W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rosja chce nowego NWO  
Podobne tematy
Obóz anglosaski vs BRICKS-kto za kim i dlaczego?37bez ocen
BRICS chcą stworzyć własny Bank Światowy 68
Rosja, Chiny i Indie razem przeciw USA i NATO63
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 9026
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cham
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:59, 02 Lip '14   Temat postu: Rosja chce NOWEGO NWO Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,R.....omosc.html

Rosja chce nowego NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA. Ten stary NWO, wymyślony głównie przez Brzezińskiego - czytaj - demokratyczny zachód, nie zdążył się zrealizować i już pewnie nie zdąży. Zapewne wielu z Was czytało o BRICS. To powoli staje się faktem, dolar, który jest siłą napędową USA, powoli upada. Może stąd w ostatnich latach tyle różnych nerwowych ruchów "zachodu", bo nie wychodziło to, co zaplanowano. Jeden z polityków Rosyjskich pisał, że Rosja jest już mądrzejsza po upadku ZSRR. Nie da się już wciągnąć w żadną poważną grę, której reguły ustala "zachód". Rosja rozwija się po swojemu tak, jak to dla niej będzie najbardziej korzystne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 02 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosją też rządzą masoni i żydzi, może się chłopcy spierają o to jak ma te NWO dokładnie wyglądać.

Putin pionkiem Sanhedrynu. Apokalipsa rozpoczęła się
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/putin-.....ie-2014-06

Oglądnijcie poniższy film w 36:37s wicepremier rosji przemawia w sali w której widnieje piramida z kołem w środku.


Władimir Putin odznaczył Naczelnego Rabina Rosji Berela Lazara kolejnym orderem
http://gazetawarszawska.com/2014/05/17/putin-dekoruje-rabina/

Na tle tego, co dzieje się na Ukrainie, interesujące jest przypomnienie, co powiedział założyciel sekty, do której należy B. Lazar:

“Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko ekspansji Rosji, że walczy o swoją niezależność, będzie myślał, że w końcu zdobył swoją wolność, podczas gdy całkowicie wpada w zależność od nas.

Tak samo będą myśleć również Rosjanie, że niby bronią oni swoich interesów narodowych, odzyskują “bezprawnie” zabrane u nich ziemie i tp. Wszystko to my będziemy robić pod pretekstem różnych suwerenności, walki o swoje ideały narodowe. W tym czasie nie pozwolimy żadnej ze stron na samookreślenie na podstawie wartości i tradycji narodowych.

W tej wojnie głupców słowiańskie bydło samo będzie się osłabiać i umacniać nas, głównych dyrygentów zamieszek, rzekomo stojących na uboczu i nie tylko nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach, ale i nie mieszających się do nich. Ponadto, my w pełni zapewnimy sobie bezpieczeństwo. W świadomości Słowian – profanów założymy takie stereotypy myślenia, przy których najstraszniejszym słowem stanie się słowo “antysemita”. Słowo “Żyd” będą wymawiać szeptem.”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 02 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham napisał:
Rosja chce nowego NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA

Przerażające! Ale bać się zacznę dopiero wtedy kiedy wskażesz mi @ Chamie w którym miejscu cytowanego tekstu zostało to powiedziane.Pomogę ci (jako że uczynny ze mnie człowiek) dając link zarówno do skrótu informacji jak i do całości wypowiedzi
Zatem czekam @Chamie.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas
Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 02 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Cham
Nie ma co wierzyć takim "rewelacjom" i tego typu źródłom gównego ścieku (wp).

Nie uwierzę, że Rosja "nie da się już wciągnąć w żadną poważną grę, której reguły ustala "zachód"". Reguły ustalają potężne siły rządzące światem i Rosja jest częścią tej gry, zawsze była i zawsze będzie, dopóki ta "gra" będzie istniała. Żaden Putin im się nie przeciwstawi ponieważ: po pierwsze jest on ich tworem, a po drugie to nawet jakby chciał się im postawić, to chociażby się zamknął w bunkrze blisko jądra Ziemi i otoczył armią oddanych służb wszelakich, to i tak znajdą sposób - i jeśli go nie załatwią, to odsuną od władzy.

To jest tylko taka zmyła, że świat już nie może być dalej jednobiegunowy...blablabla...
Będziemy mieć więc świat dwu-, trzy-, lub cztero-biegunowy, a tak na prawdę nic się nie zmieni dla przeciętnego zjadacza chleba, ziemniaków, bądź ryżu, albo zmieni na gorsze (chociaż oczywiście będą pewne grupy beneficjentów - jednak nieporównywalnie więcej będzie ofiar wielkiej światowej polityki). I tak na prawdę nic się nie zmieni na szczycie władzy światowej, regóły gry pozostaną takie same i ustalający je też pozostaną Ci sami... Przegrupuje się jedynie "środek".

85r napisał:
"Słowo “Żyd” będą wymawiać szeptem.”

I to się już dzieje - nie dawno sam byłem świadkiem podczas rozmowy z radnym dużego miasta, który bał się na początku mówić, bo nie był pewny z kim ma do czynienia, aż w końcu jak się przekonał, że sami swoi, to mówił, ale szeptem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 13:38, 02 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem niektóre teorie spiskowe są za bardzo spiskowe. Rosja i USA to dwa bieguny i nie uważam, że osoby rządzące USA rządzą także Rosją. Samo odznaczanie jakiegokolwiek Rabina czy przez Putina czy kogoś innego także niewiele znaczy. Należy zwrócić uwagę, że sami Rabini w wielu przypadkach nie zgadzają się z wojenną retoryką Izraela i z agresją przeciwko Palestyńczykom. Problemem są syjoniści, a z nimi Putin raczej nie współpracuje, bo USA go wyprzedziły w tym o 50 lat. Pszek, Rosja chce nowego porządku światowego, nie takiego, jak każdy uważa, że NWO to chipy, obozy itd. Rosja chce, aby przestano jej mówić, co może a czego nie. Rosja chce zakończenia działalności inkwizycji demokratycznej, gdzie władze zachodu same okrzyknęły się demokratami i każą wszystkim siebie słuchać pod groźbą oskarżenia o niedemokratyczność. Nie chce mi się wywodzić tu ani spierać o cokolwiek, nie chce mi się też zbytnio wysilać nad pisaniem, jestem już zbyt zmęczony całym tym zamieszaniem w świecie. Jestem zwykłym szarym "ludziem", dla którego nic się nie zmienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 14:26, 02 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham napisał:
jestem już zbyt zmęczony całym tym zamieszaniem w świecie. Jestem zwykłym szarym "ludziem", dla którego nic się nie zmienia

No to się zmieni,zapewniam cię @Cham że się zmieni.Niestety na gorsze więc nie licz że zmęczenie zamieszaniem na świecie będzie cię męczyło mniej.Obawiam się że bardziej.
Mam dla ciebie dwie wiadomości;pierwszą złą a drugą jeszcze gorszą-nie wiem od której zacząć.
(mam nadzieję że pamiętasz o świętej zasadzie że nie zabiją się posłańców nawet kiedy przynoszą złe wieści)
USA buduje w Galicji jaczejkę przy pomocy której będzie sprzedawała swój tj amerykański gaz łupkowy na początek tobie.A potem całej Europie.Szkopuł w tym że ten gaz jest bardzo drogi więc gdzie tam jeszcze zachował się instynkt samozachowawczy (Węgry,Słowacja,Serbi,Włochy,Austria) oraz europejski biznes broni się przed tym rękami i nogami.Cena gazu łupkowego spowoduje że ich produkcja i tak zmagająca się z chińską konkurencją,stanie się zupełnie nieopłacalna.Deindustrializacja Europy jest na rękę USA bo pozwoli im zwiększyć eksport,odwlec własną agonię i przedłużyć swą żałosną egzystencję na czas jakiś.To była ta trochę lepsza wiadomość.
Gorszą tylko ta o perspektywach rynku pracy.Że Polacy nie mogą zarobkować u siebie do tego już się przyzwyczaili ale jak nie będą mogli również w Europie to będzie dość bolesne.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas
Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 1.200 mBTC

PostWysłany: 19:17, 02 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham napisał:
Moim zdaniem niektóre teorie spiskowe są za bardzo spiskowe. Rosja i USA to dwa bieguny i nie uważam, że osoby rządzące USA rządzą także Rosją.

Co to znaczy "Rosja i USA to dwa bieguny"? Dwa bieguny są zwykle przeciwstawne - a czym one różnią się od siebie tak na prawdę? Który jest dobry, a który zły? Bo jeśli oba mocarstwa są złe, wszczynają tylko wojny, konflikty, kryzysy, zniewalają ludzkość..., to na czym polega ta biegunowość?

I jak to wytłumaczysz (pewnie większości z was znane są te zdjęcia ale wkleję je tu): Question

Światem rządzą jakieś ciemne siły..., pieniądz, czyli Ci co go kontrolują i emitują, oligarchowie, tajne bractwa itd... My widzimy tylko spektakl wyreżyserowany na potrzeby nieświadomych mas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3472
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:12, 03 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swiatem chca rzadzic Niemcy !!! Wszystko co sie dzieje, to na ich uzytek.

Niemcy rzadza juz nie tylko Unia Europejska, ale takze Ameryka, a tym samym calym swiatem.

Niemcy to wariaci, ktorym sie wydaje, ze maja zdolnosci do rzadzenia i zarzadzania. Niemcy jak maja bron, wolnosc i wladze, to nastepstwem bedzie zaglada. Zniszcza wszystkich i wszystko, a na koncu sami zdechna z glodu. Nie zostanie kamien na kamieniu, bo Niemcy juz dzisiaj nie boja sie nikogo i niczego. Dzieki Niemcom zanika zycie na Ziemi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas
Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 1.600 mBTC

PostWysłany: 07:16, 03 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty Goska znowu swoje. Już Ci kiedyś pisałem, że światem rządzą elity, które gdzieś mają narodowości, są ponadnarodowe i starsze niż wszelkie narody/państwa jakie dziś istnieją. Niemcy nie są też jednolite narodowościowo, powstały z wielu państw-narodów-regionów.
Cytat:
Równolegle Bank Rothschilda rozpoczął tworzenie rządu światowego, który będzie kontrolowany i zarządzany przez Sanhedryn. W rządzie tym docelowo znajdzie się 6 przywódców-gojów — pierwszym z nich jest Władimir Putin. 27 stycznia 2014 roku odbyły się w Polsce obrady Knesetu. W obradach wzięli udział m.in. emisariusz Władimira Putina. Obecnie Rosja na powrót stała się mocarstwem realizującym żydowską politykę najwyższego szczebla. Podczas gdy niższe poziomy synagogi szatana na zachodzie — takie jak Grupa Bilderberg, Komisja Trójstronna czy Rada Stosunków Międzynarodowych — publicznie zastanawiają się w jaki sposób zdobyć przewagę strategiczną nad Rosją — Putin jest już po słowie z Sanhedrynem.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/putin-.....ie-2014-06
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 03 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ANNA NEWS już się nawet zastanawiają co z tym putinem. Jeszcze parę miesięcy takich walk i putinowi zacznie się walić grunt pod nogami. A jak straci wschodnią ukrainę to już może się pożegnać z kremlem."W 2008 r. armii gruzińskiej agresji przeciwko ludności cywilnej Osetii Południowej, w kilka godzin po rozpoczęciu ostrzału Cchinwali rosyjskie wojska wszedł do wąwozu Roki, a kilka dni później armia gruzińska uciekli do Tbilisi, pozostawiając wszystkie swoje modne pojazdy NATO.
W 2014 roku, armia ukraińska rozpoczęła agresję wobec ludności cywilnej w Nowej Rosji, i przez prawie dwa miesiące, rosyjski rząd reaguje tylko bezzębne notatki MSZ, którego nikt nie zwraca uwagi na długi czas.

Pytanie numer 1: Dmitrij Miedwiediew po prostu bardziej określony przez prezydenta niż Władimir Putin?

W 2010 r., Libii Muammar Kadafi próbował stłumić powstańcy przeciwko jego sił była stosowana "strefy zakazu lotów", w wyniku czego został obalony reżim Kaddafiego.

W 2014 r. na Ukrainie Alexander Turchinov i Poroszenko próbują stłumić rebeliantów, nic przeciwko nim używane (choć aktywnie użyciu samolotów przeciwko cywilom zbuntowanych regionów).

Pytanie numer 2: Barack Obama jest po prostu bardziej stanowczy niż prezydent Władimir Putin?

W 2003 r. w Iraku, Amerykanie myśleli, że Saddam Husajn miał broń masowego rażenia (BMR). Siły amerykańskie zaatakowały Irak i obaliła dyktatora.

W 2014 roku na Ukrainie w celu Poroszenko użyto broni masowego rażenia (biały fosfor). Wojska rosyjskie prowadzą bezużyteczne ćwiczenia w dowolnym miejscu, nie tylko tam, gdzie czekają.

Pytanie numer 3: Prezydent George W. Bush po prostu odważniejsze niż Władimira Putina?

W 2014 wojna domowa w Syrii jest wściekły. Gdy muszle na stronie syryjskiej lecieć do Turcji, tureckie wojsko przy pomocy rakiet i artylerii, lotnictwa natychmiast niszczy emplacements gdzie były opalane (niezależnie od strony konfliktu).

W 2014 r. na Ukrainie szaleje wojna domowa. Gdy muszle stronie ukraińskiej latać do Federacji Rosyjskiej, Rosyjski MSZ wydaje oburzony szloch, który stwierdzi nikt.

Pytanie numer 4: Redzhep Tayyip Erdogan po prostu bardziej stanowczy niż prezydent Władimir Putin?

Właściwie, to ostatnia rzecz chcę teraz uruchomić na Władimira Putina. Ja po prostu nie wysiłku, prowadził cztery różne świeże korzystania zawieszających życie, które są łatwo rzucany na obecną sytuację wokół Nowej Rosji. Możesz jeszcze pamiętam ogólne Lebed, ale jeśli kopać w historii, i wiele innych podobnych przypadków i recepty Skuteczna odpowiedź.

I z jakiegoś powodu żaden z nich nie zostały jeszcze zrealizowane. Tak naziści i gazu może wyłączyć już trzeci dzień maja, zaraz po masakrze w Odessie (a nie pół miesiąca po tym). Aby to zrobić, nawet wtedy nie były uzasadnione. Także nie w pełni wykorzystane różne metody oddziaływania gospodarczego - Rosja mogłaby, na przykład Stany Zjednoczone, wprowadzić sankcje wobec reżimu ukraińskiego w pełnej skali, w tym kompletnego wyrzeczenia przywozu z Ukrainy (bardzo zróżnicowanych rynków pozwala na wdrożenie).

Tak, niektóre rzeczy są zrobione, ale zbyt wolno i szczerze mówiąc niewiele. Ponadto, przybył do Moskwy, byłem przekonany, że lwia wszelkiego cierpienia pomocy z karnych regionach działania - jest to prywatna inicjatywa zwykłych obywateli, a nie programów rządowych.

Tak, pomoc dla uchodźców, jest dobrze zorganizowane i sprawnie. Ale to, jak dostawy pomocy humanitarnej - walka ze skutkami katastrofy, a nie jej przyczyny.

Nie miałem żadnych wątpliwości i nie ma wątpliwości, że milicja będzie przetrwać. Ale, szczerze mówiąc, nie bardzo lubi heroizmu i wolisz robić bez niego. Jako jednego sierżanta: "Nie lubię bohaterów. Potrzebne są bohaterami, gdy ktoś spieprzył i trzeba podłączyć przełom przez bólu, krwi i śmierci niepotrzebne. Wolę specjalistów, którzy robią swoją pracę kompetentnie i iść dalej. "

Tu na Krymie byli specjaliści. I nikt nie zginął. I szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem, gdzie są teraz, gdy na co dzień kobiety i dzieci umierają.

Jeśli kwestia kosztów, walka ze skutkami ludobójstwa Donbasu może być bardziej kosztowne niż eliminacji jego przyczyn. I chciałbym, aby dzieci przestały jak najszybciej umrzeć.

Autor: Alexander Rogers "

http://translate.googleusercontent.com/t.....pWAKksZgrA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 03 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r napisał:
Na ANNA NEWS już się nawet zastanawiają co z tym putinem. ..


a szkoda że nie zastanawiają się dlaczego spośród 8 - 9 obwodów Jugowostoku ukrainy - kijowskiej huncie sprzeciwiły się tylko dwa - ługańsk i donieck? A gdzie Charków, Zaproże , Cherson, Nikołajew? Gdyby do walczącego Donbasu dołączyły się choć jeszcze dwa obowody pozycja hunty była by z punktu przegraną.

Ale ci ludzie nie wstali z kanapy, dziesiątki milionów zdrowych mężczyzn siedzi w domach - i na co czekają aż ruscy przyjdą za nich walczyć? Ruscy już walczyli z faszystami m.in. w Polsce, i środkowowej europie, gdyby nie ich ofiarność mielibymy na naszych ziemiach III rzeszę i większości z nas piszących tu nie byłoby na świecie - ci co mieli babcie dziadków w obozach, tak jak np. ja. I co z tego Ruscy mają -wszystkie te kraje dziś uważają ich za okupantów, ciemiężycieli, kacapów - ot co.

Putin nie jest prezydentem ukrainy ani Noworosji, on jest prezydentem Rosji i robi to co jest właściwe dla Rosji, i widocznie on uważa, że w tym momencie dla Rosji korzystniejsza jest postawa nie - bezpośredniego mieszania się w konflikt w Noworosji. Wyniki tej polityki zobaczymy w określonym czasie, dziś jeszcze nie można jej ocenić.


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 03 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/quote]

[quote="Mirkas"]
I jak to wytłumaczysz Question Światem rządzą jakieś ciemne siły..., pieniądz, czyli Ci co go kontrolują i emitują, oligarchowie, tajne bractwa
... a może liderzy państw uczestniczących na szczycie Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku (APEC - Asia-Pacific Economic Co-operation) w Wietnamie w 2006, wskoczyli w regionalne wietnamskie ciuszki, co?

Asian-Pacific leaders sweat it out in silk tunics

Może powinieneś, @bimio, nazwać swoją stronę zamiast prawda2 - np. NWO-for-dummies albo coś w tym rodzaju?

To jest dobre, patrz @mirkas:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas
Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:35, 04 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dipsao napisał:
a może liderzy państw uczestniczących na szczycie Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku (APEC - Asia-Pacific Economic Co-operation) w Wietnamie w 2006, wskoczyli w regionalne wietnamskie ciuszki, co?

A od kiedy to "regionalne wietnamskie ciuszki" są w takie ciekawe wzorki, jak masońskie symbole: cyrkiel itd...?
I od kiedy to przywódcy przebierają się w regionalne stroje? Jak pojadą do Amazonii albo na Samoa, to założą sukienki z palmowych liści?

A filmik niezły - jakiś ważny czciciel szatana wyciągnął nogi zdaje się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:38, 04 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[quote="aximia"]a szkoda że nie zastanawiają się dlaczego spośród 8 - 9 obwodów Jugowostoku ukrainy - kijowskiej huncie sprzeciwiły się tylko dwa - ługańsk i donieck? A gdzie Charków, Zaproże , Cherson, Nikołajew? Gdyby do walczącego Donbasu dołączyły się choć jeszcze dwa obowody pozycja hunty była by z punktu przegraną.

Ale ci ludzie nie wstali z kanapy, dziesiątki milionów zdrowych mężczyzn siedzi w domach - i na co czekają aż ruscy przyjdą za nich walczyć? Ruscy już walczyli z faszystami m.in. w Polsce, i środkowowej europie, gdyby nie ich ofiarność mielibymy na naszych ziemiach III rzeszę i większości z nas piszących tu nie byłoby na świecie - ci co mieli babcie dziadków w obozach, tak jak np. ja. I co z tego Ruscy mają -wszystkie te kraje dziś uważają ich za okupantów, ciemiężycieli, kacapów - ot co.

Może za mało prorosyjskiej ludności tam mieszka. Po za tym nie każdy chce ginąć za polityczne rozgrywki polityków. A komuna ukraincom dała o wiele mocniej w dupę niż polakom. (Wielki Głód na Ukrainie)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_G%C5%82%C3%B3d_na_Ukrainie

Cytat:

Putin nie jest prezydentem ukrainy ani Noworosji, on jest prezydentem Rosji i robi to co jest właściwe dla Rosji, i widocznie on uważa, że w tym momencie dla Rosji korzystniejsza jest postawa nie - bezpośredniego mieszania się w konflikt w Noworosji. Wyniki tej polityki zobaczymy w określonym czasie, dziś jeszcze nie można jej ocenić.

Na ukrainie mieszkają rosjanie mówią językiem rosyjskim i nawet mają podwójne obywatelstwo rosyjsko-ukraińskie i ten teren niedawno należał do rosji. Więc obecne działanie putina jest stanowczo za słabe w porównaniu do poprzednich jego działań. Ludzie ruszyli strajkować i walczyć tylko dlatego bo byli zachęceni tym co się stało na krymie, sadzili że u nich tak samo będzie, że zaraz po strajkach i przegłosowaniu niepodległości, wejdzie rosja. Ale co tam putin jeszcze wbił im szpile i powiedział żeby przesunęli referendum w sprawie niepodległości. Sprzętu wojskowego to mają tyle ile kupią od wojska ukraińskiego po zawyżonej cenie lub jakieś stare odpady z rosji. Putin dostarczył im jeśli wo gule to tyle sprzętu żeby podtrzymać walkę a nie żeby ją wygrać. A ludzie giną i chyba taki jest cel, jak lazar rzekł, wybić jak najwięcej słowian, którzy w większości nawet nie wiedzą że są rozgrywani przez dwie strony które są pro izraelskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas
Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 2.000 mBTC

PostWysłany: 16:27, 04 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:

a szkoda że nie zastanawiają się dlaczego spośród 8 - 9 obwodów Jugowostoku ukrainy - kijowskiej huncie sprzeciwiły się tylko dwa - ługańsk i donieck? A gdzie Charków, Zaproże , Cherson, Nikołajew? Gdyby do walczącego Donbasu dołączyły się choć jeszcze dwa obowody pozycja hunty była by z punktu przegraną.

Ale ci ludzie nie wstali z kanapy, dziesiątki milionów zdrowych mężczyzn siedzi w domach - i na co czekają aż ruscy przyjdą za nich walczyć?

A może ci ludzie stwierdzili, że nie będą ginąć w jakiejś chorej wojnie, którą wymyślili, wywołali, zmanipulowali i w którą wplątali nieświadomych ludzi rządzący światem miliarderzy w białych kołnierzykach, którzy sami nigdy nie idą walczyć, a tylko wysyłają na wojny żołnierzyków z wypranymi mózgami?
A może ci ludzie doszli do wniosku, że nie ma większej różnicy czy znajdą się pod okupacją złodziei i morderców z Zachodu, czy ze Wschodu - że to w sumie jeden ch.j więc po co ginąć i mordować innych żołnierzy, bojowników po ostrym praniu mózgu lub sprzedajnych płatnych morderców, którzy walczą dla kasy? Przynajmniej dopóki ci mordercy nie przyjdą pod ich dom, nie wkroczą na ich ziemie...
aximia napisał:
Ruscy już walczyli z faszystami m.in. w Polsce, i środkowowej europie, gdyby nie ich ofiarność mielibymy na naszych ziemiach III rzeszę i większości z nas piszących tu nie byłoby na świecie - ci co mieli babcie dziadków w obozach, tak jak np. ja. I co z tego Ruscy mają -wszystkie te kraje dziś uważają ich za okupantów, ciemiężycieli, kacapów - ot co.

Ruscy walczyli z faszystami, bo ci ich wyrolowali i zaatakowali ich kraj i tylko dla tego (wcześniej z nimi spiskowali) - a my niczego im nie zawdzięczamy, chyba że masz na myśli Katyń, Smoleńsk, "pomoc" w Powstaniu Warszawskim, wymordowanie dużej części narodu polskiego, wysyłki na Sybir, do łagrów, mordowanie i prześladowanie żołnierzy wyklętych, AKowców, komunizm, stan wojenny i agentów Bolków... To rzeczywiście duuuuużooooo im zawdzięczamy.
O czyjej ofiarności piszesz -tych żołnierzy wygłodzonych i zezwierzęconych, którym NKWD-ziści strzelali w łeb jak nie posuwali się na przód, czy ich zwierzchników którzy podpisywali wyroki śmierci, albo ludności rosyjskiej, która była tak samo ofiarą wojny i własnej ignorancji, jak i ludność innych krajów która popiera wszczynających wojny polityków?

Czy mielibyśmy na naszych ziemiach III Rzeszę to jest gdybanie i do tego bardzo mało prawdopodobne. Taki układ sił i podział kontynentu był zaplanowany już długo wcześniej czego dowodem jest np. mapa Gomberga wydana w 1942 roku, a zaplanowana/zaprojektowana dużo wcześniej (było tu już kiedyś na forum). A nawet jak mielibyśmy III Rzeszę, to nie jest powiedziane, że byłoby gorzej: więcej mordów itd... Wiele źródeł podaje, że w zaborze rosyjskim było o wiele gorzej niż w pruskim, a już na pewno gorzej niż w austriackim (a to prawie Niemcy byli) - rusyfikacja ponoć zostawiła największe spustoszenie.
Można by tak toczyć spory historyczne, ale nie ma sensu - pewnie ani ja Ciebie nie przekonam, ani ty mnie...
aximia napisał:
Putin... jest prezydentem Rosji i robi to co jest właściwe dla Rosji

Z tym się zgodzę, ale tylko po części - robi on to co jest właściwe dla jego zwierzchników, a zwykłych Rosjan, podobnie jak Ukraińców, Polaków i ludzi każdej innej narodowości mają głęboko tam gdzie światło nie dochodzi, a jedynie smród...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 04 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
od kiedy to "regionalne wietnamskie ciuszki" są w takie ciekawe wzorki, jak masońskie symbole: cyrkiel itd...?

Ja nie mogę, bimiowi 18-postowcy, cała prawda o prawda2 Laughing
Zobacz sobie tu ten twój "cyrkiel", na zdjęciu trochę lepszej jakości.
W razie czego pomocny może by także ctrl+scroll.
http://www.trbimg.com/img-51794dfc/turbi...../1150/16x9

Mirkas napisał:
A filmik niezły - jakiś ważny czciciel szatana wyciągnął nogi zdaje się.

Tak - Lady Bird Johnson, wdowa po prezydencie Johnsonie.
Absolwentka Uniwersytetu w Austin, którego maskotką, od ponad 100 lat, jest byk Bevo.
Gest Hook'em horns, wykonywany przez absolwentów The University of Texas at Austin, m.in. podczas wykonywania pieśni "The Eyes of Texas", a także podczas zawodów sportowych, gdy kibicują drużynie uniwersyteckiej. Znak pochodzi od maskotki Uniwersytetu - byka Bevo. Symbolizuje byka a nie szatana, a wykonują go potomkowie pastuchów, a nie lucyferianie.Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 05 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Igor Girkin czyli główny dowódca wojsk powstańców ma zakaz wjazdu do rosji
http://translate.googleusercontent.com/t.....aKPw4YvyOQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 05 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r napisał:
Igor Girkin czyli główny dowódca wojsk powstańców ma zakaz wjazdu do rosji
http://translate.googleusercontent.com/t.....aKPw4YvyOQ

Klasyczna dezinformacja.Na żadnej ze stron rosyjskich agencji informacyjnych nie ma tej informacji.To informacja z ukraińskiego portalu.
PS
a tak @85 między nami mówąc to nawet w tej ukraińskiej dezinformacji nie ma mowy o "niewpuszczeniu" Igor Girkin na terytorium RF a o sprawdzeniu czy przekraczając granice nie wwozi na terytorium FR:broni ,narkotyków,obcej waluty.
Cytat:
В письме говорится, что енеобходимо принять меры по недопущению ввоза гражданами РФ, а именно Игорем Гиркиным, Вячеславом Апрахсимовым, Валерием Поповым и Николаем Козициным, оружия, наркотиков и валюты на территорию РФ.

wstydź się @85 -jeśli potrafisz
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas
Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 1.200 mBTC

PostWysłany: 18:11, 05 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przeciwieństwie do Ciebie dipsao, potrafię się przyznać do błędu, na prawdę nie mam z tym problemu. Ok pomyliłem się, nie zrobiłem zbliżenia.
Nie mniej jednak uważam, że ich uśmiechnięte gęby na tym zdjęciu o czymś świadczą - przecież to niby przeciwnicy, wrogowie itd... Powiesz może, że wtedy było ocieplenie stosunków, a teraz na szczycie G-ileś_tam unikali się i patrzyli na siebie spod byka...? Łykasz jak pelikan ten ich teatrzyk. To tak jak z "naszymi", którzy przed kamerami skaczą sobie do gardeł jak wściekłe psy, a potem idą razem na wódkę.
dipsao napisał:

Mirkas napisał:
A filmik niezły - jakiś ważny czciciel szatana wyciągnął nogi zdaje się.

Tak - Lady Bird Johnson, wdowa po prezydencie Johnsonie.
Absolwentka Uniwersytetu w Austin, którego maskotką, od ponad 100 lat, jest byk Bevo.
Gest Hook'em horns, wykonywany przez absolwentów The University of Texas at Austin, m.in. podczas wykonywania pieśni "The Eyes of Texas", a także podczas zawodów sportowych, gdy kibicują drużynie uniwersyteckiej. Znak pochodzi od maskotki Uniwersytetu - byka Bevo. Symbolizuje byka a nie szatana, a wykonują go potomkowie pastuchów, a nie lucyferianie.

Teraz to żeś przyjebał - jak łysy grzywą o kant kuli.
Ameryką rządzą potomkowie pastuchów? Laughing Taki ubaw - dobrze że nie jarałem nic jeszcze dzisiaj, bo bym jebnął w kalendarz ze śmiechu chyba.
Nawet w tym linku co podałeś jest:
Cytat:
In some European cultures, the identical corna gesture is used to suggest spousal infidelity or Satanic association. Images of Jenna Bush publicly "throwing the horns" resulted in startled reactions in Norway and caused the First Lady's press secretary, Gordon Johndroe, to giggle when he discovered the gesture means bullshit in sign language.[10]

In 1985, five Americans were arrested, due to its satanic connotations after dancing and displaying the gesture in front of the Vatican.[11] In Russia, it's a derogatory symbol for the newly rich, arrogant and poorly educated.[12]

The sign is also heavily used as a symbol for Heavy Metal music and sub-culture.

Police in Columbus, Georgia told WXTX-TV in May 2010 that the symbol is used by members of the Uptown criminal gang.

Pogrubiłem Ci szczególnie interesujący fragment.
I to oczywiście przypadek, że akurat maskotką Uniwersytetu, od ponad 100 lat, jest byk i satanista Bush pokazuje ten znak - no tak kibic i potomek pastuchów bardzo przywiązany do tradycji ojców. A pewnie stowarzyszenie Czaszka i Kości (linkuje wiarygodne dla Ciebie źródła (wikip.), żeby nie było...) to kółko modlitewne, na którym Bush (stary i młody), John Kerry i inni im podobni odmawiają zdrowaśki i pielęgnują tradycję ojców pastuchów: gonią krówki, byczki i baranki przez pole?
Weź mnie nie rozśmieszaj i nie osłabiaj.

Byk był bardzo ważnym symbolem ludzkości na długo zanim pierwsi biali pastuszkowie stanęli na ziemi w Nowym Świecie!

Wystarczy wspomnieć złotego cielca, który nie był niczym innym jak bykiem, któremu biblijni Izraelici oddawali cześć - dokładny opis tego zdarzenia znajduje się w 32 rozdziale Księgi Wyjścia. Ponoć zrobili go z przetopionych kolczyków - pokażną ich ilość musieli zgromadzić żyłusy. Very Happy Szefuncio ich niejaki Mojżesz następnie nieziemsko się wściekł i kazał ponoć wytłuc 3000 chłopa.

No i oczywiście cofając się jeszcze bardziej do jeszcze wcześniejszych dziejów ludzkości - do początków cywilizacji (przynajmniej wg oficjalnych źródeł) do starożytnego Babilonu i Sumeru jest: Marduk. Nie będę się silił i zacytuję jak najbardziej oficjalne niespiskowe źródło Wikipedię:
Cytat:
Marduk (sum. damar-dutu, tłum. "Młody byczek boga Utu")[1] – bóstwo opiekuńcze miasta Babilon, najważniejszy bóg panteonu babilońskiego, syn boga Enki/Ea, małżonek bogini Sarpanitu, łączony z planetą Jowisz.

Ze względu na pozycję miasta, Marduk szybko stał się naczelnym bóstwem Mezopotamii. W szczytowym nasileniu kultu innych bogów uważano za jego sługi bądź jedynie inne aspekty jego osobowości. Jego kult stał się również popularny w Asyrii.

Symbolem Marduka było trójkątne narzędzie rolnicze – łopata lub motyka – zwane marru (ponieważ na początku był najprawdopodobniej, jak inni bogowie, jedynie lokalnym bóstwem rolniczym). Towarzyszył mu wąż-smok.

Kojarzy się go przede wszystkim z takimi dziedzinami, jak magia, mądrość, woda i sądownictwo – im bowiem patronował.

Mądremu myślę, że wystarczy dowodów, a głupi i tak nie zajarzy.

Ps. Widzę, że cały czas jeszcze męczy Cię kompleks jednopostowca i nie daje Ci zaznać spokoju... Nie przejmuj się, to minie. Wierz mi wszystko będzie dobrze, na prawdę nie masz się czego obawiać. Bimi w końcu doceni twój talent oratorski, inteligencję i upór oraz bezkompromisowość w dążeniu do prawdy - jestem o tym przekonany. study

Ps2. Ci idioci na zdjęciach, które wkleiłeś tak myślą pewnie, że to niewinny znak byczka maskotki. Nie wiedzą co pokazują - to takie typowe we współczesnym świecie. Jak to powiedział pewien oświecony żyd [ponoć]: "nie wiedzą co czynią".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 05 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Mirkas"]
Cham napisał:
(...)

I jak to wytłumaczysz (pewnie większości z was znane są te zdjęcia ale wkleję je tu): Question

Światem rządzą jakieś ciemne siły..., pieniądz, czyli Ci co go kontrolują i emitują, oligarchowie, tajne bractwa itd... My widzimy tylko spektakl wyreżyserowany na potrzeby nieświadomych mas...


Idąc drogą którą obrałeś:W logice jest takie twierdzenie, że wniosek wyciągnięty z fałszu może być fałszem. Nie wykluczam zasiadania Putina w loży masońskiej, ale powątpiewam w autentyczność zdjęć Putina w kolorowych fatałaszkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas
Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:06, 06 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham napisał:

W logice jest takie twierdzenie, że wniosek wyciągnięty z fałszu może być fałszem. Nie wykluczam zasiadania Putina w loży masońskiej, ale powątpiewam w autentyczność zdjęć Putina w kolorowych fatałaszkach.

Zdjęcia są autentyczne, już to zostało wyjaśnione - dipsao słusznie zauważył, że to są zdjęcia liderów państw uczestniczących na szczycie Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku w Wietnamie w 2006 r.
Cytat:
George Bush and Vladimir Putin sporting matching traditional Vietnamese "ao dai" tunics in 2006

http://www.bbc.com/news/world-europe-27778459

A to zdjęcie nie wiem przy jakiej okazji było zrobione: Laughing


A to z Bushem i Osamą jest niezłe - nie wiedziałem, że łączyły ich aż tak bliskie i zażyłe stosunki. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
allsmarinone
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 06 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko wskazuje na to, ze nie do konca Rosja tylko USA... a moze USA i Rosja?

http://humomundo.pl/2014/07/usa-dozbraja-ukraine-aby-najechac-rosje/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas
Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 13:23, 06 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat z linku który wkleił allsmarinone:
Cytat:
Doradca ekonomiczny Putina, ujawnił informacje wywiadowcze, z których wynika, że Ameryka przygotowuje Ukrainę do zaatakowania Rosji. Ogrom militaryzacji, która trwa w tej chwili, ma służyć nie tylko, możliwości przejęcia przez Kijów obwodu donieckiego ale także do odzyskania Krymu i rozpętania globalnej wojny – stwierdził Sergei Glazyev.

Słyszeliśmy też o tym, że Francja, która przecież jest jednym z głównych krajów NATO, sprzedała Rosji okręty wojskowe nie tak dawno. To nie jest na pewno wyjątek...
Także jak zawsze trwa dozbrajanie dwóch stron potencjalnego konfliktu. To oczywiste, że to ustawka. Putan wie, że ludzie Banany jemu, ani jego bliskim współpracownikom nic nie zrobią, i odwrotnie. Głównym rozgrywającym i odpowiedzialnym za śmierć milionów głos z głowy nie spadnie. Sądzę, że dla nich wynik wojny nie ma nawet większego znaczenia - tak jak na giełdzie, można zarabiać również na spadkach, "przegranych" wojnach. Tylko, że tak na prawdę przegranymi są zawsze zwykli ludzie z dwóch stron barykady (zarówno ci którzy giną, jak i ci którzy za to płacą), pionki się wybijają a ważne figury bogacą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 06 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
portalu.
Klasyczna dezinformacja.Na żadnej ze stron rosyjskich agencji informacyjnych nie ma tej informacji.To informacja z ukraińskiego portalu.
PS
a tak @85 między nami mówąc to nawet w tej ukraińskiej dezinformacji nie ma mowy o "niewpuszczeniu" Igor Girkin na terytorium RF a o sprawdzeniu czy przekraczając granice nie wwozi na terytorium FR:broni ,narkotyków,obcej waluty.
wstydź się @85 -jeśli potrafisz


Przetumaczyłeś ledwo 1/10 artykułu i się podniecasz. Czy poprawnie nie wiem rosyjskiego nie znam, korzystam z translatora i cytuje tylko to co on mi nabazgrolił. A pisze tam dalej:
"Służby Granicznej FSB rosyjscy szefowie wysłany kontroli granicznych przepisy zakazujące wjazdu na terytorium Federacji Rosyjskiej, 11 obywateli Ukrainy zaangażowanych w destabilizacji sytuacji w Donbasu.

Jak wynika z opublikowane w Twitterze rosyjski dziennikarz Jewgienij Feldman kopii pisma, lista obejmuje następujące obywateli Ukrainy Roman Stavnyuk, Alex mózgu, Vladislav Ivanov Evgeni Navara Stavtsev Siergieja Andriej Safonov Igor Platnitsky Aleksandra Vlasenko, Ivan Ivanov i Andrieja Dyadyun Aleksiej Bondarenko. "

http://translate.googleusercontent.com/t.....aKPw4YvyOQ

Tłumaczenie nie jest najwyższych lotów ale idzie coś z tego wyłapać. A odnośnik do tej strony znalazłem w komentarzu zostawionym na pro rosyjskiej stronie ANNA NEWS. Czy jest to prowokacja czas pokaże ale nie wykluczam takiej możliwości często one się zdarzają.

______________________________________________________________________________________________________

Tym czasem na wolnej polsce walą w putina z grubej rury:

"Przewodniczący Rady Najwyższej Donieckiej Republiki Ludowej, Denis Puszilin, dnia 5 czerwca oskarżył Władimira Putina o zdradę i poprosił mieszkańców Sławiańska o przebaczenie. Taka informacja pojawiła się na Twitterze szefa Donieckiej Republiki Ludowej. „Co powiedzieć. Wlali w nas nadzieję. Zapewnili i porzucili. Piękne były słowa Władimira Putina o obronie narodu rosyjskiego i obronie Noworosji. Ale to były tylko słowa”. Poprosił on także o wybaczenie mieszkańców opuszczonego Sławiańska: „Wybaczcie mieszkańcy Sławiańska, że nie zdołaliśmy was obronić…Walczyliśmy wszystkimi siłami. Jeżeli zdołacie przebaczyć, przebaczcie. Sławiańsk opuściliśmy…”

W mieście zostali uwolnieni wszyscy jeńcy, powstańcy pospolitego ruszenia opuścili je. Tymczasem jeden z liderów Donieckiej Republiki Ludowej, Paweł Gubariew, wyjaśnił opuszczenie Sławiańska jako próbę zyskania czasu przed decydującą bitwą, cytuje tego polityka oficjalny portal czasopisma „Ekonomiczieskije swiazi”. Z kolei oprawcy z tak zwanej „SBU” byłej Ukrainy oświadczyli, że „nie wykluczają amnestii dla mieszkańców miasta zaangażowanych w pomoc dla pospolitego ruszenia”. „Są ludzie, którzy zostali oszukani przez propagandę. W odniesieniu do nich byłoby niesprawiedliwie mieć taki stosunek jak do przestępców, terrorystów lub dywersantów. W stosunku do nich, po wznowieniu normalnej pracy milicji i prokuratury Ukrainy, trzeba będzie stosować amnestię o której już wspominał prezydent kraju Petro Poroszenko”-powiedział 5 lipca szef „SBU”, obywatel USA, Walientin Naliwajczienko. Stało się także wiadome, że „wyzwoliciele”, którzy weszli do Sławiańska już rozpoczęli swoje ulubione zajęcie „prawdziwych żołnierzy Ukrainy” czyli grabież i łupiestwo."
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukrain.....fr-2014-07

Rosja- Putin nie wprowadzi wojsk do Donbassu
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-.....eo-2014-07
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fearmen13
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 60
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:23, 07 Lip '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/putin-.....ie-2014-06 Co tu dużo mówić..ostatnio jeszcze się łudziłem, że Putin serio jest jakimś ''buntownikiem'' ale teraz to już jesteśmy w dupie wszyscy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rosja chce nowego NWO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile