W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
napisy.info - pomoc prosto z serca  
Podobne tematy
prawa autorskie, DRM, monopole, wolność itp.40
Nas też odetną od internetu?100
Pięć lat więzienia za nielegalnego Windowsa 18
Policja zatrzymała tłumaczy filmowych dialogów29
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 18784
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki scorpio

jakby ktoś tam jeszcze pisał to niech spróbuje przemycić ten link:
prawda/#krzysztof_szklarski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy jest sens pisać na forum napisów.info. Szklarski cenzuruje każdego posta bardzo dokładnie - każdy przed opublikowaniem musi być zatwierdzony przez moderatora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Nie wiem, czy jest sens ...

Szklarski cenzuruje każdego posta bardzo dokładnie.


przyznam że to przeszkoda ale
120 postów dziennie zrobi swoje Veritatis

poza tym satysfakcja z pozwu sadowego bezpojęciowej retoryki p szklarskiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i wyjebali wszystkie newsy szklarskiego z napisy.info
np. ten news (z pierwszego posta): http://napisy.info/News212.html
.. jest już tylko tu: http://napisy.info/NewsKJS.php?id=212
podobnie pare innych które ostatnio dodał.

chyba ktoś się w końcu pokapował, ze gość robi niezłą antyreklamę swoją bezdenną głupotą i ignorancją - już nawet małolatów na to nie nabierze.
szkoda, bo było wesoło - mam nadzieję, że jeszcze się przebije na stronę główną ze swoimi rewelacjami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" Polscy twórcy tracą przez piratów 10 mln zł tygodniowo. Ściąganie z internetu muzyki, filmów i oprogramowania to łamanie prawa autorskiego i praw pokrewnych. Organizacje broniące praw autorów domagają się zaostrzenia przepisów i skutecznej egzekucji prawa ".

Cóż za wierutna pierdoła !! To znaczy, że gdyby nie ściągali - to ludzie zmuszeni byliby do podobnego zakupu płyt w "dobrych" sklepach ?
Biorą te matoły pod uwagę, że właśnie poprzez ściąganie, wzrasta popularność twórców ? Wielu ludzi nie stać na kupno wydania oryginalnego , np. z Japonii za ok. 100 zł. Normalne wydania zawierają się w przedziale od 30 do 60 zł. Niech psubraty obniżą ceny !

źródło: www.money.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
Niech psubraty obniżą ceny !

Nie obniżą "z powodu piractwa". Dystrybutorzy dzięki piratom znaleźli usprawiedliwienie dla rozboju w biały dzień - bo skoro tylko jedna biedna korporacja z powodu piratów traci dziennie po 100 miliardów dolarów (Laughing), to muszą jakoś odrobić straty. Oczywiście nawet nie pomyślą, że 90% osób ściąga filmy/gry/muzykę tylko dlatego, że są za darmo. Gdyby musieli zapłacić - w życiu by nie kupili. Zresztą, "artyści" i dystrybutorzy sami są sobie winni - w dzisiejszych czasach produkują taki szajs, że żal ludziom wydawać na to ciężko zarobione pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 03 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to smutne co sie wyprawia na napisy.info

pan szklarski prawdopodobnie jest obłożnie chory na głowe

Cytat:
Z przykrością jestem zmuszony poinformować, że przeciw ...................... składam zawiadomienie do Prokuratury. Pan ten, nie mając zgody ode mnie, "powykasowywał" idiotycznie "swoje" napisy, usiłując zniszczyć dowody przestępstwa i nieudolnie wyjść z opresji, w którą się sam wpakował. Informuję niniejszym, że ................... nie podlega już dłużej mojej jakiejkolwiek ochronie.


polecam topic pt : Łachudro jeden! Oddaj mi moje napisy!!!

http://napisy.info/forum/index.php?showtopic=129612
Shocked Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 03 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wez człowieku na policje donosisz icon14.gif Nygus z Ciebie i konfident inaczej sie tego ujac nie da. Nie cierpie psow od stop do glow a donosicieli jeszcze bardziej. Jak dla mnie jestes donosicielem i konfiturą, robisz z siebie wielkiego bohatera co to z Policja i Prokuratura walczy a pozniej donosi.... żałosne.

Ban.

Cytat:
Po przeczytaniu tego tematu aż mnie naszło na założenie konta i wypowiedzenie się w tym temacie. Wg mnie niejaki Pan Szklarski jest przykładem człowieka, z którym nie warto utrzymywać kontaktów oraz współpracować. Człowiek, który stworzył napisy do filmów i zapewne nieodpłatnie umieszczał je w serwisie przyciągnięty, nie chęcią zarobku lecz dostarczenia społeczności napisów do filmów, teraz musi użerać się z wielmożnym właścicielem serwisu (muszę przyznać, że dobrego), który postradał zmysły i kreuje się na wielkiego obrońcę sprawiedliwości mimo, iż czerpie zyski z udostępniania napisów. Jak dla mnie Pan Szklarski jest żmiją i obrazem człowieka bez wartości , który stara się tylko dopiec tym, którzy go wspierali swoimi napisami. Szczerze, to mam nadzieję, że nie będzie miał Pan potomstwa, gdyż Pańskie podejście do współpracowników jest odzwierciedleniem zwykłego "polaczka".

Pozdrawiam serdecznie - Paweł "Słoma" Słomiak.

Ban. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sickboy




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 03 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypuszczam ze pan S.zdziwilby sie gdyby tak mu ludzie zaczeli floodowac serwer.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie!
Dajcie już spokój temu zakompleksionemu szklarskiemu. Z baranem chcecie dyskutować by się zniżać do jego poziomu!
Może kiedyś był ok ale jak widzę dziś mu odbiło totalnie, osobiście gardzę ludźmi którzy ujawniają prywatną korespondencji mimo braku zgody!
Pan szklarski chce być świętszy od Papieża (to nowa moda w Polsce) i popełnia szereg gaf które świadczą o jego małostkowości. Zrozumcie, normalny, zdrowy człowiek, wszelkie konflikty załatwia osobiście, nie rozgłaszając wszędzie jaki to ja święty i jestem...
Naprawdę, nie bądźcie małolatami i po prostu zapomnijcie o szklarskim i jego kompleksach.
ps.
Skoro użytkownik napisał prośbę o skasowanie czegoś co nie jest pewny czy jest legalne to może być spokojny. Każdy ma prawo naprawić swoje błędy i tak Sąd, jeśli w ogóle dojdzie do procesu postąpi, szklarski po raz kolejny wyjdzie na zakompleksionego "świętego". A ujawnienie prywatnej korespondencji mimo braku zgody, będzie działało wyłącznie na szkodę szklarskiego... bo sąd uzna to jako celowe działanie poniżania i dyskryminacji zwłaszcza, że użytkownik nie ma możliwości się obronić.
Koniec tematy szkalrskiego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:12, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież my się nie zniżamy do jego poziomu - zwyczajnie wymieniamy się ciekawymi informacjami na jego temat, żeby zreferować tę chorobę innym którzy być może nie śledzili całej działalności typa, a chcieliby się czegoś o nim dowiedzieć Smile Było nie było postać publiczna, walcząca z Policją, Prokuraturą o los tłumaczy (właścicieli także) z Napisów.org, Napisy24, HATAK i innych portali z napisami Laughing
Zresztą wielu polskich polityków jest nie mniej chorych od szklarskiego, a o nich jakoś gadamy i ci to nie przeszkadza - najważniejsze żeby ludzie poznali prawdę, zwłaszcza tą o której nie przeczytają nigdzie indziej.

Ale najlepsze jest to - głos wiernego czytelnika, jedyny zresztą w tym temacie:
Grove napisał:
Pan Krzysztof ma chyba rację.


p.s.
Nie rozumiem goral_ o jakim sądzie piszesz? Chyba nie wierzysz, że szklarski będzie się sądził z kimkolwiek? Smile Nie żartuj - taki cymbał to może się sądzić co najwyżej z własną matką że go wydała na świat... a i to tylko na swoim forum bo z takim ryjem do żadnego urzędu go nie wpuszczą, chyba że w kajdankach i z kagańcem. Smile
Osobiście nie jestem do końca przekonany że nazwisko i zdjęcie są prawdziwe - wszystko czym ten koleś jest wydaje mi się sztuczne, włącznie z jego infantylną głupotą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jasko88




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże , ten Szklarski naprawde powinien udac się do poradni psychologicznej..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 04 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@jasko
Teraz sam widzisz, jakiego miałeś farta że trafiłeś na to forum. Gdybyś posłuchał się Szklarskiego, właśnie odsiadywałbyś 15 lat za "kradzież". Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 05 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś może napisy do filmu Illuminazi lub innych filmów Alexa Jonesa niż tylko te, które są zapodane na forum lub też wie, gdzie można je znaleźć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:35, 05 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie napisy do "podziemnych" filmów są na tym forum. Jeżeli nie ma ich tutaj - nie ma ich nigdzie. Confused Pozostaje tylko błagać KFI o tłumaczenie. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQRW




Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 08 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha niezłe . Przeczytałem własnie wszystko i mnie kopara opadła.Ciekawych rzeczy mozna sie od Pana Szkl. dowiedzieć np. wypowiedz ze mama jasko moze miec klopoty bo usługa świadczenia intenetu jest na nią zarejestrowana.To jak to ja mam rozumieć? Bo moja mama opłaca prąd - to czy dobrze rozumiem że jak wezme wiertarke podłacze ja do prądu (za który ona płaci) i przewierce komuś głowe głowe - to moja mama będzie mięć problemy?może ją o wpółudział oskarża Laughing
Dowiedziałem się jak wy wszyscy że użycie proxy to przestępsto. A co jak bede miał dynamiczne IP To wtedy To chyba też bedzie przestępsto ?
Dobra a tak poza tym zastanowila mnie mnie jedna rzecz.Bo przeglądając te listy ich wypowiedzi jakie do Was wysyłali często pojawiają się takie słowa adresowane bezpośrednio jak smarkaczu , gówniarzu itd. Wie ktoś z Was może jak to ma sie do polskiego prawa ?gdyż kk dawno nie czytałem. I czy to nie jest przypadkiem naruszeniem nietykalności osobistej? Czy dobrze mi sie kojarzy , czy można na legalu ludzi wyzywać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 09 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=37182
Cytat:
Miałem okazje występować na pewnej konferencji E-commerce Smile gdzie w pewnym momencie doszło do chwilowego przywłaszczenie mikrofonu.
Tak się zdobywa głos hahahah - Smile w rolach głownych właściciel napisy.info

Nie widać tego ale na sali było wesoło.
Chwile po ogłoszeniu jeden z autorów goldenline.pl oznajmił że musi wracać do domu Smile. I zniknoł.
Może chciał sprawdzić co ma na dysku Razz
Pozdrawiam
Mariusz


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 09 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz, zaraz... czy bezprawne przywłaszczenie mikrofonu nie jest przypadkiem jawnym pogwałceniem prawa? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 10 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wygląda na to że szklarski to nie żadna pała, agent, biznesmen czy szpieg tylko zwyczajny psychol-megaloman.

polecam ten tekst: http://prawo.vagla.pl/node/7908
Cytat:
A więc dobrze. Podobno nie da się wejść w hmm.. bagno, żeby sobie nogi nie ubrudzić. Trudno, raz się żyje. Jeśli ktoś z czytelników będzie straszony przez p. Krzysztofa J. Szklarskiego, że "powiadomi on organy ścigania o nakłanianiu go do popełnienia przestępstwa" w sytuacji, kiedy tłumacz - gdy dojdzie do wniosku, iż kiedyś opublikowane przez niego materiały mogą stanowić naruszenie prawa - dobrowolnie starał się zapobiec skutkom stanowiącym dziś w jego oczach znamię czynu zabronionego, to myślę, że powinien przeczytać poniższe...

jeśli będziecie czytać to powyżej być może warto wcześniej zapoznać się z tym: http://www.napisy.info/News83.html

równocześnie dziękuję życzliwemu czytelnikowi za nadesłanie tego linka oraz kilku innych interesujących dokumentów którymi już wkrótce mam nadzieję się podzielić. muszę się tylko zastanowić jak to zrobić obiektywnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:21, 10 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"przemiły" pan szklarski
raz jest przemiły
raz chamski

Cytat:
Szanowny Użytkowniku, który do mnie maila wysłałeś. Mam nadzieję, że moje wyjaśnienia w pełni Ciebie usatysfakcjonują, a ja dodam jedynie, iż nie musiałeś mnie prosić o utajnienie Twoich danych i treści maila, gdyż prawo samo w sobie obowiązek taki na mnie nakłada (ochrona korespondencji, ochrona danych osobowych) i bez Twego wyraźnego przyzwolenia i tak nie mógłbym ich upubliczniać. Pozdrawiam Ciebie serdecznie, mając nadzieję, że raz jeszcze przemyślisz swoje żądanie i jednak nie będziesz go dłużej podtrzymywał.


Cytat:
"Prosiłbym o zachowanie tajemnicy korespondencji".

pan szklarski:Odmawiam Pańskiej prośbie o zachowanie tajemnicy korespondencji Shocked i radzę zważać na każdy gest, każde słowo, bo zamiast Panu pomóc, powiadomię organy ścigania o nakłanianiu mnie do popełnienia przestępstwa
Wie Pan co? Naszą wymianę zdań i poglądów "przerzucam" na Forum, gdyż niech i inni mają nie tylko trochę radości z Pańskich słów, zachowania....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 10 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawda/krzysztof_szklarski.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 11 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mogę się nadziwić ile zamieszania wokół siebie robi pan szklarski
http://makoomba.vdl.pl/2007/11/29/napisyinfo-nie-zamkniete/
praszczur napisał:
No cóż - chciałoby się rzec - święte słowa, ale to nie do końca prawda, gdyż gdyby choć na jakiś czas udałoby się przepędzić ze mnie chorobę (depresja pourazowa), choć na dwa, trzy miesiące, to ten serwis wyglądałby zupełnie inaczej, gdyż widzę, że drzemie w niektórych z Was olbrzymi wręcz potencjał. Fakt, straszliwie na mnie działają wypowiedzi niektórych z Was, którzy celowo rzucają mi swoimi idiotycznymi wypowiedziami kłody pod nogi. Kiedyś zastanawiałem się, czy to jest ich głupota, czy celowe działanie. Dzisiaj bez największych problemów odczytuję intencje tych ludzi. Od ponad roku, a więc od momentu kiedy przejąłem ten serwis, byłem zmuszony przeżywać katusze, bo nawet najbliższe zdawałoby się osoby, które twierdziły, że mnie kochają, podszywały się pod innych korzystając z różnych nicków, by mnie atakować. Tak, jestem chory psychicznie, bo depresja jest jednak chorobą i to straszliwą chorobą, ale nie niszczę przy okazji innych ludzi. Nie zobaczycie mnie na innych serwisach, gdzie miałbym się logować, by pouczać kogokolwiek, by zmuszać kogokolwiek, a szczególnie administratorów, do takich, czy innych zachowań. Ten serwis zacznie znowu żyć, zaczną się znowu pokazywać w nim filmy, ale tylko wtedy, gdy i Wy o niego zaczniecie dbać. Ja tu się po prostu czuję coraz mniej potrzebny, a coraz częściej mówię o swoim wręcz całkowitym rozstaniu się z tym serwisem. Czasami przychodzi mi ochota by niektórych z Was po prostu lać, spotkać się i przylać ostro, ale wiem, że takie działanie na dłuższą metę nic nie zmieni oprócz koniecznej wizyty niektórych z Was u dentysty! Obiecywałem, że niektórzy poniosą prawne konsekwencje za swoje włamania do serwisu, do szkalowania mnie, ale to jest bez sensu, bo na ich miejsce wiecznie pojawiają się nowi, ale i temu można łatwo zaradzić i... zrobimy to wspólnie! A więc zapowiadam, a czynię to po raz ostatni - niektórzy "zasłużyli" sobie na to, by spotkać się ze mną osobiście i cóż... nie ukrywam - oberwą! Niektórzy - ci chyba jednak więksi szczęśliwcy będą mieli okazję porozmawiać ze mną w Prokuraturze, Sądzie. Potrafię bronić siebie, bronić innych przed chamskimi, bezprawnymi atakami. Obronię także i ten serwis, a ludzi, którzy będą usiłowali zaszkodzić jego wspaniałej idei rozsiekamy wspólnie! Postarajcie się, aby ta wiadomość dotarła w jakiś sposób do niektórych ludzi z kinomanii.org, napisów24.pl, hatak.pl. Daję tym ludziom miesiąc czasu, choć trudno uwierzyć w to, by cokolwiek byli oni w stanie pojąć, na przeproszenie publiczne mnie, pamięci mojego zmarłego Ojca - po miesiącu ukażą się w Internecie ich nazwiska, adresy zamieszkania i cóż... czeka mnie troszkę przejażdżek po mym uroczym kraju, gdyż Wam lać po mordach kogokolwiek, choćby tych najbardziej "zasłużonych" po prostu nie wolno, bo sami paragrafem po głowach oberwiecie, a ja... cóż ja... siedziałem będąc niewinnym, to i teraz posiedzę za to, że komuś, kto się o to usilnie prosił mordę na cacy skułem!!! Ci ludzie nie są nawet godni tego, by przed Sądami Rzeczypospolitej stawać!!!

PS. Do moich to przede wszystkim obowiązków należy bronić tą wspaniałą, rodzącą się oddolnie inicjatywę, gdzie ludzie zmieniają się, gdzie rozumieją, że piractwo, a więc kradzież internetowa jest czymś niegodnym ich samych, że zasłużyli i zasługują na coś więcej! Nie dajmy się! Pokażmy wszystkim, że byliśmy, jesteśmy i będziemy uczciwi, a każdemu, kto zechce stanąć na naszej drodze odpowiemy wspólnie - NIE!!! Raz będziemy sięgali po literę prawa, a drugim razem - po zaciśniętą pięść!!! Nie pozwólmy się zdeptać, jesteście fantastyczni i pokażcie to wszystkim wokół nas, nie tylko w Polsce!!! Nie wierzcie mi, nie wierzcie komukolwiek, gdyż najwyższy to czas, byście zaczęli wierzyć sami w siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://napisy.info/forum/index.php?showt.....entry71872

Cytat:
Praszczur, to jeden z kilku loginów jakie posiada KJS na forum napisy.info - inaczej Praszczur to jeden z aliasów K.J. Szklarskiego, mającego na celu zmylenie czytelnika, by myślał iż rozmawia z kimś innym.

http://img444.imageshack.us/my.php?image=szklarskizdjecie1dv9.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 11 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
http://prawda2.info/prawda/krzysztof_szklarski.html


Bimi
Ja już Ci pisałem dawno, że Szklarski jest osobą która ma problemy z samym sobą, dlatego pisałem, że nie ma sensu z nim wchodzić w dyskusje.
Szklarski chce za wszelką cenę zaistnieć, najlepiej jako coś w rodzaju przedstawiciela praw firm dystrybucyjnych a może nawet producentów w walce z piractwem, co przyniosło by bu rozgłos i pieniądze.
Pisze o swojej chorobie psychicznej, bo dzięki temu rozkłada nad sobą spadochron na wypadek problemów z prawem, mając nadzieję, że o tym wiedzieć będą nieliczni.
Szklarski myślał, że na początku przemian skorzysta robiąc przekręty, jednak robił to nieudolnie, brakło mu swoistego wyczucia co gdzie ugryźć i gdzie się przykleić.
Jednym zdaniem: Szklarski, to wykolejeniec społeczny, który zatracił się w poczuciu realizmu i zamiast przeanalizować swoje błędy robi dokładnie to samo co 20 lat temu!
Szkoda czasu na Szklarskiego i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:53, 11 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz i ja wiem że goral ma racje co do stanu psychicznego "prezesa"
początkowo myslałem że to jakiś lepszy cwaniak

jednak sprawe szklarskiego trzeba niestety nagłasniać żeby nikt się nie naciął
"sława" w tym wypadku mu zaszkodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarekZ




Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 16
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 12 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję wytrwałości.
Już po wstępnym researchu widać że ten Szklarski to podejrzany typ. Ja nie bawił bym się w świdrowanie sprawy, bo szkoda było by mi czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


napisy.info - pomoc prosto z serca
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile