W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Inna ksiazka  
Podobne tematy
2 ksiazki6
Fesnak Andrzej - Programowanie sukcesu 1
Zimbardo P.G. - Niesmialosc.rtf 1bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3121
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 08 Cze '08   Temat postu: Inna ksiazka Odpowiedz z cytatem

http://rs47.rapidshare.com/files/1028709.....PL.pdf#dlt
kumpel mi ja przeslal, niech ktos ja wrzuci gdzies indziej, bo cos nie moge sciagnac

co o niej sasdzie ? nachalny jesten
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 09 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OPIS
Cytat:
Pytania, których nikt nie odważył się zadać. Odpowiedzi które wstrząsną twym obrazem świata.

Dlaczego zabrania się brać te książkę do ręki ?
Dlaczego Autor dał jej tak przewrotny tytuł?

Informacje w niej zawarte mogą bowiem skłonić nas do najgłębszych refleksji, do zastanowienia się nad źródłami wiedzy, a poprzez to do zmiany naszego podejścia do życia.

Tam gdzie ludzie przestają się zastanawiać, gdzie według dzisiejszych teorii dalsze myślenie nie istniej, autor dopiero rozpoczyna !!!

Dlaczego np. na Księżycu łopotała amerykańska flaga, skoro nie ma tam atmosfery, a wiec nie ma wiatru? Jak to jest z dogmatami wiary? Gdzie właściwie są pieniądze, skoro wszyscy są u wszystkich zadłużeni? Co o światowych funduszach ma do powiedzenia wysoko postawiony bankowiec? Kto, jak i po co stworzył ziemie?

Podane przez autora fakty obnażają wybiórczość i nieprecyzyjność „prawd” podawanych przez media, które intuicyjnie często odrzucamy. Dzięki Helsingowi coraz więcej ludzi zaczyna się budzić, przestaje wierzyć w podsuwanych nam wciąż nowych wrogów i przyjaciół, w system filozofii i świętości, które – jak dziś dostrzegamy – prowadza ludzkość w ślepy zaułek.

W Niemczech książka znajduje się na szczycie list bestsellerów. Amerykanie wykupili do niej prawa za bajeczne honorarium. Wszyscy, którzy już przeczytali tę książkę stwierdzają krótko: po lekturze patrzymy na świat z innej perspektywy, już nie damy sobą bezwolnie manipulować!

Z pewnością zastanawiacie się, dlaczego nie powinniście brać tej książki do rąk. Czy to jedynie przemyślany chwyt reklamowy? Otóż nie! Z powodu prezentowanych treści zakazane zostały już dwie książki autorstwa Jana van Helsinga, którego niemieckie mass media zaliczyły do grupy "autorów niebezpiecznych", przed którymi należy społeczeństwo chronić. Zamiarem Jana van Helsinga było wstrząśnięcie Waszym światopoglądem, stąd rada: Ręce precz od tej książki! Musicie, drodzy Czytelnicy, liczyć się z tym, że po przeczytaniu tej książki nie będziecie mogli żyć tak, jak żyliście do tej pory. Być może aż do dzisiejszego dnia myśleliście: "Nikt mi o tym nie powiedział, skąd więc mogłem o tym wiedzieć?!" Być może dziś jeszcze myślicie, że sami nie jesteście w stanie niczego zmienić... Dzięki tej książce zrozumiecie, że jest zupełnie inaczej!



Cytat:
Czy naprawd´ wierzycie w te utarte frazesy, jakimi karmiono Was od dzieciƒstwa, ˝e czΠowiek pochodzi od
maΠpy, ˝e budowniczowie piramid przemieszczali kamienie tak ci´˝kie, ˝e ˝adna ze wspóΠczesnych maszyn
nie byΠaby w stanie ich podnieÊç - za pomocà jedynie drewnianych pali? Czy nigdy nie zadawaliÊcie sobie pytania,
dlaczego flaga, jakà Amerykanie rzekomo umieÊcili na Ksi´˝ycu, powiewa na wietrze, chocia˝ NASA
twierdzi, ˝e Ksi´˝yc nie posiada atmosfery, a przez to równie˝ wiatru? Czy kiedykolwiek zastanawialiÊcie si´,
dlaczego Republika Federalna Niemiec posiada Urzàd Ochrony Konstytucji, chocia˝ konstytucji nie posiada?
Czy wierzycie we wszystko, co przedstawiajà podr´czniki historii spisane r´kà naszych „wyzwolicieli" -
w myÊl zasady: Podr´czniki historii tworzà zwyci´zcy - chocia˝ Wasi rodzice i dziadkowie opowiadali coÊ zgo-
Πa odmiennego, bo przecie˝ byli cz´Êcià tej historii. Koniu wierzyliÊcie bardziej?
I dlaczego...?
Poprowadêmy dalsze rozwa˝ania wokóΠ kwestii ogólnych... Poniewa˝ wszystkie kraje na Êwiecie sà zadΠu-
˝one, rodzi si´ zasadnicze pytanie:
U kogo wΠaÊciwie?
WiedzieliÊcie, ˝e Stany Zjednoczone Ameryki PóΠnocnej nie posiadajà wΠasnych zasobów walutowych, lecz
muszà po˝yczaç dolary od Banku Rezerw Federalnych, prywatnego banku emisyjnego? A mo˝e wiedzieliÊcie,
˝e od dziesi´cioleci wszystko, co posiadajà Stany Zjednoczone, zastawione jest w tym wΠaÊnie prywatnym
banku emisyjnym?
Teraz ju˝ wiecie, co chciaΠa nam powiedzieç gazeta „Stiddeutsche Zeitung" w zwiàzku z poprzednimi wyborami
prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych: Niewa˝ne, czy prezydentem zostanie George W. Bush, czy
Al Gore - Alan Greenspan jest prezesem Banku Rezerw Federalnych...
A czy wiedzieliÊcie, ˝eJohn F. Kennedy tu˝ przed zamachem na jego ˝ycie zamierzaΠ zaproponowaç ustaw
´, która wprowadziΠaby dla USA wΠasnà, niezale˝nà od Banku Rezerw Federalnych walut´? ZostaΠ zamordowany.
Czy uwierzycie, ˝e pierwszà czynnoÊcià jego nast´pcy, Lyndona B. Johnsona, byΠo wycofanie owego
projektu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:44, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ją czytam i polecam. Van Helsing nie uzurpuje sobie prawa do głoszenia jedynej prawdy mimo że pisze o rzeczach nie do przyjęcie nawet dla wielu użytkowników tegoż forum.

Poniżej zamieszczam cytat. Wszyscy powinni wziąć sobie do serca te słowa:
Cytat:

Wiele osób żądnych wiedzy, które czerpią informacje z Internetu (i godzinami siedzą przed monitorem...), nie jest w stanie przyjąć całości przedstawianych faktów, lecz wybiera jedynie pewne ich aspekty, próbując tą fragmentaryczność uczynić częścią własnego światopoglądu.

Tak więc jeden wybiera temat oprocentowania, drugi - wolnej energii, jeszcze inny - zagadnienia związane ze środowiskiem naturalnym lub nowym ładem świata.
A może będą to iluminaci, cywilizacje pozaziemskie, obywatele Rzeszy, patriarchat? A może Watykan, przepowiednie dotyczące III wojny światowej, loże masońskie. Wybrany temat drąży się jednostronnie, znajdując jednocześnie kozła ofiarnego, który zostaje wskazany palcem i obarczony winą za każde nasze niepowodzenie, każdą porażkę, każdy problem.

Mam na myśli to, że większość z nas woli wytykać tych „złych”, podczas gdy sami jesteśmy oczywiście po dobrej stronie i nikt nie chce pozamiatać przed drzwiami własnego domu!

Jeżeli tak właśnie postępujecie, oznacza to, że zakłamaliście sens życia, to, co w nim najistotniejsze!

Ponieważ: Dobrem tylko czynicie dobro!

Inaczej mówiąc: Po owocach ich poznacie!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli nie chce ci sie sciagnac z powodu javy to poprubuj kilka razy..
ja musialem az poszukac na google, znalazlem ten sam plik na rapidshare ale tym razem mi sie udalo sciagnac...
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz: http://odsiebie.com/pokaz/1326976---8f72.html
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna książka, znalazłem w niej odpowiedź na kilka moich niejasności, min. illuminaci i ich plan i z pewnością można w niej znaleźć o wiele więcej, polecam każdemu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawie sie czyta, ciekawe teorie, niestety autor nagina/naciaga fakty, miesza gowno z zaprawa.. gdzies w polowie przestalem czytac...
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fanalityk napisał:
ciekawie sie czyta, ciekawe teorie, niestety autor nagina/naciaga fakty, miesza gowno z zaprawa.. gdzies w polowie przestalem czytac...


Podaj przykład i napisz co i dlaczego twoim zdaniem jest "gównem" a co "zaprawą".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrath




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fanalityk napisał:
.. gdzies w polowie przestalem czytac...


To nie dobrze bo tak naprawdę najlepsze\najciekawsze i chyba najważniejsze rzeczy są na końcu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mniej ciekawa jest książka Helsinga "Rozmowy ze śmiercią":

Cytat:
Co jakiś czas usłyszeć można relacje - zazwyczaj osób pracujących w hospicjach, ale również lekarzy, pielęgniarek i księży - że umierającemu krótko przed jego śmiercią ukazuje się czarna postać.
Postać, która w naszym kręgu kulturowym znana jest jako Kuma Śmierć, kostucha czy kosiarz.
Coś takiego przeżył na przykład Franz G. z Berchtesgaden, u którego pewnej nocy, przed wyprawą wspinaczkową, pojawiła się przy łóżku czarna postać, mówiąc, że "czas już dojrzał". Następnego dnia jego przyjaciel i on spadli ze skały, przy czym przyjaciel stracił życie, a on, ciężko ranny, przeżył.

Co sobie Państwo myślicie, słysząc takie historie?
Czy to wyobraźnia, halucynacje albo doświadczenia w stanie upojenia, a może po prostu obrazy z podświadomości?

Podobnie, ze zdrowym rozsądkiem, podchodziłby do takich opowieści Jan van Helsing, gdyby sam nie spotkał się z ową postacią - na dwa tygodnie przed ciężkim wypadkiem samochodowym.
Zafascynowany pojawieniem się tej istoty, będąc pod wrażeniem jej wyglądu, a przede wszystkim niesamowicie zaciekawiony, Jan van Helsing przez dwa lata próbował nawiązać z nią bezpośredni kontakt, co udało mu się w końcu w grudniu 2004 roku.
W pasjonującym i niespotykanym na świecie wywiadzie omawiane były między innymi następujące kwestie:

kim jest ta istota,
czy przychodzi po dusze,
dokąd je zabiera,
co czuje,
gdy zabiera duszę,
czy jest nieśmiertelna,
czy widziała kiedyś Boga,
czy istnieje diabeł,
czy istnieje piekło,
kto włada światem,
kiedy nadejdzie Antychryst,
co wie o Jezusie,
jak wyglądają zaświaty i wiele innych...

Kim jesteś?

Towarzyszę tobie od samego początku i będę z tobą do końca twoich dni.
Nie jestem odpowiedzialny tylko za "odchodzenie", lecz również za "przychodzenie".
Pomagam duszy oddzielać się od ciała, pomagam jej również wejść w ciało.
Nie jestem kosiarzem, jestem tym, który przekształca światło lub światłość.
Przekształcam energię, a to znaczy, że nie przynoszę śmierci, nieszczęścia czy zguby.
Zmieniam właściwości tych, którzy się pojawiają.
Pobieram energię życia (duszę) z ciała, z materii.

"Wyciągam" energię oddechu z ciała i przekształcam ją tak, by mogła dalej istnieć w wyższym wymiarze i w wyższej częstotliwości. Jestem więc tym, który przemienia (noc w dzień, cień w światło).

Śmierć jest stanem przejściowym, jest tylko zmianą częstotliwości.

Wkraczanie w życie również wymaga zmiany częstotliwości.
I ja za to odpowiadam.


Fajnie, że nam to w szkole czy uczelni notabene "wyższej" powiedzieli Laughing

btw nie ma to jak trafny tytuł tematu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie lubie mieszania spiritualizmu z ufo, atlantydami i innymi cudami..
spruboje doczytac jak wroce z urlopu Razz)..
..podam wtedy konkretne przyklady ...
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Inna ksiazka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile