W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
2 ksiazki  
Podobne tematy
Inna ksiazka10
Fesnak Andrzej - Programowanie sukcesu 1
Zimbardo P.G. - Niesmialosc.rtf 1bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2669
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 10 Cze '08   Temat postu: 2 ksiazki Odpowiedz z cytatem

Josepf Murphy - Potęga Podświadomości (.PDF)

Jedna z najbardziej wartosciowych ksiazek jakie czytalem w zyciu. Jesli twierdzisz, ze to sciema to zastanow sie lepiej, odpocznij miesiac i wykorzystaj zawarte w ksiazce wskazowki.
Znajdziesz tutaj klucz do wszystkich magicznych 'uzdrowien', cudow.
Wszystko jest w Twoim mozgu.

Cytat:
Książka ta jest sztandarowym dziełem Josepha Murphy`ego. Dowodzi ona, że procesy psychiczne przebiegające poza naszą świadomością i bez jej udziału, będące ważną częścią naszej osobowości, mogą być wykorzystane w sposób celowy, po naszej myśli. Służą temu specjalne techniki, zbadane, sprawdzone i opisane w tej książce, poparte konkretnymi przykładami.




http://rapidshare.com/files/31792992/Murphy_Joseph_-_Potega_podswiadomosci.zip
http://www.megaupload.com/pl/?d=C4RWDDK3
http://rapidshare.com/files/34901038/Jos.....347_ci.rar
http://www.megaupload.com/pl/?d=C4RWDDK3
(ktorys z tych linkow powinien dzialac napewno)
@Bimi: temat jest zwiazany z tematyka forum (objawia faktyczna prawde o cudownych uzdrowieniach).

--------------------------
Centralna Agencja Psychodeliczna

Właściwości LSD na początku lat 50. zainteresowały CIA. Skoro psychoaktywne działanie może wywołać nawet jedna dwudziestotysięczna grama LSD, to wynika z tego, że do wprawienia całej populacji Stanów Zjednoczonych w narkotyczny odlot wystarczy parę, najwyżej paręnaście kilo narkotyku.

W głowach decydentów CIA pojawiła się wizja bardziej nawet przerażająca od sąsiadki czarownicy w kolorowej masce - wizja radzieckich agentów zatruwających całe amerykańskie społeczeństwo białym proszkiem przemyconym w jednej walizce. Agencja od 1947 roku prowadziła specjalny program badania substancji psychoaktywnych pod kryptonimem MK-ULTRA, którego szef Sidney Gottlieb był otwarty na wszystkie możliwe pomysły, w tym najbardziej ekscentryczne.

Gottlieb uznał, że przede wszystkim nie można dopuścić, żeby LSD trafiło w ręce radzieckich naukowców - zaczął więc importować duże ilości narkotyku do USA na koszt amerykańskich podatników w zamian za gwarancję, że firma Sandoz nie będzie oferować go na wolnym rynku.

Importowana substancja trafiła do licznych szpitali i ośrodków akademickich współpracujących z CIA. Naukowcy prowadzili tam badania nad LSD, próbując odpowiedzieć na najbardziej nurtujące agencję pytania: czy za pomocą tego środka można zmienić czyjąś psychikę, czy można "odwrócić" agenta, czy można spowodować masową panikę, zatruwając wodociągi?

Projektem MK-ULTRA zajęła się tzw. komisja Churcha badająca w połowie lat 70. nielegalną działalność CIA. Chociaż archiwa projektu zniszczył w 1973 roku ówczesny dyrektor agencji Richard Helms, z tego, co udało się ustalić kongresmanom, wyłonił się dość ponury obraz eksperymentów prowadzonych na ludziach bez ich zgody i wiedzy (pacjentach, więźniach, żołnierzach). A także panujący przy tym bałagan, w którym LSD było dostępne praktycznie bez ograniczeń dla psychiatrów, psychologów, a w końcu każdego, kto potrafił wymyślić dowolny pretekst, by poprosić o próbkę do "badań".
http://hyperreal.info/psychodeliczny_odlot_kota
wiecej o eksperymentach w ksiazce autora LSD: http://rapidshare.com/files/121450137/Al.....%20target=
@bimi: daj mi zyc 4 posty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
roala42




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potęga podświadomości - zgadzam się całkowicie. Jest to najlepsza książka jaką również i ja przeczytałam. Jest to książka do której bardzo często powracam i którą mam zawsze pod ręką (a właściwie przy łóżku).
Serdecznie polecam wszystkim.
Dodaje pozytywnej energii.
Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
LOLEK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam Bartłomieja Dobroczyńskiego, najlepszego wykładowcę z Psychologii jakiego miałem zaszczyt poznać na studiach i w szczególności najlepsza książkę dotyczącą podświadomości/nieświadomości pt: "Ciemna strona psychiki"
Dzięki niej można próbować zrozumieć co jest czym.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Książka świetna! Czytałem ją ze 4 lata temu, i do dziś od czasu do czasu odświeżę jakiś fragment. Polecam także!

Zastanawiające jest jak bardzo wpasowuje się w ideę, która coraz częściej wita w dokumentach, i innych książkach interesującej nas tematyki. Sprowadzająca się do uświadomienia wartości myśli i jej oddziaływania na prozaiczne życie, jak wielkie piętno potrafi odcisnąć. Dowodzi tezy o boskim pierwiastku; pierwiastku twórczym w każdym z nas. Łagodnie balansuje między wyznaniami, nie obraża uczuć, acz wyraźnie zaznacza o podświadomości, Wyższym JA - indywidualnej boskości - delikatny wyraz peryferyjnego ateizmu, a zachęta ku budowie wewnętrznej wiary we własną "moc".

Świetnie napisana, prostym przystępnym językiem obfituje w obrazowe wyjaśnienia i przykłady.
Pierwsza książka która "zaczęła otwierać moje oczy" na rzeczywistość, odmienność świata, nie takiego jaki nam sprzedają na każdym kroku.

Ale recenzje se strzeliłem Laughing Łech!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 01 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podświadomość (nieświadomość, ciemna strona psychiki) to istotna sprawa egzystencji, gdyż po prostu działa.

Ale również w drugą, tą negatywną stronę; jak podświadomość np. modelki podchwyci "odchudzaj się za wszelką cenę, będziesz na topie" to później mamy ledwo żywą anorektyczkę.

Podświadomość potrafi - albo budować albo niszczyć - ponieważ nie odróżnia "dobra" od "zła" i daje co chcesz na zasadzie: prosiłeś, dostajesz (jak lampa Alladyna:)
Więc dobrze zastanów się czego tak naprawdę oczekujesz i czy na pewno jest to dla Ciebie dobre i właściwe w dłuższej perspektywie.

Zastanów się czy w dłuższej perspektywie życzenia, które się niejako spełniły nie zaczęły być uciążliwe i czy na pewno tego potrzebowałeś.
Drogi realizacji zamierzeń via podświadomość potrafią być bardzo pokrętne (przykład podobno autentyczny ale jeśli nawet nie obrazuje mechanizmy psychiki, których nie jesteśmy świadomi).

przykład: ktoś wpoił podświadomości cel: potrzebuję 5 tys. dol., mija pewien czas i w wypadku samochodowym ginie brat, ubezpieczenie za śmierć w wyniku wypadku wypłaca rodzinie 5 tys. dol.

Lepiej więc zastanowić się 100 razy zanim się czegoś zachce, tym bardziej, że nawet złotą rybkę można by zamęczyć naszymi życzeniami a w szczególności "życzeniami".

p.s. ostatnimi czasy pojawiło się wiele książek, filmów np. sekret na temat działania podświadomości.
ogólnie też uważam, że nwo (Bohemian Grove) bazuje na tej sferze psychiki ludzi modelując ją na swoje potrzeby: kupuj, sprzedawaj, żyj i o nic nie pytaj, my się wszystkim zajmiemy etc.

ciemna sfera = ciemne skutki (efekty); po owocach ich poznacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw Cię ignorują.
Potem śmieją się z Ciebie.
Później z Tobą walczą.
Później wygrywasz


Mahatma Gandhi

Roala ten tekst z tego co ja wiem to nie Gandhiego, ale Włochatego, tylko nie pamietam z jakiego nagrania. Zespół punkrockowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roala42




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:54, 03 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ya, jest to cytat Mahatmy Gandiego, sprawdź sobie w cytatach. Smile
Pozdrawiam
_________________
LOLEK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


2 ksiazki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile