W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
"Płyty Prawdy" - real release   
Podobne tematy
Projekt ostrej walki z NWO102
Akcja: Klucz do wolności9
Akcja na Przystanku Woodstock29
Pokaz wszystkie podobne tematy (5)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
58 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 29584
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 20, 21, 22   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy weźmiesz czynny udział (release) w projekcie "Płyty Prawdy"
TAK - to dobry pomysł
75%
 75%  [ 74 ]
NIE - choć to dobry pomysł
15%
 15%  [ 15 ]
ABSOLUTNIE NIE - pomysł mi się nie podoba
9%
 9%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 98

Autor Wiadomość
QBAQ




Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie szukamy poparcia i rozpowszechniania naszej wiedzy posrod dzieci neostrsdy tylko u nieco starszych i jestem pewien iz podsuniecie plyty z dobrym i przekonywujacym filmem dokumentalnym z pewnoscia osiagnie wiekszy sukces w gronie dojzalego obywatela niz doda u dzieci neo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iron32, jakby Ci to wytłumaczyć. Na świecie żyją różni ludzie, w różnym wieku, mający czasem niewielkie pojęcie o internecie i niekoniecznie korzystających z youtube. Nie chcę się wypowiadać za innych użytkowników tego forum, biorących udział w akcji "płyty prawdy", ale nie pomylę się, jeśli napiszę, że nie zależy nam na dotarciu z tymi filmami do "dzieci neostrady", tylko do przeciętnego odbiorcy (którego poziom jest dużo wyższy od poziomu "dzieci neostrady"). A poza tym, my nikogo nie chcemy łapać w sidła, tylko chcemy przekazać ludziom informacje jakich nie uzyskają poprzez "mainstreamowe" media. Po to by mogli samodzielnie ocenić sytuację w jakiej aktualnie świat się znajduje i do czego zmierzają ci, którzy tym światem rządzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iron32




Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem i po czesci popieram pomysł ale pomyslcie jesli rozpowszechnił bys jeden z filmów na youtube np esoteric ag albo zeitgeist to ludzie przejzeliby na oczy i trzeba kombinowac jak to zrobic . Apropo tych ludzi jak to mowisz ze przecietni czy cos to im sie nie zechce oglądac bo nie bedą wiedzieli jak włączyc i też moi rodzice do niedawna byli tez takimi bezmozgowcami od kompa nie umieli nawet wlączyc i wylączyc ale jak sie zaczol ten kryzys z dolarami to sie normalnie wszystkiego nauczyli az sie zdziwiłem nawet gdy uslyszeli w tv o youtube to moj ojciec odrazu poszli i wlączyli i wlasnie teraz na youtube mozna sie przebic i nigdzie indziej zrozumcie to mamy teraz czas ale niedlugo ma byc ostra cenzura takze jak sie nie pospieszymy to klapa i wasze plyty prawdy przez 1 rok trafią przypuscmy do 100 ludzi czy ilus tam a tak w yt trafią do ogromnej wiekszosci tylko trzeba klikac NIECH SZMOC BEDZIE Z WASZYMI MYSZKAMI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iron32, na forum zarejestrowanych jest 715 osób. Gdyby tak tylko 10% wykazało się aktywnością, to mamy około 70 osób chętnych rozdawać płyty. Niech każda z tych osób wypali ze 20 płyt i je rozda innym, to daje to w sumie (potencjalnie) 1400 poinformowanych osób. Nie chcę oceniać czy to mało czy dużo i ile osób te płyty odtworzy i obejrzy. Ale oprócz tego, że z półtora tysiąca osób będzie poinformowanych, jeszcze jedna rzecz jest ważna. Ta akcja wymaga aktywności. Ci, którzy się w to włączą a nigdy wcześniej nie robili takich rzeczy, zrobią mały krok ku temu by stać się aktywnym w działaniu na rzecz tak oczekiwanych przez nas zmian na lepsze. Może za kilka lat będziemy w stanie zorganizować się na tyle, by móc wpływać na politykę i kształtować życie społeczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coyote




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iron32 napisał:
rozumiem i po czesci popieram pomysł ale pomyslcie jesli rozpowszechnił bys jeden z filmów na youtube np esoteric ag albo zeitgeist to ludzie przejzeliby na oczy i trzeba kombinowac jak to zrobic


Nie trzeba aż tak kombinować, bo pomysł narodził się już i to nie raz. Ostatecznie nawet powstał program autorstwa kolegi GrzegorzP (szczegóły pod tematem viewtopic.php?p=61576), który z określoną częstotliwością otwiera automatycznie zapodana listę topowych filmów czy to z youtube czy z google. Więc możliwości są tylko trzeba działać.

Btw a czy portale nie są zabezpieczone przed takimi działaniami? Jakaś weryfikacja otwieranych linków spod tego samego adresu IP, która w ostateczności nie zwiększa licznika odwiedzin?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:10, 20 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:

kopiowałem go sobie do notatnika i nawet trochę nad nim myślałem - wymaga to obróbki.

to super, celowo napisałem to tak ostro, bo wiem że w brew pozorom na wiele osób tutaj można liczyć i nie musi to się przekładać na ilość postów w tym temacie Wink
Dla mnie najlepszy sposób na przeredagowywanie tekstów to wcześniejsze ich wydrukowanie na kartkę z odstępami jednego pustego wiersza między zdaniami.
Pisząc tekst na kartce mam lepszą wenę niż przy kompie, jak komuś słabo idzie pisanie tekstów na kompie może spróbować tej zapomnianej starej metody.

Przejrzałem cały temat jeszcze raz od początku, aby znaleźć info na temat tego co ma się znajdować na DVD2 i wyszło:
Kod:

Prawda DISC 1
Contain:
   - world according to monsanto (napisy)
   - aspartam (lektor)
   - orwell rolls in hin grave (lektor)
   - the great global warming swindle (napisy)
   - five steps to tyranny (napisy)
   - loose change 2nd (lektor)
   - terrorstorm final (napisy)


Prawda DISC 2
Contain:
   - Money as debet
   - Endgame
   - loose change fc
   - Zeitgeist
   - Zeitgeist Addendum
   - The great global warming swindle
   - Alex Jones Dark Secrets: Inside Bohemian Grove (jeśi @redmulac przetłumaczy)
   - Esoteric agenda

BRAK INFO O:
- Codex Alimentus

DODATKOWO:
+ kodeki
+ publikacje
+ filmiki
+ info + linki

Płytki na razie nie ma, a w temacie niema dokładniejszych informacji,
poza tym odkopałem kilka ciekawych propozycji:

Co można zamieścić w publikacjach ala PDF lub HTM:
rEvolution napisał:

3. oraz plik txt (wzgl. html) z linkami do portali / forów ewentualnie tagi, tematyka (do wyszukania na google):
- zamachy 911 to ściema,
- krach nie był przypadkowy,
- kto za tym wszystkim stoi,
- czy wiesz i rozumiesz co się dzieje,
- drugie dno wydarzeń światowych,
- początek tego wszystkiego,
- chip - identyfikacja rfid dla psów i... ludzi,
- nwo,
- wojna o ropę,
- usa - państwo policyjne,
- co politycy robią w Bohemian Grove i jak się bawią za pieniądze podatników,
- monument z Georgii - instrukcja redukcji populacji wyryta na kamieniu,
- czy wiesz co jesz? GMO, Świat w/g Monsanto.
etc. itp.


Frank napisał:

Wychodząc więc od tego co powyżej napisałem i pozostając jednak przy pomyśle plyty, uważam że:

1. Należy ograniczyć treści bardzo kontrowersyjne (tj. te wszystkie szmery-bajery, cuda na kiju, ezoteryka, atak na kościół, ufo itd.). Jeżeli chcecie kogoś zachęcić, nie atakujcie jego światopoglądu na dzień dobry, bo zareaguje najnormalniej w świecie i będzie w zaparte szedł nawet jeżeli nie będzie miał nic a nic racji. Trochę psychologii...

2 Jedna płyta wystarczy. Jeżeli to ma być szersza akcja, to niech będzie, ale z jedną płytą. Plytą, która jest w pewnym stopniu uniwersalna i "zjadliwa" dla każdego. Płyta, która zachęci, nie powie wszystkiego, ale zada pytania na które jeżeli ktoś zechce z pewnością znajdzie informacje dalej w necie. Podobnie z materiałami bardziej kontrowersyjnymi do których można na własną rękę dojść później, ale nie atakujmy nimi ludzi od początku.

Cały czas jestem na rozdrożu w tej sprawie, jedna płytka to 2 razy więcej odbiorców ale mniej użytecznej treści, być może 1 DVD by starczyło przy pokazaniu gdzie można znaleźć więcej. Do tej pory nagrywałem 1 płytkę i to działało, teraz mam zamiar rozdawać komplety 2DVD.

Frank napisał:

Chrzanić wizję. I gotowe rozwiązania również, czyli:

"Masz tu trochę rzeczy, o których w mediach nie usłyszysz, przejrzyj może coś cię zainteresuje, nie znajdziesz tam wszystkiego, w zasadzie to będzie tam więcej pytań niż odpowiedzi, pokazujemy ci takie a takie problemy... ok, a jakie jest rozwiązanie? zacznij myśleć i sam szukaj, bo szanujemy Twoją wolność myślenia i poglądy osobiste, nie narzucimy ci gotowego światopoglądu czy religii ale możemy zachęcić cię jedynie abyś to przemyślał i sam coś z tym zrobił bądź nie"

Tutaj inny ciekawy pomysł na tekst, warto się zastanowić nad nim Wink

Niosący Światło napisał:

Witam wszystkich. Na wstępie chciałbym Was przeprosić za moją opieszałość - broń Boże (sic!) spowodowaną niechęcią - ot praca i takie tam bzdury... Nie lubię tego słowa, ale muszę je napisać: maniana (jutro) stanę na głowie, żeby udostępnić DISC 2 - był gotowy dwa dni po ukazaniu się DISC 1, ale... Wybaczcie jeszcze raz. Wrzucę również link do torrenta (1 i 2), jednak pominę moje ukochane eMule (przy pierwszym rilejsie udostępniałem 3 dni - 0 zapytań, a torrent hulał aż miło). Więc... do jutra (w sumie do dzisiaj - nie liczcie na reakcję przed południem Razz).
(...)
Właśnie przekazałem płytkę Very Happy Powinna się ukazać niebawem.

@Niosący Światło niestety dalej nie mamy namiaru na płytkę, daj info gdzie można jej szukać.


Idea A propo okładki to wpadłem na trochę inny pomysł i zastosowałem się do n/w komentarzy:
ocochodzi napisał:

To co w tanim i szarym opakowaniu nie wyglada na komercyjny produkt, wobec tego nie wzbudzi podejrzen ludzi, ktorzy w zyciu nie widzieli zadnego filmu z serii endgame itd,
(...)
Druga sprawa, jesli zasada jest to, ze plyty maja dotrzec do jak najwiekszej liczby ludzi, to ladne i swiecace jest krokiem wstecz z uwagi na zbyt duza ilosc srodkow jakie nalezy w to wlozyc: czas, tusz, papier -taki sposob jest malo efektywny. Zwykla masowka w tej sytuacji odniesie lepszy efekt ze wzgledu na - jak sama nazwa mowi - ilosc.

rEvolution napisał:

Przy okazji można poprosić żeby każdy kto otrzyma płytę w miarę możliwości nagrał przynajmniej 1 egz. i przekazał go dalej swoim znajomym.


Oto wersja beta koperty do druku na zwykłym czarno-białym xero: PP-koperta


Zamieściłem takie info na kopercie wersja beta (wsio do poprawy)
Cytat:
:
Uwaga! Niniejsza płyta zawiera treści kontrowersyjne, które są celowo ukrywane przed obywatelami. Informacje, które zostały tutaj zawarte najprawdopodobniej nigdy nie zostaną wyemitowane w publicznych mediach tj. telewizja, radio, prasa, nie usłyszysz także o tym od polityków.
Uważamy, że o informacjach zawartych na płycie powinien wiedzieć każdy z nas (obywateli) i właśnie z tego powodu powstała ta inicjatywa. Nie musisz brać nic z informacji zawartych na nośniku za prawdę oczywistą ale zwróć chociaż na nie uwagę. Celem tej akcji jest uświadomienie społeczeństwa o zagadnieniach i problemach jakie dotyczą każdego z nas, a które są celowo ukrywane, o części z tych zagadnień powinno się uczyć w szkołach.
Są to zbyt ważne kwestie, aby pozostawały one stale tajemnicami państwowymi.
Możemy wam odbiorcom niniejszych płyt jedynie przedstawić szokujące materiały dotyczące naszej rzeczywistości, systemu w jakim żyjemy i naszego położenia ale nie znajdziesz tam wszystkiego.
Ta płyta to tylko drogowskaz, który ma za zadanie u uświadomić społeczeństwo, media nam w tym nie pomogą dlatego musmy odwoływać się do takiej formy rozpowszechniania informacji.
To, czy zechcesz z niej skorzystać pozostaje tylko i wyłącznie twoją wolom ponieważ szanujemy ludzką wolność myślenia i poglądy osobiste.
Więcej informacji na te i podobne tematy można odnaleźć w internecie na licznych stronach poświęconych zagadnieniom min. wolne-media.h2.pl | prawda2.info | **strona3** | **strona4 **


Wewnątrz płyty można umieścić na końcu takie info np.(ENDING CD - OUTRO) jeżeli informacje na płycie cię poruszyły i chcesz jeżeli w jaki kolwiek sposób przyczynić się do miany "status quo" na lepsze, możesz wypalić kolejne kopie tej płyty i przekazywać informacje dalej. Dzięki temu tak jak w efekcie domino informacje te będą miały możliwość dotrzeć do *niezrzeszonej* liczby osób.
+ kilka morlniaków cytacików etc.
+ JPG koperty w formie do druku na formacie A4
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 20 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego 2x powtarza sie global warming swindle?

W ogole ta 2 plyta to troche brzmi jak zmasowany atak a nie proba uswiadomienia zwyklych ludzi z ulicy. Z 1 plyty bym wywalil Orwell kreci sie w grobie i zastapil to pieniedzmi jako dlug poniewaz ten 1wszy film naprawde trudno zrozumiec przede wszystkim z uwagi na to, ze traktuje o USA a nie o Polsce i pada tam zbyt wiele nazwisk polityków itp. Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 21 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstępnej ankiety nie odhaczałem, gdyż nie ma dla minie opcji.

Chcę powiedzieć coś na ten temat, ponieważ od prawie 2 lat wypalam tego rodzaju materiał pod kątem uświadomienia jak największej liczby ludzi i nie jest to zbyt efektywny rodzaj szybkiego rozprzestrzeniania się zrozumienia. Nie wiem, może i jest, lecz w żaden sposób nie jest to weryfikowalne. Na mojej płycie znajdują się:

1. "Earthlings"
2. "Zeitgeist"
3. "End Game"
4. "Terrorstorm"
5. "Sesje Projektu Cheops dla opcji SZUKAJ" (uzupełniane w miarę pojawiania się kolejnych)
6. Audycje WPNA 1490 AM" (również uzupełniane na bieżąco, by nikomu nie przyszła do głowy myśl o Końcu Świata)

Płytę zatytułowałem: "ZROZUM I PODAJ DALEJ"- dopisując jedynie pod spodem: "Jeśli możesz to wypal dwie kopie tej płytki i przekaż komuś, na kim Ci najbardziej zależy" - to wszystko.

Na razie przeczesuję moje archiwum VHS zrzucając na dysk wszystko, co wiąże się z powyższym zestawem. Materiały te selekcjonuję pod kątem istnienia już w internecie by zaoszczędzić to co najcenniejsze - CZAS i wrzucam dodatkowo na:



Kiedy już skończę, dołożę do niniejszej płyty, lecz będzie to prawdopodobnie już 3 szt. data DVD i mam pełną świadomość, że to i tak niewiele zmieni, bo kto ma czas na zapoznanie się z tak wielką ilością materiałów, a tym bardziej z ich właściwym zrozumieniem i logicznym powiązaniem ze sobą.
Rozprzestrzenianie się tych płyt jest ograniczone do ilości ludzi posiadających lub mających dostęp do komputera, a co z tymi którzy go nie mają? - Na razie nic lepszego nie przyszło mi do głowy.
Niech każdy, kto chce ludziom pomóc, spróbuje wypalić choćby tylko dwie płyty umieszczając to, co uważa za istotne wg podszeptu własnej intuicji i PODA DALEJ, ponieważ samo zadowalanie się jedynie mówieniem o tej idei i rzucaniem pomysłami z nią związanymi, nie wnosi żadnego wkładu w rozprzestrzenianie się Prawdy.

Pozdrawiam Wszystkich Burzycieli Starych Iluminackich Systemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://c.laczpol.net.pl/tmp/mat/PP_koperta.jpg

(w powyższym - link - opisie na okładce jest literówka)

Cytat:
To, czy zechcesz z niej skorzystać pozostaje tylko i wyłącznie twoją wolom ponieważ szanujemy ludzką wolność myślenia i poglądy osobiste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoncentrowałem się na jednym zajęciu i przesiedziałem prawie całe święta nad tym projektem, kompresowaniem materiału do objętych wcześniej standardów i przeanalizowaniu treści merytorycznej.
W sumie to obejrzałem sobie po latach jeszcze raz pewne produkcje i muszę przyznać, że wiele szczegółów z filmów zrobiło się teraz bardziej jasnych.
I proponuje wam to samo tzn. obejrzenie jeszcze raz zestawionej tutaj całości, można zauważyć jak wiele informacji się dawniej nie kumało, a o ilu się zapomniało. No i apropo pojawiających się na forum informacji o sianiu dezinformacji na to też znalazłem receptę, proponuje osobą, które się zagubiły w tej bombie informacyjnej obejrzenie jeszcze raz szczególnie pozycji
Five steps to tyranny. Myślę, że na ten temat trzeba by było założyć na forum coś ala netykietę, w której krótko opisane by było jak nie wpaść w pułapkę informacyjną i jej nie tworzyć.

Proponuje trochę zmieniony układ materiału.
Na start wg. mnie najlepiej z przejrzanych pozycji nadaje się 911 in plane sight ponieważ jest w nim zawarte ładne wprowadzenie do tematyki, a całość jest lekko strawna. Natomiast Loose change 2nd mimo, że jest po polsku wchodzi w tematykę znacznie ostrzej. Co Money as debt mimo, że zahacza o inną tematykę uważam, że powinien się znajdować na pierwszej płycie ponieważ urozmaica tę tematykę o ważną kwestie, a sama produkcja nie jest ciężka w oglądaniu.
Dzięki takiemu zestawieniu teraz na pierwszą płytkę wchodzi 8 pozycji.
Zaproponowałem także film Why We Fight ponieważ, żadna w/w produkcja nie porusza tak dogłębnie kwestii wojskowości w systemie, a Zeitgeisty jako już cięższy kaliber umieszczam na środeczku płyty nr.2.
Wyeliminowałem pozycje Esoteric Agenda i The Great global warming swindle ponieważ te pozycje są zbyt ciężkie i spotykały się w moich kręgach z największym oporem.

Na samym końcu DVD 2 zrobiło się miejsce i myślę, że za Zeitgeistami można umieścić już dowolną pozycję zależnie od tego co chcemy przekazać. Moje propozycje to Earthlings, Who Killedt The Electric Car?, Codex Alimentarius (jeżeli znalazłyby się polskie napisy), chyba, że ktoś ma lepszy pomysł?

Moja propozycja:
Kod:

DVD 1:
 - 00.wstep.txt - Jeszcze muszę nad nim popracować.
 - 01.911.in.plane.sight.avi [425mb]
 - 02.terrorstorm.avi [702mb]
 - 03.world.according.to.monsanto.avi [700mb]
 - 04.orwell.rolls.in.his.grave.avi [545mb]
 - 05.five.steps.to.tyranny.avi [253mb]
 - 06.money.as.debt.avi [347mb]
 - 07.aspartam.avi [653mb]
 - 08.loose.change.2nd.avi [698mb]

Razem: 4,33GB

DVD 2:
 - 09.endgame.avi [700mb]
 - 10.why.we.fight.avi [517mb]
 - 11.zeitgeist.avi [687mb]
 - 12.zeitgeist.addendum.avi [700mb]
 - ??

 - 99.Podsumowanie.txt - Treść do zrobienia + linki i tytuły filmów

 Do zagospodarowania ok: 1,5GB


DODATKOWO (na razie nie uwzględniam):
+ kodeki
+ publikacje
+ filmiki
+ info + linki


Płyty także można uzbroić w publikacje i przetłumaczone filmy z YT
już zająłem się konwersacją: Ostatni wywiad z Aaronem Russo, Codex Alimentarius - czym to grozi Dr R.Verkerk, Dziennikarze Fox News i Monsanto, Właśnie skompromitował się interwencjonizm państwowy.

Mam prośbę o przetłumaczenie pozycji:
1_Interpreting_Media_NLP_Neuro-linguistic_programming
How to Destroy the 9-11 Truth Movement

iron32 napisał:

rozumiem i po czesci popieram pomysł ale pomyslcie jesli rozpowszechnił bys jeden z filmów na youtube np esoteric ag albo zeitgeist to ludzie przejzeliby na oczy i trzeba kombinowac jak to zrobic . Apropo tych ludzi jak to mowisz ze przecietni czy cos to im sie nie zechce oglądac bo nie bedą wiedzieli jak włączyc i też moi rodzice do niedawna byli tez takimi bezmozgowcami od kompa nie umieli nawet wlączyc i wylączyc ale jak sie zaczol ten kryzys z dolarami to sie normalnie wszystkiego nauczyli az sie zdziwiłem nawet gdy uslyszeli w tv o youtube to moj ojciec odrazu poszli i wlączyli i wlasnie teraz na youtube mozna sie przebic i nigdzie indziej zrozumcie to mamy teraz czas ale niedlugo ma byc ostra cenzura takze jak sie nie pospieszymy to klapa i wasze plyty prawdy przez 1 rok trafią przypuscmy do 100 ludzi czy ilus tam a tak w yt trafią do ogromnej wiekszosci tylko trzeba klikac NIECH SZMOC BEDZIE Z WASZYMI MYSZKAMI

z tymi obliczeniami to się przejechałeś zdeczko, 100 kopert jestem wstanie rozdać w ciągu tygodnia samemu jeżeli się tylko do tego przyłożę. Płyty zawsze mam przy sobie w plecaku i dość często się nadarza okazja, aby je komuś przekazać.
widzisz ja nie spekuluje tylko działam i wiem jak te statystyki wygląda w praktyce, płytki to często jedyny sposób na dotarcie do ludzi.
Najpierw dam płytę potem dopiero mogę nawiązać na te tematy dyskusję, wcześniej to nie ma większego sensu, zależy też z kim się rozmawia. W dzisiejszym świcie ludzie nie uwierzą nam na słowo, ludzie chcą dowodów i niestety to od nich trzeba zacząć, bo inaczej grozi nam zaszufladkowanie w kategoriach świrów od TEORII spiskowych. Jak wcześniej było także wspomniane zawsze można zrobić masówkę na skrzynkach listowych. Towarzystwo z mojej okolicy jest doskonale poinformowane o tym co się teraz na świecie dzieje właśnie za pomocą płytek prezentów i to działa lepiej niż jakiekolwiek linki na necie.
Przykład mam choćby z zeszłego tygodnia kiedy to pewnemu znajomemu podarowałem taką płytkę, wcześniej mówił mi, że to co mówię to jakieś teorie. Po przejrzeniu Monsto, Codexu i Zedgaista 2, był zszokowany. Powiedział mi, jak można pozwolić, że ci ludzie wyrabiają takie rzeczy, ba powiedział nawet, że na rzecz Projektu Venus to by się mógł poświęcić jakby miał taką możliwość. Koleś jest wojskowym i widać, że aż tak mu łba tam nie wyprano, odpowiedzieć na pytanie mogłem tylko tak: no cóż ciemnota panuje wśród mas i to trzeba zmienić!

Myślę, że twoi rodzice jak i inne osoby słabiej znające się na elektronice łatwiej włączą płytę na DVD z obsługą DivX niż znajdą niekoniecznie interesujące ich materiały na YT. Przekompresowaliśmy wspólnie materiały do uniwersalnych standardów, dodaliśmy hradsuby do każdego filmu, ułożyliśmy merytorycznie całość i udostępniamy płyty w formie OpenSource.
Tak naprawdę podajemy te materiały ludziom na srebrnej tacy, zrobiliśmy wszystko co wpadło nam do głów, aby jak najbardziej ułatwić dostęp do tych informacji.
Teraz wszystko zależy od odbiorcy, my podajemy mu dłoń jak najdalej możemy w tej ciemności informacyjnej.
Wiem, że chcesz dobrze ale nie podoba mi się, że tak często używasz słowa zrozumcie, my świetnie już to zrozumieliśmy. Skoro chcesz pomóc nie sabotuj świetnych pomysłów jakie powstają na tym forum na rzecz innych, nie koniecznie będących na takim stadium przemyśleń jak ten.
Albo skupimy się na czymś konkretnym albo robimy wiele mało pożytecznego, ludzie pomyślcie chwile jak piszecie te posty zanim je opublikujecie, równie dobrze można zachęcać do obu pomysłów.

dr02d2u napisał:

iron32, na forum zarejestrowanych jest 715 osób. Gdyby tak tylko 10% wykazało się aktywnością, to mamy około 70 osób chętnych rozdawać płyty. Niech każda z tych osób wypali ze 20 płyt i je rozda innym, to daje to w sumie (potencjalnie) 1400 poinformowanych osób. Nie chcę oceniać czy to mało czy dużo i ile osób te płyty odtworzy i obejrzy. Ale oprócz tego, że z półtora tysiąca osób będzie poinformowanych, jeszcze jedna rzecz jest ważna. Ta akcja wymaga aktywności. Ci, którzy się w to włączą a nigdy wcześniej nie robili takich rzeczy, zrobią mały krok ku temu by stać się aktywnym w działaniu na rzecz tak oczekiwanych przez nas zmian na lepsze. Może za kilka lat będziemy w stanie zorganizować się na tyle, by móc wpływać na politykę i kształtować życie społeczne?

Najlepiej bedzie płyty te wprowadzić z przesłaniem dla efektu domino, czyli obejrzyj, zrozum i przekaż tę płytki dalej. Możesz zgrać dane z płytki na kompa i podarować ją innej osobie, bądź też możesz zrobić jej kolejne kopie, ważne byś nie pozostawał bierną cząstką tego łańcucha informacyjnego.
Wypalajmy te płytki i rozsyłajmy gdzie się da najlepiej trafiać do ludzi otwartych ale nie jest to regułą i masówka zapewne też swoje punkty w przedsięwzięciu zbierze Wink
A będzie tak jak rEvolution napisał niżej:
rEvolution napisał:

Za jakiś czas powinno być tak jak mi się kiedyś przydarzyło, znajomi do mojego znajomego z błyskiem w oczach:

"słyszałeś o ściemie związanej z 911 ? a oglądałeś film taki a taki?"

- taaa, wiem, już mi kolega pokazał


dr02d2u napisał:

Twój opis. Oprócz tego wstępu, dam jeszcze opis tekst "Czym jest NWO?" napisany przez Jean Armand de Richelieu viewtopic.php?t=4186.

Zrobiłem PDF tego tekstu i zamieszam do materiału ale czy format PDF to dobry pomysł, jest dość estetyczny ale może lepsze by było zastosowanie .DOC albo .HTM. Z tym, że nie wiem, czy .DOC jest odpalany na systemach Linuxowych. Wiem, że materiał trafi głownie do odbiorców z Windowsami lub tylko odtwarzaczami DVD ale chcę aby był on w jak najbardziej zunifikowanym standardzie, aby docierał do jak największej liczby odbiorców. Myślałem, także o zapisywaniu publikacji w zwykłym wordpadzie ale nie wiem jak to się ma z późniejszym odczytem danych przez innych na innych systemach.

@Krzysiak, pozycja wcale się nie powtarza, bo płyta no.2 nie dotarła jeszcze. Poza tym ja utworzyłem tylko tę listę po przeanalizowaniu wcześniejszych postów i nie zauważyłem dubla. W moim nowym zestawieniu obie pozycje znajdują się na dvd 1.
@Stanley super, że działasz i rozdajesz informacje we własnym zakresie, duży plus Smile
Co do dodawania treści ezoterycznych to już wcześniej o tym dyskutowaliśmy i osobiście uważam, że jest to zbyt duży i stromy stopień na drodze ku zrozumieniu dla osoby będącej pod codziennym wpływem pop-mediów.
Zróbmy to tak aby te schody były jak najniższe, a Sesje Projektu Cheops sobie możemy podarować, bo przy tym to nawet Esoteric Agenda wymięka Wink

rEvolution napisał:

(w powyższym - link - opisie na okładce jest literówka)

Spoko było ich więcej, pisałem tamten tekst na spontana dlatego dodałem napis BETA Wink
Poprawiona propozycja koperty: koperta_v02.jpg
aby się poprawnie drukowało zrobiłem wersje dla papieru A4 w PDF ale dopiero po nowym roku będę miał okazje sprawdzić jak się ona drukuje.
DZIAŁAMY!
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 28 Gru '08   Temat postu: witam ja zacząłem juz propagować w sposób prosty ale Odpowiedz z cytatem

Temat: Zacząłem propagawać filmy na stronach onet oraz bankier i mnie zabanowali

podaję treść wyjaśnienia
Witam,

Pana posty zostaly skasowane, poniewaz opublikowal Pan kilka tych samych
postow
w bliskim odstepie czasu, co zostalo uznane za spamowanie.
Gdyby pojawil sie tylko jeden post, nie zostalby skasowany.

pozdrawiam

Marcin Dziadkowiak, Redaktor Naczelny - m.dziadkowiak@firma.bankier.pl
Bankier.pl S.A. Polski Portal Finansowy, ul. Kościuszki 29, 50-011
Wrocław
tel.(71) 372-30-52, fax (71) 346-08-48
->- Jeżeli szukasz najlepszego kredytu skorzystaj z bezstronnej pomocy
ekspertów,
wejdź na http://www.Bankier.pl -<-

Bankier.pl S.A., ul. T. Kościuszki 29, 50-011 Wrocław;
Spółka zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
pod numerem rejestru KRS 0000007720 ; Kapitał zakładowy: 7.224.345,00 zł
opłacony w całości; NIP: 897-16-29-360, REGON: 932143650
coś w tym musi byc media nie są wolne to napewno ja zająłem się propagowaniem filmów na różnych forach jako robert niestety posty są usówane po jakimś czasie co to znaczy cieszę się że znalazłem takich jak ja wariatów chcących coś zmienić i obalic ten pieprzony plan ustalenia NWO jesteśmy na dobrej drodze ludzie mają nas za wariatów z tym że ich świadomość zacznie się zmieniać napewno
panowie chcę być z wami . kupą mości panowie kupą.w tym nasza siła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckmmln




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 31 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja propaguje temta na forum parkietu i widze po wejsciach dosyc spore zainteresowanie.Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 02 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 - pozwoliłem sobie skorzystać z Twojego obrazka. Powiedz to Twoje dzieło?

dodałem tekst Orwella


Widzę tutaj dyskusje na temat wyglądu i zawartości płyt.

Pomyślcie co chcemy zrobić?

- dotrzeć do największej liczby odbiorców.
- ?? zaprezentować się. Nie chodzi tu tyle o osobę czy organizacje, ale pokazanie alternatywy.

Więc...
- każda forma jest dobra. Kolorowe okładki płyt, fakt wyglądają jak DVD dodawane do gazety - co z tego? Przypominam celem jest dotarcie do jak największej ilości odbiorców, a nie stawianie pomnika zawartości.
Z drugiej strony - biała koperta zawierająca tekst np. sonic3 - też ok. Idealna do masówek, ale niektórzy mogą wsiąść to za niepoważną zabawę dzieciaków - które jak to młodzi zawsze chcą obalić system.

Moim zdaniem powinniśmy produkować płyty jakie uważamy że najlepiej pozwolą nam dotrzeć do ludzi w naszych środowiskach. Macie możliwość drukować w kolorze drukujcie ile możecie, nie macie dostępu do koloru/wolicie proste nienarzucające się białe arkusze też ok.

Mnogość form pozwoli dotrzeć do wielu rożnych ludzi. Dodatkowym atutem jest to że trudno będzie człowiekowi, który trafi na/ lub usłyszy o rożnych wersjach ,zaszufladkować pod jakąś prostą kategorie (dzieciaki, nawiedzeni itp.). Po prostu człowiek jeśli trafiają do niego podobne informacje z rożnych źródeł łatwiej akceptuje je jako prawdę.

Ze swojej strony mogę dodać że mogę zarznąć nagrywarkę, oraz mam możliwość wydruku w kolorze format do A3 mogę pokryć kilkuset wydruków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrodancer




Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 05 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo serdecznie.

Jestem pelen entuzjazmu dla szerzenia tego typu wiedzy i budzenia swiadomosci, dlatego chcialbym podzielic sie kilkoma pomyslami.
Mniej wiecej od 1995 r. zajmuje sie tematyka umyslu, rozwoju, obslugi i mozliwoscia kreowania i wplywania na umysl, a szczegolnie studiuje hipnoze.
To, ze spoleczenstwo jest naszprycowane sugestiami posthipnotycznymi nie trzeba chyba udowadniac, wystarczy, ze teraz wlacze i - reklama jakies paskudnej chemii tlumiacej OBJAWY grypy zaczyna sie od "KIEDY poczujesz bol gardla" a nie "jesli" a to robi potezna roznice dla ukierunkowania podswiadomosci, dlatego od osmiu lat nie ogladam tv, nie liczac wybranych filmow z ramowki.
Jak juz powiedzialem, idee budzenia swiadomosci wsrod ludzi uwazam za rewelacyjna i popieram ja calym sercem, natomiast nabyta wiedza i doswiadczenie mowia mi lewopolkulowo, ze kiedy ktos smacznie spi pod ciepla kolderka, to wrzucenie go z lozkiem do nawet najczystszego morza przy tym probujac przekonac go, ze plywanie w tym cudownym morzu jest fajne moze wywolac efekt odrzucenia u wiekszosci - tak jak hipnoza dyrektywna dziala tylko na kilka procent ludzi. Wysysanie ze spoleczenstwa praktycznej wiedzy i usypianie swiadomosci ludzi trwalo pewien czas, dlatego warto rozwazyc zastosowanie tej metody malych krokow rowniez w procesie budzenia.
Zwroc uwage na to w jak drastyczny sposob zaczyna sie przedstawienie informacji na DVD1 juz od filmu ENDGAME - dysonans pomiedzy tym, co przecietny Kowalski wie o swiecie, a tym co ma sie dowiedziec, to skok kwantowy dlatego budzac go tak drastycznie mozna spodziewac sie reakcji odrzucenia tych informacji i zaprzeczania im - czy tego wlasnie chcemy? zeby ludzie odczuwszy drastyczny dysonans informacyjny zareagowali odrzuceniem przebudzenia i zapadnieciem w jeszcze glebszy sen?
Moja propozycja jest zastosowanie metody malych krokow, powolne wybudzanie w poczuciu ciepla i bezpieczenstwa, tak zeby w odbiorcach powstala ciekawosc motywujaca ich do dalszego rozwoju, do wiekszego poznania i dalszych rozległych poszukiwan we wlasnym zakresie. Przyznasz, ze ciekawość, jest znacznie lepszym stanem od przestraszenia ludzi i gwaltownemu zaprzeczeniu wszystkiego co znaja: "hej Kowalski, wiesz co? Okazuje się, ze malo wiesz - cale Twoje zycie to sen, zobacz tu jest NWO i jestes w zlozonych sieciach wielowarstwowych manipulacji i jest to bardzo gowniana sytuacja!" a on obejrzy na pierwszy ogien "Endgame" i sie poparzy krzyczac: "to sie nie miesci w glowie!" i wiesz co? to sie nie zmiesci mu w glowie ani nic innego w tym temacie pozniej - bedzie poblokowany. Czy taki jest cel? No zawsze to jest jakas koncepcja, tylko czy skuteczna? A nam zalezy na efekcie, prawda?
Zastanawialem sie jakie materialy mozna by bylo uzyc dla stopniowego i stabilnego poszerzania pola swiadomosci dla lewopolkulowego Kowalskiego.
Od dwoch lat we wlasnym zakresie tworze rozne tego typu skladanki i wysylam znajomym i tym mniej poznanym takze.
Co miesiac przybywa nam coraz wiecej materialow od ludzi ktorzy wlozyli w to mnostwo pracy poszukujac i zbierajac, tlumaczac - i chwala im za to, nie sposob tego ocenic.
I to jest dobra informacja, bo jest w czym wybierac.

Moja ostatnia skladanka jest taka:

1. "What The Bleep Do We Know?"
2. "Down The Rabbit Hole"
3. "David Icke: 'Beyond The Cutting Edge DVD 1'"
4. "Zeitgeist Final Edition"

i druga plyta:

1. "The Secret"
2. "Louis Hay - You can heal your life"
3. "David Icke: "The Freedom Road part 3"
4. "Endgame"

trzecia:

1. "Chemiczny spokoj"
2. "Swiat wedlug Monsanto"
3. "David Icke: 'Beyond The Cutting Edge DVD 2'"
4. "Zeitgeist - Addendum"

czwarta:

1. "Money as dept"
2. "Zycie wymyka sie spod kontroli"
3. "David Icke: 'Beyond The Cutting Edge DVD 3'"
4. "Loose Change Final Cut"

piata:

1. "Masaru Emoto - wiesci z wody"
2. "The Business of Being Born"
3. "Cud terapii Gersona"
4. " Esoteric Agenda"
5. "Codex Alimentarius - czym to grozi, Dr R.Verkerk"

Do kazdej plytki - pamietajac, ze odbiorcy sa w roznym wieku i na roznym poziomie umiejetnosci - dorzucam kodeki k-lite do XP i do Visty oraz BestPlayera

A tym, ktorzy lubia czytac zazwyczaj polecam ksiazke Mateusza Grzesiaka "Ty Myśl - Inaczej zrobią to za Ciebie..." gdzie jest spojnie wytlumaczone jakie mamy filtry biologiczne i spoleczne (ktore sa uzywane takze do wywierania wplywu) oraz instrukcje jak je mozemy poszerzac i/lub zmieniac.

Mam nadzieje, ze to bedzie uzyteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:26, 06 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, ale zauważ, że działania nabierają zawrotnego tempa; zanim przejdziesz do kolejnego etapu budzenia może już być za późno.

Czasem więc trzeba łopatą Smile

Jeśli ktoś nie zrozumie a większość od razu na pewno nie, jest problem ale trudno. Nie ma czasu dla / na maruderów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 06 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic na siłe chłopaki!! Jak ktoś nie chce to nie ma co kogoś zmuszać,niech sobie żyje bez głębszej świadomości,jego wybór.Celem życia jest rozwój Wink
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:27, 06 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, faktem, wybór wyborem ale żeby wybrać to trzeba mieć z czego.
A jak media i wszystko dookoła podsuwa jedyne rozwiązanie i w rzeczy samej identyczne lub bardzo podobne czyli prosty model świata to z czego mają wybierać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrodancer




Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:24, 06 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem dokladnie ile mamy czasu i nie wiem czy ktos jest w stanie zagwarantowac nam ze jutro bedziemy - to tylko propozycja, zeby wykorzystac te same techniki wywierania wplywu spolecznego (w tym przypadku technike malych kroczkow) ale z zupelnie inna intencja - zamiast usypiania swiadomosci - budzenie swiadomosci.
Oczywiscie mozna tez ogluszac lopata i wykorzystujac stan konfuzji wskazac kierunek dalszej uwagi Smile
Dla celu obudzenia swiadomosci madrym dzialaniem byloby wykorzystac wszystko, co jest efektywne i ergonomiczne.
Warto przy tym rozwazyc mozliwosc uzycia rownolegle obu metod - gwaltownej i delikatnej - jako uzupelniajacych sie, podobnie jak lewa i prawa polkula albo Yin i Yang, jak kto woli, co mogloby miec efekt synergiczny i 1+1 bedzie znacznie, znacznie wiecej niz 2.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka propozycji - 2 nowe i 2 przeróbki naklejek , wersje przyjazne dla drukarek, tekst przy 'smietniku' mozna zmienic


jeszcze taka spozniona sugestia, moze zamiast plyt 4,5gb z divx nagrac plyty 9gb ale w formacie DVD razem z menu itp do odtwarzania w zwykłych DVD, mniej sie zmieśći (pewnie z 6-8 godzin) ale każdy to uruchomi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kenboi, zajebiaszcze Smile

Jedna literówka: wykorzystać
brakuje pogrubionej litery

oraz w sentencji Churchilla brakuje uzupełnienia do pełnej wersji; chyba, że tak właśnie miało być ale warto wtedy dodać 3 kropki (niedopowiedzenie)

"Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami (lub: idzie dalej), jakby NIC się nie stało".

(podkreślenia i modyfikacje własne)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 09 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WOW Kenboi! - Zayebiossis maximus extraordinaris! Kenboi, no łał! salut
świetne, świetne, świetne.
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 10 Sty '09   Temat postu: Ciekawe filmy Odpowiedz z cytatem

Dla tych którzy być może nie wiedzą chciałem dodać, że wiele ciekawych filmów znajduje się też na: http://www.alterkino.org/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ya napisał:
sonic3 - pozwoliłem sobie skorzystać z Twojego obrazka. Powiedz to Twoje dzieło?

Nie, to własność wolnego internetu i wszystkich internautów, ale ładnie kulkę w kratce przerobiłeś na okładkę Wink

@astrodancer ciekawa składanka tylko 5 płyt na osobę to dla mnie zbyt duża inwestycja, ale zaintrygowało mnie twoje podejście wybudzania z materializmu. Zupełnie inna składanka niż proponowane wcześniej, być może także skuteczna, trzeba sprawdzić kiedyś Smile
Ja na razie pozostaję przy koncepcji 2 płytki nafaszerowane po brzegi materiałami budzącymi z systemu, uważam że wyższe poziomy prawdy to mocne uderzenie szczególnie w osoby religijne jakich sporo jest w PL.
Nastawienie płyt na problematykę NWO, GMO etc także wybudza świadomość z transu codziennego życia mórka. Po przeanalizowaniu twojego materiału i przejrzeniu całej trylogii David Icke - Beyond The Cutting Edge postanowiłem zamieścić tę pozycję na końcu 2giej płyty pierwszy part. To jest zbyt mocny materiał, aby nie zaistniał na tych płytach, a jednoczenie pierwsza część nie jest nafaszerowana dość kontrowersyjnymi tematami nawet i na naszym forum jak reptalianie, jest strawna dla 100% lewo półkulowca Smile Poza tym głownie ta pozycja tłumaczy nam jak mamy używać całego umysłu nie tylko lewej strony.
Niestety nie umieszczę kolejnego part 2, bo już zaczyna on burzyć tematykę koncepcją gadów oraz historią cywilizacji. nie twierdzę, że to nie prawda tylko uważam, że nie nadaje się koncepcyjnie na te płytki.

astrodancer napisał:

Warto przy tym rozwazyc mozliwosc uzycia rownolegle obu metod - gwaltownej i delikatnej - jako uzupelniajacych sie, podobnie jak lewa i prawa polkula albo Yin i Yang, jak kto woli, co mogloby miec efekt synergiczny i 1+1 bedzie znacznie, znacznie wiecej niz 2.

Dokładnie poza tym można zbadać, która metoda jest skuteczniejsza, bo o skuteczność nam chodzi w rewolucji umysłowej.
Wg. mnie podejście znane i praktykowane przeze mnie, czyli tematyka NWO jest skuteczniejszą metoda, ale kto wie może się mylę, będzie to trzeba przetestować wśród znajomych którzy jeszcze nie otrzymali moich prezentów ;D

sonic3 napisał:

Mam prośbę o przetłumaczenie pozycji:
1_Interpreting_Media_NLP_Neuro-linguistic_programming
How to Destroy the 9-11 Truth Movement

Ponaglam prośbę inaczej pozycje trafią na płytki w formie eng. only, dodałbym jeszcze do tego: The_Art_of_Corporate_Mind_Control
Pozycje są warte przetłumaczenia, wystarczy sam transkrypt, a sam go dopasuje.
niektórzy znają na tyle dobrze eng, że zajmie im to 10min, ja przy tłumaczeniu ze słuchu potrzebował bym przy tym kilka dni ;/


Pozycje mam już przekompresowane i gotowe do umieszczenia na sieci:
Kod:

P.P. ver.3 DVD 1-2
 - 00.wstep.txt - Jeszcze muszę nad nim popracować.
 - 01.911.in.plane.sight.avi [425mb]
 - 02.terrorstorm.avi [702mb]
 - 03.world.according.to.monsanto.avi [700mb]
 - 04.orwell.rolls.in.his.grave.avi [545mb]
 - 05.five.steps.to.tyranny.avi [253mb]
 - 06.money.as.debt.avi [347mb]
 - 07.aspartam.avi [653mb]
 - 08.loose.change.2nd.avi [698mb]
 - dodatkowo/ [folder]
   - 01.Video/ [folder]
      - Codex Alimentarius - czym to grozi, Dr R.Verkerk [pl].avi
      - Fox News, Monsanto i mleko.avi
      - GMO żywność modyfikowana genetycznie.avi
      - Skutki broni uranowej.avi
      - Welcome to the United States (Napisy PL).avi
      - Właśnie skompromitował się interwencjonizm państwowy.avi
   - 02.Publikacje/ [folder]
      - Amerykański satyrykon - perwersja rzeczywistości.pdf
      - BBC zgubiło taśmy z 11 września.pdf
      - Gorzka prawda o sztucznych słodzikach.pdf
      - Kontrola poprzez telewizję.pdf
      - Krytyka globalizacji ekonomicznej.pdf
      - Traktat Lizboński - instrukcja dla początkujących.pdf
      - wyspa rozbitków.pdf
      - Zdrowie i pieniądze.pdf
   - 03.Kodeki [folder] (widomo)
   - Nowy Porządek Świata - system globalnej dyktatury.pdf [86kb]

Razem: 4,482GB

P.P. ver.3 DVD 2-2
 - 09.endgame.avi [700mb]
 - 10.why.we.fight.avi [517mb]
 - 11.zeitgeist.avi [687mb]
 - 12.zeitgeist.addendum.avi [700mb]
 - 13.america.freedom.to.fascism.avi [570mb]
 - 14.beyond.the.cutting.edge.part1.avi [inprogress]
 - 15.Earthlings [350mb]
 - 99.Podsumowanie.txt - Treść do zrobienia + linki i tytuły filmów

 - dodatkowo/ [folder]
   - 01.Filmy/ [folder]
      - ENG/ [filder]
         - 1_Interpreting_Media_NLP_Neuro-linguistic_programming.avi
         - 911 Building 7 song.avi
         - Arsenał atomowy USA.avi
         - How_to_Destroy_the_9-11_Truth_Movement.avi
         - The Art of Corporate Mind Control.avi
      - Bigbrother State - Państwo Policyjne (PL).avi
      - Człowiek stojący za Barackiem Obamą.avi
      - Wywiad z Aaronem Russo.avi
   - 02.Publikacje/ [folder]
      - zdrowie i medycyna/ [folder]
         - 11 plików .PDF
      - Argentyński CUD ekonomiczny.pdf
      - Krwawy biznes.pdf
      - Multikorporacje - ciemne strony działalności.pdf


Razem: ok. 4,45GB


Niedługo foto relacja z vlepko i płyto akcji.
i Działamy! rambo
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 napisał:

Mam prośbę o przetłumaczenie pozycji:
1_Interpreting_Media_NLP_Neuro-linguistic_programming
How to Destroy the 9-11 Truth Movement

Cytat:
Ponaglam prośbę inaczej pozycje trafią na płytki w formie eng. only


Tlumaczenie Interpreting Media jest w drodze, w tym tygodniu bedzie gotowe.. idzie wolno, z powodu braku moich zdolnosci w dziedzinach technicznych, musze meczyc Waldka aby mi pomogl zsynchronizowac napisy Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 15 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypracowałem następujący zestaw, który mieści się na 1 DVD - łącznie zawiera 7 filmów:

1. aspartam
2. endgame
3. loose chenge
(ver. czas trwania ponad 2h)
4. money as debt
5. world according to monsanto
6. terrorstorm
7. the great global warming swindle


całość to 4706 MB zostaje jeszcze 1 MB luzu (do 4707 MB full)
a dało się to osiągnąć dzięki skompresowaniu zip 2 filmów:

1. aspartam
4. money as debt

dzięki czemu mieści się ich na dvd aż 7, a każdy sobie zip rozpakuje.

Na kolejną płytę zostaje "esoteric agenda" (hardcore), "zeitgeist", "orwell rolls in his grave", "five steps to tyranny", "loose change 2nd" = chociaż po co powtarzać i inne np. zapowiadany przez redmuluca "inside bohemian grove" na który czekam z niecierpliwością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 20, 21, 22   » 
Strona 10 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


"Płyty Prawdy" - real release
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile