W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
"Płyty Prawdy" - real release   
Podobne tematy
Projekt ostrej walki z NWO102
Akcja: Klucz do wolności9
Akcja na Przystanku Woodstock29
Pokaz wszystkie podobne tematy (5)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
58 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 29627
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 20, 21, 22   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy weźmiesz czynny udział (release) w projekcie "Płyty Prawdy"
TAK - to dobry pomysł
75%
 75%  [ 74 ]
NIE - choć to dobry pomysł
15%
 15%  [ 15 ]
ABSOLUTNIE NIE - pomysł mi się nie podoba
9%
 9%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 98

Autor Wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatecznie wybieram 2 z kratkami wyboru stąd:

http://www.madver.pl/images/okladka.jpg

- jednakże jak już powyżej napisałem dopisałbym "jeszcze masz wybór" zamiast tylko "masz wybór".
- poprawka kontrastu czcionki która jest rozmazana na granicy czytelności.
- tytuły jednak w jęz. polskim i ewent. angielskie tak jak teraz.
- ewent. dopisek z przodu np. na dole lub z boku "Prawda czyni wolnym" z projektu nr 3 lub podobny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ wszyscy

Jeżeli mogę coś zasugerować to takim "masz wybór" czy "jeszcze masz wybór" ustawiasz człowieka pod ścianą .Ludzie mają dość polityki! Sugerować będzie okładka że to gadanie o wyborach i ch..j wie czym .
Płyty prawdy to płyty prawdy , jak "taśmy prawdy" z RB i zachęca ludzików do zgarnięcia płyt.
Zastanówcie sie co weżmie "przeciętniak" ? On chce prawdę ,bo wie i faktycznie sporo ludzi wie, że ktoś ich roluje ale nie wie jak?
Nie zna mechanizmu , nie zna układów , grup, nie wie skad się wziął pieniądz , dlaczego jest wojna.
Płyty prawdy i opcja numer 4 .
po raz drugi obstawiam i tłumaczę się z tej decyzji.

pozdrawiam
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro i tak nie zamierzamy wytłoczyć tych płyt w milionie egzemplarzy aby je wyposażyć w oficjalną okładkę to chyba nie ma za bardzo sensu wybierać konkretnej propozycji.
jeśli ktoś zdecyduje się na produkcję płyt/okładek z własnego budżetu to sam sobie wybierze projekt który najlepiej mu się podoba.
tak że im więcej propozycji tym lepiej.
tymczasem gdyby ktoś chciał zebrać propozycje w bardziej zwięzłej formie to myślę że byłoby to bardziej pożyteczne od głosowania.
proponuję sekcję autorską - tam możecie moderować założony przez siebie temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w ogóle to poponuję każdemu kto zamieszcza swój projekt umieszczenie na swojej pracy creditsów - jakiegoś logo, czy coś..

bo jak ludzie zaczną drukować to będzie już za późno Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
madver




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie mi troche czasu o dopnę np. wersje 4 i wtedy zrobie poprzednie wersje z tymi takimi samymi detalami itp.Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:26, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madver - jak to jest mieć wymagającego klienta gratisowego ? Wink


Poważnie - brakuje mi motywu, który zachęcał by do deklaracji. Niby labirynt dobry, ale chyba kojarzy się z trudnościami...

Nie umiem wymyslić symbolu, który będąc pozytywnym jednocześniue zachyęcał by do "wziątki". Może chleb za kratami, albo coś znanego - dłonie Boga i Adama (z Kplcy Sykstyńksiej) i napis ze stopki J. Blooda (1 man can't change the world, but can pass info that it could), albo piękna modelka w bikini i napis " nie zobaczysz w polskiej TV, zakazana prawda"


W każdym razie zarówno Twój pomysł, jak i jakość projektów - bardzo mi sie podobają. Masz potencjał i to "coś". Jestem, pewien, że możesz zrobić projekt przyciągający do płyt (będą się prosic, żebyś odsprzedał bankom Wink )
Fajnie, że chcesz się tym zająć.

Very Happy Very Happy
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
haloocyn




Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj komentarz na temat okadki, moze wykorzystac cos co ludzie znaja z przeszlosci (np. komunistyczne plakaty) i przerobic to w cyniczny sposob w jaki np. mozna znalezc na glownej stronie perfect circle (edit. f5 - przy kazdym odswiezeniu stony inny plakat) unikal bym zdjec ze wszelkiego rodzaju stockow. aha, moze udaloby sie zawrzec zawartosc w jeden slogan pozdrawiam. jak wymysle cos bardziej konkretnego to nie omieszkam wrzucic.
_________________
"na swiecie sa tsy prowdy. jest swieto prowda, tys prowda i gowno prowda."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 wersja okladki calkiem fajna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorzkie żale panny lary przeniesione tutaj: viewtopic.php?t=4879

proszę nie offtopować tego wątku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 10 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do pierwszego pomysłu to bym naszą planetę pokazał w bardziej realnym świetle tj.
Wink

a tak w ogóle to chyba zabraliśmy się energicznie za najmniej ważną sprawę w tym projekcie, chciałbym podkreślić, że jeszcze nie ukazała się skompilowana CD 2. Ile osób będzie te okładki drukować, ja np. wole te koszta przerzucam na projekt wlepka, a płyty wg. własnej listy i tak na razie rozdaje bez nadruków.
Czekam z niecierpliwością na CD 2 i tak myślę, że warto byłoby podzielić ją, jak i CD 1 na archiwa rar/zip ponieważ ściąganie 4,5GB za jednym chapsem jest masakryczne.
2 ga sprawa to umieszczenie materiału w sieci p2p to także będzie nam pomocne, ftp zapewne ma jakieś limity transferowe.
Może wato by było się skupić na treści prologu do płyt jak i do strony prawda2.info, ponieważ uważam, że obecny main wrzuca nas na informacyjna głęboka wodę, mi to osobiście nie przeszkodziło w zajrzeniu na forum, moim koleżanką z pracy już tak. Main powinien się zmienić także z powodu wlepek, tak aby kontynuował to co przyciągnęło ludzi we wlepkach.

Moja propozycja na nowy tekst na main jest taka:
Cytat:

Jak się masz człowieku. Czy, aby jesteś zadowolony ze swojego życia? Czy nie uważasz, że coś jest z tym światem nie tak? Zarabiasz i wydajesz pieniądze, kupujesz to co ci się podoba, masz rodzinę, życie się dobrze kręci, tylko coś nie pozwala nam cieszyć się pełnią życia.
Może przygnębia nas to, że 3/ 4 świata głoduje, a pozostałe 1 /4 nawet o tym nie wie, a może jest to coś bliższego nam samym, może my także głodujemy nie fizycznie ale intelektualnie.
Pewne osoby na szczycie władzy nie mówią nam pewnych rzeczy, bardzo ważnych dla nas i dla przyszłości naszych dzieci. Pytasz się, czy coś nieokreślonego, wisi w powietrzu, hmm.. złe fluidy? Nie jestem ci wstanie krótko na to pytanie odpowiedzieć.
Nie, to coś większego, coś co każdy człowiek na tej planecie powinien wiedzieć, a czego nie uczą w szkołach, nie usłyszysz także tego w mediach.
To tajemnica, potworna i niezwykle ważna dla nas ludzi tajemnica, która obecnie służy elitom,
Tajemnica o której każdy powinien wiedzieć ponieważ chodzi w niej o życie każdej jednostki z klasy średniej oraz biednej.
Strona ta powstała po to, aby uświadomić społeczeństwo, przed zagrożeniem jakie płynie ze strony elit naszego globalnego świata. Jesteśmy w samym centrum tego wiru i musisz to sobie uświadomić. Materiał, który tutaj zgromadziłem to krótka lekcja z życia bardzo ważna lekcja, która nagminnie jest pomijana w szkołach i mediach.
od niej zależy moja/twoja/i wszystkich wokół przyszłość.
Czy jesteś już gotowy, aby przyjąć prawdę? Ile czasu będziemy ją jeszcze ignorować?
Ile wolności i zdrowia pozwolimy jeszcze sobie zabrać?
Pobudka ile można spać. Czas się przebudzić, wstawaj!

Materiał układamy od lekko strawnego do cięższego
Możemy z tego zrobić np. lekcje, albo stopnie tj.
1. Prolog, 2. system finansowy, 3. zdrowie i medycyna, 4. 9/11 i inne etc…..

To co wyżej napisałem to spontan, trzeba by było wszystko jeszcze raz merytorycznie przemyśleć, ale zróbmy to tak aby zachęcić osobę do czytania, a nie od razu wchodzimy w kosmos. Mam nadzieje, że ktoś podchwyci tę propozycję i razem coś naskrobiemy, stworzyłem jeż tekst v.1.0, teraz czekam na lepsze pomysły, jest już się o co zahaczyć Smile

@Niosący Światło, mógłbyś podać puki jeszcze się nie ukazała płytka jakie filmy zamierzasz na niej zamieścić?
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PragnącyDziałać




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 10 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie całkiem fajnie wyglądałby okładka taka jak dał sonic3 tylko dopisać cos takiego jak napisał rEvolution np: Jeszcze możesz coś zrobić itp. Ja czekam tylko na ostateczną okładke i zaczynam nagrywać.

ps: wydaje mi się, że bardziej pasowałby film Loose Change 2nd Edition niż Final Cut bo film z polskim lektorem chyba bardziej trafi do ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okladki? paranoja, to nie film zalaczony do gazetki, ktory trafia na poleczke, plyta powinna byc naznaczona surowym pismem( mazak, flamaster) zapakowana w slima badz koperte i tyle, a nie bawic sie w jakies ozdobniki, jezeli kogos stac na taka ekstrawagancje, w liczbie kilkuset sztuk to niech zasponsoruje banner w centrum miasta - na jedno wyjdzie Laughing
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ocochodzi napisał:
okladki? paranoja, to nie film zalaczony do gazetki, ktory trafia na poleczke, plyta powinna byc naznaczona surowym pismem( mazak, flamaster) zapakowana w slima badz koperte i tyle, a nie bawic sie w jakies ozdobniki, jezeli kogos stac na taka ekstrawagancje, w liczbie kilkuset sztuk to niech zasponsoruje banner w centrum miasta - na jedno wyjdzie Laughing


Rozumiem, że Ty wybierasz zawsze "to" co w tanim, szarym opakowaniu - a jak ktoś nie skuma i nie weźmie płyty / bądź później nie wrzuci jej do odtwarzacza - to jego problem.

Rozumiem również, że sam poświęcasz dużo zapału i energii na ten projekt - i dlatego też zachęcasz innych, aby nie marnowali czasu i atłasu na ozdobniki.

Czy dobrze zrozumiałem? Czy po prostu miałeś taką chandrę dzisiaj, że musiałeś coś napisać na "nie" ?Wink

Mnie się tam okładki podobają. Niby bez różnicy, a jednak linucha mam lamerskiego Ubuntu - bo jest tłoczony i ma super okładkę - acha, no i za darmo jest. Wink
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rozumiem, że Ty wybierasz zawsze "to" co w tanim, szarym opakowaniu - a jak ktoś nie skuma i nie weźmie płyty / bądź później nie wrzuci jej do odtwarzacza - to jego problem.


To co w tanim i szarym opakowaniu nie wyglada na komercyjny produkt, wobec tego nie wzbudzi podejrzen ludzi, ktorzy w zyciu nie widzieli zadnego filmu z serii endgame itd, nie wiem jak Ty ale ja gdy widze ladne i swiecace od razu mam do tego podejrzenia ze to skok na moja kase. Druga sprawa, jesli zasada jest to, ze plyty maja dotrzec do jak najwiekszej liczby ludzi, to ladne i swiecace jest krokiem wstecz z uwagi na zbyt duza ilosc srodkow jakie nalezy w to wlozyc: czas, tusz, papier -taki sposob jest malo efektywny. Zwykla masowka w tej sytuacji odniesie lepszy efekt ze wzgledu na - jak sama nazwa mowi - ilosc. Chyba ze ktos ma hurtownie tuszy i papieru a dodatkowo zatrudnia czlowieka od pakowania i wycinania okladek i wszystko moze wrzucic w koszty wlasne Laughing

Ludzie i tak siegna po to co w szarym opakowaniu poniewaz jest to DARMOWE.

Na koniec TAK to 'jego' problem, zmuszac kogos do wlasnych przekonan nie jest najlepszym sposobem szerzenia 'prawdy', czy Ty znalazles to forum bo ktos Ciebie do tego zmusil?!

Cytat:
Rozumiem również, że sam poświęcasz dużo zapału i energii na ten projekt - i dlatego też zachęcasz innych, aby nie marnowali czasu i atłasu na ozdobniki.


Lubie sarkazm ze smakiem:) Moj zapal ogranicza sie do rozmowy z ludzmi, przedstawiam fakty i zrodla, to drugie tylko wtedy jezeli ktos jednoczesnie staje sie zainteresowanym, nie zmuszam ludzi bo to skutkuje nawet wrogoscia.

musialem odpisac bo dalej mam chandre Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza to jest poczta pantoflowa.
Przy okazji można poprosić żeby każdy kto otrzyma płytę w miarę możliwości nagrał przynajmniej 1 egz. i przekazał go dalej swoim znajomym.

Za jakiś czas powinno być tak jak mi się kiedyś przydarzyło, znajomi do mojego znajomego z błyskiem w oczach:

"słyszałeś o ściemie związanej z 911 ? a oglądałeś film taki a taki?"

- taaa, wiem, już mi kolega pokazał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 13 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rEvolution napisał:
Najlepsza to jest poczta pantoflowa.
Przy okazji można poprosić żeby każdy kto otrzyma płytę w miarę możliwości nagrał przynajmniej 1 egz. i przekazał go dalej swoim znajomym.

Za jakiś czas powinno być tak jak mi się kiedyś przydarzyło, znajomi do mojego znajomego z błyskiem w oczach:

"słyszałeś o ściemie związanej z 911 ? a oglądałeś film taki a taki?"

- taaa, wiem, już mi kolega pokazał Smile


Dokładnie mi się takie coś przytrafiło ostatnio Very Happy

Ja właśnie uzupełniam swoją kolekcję filmów i myślę, że dodam na torrenta jakby ktoś chciał.

A co do okładek to zapodajcie ją w formacie ncd (Nero Cover Designer) bo tak to się nie wydrukuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 13 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okładka według jednego wzoru nie do każdego gustu trafi. można podejść do tego poważnie, stosując dla zachęty jakieś sztuczki. Znalazłem w sieci ciekawą fotkę:


_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poproszę o opinię ekspertów. Czy nie uważacie, że na płytach prawdy wystarczy dać na początek jeden filmik? Mam na myśli wykład Dr Ratha:
http://video.google.com/videoplay?docid=-2927498432760024906
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham miej litosc, mieszkasz w bloku czy w domku? zreszta to bez znaczenia masz napewno mase sasiadow, nawet tych, ktorych nie lubisz. Kup 25 pack plyt dvd, promocje w roznych marketach sa, mozna dostac takie i za 10 zl wypal tam co chcesz i wrzuc do skrzynek na listy tym ludziom wokolo. Jesli zaczniesz sluchac tych 'forumowych ekspertow' to skonczy sie na tym ze nic nie zaczniesz ^^

Wypalaj na plytach to co Ciebie zainteresowalo tematem, co posiada sporo informacji - prostej informacji, pamietaj ze jesli zacznieszz mowic do przecietnego czlowieka o biokosmologii to za chiny nic z tego nie zrozumie. Laughing
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 16 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie zauważyłem dziwną rzecz - nie mogłem z uzyciem proxy pobrać 1 dvd prawdy, gdy wyłączyłem idzie bez problemu Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 16 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy może mi ktoś napisać co miało się znajdować na DVD no.2 ?? Płytki cały czas niema i jak tu działać. Ja opieram się na razie na swojej jedno płytowej składance ale czekam niecierpliwie na dokończenie tego projektu i nie wiem, czy się jeszcze w tym roku doczekam? A chciałem prezenty ludziom porobić pod choinki Cool

@ocochodzi genialny pomysł z tymi skrzynkami na listy i nareszcie ktoś napisał tu coś z sensem
Ja ostatnio wpadłem na trochę głupszy pomysł i raczej nie będę go realizować tzn. rodzinka wzięła mnie pod ogień krzyżowy i tak musiałem w niedziele wpaść do kościółka. Zaobserwowałem przy wyjściu taki stolik, gdzie czasem leżą różne religijne gazetki i sobie pomyślałem o zainstalowaniu tam płytek. Wiem głupie, nie chcemy mieć przecie jeszcze moherów na karku Razz Za to pomysł ze skrzynkami na listy super idea tylko, czy moja nagrywarka, ten pomysł przeżyje. Na początek idzie w obieg 200 płytek, bez żadnych okładek i dupereli, co jedyne to dopisze na kopercie coś motywującego, żeby informacje zawarte na płycie rozchodziły się dalej.

Wystartowaliśmy z świetnym projektem, chyba najbardziej skuteczny pomysł na wybudzania mas jaki tutaj zaistniał i co się dzieje? Chyba potrzebny jest mały opierdol albo jak kto woli konstruktywna krytyka. Dużo osób się udziela w temacie ale jaki z nich % zakupiło chociaż płyty na ten cel? Nagle ktoś wpadł na pomysł okładki i wszyscy się znowu obudzili ale każdy działa tylko wirtualnie, bo co z tego, że będą okładki jak nikt nie chce dupy ruszyć, aby się do projektu przyłączyć. Ludzie uświadomcie to sobie, że to tylko od takich osób jak wy zależy, czy te trzeźwiące ludzkość informacje dotrą do mas. Zmieniamy świat cały czas powoli, każdy z nas we własnym obrębie. Jeżeli się naprawdę do tego przyłożycie to jeszcze będzie o tym głośno.
Zrób tę cholerną pożyteczną rzecz i wypal te 100 płyt, zrób to na spontana, możesz próbować dotrzeć do odpowiednich osób lub jechać na chama po skrzynkach na listy, jednak jak my forumowicze nic z tym nie zrobimy to kto?
Podstawiłem temat, aby zachęcić was do wspólnego napisania prologu i nikt tego nie podchwycił.
Okładki są łatwiejsze w wykonaniu ale okładki nie dadzą tego co prolog, co aktywne wypalanie płyt, co kolporterstwo.
Każdy znasz wie, że coś trzeba zrobić ale nie wielu chce robić i to jest właśnie ten problem, którego nawet na tym forum nie możemy przeskoczyć. Nie możemy, bo ludziom się nie chce angażować, lepiej nowe okładki wymyślać i na gg status ustawić ..heh Nie mam nic do okładek być może ktoś będzie je drukował pomysł się przyda ale smuci mnie takie podejście do tematu.
Pomóż światu się obudzić, bo inaczej wszystkich nas i wszystko co kochamy czeka tragedia Idea
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:40, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informuje wszystkich, ze pierwszy dysk "Płyty Prawdy" można ściągać także z tego miejsca:

http://www.polserv.org/plyty_prawdy/Prawda_DISC_1.iso

zawiera:
- world according to monsanto (napisy)
- aspartam (lektor)
- orwell rolls in hin grave (lektor)
- the great global warming swindle (napisy)
- five steps to tyranny (napisy)
- loose change 2nd (lektor)
- terrorstorm final (napisy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
QBAQ




Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 17 Gru '08   Temat postu: plyty prawdy Odpowiedz z cytatem

Szczeze mowiac okolo 10miesiecy temu po obejrzeniu filmow :Terrorstorm,Endgame9/11 itp. bardzo chcialem aby wszyscy moi znajomi zobaczyli to co ja widzialem i co mnie tak bardzo poruszylo . Po wspulnym wypadzie na weekend na kturym tylko ja robilem zdjecia prosili mnie aby nagrac im foty i wyslac kazdemu i tak wlasnie wpadlem na pomysl aby kazdy dostal nie tylko foty z imprezy ale rowniez okolo 3G wszystkich filmow ktore znalazlem na prawda2. Teraz robie to na nieco wieksza skale i wiedzac iz w dzisiejszych czasach wiekszosc ludzi posiada juz komputery w domach dogrywamdo filmow na plycie dvd instalke programu ktury otworzy je wszystkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3, ja zauważyłem Twój "prolog", który miałby być dołączany do płyt. Skopiowałem go sobie do notatnika i nawet trochę nad nim myślałem - wymaga to obróbki. Sam zresztą chyba stronę wcześniej prosiłem o napisanie czegoś takiego. Jeśli nic innego (lepszego Smile) się nie pojawi, to pewnie na "wydanych" przeze mnie płytach będzie Twój opis. Oprócz tego wstępu, dam jeszcze opis tekst "Czym jest NWO?" napisany przez Jean Armand de Richelieu viewtopic.php?t=4186.
Na początku byłem zdecydowany na robienie jednej płyty z jednym filmem. Przemyślałem jednak sprawę, że lepiej wiele filmów na wielu płytach. Dlatego czekam na płytę #2.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iron32




Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najpierw zajmnijcie sie reklamą tego forum a pozniej filmami bo wiele osób ma internet ale woli oglądac dode na youtube najlepszym sposobem byloby np klikac i odswiezac np esoteric agenda częśc pierwsza na youtubie wtedy dzieci neostrady by na to wchodziły bo by bylo bardzo duzo wyswietlen strony a jak jest duzo wyswietlen strony to wiecej ludzi to ogląda proste i logiczne wystarczy kilka milionow klikniec i juz pom sprawie reszta sie złapie w te sidła Proste??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 20, 21, 22   » 
Strona 9 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


"Płyty Prawdy" - real release
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile