W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
"Płyty Prawdy" - real release   
Podobne tematy
Projekt ostrej walki z NWO102
Akcja: Klucz do wolności9
Akcja na Przystanku Woodstock29
Pokaz wszystkie podobne tematy (5)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
58 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 29629
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 20, 21, 22   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy weźmiesz czynny udział (release) w projekcie "Płyty Prawdy"
TAK - to dobry pomysł
75%
 75%  [ 74 ]
NIE - choć to dobry pomysł
15%
 15%  [ 15 ]
ABSOLUTNIE NIE - pomysł mi się nie podoba
9%
 9%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 98

Autor Wiadomość
shoki




Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 16 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że przypadkiem trafiłam na to forum. Szkoda, że nie wiedziałam o nim wcześniej. Od kilku lat razem z grupą znajomych prowadzimy akcję rozpowszechniania ciekawych dokumentów "otwierających oczy". Niektóre z filmów polecanych na forum są mi dobrze znane, ale znalazłam też dużo nowych. Mam bardzo ciekawe filmy dokumentalistów niemieckich i zza wschodniej granicy:

Czystość niebezpieczna dla zdrowia
Dokument nt. wpływu amerykańskich bajek rysunkowych na dzieci. (Szok, jaki program jest wtłaczany w podświadomość najmłodszych).
Truciciele
Czym jest Aids
Tajemnice wody (o wiele obszerniejszy niż "Wieści z wody", ale niestety nie przetłumaczony z j. rosyjskiego)
Rak - Weber (przedstawiający prawdziwą przyczynę i mechanizm powstawania nowotworów)

Chętnie przekażę komuś płyty albo skorzystam z udzielonych rad jak wrzucić to na youtube, bo jak dotychczas mi się to nie udało Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ben




Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 16 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na forum.
Moze zapodasz jakies linki gdzie bedzie mozna zapoznac sie z w/w materialami.
_________________
Tylko skur..el chce wladzy nad innymi a sa tacy ktorzy maja wladze nad Twoja dusza.Wszystkich ich trzyma za morde pieniadz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 18 Sty '09   Temat postu: ZeitGeist bez ideologii Odpowiedz z cytatem

Zeitgeist bez ideologii - same argumenty

http://video.google.com/videoplay?docid=5768940222262001902

Cytat:
Film składa się ze wstępu, trzech aktów i zakończenia.

W pierwszym akcie autor przekonuje, że żywot Jezusa jest zlepkiem starożytnych mitologii opartych na obserwacjach astronomicznych i wierzeniach astrologicznych.

Sprawia wrażenie, jakby celem filmu było robienie rewolucji antyreligijnej, ale po zaatakowaniu chrześcijaństwa nie nastąpiła demaskacja pozostałych wielkich wyznań, tylko zmiana tematu na politykę.

W drugim i trzecim akcie autor doskonale opisał zakulisowe działania wielkiej finansjery oraz oszustwo z 11 września i wyciągnął trafny wniosek o planie zbudowania globalnego obozu koncentracyjnego.
Jednak nie poprzestał na tym i całość podsumował zakończeniem, które można uznać za propagandę na rzecz filozofii New Age czy czegoś w tym stylu.

Prawdą jest, iż politycy wykorzystują religię do swoich celów, a w historii Jezusa można dopatrywać się podobieństw z mitami innych religii, ale twierdzenie autora, że chrześcijaństwo powstało na zlecenie polityczne jest karkołomny.
Nawet jeśli autor wierzy w to co mówi, a nie tylko żeruje na antyklerykalnych widzach, mieszanie jego kontrowersyjnej opinii z faktami przedstawionymi w akcie drugim i trzecim, odbiera im wiarygodność.
A szkoda, bo to one są tutaj najważniejsze, gdyż pokazują jak elity finansowo-medialno-polityczne starają się zbudować totalitarne państwo światowe.

Jednym z niewielu sposobów walki z nimi jest uświadamianie opinii publicznej, poprzez dostarczanie jej przekonujących i merytorycznych argumentów.
Ten film mógłby być pożyteczny, gdyby nie mieszał wiedzy o najnowszej historii z ideologiczną agitacją.

Nie polecam więc tego filmu. Ale polecam jego obszerne fragmenty opisujące co naprawdę dzieje się z naszą cywilizacją od ponad 100 lat.
Dlatego wyciąłem antychrześcijańskie i filozoficzne wtręty, zostawiając argumenty, które domagają się rzetelnej analizy i konkretnych wniosków


www.permedium.pl

http://www.permedium.pl/globalne-z-odzie.....menty.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shoki




Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:32, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie, dzięki pomocy, filmy znalazły się na Youtube:

Wpływ bajek rysunkowych:
http://pl.youtube.com/watch?v=Voe2eauSyjw&feature=channel

Czym jest AIDS ? (sorry, jakość niektórych kawałków po przekonwertowaniu jest tragiczna, nie wiem jak to można poprawić):
http://pl.youtube.com/watch?v=CcC_WTmwCBY&feature=channel

Wielka tajemnica wody (bez napisów PL-etap poszukiwań tłumacza z jęz. rosyjskiego, film o wiele obszerniejszy niż "Wieści z wody"):
http://pl.youtube.com/watch?v=8iFy9xpAA1A&feature=channel

Bankrut-rak (nieupubliczniane wyniki badań):
http://pl.youtube.com/watch?v=Z_1a0AOtMhs&feature=channel

Czym jesteśmy truci (Truciciele):
http://pl.youtube.com/watch?v=YywZoB6UdIE

Czystość niebezpieczna dla zdrowia (pierwsza część będzie poprawiona-coś nie tak z obrazem, dźwięk OK):
http://pl.youtube.com/watch?v=LexZGL9bajY&feature=channel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co powiecie by przygotować to na 3 maja?
Dlaczego ta data?

co symbolizuje 3 maja?
- w skrócie jest to święto wolności
- w skrócie jest to święto mobilizacji mas przed nadchodzącym kataklizmem.
- kojarzy się z konstytucja - podobnej do Amerykańskiej (prostej nie gdybanej)
- będzie sporo ludzi
- będzie nagłośnione w mediach więc może coś uda się do nich przemycić
- zdziwienie ludzi o co chodzi


Taki mały plan by zlepić pomysły.
Gazety, których nigdy nie zobaczymy
"Płyty Prawdy" - real release
Projekt VLEPKA

2 maja noc oplakatować maksymalnie miasto, Gazety, których nigdy nie zobaczymy - nie kopiować gazet stworzyć własna, niestety w Polsce rządzi prawo silniejszego - więc nim udowodnisz cokolwiek w sądzie,
zostaniesz bankrutem.
Płyty własne. - postaram się przygotować w formacie DVD z menu 4/5 filmów na płycie.

Moim zdaniem powinnyśmy zacząć delikatnie -
Codex Alimentarius i GMO, Aspartam, globalne ocieplenie, Money as debt, 9/11.

ktoś mówił o stowarzyszeniu anty NWO - moim zdaniem powinniśmy robić to niezależnie.

Spora akcja ludzi którzy się nie znają, a mimo to działają w wspólnym celu - jest koszmarem każdego reżimu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 20 Sty '09   Temat postu: Coś robić trzeba Odpowiedz z cytatem

ya napisał:
co powiecie by przygotować to na 3 maja?

Spora akcja ludzi którzy się nie znają, a mimo to działają w wspólnym celu - jest koszmarem każdego reżimu.


Trybiki machiny Wielkiego Brata kręcą się coraz szybciej. Zgodzę się z tym że coś należy robić i to nieważne czy jako organizacja czy też osobno ale w jednej sprawie, bo zarówno jedno i drugie ma swoje plusy i minusy. Niemniej jest to ostatni moment na to byśmy nie musieli żyć w rezerwatach jak kiedyś Indianie Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
sonic3 napisał:

Mam prośbę o przetłumaczenie pozycji:
1_Interpreting_Media_NLP_Neuro-linguistic_programming
How to Destroy the 9-11 Truth Movement

Cytat:
Ponaglam prośbę inaczej pozycje trafią na płytki w formie eng. only


Tlumaczenie Interpreting Media jest w drodze, w tym tygodniu bedzie gotowe.. idzie wolno, z powodu braku moich zdolnosci w dziedzinach technicznych, musze meczyc Waldka aby mi pomogl zsynchronizowac napisy Embarassed

Gerwazjana dzięki za to, że działasz, Bozia wynagrodzi Wink
Jeżeli kwestie techniczne są problemem, to mi wystarczy sam tekst, nawet czasowo bym go zsynchronizował, nie ma z tym problemu z mojej strony.
Fajnie by było jakby ktoś wiziął się i za pozostałe pozycje, na prawdę wystarczy sam tekst tłumaczenia, synchro zorbie samu, a pozycje są warte przetłumaczenia.

rEvolution super, że coś robisz w tej sprawie ale zipownie filmów jest słabym pomysłem w PP, ponieważ ilu to osobą będzie się chciało rozpakowywać archiwa zawarte na płycie, aby obejrzeć coś czego ich podświadomość przeważnie nie chce wiedzieć. Ludzie ze stacjonarnymi odtwarzaczami też polegną na tym polu, a sama kompresja do archiwum niewiele daje, ponieważ kodek sam w sobie już kompresuje materiał i jak z takiego filmu wyciągniesz 10% dobrym algorytmem to będzie dobrze. Lepszym rozwiązaniem jest przekompresowanie materiału ew. obcięcie napisów końcowych.

Jeżeli płyty mają być rozpowszechniane metodą domino, czyli informacje na płycie zachęcające do robienia kolejnych kopii to płytka nie może mieć więcej niż 4,4815 GB ponieważ niektóre starsze wersje programów do nagrywania nie zezwolą na nagranie większej ilości danych bez overburningu, który z kolei zmniejsza szanse na to, że płyta będzie popranie odtwarzana np. na odtwarzacza DVD.

@shoki będzie trzeba to przejrzeć, ostania pozycja zniknęła usunąłeś ją ty czy youtub? Wink

ya napisał:

co powiecie by przygotować to na 3 maja?

Przygotować to można już wcześniej ale pomysł zrobienia akcji z pompą jest Świetny, jak już w marcu zaczniemy mobilizować ludzi i gromadzić materiały to 3 maja stanie sie niezapomnianym dniem przez wiele osób Very Happy

ya napisał:
ktoś mówił o stowarzyszeniu anty NWO - moim zdaniem powinniśmy robić to niezależnie.

Spora akcja ludzi którzy się nie znają, a mimo to działają w wspólnym celu - jest koszmarem każdego reżimu.

Też, tak uważam aby działać potrzebne są chęci, stowarzyszenie może i przydatna rzecz ale jak potrafię zrobić dużo i bez niego btw. wystarczy popatrzeć jak w obliczu kryzysu poradziła sobie z globalną elita Argentyna. Chęci najważniejsze, jeżeli nie jesteś częścią rozwiązania jesteś częścią problemu!

Mam już końcowe zestawienie płyty 2:
Kod:

P.P. ver.3 DVD 2-2
 - 09.endgame.avi [700mb]
 - 10.why.we.fight.avi [517mb]
 - 11.zeitgeist.avi [687mb]
 - 12.zeitgeist.addendum.avi [700mb]
 - 13.america.freedom.to.fascism.avi [570mb]
 - 14.cud.terapii.gersona.avi [388mb]
 - 15.beyond.the.cutting.edge.part1.avi [411mb]
 - 16.fight.the.new.world.order.avi [89mb] - Świetna pozycja na podsumowanie całosci!
 - 99.Podsumowanie.txt

 - dodatkowo/ [folder]
   - 01.Filmy/ [folder]
      - ENG/ [filder]
         - 1_Interpreting_Media_NLP_Neuro-linguistic_programming.avi
         - 911 Building 7 song.avi
         - Arsenał atomowy USA.avi
         - How_to_Destroy_the_9-11_Truth_Movement.avi
         - The Art of Corporate Mind Control.avi
      - Bigbrother State - Państwo Policyjne (PL).avi
      - Człowiek stojący za Barackiem Obamą.avi
      - Wywiad z Aaronem Russo.avi
   - 02.Publikacje/ [folder]
      - zdrowie i medycyna/ [folder]
         - (11 plików w PDF)
      - Argentyński CUD ekonomiczny.pdf
      - Krwawy biznes.pdf
      - Multikorporacje - ciemne strony działalności.pdf


Planuje materiały rozpowszechniać na wielu forach i portalach nie tylko na ternie naszego kraju, ponieważ wiele pozycji jest tylko z polskimi napisami, może to zainspiruje ludzi w innych krajach do tworzenia własnych składanek Smile

Ponieważ nie było ofert FTPowych czekam na tłumaczonko gerwazjany i robię torrenta. Każdy film przekompresowny został do standardu DivX MPEG4 i MPEG Audio Layer3 CBR (mp3) + hard sub, czyli ruszy na każdym odtwarzaczu DVD suportującym DivXa, no ale co z tego jeżeli tylko ja te pozycje posiadam, trza się jak najszybciej podzielić Wink

Co do licencji to większość pozycji działa na luźnej licencji Creative Commons, no ale nie wszystko np. pozycje z planete. Nie wiem jak wygląda sprawa w tym przypadku w końcu to rip z TV.

No i na koniec postu kilka fotek ze świeżo przygotowaną partią płytek czekającą na akcję rozdawanie lub atak na skrzynki pocztowe Wink
okładki masowo drukowane na zwykłym ksero jak widać okładki by kenboi sprawdzają się na jakościowo słabo kopiujących maszynach





Dzielmy się wiedzą puki prawo nam to umożliwia thumleft
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście bardzo poruszył film o Rewolucji której nie zobaczysz w telewizji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy już ktoś miał ten pomysł, bo nie czytałem wszystkich części tego wątku, więc jakbym powtórzył to sorry.

Proponuję dopisac na okładkach płyt krótki tekst dużymi literami o tym, aby płytę sobie skopiować (oczywiście obejrzeć) i puścić dalej w teren.
W ten sposób pojedynczy egzemplarz będzie miał dużo większy zasięg i jego skuteczność będzie o wiele większa.

Ludziom trzeba mówić co mają robić. Wink Jeśli nie napiszesz, że ma płytę przekazać dalej, to rzuci ją na półkę i tyle.

Będzie to dokładnie podobne do bookcrossingu, który polega na tym, że zostawia się książki w terenie (na ławkach w parku, na dwordu, itp), aby każdy mógł sobie taką książkę, przeczytać, a następnie puścić ją z powrotem w teren. Oczywiście na danej książce musi być nalepka, że to jest wolna książka z bookcrosingu.
Z płytami mogłoby być tak samo.

Teoretycznie można też założyć podstronę, gdzie ludzie mogą wpisywać historię płyt, tzn. kiedy i gdzie znaleźli i gdzie ją ponownie położyli.

Co wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czasotworzycoczy




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cały pomysł bardzo fajny

ja troche się wysiliłem ... powrzucałem 4 top filmy na serwery ... i umieściłem na swojej pseudo stronce Smile


http://www.czasotworzycoczy.republika.pl



strona pisana godzinke w notatniku ale raczej chodzi o zawartość Smile

jeżeli jest ktoś chętny do upgrade stronki to piszcie na pm


btw: linki na mojej stronce możecie rozsyłać na inne fora jak i swoim znajomym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 napisał:
rEvolution super, że coś robisz w tej sprawie ale zipownie filmów jest słabym pomysłem w PP, ponieważ ilu to osobą będzie się chciało rozpakowywać archiwa zawarte na płycie, aby obejrzeć coś czego ich podświadomość przeważnie nie chce wiedzieć. Ludzie ze stacjonarnymi odtwarzaczami też polegną na tym polu, a sama kompresja do archiwum niewiele daje, ponieważ kodek sam w sobie już kompresuje materiał i jak z takiego filmu wyciągniesz 10% dobrym algorytmem to będzie dobrze. Lepszym rozwiązaniem jest przekompresowanie materiału ew. obcięcie napisów końcowych.


Też wolałbym przekompresowanie jednego z filmów a dokładnie zmniejszenie jego rozmiaru o ok. 20 MB dzięki czemu zmieści się aż 7 filmów na 1 dvd.

2 filmy zzipowałem tylko i wyłącznie dla uzyskania tych ok. 20 MB żeby zmieścić o jeden film więcej na dvd (4707 MB).
Też mi się to nie podoba ale z drugiej strony jeśli ktoś nie potrafi rozpakować 1 pliku zip to może niech lepiej nie zabiera się za tego typu sprawy Wink
(joke:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 21 Sty '09   Temat postu: Płyty Prawdy Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie! Jestem stałym gościem na Waszym forum podobnie jak wielu moich znajomych, którym podałem Wasz adres. Od jakiegoś czasu na bieżąco śledzimy wydarzenia na świecie ze szczególnym uwzględnieniem faktów potwierdzających teorię wprowadzania NWO. Świetnym pomysłem był projekt "Płyt prawdy" gdzie ludzie nawet niezbyt biegli w obsłudze komputera i filmów przez internet (np. pokolenie 50-latków) mają możliwość zapoznania się z dokumentami w jedynie zrozumiałym dla nich języku. Każdemu polecałem Waszą stronkę przekonując że tutaj znajdą wszystko co jest aktualnie dostępne w sieci i do tego będą mogli w łatwy sposób pobrać filmy aby obejrzeć je na stacjonarnym DVD już z dodanymi napisami bez bólu oczu na co narzekali gdy pokazywałem im te filmy na monitorze kompa. Niestety muszę zauważyć, że po pierwszych udostępnionych płytach zapanował marazm, ... dyskusja zeszła na tematy okładki, formy graficznej, zawartości itp. ... Z niecierpliwością czekamy wszyscy na pojawienie się następnej płytki, tym bardziej, że zebrało się wystarczająco dużo bardzo ciekawego materiału. Wiele czasu poświęciłem aby znaleźć w necie nowe filmy z polskimi napisami w jednym kawałku ... niestety bez rezultatu. Chodzi o takie pozycje jak: Zwalczaj NWO, Wywiad z Aaronem Russo, Wykład Dr. Ratha, Świński patent Monsanto, Życie wymyka się spod kontroli, Czym jesteśmy truci, Czystość niebezpieczna dla zdrowia czy też "Wezwanie do przebudzenia", które powinno być kwintesencją Płyt prawdy. Dyskusja o tym co powinno być na następnej płycie jest mało istotna gdyż przybywa materiałów i wkrótce powinny powstać Płyty tematyczne np. 1.Terroryzm, 2. NWO i tajne organizacje 3. GMO, Codex Alimetarius i zdrowie (trucizny w żywności) 4. Ekonomia. Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dajcie sobie sposób z zipowaniem - podziwiam wasze zacięcie
podaj jakie chcesz mieć filmy i jakie mają miedz wielkość - przepuści się przez jakiś wideo konwerter z troszkę mniejszym bit rate
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzegorzP napisał:
Nie wiem, czy już ktoś miał ten pomysł, bo nie czytałem wszystkich części tego wątku, więc jakbym powtórzył to sorry.

Proponuję dopisac na okładkach płyt krótki tekst dużymi literami o tym, aby płytę sobie skopiować (oczywiście obejrzeć) i puścić dalej w teren.
W ten sposób pojedynczy egzemplarz będzie miał dużo większy zasięg i jego skuteczność będzie o wiele większa.

Ludziom trzeba mówić co mają robić. Wink Jeśli nie napiszesz, że ma płytę przekazać dalej, to rzuci ją na półkę i tyle.

Pomysł dopisania info o przekazywaniu materiału dalej był, ale twoja forma tego pomysłu jest kapitalna. W sumie to nawet ta informacja była zawarta w płycie, a nie na okładce. Spróbuje jutro w pracy popracować nad koncepcją krótkiego tekstu (przesłania), który można by było zamieścić na odwrocie koperty, a obecny tekst zmodyfikować i złączyć z prologiem.

GrzegorzP napisał:
Będzie to dokładnie podobne do bookcrossingu, który polega na tym, że zostawia się książki w terenie (na ławkach w parku, na dwordu, itp), aby każdy mógł sobie taką książkę, przeczytać, a następnie puścić ją z powrotem w teren. Oczywiście na danej książce musi być nalepka, że to jest wolna książka z bookcrosingu.
Z płytami mogłoby być tak samo.

Teoretycznie można też założyć podstronę, gdzie ludzie mogą wpisywać historię płyt, tzn. kiedy i gdzie znaleźli i gdzie ją ponownie położyli.

Co wy na to?

Żałuje tylko, że nigdy wcześniej o takiej akcji nie słyszałem ;/
Jak najbardziej zastosuję się do twojego pomysłu, bo jest bardzo trafny i zrobię nowy projekt koperty, obecne info na kopercie brzmi tak:
Cytat:

Uwaga! Informacje, które zostały zawarte na tym nośniku najprawdopodobniej nigdy nie zostaną wyemitowane w
publicznych mediach tj. telewizja, radio, prasa, nie usłyszysz także o tym od polityków.
Uważamy, że o informacjach zawartych na tej płycie powinien wiedzieć każdy z nas (obywateli) i właśnie z tego
powodu powstała ta inicjatywa.
Nie musisz brać niczego z informacji zawartych na nośniku za oczywistą prawdę ale chociaż zwróć na nie uwagę,
pragniemy odwołać się tutaj do ludzkiego rozsądku i logicznego myślenia. Filmy te nie powstały po to, aby umilić
nam czas ale zadano sobie przy ich produkcji trud i czas, by móc przekazać nam tę wiedzę.
Celem tej akcji jest uświadomienie społeczeństwa o zagadnieniach i problemach jakie dotyczą każdego z nas, a które
są celowo przed nami ukrywane, o części z tych zagadnień powinno się uczyć w szkołach. Są to zbyt ważne kwestie,
aby przejść obok nich obojętnie. Dlatego też dla naszego własnego dobra zawarte tutaj informacje nie mogą stale
pozostawać tajemnicami państwowymi, odnośnie których decydować będzie tylko garstka ludzi.
Płyta ta to tylko drogowskaz, informacyjny czubek góry lodowej, który ma za zadanie u uświadomić społeczeństwo o
istniejących problemach i zagrożeniach.
Media nam w tym nie pomogą dlatego musimy odwoływać się do takiej formy rozpowszechniania informacji. To, czy
zechcesz z niej skorzystać pozostaje tylko i wyłącznie twoją wolą, ponieważ szanujemy ludzką wolność myślenia i
poglądy osobiste. Więcej informacji o wymienionej tematyce można zaleźć w internecie min. wolnemedia.net | prawda2.info | stopcodex.info

Sprawa z podstroną i historią kopii też jest fajnym pomysłem i myślę, że warto temu poświecić choć trochę uwagi Smile
Teraz najważniejsze to jak najszybciej wyseedować pozycję, jak pisałem wcześniej czekam tylko na jeden tytuł i uploaduję całość, być może ktoś zrobi z mojego materiału jeszcze lepszą składankę wersje v.4.0 Wink

@czasotworzycoczy będę miał twoja stronę na oku, być może coś się zorganizuje później i pomyśli nad upgrade strony.

rEvolution napisał:
Też wolałbym przekompresowanie jednego z filmów a dokładnie zmniejszenie jego rozmiaru o ok. 20 MB dzięki czemu zmieści się aż 7 filmów na 1 dvd.

2 filmy zzipowałem tylko i wyłącznie dla uzyskania tych ok. 20 MB żeby zmieścić o jeden film więcej na dvd (4707 MB).
Też mi się to nie podoba ale z drugiej strony jeśli ktoś nie potrafi rozpakować 1 pliku zip to może niech lepiej nie zabiera się za tego typu sprawy Wink
(joke:)

Tu nie chodzi o umiejętności tylko o chęci, a tych przeważnie brakuje jak widzisz 650mb zipa na płycie kompaktowej Razz
tu masz rozwiązanie problemu, myślę że jak poucinasz napisy w reszcie filmów to spokojnie zaoszczędzisz dużo więcej cennych mb i lepiej dać sobie na dobre spokój z zipowniem filmów, bo jak mówi powiedzonko lepsze jest wrogiem dobrego Very Happy
Jak chcesz puszczać płytki w świat tak aby inne nieznane ci osoby kopiowały je dalej to fajnie by było jakbyś przyciął całość do 4,48GB, nikt nie będzie miał problemu z jej skopiowaniem w całości.

pepe napisał:
Zwalczaj NWO, Wywiad z Aaronem Russo, Wykład Dr. Ratha, Świński patent Monsanto, Życie wymyka się spod kontroli, Czym jesteśmy truci, Czystość niebezpieczna dla zdrowia czy też "Wezwanie do przebudzenia", które powinno być kwintesencją Płyt prawdy.

Wezwanie do przebudzania to świetna pozycja ale jest ona zlepkiem innych filmów, które są już zamieszczone na 2 płytowej składance. W wersji 1 płytowej można ją wstawić zamiast takich pozycji jak Zeitgeist, czy End Game. Puki co koncentruje się na wersji 2 płytowej ale Wywiad z Aaronem Russo i Wykład Dr. Ratha jest dodany + kilka innych mocnych pozycji. zostało jeszcze toche miejsca więc może coś się jeszcze doda.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:02, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rEvolution napisał:
Wypracowałem następujący zestaw, który mieści się na 1 DVD - łącznie zawiera 7 filmów:

1. aspartam
2. endgame
3. loose change
(ver. czas trwania ponad 2h)
4. money as debt
5. world according to monsanto
6. terrorstorm
7. the great global warming swindle


całość to 4706 MB zostaje jeszcze 1 MB luzu (do 4707 MB full)
a dało się to osiągnąć dzięki skompresowaniu zip 2 filmów:

1. aspartam
4. money as debt

dzięki czemu mieści się ich na dvd aż 7, a każdy sobie zip rozpakuje.



Byłbym wdzięczny gdyby właśnie np. Loose Change zostało przekompresowane o ok. 20-25 MB mniej, wtedy nie trzeba było by zipować pliku a nadal zmieściło by się ich 7 na płycie (bezpośrednio do odtworzenia)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czasotworzycoczy




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:23, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shoki napisał:
Cieszę się, że przypadkiem trafiłam na to forum. Szkoda, że nie wiedziałam o nim wcześniej. Od kilku lat razem z grupą znajomych prowadzimy akcję rozpowszechniania ciekawych dokumentów "otwierających oczy". Niektóre z filmów polecanych na forum są mi dobrze znane, ale znalazłam też dużo nowych. Mam bardzo ciekawe filmy dokumentalistów niemieckich i zza wschodniej granicy:

Czystość niebezpieczna dla zdrowia
Dokument nt. wpływu amerykańskich bajek rysunkowych na dzieci. (Szok, jaki program jest wtłaczany w podświadomość najmłodszych).
Truciciele
Czym jest Aids
Tajemnice wody (o wiele obszerniejszy niż "Wieści z wody", ale niestety nie przetłumaczony z j. rosyjskiego)
Rak - Weber (przedstawiający prawdziwą przyczynę i mechanizm powstawania nowotworów)

Chętnie przekażę komuś płyty albo skorzystam z udzielonych rad jak wrzucić to na youtube, bo jak dotychczas mi się to nie udało Sad


możesz wrzucić na videogoogle - dobre do długich filmów

albo możesz wrzucić na jakiś hosting

np www.filefront.com (max do 1 GB pliki) albo www.netload.in(max do 400 MB pliki)

ja postaram sie je powrzucać na wiecej serwerów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kamula




Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie, jestem pod wielkim wrażeniem waszej pracy!
Jeśli chodzi o rozpowszechnienie płyt - to z chęcią włączę się w akcje domowej "produkcji" płyt prawdy - aby mogło to być na dużą skalę przydałby się pakiet pt "zrób to sam/a" z pdf okładki i torrentem do płyt / obrazu płyt, wtedy z pewnością łatwiej będzie namówić większą ilość znajomych na pracę Smile
no i jak ktoś już tu wspomniał - gdy napisze się instrukcję obsługi - to więcej osób ją wykona. Jeszcze raz wielkie dzięki! to forum to dla mnie duuża kopalnia wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czasotworzycoczy




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamula napisał:
witajcie, jestem pod wielkim wrażeniem waszej pracy!
Jeśli chodzi o rozpowszechnienie płyt - to z chęcią włączę się w akcje domowej "produkcji" płyt prawdy - aby mogło to być na dużą skalę przydałby się pakiet pt "zrób to sam/a" z pdf okładki i torrentem do płyt / obrazu płyt, wtedy z pewnością łatwiej będzie namówić większą ilość znajomych na pracę Smile
no i jak ktoś już tu wspomniał - gdy napisze się instrukcję obsługi - to więcej osób ją wykona. Jeszcze raz wielkie dzięki! to forum to dla mnie duuża kopalnia wiedzy.


ja bym poprosił na host na jakiś serwerach typu netload.in bo można tam wrzucic pliki mające nawet 400 MB


bo mieszkając w akademiku mam poblokowane wszelkie ściąganie/upload p2p (torrent/kazaa itp)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 23 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

> kamula, > czasotworzycoczy
jest w temacie, dla przypomnienia:

prawda.vole.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:43, 27 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tutaj, na moim serverze (jest tez miejsce na drugi i trzeci dysk):

http://www.polserv.org/plyty_prawdy/Prawda_DISC_1.iso

pisałem o tym:
viewpost.php?p=64768

"Niosący Światło" dostał ode mnie dane dostępu na ftp.polserv.org (wrzucił pierwszy dysk) i od tego postu:
viewpost.php?p=62185
nie daje o sobie znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shoki




Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:51, 27 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie filmy, o których pisałam zostały umieszczone na chomiku:
http://www.chomikuj.pl/vatrasm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamula




Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 28 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@rEvolution dzięki za przypomnienie - już ściągam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 28 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samouczek napisał:
i tutaj, na moim serverze (jest tez miejsce na drugi i trzeci dysk):

http://www.polserv.org/plyty_prawdy/Prawda_DISC_1.iso


Jest to bardzo dobra sprawa ale jedynie dla tych co mają dostęp do szybkich łączy. Trzeba by jednak pomyśleć i o tych mniej szybkich by mogli ściągać filmy pojedynczo a we własnym zakresie sobie pokompletować.


shoki napisał:
Na razie filmy, o których pisałam zostały umieszczone na chomiku:
http://www.chomikuj.pl/vatrasm

Jest to dobry pomysł ale tylko do filmów do 50MB bo z reguły by tam ściągnąć film powyżej to trzeba zapłacić Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 28 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

> Raynold.

Są również w oddzielnych plikach na servie którego adres jest 4 posty wyżej, zobacz też jaki zestaw - zawierający 7 plików - skompletowałem (kilkanaście postów wstecz)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prometeusz




Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 28 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie,


Od jakiegoś czasu przyglądam się tylko Waszym wpisom ale uznałem,
że czas najwyższy przyłączyć się aktywnie do dyskusji.

Tak się składa, ze na codzień moja praca związana jest z marketingiem,
mogę więc z nieco bardziej fachowej strony spróbować spojrzeć na problem
Waszej/naszej skuteczności.

Przede wszystkim należy mieć na uwadze pewną podstawową kwestię -
marketing jest narzędziem, który z założenia przez pewnego rodzaju działania
powinen w ludziach (odbiorcach) wywołać potrzebę spróbowania danego
produktu, dowiedzenia się o nim czegoś więcej, wybrania danego spośród
innych. Tak też powinniśmy kierować naszymi działaniami. Naszą wiedzę
potraktujmy jako produkt, którym powinniścmy zainteresować a nie zmuszać do
kupienia go.

Wiedzą musimy zarażać ludzi w sposób przemyślany i skuteczny.

Sam jestem najlepszym tego przykładem, kiedy to zanim otworzyłem oczy
patrzyłem na antyglobalistów jak na pewnego rodzaju sektę, która tak
naprawdę jest bandą nieudaczników nie potrafiących poradzić sobie w życiu z
niczym, a jedyną rzeczą którą potrafią są protesty.
Z czego to wynika? Z tego, że nie było spojnej strategii działań
pozwalających ludzom (w tym mi) dowiedzieć się o co tak naprawdę chodzi.
Komunikaty wysyłane przez antyglobalistów a żaden sposób nie zachęcały mnie do
nawet pobieżnego zainteresownia sie problemem.

Psychika ludzka jest niestety tak skonstruowana, że bagatelizujemy rzeczy,
które jak nam się wydaje nie dotyczą nas osobiście (czyli np. dzieją
się gdzieś tam daleko w Ameryce...). To jest punkt zaczepienia, według
którego powinniśmy zacząć działać.

Aby ludzi zachęcać do samodzielnego odkrycia prawdy należy wiedzę
serwować im stopniowo na zasadzie drobnych "zachęcaczy" a nie rozpoczynć od
komunikatu, że jest grupa ludzi, która chce wymordować 90% ludzkości.
Popukają się tylko w głowę myśląc, że jakaś sekta nas wciągnęła.
Nie ma nic gorszego niż próba narzucenia im na siłę własnego zdania,
światopoglądu. Wtedy z góry następuje blokada psychiczna i negacja tego co
słyszymy nawet bez próby analizy. Pozwólmy ludziom samym zainteresować
się tematem dzięki nformacjom bardziej przyziemnym i bardziej dotyczący ich
życia codziennego, które w dodatku w prosty sposób mogą sami sprawdzić
(np. Codex Alimentarius). Później już tylko podsycajmy w nich
ciekawość.

Sądzę, że internet jest bardzo dobrym medium. Nikt z naszych znajomych
nie powinen patrzyć na nas jak na dziwaka gdy dostanie od nas maila z
informacją, że Komisja Europejska od końca roku tego roku zakazuje stosowania
witamin i leczenia metodami naturalnymi i dopuszcza antybiotkyki dla zwierząt.
Kto nie zainteresuje się tym, że nie będzie można uprawiać warzyw bez
zezwolenia we własnym ogródku. Każdego to zainteresuje bo dotyczy
bezpośrednio niego samego.
Co więcej - każdy może te informacje szybko sprawdzić we własnym
zakresie i stwierdzi wówczas, że może wcale nie jesteśmy oszołomami... Wink

Później będzie już zdecydowanie łatwiej.

Pozdrawiam wszystkich.
Prometeusz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 20, 21, 22   » 
Strona 11 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


"Płyty Prawdy" - real release
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile