W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kanibalizm -reaktywacja  
Podobne tematy
zalety i wady kanibalizmu20
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3099
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaspany




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:40, 05 Lut '08   Temat postu: Kanibalizm -reaktywacja Odpowiedz z cytatem

Czy w Chinach znaleziono wreszcie sposob na przeludnienie???.... Zgroza!!!!... wierzyc sie nie chce...
polecam art w http;//fronda.pl/-" Kanibalizm -reaktywacja"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:51, 05 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadna rewelacja.
Kanibalizm w Chinach istnial od dawna i dzisiaj na przyklad zupa z wysrobkow lub poronionych ze wzgl;edu na swoje rzekome cudowne wlaciciwosci odmladzajace jest dosc koszowna.
Ale cos moze w tym byc bo ja mam 53 a wygladam na 40.(Lustro mi to mowi codzinnie przy goleniu.A jka nie mowi to zmieniam lustro:))
I po kazdej wizycie w Chinach jakos mi sie poprawia.
W kwietniu mam tam sie z kim spotkac to zwroce uwage na to co plywa w misce.
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AzzziRel




Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 288
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:18, 09 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kanibalizm choć jest zakazany to w obszarach gdzie dochodzi do nagminnych śmierci głodowych występuje czy chcemy w to wierzyć czy nie (nie mówię już o tym o czym wspomniał Jerzy - mam nadzieję, że żartował). Jakiś czas temu zdarzyło mi się obejrzeć pewien dokument (gdzie to tego już nie pamiętam) o sytuacji w Korei Północnej, kręcony chyba przez jakiś Amerykanów (tak więc jak ktoś jest proczerwony i chce to może się zastanawiać czy to tylko propaganda, czy nie Smile). I co najbardziej zapamiętałem z owego filmu, to to, iż w rejonach dotkniętych najgorszym głodem, na targach (choć oczywiście nielegalnie) można kupić mięso wiadomego pochodzenia, więcej - nie wiem czy nie większość dostępnego tam mięsa pochodzi z ludzi. W dokumencie wypowiadali się o pewnym dzieciaku, który jako jedyny z rodziny przeżył i jakimś sposobem (już dobrze nie pamiętam) dostał się do Korei Południowej. Dzieciak ów nie chciał mówić nic o swojej rodzinie i domu ale za to rysował "ciekawe" rysunki, na których ktoś dziabał na straganie tasakiem ludzkie zwłoki. Kojarzy się z marnymi horrorami ale wydawało się bardzo realistyczne. Co ważne pewien rolnik tam zamieszkujący i to na obszarach najżyźniejszych, wypowiadał się, że przyszli do niego pewni ludzie i kazali mu porzucić uprawę wszystkiego i posiać mak. Poinstruowali go jak ma potem zbierać sok czy co tam z maku można zebrać a oni już się po to zgłoszą. Oczywiście pod groźbą śmierci. No, to ja się w cale nie dziwię, że są tam obszary gdzie głód panuje Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:20, 09 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze ,że nie ma sie czym podniecać.
"Biali" Europejczycy też wcinali ludzi na wielu ekspedycjach w Himalaje , Amazonie i inne.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze (no dobra, nie najgorsze, ale bardzo denerwujące) jest to, że wielu powie: "ohyda, wolę zdychać z glodu", a jak nadejdzie sytuacja, powiedzmy krytyczna to tak naprawde nie wiadomo, co sie zrobi.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:13, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałbym pewne opory ale gdybym był baaaardzo głodny, pewnie bym się skusił. Po co nam ciało po śmierci ? Zmarłemu już chyba wszystko jedno prawda ?

-Jak zmniejszyć głód i bezrobocie w Polsce ?
-Namówić głodnych by zjadali bezrobotnych : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 12:15, 13 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kanibalizm w Biblii


Jezus aktywnie zachęcał do kanibalizmu:
"Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje" Mt 26, 26; a także Mk 14, 22; Łk 22, 19

Nie może być aż taki zły, miłościwy Bóg uznaje go jako akceptowalną formę pokuty za grzechy:
"Będziecie jedli ciało synów i córek waszych." Kpł 26, 29
"Będziesz zjadał owoc swego łona: ciała synów i córek" Pwt 28, 53
"Każdy pożera ciało bliźniego; odgryza na prawo, a przecież łaknie, zjada na lewo, lecz się nie nasyca." Iz 9, 19
"Twoim ciemięzcom dam na pokarm własne ich ciało, własną krwią się upiją jak moszczem." Iz 49, 26
"Sprawię, że będą jedli ciało swoich synów i córek; jeden będzie jadł ciało drugiego" Jr 19, 9
"Dlatego ojcowie będą jedli synów pośrodku ciebie, a synowie jeść będą swoich ojców" Ez 5, 10

Nawet jeśli gotujesz i zjadasz własne dzieci, nie oznacza to, że jesteś nieczułą matką:
"Ręce czułych kobiet gotowały swe dzieci: były dla nich pokarmem" Lm 4, 10

http://biblia.pismo-swiete.pl/kanibalizm.html

Co oni mają - ci żydzi - z tym kanibalizmem ? Czy była to praktyka powszechnie stosowana . Skoro umieszczają takie zapisy w świętych księga to znaczy że kanibalizm był praktykowany przez żydów . Czy kanibalizm to esencja "żydostwa" , przetrwanie za wszelką cenę , choćbyś miał pożreć własne dzieci .

Oczywiście jeśli kanibalizm nie wynika z kultury , wynika z przeraźliwego głodu . I w naszej historii , nawet niedawno bo w XX wieku przypadki kanibalizm z powodu głodu są powszechnie znane . Ale po co w świętych księgach robić zapisy świadczące o niespotykanej skali głodu wywołanej czy to wojną czy to nieurodzajem . Strach , strach potrzebny jest do kontroli .

Nikt z nas nie może powiedzieć że w określonych warunkach nie spożywałby ludzkiego mięsa . Ja mogę sobie mówić , że bym się prędzej zabił niż bym z głodu zjadał drugiego człowieka . Ale nie wiem , nie wiem czy bym nie stchórzył przed śmiercią i bym wybrał pożeranie własnych dzieci . czt bym przeszedł ostateczny egzamin na żydowskość Wink



"26 Kiedy król izraelski przechodził po murze, pewna kobieta zawołała do niego: Wspomóż mnie, panie mój, królu! 27 Odpowiedział: Pan ciebie nie wspomaga, z czego ja mam ciebie wspomóc? Czy z klepiska lub tłoczni? 28 Następnie król rzekł do niej: Co tobie jest? Odpowiedziała: Ta oto kobieta powiedziała mi: "Daj twojego syna, a zjemy go dzisiaj, mojego zaś syna zjemy jutro". 29 Ugotowałyśmy więc mojego syna i zjadłyśmy go. Dnia następnego powiedziałam do niej: "Daj twego syna, żebyśmy go zjadły", lecz ona ukryła swojego syna. 30 Kiedy król usłyszał słowa kobiety, rozdarł swoje szaty. Gdy zaś przechadzał się po murze, lud widział, że pod spodem nosił wór na swoim ciele. " http://www.biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1260&werset=28#W28
Wytłuszczony fragment , kolejna "esencja" żydłaków : Daj twojego , lecz swojego nie da , choć obiecała.

Jak to możliwe że sekta rybaków kanibali zaszła tak daleko , Musieli cesarzowi dzieci podsyłać do dymania Wink
Wyobraźcie sobie Jezusa na krzyżu którego żywcem pożera tłum . Żyda zjedzonego przez żydów .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 14 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem. Ja bym zjadł.

Ale temat kanibalizmu w ST i NT także są ciekawą kwestią do porównania. O ile w NT można mówić o kanibalizmie symbolicznym (jak ktoś chce to się da), a w ST to to co przykładowo sam wklejałeś.

Naturalnie "pomost" kanibalizmu został celowo przerzucony na KRK, a właściwie na NT, który został ukuty w obecnej postaci wiadomo gdzie i kiedy. Bo kanibalizm pochodzi od żydów, ale Chryst nie był Żydowski. Ten musiał, resztę wymazano ze świadomości.

I teraz "wierni" co niedzielę zapierdalają do "świątyń", w których z oddaniem oddają się aktowi kanibalizmu. I myślą, że to jest droga do "zbawienia". No... Numer stulecia normalnie, obok całej reszty im podobnych.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 27 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Rosja: kanibale zjedli 30 osób Rusłan Szoszyn 26.09.2017

Rosyjska policja Rosyjska policjaFoto: youtube

Policja zatrzymała rodzinę, która przez ponad dwadzieścia lat zabijała ludzi i sporządzała z nich potrawy.

Rosyjskie media donoszą, że rodzina kanibalów została aresztowana w obwodzie krasnodarskim. Lokalny portal bloknot-krasnodar.ru podaje, że na trop seryjnych morderców wyprowadził telefon komórkowy, który zgubił mężczyzna. W telefonie znaleziono liczne zdjęcia, na których sprawca pozował wraz z częściami ciał swoich ofiar. MSW Rosji potwierdziło zatrzymanie właściciela telefonu, ale nie podało żadnych szczegółów.

Tymczasem lokalne media podają, że zatrzymano również żonę podejrzanego, która przez ponad 20 lat pracowała jako pielęgniarka w wojskowej szkole lotniczej w Krasnodarze. – Kobieta wskazała na zdjęciach ponad 30 ofiar, które wraz z mężem zabijali, a później jedli ich ciała. Osoby te dotychczas były uważane za zaginione – podaje bloknot-krasnodar.ru, powołując się na źródło w MSW.

Portal podaje, że rodzina mieszkała w akademiku wojskowej uczelni i prawdopodobnie zapraszała do siebie na obiady kursantów. W pokoju znalezione zostały zamarynowane fragmenty ludzkich szczątków, a również nagrania wideo oraz przepisy na potrawy, które zabójcy przyrządzali ze swoich ofiar. Znaleziono zostało również zdjęcie z datą 28.12.1999, na którym widnieje upieczona ludzka głowa, położona na talerzu z mandarynkami.
http://www.rp.pl/Swiat/309269915-Rosja-kanibale-zjedli-30-osob.html#ap-1
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:10, 03 Sie '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem






Kanibalizm jest fajny Laughing

I promowany od lat Wink :





Very Happy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 18 Sty '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Zadna rewelacja.
Kanibalizm w Chinach istnial od dawna ..........
Jerzy
okazuje się (nie pierwsze to tego typu wieści bo są i aktualne), że nie tylko w Chinach
https://www.bibula.com/?p=138153
Cytat:

Kanibale z UPA

Wiedzieliście Państwo, że banderowcy uprawiali kanibalizm na swoich, pomordowanych przez siebie ofiarach?

Dostałem dziś po południu z jednego z portali społecznościowych, na których publikuje, szokujący list na ten temat, od pewnej starszej mieszkanki południowej Polski, po uprzednim przesłaniu tej Pani filmu ze starym wykładem, a tak naprawdę opowieścią prof. Wiktora Zina, której kanwą było prawdziwe zdarzenie, jakie miało miejsce w Wigilię Świat Bożego Narodzenia 1942 roku.

Opowieść Prof. Wiktora Zina o banderowskim mordzie w wigilię Bożego narodzenia. Ukraińscy kuzyni bez żadnej litości, z zimna krwią zamordowali swoich polskich siostrzeńców w wigilijna noc. To swoista przestroga dla obecnego pokolenia polskich durni, którzy po 24 lutego zapadli na chorobę banderamoku, że obecnie nic podobnego się nie powtórzy i będzie inaczej, niż wtedy. Nic bardziej mylnego w takim rozumowaniu, bo to typowa droga samo oszustwa. Historia właśnie kończy zataczać koło i jest tylko kwestia czasu, że ponownie się powtórzy, będąc straszliwym przebudzeniem dla tych, którzy uwierzyli w podawane im przez obecna propagandę kłamstwa. Pozycja obowiązkowa w każde święta.

 

Link: https://youtu.be/IRK63hszd3I

Dokładnej lokalizacji miejsca obecnego zamieszkania i jej nazwiska, z oczywistych względów, nie opublikuje, bo byłoby to równoznaczne ze skazaniem jej osobiście, oraz całej rodziny tej Pani w obecnej atrapie Polski, na dosłowny medialny lincz, a w niczym też nie przesadzę, gdy stwierdzę, że i na bezpośrednie zagrożenie życia jej samej i jej najbliższych również, ze strony odmóżdżonych, sfanatyzowanych, polskojęzycznych sług Ukrainy, jakich masowy wysyp nastąpił po 24 lutego bieżącego roku, niczym eksplodujący nagle, nie wiadomo skąd gejzer cuchnących fekaliów, które zatruły do końca i tak już niezbyt zdrowa atmosferę, panującą po dwuletnim, ordynarnym oszustwie operacji psychologicznej Davida 19.

Opisuje ona w nim historie starszego brata swojego taty, którego rezuny z UPA schwytały w specjalnie zastawionej na niego zasadzce 22 grudnia 1945 roku, i którego następnie po bestialskich torturach rozerwano końmi, a potem poćwiartowano, ugotowano, upieczono i w całości po prostu… zjedzono!

Pewien Ukrainiec, sąsiad jej babci, mieszkający w gospodarstwie znajdującym się nieopodal jej domu, dwa tygodnie później przyniósł 6 stycznia 1946 roku, w Wigilię greckokatolickiego Bożego Narodzenia, zawinięty w gazetę kawałek ciała jej zamordowanego przez upowców syna, który się z niego ostał i rzucając go na stół w jej kuchni, wycedził szyderczo przez zęby, z nie schodzącym mu z twarzy uśmiechem… ,,Masz tu kawałek schabu swojego Janka”.

Dlatego podtrzymuje i to z jeszcze większą mocą, swoje wszystkie, wcześniejsze twierdzenia, które głoszę od dziesięciu lat, czyli od samego początku mojej Kresowej działalności, iż wszystkich miejsc kaźni, dziesiątek tysięcy Polaków, spośród setek tysięcy zamordowanych przez banderowców, nie da się już nigdy ustalić, ani też odnaleźć ich szczątków, a tym samym udokumentować ostatecznej, prawdziwej liczby polskich ofiar ukraińskiego ludobójstwa, nie mającej nic wspólnego z obecnie zafałszowaną cyfrą, podawaną do wierzenia polskiemu społeczeństwu przez kłamców i fałszerzy historii, autorstwa reżimowych inżynierów dusz i kreatorów kłamstw, jako obowiązujących, jedynie słusznych, objawionych przez nich maluczkim prawd wiary, a tym samym doprowadzić do ich godnego, chrześcijańskiego pochówku, z tego prostego powodu, gdyż najzwyczajniej w świecie, co i tak nadal brzmi porażająco w dosłownym tego słowa znaczeniu, iż bardzo wiele z polskich ofiar OUN – UPA, zostało najzwyczajniej w świecie, skonsumowanych przez swoich banderowskich morderców.

Jak napisała dalej w swoim liście, w bunkrach UPA, okresy zimy, wbrew twierdzeniom współczesnej, banderowskiej propagandy, nie należały do łatwych i często brakowało zapasów żywności, by wykarmić kryjących się w nich tysięcy bojców spod znaku tryzuba, które to braki w aprowizacji w mięso, będącym podstawowym źródłem białka, niezbędnego do przetrwania w tak extremalnych, panujących wtedy, warunkach bardzo ostrych zim, nadrabiano odpowiednio przygotowanymi zasobami, z… pomordowanych wcześniej przez upowców ich polskich ofiar!!!

Sama świadomość tego faktu, dosłownie mrozi krew w żyłach i wywołuje u każdego normalnego człowieka po dzień dzisiejszy odruch wymiotny na samo wspomnienie czegoś podobnego, bo brzmi to jak relacja z jakiegoś arcy zwyrodniałego, bo nie mieszczącego się w żadnych cywilizowanych normach horroru, w którym sam szatan i jego demony, grały pierwszoplanowe rolę architektów tego ponurego dramatu i były także autorami tego samego scenariusza dla wszystkich uczestników tego diabelskiego sabatu, do udziału w którym banderowcy zgłosili się samorzutnie, na ochotnika, by odegrać w nim rolę, najgorliwszych ze wszystkich sług Lucyfera.

Zdumiewa zarazem w tym wszystkim, także coś jeszcze, a mianowicie, że znajomość tych porażających faktów, nigdy nie została podjęta przez kogokolwiek w celu ich wyświetlenia, zarówno w czasach tzw. komuny, ani też w żadnej z trzech dekad istnienia nowotworu o nazwie III RP, przez naczelną agendę tego ,,parapaństwa”, specjalnie ponoć do tego powołana, by zajmowała się ona również takimi właśnie sprawami, czyli tzw. zatroskanego o polska pamięć narodowa IPN. I do dziś instytucja ta z wiadomych już dziś wszystkim, powodów, nawet nie spojrzała w stronę tego tematu, nie mówiąc już nawet o choćby li tylko, jego powierzchownym dmuśnięciu. Jak zresztą wielu innym, niewygodnym obecnemu układowi niewładzy bantustanu Ukro-Polin także, o ironio, pomimo tego, że żyje wciąż wielu świadków tego ukraińskiego zdegenerowania i zwyrodnialstwa tamtego czasu, żywcem wziętego z najmroczniejszych zakątków piekła, którym jest nasza planeta, gdzie zdziczały kanibalizm był normą dnia codziennego i wyznacznikiem całkowicie upadłej na samo dno natury i charakterów ludzkich – plemion i narodów go praktykujących, przez wiele długich wieków, a także ich głównym znakiem rozpoznawczym, podobnym banderowcom potworów, o których czytaliśmy dotąd, jedynie w takich mrocznych powieściach na ten temat, jak np. , Przygody Robinsona Crusoe” Daniela Dafoe; ,,Do ostatniej kości” Camille De Angelis; ,,Historia Kanibalizmu” Constantine Nathan i wielu innym, im podobnym, i jedynie słyszeliśmy o postaciach, równoznacznych banderowskim bestiom w ludzkiej powłoce, osobnikach stosujących te same praktyki wyrafinowanych zbrodni, co oni, jak dyktator Haiti François Duvalier, dyktator Dominikany Rafael Leónidas Trujillo, czy Idi Amin, zwany pieszczotliwie przez swoich poddanych, rzeźnikiem Ugandy, oraz samozwańczy Cesarz Republiki Środkowo Afrykańskiej Jeana-Bédela Bokassy, którzy, tak jak banderowscy ludobójcy czasów drugiej wojny światowej, co widać już całkiem wyraźnie w obecnym czasie, są dzisiaj już bez żadnego zażenowania, udawania, czy zachowania choćby minimum pozorów, otwarcie promowani i kreowani, na wzory moralności i bohaterskich obrońców zasad, wprowadzanych przez globalistycznych władców, rękami takich właśnie, podległych im szumowin, na wcześniejszym etapie ,,mądrości” dziejów, tj. wszystkich wartości zachodniej demokracji staro – nowego ładu, cokolwiek się pod tym bełkotem kryje, które z niezrozumiałych dla nich powodów, zostały na wiele długich dziesięcioleci powstrzymane przez palecBoży, by przedwcześnie nie skaziły Ziemi i nie zniewoliły przed wypełnieniem czasu całej ludzkości, a teraz ponownie wyszły na świat z czeluści mrocznej otchłani, by dopełnić swego dzieła oszustwa, zwiedzenia i zagłady tych, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale ponad wszystko ukochali kłamstwo.

Więc czego jeszcze nie pojmujesz mój drogi rodaku?

Jacek Boki

25 Grudzień 2022 r.


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 18 Sty '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przyszłości którą nam zgotują człowiek będzie dostarczał energię niczym w Matrixie. Z tym że w filmie światem rządziły roboty, a my ludzie będziemy mieć urządzenia które będą pozyskiwały energię z naszego ciepła, a ludzie chorzy z większą temperaturą ciała , będą dostarczali więcej energii, dlatego korporacje będą przemycały w żywności czy lekarstwach środki podnoszące temperaturę ciała obywatela.
Możne też będą urządzenia do wykorzystania krwiobiegu ( przepływu krwi w ciele ) niczym koło wodne wykorzystuje rzekę do pozyskania energii.


Rozwiązany też zostanie problem cmentarzy i pochówków, na razie religie stanową największy problem, ale w przyszłości zostaną zmarginalizowane co już obserwujemy i będzie można pozyskiwać z ludzkiego ciała, czy to nawozy czy karmę dla zwierząt.

A co najważniejsze będą kontrolowali długość twojego życia, jak już robią, ale skuteczniej dzięki postępowi.


Takie wróże na przyszłości Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 18 Sty '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie w mojej Very Happy - ja się na to nie piszę.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 18 Sty '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
nie w mojej Very Happy - ja się na to nie piszę.


Spokojnie jest wielka szansa, że tego nie dożyjemy Very Happy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kanibalizm -reaktywacja
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile