W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NWO, zebrac wszystko - czego mozemy byc nieswiadomi ?   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1155
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

do 2013 marca. Czy wszyscy zginiemy ?
tak, wszyscy
0%
 0%  [ 0 ]
2/3 populacji dotychczasowej
38%
 38%  [ 8 ]
1/3
14%
 14%  [ 3 ]
nikt nie zginie
47%
 47%  [ 10 ]
Wszystkich Głosów : 21

Autor Wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:05, 20 Cze '08   Temat postu: NWO, zebrac wszystko - czego mozemy byc nieswiadomi ? Odpowiedz z cytatem

NWO zostanie wprowadzony najprawdopodobniej w grudniu 2012; w marcu 2013 nastapia silne kataklizmy (trzesienia ziemii, wielkie powodzie) -> czytaj: viewtopic.php?t=667

Na niebie pojawią się tzw. "chemtrails" -> czytaj: viewtopic.php?t=80; ktore posluza do utworzenia projekcji na niebie, majacych za zadanie przekonac ludzi do nalotu obcych i przyjecia dobrowolnie - pod przymusem jednej swiatowej religii -> czytaj: viewtopic.php?t=2571

W calych USA buduje sie puste wiezienia, ktore posluza do wsadzenia wszystkich buntownikow; jest budowany system autostrad przez hiszpanska firme - kazda gazeta, ktora pisala nieprzychylne opinie zostala wykupiona -- te pare milionow jest niczym wobec przyszlych WIELOMILIARDOWYCH zyskow; ludzie zostana zamknieci w ciasnych miastach, a na obszarach bocznych zostanie wprowadzony plan odbudowy przyrody. Miasta zostana prawdopodobnie otoczone wojskiem.
Kazdy bedzie mial chip rfid, kto bedzie chcial przetrwac, a przetrwac bedzie niezmiennie trudno. Wiecej -> filmy ENDGAME, ESOTERIC AGENDA

Codex Alimentarius, zywnosc genetycznie modyfikowana.

Podobnie podatek weglowy, to sciema; sam tworca - byly kandydat na prezydenta Al Gore - za stworzenie filmu: http://www.imdb.com/title/tt0497116/ An Inconvenient Truth otrzymal podwojna nagrode Nobla. Ciekawe czy wie on, ze klimat ziemii byl goretszy w sredniowieczu o 2.5C. Nie wierze, ze nie !
Klimat sie zmienia, bo Slonce zmienia swoja naturalna faze. Najwiekszy przekret z tym podatkiem weglowym - ale idioci 95% populacji uwierzy.
Sam sie czasami zastanawiam czy nieswiadomosc jest blogoslawienstwem. Jednak wybiore zawsze prawde i wiedze, ktora zreszta mozna wykorzystac.

Poruszam ten temat, gdyz wiele - nawet bardzo nie zostalo poruszonych w tych filmach. Ponadto wydaje mi sie, ze sa pewne rzeczy, o ktorych nawet sam moge nie byc swiadomy. Zapraszam do dyskusji. Napiszcie tez co moglem pominac / nie wiem - moge nie wiedziec o jego istnieniu.

---------------------------------------------

W ksiazce: viewtopic.php?t=2851 - w wywiadzie z iluminata na stronie 86.

Cytat:
Pan sam dojrzał tylko czubek góry lodowej - albo może trochę więcej. A ja wiem o takich rzeczach, które,
gdyby je pan poznał, skłoniłyby pana pewno do zmiany sposobu myślenia o nowym ładzie świata. Tak samo
jest w filmie Matrix. Istnieją masy -ponad 95% ludzi - niemające o niczym, w ogóle o niczym pojęcia. Oprócz
nich jest 5% - albo może nawet nie tyle - takich, którzy czują się ludśmi z przyszłości, zmuszonymi do życia
w świecie anachronicznym.
Panie Holey, my dysponujemy taką technologią, która już dziś jest na tym poziomie, który uświadamiamy
ludziom poprzez hollywoodzkie filmy z gatunku science-fiction. Odwrotu nie ma. Być może kiedyś stanie pan
po mojej stronie i przyzna mi racje. Pozbawicie świat gotówki. Kiedy to nastąpi?
Zależy to od wpływu, jaki wywrą pewne inne czynniki. Będą kolejne zamachy terrorystyczne, bo dzięki nim
udaje nam się zastraszyć masy. Ludzie na całym świecie będą nas prosić o to, żebyśmy uczynili świat

bezpieczniejszym
dla nich, a my uczynimy go takim, stosując naszą - istniejącą od dawna - technologie. Gotówka
zniknie, ale odbędzie się to równocześnie z czymś, o czym niestety nie mogę panu nic powiedzieć. Gdybym
to ujawnił, nie mógłbym pana wypuście dzisiaj do domu.

Oczywiście nie pozostawiamy też państwom arabskim ostatnich pól naftowych aż do roku 2012...

Czyżby mowa o najpotezniejszym swiatowym krachu ?

-----------------------------------

Czego mamy sie obawiac do tego 2012 grudnia ?
Czego mamy obawiac sie po ?
A na co uwazac ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
coppadonna




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie gdybaj, to co ma się wydarzyć i tak będzie miało miejsce...tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawie wszystko skomasowane w jeden krotki temat. Zwykli ludzie juz dzisiaj nie sa w stanie zatrzymac tej gehenny, ktora zaczela nas dotykac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszek




Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sonda jest źle skonstruowana - chodzi o to czy wszyscy zginiemy czy zwyczajnie umrzemy np w wyniku jakiejś pandemii?

jak wybiorę ostatnią opcję bo nie wierzę w jakieś magiczne daty to w sumie minę się z prawdą bo trochę ludzi jednak umrze do tego zakichanego 2012 choć niekoniecznie z winy NWO. Może autorowi chodziło o to ile nas będzie w 2012 - ale to juz raczej pytanie do demografów, co wcale nie oznacza że nie wierzę w jakies przesilenie bo to jest chyba nieuniknione tylko skąd ta data powtarzana jak mantra? Dajcie spokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@AndyPSV
nwo nie zostanie wprowadzony. Jest to plan pewnych... powiedzmy ludzi, których celem jest... zniewolenie ludzi.
Powyższe zdanie jest w pełni poprawne składniowo, jakby co. Człowiek, czyli ja, ty i wszyscy ci, którzy myślą, jesteśmy dziedzicami Boga. Nasza jest władza nad sobą. nwo jest planem upośledzonego... umysłu. Tak, jak lucyfer chce przewyższyć Boga, co jest nierealne, tak jego stworzenia dziedziczące po nim zazdrość, pychę, ograniczenie umysłowe, nie otrzymawszy ENERGII MIŁOŚCI nie mogą, jest to fizycznie nie możliwe zapanować nad Człowiekiem. Panować można nad czymś niższym. Istoty wyższej od siebie nie da się opanować.
Osłabmy ich obraz przez zapomnienie. Zauważcie, że wiele postów, tematów na tym forum traktuje o nwo, jakie to złe i nie dobre. Nie przeczę. Policzcie teraz posty, tematy, traktujące o tym, co dobre, właściwe, dające życie i mądrym będące.
To wy tworzycie nwo. Przez "wy" mam na myśli niemyślące istoty udające ciałem ludzi, postępujące według programu destrukcji. "My", ludzie nie chcemy destrukcji. Chcemy tworzenia, życia.
Jesteśmy (my, Ludzie) przeznaczeni do Życia. Życie to jedyna opcja dla nas, Ludzi.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus napisał:
Tak, jak lucyfer chce przewyższyć Boga, co jest nierealne, tak jego stworzenia dziedziczące po nim zazdrość, pychę, ograniczenie umysłowe, nie otrzymawszy ENERGII MIŁOŚCI nie mogą, jest to fizycznie nie możliwe zapanować nad Człowiekiem. Panować można nad czymś niższym. Istoty wyższej od siebie nie da się opanować.


Ale eliminując dużą część tej populacji, która produkuję MYŚL istoty dysonansowe albo zwane przez ludzi jako psychopaci chcą zatrzymać proces uświadomienia przez samoświadomość istoty ludzkiej jako całości...nie da rady zatrzymać rodzącej się świadomości jednostki ale można traktująć je jako ciemną masę wpłynąć na jej pole mentalne...tylko do tego mają dostęp, do naszych pól mentalnych...zmiana ich powoduje zmiane naszego postrzegania a co za tym idzie możliwość samozniszczenia...sami siebie....a rączki panów czyste..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Jeżeli nie zrozumiemy, że zło, które nas otacza tak naprawdę jest produktem nie naszym, tylko bardzo sprytnie nam podsuniętym abyśmy sami się wykończyli, to zawsze uwierzymy w zbawienie przez boga albo że on nas ochroni....Nie ochroni nas nic, czego nie będziemy świadomi...i dotyczy to wszystkiego, co nas otacza....masy będą słuchać kapłanów i ich zapewnień o miłości bożej ale brak świadomości siebie trzyma cały czas te masy w miejscu. No to do kapłanów....i jeszcze...i jeszcze....no ile tak można?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba więc wykorzystać świadomość do kreowania własnej mentalności, blokując kapłanom do niej dostęp. Trzeba nam również zrozumieć, że to w naszych rękach jest władza. My decydujemy. Ludzie.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszek




Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus napisał:
Trzeba więc wykorzystać świadomość do kreowania własnej mentalności, blokując kapłanom do niej dostęp. Trzeba nam również zrozumieć, że to w naszych rękach jest władza. My decydujemy. Ludzie.


Promujesz słuszne idee - i to tyle, bo nic z tego nie wynika.
W naszych rękach jest władza??? NO TO SKORZYSTAJMY Z NIEJ -TY ZACZYNAJ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się. Każdego dnia. Stale spotykam się z odrzuceniem społecznym, dziś skończyli rok szkolny. Nie poszedłem na apel, na którym wszyscy stali w rządku ubrani jednolicie w czarno-białe łaszki, ubrałem się, jak co dnia. Przy rozdawaniu świadectw (już w sali) każdemu towarzyszyły brawa. Przy wyczytaniu mojego nazwiska wszyscy zamilkli, jakby ... OFF. Podczas, gdy inni chodzą na libacje alkoholowe, ja uprawiam ogród działkowy taki (ładnie wszystko rośnie, ale sucho jest, mało pada...). Oj... szkoda pisać, bo przykładów jest wiele. Te są drobne, z dziś.
@tomaszek
Nakazujesz mi wykorzystanie mej władzy? Sie robi!
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus napisał:
Staram się. Każdego dnia. Stale spotykam się z odrzuceniem społecznym, dziś skończyli rok szkolny. Nie poszedłem na apel, na którym wszyscy stali w rządku ubrani jednolicie w czarno-białe łaszki, ubrałem się, jak co dnia. Przy rozdawaniu świadectw (już w sali) każdemu towarzyszyły brawa. Przy wyczytaniu mojego nazwiska wszyscy zamilkli, jakby ... OFF. Podczas, gdy inni chodzą na libacje alkoholowe, ja uprawiam ogród działkowy taki (ładnie wszystko rośnie, ale sucho jest, mało pada...). Oj... szkoda pisać, bo przykładów jest wiele. Te są drobne, z dziś.
@tomaszek
Nakazujesz mi wykorzystanie mej władzy? Sie robi!


Baccalus...co to za szkoła, z której wychodzą tacy młodzieńcy jak Ty? Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomaszek




Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus napisał:

@tomaszek
Nakazujesz mi wykorzystanie mej władzy? Sie robi!


Nic nie nakazuję, przewrażliwiony jakis jesteś - po prostu zmień świat jeśli potrafisz.
Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris




Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus arrow z tego, że dziś zakończyłeś rok szkolny, wnioskuję, iż jesteśmy w podobnym wieku Smile . Czy naprawdę uważasz, że izolowanie się od innych ludzi to właściwe wykorzystanie władzy, którą każdy z nas dysponuje? Moim zdaniem "właściwym wykorzystaniem władzy" w ujęciu walki z NWO jest głoszenie prawdy i uświadamianie jak największej grupy osób o nadchodzącym niebezpieczeństwie. Jak sądzisz, kto na tym polu więcej zdziała - człowiek, który separuje się od wszystkiego i wszystkich czy raczej osoba życzliwa i otwarta, która stara się nawiązać dialog z innymi ludźmi? Ja uważam, że zdecydowanie ta druga Very Happy .

Rozumiem Twój bunt. Znam ten ból, kiedy wszystko Cię wkurza - klasa, rodzice, fałszywi przyjaciele, niesprawiedliwość społeczna, system, w którym żyjesz itp. Sama przez to przechodzę, ale staram się nie odgradzać od świata. Wiele osób mnie lubi, bo dobrze mnie poznali, a to dlatego, że DAŁAM się im poznać. Izolacja to żadna sztuka. Sztuką jest natomiast nawiązanie tak dobrego kontaktu z innymi ludźmi, by chcieli z Tobą dyskutować o sprawach ważnych. W ten sposób udało mi się już niektórych uświadomić.

Przykro mi z Twojego powodu, Baccalus. Nie piszę tego z litości. Po prostu uważam, że nie powinno było Cię to spotkać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@AndyPSV-dobrze napisałeś,tak jak napisała Goska-wszystko skomasowane,tak jakby NWO w pigułce Smile .
Zaś ankietę uważam za...dziwną Wink .No bo nie wiemy,kiedy nadzorcy NWO (jak ja lubię ich tak nazywać Very Happy ) zaczną wprowadzać plan redukcji populacji.
To może być 2009,2012,2015,2100...
Jednak możemy m/w przybliżyć sobie tą datę obserwując postęp planu NWO.
Np.dziwne chmurki przed trzęsieniem w CHRL-to nie może być przypadek.A ponieważ zdarza się to coraz częściej...dalej sobie dopowiedzcie.

Baccalus napisał:
@AndyPSV
nwo nie zostanie wprowadzony. Jest to plan pewnych... powiedzmy ludzi, których celem jest... zniewolenie ludzi.
Powyższe zdanie jest w pełni poprawne składniowo, jakby co. Człowiek, czyli ja, ty i wszyscy ci, którzy myślą, jesteśmy dziedzicami Boga. Nasza jest władza nad sobą. nwo jest planem upośledzonego... umysłu. Tak, jak lucyfer chce przewyższyć Boga, co jest nierealne, tak jego stworzenia dziedziczące po nim zazdrość, pychę, ograniczenie umysłowe, nie otrzymawszy ENERGII MIŁOŚCI nie mogą, jest to fizycznie nie możliwe zapanować nad Człowiekiem. Panować można nad czymś niższym. Istoty wyższej od siebie nie da się opanować.
Osłabmy ich obraz przez zapomnienie. Zauważcie, że wiele postów, tematów na tym forum traktuje o nwo, jakie to złe i nie dobre. Nie przeczę. Policzcie teraz posty, tematy, traktujące o tym, co dobre, właściwe, dające życie i mądrym będące.
To wy tworzycie nwo. Przez "wy" mam na myśli niemyślące istoty udające ciałem ludzi, postępujące według programu destrukcji. "My", ludzie nie chcemy destrukcji. Chcemy tworzenia, życia.
Jesteśmy (my, Ludzie) przeznaczeni do Życia. Życie to jedyna opcja dla nas, Ludzi.

Z tego posta zrozumiałem,że powinniśmy zająć się tworzeniem szeroko pojętym.A cały plan nwo ma na celu zniszczyć twórcze myślenie u ludzi
W sumie to Ci zazdroszczę,że jesteś w stanie tak mieć na to całe NWO wysrane i nie przejmować się tym,robić swoje.
Całkiem przydatna umiejętność,taka blokada mentalna.
@Iris-to Twoje zdjęcie w avatarze? Wink
Ja dzisiaj również skończyłem rok szkolny-jacy wszyscy mili dla siebie są...a za 2 miesiące z kawałkiem znowu jeden drugiemu wilkiem :/ .
Do dupy.

Ale może Baccalus ma rację,może powinniśmy się zająć czymś o zabarwieniu pozytywnym?
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris




Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0 napisał:
@Iris-to Twoje zdjęcie w avatarze? Wink.


A w Twoim? Razz Wink W dzieciństwie zawsze umierałam ze strachu na widok tego stwora z Muminków Laughing

Nie, to nie moje zdjęcie, choć niektórzy twierdzą, że jestem podobna do Emilie Smile .

iar0 napisał:
Ale może Baccalus ma rację,może powinniśmy się zająć czymś o zabarwieniu pozytywnym?


Popieram inicjatywę, choć ostatnio mam wrażenie, że na plus wyszłoby nam tylko radosne wstąpienie w szeregi Iluminatów Twisted Evil . Przynajmniej nie zginiemy jako pierwsi Wink Rolling Eyes

Kurczę, naprawdę myślę, że uświadamianie jest najlepszą drogą i największym pozytywem w tym całym bagnie. Oczywiście uświadamiajmy tych, którzy chcą być uświadamiani Smile. Jeśli dużo ludzi dowie się o NWO, to łatwiej będzie działać. Oddolna inicjatywa ustawodawcza i takie tam bajery Very Happy Możemy też wyjść na ulice z jakąś manifestacją, ale nie chcę widzieć miny mojego ojca, kiedy będzie mnie odbierał z komisariatu Shocked Embarassed Laughing W zakładzie poprawczym przynajmniej dają darmową zupę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris napisał:

A w Twoim? Razz Wink W dzieciństwie zawsze umierałam ze strachu na widok tego stwora z Muminków Laughing

Hehe,czasem zauważam pewne moje podobieństwo do Buki:D .

Zgadzam się z tym,że uświadamianie to najlepsze co możemy zrobić.Z drugiej strony popieram postulat Baccalusa.Z tym że jest on naprawdę ciężki do zrealizowania.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kraken




Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacytuję wam ( Iris i iar0 ) to, co powiedział Szczetinin w 3 części "Anastazji":
Cytat:
Ważne, aby przebywać w atmosferze szczerości. Nie powinno być przykrości, rozdrażnienia. Zwrot “to nie
tak” w ogóle jest nieobecny. W języku starorosyjskim [także w sanskrycie – przyp. tłum.] nie ma wstrzymania
ruchu, nie ma złych słów. Starożytni ludzie wszystkich narodów żadnego zjawiska nie określali negatywnym
słowem. Ono nie istnieje – nie należy się na tym fiksować. “Niedobrze” – nie istnieje. Jeśli znaleźliście się
w ślepej uliczce, to słowa nakierowane na wyjście z tego oznaczają: obróć się w prawo, w lewo, idź do góry;
są jakby podpowiedzią dokąd iść, nie fiksują się na problemie: “stoisz nieprawidłowo”.

Proponowałbym stworzenie Frontu Działań Pozytywnych, może dogadamy się za pomocą pw, lub też tutaj?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris




Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 21 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraken napisał:
Proponowałbym stworzenie Frontu Działań Pozytywnych, może dogadamy się za pomocą pw, lub też tutaj?


Hmm a konkretniej? Na czym miałoby to polegać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak?Coś już wstępnie obmyślone?
Pytanie kieruję szczególnie do Baccalusa,ale nie tylko. Idea
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciemniacy !! Data 2012 to nic nie znacząca data; tak samo jak 1999, 2000 i 2003. Wymyślili ją iluminaci, aby zrobic zamęt w mózgach ciemnym ludziom takim jak wy, którzy takie rzeczy biorą na serio. iluminaci to najinteligentniejsi ludzie na świecie ( + masoni i jezuici ). Wiedzieli, że kalendarz majów jest przez wielu ludzi praktykowany jako dzieło prawdziwe, na którym mozna opierać swoje sądy i podejrzenia. Stąd data 2012 ( która pokrywa się również z zapowiedziami nostradamusa, a więc 1:0 dla iluminatów ).
Iluminaci to ludzie myślący globalnie i ponadczasowo. Zamachy z 11 września, tudzież zamachy w Londynie, Madrycie, Bali, Stambule, Kairze - te wszystkie zamachy, które zorganizowała " elita" ma na celu stopniowe ogłupianie ciemnych mas, takie jak wasze, mająca na celu wzbudzić strach i poczucie niebezpieczeństwa. Następstwem czego jest propaganda grudnia 2012, która z biegem czasu wzbudza w ludziach... strach i poczucie niebezpieczeństwa. Iluminaci to wiedzieli, że jesteście ciemni i troche niedowartościonowani, więc wykorzystali okazje i plan ogłupiania ludzi zwykłą, ( dawną gooebellowską ) propagandą udał się w 100%. Do tego w internecie iluminaci zamieścili wiele ciekawych informacji dotyczących tajemniczego meteorytu ( X), który ponoć zbliża się do ziemi ( i, że NASA to wie, ale nie chce was zaznajamiać, bo wasz los jest już policzony ). Wy oczywiście wzieliście to na serio, pisaliście przeróżne teorie na forum, zaczeliście powoli, ale jednak sikać w majtki, a więc 2:0 dla iluminatów.
Iluminaci wiedzieli, że ludzie są zbyt ciemni i zakompleksieni, aby takie informacji przeszły bez echa. Stąd zamieszczają w internecie filmy alexa jonesa, davida icke, Michaela Moorea ( pionki iluminackiej oski zła ), aby ludzie pomyśleli, że jednak ktoś to wszystko wie, i że dzięki takim osobom prawda jest blisko was.. A to nieprawda ! Bo celem iluminacji jest jest odkrywanie siebie( na nowo ). Ludzie muszą wiedzieć, że mają wroga, aby poczuli strach. Wy ten strach w sobie już macie, stąd takie tematy na forum, a więc 3:0 dla iluminacji.
itd, itd, itd.
WALKOWER..
ŻYJCIE DALEJ W SWOIM MATRIXIE - BIERZCIE WSZYSTKO CO JEST NAPISANE W GAZETACH, MÓWIONO W TV, SŁUCHANE W RADIU NA SERIO..
WASZ MÓŻG JEST ZLANSOWANY DO GRANIC. MUSICIE SOBIE POMÓC NAWZAJEM. ABYŚCIE NIE POPADLI W OBŁĘD. 3mam kciuki .. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiktoriusz




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym co xtc88 pisze, jest coś co daje do myślenia......, a mianowicie STRACH...... , który jest antonimem Miłości.
Przez wzbudzanie w ludziach strachu, osłabiają ich, ponieważ niczym bardziej nie osłabisz, jak strachem. Potem można już tylko zabić...... .
Cytat:
"Strach jest emocją, która opiera się na danych.
Miłość jest uczuciem, które opiera się na byciu mającym swe źródło w duszy.
Strach to energia, która kurczy, zamyka, wciąga, ucieka, chowa, gromadzi, szkodzi
Miłość to energia, która rozciąga, otwiera, wysyła, zostaje, odsłania, ofiarowuje, goi
Strach nas okrywa, miłość ukazuje nagą prawdę o nas. Strach trzyma się kurczowo stanu posiadania, miłość rozdaje. Strach więzi, miłość uwalnia. Strach rujnuje, miłość buduje. Strach jątrzy, miłość koi.
Każdy uczynek, słowo, czy myśl, zakorzeniony jest w jednym z tych dwóch uczuć. Co do tego nie masz wyboru, ponieważ nic więcej do wybrania nie ma. Ale masz za to zupełnie nieskrępowany wybór jednego lub drugiego."

_________________
„Interes, władza, maszyna - te rzeczy nie widzą człowieka, potrzebują tylko masy”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 24 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludziska w Holnadii sie juz szykują na 2012 ;]
Holandia: Szykują się na koniec świata w 2012 roku



Cytat:
Tysiące Holendrów twierdzi, że koniec świata nastąpi w 2012 roku, dlatego już teraz się do niego przygotowują gromadząc najpotrzebniejsze zapasy - informuje agencja UPI.

Agencja powołuje się na holenderski dziennik "De Volkskrant", którego reporterzy rozmawiali z ludźmi wierzącymi w szybko zbliżającą się apokalipsę. Według nich w 2012 roku wypada data, która według kalendarza Majów wyznacza koniec historii. Ma to nastąpić 21 grudnia roku 2012 o godzinie 11:11 GMT.

"De Volkskrant" pisze, że wielu z jego rozmówców już gromadzi niezbędne zapasy i buduje tratwy ratunkowe.

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/.....source=rss
nieźle no nie??STRACH JUZ JEST!
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 24 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż strach pomyśleć jaka będzie panika w grudniu 2012 Razz
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NWO, zebrac wszystko - czego mozemy byc nieswiadomi ?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile