W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Reklama meczu Polska-Niemcy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 5611
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy uważasz, że ta reklama jest skandaliczna?
Tak
33%
 33%  [ 10 ]
Nie
66%
 66%  [ 20 ]
Wszystkich Głosów : 30

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 27 Maj '08   Temat postu: Reklama meczu Polska-Niemcy Odpowiedz z cytatem

na tvn'ie właśnie obsmarowują reklamę, że niby obraża...


a mi się właśnie podoba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama niby zabawna. Szkoda tylko, że gdyby w Polsce ukazała się reklama ukazująca Niemców w krzywym zwierciadle, to by był skandal na całą Europę - jeszcze większy niż ten z "małżeństwem" Fay. Wyobraźcie sobie miliony Niemców zjeżdżające do Polski by solidaryzować się z "prześladowaną" przez "polskich nazistów" niemiecką mniejszością. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko tej reklamie.
Na ostatnich czy przedostatnich mistrzostwach świata w piłce nożnej mecz Polska-Niemcy był w Polsce prezentowany jako wielkie wydarzenie w sporcie. Taka odwieczna wojna polsko-niemiecka. Widać w Niemczech jest podobnie.

A tak, żartem: No skandal! oczywiście, że tak! Trzeba coś z tym zrobić, to karygodne. Może jakiś bojkot ? Smile

Jeszcze brakuje polskiej interwencji dyplomatycznej, albo obrazy prezydenta na Niemców i Niemcy wogule.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie kumam tej reklamy?!?
Ktoś dojczlandom buchnął auto, albo zostało odholowane przez pomoc drogową bo w paskudnym stanie było. Kolesie lali przy hymnie Niemiec. Po malunkach na twarzy wnioskuje że to niemieccy kibice po meczu. I chyba ktoś im łomot spuścił.
I niby co tu ma Polaków obrażać.



XTC a jak wywnioskowałeś że to Polacy zajumali dojczlandom auto

_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja też uważam, że reklama nie dyskreminuje Polaków jako narodu. Dla Mnie to np. zaszczyt, że jesteśmy najlepszymi złodziejaszkami samochód w europie. Jesteśmy najbardziej inteligentnym narodem w europie ( co nie zmienia faktu, że to nadal ciemny lud, ale powoli się rozjaśnia na horyzoncie i widzę symptony przebłysku ) Cool
Poprostu Niemcy mają ciężkie poczucie humoru; trudno jest je zrozumieć, więc dla Mnie i chyba dla was to bardzo fajna reklama, ukazujący wyższośc Polaków nad Niemcami, chodźby w tym jednym czynniku ( kradzież samochód, itp ).. Oczywiście w reklamówce wystapił przekaz podprogowy.. Dzięki tej reklamie ludzie , którzy za bardzo nie interesują się piłką nożną zasiądą przez tv, ponieważ została ich ( niemca ) urażona duma.., bo Polacy ukradli wóz i trzeba jakoś wspomóc swoich piłkarzy ( choćby 3maniem kciuków ) aby ci przeklęci Polacy dostali po dupie.. Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że to inny problem.
Taki reklamy moga byc ok tak tylko dziwnie sie składa że to wciąż Niemcy robia takie reklamy a,jakos w druga strone nie widze
Ciekawe czemu?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
Ja uważam że to inny problem.
Taki reklamy moga byc ok tak tylko dziwnie sie składa że to wciąż Niemcy robia takie reklamy a,jakos w druga strone nie widze
Ciekawe czemu?


Dokładnie - ciekawe czy też odbieraliby to jako żart.
Skoro nam sugerują złodziejstwo to proponuję reklamę sugerującą Niemcom, że najpierw napadają sąsiada i zabijają mu syna, a potem gdy ten z innymi przegania ich w cholerę domagają się zwrotu pieniędzy za pozostawiony majątek.

Niestety nigdy nie będzie reklam "w ich stronę" dokąd nie będzie polskiego, niezależnego rządu i telewizji, więc obrażanie i poniżanie nas będzie im uchodziło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby polacy zrobili reklamę przy której kibice leja podczas hymnu to momentalnie sprawa trafiłaby do prokuratury i jej producent szybko by tego pożałował.
dlatego w drugą stronę nie widzisz - bo w polsce panuje mentalna i prawna komuna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 28 Maj '08   Temat postu: Re: Reklama meczu Polska-Niemcy Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
na tvn'ie właśnie obsmarowują reklamę, że niby obraża...

Reklama meczu jest zajebista!
Co do polaków jako złodziei, to nie ma się o co obrażać. Był czas, że faktycznie kradli w niemczech, że tylko gwizdało.
Jak ojciec jechał z chłopakami do roboty, to jeden miał gilotynkę do ucinania łańcuchów, którymi zabezpieczano rowery. Dużo by mówić o tym jak kradną narzędzia na budowach, nie wspominając już o tak prymitywnych praktykach jak kradzież odzieży używanej z pojemników na zbiórkę. Wszystko to zwlekali do polski.
Dużo by opowiadać.
Ale cóż się dziwić.
U nas była bieda, że aż piszczało, oni byli na wyższym poziomie od nas.
Nie dziwię się, że tak jesteśmy przez niemców odbierani.
Dzisiaj na pewno tak już nie jest. Ale nasza przeszłość jest faktem. Tak było. Byliśmy biednym, bogobojnym i zabobonnym krajem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Dla Mnie to np. zaszczyt, że jesteśmy najlepszymi złodziejaszkami samochód w europie. Jesteśmy najbardziej inteligentnym narodem w europie

Rozumiem, że to była forma żartu.
Jesteśmy jednym z najgłupszych narodów w Europie, świadczyć może o tym np ilość kapliczek i krzyży przydrożnych... Smile
To, że naród kradnie, świadczy o tym jak nisko upadł.
Ktoś kogo się okrada nie traktuje złodzieja jako super mądrego, przebiegłego, tylko raczej jako prymitywnego dziada, który nie potrafi w inny sposób osiągnąć pieniędzy.
Fakt, że historia nas nie oszczędzała... no ... ale...
Bardzo śmieszy mnie postawa Kościoła Katolickiego, który przestrzega, że zachód jest zepsuty, prymitywny i zły, aby nie brać z nich przykładu.
Ale to tak naprawdę my jesteśmy dziadami, i my pracujemy na innych a nie inni na nas...

Zresztą co do tego okradania, to nie trzeba patrzeć na niemców. Jak wyglądała praca polaków za komuny w zakładach państwowych. Kradli, że aż piszczało.
Polacy mieli to już we krwi, że to co państwowe to nasze, więc się należy, to trzeba zabrać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:

Rozumiem, że to była forma żartu.
Jesteśmy jednym z najgłupszych narodów w Europie, świadczyć może o tym np ilość kapliczek i krzyży przydrożnych... Smile
To, że naród kradnie, świadczy o tym jak nisko upadł.
Ktoś kogo się okrada nie traktuje złodzieja jako super mądrego, przebiegłego, tylko raczej jako prymitywnego dziada, który nie potrafi w inny sposób osiągnąć pieniędzy.
Fakt, że historia nas nie oszczędzała... no ... ale...
Bardzo śmieszy mnie postawa Kościoła Katolickiego, który przestrzega, że zachód jest zepsuty, prymitywny i zły, aby nie brać z nich przykładu.
Ale to tak naprawdę my jesteśmy dziadami, i my pracujemy na innych a nie inni na nas...

Zresztą co do tego okradania, to nie trzeba patrzeć na niemców. Jak wyglądała praca polaków za komuny w zakładach państwowych. Kradli, że aż piszczało.
Polacy mieli to już we krwi, że to co państwowe to nasze, więc się należy, to trzeba zabrać Smile




100% racji

Mnie wkurzyły tylko dzisiejsze wypowiedzi naszych cudnych wykształconych dziennikarzy z TVP którzy to z pianą na ustach pomstowali do Niemców jak tak można na biednych Polaczków najeżdżać. Nie widzą tylko tego że, co taki Niemiec ma sądzić o polakach jak jedyne co o nas wie to relacja w TV o kolejnym rozbitym gangu polskich przytępawych złodziejaszków, No oczywiście w tym samym czasie my Polaczki możemy bezkarnie przeklinać cały świat z żydami, murzynami, Rumunami, Ruskami na czele no bo przecież wiadomo ze Bułgarka w Polsce to dziwka, Rumun to żebrak, murzyn to pewno się nie myje. Ale niech tylko w świecie ktoś burknie coś złego na polaka to już skandal międzynarodowy. Nie ma się co oszukiwać nie jesteśmy ani najmądrzejszym, ani najbystrzejszym narodem w Europie. Ale już w zawiści, zacietrzewieniu, samochwalstwie możemy śmiało konkurować w świecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82
Twoja wypowiedź budzi we mnie pewną obawe...brzmisz jak Polnofob Evil or Very Mad Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Smokie82
Twoja wypowiedź budzi we mnie pewną obawe...brzmisz jak Polnofob Evil or Very Mad Question


Nie żaden „Polnofob” ale realista Smile Wiec twoim zdaniem miałem napisać o bitwie pod grunwaldem w 1410 roku albo może o 1974 i o tym ze jak by nie padało to byśmy Niemiaszkom skopali wtedy dupska. A moja wypowiedz może brzmiała anty polsko ale niestety była prawdziwa jak masz inne zdanie to podaj przykłady zalet które mamy tylko my i których mogli by się uczyć inni od nas (poza kombinatorstwem)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie, kupczysz we własne gniazdo, a może właśnie nie Twoje?
A niemcom jakoś nie przeszkadza i nie kłuje ich w oczy jak to nisko upadli gdy nacja germanów od tysiącleci napada ościenne kraje ale i nie tylko, a Polaków biednych się piętnuje że okradzeni i wymordowani parę samochodów używanych sobie wzięli czy kilka budowlanek zwiedzili i zabrali drobne pamiątki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ufal napisał:
Smokie, kupczysz we własne gniazdo, a może właśnie nie Twoje?
A niemcom jakoś nie przeszkadza i nie kłuje ich w oczy jak to nisko upadli gdy nacja germanów od tysiącleci napada ościenne kraje ale i nie tylko, a Polaków biednych się piętnuje że okradzeni i wymordowani parę samochodów używanych sobie wzięli czy kilka budowlanek zwiedzili i zabrali drobne pamiątki


Hehehehhehe o shit Laughing , potraktuje twojego posta jako żart. Bo zgodnie z twoją logiką twój sąsiad może wejść ci na chate zajebać ci TV, kompa, gumową dode, wypaśny kibelek w którym „kupczysz” i wszystko w myśl zasady że przecież to drobne pamiątki a poza tym twój sąsiad był przez tysiąclecia napadany przez ościennych germanów i mu się należy. BTW znowu polski typ myślenia bo coś tam coś tam, tysiąc lat temu. Ja jebie czy ten kraj nigdy nie będzie patrzył w przyszłość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytaj ze zrozumieniem to kraj będzie normalny
1. nie tysiąc lat temu tylko przez tysiące lat...
2. nie coś tam coś tam, tylko przypomnę elementarz z niedawnych lat skoro niedomagasz pamięcią chociażby niedawnych dat
a) 1914 - 1918
b) 1939 - 1945
3.mącisz tą logiką... a gdzie napisałem że sąsiad może bezprawnie wtargnąć na moje mienie???? stwierdziłem że ma prawo odzyskać to co jego w takiej czy innej formie kapitału, chociażby mały procent tego był to i tak warto, jeżeli go okradziono więc idzie po swoje! a nie że może sobie wejść z wizytą i nakraść bezprzyczynowo.

ps. w przyszłość można iść dopiero po uregulowaniu należności z przeszłości, inaczej burdel będzie narastał, i jak będziesz ślepo patrzył w przyszłość znów taki ribbentrop-mołotow sie powtórzy ale bratajmy sie z sąsiadem żeby znów mógł spiskować przeciwko nam jak schreder i putin HAHAHAA, i znów będą pretensje o normalność zamiast do siebie za głupotę i naiwność oraz niepamięć o zacnych przodkach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znowu polewka hehehe. Jesteś uroczy!

Mi każesz czytać ze zrozumieniem a sam nie wiesz, co piszesz

przykład 1 słowo kupczyć nie odnosi się do oddawania tzw. kupona tudzież stolca a jest niewybrednym określeniem handlowania

przykład 2
ufal napisał:
. nie tysiąc lat temu tylko przez tysiące lat...

Czyli germanie napadali na Polskę przez tysiące lat problem w tym ze polska liczy sobie niewiele ponad JEDEN tysiąc lat (ot mały błąd logiczny w twojej wypowiedzi)
przykład 3
ufal napisał:
skoro niedomagasz pamięcią chociażby niedawnych dat

wnioskuje ze ty domagasz i liczysz sobie już koło 100 lat, bo ja mogę niedomagać wiedzą, ale pamięcią nie sięgnę do 1914

przykład 4
ufal napisał:
3.mącisz tą logiką... a gdzie napisałem że sąsiad może bezprawnie wtargnąć na moje mienie???


TU tak napisałeś, oczywiście nie dosłownie na twoje mienie (chodzi o logikę wypowiedzi)

ufal napisał:

a Polaków biednych się piętnuje że okradzeni i wymordowani parę samochodów używanych sobie wzięli czy kilka budowlanek zwiedzili i zabrali drobne pamiątki

Widze że sam niedomagasz pamięcią lub nie kumasz co piszesz. Czyli jak to jest, my możemy bezkarnie kraść w Niemczech, ale u siebie nie możemy a już broń boże jak sąsiad podpieprzy cos ufalowi

ufal napisał:
stwierdziłem że ma prawo odzyskać to co jego w takiej czy innej formie kapitału, chociażby mały procent tego był to i tak warto, jeżeli go okradziono więc idzie po swoje! a nie że może sobie wejść z wizytą i nakraść bezprzyczynowo.


Aha czyli te wszystkie polskie gangi złodziei aut to po prostu potomkowie Rumulusa i Lecha, którzy odzyskują mienie swoich dziadów, w końcu wszyscy wiemy ileż to polskich paździerzowych węglowozów i taczek ci podstępni germanie nakradli na naszych ziemiach

A co do twojego PS do wg ciebie jak daleko mamy sięgać w przeszłość i jak daleko szukać winnych naszych cierpień, do 2 wojny, może pierwszej, może jeszcze Prusów rozliczyć, a co tam przecież już przed chrztem polski germanie nam nie dawali spokoju poszukajmy potomków krzyżaków i niech każdy polak idzie i weźmie sobie jakiś mały procent może auto albo przynajmniej krasnala ogrodowego. I co to jest ważniejsze niż fakt ze prawie połowa dzieci w Polsce jest niedożywiona niż to ze nikt w tym wielkim kraju nie potrafi wybudować autostrady, niż to ze ponad 20 milionów polaków woli siedzieć za granicą, bo tu nie widzi przyszłości. Nie wiem ile masz lat ufolu ale do tej 100 na moje oko brasuje ci około 90
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

przykład 1 słowo kupczyć nie odnosi się do oddawania tzw. kupona tudzież stolca a jest niewybrednym określeniem handlowania


i słusznie napisałem bo chodzi o to że handlujesz dobrym imieniem kraju

Cytat:
Czyli germanie napadali na Polskę przez tysiące lat problem w tym ze polska liczy sobie niewiele ponad JEDEN tysiąc lat (ot mały błąd logiczny w twojej wypowiedzi)


Polske jako naród Polaków/Polan a nie jako kraj zformalizowany, chodziło o grabież z terenów naszych słowiańskich przodków

Cytat:
wnioskuje ze ty domagasz i liczysz sobie już koło 100 lat, bo ja mogę niedomagać wiedzą, ale pamięcią nie sięgnę do 1914


liczyłem że niedomagasz pamięcią i chciałem przypomnieć, ale skoro niedomagasz wiedzą to po co sie wypowiadasz na tematy o których nie masz pojęcia

Cytat:
Widze że sam niedomagasz pamięcią lub nie kumasz co piszesz. Czyli jak to jest, my możemy bezkarnie kraść w Niemczech, ale u siebie nie możemy a już broń boże jak sąsiad podpieprzy cos ufalowi


no a co?? tylko idiota kradnie we własnym kraju a mądre kraje kradną w innych i je kolonizują, to główny warunek ich potęgi

Cytat:
Aha czyli te wszystkie polskie gangi złodziei aut to po prostu potomkowie Rumulusa i Lecha, którzy odzyskują mienie swoich dziadów, w końcu wszyscy wiemy ileż to polskich paździerzowych węglowozów i taczek ci podstępni germanie nakradli na naszych ziemiach


tak, przypomnę tylko lub oświecę jaśnie pana (bo niedomaga wiedzą jak sam zaznaczył) że z samej tylko grabieży II wojny światowej można by zaspokoić potrzeby grup społecznych na parę pokoleń, a tych węglowozów i taczek już zliczyć się nawet nie da bo byśmy byli na drugim miejscu za USA (z racji liczby mieszkańców) potęgą świata
o, to nawet lepiej niż za Jagiełły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

przykład 1 słowo kupczyć nie odnosi się do oddawania tzw. kupona tudzież stolca a jest niewybrednym określeniem handlowania


i słusznie napisałem bo chodzi o to że handlujesz dobrym imieniem kraju

Cytat:
Czyli germanie napadali na Polskę przez tysiące lat problem w tym ze polska liczy sobie niewiele ponad JEDEN tysiąc lat (ot mały błąd logiczny w twojej wypowiedzi)


Polske jako naród Polaków/Polan a nie jako kraj zformalizowany, chodziło o grabież z terenów naszych słowiańskich przodków

Cytat:
wnioskuje ze ty domagasz i liczysz sobie już koło 100 lat, bo ja mogę niedomagać wiedzą, ale pamięcią nie sięgnę do 1914


liczyłem że niedomagasz pamięcią i chciałem przypomnieć, ale skoro niedomagasz wiedzą to po co sie wypowiadasz na tematy o których nie masz pojęcia

Cytat:
Widze że sam niedomagasz pamięcią lub nie kumasz co piszesz. Czyli jak to jest, my możemy bezkarnie kraść w Niemczech, ale u siebie nie możemy a już broń boże jak sąsiad podpieprzy cos ufalowi


no a co?? tylko idiota kradnie we własnym kraju a mądre kraje kradną w innych i je kolonizują, to główny warunek ich potęgi

Cytat:
Aha czyli te wszystkie polskie gangi złodziei aut to po prostu potomkowie Rumulusa i Lecha, którzy odzyskują mienie swoich dziadów, w końcu wszyscy wiemy ileż to polskich paździerzowych węglowozów i taczek ci podstępni germanie nakradli na naszych ziemiach


tak, przypomnę tylko lub oświecę jaśnie pana (bo niedomaga wiedzą jak sam zaznaczył) że z samej tylko grabieży II wojny światowej można by zaspokoić potrzeby grup społecznych na parę pokoleń, a tych węglowozów i taczek już zliczyć się nawet nie da bo byśmy byli na drugim miejscu za USA potęgą świata
o, to nawet lepiej niż za Jagiełły

ADMIN help nanosiłem poprawkę a został post poprzedni, przepraszam Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, jak polskie media zachowały by się, gdyby ktoś nagrał reklamę, jak grupa ludzi odlewa się podczas hymnu polski ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 30 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Zastanawiam się, jak polskie media zachowały by się, gdyby ktoś nagrał reklamę, jak grupa ludzi odlewa się podczas hymnu polski ? Smile
myślę, że mniej więcej tak http://www.prawda2.info/viewtopic.php?t=2500
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 31 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W odpowiedzi Smokiemu:
Twoje wypowiedzi są tendencyjne i infantylne.
Cytat:
jak masz inne zdanie to podaj przykłady zalet które mamy tylko my i których mogli by się uczyć inni od nas (poza kombinatorstwem).

Twój akcent na słowo tylko mnie rzobawił Very Happy
Żaden człowiek nie ma takich zalet , których inny człowiek nie mógłby zastąpić.
Ludzie nie są nie zastąpieni, a narody składają się z ludzi.
Poza tym nie jestem socjologiem żeby wypowiedz była rzetelna musiałaby być podparta faktami badaniami itd.
Generalizując podkreślam generalizując można wymienić wiele zalet narodu polskiego między innymi duch walki...wielu próbowało nas zlikwidować, ale dotąd się nie daliśmy ani tym zewnątrz ani tym spośród nas, gdyż jesteśmy dumni. Kiedy przychodzi naprawdę ciężkie wyzwanie,
nie pękamy, tylko stawiamy czoła.
Ciekawe jak inne narody dały by sobie radę ze względu na takie położenie geograficzne i podłoże historyczne jakie my mamy.
Z Twojej wypowiedzi wynika, że kombinatorstwo to zaleta, ale widać ,że w Twoich ,,ustach''ma wydźwięk pejoratywny.
Wielu Polaków kombinuje bo nawet jakby chciało żyć uczciwie to nie mogą ,gdyż jest złe prawo, a także rząd nie pomaga ,który wydaje bzdurne zarządzenia. ludzie nie kombinują z nudów tylko instynkt samozachowawczy i odpowiedzialność za własne rodziny dyktuje im takie postępowanie.
Ciekawe jak inny ludzie pochodzący z tzw. zachodu jak np. ze Skandynawii dali by sobie rade w państwie ,które nie jest państwem opiekuńczym. .
Jeśli Ty nie widzisz innych zalet to życzę samodzielnych odkryć i poszukiwań...
widocznie jesteś na etapie narodowego kompleksu niższości,który to wątek rozwinęłam tu.
viewtopic.php?t=2756
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:26, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz prawdę o Polakach - stajesz się automatycznie polonofobem. Laughing A co ma zrobić osoba, ktora nie identyfikuje się z wadami, czy jak to nazwać z cechami narodowymi Polaków? Np. nie pije wódki czy piwa, nie chodzi do kościoła, nie umie kombinować, nie posiada polskiej dumy narodowej, nie uznaje Jana Pawła II za autorytet wszechczasów. Taka osoba od razu jest uznawana za Żyda albo innego zboczeńca, a w najlepszym wypadku Świadka Jehowy. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:40, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Mówisz prawdę o Polakach - stajesz się automatycznie polonofobem. Laughing A co ma zrobić osoba, ktora nie identyfikuje się z wadami, czy jak to nazwać z cechami narodowymi Polaków? Np. nie pije wódki czy piwa, nie chodzi do kościoła, nie umie kombinować, nie posiada polskiej dumy narodowej, nie uznaje Jana Pawła II za autorytet wszechczasów. Taka osoba od razu jest uznawana za Żyda albo innego zboczeńca, a w najlepszym wypadku Świadka Jehowy. Laughing


Zapominasz o moim ulubionym wyzwisku: ty komuchu:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:17, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej krzyczą na "komuchów" ci, ktorzy o nich nic nie wiedzą, albo tymi "komuchami" byli. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Reklama meczu Polska-Niemcy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile