W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jeszcze o zdjęciach ze strony NASA  
Podobne tematy
Księżyc, NASA, Jose Escamilla, mooniek10
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 64967
Strona:  «   1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 63, 64, 65   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o tej rozbieżności zdjęć?
Umacnia mnie to w przekonaniu, że człowiek nie lądował na Księżycu.
56%
 56%  [ 53 ]
Wygląda, że NASA pomaga rozpowszechniać fałszywe foty, co jednak niczego nie dowodzi.
25%
 25%  [ 24 ]
Jest to zwykłe nieporozumienie, lub sabotaż wrogów NASA - człowiek był na Księżycu, wiem to!
18%
 18%  [ 17 ]
Wszystkich Głosów : 94

Autor Wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:31, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orion, Ty jeszcze nie masz dość pleść tych dyrdymałów o włosach? Przecież efekt "znikającego Krzyżyka" to wynik silnego kontrastu. Proste zjawisko optyczne. I to wszystko, co na ten temat można powiedzieć, by się nie ośmieszyć.
Jeśli masz już dość dociekania istoty rzeczy, to już więcej nie ślęcz po nocach przy kompie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:
<snip>


Więc jaką masz teorię dotyczącą krzyżyków?

Że fałszerze je domalowywali na zdjęciach?

Byłoby też miło, gdybyś przyznał, że pisałeś bzdury o włazach LMa i skałach księżycowych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Incognito77




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dedukja Oriona wyglada tak: "Nie mam o tym zielonego pojecia wiec mam dowod na falsz" Very Happy

Wedlug niego z krzyzykami to chyba bylo tak ze najpierw malowano krzyzyki, pozniej wklejano obiekty i to tak umiejetnie iz krzyzyki po wklejeniu znajdowaly sie jakims cudem nad wklejonym obiektem procz jasnych miejsc gdzie jakims kolejnym cudem znalazly sie pod Very Happy

A na tym zdjeciu to juz wogole majstersztyk - nie tylko krzyzyki znikaja na obiektach ale takze na podlozu, w dodatku im ciemniej na zdjeciu tym krzyzyk lepiej widoczny co oczywiscie przeczy zdrowemu rozsadkowi Oriona Smile

http://history.nasa.gov/alsj/a14/AS14-66-9305HR.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Incognito77 napisał:
Dedukja Oriona wyglada tak: "Nie mam o tym zielonego pojecia wiec mam dowod na falsz" Very Happy


Osobiście najbardziej jak dotąd lubię "Bo światło popłynie wokół włosa!!!" i motyw z włazem LMa.

Jak wszyscy wiemy, światło omija niewygodne przeszkody i obrażone leci dalej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę zobaczyć jak grupa agentów się dzielnie wspiera. Jednomyślni jak grupa... ZOMO!

A jakie wartościowe linki podali, jakich ekspertów zacytowali, jaką mądrością błysnęli.

Mooniek, PeZook, Incognito77, Adun... się jakoś nie załapał. Pewnie jeszcze nie wytrzeźwiał. I krzyżyki ferajna ZOMO 'wyjaśniła'. Potem napiszą: już to tyle raz wyjaśnialiśmy!

Cytat:
Orion, Ty jeszcze nie masz dość pleść tych dyrdymałów o włosach? Przecież efekt "znikającego Krzyżyka" to wynik silnego kontrastu.


Niezwykle naukowy wywód! Już wyjaśniłem ci pajacu, że jeżeli pokryjesz kliszę czarnym krzyżykiem, to przez ten krzyżyk światło nie ma najmniejszej szansy sie przebić. Oznacza to, ze im jasniejsze tło, tym bardziej widoczny czarny krzyzyk, i nie ma mowy o tym, że on na białym tle zniknie.

Taki kit możesz wciskać żonie, i ile sobie na to pozwoli, drogi agencie z z jedną funkcjonującą komórką mózgową... z krzyżykiem.

Laughing
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:

Niezwykle naukowy wywód! Już wyjaśniłem ci pajacu, że jeżeli pokryjesz kliszę czarnym krzyżykiem, to przez ten krzyżyk światło nie ma najmniejszej szansy sie przebić. Oznacza to, ze im jasniejsze tło, tym bardziej widoczny czarny krzyzyk, i nie ma mowy o tym, że on na białym tle zniknie.


Fajnie, tylko krzyżyki nie znajdowały się na kliszy!

Ciekawa koncepcja,nie?

*GASP*! Inżynieryjny cud!

To jak będzie z tymi włazami LMa? Przyznasz się do błędu jak mężczyzna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="PeZook"]
orion napisał:

To jak będzie z tymi włazami LMa? Przyznasz się do błędu jak mężczyzna?


Alez oczywiscie, ze nie.
orion nie ma krztyny honoru, co juz parukrotnie udowodnil.
Jeden z tych co beda szli w zaparte do konca, jak go zlapia za reke to bedzie krzyczal, ze to nie jego reka.

Sto lat temu z ludzmi honorowymi sie pojedynkowano, a chamow sie obijalo dragami.
Na forum sie z ludzmi honorowymi dyskutuje, chamow sie wysmiewa Twisted Evil


orion "zawodowy fotograf" osmieszyl sie calkowicie w temacie
heiligenschein a potem jeszcze bardziej w temacie rejestrowania gwiazd
na kliszy przy krotkiej ekspozycji.
Co jest "dowodem" na hoax... mimo ze sie jeszcze nigdy nikomu nie udalo sfotografowac gwiazd w ten sposob Very Happy
Aktualnie mamy kolejna kompromitacje "zawodowego fotografa"
i "dowod" (BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHA) ze cos jest niemozliwe.
Wszystko czego orion nie rozumie jest niemozliwe Wink









No to mam dla trola oriona kolejny ZONK Laughing




linie dziesiec razy grubsze od...najgrubszego krzyzyka srodkowego w Hasselbladzie
kawalek zwyklej przezroczystej linijki umieszczony w amatorskim aparacie...
prosze zwrocic uwage na tylny blotnik bialego samochodu




tutaj nie moge potwierdzic, ale autor twierdzi ze linie sa 100 razy grubsze od tych cinkich krzyzykow Hasselbladzie...








szczerze orion
placi ci ktos za to, czy po prostu lubisz z sie osmieszac ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:00, 25 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moonwalk

Cytat:
tutaj nie moge potwierdzic, ale autor twierdzi ze linie sa 100 razy grubsze od tych cinkich krzyzykow Hasselbladzie...


Zgadza się!

Cytat:
placi ci ktos za to, czy po prostu lubisz z sie osmieszac ?


Chciałbym robić z was wariatów ale doskonale to robicie sami.

Jeszcze raz powtarzam, krzyżyki w Hasselbladzie LEŻĄ BEZPOŚREDNIO NA KLISZY! NIE SĄ NA OBIEKTYWIE, TYLKO NA KLISZY. Ponieważ do kliszy przylega szczelnie płytka Ressou, na której są krzyżyki. Czyli krzyżyki bezpośrednio dotykają filmu.


ZAWSZE BĘDĄ DOSKONALE 100% OSTRE I NIGDY NIE ZNIKNĄ Z BIAŁEGO TŁA!

Ponieważ światło nie ma najmniejszej szansy na przedostanie się pod jakikolwiek krzyżyk, który szczelnie przylega do filmu!

Będąc czarne nie przepuszczają światła. Nie przepuszczając światła nie pozwalają na zaczernianie filmu - zupełnie jakby ktoś nakleił napis - MOONWOLK DUREŃ na białej planszy i chciałby to pomalować czarną farbą. Po zdjęciu napisu mamy dokładnie to samo, tylko białe litery na czarnym tle - MOONWALK DUREŃ. Wszystko jest doskonale ostre i żadna litera nie zniknie lub nie straci ostrości.

Jezeli zrobimy z tego pozytyw, mamy czarny napis na białym tle, który brzmi dokładnie tak samo - MOONWALK DUREŃ.

Gdybym napis MOONWALK DUREŃ trzymał blisko pistoletu do malowania a z dala od deski, napis byłby niewyraźny a nawet, według twojej wiedzy i inteligencji miałby szanse aby zmienić się na nieostry MOODWALK MĄDRALA. Oczywiście według twoich idiotycznych teorii które nie mają prawa się sprawdzać w realnym świecie i nadal pozostanie MOONWALK DUREŃ.

Zrozumiał cokolwiek czy nadal potrzebne repetycje?

Cała twoja dokumentacja na nic, zdjęcia na nic ponieważ nie maja one wiele współnego z tematem. Krzyzyki są bezpośrednio na filnie a nie na obiektywie, jak wykazujesz na swoich idiotycznych przykładach.
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:36, 25 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh...czyli jaka jest alternatywna teoria, orion?

Spiskowcy z NASA nie potrafili namalować krzyżyków? Albo sfotografować planu filmowego aparatem z płytką?

No i co ze skałami i włazem LMa, o którym jakoś zapomniałeś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 25 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tepy trolu

linijka lub folia z "niemozliwymi do znikniecia" liniami
byly umieszczone dokladnie tak jak krzyżyki w Hasselbladzie
wewnwtrz aparatu
i mimo to ze sa wielokrotnie grubsze... znikaja



ba, MOZESZ ZROBIC WLASNORECZNIE TAKIE DOSWIADCZENIE


poczym zakomunikowac na forum, ze ktos cie uspil i podmienil aparat/film/linijke/budynek/samochod/login do forum
bo linie znikna, co bedzie wystarczajacym powodem ze ...

ktos cie uspil i podmienil aparat/film/linijke/budynek/samochod/login do forum


BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA






hoaxerzy maja takie kadry a potem sie dziwia ze nikt ich nie traktuje powaznnie Very Happy
moze po prostu slabo placicie?
co, DVD percyego kiepsko schodza?
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Incognito77




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 25 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orion - nie dosc ze robisz z siebie wariata to jeszcze obrazasz innych - bardzo naukowe podejscie.

Moim zdaniem (i zreszta nie tylko) jestes tak bardzo pusty ze juz bardziej byc nie mozna. Jesli uwwazasz ze sie myle wytlumacz prosze bardzo co sie dzieje z krzyzykami na tym zdjeciu:

http://history.nasa.gov/alsj/a14/AS14-66-9305HR.jpg

Krzyzyki zanikaja na gruncie, na kazdym rozjasnieniu, sa lepiej widoczne na ciemnych fragmentach - wytlumacz nam tu dlaczego tak sie dzieje ?

Cytat:
No i co ze skałami i włazem LMa, o którym jakoś zapomniałeś?


Jestem pewny iz nie zapomnial tylko wie ze wspominajac o nim musialby sie przyznac do bledu a takze do tego iz nie odroznia jednego wlazu od drugiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:48, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wcześniej pisałem, wasze prywatne 'badania' mnie nie interesują.

Jeżeli Piercy się myli w swoich ocenach zdjęć, zwłaszcza w wyjaśnieniach tajemniczego znikania krzyżyków, tysiące innych ekspertów dawno by już go wyśmiało podając fachowe wyjaśnienie owego cudu!

Jezeli tak jest rzeczywiście, nie powinniście mieć żadnych problemów ze znalezieniem artykułów znanych fachowców czy nawet ekspertów z NASA, którzy...

wyjasnią nam w sposób naukowy, że Piercy się myli


Tymczasem moonwalk pisze...

Cytat:
tutaj nie moge potwierdzic, ale autor twierdzi ze linie sa 100 razy grubsze od tych cinkich krzyzykow Hasselbladzie...


Drogi kolego... co ty bredzisz....jaki autor? Jak to zrobił? Dlaczego zdjęcia są nieostre? Jakiej metody użył? Niech pokaże płytkę jaką zrobiono na jego zamówienie z tymi liniami a także z tym namalowanym na płytce płotem.

No nie... facet miał płytkę Reassou z wygrawerowanym płotem? Ty kpisz czy o drogę pytasz?

Jakiś link wyjaśniający te bzdury, które bezmyślnie wkleiłeś?

Wkleiłeś nieznanego pochodzenia nieostre zdjęcia, które najprawdopodobniej spaprałeś nieumiejętnie w Photoshopie i udajesz eksperta! Nam potrzebne sa opinie ekspertów, nabardziej docenimy wyjasnienia takich ludzi jak speców z Hasselblada czy NASA.

Poniał? Której części nie możesz zrozumieć?

OPINIE EKSPERTÓW Z DOKUMENTACJĄ ORAZ LINKAMI!


Jeżeli sam chcesz uchodzić za eksperta, o nazwisko proszę, tytuł, wykształcenie oraz proszę o udokumentowanie twich badań.


Mnie nie interesuje co ty myślisz tylko interesują mnie opinie eskpertów.
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Incognito77




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:40, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
OPINIE EKSPERTÓW Z DOKUMENTACJĄ ORAZ LINKAMI!


Ty ich nie podajesz a sam czegos oczekujesz - smieszne. Podaj mi opinie eksperta wraz z dokumentacja oraz linkami iz krzyzyki nie znikaja.

Cud ze ten czlowiek jest w stanie samodzielnie funkcjonowac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:38, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion napisał:
Jak wcześniej pisałem, wasze prywatne 'badania' mnie nie interesują.


Więc jaka jest alternatywna teoria?

NASA nie domalowała krzyżyków?

Nie zrobiła zdjęć planu filmowego aparatem z płytką?

Jeżeli znikanie krzyżyków to dowód na hoax, musisz być w stanie uzasadnić, dlaczego tak jest,dlaczego NASA nie wychwyciła tego błędu i dlaczego publikuje takie zdjęcia raz za razem, nawet skanując je i wrzucając na net.

orion napisał:
Jeżeli Piercy się myli w swoich ocenach zdjęć, zwłaszcza w wyjaśnieniach tajemniczego znikania krzyżyków, tysiące innych ekspertów dawno by już go wyśmiało podając fachowe wyjaśnienie owego cudu!


Widzisz...problem z cytowaniem ekspertów leży w tym, że ekspercką opinię czyni nie osoba eksperta, ale jego argumentacja i rozumowanie. Percy tymczasem nie wyjaśnia, dlaczego jego zdaniem niemożliwe jest wystąpienie zjawiska, jakie widzimy na zdjęciach. Twoje postępowanie to tzw. "appeal to authority"

Innymi słowy, atakowanie autorów zdjęć jest błędem logicznym. Powinieneś atakować ich metodologię i rozumowanie.

No więc...jaka jest twoja alternatywna teoria? NASA zabrakło ołówków technicznych, żeby domalować brakujący kawałek krzyżyka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trol bez honoru dalej bezczelnie klamie!

ze robi to Percy to zrozumiale
Percy zbija na tym kase
a orion?
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pikasso




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moonwalk napisał:
trol bez honoru dalej bezczelnie klamie!

ze robi to Percy to zrozumiale
Percy zbija na tym kase
a orion?


a orion reklamuje to swoje zbawienie kom.
dla mnie ewidentny pacjent psychiatryka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:03, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...eh ludzie, juz dawno temu wrzucilem na to forum zdjecia ksiezyca i budowli kosmicznych kosmitow z kosmsu przyslane przez plejadian. Sposobow manipulacji jest od groma, jedna z nich jest dezinformacja, tak naprawde kazdy z was ma racje, wiec po co sie klucic? Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:31, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeżeli znikanie krzyżyków to dowód na hoax, musisz być w stanie uzasadnić, dlaczego tak jest,dlaczego NASA nie wychwyciła tego błędu i dlaczego publikuje takie zdjęcia raz za razem, nawet skanując je i wrzucając na net.


Znikanie krzyżyków to dowód na hoax

Jak do tej pory nie znaleźliście fachowca, który by wyjaśnił sposób, w jaki mogą owe krzyżyki znikać, skoro są one na płytce szklanej przylegającej BEZPOŚREDNIO do kliszy filmowej. Czyli są ZAWSZE na kliszy, będąc praktycznie jej częścią. Dlatego występują na każdym zdjęciu.

Ani NASA ani żaden ekspert jeszcze tego zjawiska nie wyjaśnili. Wasze wyjasnienia mnie nie interesują ponieważ brakuje wam... mózgów. Oprogramowanie pro globalistyczne nie pozwala na rozwijanie zdolności myślenia u agentów.

Powtarzam jeszcze raz... jeżeli EXPERT Piercy czy inni, jak ekspert from Hasselblada którzy zabierali w tej sprawie głos się mylą, inni eksperci dawno juz by ich wyśmiali i wykazali naukowo, że Piercy popełnił błąd. Takie jest zresztą wasze zdanie!

Jeżeli macie rację, dowody powinny być niemal MASOWE i jasno udokumentowany przykład błędu, jaki popełnili ludzie Piercego.

Tymczasem nie ma ani jednego dowodu na to, że ci eksperci się mylą.

Co ja złego zrobiłem w życiu, że dobry Bóg ukarał mnie dialogami z ludźmi na pozimie umysłowym zwykłej... agrafki!?
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:17, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="orion"]
Cytat:



Powtarzam jeszcze raz... jeżeli EXPERT Piercy czy inni, jak ekspert from Hasselblada którzy zabierali w tej sprawie głos się mylą, inni eksperci dawno juz by ich wyśmiali i wykazali naukowo, że Piercy popełnił błąd. Takie jest zresztą wasze zdanie!


Tymczasem nie ma ani jednego dowodu na to, że ci eksperci się mylą.


Jest mnóstwo dowodów na głupotę Piercy, lecz Ty akurat nie chcesz ich przyjąć do wiadomości i razem z nim rżniesz głupa. Laughing
http://www.clavius.org/photoret.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Incognito77




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeżeli macie rację, dowody powinny być niemal MASOWE i jasno udokumentowany przykład błędu, jaki popełnili ludzie Piercego.


A co NASA czy innych ekspertow obchodzi co ty sobie czy jakis wyPierdek mysli Very Happy Nie potrafisz logicznie myslec to twoj problem a nie ich Smile
_________________
http://pl.wikipedia.org/wiki/Obni%C5%BCenie_poziomu_rozwoju_intelektualnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poruszanie się na linkach nie było astronautom obce.
Musieli dużo, ale to naprawdę dużo ćwiczyć, przed ostatecznym występem: Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:36, 02 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek

Cytat:
Jest mnóstwo dowodów na głupotę Piercy, lecz Ty akurat nie chcesz ich przyjąć do wiadomości i razem z nim rżniesz głupa. Laughing
http://www.clavius.org/photoret.html


1. Ten facet nie jest expertem fotograficznym.
2. Nie przedstawia żadnych dowodów na poparcie tezy oraz nie podaje nazwisk ekspertów którzy rzekomo sprawdzali ponownie robiąc zdjęcia Hasselbladem. Nie pokazuje także owych zdjęć!
3. Facet się mota, raz podając, że jest to efekt złego skanu, a raz ze jest to zanikanie podczas nadmierniego oświetlenia.
4. Zdjęcia, na których krzyżyki poznikały częściowo nie są prześwietlone!
5. Na innych zdjęciach o identycznej jasności krzyżyki są wyraźnie widoczne. Gdyby 'ekspert' z Claviusa miał rację, każdy krzyżyk na każdym jasnym tle powinien znikać.

To, że facet coś tam napisał ma identyczna wartość, jak twoj przykład z rosą na trawie w sprawie zdjęć aureoli na księzycu.
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Incognito77




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:53, 02 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ten facet nie jest expertem fotograficznym.


Ty tez nie - a roznica miedzy wami jest taka ze on mysli ty tylko myslisz ze myslisz.



Rose na ksiezycu wymysliles ty...
_________________
http://pl.wikipedia.org/wiki/Obni%C5%BCenie_poziomu_rozwoju_intelektualnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 02 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Poruszanie się na linkach nie było astronautom obce.
Musieli dużo, ale to naprawdę dużo ćwiczyć, przed ostatecznym występem:


Oczywiście, wszechstronny trening z imitowaniem 6-krotnie mniejszego ciążenia był niezbędny do wypracowania koniecznych nawyków i ułatwienia pracy w realnych warunkach na Księżycu. Podobnie jest dzisiaj, gdyż każdy kandydat do lotu na orbitę musi przejść szereg treningów imitujących stan nieważkości, który realizuje się pod wodą w basenie treningowym lub podczas lotu po krzywej balistycznej na pokładzie samolotów treningowych. Wszechstronny trening jest konieczny, gdyż koszty "ostatecznego występu" są nieporównywalnie wyższe i plan lotu nie pozwala na improwizację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 02 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="orion"]
Cytat:


Znikanie krzyżyków to dowód na hoax


"Znikanie krzyżyków" to bzdura wymyślona przez dyletantów, którzy posiłkowali się zdjęciami o niskiej rozdzielczości. Bzdura groteskowa, która niczego nie wyjaśnia ani nie uczy. Bzdura wymyślona dla odwrócenia uwagi od istoty rzeczy, czyli od zasadniczego tematu zdjęć jakim jest środowisko i krajobraz Księżyca.
http://img101.imageshack.us/img101/1651/crossbi3.jpg

Podobnie bzdurnymi zagadnieniami są "analizy" układu cieni i poszukiwanie gwiazd na zdjęciach robionych za dnia, refleksy świetlne w układzie optycznym obiektywu, szukanie krateru pod LMem oraz wiele temu podobnych głupot, od których racjonalna dyskusja traci jakikolwiek sens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 63, 64, 65   » 
Strona 23 z 65

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jeszcze o zdjęciach ze strony NASA
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile