W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Agent FBI ujawnia prawdę o zamachu na JFK   
Podobne tematy
Prawdziwa przyczyna zabójstwa Kennedyego13
Rozkaz Wykonawczy 1111010
kennedy mówi o spisku otwarcie9
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 4013
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 19:58, 09 Gru '13   Temat postu: Agent FBI ujawnia prawdę o zamachu na JFK Odpowiedz z cytatem

Agent FBI ujawnia osobę stojącą za zamachem na JFK!


Ave
_________________
Kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/RipsonarNews

The Truth Is Out There. Find and enjoy it. It was only us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 21:10, 09 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za bzdury. Teraz jak się coraz więcej ludzi zaczyna szukać co się tak naprawdę stało bo ma to wpływ na to co się dzieje dziś, to zmieniają oficjalną wersję i podają za winnego jakiegoś innego osiołka.
To naprawdę nie ma znaczenia kto fizycznie oddał strzał. Ważne jest dlaczego i kto chciał śmierci JFK. Wiemy, że instytucje finansowe, pytanie które z nich.
Właściwie to nawet to nie ma znaczenia, bo wiadomo w chwili obecnej kto powinien być usunięty, personalnie i w sensie rozwiązań systemowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 09 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że sprawa nie jest tak oczywista, jak się, niektórym wydaje zarówno w sprawie zabójstwa JFK, jak też Roberta.
Wiele osób ma wyidealizowany obraz, zwłaszcza JFK. To, że Oswald był podstawiony, to biorąc pod uwagę jego kontakty z organizacjami kubańskimi na Florydzie, które były zinwigilowane przez CIA i to raptem na 3 miesiące przed zamachem na JFK, jest oczywistą oczywistością. Zresztą gazeta organizacji emigrantów raptem dzień po zamachu, a która dostawała kasę z CIA w dziesiątkach tysięcy dolarów przez parę lat, piłuje artykuł, że Oswald był agentem Fidela, co tworzy fikcyjną, a do dziś popularną wersję o wątku kubańskim.
Co do owego wyidealizowanego obrazu JFK nie można zapominać o ojcu presidente Josephie, który dorobił się na kryzysie 1929, a ważne info posiadał m.in. od Warburga, nie wspominając o świetnych kontaktach z amerykańskimi, żydowskimi rodzinami bogaczy, dzięki działalności w branży filmowej.
W związku z tym moje zdanie jest takie, że to nie było starcie walczącego o lepszy świat ze złymi mocami, ale ów zamach był częścią starcia pewnych grup wpływów. Dokładnie tak samo, jak zabicie Roberta, który dla mnie był o wiele bardziej cwanym, rozważnym, zdolnym i obrotnym politykiem w stosunku do średniego brata. Natomiast jestem przekonany, iż o tym jakie były rzeczywiste motywy zabójstw oraz jakie grupy wpływów się starły nigdy się nie dowiemy. Za dużo minęło czasu, za dużo powstało mylnych tropów, plus brak pewnych faktów w układankach, które nigdy nie wyjdą na światło dzienne w formie dokumentów, bo takowe zostały zniszczona lub nigdy nie powstały, tzw. załatwianie na gębę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:17, 10 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
Właściwie to nawet to nie ma znaczenia

właściwie to wygląda na to, że dla ciebie to właściwie nic nie ma znaczenia Smile
nie wiem tylko po co w takim razie strzępisz sobie jęzor.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 10 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się ten poziom manipulacji . Naprawdę są świetni .
A więc historia jest taka : Jest agent , kocha FBI ale się wstydzi , są źli ludzie , są zdjęcia są nagrania i jest wąteKKK . A teraz tylko brakuje idiotów którzy w to uwierzą Laughing


Żyjemy w czasach że władcy dysponują taką technologią że są w stanie odtworzyć głos pewnego rewolucjonisty o pseudonimie Jezus i to tak skutecznie by było trafienie na poziomie 75% masy, łyka plankton . To o nagraniu a zdjęcia , zdjęcia jeszcze łatwiej można podrobić - wyobraźcie sobie sprzęt do rysowania zdjęcia mogący być obsługiwany przez pół inteligenta o skuteczności tym większej im wiedza o sprzęcie jest prawie nie znana Smile . Ale w tym wypadku wystarczy dobry komputer i dobra drukarka tak co drukuje oryginalne zdjęcia z okresu i dziedziny tzw. holokaustu Wink

A co do świętego oburzenia emerytowanego agenta FBI ----> Laughing i pewnie spać po nocach nie mógł Laughing i pewnie się lęka że trafi do piekła Laughing Całe życie kanalia i pies systemu , na starość kundel się jeszcze przydał .
I jeszcze wątek nawiązujący do śmierci prezydenta Lincolna z 1865 roku , kiedy to sympatyk południa postrzelił śmiertelnie prezydenta . To tu mamy nawiązanie w postaci wątKKKu ( chociaż kiedy zginął Lincoln KKK jeszcze nie istniało ) , źli ludzie ---> południowcy Wink



Na sprawę śmierci JFK możemy spojrzeć z perspektywy długoterminowych zysków . Kto zyskał najwięcej , a kto stracił jeszcze więcej ( śmierć Roberta ) . Dawne konotacje idą się pierdolić kiedy chodzi o dużą kasę i władzę .


Poniżej użyto oryginalnego zdjęcia


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 10 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe Ordel jest to, że w przypadku wielu zabójstw tzw. ważnych postaci zachodzi bardzo podobny schemat. Weźmy tak dla przykładu istotne dla tego wątku zabójstwo JFK, zabójstwo Roberta oraz zabójstwo Icchaka Rabina. Jak dla mnie koncepcja nieudolności {najlepszych niby służb wywiadowczych, specjalnych, ochrony}, szaleniec, który bierze się z dupy i zawsze nie kuma o co chodzi, blokada informacyjna - utajnianie dokumentów, dziwne wątki, dezinformacja i teoryje, itd. są jak dla mnie, aż nazbyt rażące bym nie uważał, iż jest to pewien schemat działania, który się przyjął, bo okazał się skuteczny, głównie ze względu na nieograniczoną głupotę ludzi.
A propo owych z dupy wziętych szaleńców, którzy nie kumają po co, dlaczego zrobili to, co zrobili od numeru wykonanego przez Breivika - ich występowanie jest dla mnie szczególnie zabawne. Breivik wiedział, co robił, dlaczego robił i był z tego dumny, co jest dla mnie całkowicie zrozumiałe. Natomiast kit z szaleńcami jest o tyle śmieszny, że próbuje się nam wmówić, że najlepsi zabójcy KGB, fanatycy z oddziałów Che, samotne wilki, fanatycy muzułmańscy nie byli w stanie odjebać JFK, czy Rabina, co jest zrozumiałe ze względu na ową skuteczność służb wokół owych postaci, ale kolesie, którzy nie wiedzą, czy srają, czy jedzą, nie kumają, jak działają "służby", nie wiedzą, który jest właśnie dzień tygodnia, strzelają z palca i odwalają wspomnianym powyżej. Nawet ja uznający bezmiar chaotyczności rzeczywistości takich zbieżności okoliczności nie jestem w stanie przełknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Agent FBI ujawnia prawdę o zamachu na JFK
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile