzw. nieistniejącej "prawdziwej grypy"), w związku z totalna światową zapascia finansowa jest najbardziej prawdopodobna. Tzw (nieistniejący) wirus H5N1 - ptasia grypa ma zmutować i przeskoczyć na człowieka. Tak jest już zaplanowane!

Niemcy co jakiś czas robią już takie przygotowania i trenują ten Plan!

Kto jest zainteresowany empiryczna biologia (w pełnym słowa tego, znaczeniu), bakteriami, wirusami zapraszam do moich wywodów w zamkniętym (ze strachu przed prawda) wątku.
"Czy nauka zwariowała?"
http://www.biotechnolog.pl/forum/temat-1292.htm

patrz takze google - szukaj tej frazy "Czy nauka zwariowala?"

Patrz tutaj co jest zaplanowane:
Plan ten - dla Polski, był jakiś czas na prezentacji internetowej Głównego Inspektora Sanitarnego, po tym jak rozpowszechniałem te wiadomości, zniknął i został zastąpiony "Polskim Planem na wypadek pandemii...... patrz GIS

Stary plan pozwoliłem sobie "upamiętnić" tutaj:

"Krajowy Plan Działań dla Polski na Wypadek Wystąpienia Kolejnej Pandemii Grypy"
http://polserv.org/pdf/Plan_GIS.pdf

Tutaj przedstawiony jest PLAN - wojny z Polskim społeczeństwem -Stan wyjątkowy!
REDUKCJA POPULACJI!

Aby wprowadzić Polskę w Stan Wyjątkowy i realizować ten tzw "Plan dla POLSKI" wystarczy kilku skorumpowanych - albo działających na polecenie, "lekarzy"
Dla osiągnięcia tego celu, "rząd - a właściwie korporacja białych kitli" pracuje właśnie nad nowelizacja ustawy o chorobach zakaźnych u ludzi.
Gumowej ustawy nie definiującej najważniejsze pojęcia w niej zawarte i dającej tejże korporacji - "biologicznych żołnierzy" -

WŁADZĘ WYKONAWCZA

Patrz moja propozycje zmiany tej ustawy - ustawy o chorobach zakaźnych i zakażeniach...... Propozycje te otrzymało wielu odpowiedzialnych ludzi jedynie Pani Zyta Gilowska zareagowała na moje pismo.

tutaj:
http://polserv.org/pdf/NowlizacjaUstawyChorobyZakazne17.08.2007.pdf

Działajcie , bo może być bardzo nie dobrze!!!! Prace na ta ustawa sa wlasnie w toku!!!!!


Widać, ze rozpowszechnianie tych wiadomości o szkodliwości szczepionek i w ogóle o oszustwach korporacji medycznych zrobiło swoje

Patrzcie tutaj na komentarze czytelników
http://wiadomosci.onet.pl/1869209,11,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariel
Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatem jest nadzieja! Ja chętnie zobacze jak przeciw tej grypie szczepią się lekarze. Wszyscy. Z radochy będę świętować narmalnie. Według rzetelnych i bezstronnych badań szczepienie nie zmniejsza ryzyka zachorowania. U ludzi którzy mają słabszą odporność wręcz przeciwnie- sami narażają się na zachorowanie. U ludzi zaszczepionych przeciw danej chorobie śmiertelność jest większa niż u niezaszczepionych. Mam nadzieję że konowały się wykończą sami. Bo że zmądrzeją i zaczną łączyć fakty już nie wierzę.
Szkoda mi tylko tyc dzieci, które pomrą jak muchy, bo od małego maja gówniany a nie odpornościowy układ. Szkoda mi dzieci. Modlę się, żeby coraz więcej rodziców miało świadomość tego co się dzieje. Bo że jest to zaplanowane działanie mające na celu zmniejszanie populacji jest bardzo przekonujące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bury
Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

linki do stron w temacie szczepień:

zbiór artykułów:

http://kasjo.net/szczepienia/index.html

otwarte forum:

http://forum.darzycia.pl/vf77.htm

forum wymagające rejestracji:

http://nieszczepimy.l4.pl/index.php
_________________
"Jeśli chcesz wiedzieć,jaka będzie przyszłość,wyobraź sobie but depczący ludzką twarz,wiecznie!"-G.Orwell,"Rok 1984"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep
Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To raczej jeden z punktow planu redukcji liczby Polakow.
Judeopolonia polubila ten kraj i zamierza wypedzic/ wykonczyc ludnosc Polska tak jak z Palestynczykami.
Szczepionki sa dla starych - wiadomo ze najslabsi wiec sie wykoncza zamiast uodpornic.
Interesuje mnie czy na takiej szczepionce jest lista skladnikow wymieniona - tak jak w przypadku produktow spozywczych. Spotkalem sie z twierdzeniami ze te ich szczepionki zawieraja rtec i inne trucizny. Potem sie ludzie dziwia skad ich dzieci choruja na autyzm.
Ta cala nagonka medialna zmierza pewnie do obowiazkowych szczepien. (uzasadnienie bedzie ze przy wiekszej ilosci szczepionek cena jednostkowa spadnie np. z 35 zl do 32 zl)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczepionkach jest podany skład, jednak dotarcie do tego co te nazwy oznaczają jest co najmniej trudne nie mówiąc już o tym, że nie można od naszych urzędów wyciągnąć informacji na temat badań klinicznych nad tymi składnikami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Samouczek
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:07, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja "wojna" z kryminalna MM (mordercza medycyna) na przykładzie zaplanowanych, zarządzonych i przeprowadzonych obowiązkowych (przymusowch) szczepień 11.000 (tysiecy)
dzieci w mieście Brzeg woj Opolskie.

Tutaj dowiesz się o szczepionkach, ich skaldzie i tych kryminalnych "biologicznych żołnierzach" mających władzę wykonawcza. O prokuraturze, sadach itd.

Czytaj moje (Ryszard Hamburg) wywody na tym forum:

"Będą zamykać szkoły? Czy szczepionka wszystko rozwiąze..."

Cytat:
Tylko poprzez telefaks 00 48 22 6272289
Razem stron (Cool osiem


PROKURATURA KRAJOWA
Biuro do Spraw Przestępczości Zorganizowanej
Al. Ujazdowskie 11,
Warszawa 00–950
faks. 48 (22) 62–72–289


Postępowanie w sprawie należy podjąć bezzwłocznie

Dotyczy: Zawiadomienie o przygotowaniach do przestępczej akcji przeciwko ludności cywilnej powiatu Brzeskiego w woj. Opolskim. Poprzez planowanie podstępnego, przymusowego zaszczepienie 11000 tys. osób celem zapobiegnięciu wyimaginowanej epidemii sepsy. Oraz dalszych zaplanowanych „akcji”.

Szanowni Państwo

Zorganizowana grupa osób a mianowicie, Lek. Med. Andrzej Wojtyla wspólnie z Prof. Waleria Hryniewicz, Prof. Andrzej Zielinski, Prof. Jozef Kanp, Prof. Ewa Mayzner-Zawadzka, Dr, n. Med. Andrzej Harban, Mgr. Marcin Kadlubowski, Dr. n. med. Anna Szczerba-Sachs, Lek. Med. Maria Schulc, Lek. Med. Grzegorz Karczewski oraz inni.
Wszyscy należący do „legalnego” według polskiego karygodnego prawa, syndykatu medycznego.

Planują akcje przeciwko cywilnej ludności powiatu Brzeskiego.

Uzasadnienie

Jak dowiedziałem się z dzisiejszego (22 marzec 2007) meldunku PAP przedstawionego na telewizyjnej telegazecie programu TV Polonia strona 118 (Wiadomości), grupa ta planuje swoja akcje za ok. dwa tygodnie, akcja ta może być przeprowadzona także wcześniej.

Pierwsze, przez ta zorganizowana grupę, udokumentowane przygotowania planu tej akcji to dzień 9 stycznie 2007 roku. Patrz „Załącznik Nr 1 do 3”, dokument przedstawiony na prezentacji internetowej www.gis.gov.pl

Dzień później tj. 10 stycznia 2007 roku grupa ta powiadomiła o swoim zamiarze „swojego”, zakładam ze nieświadomego głównego celu tej akcji, zwierzchnika Ministra Zdrowia Pana Zbigniew Religa. Udokumentowany dowód powyższego „Notatka” przedstawiona na prezentacji internetowej www.gis.gov.pl

Pod płaszczykiem tzw. „szczepień ochronnych” tym samym z wykorzystaniem przez siebie skonstruowanych aktów prawnych, które to dają tej grupie możliwość wyważenia konstytucyjnych praw obywateli, grupa ta zamierza przymusowo (obowiązkowo) wstrzykiwać do ciał 11000 ludzi, znana w medycynie szkolnej, truciznę układu nerwowego w postaci
ALUMINIUMHYDROXID.

Akcja ta, jeżeli nie zostanie natychmiast zastopowana i dojdzie do skutku, będzie miała znamiona przestępczego czynu na podstawie: art. 163 §1 nr 3 oraz §3 KK, art. 164 §4 KK, art. 165 §1 nr 2, 5, §3, §4 KK, art. 166 §1, §2, §3, KK

oraz na podstawie Międzynarodowego Trybunału Karnego

Artykuł 6 Ludobójstwo
(b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy;

lub

Artykuł 7 Zbrodnie przeciwko ludzkości
(k) inne nieludzkie czyny o podobnym charakterze celowo powodujące ogromne cierpienie lub poważne uszkodzenie ciała albo zdrowia psychicznego lub fizycznego.
Te kryminalne przestępstwa nie ulęgają przedawnieniu!

Grupa ta ma zamiar w swojej akcji, pod hojnym płaszczykiem ochrony zdrowia ludności, użyć tzw. „szczepionkę” przeciwko bakterii Neisseria Meningitis typu C, środka produkowanego przez niemiecka firmę BAXTE Deutschland GmbH pod nazwa „NeisVac-C.

Szczepionka ta ma jakoby zabezpieczać ludność przed możliwością zarażenia się tam „zarazkiem”. Naukowy dowód na to, ze ta bakteria (Meningokoki) jest przenośnym zarazkiem, nie istnieje!. Naukowego dowodu na takie działanie tegoż medykamentu nigdzie nie jest udokumentowane ani zweryfikowane.!

Głównymi celami tej, zorganizowanej grupy jest, (chociaż tak do końca to jeszcze nie jest znane) poprzez oszukańcze podstawy wyłudzić od Państwa Polskiego (społeczeństwa) ok. 1,2 miliona PLN na zakup trujących medykamentów, te wyłudzone państwowe pieniądze otrzyma niemiecka firma Baxter GmbH, natomiast sama grupa poprzez przymusowe zaaplikowanie tej trucizny przygotowuje sobie 11.000 ( jedenaście tysięcy) przyszłych (chronicznie) chorych ludzi celem dalszego „leczenia”. Historia znana z „Łowcami Skór”.
Chorych może być dużo więcej, bo po użyciu tej trucizny może wystąpić „epidemia” skutków ubocznych tego medykamentu.

Producent tego medykamentu (trucizny) NeisVac –C, firma Baxter GmbH haniebnie ukrywa przed polska publicznością, farmakologiczny skład tej trucizny. Widocznie inna „lobbystyczna grupa” przynależna do syndykatu medycznego tak ustanowiła polskie prawo, ze jest to w Polsce możliwe.


czytaj dalej tutaj:

http://www.forumbrzeg.pl/ppadd/viewtopic.php?t=5496
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:14, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariel napisał:
Ja chętnie zobacze jak przeciw tej grypie szczepią się lekarze.


żaden lekarz nie zaszczepia ani siebie ani nikogo ze swojej rodziny! No chyba, ze jest totalnym idiota!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:20, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samouczek, czy ty dostales odpowiedzi na swoje pisma (te wymienione tu i na biotechnologu) ?

Widac, ze biotechnolodzy nie odrabiaja zadan domowych.

Jakis czas temu padlo mi w rece praca (byl link na stronach Wikipedii)
Erling Norrby 'Nobel Prizes and the emerging virus concept' Arch. Virol. (2008) 153:1109-1123

Cala praca jest ciekawa. Np. pierwszy nobel w Wirusologii otrzymal Wendell Stanley: "Stanley is then evaluated two more times by Svedberg and then finally by Arne Tiselius ... The choice of Svedberg and Tiselius as evaluators needs to be disussed. By present day standards they would be considered to be too close to Stanley to serve in this function. Clear conflicts of interest can be identified. ...."

Tez chyba malo kto wie, ze archiwum zwiazane z przyznaniem Nobla jest zamkniete przez 50 lat, wiec dlatego powyzsza praca mogla powstac dopiero teraz.

Gdyby biotechnolodzy odrobili swoje zadania domowe, to by poczytali w ostatnim dziale o 'Virology 50 years later':
"There are, for example, of the order of 10 millions of virus particles per ml of surface seawater in our oceans. It is therefore justified to expand the discussion of the role of viruses way beyond their importance as pathogens. The function they have for the total ecological balance in nature and more generally for the evolution of life ... needs to be seriously investigated, and this may be even more important than the role viruses play as pathogens."

Zbyt malo wiemy o wirusach. Zbyt malo, zeby wstrzyknac sobie nawet male ilosci dla 'uodpornienia'. Jakie to ma znaczenie dla organizmu przerabiamy w tej chwili na przykladzie antybiotykow, ktore przestaja dzialac i ktore doprowadzaja do spustoszenia w naszych organizmach.
Jak sie czyta o dzialaniu ukladu imunologicznego (o czym tez zbyt malo wiemy), np. na angielskiej Wikipedii, to az strach ingerowac w zachodzace tam procesy. Nie trzeba byc biologiem, zeby to zrozumiec.

Samouczek, przytoczona przez ciebie praca na temat wscieklizny jest m.i. autorstwa H. Koprowskiego, to TEN Koprowski:
http://www.falszywy.trop-reportera.pl/aids-hiv/aids-hiv/aids-hiv.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep
Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli prokuratura nie bedzie reagowac to podejrzewam ze Polacy dojrzeja do tego by wziac widly i sami rozwiaza problem.
W koncu jak jeden profesor bedzie mial widly w plecach to drugi sie zastanowi zanim zrobi glupstwo.
Dodam ze ten sposob postepowania uslyszalem od pewnego ogrodnika - umie uzywac widly.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blue napisał:
Samouczek, czy ty dostales odpowiedzi na swoje pisma (te wymienione tu i na biotechnologu) ?


Jak przedstawiłem powyżej, pierwsze moje pisma do prokuratury dotyczyły:
a) tej kryminalnej, z medycznego punktu widzenia, nieuzasadnionej aplikacji trucizn - w tzw. "szczepionkach" w Brzegu (patrz to pierwsze zawiadomienie z 23 marca 2007)
Ponieważ nie otrzymałem długi (ponad 2 miesiące) czas odpowiedzi, napisałem następne pismo (patrz poniżej) 4 czerwca 2007
Później otrzymałem odmowę wszczęcia postępowania. Dalej - Moja skarga. Dalej sprawa do Sadu Rejonowego w W-wie. Ten uznał się za nie słuszny w sprawie i skierował sprawę (w związku z powaga zarzutów) do Sadu Okręgowego w W-wie. (patrze kopie pisma z Sadu Rejonowego na forumbrzeg.pl)

I od tej pory cicho!!!!!
Musze pisać skargę na przewlekłość postępowania, ale mam tez inne obowiązki. Ale teraz na dniach napisze. Są prawnicy na tym forum?

b) w miedzy czasie napisałem inne zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w związku z dopuszczeniem na Polski rynek innej jeszcze groźniejszej "szczepionki" o nazwie Gardasil, jakoby przeciwko rakowi szyjki macicy. HPV
Szczepionka ta nie tylko, ze zawiera Aluminiumhydroxid ale jeszcze jak by tego było mało, zawiera aktywne cząstki DNA. GMO - Tzw rekombinowana szczepionka - nazywana "nowoczesna"!
Przedstawie w innym poscie.
pisałem o tym tutaj:
viewtopic.php?t=4469&highlight=

Samouczek napisał:
Szczepionka HPV, tak natrętnie w Polsce propagowana (dla młodych dziewcząt, kobiet - przyszłych polskich matek!) o której pisałem w moim wcześniejszym wątku (patrz tekst poniżej) - ma służyć właśnie redukcje populacji.

Ta szczepionka nie tylko ze niszczy mitochondria (degradacja IQ całej nowej populacji) ale przede wszystkim ubezpłodnia - sterylizuje!

Wiesz teraz dlaczego wymyślona ta tzw. szczepionkę dla Kobiet?!Blue napisał:
Zbyt malo wiemy o wirusach. Zbyt malo, zeby wstrzyknac sobie nawet male ilosci dla 'uodpornienia'. Jakie to ma znaczenie dla organizmu przerabiamy w tej chwili na przykladzie antybiotykow, ktore przestaja dzialac i ktore doprowadzaja do spustoszenia w naszych organizmach.
Jak sie czyta o dzialaniu ukladu imunologicznego (o czym tez zbyt malo wiemy), np. na angielskiej Wikipedii, to az strach ingerowac w zachodzace tam procesy. Nie trzeba byc biologiem, zeby to zrozumiec.


Rzeczywiście egzystujące wirusy, które to do dzisiaj bezpośrednio wyizolowano, mikrobiologiczne scharakteryzowano i NAJWAŻNIEJSZE sfotografowano (EM - mikroskop elektronowy), spełniają pozytywna a wręcz niezbędna role w organizmie.
Wirusy te wyizolowano z roślin.

U człowieka lub zwierzęcia, do dzisiaj nie wyizolowano ŻADNEGO, ani grypy, ani wścieklizny, ani hepatitis, ani hiv, ani hpv! żadnego, przeciwko, którym to się w Polsce obowiązkowo (przymusowo) zaszczepia. Dzieci już od poczęcia!

Jak powinna wyglądać naukowa praca przedstawiające bezpośrednią izolacie wirusa proszę sobie spojrzeć tutaj:
www.polserv.org/pdf/Botanica-Acta.pdf

Blue napisał:
Samouczek, przytoczona przez ciebie praca na temat wscieklizny jest m.i. autorstwa H. Koprowskiego, to TEN Koprowski


Hilary Koprowski to przestępca, to "naukowa prosta tutka" zwykły oszust nicknamed "commercial scientist". Jak tysiące innych tzw "naukowców Morderczej Medycyny"
Jego zona, jeden i drugi syn wszyscy (białe kitle) należący do tzw. "syndykatu zmowy milczenia morderczej medycyny" To jest symptomatyczne u "biologicznych żołnierzy" przeważnie nalezy cala rodzina!
http://en.wikipedia.org/wiki/Hilary_Koprowski

Blue napisał:
Jak sie czyta o dzialaniu ukladu imunologicznego (o czym tez zbyt malo wiemy),


System taki nie istnieje - to jest następny wymysł "białych kitli"!


Cytat:
Hamburg dnia 04 czerwiec 2007

Poprzez telefaks 00 48 22 6282303
Razem stron (4) cztery


PROKURATURA KRAJOWA
Biuro do Spraw Przestępczości Zorganizowanej
Al. Ujazdowskie 11,
Warszawa 00–950
Telefaks. 48 (22) 6282303Dotyczy: Mojego zawiadomienia (poprzez telefaks) z dnia 23 marca 2007 roku.

Szanowni Państwo,


dnia 23 marca br. wysłałem do Państwa pismo zawiadamiające o przygotowaniach zorganizowanej grupy do przestępczej akcji przeciwko ludności cywilnej powiatu Brzeskiego w woj. Opolskim.

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej informacji potwierdzającej odbiór niniejszego zawiadomienia ani tez informacji czy podjęte lub tez nie podjęte zostały odpowiednie kroki celem wyjaśnienia sprawy.

Chciałbym także zwrócić uwagę na to, ze w międzyczasie inna zorganizowana grupa z powiatu Kluczborskiego także na Opolszczyźnie, powtórzyła ten sam scenariusz podstępnego (karalnego) działania.

Przypuszczam, ze przez osobiste działanie Pana Dr Piotra Pośpiech (ginekolog i seksuolog), który to jest również Starosta Kluczborskim, Główny Inspektor Sanitarny Pan Andrzej Wojtyła za pośrednictwem Ministra Zdrowia Pana Zbigniewa Religa wyraził zgodę na sprowadzenia (Załącznik 1 decyzja nr 587/07/PLR-L z dnia 15 maja 2007) szczepionek oraz na przeprowadzenie (Załącznik 2 sygn. GIS-PR-074-1/MW/07 z dnia 15 maja 2007) tzw. „szczepień ochronnych” przeciwko posocznicy meningokokowej typu C populacji w wieku od 6 do 16 lat w powiecie kluczborskim.

Syndykat farmaceutyczno medyczny (Powiatowe Centrum Zdrowia S.A w Kluczborku – spółka akcyjna) zwraca się do członka syndykatu (Burmistrz Kluczborka Dr Piotr Pośpiech - ginekolog / seksuolog) o pomoc w generowaniu dochodów.


I tak to pod płaszczykiem tzw. szczepień ochronnych przeciwko (przez siebie samych skonstruowanej i nigdzie naukowo nie udowodnionej) „epidemii”, zaaplikować ludności cywilnej trucizny układy nerwowego (zawarte w szczepionce) w postaci ALUMINIUMHYDROXID i w ten to prosty sposób przygotować sobie przyszłych pacjentów.

„łowcy skór” – wypróbowany scenariusz.

Gdzie są naukowo udowodnione – kliniczne studia (proszę o podanie źródła), ze tzw. szczepionka „Meningitec" przeciwko tzw. posocznicy meningokokowej typu C niemieckiej firmy Wyeth Pharma GmbH Münster RFN „ochrania" przed tym „zarazkiem”?

Gdzie są (proszę o podanie naukowego źródła) kliniczne studia „korzyść i ryzyko” tejże szczepionki?

Takowe nie istnieją!

Proszę o niezwłoczną informacje dotyczącej mojego zawiadomienia o możliwości popełnienie przestępstwa przez zorganizowana grupę z dnia 23 marca br.


Z poważaniem
Ryszard

Do wiadomości otrzymują:
Ministerstwo Sprawiedliwości
Oraz inni.

Załączniki:
• Decyzja Ministra Zdrowia Pan Zbigniew Religa nr 587/07/PLR-L z dnia 15 maja 2007
• Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Pan Andrzej Wojtyła - sygn. GIS-PR-074-1/MW/07 z dnia 15 maja 2007
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariel
Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moi mili, czy wiecie jak nie dopuścic do zaszczepienia nowonarodzonego dziecka? znacie jakies sposoby na to, żeby po urodzeniu żadna piguła nie wstrzyknęła mu obowiązkowej szczepionki? na już potrzebuję praktycznej porady, konkretnych rozwiązań, chociaz jednego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Mariel i inni

a) poród poza Polska np. Niemcy (jak ma Polskie obywatelstwo - będą ścigać)

b) poród w domu (ale potem biologiczni żołnierze będą ścigać)

c) zmienić religie (w Polskim prawie są pewne wyjątki)

d) złożyć skargę administracyjna i zadać naukowych dowodów na:

- naukowa opublikowana prace potwierdzające istnienie i patogennosc takowego zarazka
- potwierdzonego naukowego dowodu na to, ze dana szczepionka zabezpiecza przed tym zarazkiem.
- od odpowiedzialnego urzędu, zadać naukowej pracy przedstawiającej "korzyść ryzyko" danej szczepionki.

e)symulować " dziecko chore" wtedy nie wolno zaszczepiać

f) od lekarza zadac oswiadczenia / zaswiadczenia (patrz ponizej)

"Przekupić" upominkiem "dobrego" lekarza - są tez tacy, wystawi zaświadczenie o zaszczepieniu bez szczepienia! Juz teraz szukac takiego lekarza!


USTAWA z dnia 6 września 2001 r. o chorobach zakaźnych i zakażeniach (Dz. U. z dnia 31 października 2001 roku)


Rozdział I
Art. 5. 1. Osoby przebywające na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej są obowiązane na zasadach określonych w ustawie do:
1) poddawania się badaniom mającym na celu wykrywanie zakażeń i chorób zakaźnych, w tym również poddawania się postępowaniu mającemu na celu
pobranie lub dostarczenie materiału do tych badań,
2) poddawania się obowiązkowym szczepieniom ochronnym,.
3) poddawania się obowiązkowemu leczeniu, obowiązkowej hospitalizacji, izolacji, kwarantannie i nadzorowi epidemiologicznemu,

To jest straszne, ale jasne, popatrzmy dalej - wiadomo kto ta ustawe wyprodukowal!

Rozdział 5
Przepisy karne

Art. 35. 1. Kto:
1) wbrew ciążącemu na nim obowiązkowi, o którym mowa w art. 20 ust. 3-6, oraz art. 21 ust. 1-3, nie zgłasza przypadków zakażenia, zachorowania,
podejrzenia o zakażenie, zachorowanie lub zgonu na chorobę zakaźną,
2) nie stosuje się do obowiązków wynikających z art. 5 i 13, nakazów lub zakazów określonych w art. 25
- podlega grzywnie.
2. Postępowanie w sprawach o czyny określone w ust. 1 jest prowadzone na podstawie przepisów Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia

Tutaj interesuje nas nr 2
Tak wiec ci, którzy nie poddadzą się przymusowym szczepienia mogą ponieść karę w formie grzywny. Wysokość grzywny uzależniona jest przeważnie od zarobków i sytuacji finansowej delikwenta. Wysokość ta jest także zależna od ilości takich postępowań, od których to zawsze można się odwołać do wyższej instancji. Ponieważ jest to decyzja administracyjna.

Trzeba tez wiedzieć, ze przed zaszczepieniem lekarz, musi zgodnie z ustawa, (przebadać) zakwalifikować albo i nie, kogoś do zaszczepienia. I tak np. kobieta w ciąży, chore dziecko, albo podejrzanej ciąży, nie jest zdatna do zaszczepienia.

Można poddać się dobrowolnej kwarantannie lub nadzorowi epidemiologicznemu w zamian za szczepienie. Czytaj ustawę.
Ta ustawa ma jeszcze kilka innych tzw. haków. Trzeba sobie ja przestudiować.

Mam także własną propozycje, który to jak myślę, nie jest do odrzucenia. Polega ona na tym, ze lekarz przed zaszczepieniem musi podpisać takie oświadczenie.

Wzór oświadczenia (proszę sobie wydrukować i przed szczepieniem przedstawić do podpisu)

Oświadczenie Lekarza
Ja, niżej podpisany oświadczam ze,
Szczepionka (tutaj nazwa szczepionki)_________
Wyprodukowana przez:_____________________
Seria i numer:_____________________________
Zawierająca następujące składniki:____________
________________________________________

Zastosowana jest, celem zapobiegnięcia: (nazwa choroba)
_____________________________________________

Ta szczepionka wolna jest od wszelkich zanieczyszczeń i aplikuje ja dzisiaj

Panu/Pani/Dziecku (imię nazwisko, data urodzenia)
_______________________________________________

Zapewniam, ze zastosowana szczepionka jest absolutnie bezpieczna i nie zagraża życiu ani zdrowiu. Nie powoduje żadnych bezpośrednich szkód ani tez późniejszych komplikacji zdrowotnych takich jak paraliżu, uszkodzenie mózgu, ślepoty, gruźlicy, rakowym owrzodzeniem w miejscu zaszczepienia lub gdzie indziej, uszkodzenia nerek, zapalenia wątroby prowadzących do śmierci lub tez nie.
Zapewniam ze zaaplikowana szczepionka przez _____ lat zabezpiecza przed ta wyżej wymieniona choroba.
W przypadku wystąpienia w/w choroby przed tym okresem, zobowiązuję się do dobrowolnej wypłaty (bez procesu sadowego) odszkodowania w wysokości 40 tys. PLN.

W przypadku wystąpienia psychicznych lub fizycznych powikłań w związku z dzisiejszym zaszczepieniem, zobowiązuje się, poszkodowanemu / ej lub rodzinie wypłacić odszkodowanie w wysokości
___________ PLN (słownie)___________________________

bez odwlekania i wzywania sądów

______________ (miejsce i data)

____________________
Podpis i pieczątka lekarza
W Australii rodzice uciekają z domu przed ścigającymi ich "biologicznymi żołnierzami" - lekarzami, chcącymi zaaplikować ich nowo narodzonemu dziecku aluminium w tzw. szczepionce!

"Parents on the run with baby after refusing vaccination"

Kate Benson Medical Reporter
August 23, 2008

A SYDNEY couple was on the run with their two-day-old baby last night after the Department of Community Services took out a Supreme Court order to have the boy vaccinated against hepatitis B.

The parents, from Croydon Park, fled their home on Thursday to avoid police and DOCS officers after they refused to have their son vaccinated at Royal Prince Alfred Hospital. They told the Herald yesterday that they believed aluminium in the vaccine could cause him more damage than contracting hepatitis B.

"We gathered some things and fled the house," he said yesterday.

"My wife is tired. She's just given birth and we are on the run with a newborn and a three-year-old. The tactics that have been pulled so far are unbelievable."

czytaj całość tutaj:
http://www.smh.com.au/news/national/pare.....25169.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do tematu tego watka:

Tutaj informacja o pierwszej kropelce wydatków (2005 –2006) podaje dla orientacji – sami wyobraźcie sobie ile to będzie, jak ten przestępczy „Plan” wejdzie w życie i lekarze przejmą obowiązki policji! Czy to wam coś przypomina, kojarzysz?

Hitler nazywał lekarzy - biologicznymi żołnierzami!

I to wszystko na podstawie HIPOTEZY – Międzynarodowego „Naukowego” Konsensusu istnienia tegoż to wirusa!!!!!!!!!!!!!!!!

DZIAŁANIA PODJĘTE I PROWADZONE W ROKU 2005 i 2006
W RAMACH PRZYGOTOWAŃ DO PRZECIWDZIAŁANIA SKUTKOM
EWENTUALNEJ PANDEMII GRYPY

http://www.gis.gov.pl/index.php?option=c.....;Itemid=61

„Agencja Rezerw Materiałowych przeznaczyła 200.000.000 zł na zakup sprzętu indywidualnej ochrony i leku Tamiflu (w tym 100 000 000 z budżetu państwa – patrz pkt. 3 str. 3 zał. I 100 000 000 ze środków własnych).

3. Zgodnie z decyzją Rady Ministrów z 11 października 2005 r., Minister Finansów zabezpieczył w budżecie państwa na rok 2005 (pochodzące z rezerw celowych niewykorzystanych w 2005 r. przez różne resorty w tym 100 mln dla Agencji Rezerw Materiałowych - patrz pkt. 2, str. 3) środki w wysokości 300 mln zł na ewentualne wydatki związane z likwidacją skutków grypy ptaków lub pandemii grypy.”


Jak się właśnie dowiedziałem, ze strony GIS ukazał się już teraz
„POLSKI PLAN PANDEMICZNY”
tym razem nie dla Polski lecz oryginalny Polski!

Może moje wcześniejsze (pisemne) krzyki na temat tego planu dla polski spowodowały ze powstał plan Polski? To i tak nic nie zmienia!

Tutaj: (ściągnij szybko zanim nie zniknie)
http://www.gis.gov.pl/index.php?option=c.....;Itemid=61


Za te zmarnowane pieniądze podatników, ktoś powinien beknąć!
Te zakupione w 2005 - 2006 "leki" trucizny na uduszenie, są już prawdopodobnie przeterminowane i do wyrzucenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep
Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyglada na to ze juz jest nowa ustawa i przeszla do senatu.

Cytat:

Tekst ustawy przekazany do Senatu zgodnie z art. 52 regulaminu Sejmu


USTAWA

z dnia 24 października 2008 r.o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi[1])
http://orka.sejm.gov.pl/proc6.nsf/ustawy/324_u.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro
Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samouczek,
to z tym oświadczeniem jest zajebiste!

Takie same oświadczenia powinny mieć przygotowane dzieci idące na fluoryzację, jak i do wszelkich szczepień.
To samo powinny dawać do podpisu osoby oddające krew, itp.
Nieźle by się lekarze obesrali.

Super myśl.
Skoro państwo twierdzi, że szczepienia są dobre.
My sobie to gwarantujemy tym oświadczeniem !

Myślę, że dobrym pomysłem będzie przerobić to w wersję word,
dopracować i reklamować.
Można zrobić również drugi mniejszy dokumencik.
Odmowa lekarza, uzasadnienie i podpis.
Np.
_______
Ja, dr..XXXXXXXXXXXXXX
Odmawiam obowiązkowego szczepienia Pana/Pani XXXXXXXXXXXX
Ponieważ:
Nie jestem w stanie zagwarantować, że szczepienie nie pociągnie za sobą wymienionych przez klienta następstw.
Swoją odmowę uzasadniam tym, że:
..............................
..............................
Podpis .................
_______
Lub coś w tym stylu Smile

Wtedy miałbym dowody na to, że lekarze odmówili mi szczepienia, gdyż nie mogą zagwarantować, że nie wywoła to negatywnych skutków dla mojego zdrowia.

Sądzę, że niegłupim problemem, byłoby udostępnienie dokumentu w oficjalnym miejscu.

Ale z obawiam się, że żaden lekarz nie zgodził by się na podpisanie takiego pisma.
Wtedy pozostaje mieć przy sobie świadków i spisać oświadczenie, że lekarz nie zgodził się na zaszczepienie, bez podpisania orzeczenia stwierdzającego jego bezpieczność. Smile

Bo w sumie to gdzie jest powiedziane,
że urzędasy, i lekarze mogą nam dawać pisma do podpisywania,
a my nie ?


Jeszcze taki głupi pomysł.
Nadrukować takich oświadczeń,
i walnąć wśród ulotek w przychodniach i gabinetach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep napisał:
Wyglada na to ze juz jest nowa ustawa i przeszla do senatu.Nie wiem jak to się stało, ale przeszło mojej uwadze (a może zrobiono to "po cichu) glosowanie w sejmie 24-10-2008 nad ta ustawa!

Jeżeli senat, a to jest prawie ze pewne, przyjmie ta ustawe bez poprawek i Prezydent RP ja podpisze to klamka zapadła!

"Biologiczni żołnierze" otrzymają nowoczesna "bron masowego rażenia" i mogą teraz w każdej chwili zadecydować o powtórce Katynia! I wyrżnąć mogą nie 5 tysięcy a 500 tysięcy, 5 milionów!

Biada Polakom, jak natychmiast nie będą działać! Pisać do wszystkich posłów, senatorów i apelować o odrzucenie w całości tej kryminalnej ustawy.
Pisac do Prezydenta RP o nie podpisywanie tego "wyroku" dla Polek i Polaków.

Kazdy powinien się zapoznać z ta ustawa!
http://orka.sejm.gov.pl/proc6.nsf/ustawy/324_u.htm

I oto taka uwaga, zauważcie jak kryminalnie to skonstruowano. Chodzi o definicje pojęć zawartych w tej ustawie. I to przeszło przez biuro legislacji!!!!!


Definicje:
"niepożądany odczyn poszczepienny - niepożądany objaw chorobowy pozostający w związku czasowym z wykonanym szczepieniem ochronnym;"

O jakim czasie jest tutaj mowa? Wiesz? To określi konował!

"szczepienie ochronne - podanie szczepionki przeciw chorobie zakaźnej w celu sztucznego uodpornienia przeciwko tej chorobie;"

A co to jest szczepionka i jakie kryteria musi spełnić aby tak się nazywać? NIC! Niente! Ani słowa na ten temat!

Co to jest szczepionka? Wiesz co to jest? Nie! Po co Tobie to wiedzieć, to określi "biologiczny żołnierz"!
Dla niego jest to bron masowego rażenia

Jeszcze raz dla przypomnienia, patrz co napisałem, moje propozycje zmiany tej ustawy.
http://polserv.org/pdf/NowlizacjaUstawyChorobyZakazne17.08.2007.pdf

Tutaj odpowiedz z Minist. Finansow - Zyta Gilowska
http://polserv.org/pdf/Odp_Min_Finansow_24.08.2007.pdf

A tutaj odpowiedz Glownego Inspektora Sanitarnego Andrzej Wojtyla:
http://polserv.org/pdf/Nowelizacja_Odp_GIS_25.09.2007.pdf

A tutaj moja zawiadomienie do CBA na tego Pana - Andrzej Wojtyla GIS (Glowny Inspektor Sanitarny), ktore pozostalo bez odpowiedzi!
http://polserv.org/pdf/Faks_CBA_29.11.2007.pdf

Tutaj ostrzegajacy (terroryzujacy) ludzi, Pan Andrzej Wojtyla -GIS na tej stronie interentowej. Po moim zawiadomieniu do CBA - zniknal. Ale ja go upamietnilem!
http://polserv.org/pdf/Andrzej_Wojtyla.jpg


Działajcie bo może być katastrofa! Ptaki już niedługo przylecą! A z nimi zmutowane H5N1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sie maja polskie przepisy do przepisow UE ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep
Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos mi sie wydaje ze brak zorganizowanego dzialania przeciwko tej zorganizowanej mafii medycznej.
Czy nie ma jeszcze zadnej organizacji (fundacji/ stowarzyszenia) w Polsce ktora eksponuje tych mordercow i zrzesza opozycje ?
Wyslanie faksu to za malo.
Jak pomysle ze smieszne partie polityczne rzadzace tym krajem zrzeszaja po kilka tysiecy czlonkow (chyba ze sie myle) ...
A mysle ze znalazlo by sie duzo osob ktore poparlo by to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skurwysyny zacznają już na dużą skale uwarunkowywanie owiec. Filmy, seriale, gazety itd.

Cytat:
Zarażą grypą w domu Wielkiego Brata

Już za kilka tygodni brytyjscy naukowcy przeprowadzą eksperyment - przez tydzień 200 osób, którzy pozwolą zarazić się wirusem, zamieszka w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach pod stałym nadzorem kamer. Wszystko po to, by sprawdzić w jaki sposób rozprzestrzenia się wirus i w jak w przyszłości zapobiec pandemii.
Badanie będzie przeprowadzone w stylu popularnego telewizyjnego reality show "Big Brother" - pisze brytyjski dziennik "The Financial Times". Uczestnicy eksperymentu zostaną podzieleni na grupy. W każdej znajdzie się sześć osób, które zostaną umieszczone w specjalnie przystosowanych hotelach. Przez kilka dni będą mieszkać pod stałym nadzorem kamer i będą poddani kontroli medycznej.

Mycie rąk zapobiega chorobie?

Celem badania jest wyjaśnienie w jaki sposób wirus jest przenoszony z człowieka na człowieka. Przeprowadzony eksperyment pozwoli też odpowiedzieć na pytania jakie tradycyjne metody skutecznie go zwalczają. Czy pomaga częste mycie rąk, noszenie specjalnych masek, czy należy starać się unikać kontaktu z chorymi?

- Chociaż nad wirusem grypy, od niemal dwóch stuleci, żywo dyskutuje się w czasopismach naukowych, to wiele mechanizmów jego rozprzestrzeniania się pozostaje nieznanymi - mówi profesor Jonathan Van Tama z Uniwersytetu w Nottingam, jeden ze specjalistów biorących udział w eksperymencie.

Szczepionka uchroni przed śmiercią

Eksperyment planowany jest na początek 2009 roku. Wolontariusze zostaną zarażeni poprzez nos "miękkim" wariantem sezonowego wirusa grypy H3N2. Za tygodniowy eksperyment każdy z uczestników otrzyma około 3 tys. funtów (4,5 tysiąca dolarów).

Naukowcy twierdzą, że eksperyment zostanie przeprowadzony także po to, aby w przyszłości móc znaleźć szczepionkę chroniącą przed śmiertelnym wirusem ptasiej grypy H5N1. Epidemia ptasiej grypy zmusiła władze wielu krajach, aby rozpocząć odpowiednie badania naukowe nad tym wirusem. Jak wiadomo,śmiertelny rodzaj grypy pochodzi z Azji, a naukowcy nie wykluczają, że świat może stanąć w obliczu nowej epidemii, również pochodzącej z krajów rozwijających się.

http://www.tvn24.pl/0,1575456,0,1,zaraza.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co podaje killuminati to juz perwersja. Przestaje mnie to jednak dziwic:

http://ec.europa.eu/health/ph_threats/co.....vel_en.htm
Influenza pandemic preparedness planning at EU level

a szczegolnie polecam:

The HSC endorsed a recommending a partnership between the public sector and manufacturers on vaccine development and availability as part of a wider preparedness strategy. A similar approach is being taken for anti-virals.
z odnosnikiem do dokumentu:
http://ec.europa.eu/health/ph_threats/com/Influenza/influenza_key03_en.pdf

Tam np. pisza tak:
Cytat:
In conclusion, Member States and the Commission were unanimous that the current
national recommendations and policy, in particular the target groups would be the only
basis on which inter-pandemic coverage can be increased. If there is any change to be
made to national policies it will have to be done on solid public health and cost-
effectiveness grounds. They are prepared to add into the partnership additional efforts
to implement the WHA resolution to reach 75% coverage in the existing
recommendation groups (elderly and high risk groups), working towards adopting and
adapting good practice from the best performers in the EU in order to achieve this. The
Commission and the Member States could review, together with the WHO,
recommendations, especially as regards groups other than the elderly.

• Underpinning the PPP through equitable distribution of pandemic
vaccines

The Commission could work with the Member States to ensure equitable supply
through an EU framework or instrument to guarantee free export from producing to
non-producing countries in case of an influenza pandemic and in order to underpin the
application of any NAPAs that may have been agreed.
As a significant part of the European production is exported to markets outside the EU
(South America, Middle East, Africa and Asia, except Japan), the Commission and the
Member States should work with the industry to agree recommendations on how to
accommodate the needs of neighbouring and other third countries in case of a
pandemic.

i
Cytat:
10. Financial aspects
• EU Public Health Programme
The EU Public Health programme may serve as a funding for up to 60% of costs of projects
that are submitted for co-funding under the annual work plans of the programme and, in
exceptional circumstances for projects of high EU-value, up to 80%. Activities under the
programme, that address health threats requiring a rapid response, such as those
described here under the “PPP”, have a total annual funding appropriation of about €16
million. Projects to implement the PPP that have as partners the vaccine institutes and
public health agencies of the Member States would be considered for co-funding between
the Commission and the Member States. Provided there is a positive evaluation and
favourable opinion of the management committee of the public health programme, the
Commission may proceed to conclude grants with the prospective beneficiaries. Support
from the Member States to such PPP projects would therefore be crucial. The industry is to
be involved through close association with the work of the institutes and agencies but
cannot be a beneficiary.
The Commission proposals for a Health and Consumer Protection
Programme, tabled on 6 April 2005, contain actions which will strengthen support to the
strategy put forward in this document.
• Solidarity and Rapid Reaction Instrument
The Commission adopted on 6 April a proposal for a Council Regulation pursuant to Article
159 of the EC Treaty concerning the establishment of a Solidarity Fund. This proposal
opens the way for reimbursement of Member States’ expenditure on medicines used in
public health emergencies and creates a financial framework for agreements between
Member States and the pharmaceutical industry. The Solidarity Fund would allow the
reimbursement of costs incurred by actual expenditures in the event of a pandemic. The
fund has an annual ceiling of 1 billion € and explicitly covers costs on vaccines (and
antivirals).


Ten dokument jest z roku 2005 (ciekawe, ze dokument, na ktory zwraca uwage Samouczek rowniez jest z roku 2005 ...), a tu caly czas nie ma tej epidemii lub pandemii ! A tyle kasy czeka !

Oczywiscie, nikt (chyba ?) nie zaprzecza, ze na przypadek jakiejs kleski musza byc procedury, musza byc jakies plany, musza byc srodki na pomoc dla poszkodowanych. I w przypadku jakiejs epidemii musi tez istniec wspolpraca z przemyslem, np. medycznym. Mozna bylo pomyslec, ze przeciez sa eksperci, ktorzy doradzaja rzadom krajow EU. Przekonuje mnie to coraz mniej. Popatrzmy dla przykladu, co tam pisza o amalgamacie nasi eksperci:
http://ec.europa.eu/health/opinions/en/dental-amalgam/index.htm#6
Cytat:
6.1 Both dental amalgams and various alternative materials are considered effective and safe to use. They are associated with a very small proportion of local effects in the mouth and there is no evidence that they can cause disease.

To juz nawet do Polski dotarlo, ze amalgamat szkodzi. Istnieja prace naukowe na ten temat. Wiec czy mozna ufac takim ekspertom ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3 ... 76, 77, 78   » 
Strona 1 z 78

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pandemia grypy - flu apocalypse
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile