W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Karina S. inspektor TOZ, sposób ratowania zwierząt?  
Podobne tematy
Próby egzekwowania moich praw w procesie karnym40
Antoni Gucwiński znowu stanie przed sądem 7
Skradziona klacz - sposób prowadzenia sprawy14
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 36070
Strona:  «   1, 2, 3 ... 14, 15, 16 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Komu bardziej wierzysz czytając ten wątek?
Justice
54%
 54%  [ 25 ]
redfox
45%
 45%  [ 21 ]
Wszystkich Głosów : 46

Autor Wiadomość
AKKDB




Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 10 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Justice napisał:
POSTANOWIENIE SADU NAJWYZSZEGO:
Hehe, to się napracowała Smile

Ja myślałem że takie decyzje zawsze dostarcza się razem z uzasadnianiem, a nie że trzeba jeszcze specjalnie "wnioskować".

To na podstawie czego ona podjęła samą decyzję, skoro nawet nie ma uzasadnienia na papierze?

Że niby teraz dopiero, parę mieszący po decyzji, będzie pisać do niej uzasadnienie?
Cóż, pozostaje tylko mieć nadzieję że pani Skoczkowska nie przeszła jeszcze na emeryturę... bo wtedy jej decyzję będzie musiał uzasadnić ktoś inny. Choć w sumie to pewnie żadna różnica - tak czy owak weźmie się tylko to co napisał prokurator i lekko pozmienia... Nie takie rzeczy się robiło na studiach Smile

Nie rozumiem też dlaczego w składzie sądu najwyższego była tylko jedna osoba. Z tego co widziałem inne wyroki najczęściej było 3 sędziów. Dlaczego tym razem tylko jeden? Nikt inny się nie chciał pobrudzić? Smile
Bardzo dziwne nawet sie nie kryja tylko oficjalnie bazgrzą bezmyslnie.Jedyna rada to tylko Strasburg nic więcej w naszym kraju nikt kto nie ma poparcia politycznego nie uzyskał sprawiedliwości,naprawdę radzę,teraz tylko Strasburg,trzymam kciuki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 14 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

14.03.2011

Sąd Najwyższy
Izba Karna Wydział IV
Pl.Krasińskich 2/4/6
00-951 Warszawa 41


Sygn. akt IV KK 312/10

Niniejszym wnoszę o sporządzenie na piśmie i doręczenie uzasadnienia postanowienia Sądu Najwyższego z dnia 19 stycznia 2011 r. w sprawie sygn. akt IV KK 312/10 .

Jednocześnie wnoszę o przetłumaczenie w/w postanowienia oraz jego uzasadnienia na język angielski, ponieważ jestem obywatelem brytyjskim i nie posługuję się językiem polskim.

Stephen Drew
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 07 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Nowe, interesujace informacje z Polski do mnie docierają. Polska to naprawde ciekawy kraj i niezmiernie ciekawi ludzie w nim mieszkają. Np. taka Karina Schwerzler. Kilka lat temu startowała w wyborach samorzadowych z ramienia lewicy, następnie prężnie działała w biurze prezydenta Kaczyńskiego, a teraz kandyduje do wyborów parlamentarnych z listy PO! Jedyne okreslenie jakie mi przychodzi do głowy to polityczna prostytucja: takie mam poglady jakie partia ktora jest u wladzy i ide za tym, kto mi zaplaci. Jakie szanse na zmiane ma Polska jesli zmienia sie tylko nazwa partii rzadzacej a nie ludzie stojacy za sterem? Oczywiscie na wyzszych szczeblach partyjnych tego nie widac ale po gminach to juz jak widze hulaj dusza.

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110515/POWIAT0114/942336121
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 08 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponizej pismo do prokuratury w Konskich sprzed ponad roku. Od tego czasu policja i prokuratura zna moj adres, o czym juz wczesniej mowilem a w TV wypowiadali sie, że nie wiadomo gdzie przebywam. A nie jest to jedyny dokument z moim adresem w posiadaniu policji/prokuratury.

__________________________________________________________________________

Stephen Drew 28.04.2010
adres korespondencyjny:
*********
***** *********


Prokuratura Rejonowa w Końskich
ul. Krakowska 34
26-200 Końskie



Sygn. Akt Ko 63/10


W odpowiedzi na pismo z dn. 12.04.2010 r. informuję, że pismo z dnia 06.04.2010 r. nie jest zawiadomieniem o przestępstwie a wnioskiem o skierowanie do niezależnej prokuratury sprawy dotyczącej mojego zawiadomienia o przestępstwie z dn. 26.03.2010, dotyczącego zaniedbania służbowych obowiązków przez pracowników UMiG Końskie.
Niewątpliwie jednak w piśmie z dn. 06.04.2010 r. zostały przeze mnie przedstawione dowody na korupcyjne powiązania osób i instytucji państwowych, słusznym jest więc wszczęcie postępowania także i w tej sprawie.
Nie mogę zgodzić się ze stanowiskiem prokuratury, że nie istnieją podstawy do wyłączenia prokuratury w Końskich od prowadzenia obydwóch postępowań, lecz jeżeli prokuratura podjęła taką decyzję i zawnioskowała o przesłuchanie mnie w charakterze świadka wnoszę o zwrócenie się o pomoc prawną w tym zakresie do policji brytyjskiej. Mieszkam obecnie na terenie Wielkiej Brytanii i jest to zbyt duża odległość żebym mógł stawić się w Końskich w celu złożenia zeznań. Zwrócenie się o pomoc prawną do policji brytyjskiej jest prostą procedurą, która pozwoli obu stronom na szybkie dopełnienie formalności związanych z prowadzeniem postępowania w sprawie mojego zawiadomienia o przestępstwie.

Mój adres w Wielkiej Brytanii:

********
***********
**** ***
London

Stephen Drew
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olalowicka




Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 1
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 03 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym odnieść sie do poprzednich wypowiedzi dotyczących głodzenia
koni w Nałęczowie. Konie odebrane w owym czasie były skrajnie
zagłodzone, padały z wycieńczenia. Przeniesione zostały do stajni w
Skrzyszowie, ja osobiście uważam że to był cud że znalazła się
stajnia, która przyjeła tak dużą liczbę koni. Pozostawienie konia na
posesji Pana Drew skutkowałaby padnięciem pozostałych zwierząt. Pan
Drew wywęszył spisek, że stajnia Pastwa Szymczyków wybudowana została
z myslą o jego koniach co jest kompletna bzdurą. Państwo Szymczyk mieli
w planach budowe ośrodka jeździeckiego, postawili stajnie i zaczeli
gromadzić w niej swoje konie, których obecnie jest juz duzo więcej.
Konie Pana Drew nie sa własnościa Pana Szymczyka, więc dlaczego to on ma
je utrzymywać ze swoich pieniędzy. Konie stoją tam na zasadzie
pensjonatu, pan Szymczyk poza tym nie wdraża koni do jakiejkolwiek pracy i
nie uzyskuje od nich źrebiąt (nie ma więc z nich żadnych korzyści
majątkowych !). Konie po odebraniu
były skrajnie wycieńczone, kilku nie dało się uratować, poza tym
psychika też ucierpiała (konie były nieufne w stosunku do człowieka,
bojaźliwe). Obecnie konie codziennie przebywaja na pastwiskach i mają
się świetnie. Pan Drew próbuje oczerniać ludzi i instytucje, które
uratowały te nieszczęsne zwietzeta. Ma pretensje do wszystkich którzy
związani byli ze sprawą, zaczynając od policji która była na miejscu
po Panią Karinę. Ja radze nie wierzyć słowom Pana Drew. Jka mozna
wierzyc komus kto wyrabiał wędliny z padłych koni ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 16 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minęło trochę czasu od ostatniego wpisu ale teraz sprawa znowu zaczyna nabierać kolorów. Po tym, gdy sąd w Końskich umorzył mi koszty sądowe, co było częścią wyroku, naprawdę myślałem, że nigdy nie będzie mi dane ujawnienie instytucyjnej korupcji, która zżera od środka cały system sprawiedliwości w Polsce. Moje obawy zostały rozwiane dzięki Dominikowi Nawie i jego kolegom, którzy poprzez programy TV wymusili na sądzie w Kielcach wydanie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Bez Dominika nie miałbym teraz szansy na przedstawienie mojej sprawy w sądzie w UK. Ponad miesiąc temu został mi przedstawiony EAW i od tego czasu byłem bardzo zajęty przygotowywaniem dowodów do sprawy ekstradycyjnej. Mam bardzo dużo szczęścia ponieważ udało mi się zaangażować do reprezentowania mnie w sądzie jedną z najlepszych firm prawniczych w UK, specjalizujacą się w prawach człowieka i ekstradycjach.
Jednym z kluczowych punktów mojej obrony jest to czy proces przeprowadzony w Polsce był sprawiedliwy i zgodny z Konwencja Praw Człowieka. Drugi punkt to sprawa czy w Polsce istnieje skuteczny system zaskarżania nieprawidłowości w funkcjonowaniu systemu sprawiedliwości. To jest fantastyczna możliwość przedstawienia w niezależnym sądzie wszystkich moich zarzutów dotyczących braku tłumaczenia na j. angielski, fizycznej napaści na mnie, kradzieży koni, odrzucanie wniosków dowodowych, organizowania zbiorek publicznych bez zezwolenia przez Dominika Nawę i Karinę Schwerzler itd. W związku ze sprawą barku uczciwego procesu będę miał także możliwość ujawnienia sposobów działania sądów, policji i prokuratur w Końskich, Krakowie, Kielcach, Jędrzejowie, Zielonkach k. Krakowa, Nowym Sączu. I to wszystko dzięki Dominikowi Nawie i jego nieustannemu dążeniu do wyezekwowania sprawiedliwości. Jestem mu za to niewymownie wdzięczny. Wszystkie lata mojej walki z systemem w Polsce będą wreszcie mogły być zaprezentowane w sądzie. Mam prawo do powołania w sprawie świadków i myślę o powołaniu Dominika Nawy i Kariny Schwerzler.

Chciałbym także powołać eksperta od polskiego prawa, który byłby w stanie przedstawić nieprawidłowości w funkcjonowaniu polskiego systemu prawnego. Może to być prawnik lub ktoś, kto przeprowadzał jakieś badania w tej dziedzinie. Jeśli ktoś uważa, ze mógłby rzucić swiatło na praktyki stosowane w polskim sądownictwie, prokuraturach lub policji bardzo proszę o kontakt ze mną: stephenjdrew66@hotmail.com.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 05 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, nie mam kontaktu do Kariny, ale jak ktoś ma to niech jej da cynę: niezbędna jest jej pomoc!

W Holandii zima, że kanały wszystkie pozamarzały - mróz jak chuj... a konie pasą się na łąkach wykopując kopytami trawę spod śniegu Shocked

Normalnie bestialstwo. Niech kobieta czym prędzej przyjeżdża z tym swoim przyjacielem od szprycowania koni. Krawczyk, czy jak mu tam było. Gość się najpierw zatroszczy by parę wykitowało "z głodu" - a dzięki temu później nasza bohaterska Karina uratuje resztę gadów, nim pozdychają z głodu i pragnienia na tym mrozie Laughing

Mam fotę - żeby nie było że ściemniam:



Aa i niech jeszcze zabiorą tego profesora, jak mu tam kurwa... Kłosa.
Wszak woda to życie - tak brzmi jeden ze znanych sloganów.
A woda w Holandii zamarzła - to co te biedne konie teraz poczną? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 15 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli tak latwo bylo podejsc prezesa sadu w Gdansku mozna sie tylko domyslic jak latwe zadanie mielby dziennikarze, zeby dowiedziec sie co lub kto stoi za dzialaniami sadu w Konskich.

http://fakty.interia.pl/polska/news/wiad.....go,1842911
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 16 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Po prawie trzech latach od wyroku, po roku od wydania Europejskiego Nakazu Aresztowania i ekstradycji, oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami Brytyjczyk Stephen D. wreszcie trafił za kratki."
http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,126461,.....ieniu.html


Oto finał sprawy. Jak widać rodacy Stephena-Justice przekazali go w ręce polskiego wymiaru sprawiedliwości, a to zdarza się bardzo rzadko. Widocznie nie mieli takich rozterek jak niektórzy obrońcy tego zwyrodnialca.


_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 17 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie otrzymałem powyższe pismo z sądu cywilnego. Dominik Nawa, w imieniu swojego stowarzyszenia domaga się wykonania wyroku Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Krakowie z września 2009 r.
Zgodnie w wyrokiem tego sądu zostałem zobowiązany do zamieszczenia na niniejszym forum stosownego oświadczenia, sformułowanego przez sąd.
21 marca 2010 roku wywiązałem się ze zobowiązania nałożonego przez sąd, w moim przekonaniu w sposób najbardziej uczciwy i otwarty. Na forum zamieściłem nie tylko słowa oświadczenia, lecz także cały wyrok sądu wraz z uzasadnieniem, żeby przedstawić użytkownikom forum jak sprawiedliwości staje się zadość. Umieszczenie całości wyroku sprawiło, że czytający mogli zapoznać się nie tylko z wyrwanym z kontekstu oświadczeniem, lecz także z moim postem, treścią którego Dominik Nawa poczuł się obrażony, całością uzasadnienia pozwu cywilnego skierowanego do sądu przeciwko mnie przez Dominika Nawę oraz pełnym uzasadnieniem wyroku sądu w niniejszej sprawie. Moim celem było wykonanie wyroku sądu i zamieszczenie stosownego oświadczenie w sposób możliwie najbardziej transparentny i nie wyjęty z kontekstu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


http://imgur.com/uP7oRba

http://i.imgur.com/CMt9ICs.jpg

Justice napisał:
Właśnie otrzymałem powyższe pismo z sądu cywilnego. Dominik Nawa, w imieniu swojego stowarzyszenia domaga się wykonania wyroku Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Krakowie z września 2009 r.
Zgodnie w wyrokiem tego sądu zostałem zobowiązany do zamieszczenia na niniejszym forum stosownego oświadczenia, sformułowanego przez sąd.
21 marca 2010 roku wywiązałem się ze zobowiązania nałożonego przez sąd, w moim przekonaniu w sposób najbardziej uczciwy i otwarty. Na forum zamieściłem nie tylko słowa oświadczenia, lecz także cały wyrok sądu wraz z uzasadnieniem, żeby przedstawić użytkownikom forum jak sprawiedliwości staje się zadość. Umieszczenie całości wyroku sprawiło, że czytający mogli zapoznać się nie tylko z wyrwanym z kontekstu oświadczeniem, lecz także z moim postem, treścią którego Dominik Nawa poczuł się obrażony, całością uzasadnienia pozwu cywilnego skierowanego do sądu przeciwko mnie przez Dominika Nawę oraz pełnym uzasadnieniem wyroku sądu w niniejszej sprawie. Moim celem było wykonanie wyroku sądu i zamieszczenie stosownego oświadczenie w sposób możliwie najbardziej transparentny i nie wyjęty z kontekstu.
[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesujące w sprawie pozwu Dominika Nawy o egzekucję wyroku jest to, dlaczego zdecydował się nagle na ten krok, po tylu latach od wyroku sądowego?
Wydaje mi się, że odpowiedzi na to pytanie należy szukać tutaj:

Kilka miesięcy temu prowadziłem ożywioną korespondencję z biurem premiera oraz ministra sprawiedliwości w Polsce. Przedmiotem owej korespondencji były, jak można się domyślać, moje liczne zarzuty dotyczące łamania prawa przez polskie instytucje na najróżniejszych szczeblach. Jednym z wątków tej korespondencji była sprawa zbiórek publicznych organizowanych bez stosownego zezwolenia przez Komitet Pomocy dla Zwierząt, reprezentowany przez Dominika Nawę. Ministerstwo Sprawiedliwości wysłało zapytanie dotyczące tej sprawy do prokuratury. Poniżej zamieszczam pismo z prokuratury oraz moją odpowiedź do Ministerstwa Sprawiedliwości i Kancelarii Premiera.



http://i.imgur.com/iAyY9JB.jpg

http://i.imgur.com/oVorIke.jpg

-------------------------------------------------------------------

Stephen Drew Końskie, 02.10.2013


Szanowny Pan Premier Donald Tusk
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Aleje Ujazdowskie 1/3
00-583 Warszawa

Szanowny Pan Minister Sprawiedliwości
Marek Biernacki
Ministerstwo Sprawiedliwości
Aleje Ujazdowskie 11
00-950 Warszawa


Niniejszym, w związku z odpowiedzią Prokuratury Rejonowej w Tychach na moje pismo, skierowane do Ministra Sprawiedliwości, a następnie przesłane za pośrednictwem Prokuratury Okręgowej w Katowicach, chciałbym zwrócić uwagę Pana Premiera oraz Pana Ministra Sprawiedliwości na bardzo istotny fakt, o którym Prokuratura Rejonowa w Tychach stara się nie pamiętać.
W latach 2006 – 2008 Komitet Pomocy dla Zwierząt w Tychach, którego prezesem jest Dominik Nawa, przeprowadzał zbiórki publiczne bez stosownego zezwolenia na terenie całego kraju, min. poprzez stronę internetową Komitetu. Fakt ten potwierdził swoimi pismami z dn. 24 września oraz 1 grudnia 2008 r. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Kodeks wykroczeń ściśle precyzuje, że przeprowadzanie zbiórek publicznych bez zezwolenia jest wykroczeniem z art. 56:

§ 1. Kto bez wymaganego zezwolenia lub wbrew jego warunkom organizuje lub przeprowadza publiczną zbiórkę ofiar, podlega karze grzywny.
§ 3. Można orzec przepadek przedmiotów uzyskanych ze zbiórki publicznej wbrew warunkom zezwolenia, orzeka się zaś ich przepadek, gdy zbiórkę przeprowadzono bez zezwolenia.

Należy dodać, że Komitet Pomocy dla Zwierząt uzyskał w roku 2006 przychody w wysokości 706 983,70 zł., a w roku 2007 – 890 943,31. Ponieważ przychody organizacji charytatywnych w wiekszości pochodzą ze zbiórek publicznych, wymienione przeze mnie kwoty powinny trafić do skarbu państwa, jako pieniądze uzyskane w wyniku bezprawnej działalności.

Fakt przeprowadzania zbiórek publicznych przez Komitet Pomocy dla Zwierząt w Tychach jest niezaprzeczalny, stąd odmowa wszczęcia postępowania w tej sprawie przez Prokuraturę Rejonową w Tychach jest w mojej opini bardzo kontrowersyjna.
Wobec powyższego chciałbym zasygnalizować Panu Premierowi oraz Panu Ministrowi Sprawiedliwości nieprawidłowości w działaniu Prokuratury Rejonowej w Tychach, szczególnie w sytuacji odmowy wszczęcia postępowania przygotowawczego w przypadku ewidentnego popełnienia wykroczenia przez Komitet Pomocy dla Zwierząt w Tychach.

Z poważaniem

Stephen Drew

Załączniki:
1. Pismo z Prokuratury Rejonowej w Tychach z dn. 24.09.2013.
2. Kopia pisma Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dn. 24.09.2008.
3. Kopia pisma Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dn. 01.12.2008.

-------------------------------------------------------------------


Mam nieodparte wrażenie, że powyższe pisma poruszyły sprawy, o których zarówno Dominik Nawa jak i prokuratury w Tychach i Katowicach dawno chciałyby zapomnieć. Odmówiono bowiem wszczęcia postępowania w sytuacji ewidentnego popełnienia wykroczenia, udowodnionego pismami z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wykroczenia, którego popełnienie skutkuje obligatoryjnym zwrotem pieniędzy, zebranych podczas publicznej zbiórki. W tym przypadku, bagatela, 706 983,70 zł za rok 2006 i 890 943,31 zł za rok 2007. Nigdy nie uzyskałem wyjaśnienia na jakiej podstawie stwierdzono, że zachowanie Dominika Nawy nie wypełniało znamion wykroczenia, choć wiadomo, że Nawa pozwolenia na organizowanie zbiórek publicznych nie miał. Jak widać prokuratury mają dwa różne kodeksy, jeden dla ludzi z koneksjami drugi dla „zwykłych” zjadaczy chleba. Jednak powrót do tej sprawy nie pozostał obojętny Dominikowi Nawie, skoro w kilka tygodni poźniej złożył do Sądu Rejonowego w Końskich wniosek o wszczęcie egzekucji wyroku Sądu Okręgowego w Krakowie z roku 2010, którego, w jego mniemaniu, nie wykonałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justice napisał:
Mam nieodparte wrażenie, że powyższe pisma poruszyły sprawy, o których zarówno Dominik Nawa jak i prokuratury w Tychach i Katowicach dawno chciałyby zapomnieć. Odmówiono bowiem wszczęcia postępowania w sytuacji ewidentnego popełnienia wykroczenia, udowodnionego pismami z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wykroczenia, którego popełnienie skutkuje obligatoryjnym zwrotem pieniędzy, zebranych podczas publicznej zbiórki. W tym przypadku, bagatela, 706 983,70 zł za rok 2006 i 890 943,31 zł za rok 2007. Nigdy nie uzyskałem wyjaśnienia na jakiej podstawie stwierdzono, że zachowanie Dominika Nawy nie wypełniało znamion wykroczenia, choć wiadomo, że Nawa pozwolenia na organizowanie zbiórek publicznych nie miał. Jak widać prokuratury mają dwa różne kodeksy, jeden dla ludzi z koneksjami drugi dla „zwykłych” zjadaczy chleba. Jednak powrót do tej sprawy nie pozostał obojętny Dominikowi Nawie, skoro w kilka tygodni poźniej złożył do Sądu Rejonowego w Końskich wniosek o wszczęcie egzekucji wyroku Sądu Okręgowego w Krakowie z roku 2010, którego, w jego mniemaniu, nie wykonałem.


Eee, z całą pewnością nie chodzi tu o żadna korupcję. Smile

Znając Polskę nie ma absolutnie takiej możliwości aby zarówno w jakiejś prokuraturze jak i w jakimś ministerstwie za sznurki ciągnęli dokładnie ci sami ubecy co swego czasu kazali sobie napisać, a następnie uchwalić prawo nakazujące gminom przesyłanie grubej sieki na konta prywatnych przedsiębiorstw zajmujących się konfiskowaniem gadów właścicielom, którzy rzekomo źle je traktowali - gdy tymczasem, w tych samych gminach, dzieci zdychają im z głodu a chorzy czkają latami na konsultację z lekarzem specjalistą bo nie stać ich na tego samego lekarza "prywatnie" - i gdy tak czekają do usranej śmierci to NFZ dalej co miesiąc zapierdala im słoną część z każdej wypłaty. Taka tam składka za czekanie... Smile

To cała Polska jaką pamiętam, odkąd ją pamiętam; pierdolona ubecja, wszędobylska korupcja i złodziejstwo na każdym rogu - normalnie jakbym tam ciągle był.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Po raz kolejny publikuje slowa oswiadczenia, ktore zgodnie z wyrokiem sadu cywilnego mialem zamiescic na niniejszym forum. Dla pelnego obrazu, oswiadczenie zamieszczam z pelna wersja wyroku sadowego, wraz z uzasadnieniem, dlaczego wg. sadu moje slowa zawieraly nieprawdziwe informacje, godzace w dobre imie Stowarzyszenia Pomocy dla Zwierzat. Ocena tego uzasadnienia pozostaje prywatna sprawa kazdego czytajacego.


Dla wszystkich, którzy maja problem z odnalezieniem slow oswiadczenia w zamieszczonym powyej wyroku, zamieszczam osobno tresc oswiadczenia, sformulowanego przez sad:

'Oswiadczam, ze tekst zamieszczony przeze mnie na stronie internetowej w dniu 6 pazdziernika 2008r., w ktorym pomowilem Komitet Pomocy dla Zwierzat z siedziba w Tychach o czerpanie korzysci majatkowych ze sprawowania opieki nad zwierzetami nie zostal oparty na sprawdzonych, rzetelnych informacjach. Stanowil wylacznie zaprezentowanie mojej opinii nie popartej zadnymi dowodami. Jednoczesnie przepraszam za fakt, iz poprzez umieszczenie tego oswiadczenia narazilem Komitet Pomocy dla Zwierzat z siedziba w Tychach na utrate zaufania niezbednego do wykonywania statutowych funkcji tego stowarzyszenia.'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justice napisał:
Po raz kolejny publikuje slowa oswiadczenia, ktore zgodnie z wyrokiem sadu cywilnego mialem zamiescic na niniejszym forum...

no to musisz uważać, żebym ci ich teraz nie skasował, bo będziesz miał przejebane Smile

swoją droga to ciekawe, że ta suka, karina jak jej tam, pomówiła mnie przed właścicielem naszego poprzedniego hostingu, na tyle że aż nas typ z niego wystraszony wyjebali - i uszło jej to na sucho, żadnych oświadczeń ni sprostowań pizda jebana na ten temat nigdzie składać nie musi... to dopiero sprawiedliwość!

pewnie tez powinienem był ją pozwać, ale chuj jej w dupę. kto by się przejmował jakimiś kłamliwymi sukami, szantażującymi zesranych w gacie właścicieli jakiś gównianych firm hostingowych. najlepiej, najtaniej i najzdrowiej takich debili po prostu wyśmiać Smile

swoją drogą słyszałem że ona ma dziecko - boże jak mu współczuję!!
powierzanie dzieci w opiekę takim psychopatom powinno być ścigane, co najmniej z paragrafów ustawy o ochronie zwierząt Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po odswiezeniu sobie tego, co pisalem w 2008 roku moge tylko powiedziec i przypomniec czytelnikom, ze wszystkie dane liczbowe znajdujace sie w mojej wypowiedzi zostaly zaczerpniete ze strony internetowej Towarzystwa Pomocy dla Zwierzat oraz z zeznan podatkowych niniejszego stowarzyszenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcinm




Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 263
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważ Bimi, że dobie "poprawności politycznej", tępa kłamliwa suka, która jest lesbijką, albo opiekuje się zwierzątkami, lub prowadzi inne chujowe działalności pod przyklask tzw. "zachodu" może pierdolić co chce, ponieważ pedalskie, lewackie i chuj wie jakie jeszcze środowiska zawsze staną za kimś takim, żeby eskalować prześladowanie ze względu na jakieś wyimaginowane nierówności, a co najgorsze sądy stają w obronie takich niedojebów.

Jeśli o mnie chodzi, to mogą sobie zmielić te koniki na pyszną kiełbaskę i będzie o jednych skurwysynów, żerujących na moich podatkach mniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justice napisał:
Po odswiezeniu sobie tego, co pisalem w 2008 roku moge tylko powiedziec i przypomniec czytelnikom, ze wszystkie dane liczbowe znajdujace sie w mojej wypowiedzi zostaly zaczerpniete ze strony internetowej Towarzystwa Pomocy dla Zwierzat oraz z zeznan podatkowych niniejszego stowarzyszenia.

No czyli miał rację sąd, każąc ci oświadczyć, że dane nie zostały oparte "na sprawdzonych, rzetelnych informacjach" Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:50, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcinm napisał:
Jeśli o mnie chodzi, to mogą sobie zmielić te koniki na pyszną kiełbaskę i będzie o jednych skurwysynów, żerujących na moich podatkach mniej.

No własnie sęk w tym, że jak zmielą to wtedy już nie będą mogli na nich zarabiać.
Kilkaset złotych miesięcznie "urzędowej stawki" za utrzymanie skonfiskowanego psa, parę kafli za konia - i biznes się kręci...
Nic dziwnego że swego czasu jakiś TOZ nawet i niedźwiedzia próbował z zoo zapierdolić, pod pretekstem ochrony jego praw - wyobrażacie sobie jaka musi być stawka za utrzymanie jednego niedźwiedzia? pewnie co najmniej podwójna średnia krajowa Smile

Tylko czekać aż ci zajebiście przebiegli biznesmeni zaczną rekwirować karpie na przedświątecznych bazarach - aby je potem trzymać do naturalnej śmierci, kasując od gminy po 250zł miesięcznie, za każdą uratowaną sztukę.
Absurd? No nie inaczej - ale takie jest prawo które ktoś świadomie napisał, a potem przepchnął przez Sejm, Senat i jeszcze Prezydenta.. Kaczyńskiego, z tego co pamiętam - tego ostatniego przynajmniej kurwa jakaś sprawiedliwość spotkała Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 20 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to taka mala ciekawostka z Konskich:




Cytat:
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało prokuratora z Końskich Jacka S. i byłego mistrza Polski w boksie Sławomira Z. - W związku z podejrzeniem korupcji - informuje rzecznik CBA.

http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,1.....ews=kielce

Czy jest mozliwe, ze prokurator Jacek S. dzialal sam czy tez raczej cala prokuratura brala udzial "w projekcie"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 26 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponizej przyklad na to, jak Sad Okregowy w Kielcach robi wszystko, zeby tylko nie odpowiedziec na zadane pytanie. Sytuacja w skrocie wyglada tak: W artykule zamieszczonym min. na gazeta.pl w styczniu ubieglego roku, rzecznik sadu w Kielcach, Marcin Chalonski, powiedzial: „(...) sądy brytyjskie bardzo rzadko decydują się na wydanie swoich obywateli”. A to w zwiazku z przekazaniem mnie do Polski na mocy Europejskiego Nakazu Aresztowania. Stwierdzenie jest o tyle ciekawe, ze na mocy miedynarodowej umowy, jedynie w bardzo szczegolnych przypadkach sad moze odmowic wydania osoby do kraju Unii Europejskiej. W moim przypadku uslyszalem, ze pomimo, ze dokumenty moga swiadczyc o lamaniu praw czlowieka to brytyjski sad nie ma prawa sprawdzac dzialania sadu polskiego, a Polska jako kraj unijny traktowana jest automatycznie jako kraj, w ktorym prawa czlowieka sa przestrzegane. To co powiedzial sedzia Chalonski jest powaznym oskarzeniem Wielkiej Brytanii o inne traktowanie obywateli brytyjskich a inne calej reszty. Poniewaz bardzo jestem ciekawy skad sedzia Chalonski powzial takie infromacje, wyslalem zapytanie do sadu w Kielcach, a potem zapytanie kolejne. Do tej pory nie udalo mi sie niczego dowiedziec od sadu kieleckiego, wiec dzis wyslalem pismo do Ministra Sprawiedliwosci z prosba o pomoc:-) Zobaczymy co madrego mi odpowie. Ponizej calosc korespondencji w opisanej sprawie.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Stephen Drew Końskie, 28.10.2013

SSO Marcin Chałoński
Sąd Okręgowy w Kielcach
ul. Seminaryjska 12 A
25-372 Kielce

W związku z Pana wypowiedzią opublikowaną na portalu internetowym www.gazeta.pl w dniu 15.01.2013 r. : „(...) sądy brytyjskie bardzo rzadko decydują się na wydanie swoich obywateli”, uprzejmie proszę o podanie mi podstawy prawnej bądź dokumentacji, na której się Pan oparł, wygłaszając powyższe stwierdzenie.
Link do całości artykułu: http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,1.....ieniu.html

----------------------------------------------------------------------------------------------



----------------------------------------------------------------------------------------------

Stephen Drew, 27.01.2014

Prezes
Sądu Okręgowego w Kielcach
ul. Seminaryjska 12 A
25-372 Kielce


VIII Wiz.051 – 207/13k

W nawiązaniu do pisma z dnia 17.12.2013 r. uprzejmie proszę o przesłanie mi kopii danych z repertorium Kop Wydziału III Karnego Sądu Okręgowego w Kielcach, będących podstawą wypowiedzi rzecznika Sądu Okręgowego w Kielcach, opublikowaną na portalu internetowym www.gazeta.pl w dniu 15.01.2013 r.: „(...) sądy brytyjskie bardzo rzadko decydują się na wydanie swoich obywateli”.

----------------------------------------------------------------------------------------------



----------------------------------------------------------------------------------------------

Stephen Drew 25.03.2014

Szanowny Pan Minister Sprawiedliwości
Marek Biernacki
Ministerstwo Sprawiedliwości
Aleje Ujazdowskie 11
00-950 Warszawa

Szanowny Panie Ministrze!

Niniejszym zwracam się o pomoc do Pana Ministra, ponieważ Sąd Okręgowy w Kielcach permanentnie odmawia mi udzielenia informacji w sprawie dotyczącej oficjalnej wypowiedzi rzecznika Sądu Okręgowego w Kielach, sędziego Marcina Chałońskiego.

W dniu 15.01.2013 r. na portalu internetowym www.gazeta.pl ukazała się wypowiedź rzecznika Sądu Okręgowego w Kielcach, sędziego Marcina Chałońskiego, związana z realizowaniem przez Wielką Brytanię międzynarodowej umowy dotyczącej Europejskiego Nakazu Aresztowania, o treści: „(...) sądy brytyjskie bardzo rzadko decydują się na wydanie swoich obywateli”. Pomimo dwukrotnego zwracania się do Sądu Okręgowego w Kielcach o podanie mi podstawy prawnej bądź dokumentacji na której opierał się sędzia Chałonski wydając swoje oświadczenie, nie udało mi się uzyskać żadnych wyjaśnień ani kopii stosownej dokumentacji.
Wobec powyższego zwracam się do Pana Ministra o udzielenie mi informacji, na jakiej podstawie sędzia Chałoński oparł swoją wypowiedź. Uprzejmie proszę o przedstawienie mi badań statystycznych bądź analiz, które były podstawą wypowiedzi sędziego Chałońskiego. Wnoszę także o przesłanie mi kopii takiej dokumentacji.
Jednocześnie wnoszę o wyjaśnienie, jakiego rodzaju dokumenty znajdują się w repertorium Kop Wydziału III Karnego Sądu Okręgowego w Kielcach, które wg Sądu Okręgowego w Kielcach stanowiły podstawę wypowiedzi sędziego Chałońskiego, oraz jakie przeszkody techniczne nie pozwalają sądowi na przesłanie mi kopii tych dokumentów.

Link do całości artykułu: http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,1.....ieniu.html

----------------------------------------------------------------------------------------------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Justice




Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 26 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prokurator wykorzystywał seksualnie nieletnie? Jest śledztwo



http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,1....._Jest.html
Cytat:
Bulwersująca sprawa z prokuratorem i seksem w tle. Prokuratura Apelacyjna w Krakowie bada, czy śledczy z Końskich wykorzystywał seksualnie nieletnie. Postępowanie toczy się już od roku, to pierwsza taka sprawa w regionie


Kolejna sprawa z prokuratorem z Konskich w tle. No wlasnie, w tle. Taki system, ze immunitet pozwala przestepcom pozostawac w tle sprawy. Znowu zapewne sad dyscyplinarny nie zgodzi sie na uchylenie immunitetu, bo prokurator nie zostal przylapany na goracym uczynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Karina S. inspektor TOZ, sposób ratowania zwierząt?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile