W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Antymajdan. pl   
Podobne tematy
Ukraina pokazała Unii środkowy palec766
Rozpad Ukrainy jest nieunikniony152
Ukraina. Sytuacja w regionach 445
Pokaz wszystkie podobne tematy (7)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
57 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 459616
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 155, 156, 157   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janho




Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 16 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pszek to dzisiaj kłamie , czy zebrało mu się na szczerość ? A pszek to pokochał w końcu Polaków czy tylko dalej sieje propagandę ? pograniczniki -- Pieniądz i bogactwo .

Należy stwierdzić, że pieniądz nie jest bogactwem. Pieniądz nie jest dobrem ziemskim zdolnym do zaspokojenia
doczesnych potrzeb.
Nie odżywiamy się jedząc pieniądze. Chcąc się ubrać, nie zszywamy banknotów dolarowych, aby zrobić z nich suknię
czy pończochy. Nie odpoczywamy leżąc na pieniądzach. Nie leczymy się przykładając pieniądze do chorego miejsca.
Pieniądz nie jest bogactwem. Bogactwem są rzeczy użyteczne, które odpowiadają ludzkim potrzebom.
Chleb, mięso, ryby, bawełna, drzewo, węgiel, samochód, wizyta chorego u lekarza, wiedza profesora – to są bogactwa.
Ale w naszym nowoczesnym świecie nie każdy wytwarza te wszystkie rzeczy. Jedni muszą kupować u drugich.
Pieniądz jest pewnego rodzaju kuponem, który się otrzymuje w zamian za sprzedaną rzecz: znakiem, który trzeba dać w zamian
za rzecz, którą chce się od kogoś otrzymać.
Bogactwem jest rzecz materialna; pieniądz jest tylko kuponem. Pieniądz powinien odzwierciedlać to, co się za nim w
rzeczywistości kryje.
Jeżeli w jakimś kraju jest dużo rzeczy do sprzedania, potrzeba dużo pieniędzy, aby tymi rzeczami rozporządzić. Im
więcej jest ludzi oraz rzeczy, tym więcej powinno być w obiegu pieniędzy, w przeciwnym razie wszystko się zatrzyma.
Dzisiaj brakuje właśnie tej równowagi. Dóbr jest prawie tyle, ile chce się ich wytworzyć – dzięki zastosowaniu odkryć
naukowych, wynalazkom, ulepszonym maszynom. Jest też dużo ludzi nie zatrudnionych – ich praca mogłaby być potencjalnym
źródłem wytworzonych dóbr. Mnóstwo czynności jest nieużytecznych, nawet szkodliwych. Można stwierdzić, że jest wiele
takich czynności, których celem jest wytwarzanie narzędzi służących do niszczenia.
Dlaczego pieniądz, ustanowiony dla ułatwienia zbytu towarów, nie jest pozostawiany w rękach konsumentów w
odpowiedniej ilości, tak by pokrywał zapotrzebowanie konsumpcji dóbr?

-Pieniądz gdzieś powstaje .

Wszystko ma jakiś początek, z wyjątkiem Boga. Zatem pieniądz gdzieś musi być wytwarzany.
Wiemy gdzie powstają rzeczy użyteczne: żywność, odzież, obuwie, książki. Robotnicy, maszyny oraz zasoby naturalne
kraju stwarzają bogactwo, dobra, których potrzebujemy i których nie brak.
Ale gdzie powstaje pieniądz, pieniądz, którego nam brakuje na zakup dóbr, których jest dosyć?
Pierwszym poglądem, ku jakiemu się skłaniamy nie zdając sobie z tego zanadto sprawy jest to, iż istnieje pewna stała
ilość pieniędzy i że nie można jej zmienić. Taki pogląd jest błędny; jeżeli jest pieniądz, to znaczy, że go gdzieś wytworzono.
Jeżeli go nie ma, to znaczy, że ci, którzy go wytwarzali, przestali go fabrykować.
Drugi pogląd: gdy rozważa się to zagadnienie, sądzi się, że to rząd wytwarza pieniądze. Ten pogląd też jest błędny.
Rząd dzisiaj nie wytwarza pieniędzy i stale

uskarża

się na ich brak. Rząd nakłada podatki i pożycza pieniądze, ale ich nie
wytwarza.
Zaraz wytłumaczymy gdzie się
pieniądz rodzi
i gdzie się kończy. Ilość pieniądza regulują ci, którzy sprawują kontrolę
nad jego narodzinami oraz kontrolę nad jego śmiercią. Jeżeli wytwarzają go za dużo, a mało zużywają, jest go więcej. Jeżeli
zużycie pieniądza postępuje szybciej od jego wytwarzania, jego ilość się zmniejsza.
W kraju, gdzie brakuje pieniędzy, poziom naszego życia nie zależy od ilości rzeczy, lecz od ilości pieniędzy, jakimi
dysponujemy na zakup tych rzeczy. A więc poziom naszego życia regulują ci, którzy regulują poziom pieniądza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 16 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdolę, co te nawiedzone pierdoły mają wspólnego z tematem do chuja Wacława. Rozumiem, że nawąchałeś się oparów absurdu podczas wieczornego prania mózgu na mszy a potem doprawiłeś radiem MaRyja i postanowiłeś przyjebać wsparciem dla braci starszych, co by zachachmęcić informacje wrzucone przez Pszeka zapewne nawet nie zdając sobie sprawy, że wspierasz braci starszych co jest standardem przygłupów braci mniejszych stworzonych na wzór i podobieństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 16 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnie tłumaczenia Trebora - Fursow: Ukraińskie pole bitwy






_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 23:26, 16 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
Jest gruba afera.Skandal który wedle mnie będzie miał niemały wpływ na dalszy rozwój wypadków a mianowicie wzmoże opór Południowego Wschodu z drugiej strony zmusi światową społeczność żydowską do ustosunkowania się do skandalu.
Afera polega na tym że wyciekły do sieci rozmowy żyda (obywatel Izraela) Igora Kołomonskiego z byłym kandydatem na prezydenta Olegiem Carowem.Kołomojski jest animatorem majdanu,panem życia śmierci Ukraińców,od lutego gubernatorem okręgu donieckiego.
Treść rozmowy była następująca (ang translacja)
Kolomoisky: Hello,

Tsarev: Hello.

Kolomoisky: Where are you? Still there?

Tsarev: Still there.

Kolomoisky: How are you?

Tsarev: Fine.

Kolomoisky: We’ve got a serious accident. One Jew from Dnepropetrovsk Jewish community died.

Tsarev: What happened?

Kolomoisky: Well, one Jew from Dnepropetrovsk Jewish community died. I am at the synagogue now.

Tsarev: What was he doing there?

Kolomoisky: It doesn’t matter what he was doing. They say that your head costs a lot of money now [censored].

Tsarev: Mine?

Kolomoisky: One million dollars. Yours. Yes. They say they will be searching you everywhere. Just wanted to tell you this. I wanted to tell you that you’d better stay in Moscow, do not return.

Tsarev: Let me tell you one thing. In Africa there is such …

Kolomoisky: Tomorrow they will be catching your people here.

Tsarev: In Africa there is such … poison…

Kolomoisky: Listen, I don’t give a [censored] what is there in Africa. Don’t tell me this crap. I’m telling you we’ve been praying in synagogue before the Shabbat. We’ve been praying for Shlemkevitch, the Jew who was killed in Mariupol [censored].

Tsarev: So…

Kolomoisky: They say Tsarev is to blame [censored]. And tomorrow they will search for all your relatives first [censored]. Tell them to leave [censored]. Because we will hang them right in the square [censored]… I’m telling you, tell Markov that he shouldn’t come here either. To Ukraine, I mean. No way. Hallo.

Tsarev: Don’t phone me anymore, Igor.

Kolomoisky: Not to phone you? OK. Bye, Tsarev. That’s it.




Gdyby Kołomojski nie powołał się na Synagogę byłoby pół biedy ale się powołał i zrobiło się jakoś dziwnie o czym mowa w innej "wyciekniętej" rozmowie podczas której wychodzi na jaw kila innych faktów.
(ang translacja )
Ian: Hallo.

Noginski: Hallo. Ian Borisovich, good evening. I beg your pardon. Happy holiday. Did I wake you up?

Ian: Oh, no. It’s not too late. Happy holiday you too. Wish you peace, good health and well-being…

Noginski: Ian Borisovich, I’m calling because of a serious problem, it makes me really concerned.

Ian: What happened?

Noginski: Well, the 9th of May in Mariupol, did you see what happened there? Certain Shelemchak was killed there.

Ian: Who was it?

Noginski: A Jew from Dnipropetrovsk. At least if we can trust Kolomoysky. But what is even worse, Mr. Kolomoysky called Tsarov and told him that broadly speaking that day in all synagogues of Ukraine it was announced to all right Jews that there will be a reward for the head of Tsarov’s and Russian separatists. When I heard the word ‘synagogue’…

Ian: You don’t say so. That can’t be. I just know that… Today I went to a synagogue. We were reading prayers. Everything was, so to say…

Noginski: Ian Borisovich, I’m not saying that, surely, it didn’t happen in the synagogues… But when he is speaking about it… I don’t know whether he was recorded or not. In case his words appear in the media, can you imagine what happens in that case?

Ian: Did Kolomoyskyi say it was Tsarov exactly?

Noginski: Yes. A million ($) for his head. He also said that the next day his family would be hanging. His relatives. Listen, I just repeat his words… You know, Oleg, he is not like anybody else, he never lies. And he sent it to me late in the evening, he was deeply shocked. Another man who was by his side at that moment told me the same.

Ian: Terrible. No, I just can’t understand how a Jew… Jews in general, so to say, must not allow themselves anything of the kind… Gave him a personal call?

Noginski: Yes, he likes it. He called Markov (Ukrainian MP (deputy) Igor Markov) recently, told him how he would get burned in case he comes to Odessa. That’s kind of his amusement. I’m not sure but I feel like he went crazy, seriously. By the way, that’s a totally proved out fact that he paid those guys in Odessa. Totally. And it was done to seat Palytsia as governor. Even at the “Fatherland” (Party of Tymoshenko) headquarters they prove it out… The situation went out of hand. Their task was to beat them up, give them the works so that they all get to the hospital, and the camp was to be totally destroyed.

Ian: Well, you know, there were the guys of Avakov (Minister of Internal Affairs of Ukraine). They could have done it all.

Noginski: Well, there was an agreement. In case… it all still keeps voiced. There was an agreement. He came up and said, ‘Why are you fiddling around that Odessa’? There was that ‘Kulikovo Field’ all the time, non-stop. ‘You better give Odessa to me and it will be just like in Dnipropetrovsk.’ So to say, no one will dare to show up. They said, ‘OK’.

Ian: He used to come to Odessa. He has already been in Odessa.

Noginski: He is still there. And has been busy during the recent three days with what makes 16 people dead who had been arrested and stayed alive after the ‘Trade Unions House’. Two people were put a knife near the building. And so forth.

Ian: Well, Oleg, I just, you know, can’t believe that Benya (Kolomoysky nickname) is able to do that.

Noginski: You know, many people here say they feel he went kind of crazy. These days, you know, Korban is actively trying to take Tsarov’s property. Well, there’s nothing I can add.

Ian: I just don’t know him, that’s why I cannot say anything. I don’t know him.

Noginski: Well, he is a good friend of Benya… And Filatov (first assistant of Kolomoysky) already gives a reward for “moskals” (Russians) and already pays. I just… Ian Borisovich, the thing it that Benya’s affairs are up to him. He can do whatever he likes. In case he imagines himself second Hitler… Well, I think there will be a second Nazi Germany on the territory of a small piece of Ukraine. Benya will be a multibillionaire and the owner of this territory. But what Jews in the rest of the world will do… I just think it is necessary to publicly back off from this process right away.

Ian: What do you mean? What process?

Noginski: From Kolomoysky. From Benya.

Ian: Well, how?

Noginski: Just report that in this case the world Jewish community, firstly, has nothing to do with personal position of Mr. Kolomoysky, secondly, a) don’t back up neither Odessa, nor Mariupol, nor any other and sincerely sympathize with them. And thirdly, state that in case any of Jews is noticed in Nazi crimes, we will be first to deal with it.

Ian: Thank god, there hasn’t been any problem with it lately.

Noginski: The more so because of one man who decided to become a billionaire, a multibillionaire or imagined himself to be an owner of Ukraine…

Ian: No, the matter is that the synagogues are… They should be standing apart from all these things. A synagogue is a place for meeting, it’s a prayer place. It should deal with inner life of Jews. That’s it. This is so to say what a synagogue is about. So, dealing with so to say politics, dealing with such things and backing up…

Noginski: I mean… You know, I’ve got such feeling that standing apart is not an option for us.

Ian: Come again.

Noginski: We can’t help standing apart. By the way, I asked Oleg not to make it public. His first thought was to make it public.

Ian: No. By doing this he will definitely bring reproach on Jews right away.

Noginski: You don’t say so! It will start a huge wave of tension. The more so, it will start all over the world.




Kolomoisky: Witam,
Carow: Witam.
Kolomoisky: Gdzie jesteś? Tam jeszcze?
Carow: Jeszcze nie.
Kolomoisky: Jak się masz?
Carow: Dobrze.
Kolomoisky: Mamy poważny wypadek. Jeden Żyd z Dniepropietrowskiej społeczności żydowskiej nie żyje.
Carow: Co się stało?
Kolomoisky: Cóż, jeden Żyd z Dniepropietrowskiej społeczności żydowskiej nie żyje. Jestem teraz w synagodze.
Carow: Co on tam robił?
Kolomoisky: To nie ma znaczenia, co robił. Mówią, że twoja głowa kosztuje teraz dużo pieniędzy [ocenzurowano].
Carow: Moja?
Kolomoisky: Jeden milion dolarów. Twoja. Tak. Mówią, że będą szukali cię wszędzie. Po prostu chciałem ci to powiedzieć. Chciałem powiedzieć, żebyś lepiej został w Moskwie, nie wracał .
Carow: Powiem ci jedno . W Afryce jest taka jedna …
Kolomoisky: Jutro będą łapać Twoich ludzi.
Carow: W Afryce jest taka ... trucizna ...
Kolomoisky: Słuchaj, mam [ocenzurowane], co jest tam w Afryce. Nie mów mi tego gówna. Mówię ci, że modliliśmy się w synagodze przed Szabatem. Modliliśmy się za Shlemkevitcha, Żyda, który został zabity w Mariupolu.
Carow: Więc...
Kolomoisky: Mówią, że Carow jest winny [ocenzurowane]. A jutro będą szukać wszystkich Twoich krewnych [ocenzurowane]. Powiedz im, żeby uciekali [ocenzurowane]. Ponieważ powiesimy ich bezpośrednio na placu [ocenzurowane]. Mówię ci, powiedz Markovowi, że nie powinien się tutaj pojawiać. Na Ukrainie, mam na myśli. Nie ma mowy. Hallo.
Carow: Nie dzwoń do mnie więcej, Igor.
Kolomoisky: Nie dzwonić do ciebie? OK. Na razie, Tsarev. To wszystko.


Ian: Witam.
Noginski: Witam. Ianie Borysowiczu, dobry wieczór. Bardzo przepraszam. Wesołych Świąt. Obudziłem Cię?
Ian: O, nie. Nie jest za późno. Wesołych Świąt również. Życzę spokoju, zdrowia i dobrego samopoczucia ...
Noginski: Ianie Borysowiczu, dzwonię z powodu poważnego problemu, który sprawia, że jestem naprawdę zaniepokojony.
Ian: Co się stało?
Noginski: Cóż, 9 maja w Mariupolu, widziałeś, co tam się stało? Z pewnością Shelemchak tam zginął.
Ian: Kto to był?
Noginski: Żyd z Dniepropietrowska. Przynajmniej jeśli możemy zaufać Kolomoyskiemu. Ale co gorsza , Pan Kolomoyski dzwonił do Carowa i powiedział mu, że ogólnie rzecz biorąc tego dnia we wszystkich synagogach na Ukrainie ogłoszono, do wszystkich prawdziwych Żydów, że będzie nagroda za głowę Cariewa i rosyjskich separatystów. Kiedy usłyszałem słowo "synagoga"...
Ian: Nie mów tak. To nie może być. Wiem tylko, że ... Dziś poszedłem do synagogi. Czytaliśmy modlitw. Wszystko było , że tak powiem ...
Noginski: Ianie Borysowiczu, nie mówię, że z pewnością to się wydarzyło w synagogach ... Ale kiedy on mówi o tym ... Nie wiem, czy on został nagrany, czy nie. W sytuacji, gdy jego słowa pojawią się w mediach, czy możesz sobie wyobrazić, co się w związku z tym stanie?
Ian: Czy Kolomoyskyi powiedział, że to był dokładnie Carow?
Noginski: Tak. Milion dolarów za jego głowę. Powiedział też, że następnego dnia jego rodzina będzie wisieć. Jego krewni. Słuchaj, ja tylko powtarzam jego słowa ... Wiesz, Oleg, on nie jest taki jak inni, on nigdy nie kłamie. I wysłał to do mnie późnym wieczorem, był głęboko wstrząśnięty. Inny człowiek, który był przy nim w tamtym momencie powiedział mi to samo .
Ian: Okropne. Nie, po prostu nie mogę zrozumieć, jak Żydzi ... Żydzi generalnie, że tak powiem, nie mogą dopuścić do siebie niczego takiego … Dzwonił do niego osobiście?
Noginski: Tak, on to lubi. Dzwonił do Markova niedawno, opowiedział mu, jak będzie płonął w przypadku, gdy przyjedzie do Odessy. To wzbudziło jego rozbawienie. Nie jestem pewien, ale czuję, że on na poważnie oszalał. Nawiasem mówiąc, to jedynie potwierdza fakt, że on zapłacił tym typom w Odessie. Całkowicie. I to zostało zrobione, żeby posadzić Palytsia na stołku gubernatora. Nawet w siedzibie „Ojczyzny” dowiedli tego … Sytuacja wyrwała się z pod kontroli. Ich zadaniem było ich pobić, dać im wycisk, żeby wszyscy trafili do szpitala i żeby obóz został całkowicie zniszczony.
Ian: Cóż, wiesz, tam byli ludzie Avakova. Mogli zrobić wszystko.
Noginski: Cóż, było porozumienie. Na wypadek … to wszystko wciąż ma oddźwięk. Było porozumienie. On przyszedł i powiedział „Dlaczego majstrujecie tutaj w Odessie”? To było na Kulikovym Placu cały czas, non stop. „Lepiej dajcie mi Oddesę a wówczas będzie tak jak w Dniepropetrovsku”. Można powiedzieć, że nikt nie odważył się pokazać. Oni powiedzieli, "OK”.
Ian: On już dotarł do Odessy. On już był w Odessie.
Noginski: On jest nadal. I był zajęty w ciągu trzech ostatnich dni, co doprowadziło do śmierci 16 osób, którzy zostali aresztowani i pozostali żywi po wydarzeniach w „Domu Związków Zawodowych”. Dwie osoby zostały dźgnięte nożem przy budynku. I tak dalej.
Ian: Cóż, Oleg, ja po prostu, wiesz , nie mogę uwierzyć, że Benya (ksywa Kolomoyskiego) jest w stanie to zrobić .
Noginski: Wiesz, tu wiele osób twierdzi, że czują, że on popadł w jakiś rodzaj szaleństwa. W te dni, wiesz, Korban aktywnie próbuje przejąć nieruchomości Carowa. Cóż, nic nie mogę dodać.
Ian: Ja po prostu nie znam go, dlatego nie mogę nic powiedzieć . Ja go nie znam .
Noginski: Cóż, on jest dobrym przyjacielem Benya ... A Filatov (pierwszy asystent Kolomoyskiegp ) już daje nagrodę za „Moskali” i już płaci. Ja tylko ... Ianie Borysowiczu rzecz w tym, że sprawy Benya należą do niego. On może robić, co mu się podoba. W przypadku, gdy wyobraża on sam siebie jako drugiego Hitlera... Cóż , myślę, że będą drugie nazistowskie Niemcy na terenie małego skrawka Ukrainy. Benya będzie multimiliarderem i właścicielem tego terytorium. Ale, co Żydzi w pozostałej części świata zrobią. Myślę, że jest konieczne, aby publicznie wycofać z tego procesu natychmiast.
Ian: Co masz na myśli? Jaki proces?
Noginski: Ten Kolomyjskiego. Ten Benya.
Ian: Cóż, w jaki sposób?
Noginski: Wystarczy zgłosić , że w tym przypadku światowa społeczność żydowska, po pierwsze, nie ma nic wspólnego z osobistym stanowiskiem Kolomyskiego, po drugie nie popierać ani Odessy, ani Mariupola, ani innych miejsc i szczerze współczuć im. I po trzecie stwierdzić, że w przypadku gdy jakikolwiek Żyd będzie zauważony przy zbrodniach nazistowskich, będziemy pierwsi, którzy będą musieli się z tym uporać.
Ian: Dzięki Bogu, że nie było żadnego problemu z tym ostatnio.
Noginski : Bardziej, ze względu na jednego człowieka, który zdecydował się zostać miliarderem, multimiliarderem lub wyobraził sobie, że będzie właścicielem Ukrainy.
Ian : Nie, sprawa jest taka, że synagogi są ... Oni powinni stać z daleka od wszystkich tych rzeczy. Synagoga jest miejscem spotkania, to miejsce modlitwy. Powinna zajmować się wewnętrznym życiem Żydów. Właśnie tak. To jest to, co można powiedzieć, czym powinna synagoga być.
Noginski : To znaczy ... Wiesz, mam takie wrażenie, że stanie z boku to nie jest opcja dla nas.
Ian: Ponownie.
Noginski : Nie możemy pomóc stojąc z boku. Przy okazji, poprosiłem Olega, żeby nie upubliczniał tego. Jego pierwszą myślą było, żeby to upublicznić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:34, 17 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemowa kozaka _Babaja do prawego sektora



wersja angielska:

"Good evening, residents of Ukraine. In the future - the Rus's borderland. I want to say something to Right Sector guys. You are "cleanising" Kramatorsk and change banners here so often, that...
Here, they are "cleanising" us every day - as they say on TV. That's not true, media is just giving information that America wants to hear from them. And, above all, they are just deceiving everyone. And make other people who want peace in the world fear that these Right Sector guys are still "cleanising" someone somewhere.
Right Sector citizens! Who are now - our enemies. You can come here to "cleanize" our city. Um. Of garbage. For there's a shortage of janitors. It's the first thing.
And yet, you better surrender, come here and cleanize the city... from garbage. Because noone would trust you anything harder. Neither the future government, nor the current government of Ukraine, which is deceiving you hourly.
They are probably promising you to pay the money... Well, then you can feed them with lies and eat, but it will not work for long. Because we need the Kievan Rus, and you - money. The more you cheat that "autorities" with these untrue statements about the "cleaning of Kramatorsk", the more you will receive money from them...
Enough. We are trying to live here. Count your money somewhere else."
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 17 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiszyniów, Mołdawia - największa na świecie wstęga św Jerzego




17 maja, obwód dniepropietrowski ,

1500 ukraińskich żołnierzy z jednostki nr 1302 zbuntowało się przeciw rozkazom kijowskiej hunty, nie chcieli strzelać do ludzi w Donbasie,

http://www.voicesevas.ru/news/yugo-vosto.....alos-.html

16/ 17 maja Sławiańsk i okolice,

nocna strzelanina, wznowiony atak wojsk kijowskiej hunty na okoliczne wioski
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 19:26, 17 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozgoryczony Striełkow publikuje odezwę do
mieszkańców Donbasu i Sławiańska. Brakuje ochotników.
Nie ma nawet tysiąca.
Siedzą z piwem przed TV.
Ogłosił, że zezwala na przyjmowanie kobiet skoro mężczyzn brak.

http://vk.com/feed?w=wall-53474_124581

edit od aximii:

Striełkow wzywa do zapisywania się do punktów naboru w Kramatorsku, Slawiańsku, Konstatnicowce, Gorłowce, Krasnym limanie - broni starczy dla wszystkich, Niestety wielu przyjeżdża do Sławiańska ale po paru dniach jak usłyszą ostrzał moździerzy to wymiękają do domu, a gdzie są ci osławieni górnicy ??? nie widać ich w Sławiańsku !


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 17 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andriejewka, 17 maja, stacja kolejowa po ostrzale przez wojska hunty



Kramatorsk, 15 maja, powstaniec samoobrony zabity przez wojska hunty



Zaproże 16 maja, prawoseki przed akcją w elektrowni atomowej Energodar


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 13:40, 18 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W odpowiedzi na zachodnie sankcje przeciwko Rosji, Gazprom oświadczył że w niedalekiej przyszłości będzie przyjmować zapłatę za ropę i gaz do krajów UE - tylko w rublach.

http://mixednews.ru/archives/58132


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 14:00, 18 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozstrzelano 10 żołnierzy chcących przejść na stronę zwolenników federalizacji

Ukraińska Gwardia Narodowa rozstrzelała 10 żołnierzy, którzy oświadczyli, że chcą przejść na stronę zwolenników federalizacji – poinformowała telefonicznie sekretarz prasowa „ludowego mera” Słowiańska, Wiaczesława Ponomariowa, Stella Choroszewa.

Jak powiedziała, nie pojawiły się dane na temat strat ze strony zwolenników federalizacji.

Choroszewa dodała, że obecnie w mieście nie są prowadzone walki, jednak w rejonie dworca kolejowego został zauważony bezzałogowy aparat latający.

http://polish.ruvr.ru/news/2014_05_18/Uk.....acji-9791/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 18 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzym, 17 maja, manifestacje anty natowskie i przeciwko faszyzmowi w Ukrainie popieranemu przez UE



Donieck, 18 maja


Jest informacja że na lotnisku w Doniecku zauważono 150 najmników kijowskiej hunty
http://www.interfax.ru/world/376691


Sławiańsk 17/ 18 maja

zaczął się nabór kobiet do oddziałów powstańców - samoobrony

http://vk.com/antimaydan?z=video34632750_168668257%2F73d34a404de4aba8b0

niedługo we Sławiańsku Very Happy



a tymczasem wzmocnione blok - posty i trochę cieżkiego sprzętu



18 maja, Kramatorsk, strzelanina nad ranem


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 18 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

18 maja, szutrm Kramatorska, ostrzał z moździeży

Ukraińskie wojska weszły do miasta




ostrzał z moździerzy w strefie miejskiej



syrena alarmowa dymy z ostrzału artyleryjskiego


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 19 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obwody doniecki i ługański - kolory jasno i ciemno zielony to tereny pod kontrolą samoobrony



Berlusconi (ex włoski premier) uznaje prawo Jugo - wostoku do niezawisłości
http://www.vesti.ru/doc.html?id=1593499


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 10:31, 19 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



...15-letnia dziewczyna, która uczestniczyła w wydarzeniach z 2 maja w oddesie, przygotowując koktajle mołotowa, popełniła samobójstwo, 17 maja przed 21:00,
skacząc z dachu budynku ,..... w odesie przy ul. dniepropietrowska szosa/droga...

http://timer.od.ua/news/uchastnitsa_mayskoy_boyni_pokonchila_s_soboy_348.html
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 19 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jaja panie Edziu!
[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 20:32, 19 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Białoruś, 19 maja

RNE (Ruskie Nacjonalne Jedyństwo) organizacja paramilitrana z Białorusi, organizuje nabór ochotników w celu wsparcia bojowego Prawosławnej Armii Donbasu - trzeba mieć skończone 23 lata i przejść służbę w armii białoruskiej
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%8.....%BE_(2000)





http://oko-planet.su/politik/newsday/242.....bassu.html

Kijów 19 maja,

Władze hunty wzywają Rosję do odwołania zawodów pilotów wojskowych zaplanowanych na 21- 26 maja w okolicy Woroneża. W graniczącym z "ukrainą" okręgu woroneskim rosyjskie siły powietrzne przeprowadzą fazę zawodów lotnictwa wojskowego „Awiadarts 2014”, polegających na atakowaniu celów naziemnych.

http://www.defence24.pl/news_rosyjskie-z.....na-ukranie



19 maja, Polska, Obserwator polityczny

Ukraina już jest państwem upadłym bójmy się zagrożeń

(...)Zachód przerazi się dopiero wtedy, kiedy bezpieczeństwo ukraińskich instalacji jądrowych będzie zagrożone, ewentualnie jak coś zostanie przejęte przez prawicowych radykałów, którzy będą woleli zginąć razem z połową Europy niż się poddać. Wówczas wszyscy będą prosili Rosję „żeby ustabilizowała sytuację”, ale na to może być wówczas zbyt późno (...)

cały artykuł : http://obserwatorpolityczny.pl/?p=22273
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trebor




Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 35
Post zebrał 1.600 mBTC

PostWysłany: 22:01, 19 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisy PL




[/youtube]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 00:08, 20 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wyglądają partyzanci w okolicach Słowiańska. Oczywiście według mojej wersji, bo według wersji oficjalnej są to albo żołnierze specnazu albo oficerowie GRU.



Jeśli w taki sposób prezentują się żołnierze specnazu to każdy debil z polski, który wyda, choćby złotówkę na nową broń powinien zostać powieszony za marnotrawstwo majątku narodowego na najbliższym drzewie.
Albowiem, gdy to co wiedzę powyżej to rosyjski specnaz to tak wyglądające polskie jednostki specjalne mają kurewską przewagę bez konieczności wydawania jakichkolwiek miliardów.



Oczywiście istnieje możliwość, że wojskowe rosyjskie jednostki specjalne wyglądają tak, a nie dokonują zakupów ubrań w pobliskim szmateksie.



"- Separatyści, którzy zginęli 2 maja wewnątrz Domu Związkowego w Odessie, zostali otruci chloroformem - twierdzi hromadske.tv, powołując się na słowa szefa Departamentu Śledczego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy Witalija Sakala. O prawdopodobnych wynikach śledztwa donoszą też na Twitterze aktywiści Euromajdanu.

2 maja w Odessie w pożarze siedziby związków zawodowych zginęło 31 prorosyjskich separatystów, którzy schronili się tam podczas starć. Nie wiadomo jednak, jak doszło do podpalenia budynku. Jedna z wersji mówi o podłożeniu ognia przez proukraińskich demonstrantów, inna - że pożar wywołały koktajle Mołotowa rzucane przez broniących się bojówkarzy."

Oficjalna wersja, która jest właśnie budowana mówi oczywiście o tym, że rosyjskie służby, które przebrały się za policję, PrawoSeków oraz kiboli ukraińskich klubów i nie zostały rozpoznane używając chloroformu uśpili separatystów, czyli agentów GRU a potem zamordowali.
Zresztą chloroform to dość ciekawe rozwiązanie, gdyż nie jest to skuteczna trucizna a raczej środek otumaniający i to przy odpowiednim stężeniu oraz odpowiednio długo wchłaniany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 22:01, 20 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Sensacyjnie brzmiąca wiadomość z ukraińskiej Służby Bezpieczeństwa. Bezpieka ogłosiła, że rosyjskie telewizje manipulują widzami za pomocą technologii 25 klatek. Polega ona na podprogowym przekazie - do zwykłej taśmy filmowej dokłada się jedną, niewidoczną w normalnym odtwarzaniu klatkę, która ma wywrzeć określony efekt na widza. SB Ukrainy ogłosiła, że ma dowody na takie działanie rosyjskich mediów." - to z koszernej.
A to z DP czyli portalu dupa.pl:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,P.....omosc.html
"Służba Bezpieczeństwa pokazała nagrania wiadomości kanału Rossija-24 o wydarzeniach w Odessie 2 maja, gdzie proukraińscy demonstranci podpalili budynek, w którym przebywali zwolennicy separatyzm.
Na pojedynczych kadrach pojawiają się napisy: "Podpalił Prawy Sektor", "Ludzi mordowali banderowcy".
Z kolei w materiale o wydarzeniach w obwodach ługańskim i donieckim: "Morduje Prawy Sektor", "Gwardia Narodowa to mordercy".

Psychologowie dotąd spierają się, co do efektywności przekazu podprogowego znanego, jako "25. kadr". Ekspert Służby Bezpieczeństwa twierdzi, że metoda wpływa negatywnie na psychikę, szczególnie dzieci, jest jednak mało efektywna. Inni fachowcy są przekonani, że tak naprawdę nie daje ona żadnego rezultatu.

Służba Bezpieczeństwa poinformowała także, że zatrzymani wczoraj reporterzy rosyjskiej telewizji LifeNews w czasie przesłuchania nie ukrywali, że towarzyszyli prorosyjskim bojówkarzom i informowali o ich działalności."

Chyba spędzali święta majowe nad morzem i jod im na łeb siodł.
Z drugiej strony ekscytacja polskich mainstreamowych portali tematem ni mniej, ni więcej, jak prowadzi do zamiany kolejnej tzw. teorii spiskowej w oficjalny przekaz. Oczywiście sprawa znów stanie się jedynie teorią spiskową, gdy ktokolwiek napisze coś podobnego w stosunku do jankeskich mediów Laughing

Ci z Kijowa i władzy już oderwali się od rzeczywistości. Kończą im się pomysły na to, jak tłumaczyć swoje działania na Wschodniej Ukrainie, zachowanie tamtejszych ludzi.
Czekam już na informację o złapaniu ruskiego szpiega z urządzeniem do kontrolowania fal mózgowych zbudowanym z puszki od konserw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 00:56, 21 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narodowe jednostki ochotnicze Słowiańska: będziemy stać do końca



Niemieccy dziennikarze dowiedzieli się, kto pomaga Kijowowi tłumić protesty


Członkowie amerykańskiej „Akademii” pracują na Ukrainie. Według niemieckiego periodyku „Bild am Sontad”, w operacji pacyfikacyjnej w Sławiańsku i okolicach uczestniczą najemnicy z prywatnych formacji zbrojnych ze Stanów Zjednoczonych.
Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_05_13/Ukrains.....emii-3997/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 21 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosja- Chiny - Gaz

W środę podpisano miedzy Rosją a Chinami umowę gospodarcza - obejmującą okres 30 lat, Rosja ma w tym czasie dostarczać do Chin gaz (30 mld metrów sześciennych /rok) ogólna sumka kontraktu - 400 miliardów dolarów.

http://ria.ru/economy/20140521/1008705512.html#ixzz32Lp9Asux
http://russian.rt.com/article/32888#ixzz32LDBM9EG


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 20:44, 21 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dzisiaj w nocy w Słowiańsku ukraińskie siły zbrojne wznowiły aktywną fazę operacji pacyfikacyjnej, ostrzeliwując miasto z granatników. Wojskowi celowali w dworzec kolejowy i centralne ulice, jeden z pocisków trafił w dom mieszkalny.

Mieszkańcy ratują się przed atakami w piwnicach. Tylko w ciągu ostatnich 24 godzin do szpitala trafiły cztery osoby. Mer ludowy Słowiańska Wiaczesław Ponomariow zaproponował, by wysłać dzieci w celach bezpieczeństwa do obozów uzdrowiskowych. Ponadto obiecał on przesiedlić mieszkańców domów, zniszczonych w wyniku ostrzałów."

To jest akcja antyterrorystyczna. Kto kurwa może tak jeszcze twierdzić? To jest kurwa bydło idące w kierunku tego, które wydarzyło się w Belgradzie.
Do wszystkich polskich ślepców, Kowali i innych chujów. Pierdolicie o tym jaki to Jaruzelski zrobił Sajgon wprowadzając Stan Wojenny. Jednocześnie popieracie, zaś mordowanie ludzi przez władzę nie dziesiątkami - jak "Jaruzel", ale już setkami a za chwilę tysiącami.
Żałować należy w przypadku mających takie poglądy chujów, że was osobiście, a jeśli was nie było to waszych ojców, matki, dziadków, babki Jaruzelski nie rozjechał tymi czołgami, nie ostrzelał wam domów granatnikami, nie zrównał was z ziemią w imię jedynej słusznej prawdy, prawdy tworzonej przez władzę, która postanawia mordować ludzi w działaniach wojennych nie dość, że nie wprowadzając stanu wojennego, nie dość, że nie nazywając tego wojną, lecz nazywając to akcją antyterrorystyczną.
Jebać hipokrytów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 21 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie szlag trafia, że ruskie tam jeszcze nie wjechali z regularnym stanem wojennym, właśnie po to żeby odławiać to jebane tałatajstwo robiące gnój na usługach jankesów, żydów i banksterki. A te skurwysyny skutecznie robią zamieszanie i w dodatku są praktycznie bezkarni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 21 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po kiego chuja Ruscy mieliby nadstawiać tam kark?
Jeśli już to mogli by raczej przyjąć interwencję w stylu NATO, czyli "humanitarnie"; ogłosić no-fly-zone, po czy zacząć napierdalać z powietrza w co się tylko rusza.
Z tym że narobili by sobie tym więcej wrogów niż przyjaciół, a do tego stracili by w chuj siana na amunicje.
Że już o takich detalach jak etyczne kwestie taktyki no-fly-zone nie wspomnę.
Jak na razie Ruscy robią dokładnie to co ja bym robił na ich miejscu - czyli zasadniczo czekają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 21 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz kawałek tego kogo Ukraina tak bardzo interesowała.

Film Dezinformacja. Polecam cały oczywiście, ale w temacie liczy się to.



Od minuty 3:35 do ok. 8:20 ciekawie o tym kogo lubił Juszczenko oraz jak pewna ze stron gry, czyli grupa żydostwa budowała na Ukrainie wpływy. Dokładnie ADL.

Film wydany w 2009 a kręcony od 2007.

Oczywiście są też tacy Żydzi jak Uli Avnery, ale niestety dla nas to mniejszość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 155, 156, 157   » 
Strona 4 z 157

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Antymajdan. pl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile