W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
napisy.info - pomoc prosto z serca  
Podobne tematy
prawa autorskie, DRM, monopole, wolność itp.40
Nas też odetną od internetu?100
Pięć lat więzienia za nielegalnego Windowsa 18
Policja zatrzymała tłumaczy filmowych dialogów29
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 18776
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 25 Maj '08   Temat postu: napisy.info - pomoc prosto z serca Odpowiedz z cytatem

Przeczytajcie sobie to: http://napisy.info/News212.html (kopia tutaj)

A potem to: http://napisy.info/forum/index.php?showtopic=129506

Nie ma to jak szczera pomoc człowieka, który zna się na rzeczy, nie? Smile
Niby niezależny serwis z darmowymi napisami, ale propaganda gorsza niż na onecie.


11 czerwca 2008:
Zobacz tez nasz artykuł: prawda/krzysztof_szklarski.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:25, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz, zaraz... Skoro ten cały Szklarski tak brzydzi się piractwem, to po jaką cholerę prowadzi stronę z napisami do filmów? Liczy, że ludzie będą tam umieszczać jedynie napisy do niewydanych w Polsce boliwijskich i somalijskich filmów? Jak jest taki "kozak", to niech zamknie tą swoją stronę w cholerę. No, chyba, że wszystkie IP pobierających napisy zapisują się w jakimś pliku, a potem p. Szklarski grzecznie przekazuje je policji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem dodać taką wypowiedź do tamtego wątka:
Cytat:
Niezła ściema.

Zastanawiam się jakie korzyści ma pan Szklarski w propagowaniu kłamstw na rzeczy korporacji gnębiących uczciwych Polaków.

jasko88, Jedyny sposób byś mógł przegrać proces który być może cię czeka to gdy zrobisz to do czego namawia cię ten pan - sam się przyznasz. Ugoda w tym przypadku byłaby przegraną, gdyż jesteś niewinny.
Nie złamałeś prawa - nie na tyle by groziły ci jakiekolwiek poważne konsekwencje.
Firmie która nasłała na ciebie pały nie należy się żadne odszkodowanie, a już na pewno nie zostanie ono wypłacone przez firmę pana Szklarskiego - to najgłupsza rzecz jaką w życiu słyszałem.

Zamiast wierzyć takim ściemniaczom proponuję ci już lepiej skontaktowanie się z własnym prawnikiem.
Ale prawnikiem któremu sam zapłacisz.. A nie takim któremu płacą ci co cię pozwali Smile
Porada nie jest droga, a prawnik powie ci zapewne to samo co ja - że nie masz się czego bać.

Nie zrobiłeś nic złego. Nie daj się wciągnąć w przyznanie się do czegoś co nie miało miejsca - Panu Szklarskiemu tylko o to chodzi.

Na razie post czeka na zatwierdzenie przez moderatora... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wobec powyższego, od dawna zastanawia mnie, dlaczego zamknięto napisy.org - a po pewnym czasie zostawiono w spokoju napisy.info
Co to , do cholery ? Zbierają IP i dane lądują w psich łapach ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
No, chyba, że wszystkie IP pobierających napisy zapisują się w jakimś pliku, a potem p. Szklarski grzecznie przekazuje je policji.

Zdziwiłbyś się? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
Wobec powyższego, od dawna zastanawia mnie, dlaczego zamknięto napisy.org - a po pewnym czasie zostawiono w spokoju napisy.info
Co to , do cholery ? Zbierają IP i dane lądują w psich łapach ?

Myślę, że gość który miał napisy.info został "zmuszony" do odsprzedania serwisu jakiejś firmie typu BSA, czy innemu kartelowi sponsorowanemu przez korporacje zarabiające na licencjach.
Teraz ciągle podaje się za gościa który niby zakładał tą stronę, ale stosuje metody raczej agenturalne - nie sądzę by ciągle była to ta sama osoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na napisy.info były jakieś dziwne newsy... Raz Szklarski puszczał focha i obiecywał zamknąć stronę, potem pisał, że zmienił zdanie i strona zostaje, potem pisał wkurzony, że umorzono sprawę napisów org, następnie - po rozmowie z prokuratorem - cieszył się, że jednak nie umorzono itd. Zupełnie jakby pisały to dwie osoby...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owszem - mówiliśmy wtedy o tym
viewtopic.php?t=1124
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jasko88




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wyjasnicie Filmy pojawiające sie na forum napisy.info , nowe i te ktore jeszcze nie zawitały do polski . Przeciez Ktos musi za to płacic Za licencje rozpowszechniania . Pan Szklarski pisał iż , chyba to jego firma opłaca ktora ma kapitał 30 mld zł.
A nawet proponował spotkanie na kawe , użytkownikom napisy.info , więc to chyba nie może byc "fałszywy pan Szklarski"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasko88 napisał:
A jak wyjasnicie Filmy pojawiające sie na forum napisy.info , nowe i te ktore jeszcze nie zawitały do polski .

Jakie filmy? Można je tam oglądać za darmo? Smile
Jeśli nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o forsę. Którą na nich trzepie.

Cytat:
A nawet proponował spotkanie na kawe , użytkownikom napisy.info , więc to chyba nie może byc "fałszywy pan Szklarski"

Ciekawe czy ze mną też by się chciał spotkać na kawę. Smile
Bo jak na razie nie puścił nawet mojego posta w tamtym temacie na Forum, gdzie rzekomo próbował ci pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jasko88




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie , że całkowicie za darmo. Wystarczy się zarejestrowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie siedzę w temacie. Ale ten Pan Szklarski wygląda jak rasowy glina (oczywiście tylko z wyglądu). Smile
Prowadzenie takiego serwisu ma sens.
Powiedzmy, że widzimy, że z jakiegoś ip, zostały pobrane napisy do dwóch różnych filmów w ciągu dnia... nic takiego.
Ale, co może oznaczać, fakt, że z danego IP, w ciągu godziny pobrano napisy do 50 filmów ???!!!. Ten ktoś ich nie ogląda. Ten ktoś nimi handluje.
W tym momencie wkraczają koledzy pana od napisów i robią nalot na chatę właścicielowi podejrzanego IP .

Obecnie wydaje mi się, że górę bierze program Napiprojekt, i chyba wyprze on napisy.info. Ale kto jest jego właścicielem ?

Ale ogólnie zmierzam do tego, że rzecz jest nie w namierzaniu małych rybek, tylko grubych dilerów.

Nie wiem czy wiecie, że google również archiwizuje wszystkie zapytania.
Niby nic ważnego, i takie byle co. Ale
załóżmy sytuację, że np. w danej miejscowości skradziono pewną ilość uranu, który był am przechowywany. Właściciele google, są w stanie ustalić wszystkie IP, które wcześniej podawały zapytania: nazwa miasta+uran. Jeżeli sprawa jest specyficzna, to jest bardzo przydatne narzędzie.
Np. są w stanie stwierdzić, kto miesiąc przed jakimś zamachem terrorystycznym dawał zapytania dotyczące danego obiektu, i równocześnie sprawdzają jakie inne zapytania dawały poszczególne IP, to bardzo konkretne źródło informacji, o ile sprawa jest specyficzna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasko88 napisał:
Oczywiscie , że całkowicie za darmo. Wystarczy się zarejestrowac.
pierwsze słyszę, żeby na napisy.info można było oglądać za darmo filmy nowe i te ktore jeszcze nie zawitały do polski.
żaden dystrybutor by się na to nie zgodził.

może masz na myśli trailery? krótkie spoty promujące film
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jasko88




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie filmy wejdz u gory na forum w filmy sponsorowane itp i tam mozesz obejrzec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądałeś?
bo mi się tylko trailery odtwarzają - całe filmy to jakaś ściema.

http://napisy.info/forum/index.php?showtopic=129452

http://napisy.info/forum/index.php?showtopic=129492

http://napisy.info/forum/index.php?showtopic=129523
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jasko88




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie , że oglądałęm i to nie jeden np. W szklanej pułapce masz na zielono Obejrzyj filmi klikasz na Obrazek z okładki filmu. I oglądasz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to u mnie nie działa Very Happy
w przeciwieństwie do bitTorrent'a Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak można ścigać za zassanie do użytku prywatnego ? A jak to jedyna droga, by sprawdzić, czy reżyser lub wykonawca muzyczny nie dał artystycznie dupy ? Mam wydawać ciężką kasę ze względu na nazwisko czy tytuł, a potem pluć sobie w brodę, że kupiłem oryginał w ciemno, a jego zawartość mnie nie satysfakcjonuje ?
W Kanadzie chyba dano sobie spokój z prewencją w tym kierunku. Stwierdzono logicznie, że jak komuś spasuje, to kupi oryginał. Proste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@jasko
Dałeś Szklarskiemu te dokumenty, o które prosił?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - puścili Twojego posta! Smile A poza tym zostałeś uznany za przestępcę i dostałeś drugiego bana. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasko88




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://napisy.info/forum/index.php?showtopic=129506

Bimi to do ciebie ..

Więc już nie wiem komu mam wierzyc Bimiemu czy panu szklarskiemu , Oswiecie mnie i ty bimi także jakbys mogł. Jeden mowi ze nic mi nie grozi a 2 ze ugoda inaczej będa konsekwencje , gdyz policja ma już dowody mojego przestepstwa na dysku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbijcie sobie do głowy złotą zasadę:

"Jeżeli złapią Cię za rękę, mów że to nie twoja ręka."


może nie jest zbyt szlachetna, ale w tym kraju coś takiego jak szlachetność wsadza niewinnych ludzi na lata do pierdla w tym samym czasie kiedy ci którzy kradną miliardy, gwałcą i mordują w biały dzień pijają wieczorami brudzia z politykami i szychami z wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania na wspólnych imprezach.

PS. Wymiar sprawiedliwości nie otrzymuje wynagrodzeń za "sprawiedliwość" tylko za utrzymywanie odpowiednich statystyk.
Nikt wam nie broni postępować szlachetnie i stać się częścią procentowego wzrostu skazanych za "poważne przestępstwa gospodarcze". Przyznajcie się do wszystkiego i wsypcie jeszcze przyjaciół - wy odsiedzicie swoje, a kilku tych "z imprezy" na pewno za to dostanie premie.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:45, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood

100% Poparcia!
Przenigdy nie wolno się przyznawać! Pamiętajcie, że 90% skazanych to wolontariusze którzy się przyznali...

jasko88
Nie wiem na jakim etapie jesteś ale wszystkiemu zaprzeczaj! To nie twoje płyty, to kolega przyszedł z jakimś innym kolegą i zostawił itp.
Kiedykolwiek jak będziecie mieć nalot absolutnie się nie przyznawać!!!
Mimo, iż jak pan Szklarski pisze, że to lepiej a to gówno prawda.
Tak samo same pały będą podżegać do przyznania się straszeniem wyrokami itp. Nie dać się zastraszyć i czekać na bieg wydarzeń - pały mają szkolenia i wiedzą lub nie, że nalot to stres dla (jak by nie patrzeć dzieciaków) i 99% się złamie po 3 sekundach. Niech pały i Szklarski zajmą się realną przestępczością a nie ściganiem małolata z wypiekami na twarzy bo właśnie pobrał najnowszą mp3-ke...

A co do piractwa, to jeszcze nikt mi nie wytłumaczył jak firmy liczą sobie straty z tytułu pobrania np. gierki poprzez net...
Ja wiem, że zaraz znajdzie się 1000 co powiedzą, że cena gry itp...
Ale czy ktoś się zastanowił nad faktem takim, czy ja gdybym nie ściągną mp3-ki czy gierki faktycznie bym ją kupił? Jak to udowodnić?
Jakie więc mają straty producenci?
Jeśli ktoś ma konto na serwisie Szklarskiego to zapytajcie go o to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:29, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Bimi - puścili Twojego posta! Smile A poza tym zostałeś uznany za przestępcę i dostałeś drugiego bana. Laughing

Faktycznie - a to chuje Smile
Wczoraj zanim poszedłem spać widziałem jeszcze, że mi puścił posta, ale zastanawiałem się po co - teraz widzę po co, żeby więcej nałgac wykorzystując mój szlachetny tekst.

Koleś napisał: Dokonałeś przestępstwa włamania się do serwera, bo choć zostałeś przy innej okazji pozbawiony praw użytkownika, to założyłeś sobie nowe konto i usiłujesz się skryć poprzez proxy
Japierdziele co za bezczel - żaden wyraz w powyższym zdaniu nie jest zgodny z prawdą. Jak można tak bezczelnie kłamać?


Jasko88 jeśli nie wiesz komu wierzyć to serdecznie współczuję Smile


A wam przypominam, że zakładanie drugiego konta na forum po tym jak pozbawię was praw użytkownika jest przestępstwem. Szczególnie gdy próbujecie się skryć za proxy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą chujek ma szczęście że nie chce mi się walczyć z takimi bydlakami jak on bo powinienem go pozwać za zniesławienie - dowód mam na jego forum. Nie można bezkarnie mówić (publicznie) o niewinnej osobie że jest przestępcą bo jest to przestępstwo. Już niejeden polski polityk tego pożałował.
Cytat:
Zniesławienie - występek polegający na pomówieniu innej osoby [...] o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do lat 2 jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212. § 2. K.k.).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Oszczerstwo

Ma palant szczęście że jestem za wolnością słowa i nie chce mi się łazić za bydłem po sądach. Szczególnie gdy mogę wygrać tylko przeprosiny od świni. Swoją drogą to byłoby ciekawe gdyby sad nakazał mu umieszczenie przeprosin na jego forum Laughing
Może napisze od niego i zażądam sprostowania? W końcu uczciwy człowiek, który dobrze zna prawo, to może się opamięta... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


napisy.info - pomoc prosto z serca
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile