W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Co sądzą Polacy o Polakach?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 4185
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy sądziśz ,że Polacy mają narodowy kompleks niższości?
Tak sądzę ,że mamy narodowy kompleks niższości
68%
 68%  [ 15 ]
Nie, nie sądzę, że mamy narodowy kompleks niższości
22%
 22%  [ 5 ]
Nie wiem, nie zastanawiałem się nad tym
9%
 9%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 22

Autor Wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 31 Maj '08   Temat postu: Co sądzą Polacy o Polakach? Odpowiedz z cytatem

Do założenia tego wątku zainspirował mnie smoki swoją wypowiedzią na temat Polaków:

Smokie82
Cytat:
Nie ma się co oszukiwać nie jesteśmy ani najmądrzejszym, ani najbystrzejszym narodem w Europie. Ale już w zawiści, zacietrzewieniu, samochwalstwie możemy śmiało konkurować w świecie.


Oraz

Smokie82
Cytat:
A moja wypowiedz może brzmiała anty polsko ale niestety była prawdziwa jak masz inne zdanie to podaj przykłady zalet które mamy tylko my i których mogli by się uczyć inni od nas (poza kombinatorstwem).
viewtopic.php?t=2722

A także zainspirowała mnie propaganda rozpowszechniana w mediach typu:
W normalnym kraju to by się nie wydarzyło itp. zaczynające się od normalnego kraju oczywiście
lub

Nigdzie na świecie tylko w Polsce mamy takie zacietrzewienie i tu pejoratywny wydźwięk oczywiście jak to widze zbiera mi się na odruchy wymiotne.

Są to ulubione przesądy elit PRL i III RP.
W dzisiejszych czasach chcemy za wszelką cenę być Europejczykami Exclamation

Co odpowiada na to naród? Przynajmniej jego zmanipulowania masa? ‘’
‘’Pokochajcie nas, zrobimy wszystko, bylebyśmy byli tacy jak Wy". Laughing

Wszystko razem związane jest z przekonaniem, że Polacy to chory człowiek Europy, na którym - aby wyzdrowiał - winna zostać przeprowadzona radykalna, chirurgiczna wręcz kuracja: zakładająca wykonywanie rozmaitych amputacji czy przeszczepów (terytorialnych, ale i mentalnych), których rezultatem ma być nowy Polak, będący jak najmniej Polakiem, a przynajmniej jak najmniej ową polskość w sobie ceniący.
Odrywany brutalnie od tradycji ów Polak jest człowiekiem pospolitym, naznaczonym kompleksem mikromanii, przeświadczonym, że dzieje jego ojczyzny to pasmo niepowodzeń i że nie ma nic oryginalnego o sobie do przekazania innym.
Ma to na celu tylko jedno: zniszczyć to, z czego nasz naród może być jeszcze dumny, stłamsić, zniszczyć nasz bohaterski etos narodowy, niech się Polak wstydzi tego że jest Polakiem.


I tak powstaje samo spełniająca się przepowiednia my ze swoim kompleksem niższości, a inne kraje maja wręcz odwrotnie ze to oni są najlepsi czyli kompleks wyższości. Czy autentyczna osobowość zbiorowa tak bardzo się różni od manipulowanej przez system, hmm postanowiłam zapytać się Was Polaków, jak my Polacy sami siebie wyobrażamy???

Może powinniśmy wnieść pośród nas pozytywną energię i nauczyć się dostrzegać oraz promować bardzo dobre strony Polaków oraz Polski.
A także być bardziej solidarni bo chociaż ‘’Solidarność’’ wyszła z naszego kraju to mało widać wśród nas solidarności ...daleko nie szukać...to forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal




Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 31 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sylwetkę Polaka najcelniej scharakteryzował Młynarski w piosence "W Polskę idziemy"
http://www.kopalnia.tekstow.infi.pl/wojciech_mlynarski/w_polske_idziemy.php
Ja ze swej strony dodam, że wadą naszą najcięższą jest to, iż istnieje w naszej świadomości odruch obronny przed zjednoczniem się wokół przywódcy. Gdzie dwóch Polaków- tam trzy opinie. Jesteśmy "zbiorem indywidualistów" nie zaś społeczeństwem. Jesteśmy niewymagający, stąd pozory dobrobytu usypiają w nas chęć poświęceń. A stąd już tylko krok do egocentryzmu paraliżującego "ducha narodowego".
Dopiero poczucie zagrożenia z zewnątrz mobilizuje Polaków. Skłóceni ze sobą sąsiedzi przemieniają się w braci i nagle ramię w ramię dają odpór zagrożeniu. A potrafią to robić, jak mało kto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 31 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem złożony z tego względu, że prócz wielonarodowości... determinuje zachowania liczba konfidentów byłego systemu, która w obecnym ustroju chce zachować dawne przywileje, i tak sprzedawczyki lgną na wsch. lub na zach. zależnie od frakcji politycznej...
Obroniliśmy tylko granice na mapie, nic innego nie pozostało, nasza władza to pretorianie rządów obcych natomiast każda nasza struktura w zalążku jest tłumiona i w zasadzie nie ma szans przebicia na salony, sprzyja temu obojętność mas ludności którym wystarczy umiarkowany spokój do pełni szczęścia nawet za cenę służalczości (służalczość pod przymusem była zła, dobrowolna w UNII czy gdzieś indziej jest OK)
Konfidentom jest to na rękę bo w tym bałaganie nikt nie zwraca uwagi na przyczyny bo to zbyt żmudne, czas jest cenny a pożyć sie chce... wygodnie jest im utrzymywać burdel w państwie i karmić papką pozorów. Poza tym wiele ludzi jest jak spuszczone ze smyczy bydło pokomunistyczne (które to w ryzach jakoś trzymane było), mniejszości seksualne, ekonomiczne grupy interesów się nasiliły pod ciężarem konkurencji... itd.
Stąd też takie a nie inne postrzeganie otoczenia

ps. na tej samej zasadzie upadł komunizm i wszystko co było przed... upadnie i pseudodemokracja czy też demokracja jak kto woli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 31 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym jest różnie. Znam wielu ludzi co gardzą Polską i chcą od razu po skończeniu szkoły z tond wyjechać. I znam ludzi którzy do Polski nic nie mają i chcą zostać.

Ja osobiście jestem dumny z tego że jestem Polakiem, i z historii mojego kraju. Uważam że mieliśmy o wiele bardziej honorową i lepszą historię niż Francja, Niemcy, Chiny, Tybet, Czechy czy Rosja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tamtych krajach (ale to już ich problem) nie walczą o prawdę tylko żyją w zakłamanej historii o swojej potędze a w rzeczywistości za nich wszystko zrobiło kilka osób przy "zielonym stoliku" tak jak mecz piłkarski się kupuje, natomiast naszą z zazdrości, wstydu... obłudy... próbują też przekłamywać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:07, 09 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszedłem do lokalu zobaczyć mecz. Po przegranej, dzicz ruszyła ulicami miasta drzeć się z różnymi debilnymi hasłami i nie tylko. Wstyd mi było za nich. Zachowywali się gorzej niż zwierzęta. Może to i lepiej że Niemcy wygrali. Jeszcze tylko dwa mecze i skończy się to wariactwo.

Patrząc na ludzi stwierdzam ze smutkiem że ten naród jest już przegrany. Wcześniej miałem jeszcze jakieś nadzieje, ale teraz jestem pewien że większość polskiej nacji stanowią jednak ograniczone prymitywy.

Może jednak Unia Europejska powinna trzymać tę dzicz za mordę.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:26, 09 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Poszedłem do lokalu zobaczyć mecz. Po przegranej, dzicz ruszyła ulicami miasta drzeć się z różnymi debilnymi hasłami i nie tylko. Wstyd mi było za nich. Zachowywali się gorzej niż zwierzęta. Może to i lepiej że Niemcy wygrali. Jeszcze tylko dwa mecze i skończy się to wariactwo.

Patrząc na ludzi stwierdzam ze smutkiem że ten naród jest już przegrany. Wcześniej miałem jeszcze jakieś nadzieje, ale teraz jestem pewien że większość polskiej nacji stanowią jednak ograniczone prymitywy.

Może jednak Unia Europejska powinna trzymać tę dzicz za mordę.


Są ludzie i taborety i te taborety powinni za mordę 3mać...ale niech nie robi tego Unia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:37, 09 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aj przebudzony. Wiesz mężczyźni tak właśnie się bawią.
Prawdziwi mężczyźni a nie cioty.
I tak bawią się w całej europie. Np Niemcy wczoraj przypominali sobie czasy potęgi III Rzeszy szczególnie jak już dużo browców się polało. Tak samo bawią się Anglicy. Podobnie mają Hiszpanie którzy ganiają się z bykami po ulicach. Ja wiem że ciotom to trudno zrozumieć że jak się np dwóch facetów bije to nie dlatego że się nie lubią, ale dla tego że się nudzą. Puki znacznej krzywdy se nie robią i nie niszczą cudzego mienia to jest spoko.
Wiesz Przebudzony gorsza od tej dziczy o której piszesz jest europejska ciotowatość tak namolnie ostatnio promowana.


przebudzony napisał:

Neimcy co prawda piją ale ich kultura picia jest na wyższym poziomie. Po za tym lepiej grają w piłę, są lepiej zorganozowani i praktyczniejsi. Dlatego zawsze będą przed Polaczkami.




Tylko to jakoś oni wczoraj te niby burdy zaczynali. Poza tym jak byś nie zauważył to w tym meczu gole strzelali tylko Polacy
przebudzony napisał:

Chamstwo pozostaje chamstwem niezależnie od tego w jakie słowa będziesz je ubierał.


Wiesz ja tam wole bawić się jak na mężczyzn przystało niż jak cioty
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:14, 09 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jabba
Cytat:
Aj przebudzony. Wiesz mężczyźni tak właśnie się bawią.


Chamstwo pozostaje chamstwem niezależnie od tego w jakie słowa będziesz je ubierał.


Tak się bawi bydło.
Neimcy co prawda piją ale ich kultura picia jest na wyższym poziomie. Po za tym lepiej grają w piłę, są lepiej zorganozowani i praktyczniejsi. Dlatego zawsze będą przed Polaczkami.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 09 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli "Niemiec" używamy by określić kogoś praktycznego, zorganizowanego i "Polak" by określić niezorganicowanego i leniwego, to zgodzę się, że Niemcy będą "przed" Polakami. Dochodzę więc do wniosku, że należy postępować praktycznie i w zorganizowany sposób, być Niemcem.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak zgadzam się z przedmówcą jedźmy do Niemiec po obywatelstwo jedźmy zarabiać na chleb ,wspomagać ich gospodarkę i usługiwać Panom
marzę o tym od kiedy moja pamięć sięga. Mam dość Polski i jej burdelu jadę do normalnego kraju, zooraganizowanego i rozwiniętego kulturowo i moralnie. Polacy to dzicz, nieudacznicy i nic juz im nie pomoże. Nie chcę być już wiecej słabym polaczkiem mam dość wyjeżdżam.Nara!

Ich liebie Deutschland Rolling Eyes Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TaŃCZĄCA Z WILKAMI burdel to ty masz w domu.. Exclamation Nie obrażaj Polskości.. OSTRZEGAM !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tańcząca chyba zagłosowała na pierwsza opcję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:26, 14 Cze '08   Temat postu: Kulturalny spektakl.... Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Tak tak zgadzam się z przedmówcą jedźmy do Niemiec po obywatelstwo jedźmy zarabiać na chleb ,wspomagać ich gospodarkę i usługiwać Panom
marzę o tym od kiedy moja pamięć sięga. Mam dość Polski i jej burdelu jadę do normalnego kraju, zooraganizowanego i rozwiniętego kulturowo i moralnie. Polacy to dzicz, nieudacznicy i nic juz im nie pomoże. Nie chcę być już wiecej słabym polaczkiem mam dość wyjeżdżam.Nara!

Ich liebie Deutschland Rolling Eyes Laughing


Myślisz, że mimo to "ominie Cię niebiański spektakl na niebie z powrotu jezusa na ziemię"? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi hehehe , a ty?







Ich liebie Deutchland Laughing
P.S XCT a co chcesz skorzystać z mojgo domu? Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami nie dziękuje. NIE CHCE ROBIĆ CI KONKURENCJI Exclamation [...] Mam nadzieje, że zarobisz na chleb ... tak lubisz ten zawód Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing
Xtc zastanów się oj zastanów drugi raz zapraszać nie będe Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie głosowałem. Sam kompleksów nie mam, ale każdy jest inny. Tak samo w Polsce jak i w innych krajach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Laughing Laughing Laughing

[...] śmiej sie smiej, a jak nie popuścisz swoim klientom kilku euro to stracisz na reputacji i sama siebie zerżniesz z wrażenia.. Exclamation Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC a co tam za darmo bede się sprzedawać dla Deutschland wszycho Exclamation


P.S Bimi ,ale żadnych? ani takiego tici tici malutkiego kompleksiku?



Deutschland Deutschland uber ales Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem. staram się nie szukać kompleksów... może czasem jakieś, w specyficznej sytuacji... np. ostatnio jak oglądam euro Laughing
w każdym razie wolę być polakiem niż kimś innym, np. niemcem albofracuzem - to by była tragedia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC , przed czym ty ostrzegasz? Zamiast straszyć, lepiej sam uważaj Exclamation Bo tacy jak ty, z taką fałszywą polskością, będą zawsze mieć problemy. Tańcząca na pewno trochę żartowała, ale ja mówię poważnie. Nikt tu nie obraża polskości, bo jej już prawie nie ma. Wystarczy popatrzeć na ten portal. W 50% dominuje jezyk angielski. Gospodarka Polski jest zdominowana przez inwestorów zagranicznych. Nikt w tym kraju nie znajdzie dobrej pracy jeśli nie włada conajmniej dwoma jezykami obcymi, lub przynajmniej angielskim. Polacy zatrudnieni w zagranicznych firmach, często są takimi białymi murzynami. Przykładem sa tu sieci handlowe, gdzie ludzie pracują ponad siły za psie pieniądze. Nie mówię już o pladze zatrudniania na czarno, lub umowę zlecenie. Ciekawe czy ci ludzie zobaczą kiedyś emeryturę. Nie ma jak być niewolnikiem we własnym kraju. Czasami bardziej ojczyzną może być obcy kraj, niż własny. A jeśli własny kraj staje się macochą, to może lepiej szukać ojczyzny w innym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszek




Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Czasami bardziej ojczyzną może być obcy kraj, niż własny. A jeśli własny kraj staje się macochą, to może lepiej szukać ojczyzny w innym miejscu.


A jak się już jest w tym nowym vaterlandzie jakaż to rozkosz pisać - "wy głupie polaczki z waszymi kompleksami, śmieję się z was ja Anglik/Niemiec/Chuj wie co... urodzony w Pipidówie obecnie zatrudniony na czarno u Pakistańczyka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 14 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi chodziło o pracę organiczną. Nie wzmocni narodu wyparcie ze świadomości swojej słabości. Trzeba dorównać Niemcom, być zorganizowanym i konkretnym. To miałem na myśli. Wyjazd to szkodliwe działanie. Szkodliwe dla narodu.
Jestem właśnie w trakcie czytania Talmudu i różnych komentarzy do niego. Żydzi, żeby zachować odrębność narodową, a raczej rabini, żeby utrzymać władzę nad żydami powymyślali wiele reguł religijnych, które miały na celu ciągłe przypominanie o odrębności narodowej. Każda dziedzina życia miała różnić się od pogańskiej. Ta odrębność dawała i daje siłę temu narodowi/sekcie do dziś. Bierzmy przykład!
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:41, 19 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus
masz racjęSmile poprzedni post napisałam pod wpływem emocji i nie zaczaiłam bazy co miałeś na myśli Embarassed Very Happy

Smile Teraz już całkiem poważnie i przemyślanie zgadzam się z przedmówcą w 100%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Co sądzą Polacy o Polakach?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile