W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
zdjęcie z mojego mieszkania  
Podobne tematy
Dziwny obiekt na niebie - przypadkowa fotka25
Satelity StarLink od SpaceX7bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 5063
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WildEye




Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 26 Sie '08   Temat postu: zdjęcie z mojego mieszkania Odpowiedz z cytatem

Serwus


To mój pierwszy list. Dlatego najpierw chciałbym napisać kilka słów o sobie. Od ponad 14 lat zajmuje się programowaniem, to moja pasja, tak jak fotografia. Lubię podróżować, to otwiera mi oczy, podczas podróży zawsze robie zdjęcia, to pozwala mi spojrzeć na to co widziałem z innej strony, przyjrzeć się obrazowi, temu czego nie dostrzegłem.

Wasze forum odwiedzam regularnie od ponad roku, głównie z powodu moich zainteresowań. Kiedyś nawet chciałem się wypowiedzieć, ale nie dostałem pozwolenia, tak bywa. Ponad miesiąc temu spotkała mnie dziwna sytuacja, którą chciałbym Wam przedstawić. Proszę o cierpliwość, jeśli opis wyda się długi.


Sobotni wieczór w mieszkaniu, projektuje mój kolejny serwis, w domu dość cicho, tylko hałas ulicy wpada z za okna, jestem ja i mój pies.

Biało brązowy foxterrier leży pod moimi nogami, śpi, w końcu jest już po 22. Kolejne uderzenia w klawiaturę...pies zaczyna warczeć, wstaje i biegnie do przedpokoju. Pewnie ktoś kręci się na klatce, jednak pies nie szczeka w kierunku drzwi.
Wstaje i widzę, że patrzy w kąt pokoju...chyba nawet nie pomyślałem, o tym, ale miałem już aparat w ręku, to taki odruch, wiedziałem dlaczego może szczekać. Słychać tylko warczenie psa i dźwięk robionych zdjęć, wyłączam lampę błyskową. Staje w drzwiach od kuchni, za sobą mam zapalone światło, przed moim obiektywem jest pies który patrzy już na drzwi, obok stoi mój rower, jest dość ciemno, ja kucam, staram się zrobić zdjęcie, robie kilka ujęć. Na wprost mnie są drzwi ze szklanymi matowymi szybkami, lampa tu nie wchodzi w gre.
Dziwne to wszystko, ponieważ to nie pierwszy raz kiedy to się dzieje, bardziej zastanawiam się nad tym dlaczego tym razem szczeka w tym pokoju, a nie w łazience. Odkładam aparat i wracam do mojego kodu, taka sytuacja miała miejsce już wiele razy, zdjęcia jak zdjęcia nic nie pokazały.

Tydzień później, jestem u rodziców, pokazuje im zdjęcia mojego mieszkania, z meblami i podłogami, efekt pracy. Gdzieś między tym wszystkim przelatują zdjęcia z psem z tej dziwnej nocy, jest ich dużo. I tutaj robi mi się dziwnie, nie wiem jak mam sobie odpowiedzieć. Jest jedno zdjęcie w , które nie wierze. Szukam odpowiedzi.

Zainteresowanym osobom prześlę link gdzie można je zobaczyć, jednak chciałbym aby to były poważne osoby, bo zdjęcie jest dziwne, a temat jest dla mnie bardzo poważny. W końcu to zdjęcie z mojego mieszkania, a na nim widać wyraźnie, że nie jestem w nim sam.


Pozdrawiam

P.S. Bardzo proszę o zgłaszanie się osób, które poważnie podchodzą do tematu i są w stanie mi pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 26 Sie '08   Temat postu: Re: zdjęcie z mojego mieszkania Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Biało brązowy foxterrier leży pod moimi nogami, śpi, w końcu jest już po 22. Kolejne uderzenia w klawiaturę...pies zaczyna warczeć, wstaje i biegnie do przedpokoju. Pewnie ktoś kręci się na klatce, jednak pies nie szczeka w kierunku drzwi.
Wstaje i widzę, że patrzy w kąt pokoju...chyba nawet nie pomyślałem, o tym, ale miałem już aparat w ręku, to taki odruch, wiedziałem dlaczego może szczekać. Słychać tylko warczenie psa i dźwięk robionych zdjęć, wyłączam lampę błyskową. Staje w drzwiach od kuchni, za sobą mam zapalone światło, przed moim obiektywem jest pies który patrzy już na drzwi, obok stoi mój rower, jest dość ciemno, ja kucam, staram się zrobić zdjęcie, robie kilka ujęć. Na wprost mnie są drzwi ze szklanymi matowymi szybkami, lampa tu nie wchodzi w gre.


Laughing to jest lepsze od tego
Cytat:
Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komende,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wild Eye, może tu chodzi o coś paranormalnego. Psy mają szósty zmysł. Widzą lub czują to, czego człowiek nie widzi. Koło mojego domu, jest kościół ze starym cmentarzem. Za każdym razem kiedy przechodzę obok kościoła, mój pies zawsze mnie ciągnie na teren kościoła. Fakt, że tam są jeże i on je czuje. Ale dwa dni temu, zaczęłam się zastanawiać czy to tylko chodzi o jeże. Bo ciągnął mnie w stronę grobów, chciał je obwąchiwać i był bardzo podniecony. W moim domu również zaobserwowałam, że czasami podnosi łepek do góry i zachowuje się tak, jakby coś widział. A nie ma nic, nawet rzadnego owada. Może powinieneś wysłać zdjęcia do Nautilusa. Oni się zajmują takimi rzeczami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej chlopie udostepnij to zdjecie publicznie, co sie szczypiesz? Wink jezeli tez jestes na tym zdjeciu to wyedytuj to i czesc. ja tam jestem ciekaw i zaznaczam ze do sprawy podchodze powaznie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sdsw




Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jesli wstawisz zdjecie na tym forum: http://www.paranormalne.pl/index.php?showforum=203
tam zajmuja sie takimi rzeczami.

Wyslij na priv link do zdjecia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po proszę o linka do fotek Smile

PS. Mam kota i problem z glowy ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie.W/g starych zabobonów psy widzą istoty duchowe niewidzialne dla ludzkiego oka podobno.
Pochwal się co złapałeś w kadr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:55, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj !
Fajny post, tylko że dziwna nań reakcja. Przecież tu na forum , co chwilę ktoś zbacza w paranormalne, by na dłużej i ochoczo tam zostać. Trza to było umieścić w jakimś stosownym, już istniejącym wątku. Rzecz warta poznania, jak wszystko, co w jakimkolwiek stopniu związane jest z naszym życiem.
Na pewno znajdziesz tu adresata, który potraktuje rzecz należycie. Easy Rider ?

Ja swoje spiritofillie realizuję, gdy oglądam choćby "The Others", "El Orfanato" czy "Ju-On" i do nich i im podobnych ograniczam swoje tematem zainteresowanie. Nie byłbym właściwym partnerem do dialogu w tych sprawach. Potrzebowałbym dowodu w formie naocznej, nausznej oraz takiej, która znalazłaby swe poczesne miejsce na jakimkolwiek dobrym nośniku - taśma, płyta - cokolwiek. Zdjęcie ? Czemu nie ? Ostatnie jakie pamiętam, widziałem w doskonałym tajskim "Shutter". Jak zatem widzisz, potrzebna Ci jest osoba siedząca w temacie na poważnie, a nie np. miłośnik dobrego filmu grozy. Ale post bardzo fajny. XTC pitoli Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:48, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi cholernie tajemniczo. Możesz mi wysłać link do zdjęcia. Nie jestem jakimś specjalistą i za bardzo ci nie pomogę, ale chyba wystarczy, że biorę takie rzeczy całkiem poważnie... W każdym razie poważniej, niż większość ludzi, których znam.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:07, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcie chętnie zobaczę, ale od razu mogę powiedzieć, że zwierzęta 'widzą' rzeczy których ludzie w większości nie dostrzegają.
Przykładowo, mój ojciec chciał sprawdzić co potrafi kotek. Złapał go delikatnie i przyjaźnie ale tak by miał problemy z uwolnieniem się. Kotek siedział spokojnie i zadowolony. Nagle ojciec zaczął myśleć, że go zabije o obedrze ze skóry. Kotek zareagował natychmiast i zaczął panikować próbując się uwolnić.
Nie sądzę by czytał myśli Smile ale czuł niebezpieczeństwo. Większość ludzi tego nie potrafi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:49, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pies mało mnie nie pogryzł jak zobaczył, że opalałem się w samych gatkach, więc różnie to z psami bywa. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
Witaj !
Na pewno znajdziesz tu adresata, który potraktuje rzecz należycie. Easy Rider ?


Dzięki, Tomkiewicz - ale to chyba jakaś telepatia, bo nie czytając Twojego postu wysłałem pw do WildEye, aby nie drażnić kartezjanistów. Niemniej, z przyjemnością zauważam, że takich na forum jest coraz mniej i zaczynają przeważać użytkownicy z umysłami otwartymi na wiedzę wykraczającą poza naukowe getto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
....
użytkownicy z umysłami otwartymi na wiedzę wykraczającą poza naukowe getto.


mylisz się
umysł ludzki to nie ramki do obrazków
żeby uwierzyc w ufo nie wystarczy zdjęcie dwóch sklejonych misekdla psa

podrzuconych do nieba przy owacji komentarzy zapaleńców

lub dziury w ziemi ,przez niektórych uwazane za tajne magiczne fabryki Bóg wie czego

zeby mieć otwarty umysł trzeba daleko za soba zostawic basnie i legendy i patrzec w przyszłość
a nie szukac olbrzymów w piramidzie hip-heopsa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiadomo o czy mowa, brak zdjęcia
proszę wkleić link do zdjęcia tutaj, inaczej temat wyląduje w śmietniku. bo nie ma w nim żadnej informacji ani sensu dyskusji - wyłącznie sens spekulacji n.t. nie wiadomo czego.

p.s.
czy ktoś dostał tego linka do zdjęcia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WildEye




Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak napisałem już wcześniej, szukałem kontaktu do kogoś poważnego, i taka osoba się ze mną skontaktowała.

Czytam to forum od dawna i wiem jak reagują tutaj ludzie na coś co wygląda inaczej niż to co widzieli w swoim życiu, dlatego nie mam chęci wgrywać tutaj zdjęcia.

Myślę, że możesz śmiało już skasować ten post.

Dziękuje i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wild Eye, więc spadaj i nie rób z nikogo balona. salut Liar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara, coś o polskiej kulturze ostatnio pisałaś.
Dwójmyślenie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:50, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Lara

Troche kultury w morde...
Widziałem zdjęcie i w mojej opini jest ono nad wyraz ciekawe...
Myśle ,że mamy tu do czynienia z duchem,zjawą poltergeistem itp..
Szczególnie wiedząc o zainteresowanich autora fotki jako odkrywcy i człowieka ,który gromadzi w domu znaleziska...

Napisałem już WildEyowi ,aby udostępnił fotke na forum...
Może zmieni zdanie.
Sam bym to zrobił ,ale dałem słowo.
Na zdjęciu przy zmianie barw i nasycenia cały czas widoczna jest postac wykluczam (przy tym co wiem o fotografii i technice ) aby był to błąd czy coś takiego..

Bimi nie usuwaj tematu do śmietnika myśle ,ze temat sie rozwinie.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zdjęcia jeszcze nie dostałem. Czuje się niedoceniony Razz
Czekam na to foto:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bym chętnie chciał ujrzeć zdjęcie niestety nie otrzymałem odpowiedzi od WildEye, apeluję o upublicznienie dokumentów Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harvard




Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 55
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WildEye napisał:
Czytam to forum od dawna i wiem jak reagują tutaj ludzie na coś co wygląda inaczej niż widzieli w swoim życiu


Chyba nie posądzasz nas o to, że mamy zamknięte umysły ?
Wstaw zdjęcie albo nie rób zamieszania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, niech wstawi.
Wielu z nas, wtym chyba nawet ja Smile jesteśmy lekko zboczeni na punkcie zdjęć z Księżyca, więc żaden fotomontaż się nie przepchnie. Smile
Chyba, że gość jest naprawdę dobry!
Wtedy wyrazy uznania. Smile

Zresztą ducha lub zjawę można zobaczyć wszędzie:
http://i199.photobucket.com/albums/aa69/djrobotmonster/jesus-dog.jpg
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prośba o rejestrację:
Cytat:
Witajcie

Wasze forum czytam już od ponad roku, tak się stało, że jako fotograf zrobiłem bardzo dziwne zdjęcie, które chciałbym zamieścić na łamach Waszego serwisu.

[...]


Skoro więc chciałeś zamieścić zdjęcie na łamach naszego serwisu to dlaczego tego nie zrobiłeś, tylko tracisz ludzki czas?

Gnosis, skoro widziałeś to moze się podzielisz? Choćby w ramach wdzięczności za zwiększenie limitu... Smile
Generalnie mam w dupie to zdjęcie, ale nie lubie gdy mnie ktoś robi w chuja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo obietnic się nie łamie...

Ja też jestem za umieszczeniem tego zdjęcia TUTAJ, ale WildEye musi się zgodzić.
Rozumiem, że jak tak się stanie temat zostanie "wyjęty ze śmietnika"?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi dobrze gada-dać mu wódki Wink
Zgadzam się z przedmówcami.Dawaj kolego fotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


zdjęcie z mojego mieszkania
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile