W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
The Illuminati Secret Space Vol.2 - Inwazja Obcych *napisyPL  
Podobne tematy
The Illuminati9
The Illuminati 3 - Murdered by The Monarchs PL17
Welcome to the United States (Napisy PL)4
Pokaz wszystkie podobne tematy (7)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 6477
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 05 Wrz '08   Temat postu: The Illuminati Secret Space Vol.2 - Inwazja Obcych *napisyPL Odpowiedz z cytatem



http://peb.pl/filmy-dokumentalne/366686-.....l-2-a.html
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://thepiratebay.org/torrent/4320739/.....5BXvid%5D.
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 08 Wrz '08   Temat postu: The Illuminati Secret Space Vol.2 - Inwazja Obcych *napisyPL Odpowiedz z cytatem

The Illuminati Secret Space Vol.2 - Inwazja Obcych *napisyPL*

Ukrywanie informacji o kosmosie i pochodzeniu Reptilian przez Illuminatów.



Witam.
Chciałem Wam przedstawić nowy przetłumaczony przez nas film Chrisa Everarda. Jeżeli widzieliście jego wcześniejszy film Illuminati.
To MUSICIE GO OBEJRZEĆ. Przez tysiące lat na całym świecie, przez całą naszą historię, wszystko było KŁAMSTWEM !!!
Zobaczycie po raz pierwszy w życiu KTO RZĄDZI ILLUMINATAMI.
Prawdziwe oblicze naszych BOGÓW - REPTILIAN - ANNUNAKI - CHITAURI

Film jest szokujący dla każdego który myśli że świat jest fantastycznie poukładany i wszystko do siebie pasuje.
Trzeba być skończonym idiotą by mówić że jesteśmy sami w kosmosie.

"MY NIE JESTEŚMY SAMI - MY NIGDY NIE BYLIŚMY SAMI"

Jest taka książka Wiliama Bramleya "BOGOWIE EDENU" - Przeczytajcie ją !!!

Zapnijcie pasy i "miłego" oglądania

Wersja: 4 części (278+284+330+296 MB), DVDRip *super jakość*
Format: AVI (XviD) 1190 Kbps
Video: 640x480 (4:3 full screen)
Audio: Stereo - super jakość


Do odtwarzania filmów zalecam dwa odtwarzacze:
Subedit Player i Crystal Player: Czcionkę proszę ustawić na 16 i odznaczyć ustawienia Rozmiar automatyczny.

Czas filmu:
• Część 1: 32min
• Część 2: 32min
• Część 3: 38min
• Część 4: 34min

Kod:

http://rapidshare.com/files/142499036/The_Illuminati_Secret_Space_Vol.2_-_Alien_Invasion.part01.rar
http://rapidshare.com/files/142510696/The_Illuminati_Secret_Space_Vol.2_-_Alien_Invasion.part02.rar
http://rapidshare.com/files/142520328/The_Illuminati_Secret_Space_Vol.2_-_Alien_Invasion.part03.rar
http://rapidshare.com/files/142529869/The_Illuminati_Secret_Space_Vol.2_-_Alien_Invasion.part04.rar
http://rapidshare.com/files/142548008/The_Illuminati_Secret_Space_Vol.2_-_Alien_Invasion.part05.rar
http://rapidshare.com/files/142566233/The_Illuminati_Secret_Space_Vol.2_-_Alien_Invasion.part06.rar
http://rapidshare.com/files/142596950/The_Illuminati_Secret_Space_Vol.2_-_Alien_Invasion.part07.rar
http://rapidshare.com/files/142603144/The_Illuminati_Secret_Space_Vol.2_-_Alien_Invasion.part08.rar
http://rapidshare.com/files/142608589/The_Illuminati_Secret_Space_Vol.2_-_Alien_Invasion.part09.rar
http://rapidshare.com/files/142629649/The_Illuminati_Secret_Space_Vol.2_-_Alien_Invasion.part10.rar
http://rapidshare.com/files/142638707/The_Illuminati_Secret_Space_Vol.2_-_Alien_Invasion.part11.rar
http://rapidshare.com/files/142646018/The_Illuminati_Secret_Space_Vol.2_-_Alien_Invasion.part12.rar
http://rapidshare.com/files/142649005/The_Illuminati_Secret_Space_Vol.2_-_Alien_Invasion.part13.rar

napisy:
Kod:

http://rapidshare.com/files/142649311/The_Illuminati_Secret_Space_Vol.2_-_Alien_Invasion_napisy_PL.rar


Napisy są moją własnością i nie zezwalam na umieszczanie ich w jakimkolwiek serwisie bez mojej zgody.
Niedługo !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 08 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże, tylko nie znowu reptalianie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 08 Wrz '08   Temat postu: Retilianie Odpowiedz z cytatem

Niestety ten temat będzie wracał, wracał i wracał.
Z wywiadu z Credo Mutwą Davida Icka który wkrótce opublikuję będzie wynikać że w Afryce panuje strach. To dopiero początek tego tematu. Ale to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Icke wyjaśnia to szczegółowo w swoich wykładach, nie tylko zresztą on. Ja też tego kiedyś nie traktowałem poważnie. Teraz wiem że mamy PROBLEM.
Tego jest pełno wszędzie:
http://www.whale.to/b/symbols_h.html
http://www.bedoper.com/reptilian/archive1.htm
Niczego bardziej nie pragnę niż to aby to było wszystko kłamstwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 08 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystko jest kłamstwem, niestety. Symbole - wiadomo, każdy z nas je widział.
Ale ludzie-jaszczurki są ściemą. Ja w każdym razie dam sobie za to uciąć rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 08 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale kasy zarobi Icke na tych super produkcjach Exclamation

p.s Moim marzeniem jest, aby takie filmy były na pułkach w polskich wypożyczalniach DVD , czy VHS po Polsku.. Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 08 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi nie zrażaj się od razu.
Film bardzo ciekawy.
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 08 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc 2 pytania:
1. nie widzialem vol.1 - moge zaczac od tej czesci czy nie zakumam tematu?
2. dlaczego tu masz nicka redmuluc a na peb remuluc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 08 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od vol.2 powinno sie zaczynac.

tak twierdzi autor Smile
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 08 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Icke to mistrz dezinformacji.

Ludzie ochloncie troche, zejdzcie na ziemie. Poczytajcie o poczatkach bawarskiego Illuminati. Weishaupt nie byl jaszczurem, byl czlowiekiem z krwi i kosci. Jezuici stoja za Illuminati, zalozyli je. To nie ulega zadnej watpliwosci. Juz bardziej wiarygodna dezinformacja to taka ze Rothschildowie stoja za Illuminati, przynajmniej mieli z nimi jakies zwiazki chocby pod koniec XVIII wieku.

Icke ma wiele wartosciowych informacji, ma duza wiedze ale jest agentem disinfo wtracajacym brednie o reptylianach. Jestem przekonany ze on doskonale wie ktos stoi za zalozeniem Illuminati, dlaczego to kryje? Sluzby specjalne? Czlowiek o takim zasobie wiedzy musial natrafic na prawdziwe i wiarygodne informacje w tym zakresie, nie ma innego wyjscia,, kto studiowal doglebnie temat Illuminati musial natrafic na pierwiastek jezuicki, MUSIAŁ

Blagam was nie popadajcie w amok z tymi reptylianami, nie osmieszajcie tego forum, tych ludzi ktorzy przychodza tu by przejrzec ten swiat jak przez rentgena. Sa pewne granice

edit: wiadizalem kiedys film Ickego do ktorego wrzucil wywiad z kobieta, ktora utrzymywala ze widziala jak Elzbieta II przeksztalcala sie z formy ludzkiej w forme gadzią. Icke traktowal to powaznie, czy zatem nalezy traktowac powaznie Ickego? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 08 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze mówisz rivera

apropos davida i illiminati: http://pl.youtube.com/watch?v=qMelHSMVQDI

jones twierdzi, że icke dodaje ten kit o reptalianach (który jest oczywistą ściemą) żeby uszło mu na sucho to co mówi poza tym, o nwo, bankach, itp.

ostatnio słyszałem ich obu w jednej audycji radiowej i bynajmniej nie skakali sobie do oczu, obaj mieli do siebie pełen szacun
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 08 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przkonany ze Icke i Jones to agenci. Ickemu uchodz na sucho ze wtraca reptylianow, Jones'owi uchodzi na sucho to ze na slowo Watykan zamyka audycje, zmienia temat i reaguje jak wampir na swiatlo. Ale przez tych reptylianow nawet Jones jest bardziej wiarygodny od Ickego.

Chociaz abstrachujac od reptylian Ickego, niemal cala reszta jego informacji jest bardzo wartosciowa i chetnie tego slucham/czytam o tym. Natomiast Jones nie mowi dla mnie niczego nowego.

Icke - MI5?
Jones-CIA?

Czy gdyby bylo inaczej, wystepowali by w mainstreamowym TV?

W kazdym badz razie nie zniechecam do Ickego, ale naprawde nalezy podchodzic selektywnie do tego co ci ludzie mowia.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 08 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie - znowu się zgodzę.
Dla mnie obaj, zarówno Icke jak i Jones to rewelacyjne źródła informacji - próżno takich szukać bawiąc się pilotem TV. Nie wiem czy są agentami ale uważam że bardzo się prawdzie przydają.
Ale jeśli ktoś chce poznać prawdę to musi pamiętać, że nie ma w 100% wiarygodnych źródeł informacji. Samemu trzeba kombinować głową by składać puzzle od kupy. Od biedy jeśli są to oczywiste bzdury typu reptalianie -gorzej gdy są to wiarygodnie brzmiące bzdury.
Trzeba pamiętać, że informacja to władza, a władzy nikt za darmo nie oddaje - taki świat:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 08 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rivera dzieki za info, ale i tak to obejrze dawno jakiegos fajnego s-f nie widzialem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tad




Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 08 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jones i Icke : każdy z nich obrabia swoja działkę. Jeden nie mówi nic o watykanie drugi ma jazdę na jaszczurów. Całość do kupy zbierz sam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 09 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
redmuluc 2 pytania:
1. nie widzialem vol.1 - moge zaczac od tej czesci czy nie zakumam tematu?
2. dlaczego tu masz nicka redmuluc a na peb remuluc?


1. Tak twierdzi autor i zgodnie z tym postępujemy. cześć 1 vel-2. Już niebawem może tydzień -dwa.
2. Pośpiech i nieuwaga, ale kin w logo ważniejszy. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 09 Wrz '08   Temat postu: Nie szukacie prawdy Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziwne forum.
Wy nie szukacie prawdy tylko potwierdzenia własnego często błędnego punktu widzenia wynikłego z zamykającego umysły systemu edukacji.Lub udowodnienia innym że jesteście mądrzejsi przez odrzucanie i negowanie wszystkiego Nikt z was nie potrafi bez emocji spojrzeć na fakty z braku oczywistej wiedzy na większość tematów. Przejrzałem co nieco na forum. Wszystko to co widzimy gwiazdy galaktyki cały widzialny wszechświat to zaledwie 1% JEDEN PROCENT. 99% to tzw ciemna materia o której nie wiemy nic, do której opisania chyba najlepiej pasuje tzw. Geometria Nagiej Osobliwości. Więcej pokory i dociekliwości. Mniej wrzucania wszystkim swojego EGO na każdy post. Najpierw bez emocji proponuje obejrzeć. The Freedom Road. potem zastanowić się przez tydzień. Przykro mi ale po drugiej stronie lustra nie znajdziecie Siebie na tronie jako Pan Wszystko Odrzucający.

Nie lubię dyskutować z dziećmi. To forum powinno się nazywać Moja Własna Prawda Taką Jaka Mi Pasuje. Ludzkie STADO. Tak jak mówi Icke. Podejrzewam że raczej już nie wrzucę swoich linków z tłumaczeniami. Pozostanę przy PEB
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:58, 09 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też popieram. Totalnie nie kupuje historyjki o reptalianach, chociaż w to że Icke jest agentem raczej powątpiewam. Facet dawno już przez swoje bajki o smokach był publicznie wyśmiany, skazany na ostracyzm, noszący piętno po jego słynnym wywiadzie, w którym pierwszy raz tak naprawdę publicznie wyjawił swoje "egozytyczne" teorie tak, że ludzie go po tym wytykali palcami na ulicy. Nie wiem czy nawet agent byłby gotów przejść coś takiego, tym bardziej że to wszystko odbijało się na jego rodzinie. Tata psychopata haha!

Podobnie jak wy uważam, że Icke i Jones mimo wszystko przysugują się sprawie. Gdyby nie oni sam bym pewnie nie wsiąkł w tę tematykę. Myślę, że zywczajnie mogą być karmieni dysinformacyjnymi cynkami od agentów i dopóki je sami przemycają w swoich alternatywnych mediach przymyka się na nich oko.

Nie każdy jest przygotowany na łyknięcie tego, że przykładowo Watykan jest mózgiem NWO. Tego nie wiem. Wiem za to, że dużo łatwiej ludzi najpierw przekonać do tego, że opętani władzą politycy są gotowi zbudować autorytarny system. Później można dalej wchodzić w temat. Inaczej nie ma sensu. Przejścia muszą odbywać się stopniowo. W innym wypadku ludzie się zrażą, zignorują i zapomną.

@redmuluc
Nie lubię dyskutować z dziećmi, a właśnie sam się tak zachowałeś. Zabieram klocki z piaskownicy i "do domu". Wyluzuj człowieku. Icke też nie ma patentu na prawdę, jak każdy z nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:48, 09 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz zaraz ale o co biega z tymi reptylianami? widze ze wiekszosc tutaj dostaje jakiegos ataku na mysl o jaszczurach. teoria jest hiperwariacka - to prawda, ale dlaczego mialaby byc zaraz nieprawdziwa, co? o reptylianach przeczytalem lata wczesniej zanim dowiedzialem sie ze ktos taki jak david icke istnieje. wasza negacja mozliwosci istnienia tych istot jest niepowazna - "nie bo nie!" to ma byc argument? co sie stalo z waszym otwartym podejsciem? prawda jest taka ze wszystko jest mozliwe, a wszyscy na tym forum lepimy swoja rzeczywistosc z okruchow informacji i jezeli jest tu ktos kto uwaza sie za jakis mega-wyjebany-w-kosmos autorytet odnosnie tego co jest mozliwe a co nie to gratuluje - jeszcze duzo atrakcji przed nim. nie twierdze ze reptilianie istnieja, ale nie moge tez powiedziec ze ich nie ma - bo niby skad mam to wiedziec? to tak jakbym w XVIIw. dostawal piany na ustach na informacje o np. kangurach. to ze zadnego nie widzialem wcale nie uprawnia mnie do kategorycznego twierdzenia ze ich nie ma. jak juz mowilem lubie kozackie teorie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:57, 09 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro gady rządzą światem, a on to ujawnia to czemu jeszcze go nie pokąsały? (tzn. czemu jeszcze nie poślizgnął się w wannie?) Ściema taka sama jak Jones.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 09 Wrz '08   Temat postu: Re: Nie szukacie prawdy Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
Nie lubię dyskutować z dziećmi. To forum powinno się nazywać Moja Własna Prawda Taką Jaka Mi Pasuje. Ludzkie STADO. Tak jak mówi Icke. Podejrzewam że raczej już nie wrzucę swoich linków z tłumaczeniami. Pozostanę przy PEB

O jezu! Tregedia. Znowu ktoś inny je będzie wrzucał za ciebie, wielka mi różnica. Nie przychodź tylko potem z płaczem że tez chciałeś to zrobić...
Następny zdublowany temat wyląduje w śmietniku - dość pobłażania arogantom myślącym że są najmądrzejsi na świecie bo przetłumaczyli kilka filmów Icka.
Wracaj do jaszczurek kolego - na pewno znajdziesz niejedną w niezbadanych 99% ciemnej materii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 09 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

David Icke niestety nie jest żadnym agentem. Poprostu jest maniakalnym konformistą. Ma pewien poziom wiedzy i prubuje go rozszerzyć na inne zagadnienia. Niestety replitanie nie istnieją, co nie zmienia faktu, że obca cywilizacja współpracuje z rządem USA, bo na to są dowody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 09 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
David Icke niestety nie jest żadnym agentem. Poprostu jest maniakalnym konformistą. Ma pewien poziom wiedzy i prubuje go rozszerzyć na inne zagadnienia. Niestety replitanie nie istnieją, co nie zmienia faktu, że obca cywilizacja współpracuje z rządem USA, bo na to są dowody.


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Szok zgadzam się w czymś z XTC Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 09 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Niestety replitanie nie istnieją


i bardzo dobrze ze nie istnieją
w innym przypadku okazało by sie ze jedna murzyńska naćpana szamanka z buszu która nie potrafi odróznic żarówki od pioruna do spółki z jakims nawiedzonym kolesiem mają racje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


The Illuminati Secret Space Vol.2 - Inwazja Obcych *napisyPL
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile