W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ukraina pokazała Unii środkowy palec  
Podobne tematy
Rozpad Ukrainy jest nieunikniony152
Ukraina. Sytuacja w regionach 445
Antymajdan. pl 3908
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
46 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 103966
Strona:  «   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 29, 30, 31   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 20 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem o tym Smile
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 20 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha i jaka konsternacja w mediach zachodnich ( w tym "polskich") Very Happy
przecież takie rzeczy nie mogą się dziać tak blisko granic UE Laughing
a jednak...
i co teraz?

Europa daje ciała po całości. Nie panuje nad niczym.
Zadziwiające jak się wystraszyli skutków własnego podjudzania. Zawsze wierzyłem w ładnie ubranych ludzi, zajmujących wysokie stanowiska przecież podjeżdżali zawsze takimi ładnymi samochodami. Przecież to nie mogą być głupcy....
a jednak.... a jednak hahaha

jak ograniczonym trzeba być by nie umieć przewidzieć tego, że kiedy napięcie motłochu wzrośnie, ktoś ucierpi, zaczną puszczać wszelkie granice zdrowego rozsądku i przyzwoitości a najwyższą moralnością stanie się skopanie berkutowca, że milicji rozdadzą broń ostrą a wtedy .... wtedy już nikt nad niczym nie zapanuje.
Nie trzeba żadnego wojska. Każdy płomień wypala się sam, pozostanie tylko wstyd i wzajemne oskarżenia na dziesięciolecia.

Patrzę teraz na swoich znajomych jak emocjonalnie łączą się w jedności za pomocą jednego kliknięcia. Ciekawe czy zabrali by choć jedną kromkę własnemu dziecku po to by dać ją komuś kto rzuca w innych butelkami z benzyną czy kostką brukową?

Otuchy dodaje mi to, że wszystko przemija.... a więc głupota również.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 20 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patin napisał:
jak ograniczonym trzeba być by nie umieć przewidzieć tego, że kiedy napięcie motłochu wzrośnie, ktoś ucierpi, zaczną puszczać wszelkie granice zdrowego rozsądku i przyzwoitości a najwyższą moralnością stanie się skopanie berkutowca, że milicji rozdadzą broń ostrą a wtedy .... wtedy już nikt nad niczym nie zapanuje.

myślę, że ich nie doceniasz i że dokładnie taki był plan.
teksty w stylu "takie rzeczy nie mogą się dziać tak blisko granic UE" - też są częścią tego planu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 00:07, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W starciach imperiów zawsze cierpią narody. Przykładów bez liku począwszy od Chile, poprzez Iran, Jugosławię a skończywszy teraz na Ukrainie.
To jest starcie NaziUSA i FSB-owskiej Rosji a UE to jedynie frajerzy w rękach NaziUSA { z agentami pokroju "szybkiego" Radka}.
Imperia i tak na tym zarobią, tak czy inaczej.

P.S. Warto już od razu założyć wątek - Ukraina po rewolucji - i monitorować dokładnie, kto, co kupuje, kto przejmuje władze, kto przyjeżdża, jakie firmy wchodzą, itd., itp. - latami stworzy się piękny przykład tego o co kaman w takich rewolucjach bez konieczności badania jakiś niuansów z przeszłości - tylko żywy organizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:47, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, że Rosja oddała kraje typu układu Warszawskiego praktycznie bez walki, w zamian za obsadzenie agentury i dobre urządzenie komunistów. A kraje wydoili ile się dało. Stan wojenny był tylko grą na czas, żeby władzy nie objęli protestujący, a władza zdążyła przygotować polityczną alternatywę.
Pytanie czy oddadzą tak samo Ukrainę. Całkiem możliwe. Protestującym nie chodzi im za bardzo o to, kto obejmie władzę, oni chcą do Unii. Chcą wyjść z biedy.
Może być podobny scenariusz jak w Polsce, oddadzą władzę zaprzyjaznionym Ukraińcom, którzy rozsprzedadzą resztę majątku, jeszcze bardziej się dorabiając, a Ukraińcy zaczną jak my, budować wszystko od nowa pracując na Zachodzie
lub Rosja postanowi zatrzymać choć trochę dla siebie i wtedy rozpad kraju lub wojna.
Aktualne stanowisko Rosji wyraznie jest takie, że chcą zachować całość Ukrainy. Może być ciekawie.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W akademii ministerstwa spraw wewnętrznych euro majdaniarze zablokowali 500 milicjantów, są oni otoczeni pod ogniem z karabinów maszynowych i opozycja czeka na rozkaz - czy szturmować gmach czy też podpalać

http://ukrpravda.ua/news/terroristy-zabl.....-ih-szhech

Tymczasem parlament na ukrainie przegłosował ustawę o niepodejmowaniu środków antyterrorystycznych, czyli zakaz strzelania z ostrej do majdaniarzy - jednogłośnie



A Zachód już wie kto jest wszystkiemu winien




Cytat:
The Economist": Architektem konfliktu na Ukrainie jest Putin. Czas wyrzucić Rosję z G8.
Architektem konfliktu na Ukrainie jest prezydent Rosji Władimir Putin, który chce, by pozostała ona w strefie wpływów Kremla; może sięgnąć po bardziej drastyczne środki nacisku na Kijów. Zachód musi ukarać Putina za ukartowanie konfliktu - pisze "The Economist"


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1.....ainie.html
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:32, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oficjalne konta majdanu i relacja po angielsku:

https://twitter.com/EuromaidanPR

https://www.facebook.com/euromaidanpr?ref=stream

a tak pozatym takie moje przemyślenia.
po pierwsze jebać ukraine. dzicz dzicz i jeszcze raz dzicz. kraj który nigdy nie powinien zaistnieć.
po drugie.
najpierw rządzili "czerwonawi"(zwani teraz niebieskimi), dziki lud ukrainy stwierdził że czas na zmiany. pomarańczowa rewolucja przyniosła ów zmiany. okazało się że na gorsze... dziki lud ukrainy się wkurzył i zmienił pomarańczowych oligarchów na niebieskich("czerwonawych"). podczas tej zmiany UE wysłała obserwatorów a właściwie obsrywatorów. w pierwszym szeregu oszołomy z PiSu. okazało się że wybory przebiegły prawidłowo. oszołomy z PiSu same to przyznały. po pewnym czasie, "nagle"... dziki lud stwierdza że czas na zmiany... rozpierdala wszystko co sie da w stolicy swego dzikiego kraju. oszołomy z pisu w tv w koszulkach z gwiazdkami UE bratają się z banderowskimi faszystami a w Warszawie pałac kultury rozbłyska światełkami w kolorach flagi ukrainy, kurwa nie!
ciekaw jestem jakby na placu defilad w Warszawie zrobić taki majdan. rozpierdolić wszystko w około, co wtedy donek z kaczką by pierdolili? jebana moralnośc kalego i podwójne standardy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzeznikt




Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:42, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Próba krwawego puczu na Ukrainie 2014 Polityka - Policja brutalizuje pokojowe protesty w USA

Nie oglądajcie zakłamanej propagandy reżimowych głównych stacji TV popierających bandytów z Majdanu!
Przełączajcie na inny kanał albo wyłączajcie TV - tylko bojkot może do tych zdrajców przemówić!

bandyta z Majdanu uderza brukiem w głowę leżącego milicjanta
Film o znęcaniu się nad nagim mężczyzną przez milicję na Ukrainie jest sfabrykowany
Aktywiści Majdanu szkoleni przez NATO w 2006 "Kolorowa Rewolucja" zawodzi w Iranie
US Regime Change Manual, Admits Ukraine's its 'Playbook'


Wirtuozeria zbrodni - co najmniej 136 metod tortur. O swoistej "wirtuozerii zbrodni" pisze dr Aleksander Korman w swoim referacie "Ukraińska Powstańcza Armia na terenach II Rzeczypospolitej Polskiej i jej stosunek do ludności polskiej" , opublikowanym w czasopiśmie "Na Rubieży" Nr 35/1999... Dla przykładu, wymienię - na życzenie - niektóre przypadki stosowanych - przez terrorystów OUN-UPA -w praktyce tortur fizycznych i okrucieństw, wobec mężczyzn, kobiet i dzieci narodowości polskiej, jakie stwierdziłem w wyniku wieloletnich niezależnych prac badawczych:


Czy aby "programy pomocy" MFW i BŚ i powiązanych agend nie mają czegoś wspólnego z "chaosem, biedą i bezrobociem" ?


Czy zdesperowane NWO zastosuje broń biologiczną - specjalność izraelskich służb?


Kończy się światowa dominacja anglo-amerykańskiego establiszmętu (Carroll Quigley, Anthony Sutton). Rozpoczyna się era światowego pokoju i prosperity pod przewodnictwem Eurazji, gdzie sojusz Polski, Niemiec i Rosji odgrywa kluczową rolę.


Żydzi na Euromajdanie Oficer CAHAL (armia izraelska) i jeszcze 300 żydowskich bojówkarzy zostało instruktorami euromajdanowskiej tłuszczy...
Portal Stowarzyszenia Gmin i Organizacji Żydowskich Ukrainy, którego szefem jest pijarowski menedżer euromajdanu, żyd Josif Eisels, osłaniający nazistów żyda Tiahnyboka-Frotmana, wyhodowanych przez szefa Europejskiego Sojuszu Żydowskiego, miliardera i żyda I. Kołomojskiego, opublikował wywiad korespondenta Michaiła Golda z pewnym żydem izraelskim, którego autor wywiadu przedstawia jako „jednego z głównych ludzi w skomplikowanym systemie samoobrony Majdanu i barykad na Hruszewskiej”, nie wymieniając go z nazwiska.
Chociaż żydowskie media przedstawiają go jako „gołębia pokoju” to trzeba trzeźwo oceniać sytuację przejęcia protestu, kiedy oficer obcej armii przyznaje się do bezpośredniego kierowania „ukraińskim buntem”.
Poniżej przytaczamy fragmenty z wywiadu tego anonimowego oficera armii izraelskiej (CAHAL) w przekładzie z języka ukraińskiego z żydowskich portali „israel7″ i „news.israelinfo”:
„To co zobaczyłem na początku rozczarowywało, tak wszystko było zdezorganizowane, brak przywódców, spójnej strategii, itp. Wtedy, nieoczekiwanie dla siebie, zacząłem częściowo zarządzać przebiegiem tego oporu, chociaż początkowo nie uważałem go za „swoją wojnę”. Organizowałem obronę, budowę barykad a później, na prośbę ludzi, zacząłem dowodzić jednym z oddziałów”.
„Byłem kilka razy na Majdanie, słuchałem nieodpowiedzialnych wypowiedzi przywódców opozycji, rozumiejąc, że ludzie mogą popełniać szaleństwa. Co i się stało kiedy po 7 godzinnych negocjacjach ta trójka wyszła na scenę i zaczęła przygotowywać grunt pod kompromis. Naród wypiął się na nich i ruszył w kierunku ulicy Hruszewskiego zamierzając przystąpić do szturmu, absolutnie bezsensowne z wojskowego punktu widzenia.
Służyłem w armii izraelskiej, mam jeszcze pojęcie w kwestii operacji anty-terrrorystycznych, sam brałem w nich udział i po prostu zrozumiałem, że teraz poleje się dużo krwi. Policzywszy ludzi na barykadach i upewniwszy się, że stosunek sił jest absolutnie nie do przyjęcia w zbliżających się działaniach, zaproponowałem zajęcie pozycji obronnej i wzmocnienie redut. Dzisiaj te barykady wyglądają tak jak powinny wyglądać. Ostateczną pewność co do tego, że jestem właśnie tam gdzie powinienem być, zyskałem po szturmie Domu Ukraińskiego, gdzie ja, mówiąc słowami „Pirkey avot”, próbowałem być „człowiekiem na miejscu gdzie nie ma ludzi”.
1500 osób próbowało przejąć budynek w którym znajdowało się 200 funkcjonariuszy sił bezpieczeństwa, głównie świeżo po przeszkoleniu, i gdyby dorwali się oni do tych chłopaków to krew polała by się i po drugiej stronie. Zaczęliśmy proces negocjacji zakończony uwolnieniem Domu Ukraińskiego bez jednego wystrzału i bez rannych”.
„Tylko w moim oddziale jest 4 izraelskich bojowców z doświadczeniem wojskowym, których, tak jak i mnie, wyprowadziło na Majdan pragnienie uniknięcia nikomu niepotrzebnych ofiar. Ja nazwałbym całą naszą grupę „niebieskimi hełmami”, analogicznie do sił pokojowych ONZ.
„Dobrze zorganizowani ekstremiści to mit”-zapewnia żydowski aktywista euromajdanu. „Ludzie, którymi ja kieruję są zorganizowani znacznie lepiej niż radykałowie. My reagujemy szybciej i bardziej skutecznie. Pod moim bezpośrednim nadzorem jest 30 ludzi a zmobilizować mogę 300. Ani OUN, ani „Prawy Sektor” na takie luksusy nie mogą sobie pozwolić”- stwierdza żyd.
Poglądy wyrażone przez anonimowego, „żydowskiego obrońcę Majdanu” są prawie dosłownie takie same jak opinie rabina Pinchasa Rosenfelda, z którym wywiad został opublikowany przez felietonistę kijowskiej gazety żydowskiej „Haadashot”, Michaiła Golda. Rabin dowodzi, że żydzi zobowiązani są do wsparcia „walki o słuszną sprawę”, którą prowadzi naród Ukrainy: „Naród żydowski powrócił na scenę historii nie po to żeby na niej wypoczywać. Nie trzeba koniecznie stać na czele marszu ale mnie się wydaje, że ważne jest żeby popierać dążenie dźwigające ten naród, a z nim całą ludzkość, na nowy poziom”.
I jako podsumowanie przytaczamy słowa tegoż żydowskiego instruktora z CAHAL’u: „Ja uważam, że obecność żydów na Majdanie to nie tylko uczczenie imienia Stwórcy, ale to jest dialog żydów z przyszłą władzą. To jest to co pozwoli jutro żydom żyć i pracować w tym kraju. I to jest ważka przeciwwaga dla tych, którzy krzyczą o „nieżydowskiej sprawie”. Z bożą pomocą, kiedy będę mógł ujawnić swoją twarz, to nikt nie powie, że żydzi stali na boku”.


Kto i ile otrzymuje pieniędzy na wojnę domową na Ukrainie?
Ci działacze chcą przyłączyć Przemyśl do Ukrainy. Działacze Prawego Sektora nie powinni mięć wjazdu do Polski, za podważanie integralności granic.
Organy ścigania Ukrainy ustaliły zleceniodawców zabójstwa aktywistów Euromajdanu, a także określiły schematy i źródła finansowania eskalacji konfrontacji ulicznej, zmierzającej do obalenia rządu przemocą. Według tego źródła, od pierwszych dni konfrontacji siłowej organy ścigania rozpoczęły rozpracowywanie organizacji “Prawy Sektor”. Organizacja ta powstała w wyniku konfliktu wewnętrznego pomiędzy Socjal-Narodowym Zgromadzeniem i radykalnie zorientowanym Wszechukraińskim Zjednoczeniem “Trójząb” im. S. Bandery. W trakcie dochodzenia ustalono, że przedmiotowe organizacje są finansowane przez szereg różnorodnych zachodnich “pro-ukraińskich organizacji”, utworzonych przez służby specjalne państw NATO jeszcze w czasach ZSRS. Źródło informuje, że te organizacje “charytatywne” od samego początku “Euromajdanu” zaczęły tworzyć tajne centrum koordynacyjne, zapraszając doświadczonych zachodnich analityków, specjalizujących się w opracowywaniu strategii rozwoju “kolorowych rewolucji”. Przed nimi postawiono zadanie opracowanie strategii działania grup bojowych. W trakcie czynności śledczych stwierdzono, że właśnie to centrum wydało rozkaz zabicia aktywistów podczas konfrontacji siłowej na ulicy Gruszewskiego. Śmierć ludzi miała sprowokować eskalację konfliktu i podburzyć rozgorączkowany tłum przeciwko milicjantom. Od pierwszego dnia “Euromajdanu” każdy lider grupy aktywnego oporu otrzymywał wynagrodzenie pieniężne. Za każdego aktywnego bojownika – po 200 dolarów za dzień, a dodatkowo – 500 dolarów, jeśli grupa liczyła ponad 10 osób. Koordynatorzy otrzymywali od 2000 dolarów za każdy dzień masowych zamieszek, pod warunkiem, że kontrolowana przez niego grupa bojowników realizuje bezpośrednie działania agresywne skierowane przeciwko stróżom prawa. Dochodzenie ujawniło również, że fundusze wpływały do ambasady USA w Kijowie drogą dyplomatyczną. Z kolei Ambasada USA przekazywała pieniądze do biur centralnych WO “Swobody” i WO “Batkiwszczyny”. Kwota wynosiła około 20 milionów dolarów tygodniowo. Następnie środki te były rozdzielane na wspierania “Euromajdanu” (funkcjonowanie systemu wyżywienia, na łapówki i przekupowanie poszczególnych urzędników, funkcjonariuszy organów ścigania, opłacanie mediów, koszty kampanii propagandowej itp.), jak również codzienne wypłaty dla aktywnych bojowników. Z kolei przywódcy sił opozycyjnych i ugrupowań radykalnych otrzymywali bezgotówkowe przelewy na ich osobiste konta bankowe. Dowodem na to są wyniki poszukania przeprowadzone przez SBU w siedzibie sztabu centralnego “Batkiwszczyny”. Jak wiadomi, w trakcie działań operacyjnych organy ścigania zabezpieczyły w gabinecie Aleksandra Turczynowa 17 milionów dolarów w gotówce. Ponadto na zabezpieczonych przez SBU serwerach partii znajdowały się informacje dotyczące kwestii podziału środków na opłacenie wyżywienia Majdanu i dokonywania rozliczeń z bojownikami “Prawego sektora” i innych ugrupowań radykalnych. Ustalono również ten fakt, że liderzy radykalnych struktur prawicowych otrzymali gwarancję pomocy USA w ewakuacji z terytorium Ukrainy w przypadku niepowodzenia rewolucji, zabezpieczenie mieszkań i środków do życia w dowolnym kraju Unii Europejskiej, zgodnie z ich wyborem. I z gwarancji takiej już skorzystał lider politycznej grupy prowokatorów tak zwanego “Automajdanu” Siergiej Koba. Obecnie ukraińscy stróże prawa ustalają dokładne miejsce jego pobytu, powiedział informator SBU.


Według Rosjan na Ukrainę przybyła duża grupa izraelskiego wywiadu, celem zamach stanu?
Na Ukrainie miała się rzekomo pojawić duża grupa funkcjonariuszy bezpieczeństwa państwa Izrael, piszą prorosyjskie portale tj. Redtram i rosyjscy blogerzy np. Aleksandr Palkin .
W rosyjskojęzycznych mediach można przeczytać w ostatnich dniach rozmaite interpretacje rozwoju wypadkó na Ukrainie. Przeważają opinie, że w zasiewanie niepokoju u naszego wschodniego sąsiada dużą rolę pełni między innymi Polska, ale też inne kraje zachodnie, a nawet Izrael.
„Z potwierdzonych i kompetentnych źródeł wiadomo, że na Ukrainę przybyła duża grupa oficerów bezpieczeństwa państwa Izrael, czyli siły specjalne Sayeret Matkal”. Poinformował były szef izraelskiej tajnej służby Jakub Kedmi w wywiadzie udzielonym dla Iton TV.
Niektóre środowiska w Rosji uważają, że szykowany jest zamach na Ukrainie, jeśli „metoda pomarańczowa” się nie uda. W elitarnej jednostce znaleźli się snajperzy i osoby, które w krytycznym momencie mogą eliminować (pozorowane samobójstwa) lub chronić wpływowe osobistości w rządzie.
„Cóż, jeśli Sayeret Matkal przybył - to powinniśmy zrozumieć, że czeka nas rozlew krwi!”
Doniesieia z Rosji są bardzo niepokojące ponieważ pokazują, że obie strony konfiktu są zdeterminowane do wykorzystania wszelkich możliwych rozwiązań, włącznie z nielegalnymi, aby tylko osiągnąć cel, którym jest przeciągnięcie Ukrainy na swoją stronę. Informacje te sugerują, że nie ma co liczyć na uspokojenie sytuacji, ponieważ pewne siły chcą konfrontacji i będą do niej dążyć.


INTERIA:W koncu zaczeli pisac prawde ? Moze napisza jeszcze o pobiciu 2 studentów z Polaki za to ze mieli szalik z napisem POLSKA, Moze na pisza o napadzie na autokar bandy UPA i zmuszanie do wykrzykiwania Banderowskich hasel . Moze napisza o tym ze od stycznia bandy UPA udostepnuaja adresy Milicjantow, niszcza im mieszkania , podpalaja, napadaja na rodziny ! DLACZEGO O TYM NIE PISZECIE ? Ten caly MAJDAN to jedna wielka organizacja terrorystyczna - cen zbudowac nacjonalistyczna ukraine i rozlac sie na europe , odebrac Przemysl , Zamosc i krecic kolejny Majdan w Warszawie
Wczoraj jednego urzędnika 'przykuli 'kajdankami do rury,bo odmówil podpisania dokumentów na 'prośbę'banderowców...Te dzialania 'pokojowych demonstrantów'nic wspólnego nie mają z Pokojem...


Piszę od kilkunastu miesięcy o takich scenariuszach rozgrywanych od wielu lat przez zachodnią/izraelską/wahabicką agenturę. Popieranie tej zbrojnej próby obalenia legalnych władz jest wbrew polskiemu prawu: zdrajcy z GW, forumowa hasbara, sajanie i agentura również w dziale zagranicznym TVP info i innych stacji - zostaniecie rozliczeni za podżeganie do mordu tak jak i wasi mocodawcy; żałośni "pożyteczni idioci" ujadający bezmyślnie byle głośniej - wstydźcie się, dajecie się wykorzystywać zdrajcom i obcym wpływom!
"Szachmat - strategia rewolucji": Jak wywołać rewolucję? W rumuńskim powstaniu przeciwko dyktatorowi Ceaucescu w 1989 wszystko wydawało się wydarzać samo z siebie... W rzeczywistości rumuńska rewolucja była ściśle kontrolowaną operacją przez siły z zewnątrz.
Kolorowa Rewolucja" zawodzi w Iranie Głównymi celami interwencji w kolejnych krajach są:
1. Bezwarunkowe otwarcie rynków zbytu i inwestycji dla międzynarodowych korporacji z siedzibą w USA
2. Podporządkowanie polityki zagranicznej interesom USA
Pierwsza - nieudana próba - była w 1989 r w Chinach, gdzie podburzono frakcję przeciwną Deng Xiaopingowi. wbrew propagandzie Zachodnich mediów władze wstrzymywały się z interwencją przez długi czas.
Pierwsza udana była w 1990 w Bułgarii (dowodził James Baker), zdyskredytowano wybory, w których wygrali postkomuniści pod hasłem "oszustw wyborczych",protesty wtrąciły kraj w 6 m-cy chaosu, po których wymuszono wybór pro-amerykanskiego prezydenta Zhelyu Zheleva.
W 2005 była "rewolucja tulipanów" w Kirgistanie, gdzie przetransportowani demonstranci z południa kraju doprowadzili do obalenia demokratycznie wybranego prezydenta Askar Akayev, znowu pod pretekstem "sfałszowanych wyborów". Standard życia jest najniższy od lat ale za to jest tam baza USA w Manas.
Ten sam pretekst wykorzystano w"rewolucji róż"w Gruzji zorganizowanej w 2003 przez Waszyngton, London i Paryż. Obiecana przez Waszyngton pomoc finansowa po zmuszeniu Szewardnadzego do ustąpienia nigdy nie nadeszła. Za to zniesiono wolność prasy, ustanowiono bazy wojskowe USA, a doradcy stamtąd i Izraela wspierali bombardowanie przez Gruzję ludności Pld. Osetii w 2008 - zginęło 1600 osób.
"Główny mechanizm "kolorowych rewolucji" polega na skoncentrowaniu powszechnego gniewu przeciwko wybranemu celowi. Ten aspekt psychologii tłumu niszczy wszystko na swojej drodze, nie reaguje na żadne racjonalne argumenty. Kozioł ofiarny jest oskarżony o wszelkie zło obecne w danym kraju przez ostatnie pokolenie. Czym bardziej cel się broni, tym większy gniew tłumu. "
"Dział PR Departamentu Stanu USA utrzymuje, że "kolorowe rewolucje" odbywają się bez przemocy, ale w każdej z nich był taki element. "
"W przypadku gdy napięcie się tylko utrzymuje i gdy organizowane są kontrdemonstracje, jedynym wyjściem z sytuacji dla Waszyngtonu jest wywołanie chaosu. Agenci-podżegacze są umieszczani po obu stronach barykady i strzelają do tłumów. Każda ze stron widzi, że ci drudzy strzelają, podczas gdy oni pokojowo demonstrują. Dochodzi do konfrontacji na dużą skalę."
"..Po elekcji Reagana dostali zadanie dalszego wspierania polityki mieszenia się USA w sprawy innych krajów, tym razem innymi metodami. W ten sposób stworzono w 1982 National Endowment for Democracy (NED) a w 1984 United States Institute for Peace (USIP). Obie instytucje są ściśle związane poprzez rady nadzorcze."
NATO: wojny, inwazje, interwencje, okupacje, terroryzm, przewroty, sabotaż, sankcje, propaganda

Warto poczytać jak funkcjonowała "wolność, demokracja i prawa człowieka" w stylu NATO w Gruzji za czasów tej żałosnej marionetki IZASakaszwilego, jak wymyślono i stłumiono "bunt" w Mukhrovani . Dopiero teraz powoli zaczynają wychodzić sprawy budzące grozę, w tym laboratoria z bronią biologiczną... A oto typowy Gruzin Saakaszwili

PaulCraigRoberts.org US and EU Are Paying Ukrainian Rioters and Protesters -- Paul Craig Roberts Od naszych czytelników nadeszły potwierdzenia, że Waszyngton rozpala pełne przemocy protesty an Ukrainie za pieniądze podatników. Nie ma pieniędzy na kartki żywnościowe ani na zablokowanie przejęć domów, ale ma mnóstwo pieniędzy na dywersję na Ukrainie.
Czytelnik pisze: "Moja żona jest narodowości Ukraińskiej i co tydzień kontaktuje się z rodzicami i przyjaciółmi w Żytomierzu (na północnym zachodzie). Według nich większość protestujących otrzymuje średnio 200-300 hrywień, czyli około 15-25 Euro. Ponadto powiedziano nam, że jedną z najbardziej aktywnych stron jest niemiecka Fundacja Konrada Adenauera blisko związana z CDU, tj. partią Angeli Merkel.
Johannes Loew pisze na stronie elynitthria.net: "właśnie wróciłem z Ukrainy (mieszkam w Monachium) i dużo przebywałem na Majdanie. Większość osób otrzymuje tylko 100 hrywień, 300 dostają studenci."


Waszyngton zorganizował protesty destabilizujące Ukrainę Protesty w zachodniej Ukrainie są zorganizowane przez CIA, Departament Stanu USA, przez Waszyngton i sponsorowane przez Unię Europejską organizacje pozarządowe (NGO), które działają w połączeniu z CIA i Departamentem Stanu. Celem protestów jest obalenie decyzji niezależnego rządu Ukrainy o nie przystąpieniu do Unii Europejskiej.
USA i UE początkowo współpracowały by zniszczyć niezależność Ukrainy doprowadzając do podporządkowania jej rządu, UE w Brukseli. Dla rządu UE, celem jest rozszerzenie UE. Dla Waszyngtonu celem jest udostępnienie Ukrainy dla grabieży przez amerykańskie banki i korporacje oraz wprowadzenie Ukrainy do NATO, tak aby Waszyngton zyskał więcej baz wojskowych przy rosyjskiej granicy...
Finansowane przez USA i UE organizacje pozarządowe są piątą kolumną, zaprojektowaną do niszczenia niezależności krajów, w których działają. Niektóre udają "organizacje praw człowieka." Inne indoktrynują ludzi pod osłoną "programów edukacyjnych" i "budowania demokracji"...


Przykłady pokojowych działań Majdanu rzedstawiciele Prawego Sektora skopali nogami w głowę przedstawiciela zespołu rockowego koncertującego we Lwowie, zrobili to na scenie na oczach tysięcy widzów. Początkowo Prawy Sektor odżegnał się od napastników, mówiąc, że to prowokacja, ale potem przyznał się i zapowiedział ukaranie swoich ludzi. Koncert miał być powtórzony w Iwano-Frankowsku, ale z powodu incydentu został odwołany... Młodzi ludzie, dobrze wyposażeni i uzbrojeni pod sztandarem organizacyjnym UPA demolują mienie publiczne.
Około 150 młodych ludzi ponownie okupuje gmach kijowskiego magistratu, który miał być uwolniony przez demonstrantów w wyniku porozumienia opozycji z rządem. Tych 150 ludzi pobiło trzech milicjantów przy wejściu, nazywa samych siebie Ukraińską Powstańczą Armią, która nie podlega ani "Swobodzie", ani "Prawemu Sektorowi", współczesna UPA deklaruje że gmachu siedziby władz Kijowa nie opuści i będzie walczyć do ostatniego człowieka.


Coraz bardziej jestem przekonany, że tak byłoby w Polsce, gdyby nie Jaruzelski.: "Kolorowa rewolucja" sterowana przez NED, Freedom House, Open Society Institute.. Dzisiaj wyraźnie widać dlaczego Jaruzelski musiał wprowadzić stan wyjątkowy, kiedyś uważałem go za zdrajcę - dzisiaj za bohatera, któremu należy przyznać Order Orła Białego! Dużo zdrowia Panie Generale!

Waszyngton celowo destabilizuje ukraine
Intelektualny architekt bombardowan libii na kijowskim majdanie
Euromajdan we Lwowie Ukraine: NATOs Eastern Prize
Violent Protests in Ukraine .. by US Congress NED, Soros and Other Tax Exempts

Czy wiecie, że brednie OSW są finansowane z budżetu? Warto by ujawnić całość finansowania tego ośrodka propagandy,czy aby zachodnia agentura nie macza tu paluchów. Czy to nie skandal, że finansuje się z pieniędzy podatników takie szczekaczki, a nie ma środków np. na bardzo obiecujące leczenie eksperymentalne osób ze stwardnieniem rozsianym?


Zamordowanie ukraińskiego sędziego skazującego tych chuliganów to był sygnał na wprowadzenie stanu wyjątkowego, nie można dać się tak bandytom mordować np. kostką brukową w głowę?


"Tymczasem na Placu Niezależności, zwanym u nas z ukraińska "Majdanem", a także w jego szeroko pojmowanym sąsiedztwie, sytuację wydaje się całkowicie kontrolować umundurowana milicja nacjonalistów, z wyraźną słabością do kamuflażu niemieckiego typu Flecktarn, uzbrojona w koktajle Mołotowa, kije bejsbolowe, tarcze, pałki wzmacniane metalowymi okuciami, karabiny pneumatyczne i granaty hukowe. Młodzi rekruci biorą udział w warsztatach odbywających się na świeżym powietrzu, gdzie pod okiem instruktorów uczą się pałować milicję." Bartosz Bekier: Czerwono czarni, czyli raport z Ukrainy

... accused the US of arming Ukrainian "rebels"

Sytuacja na Ukrainie to dobry test wobec polskich polityków i kandydatów do Europarlamentu trzeba takich zdrajców i agentów obcego wpływu rozliczyć podczas wyborów za popieranie burd u naszego sąsiada sponsorowanych przez międzynarodówkę faszystowskich monopolistów. Niech pokażą czy potrafią się przeciwstawić zbrodniarzom z Monsanto (teraz z najemnikami z Blackwater Xe Academi) marzącym o GMO na Ukrainie.

The Economist pyta Po co szef CIA przyjechal ukradkiem do Polski
Natos ukrainian target the black sea fleet
The anglo american axis loosing the ukraine loosing europe
...a very subtle way to establish a trilateral agreement — EU (or at least part of it), Ukraine, Russia. Russian spokesmen and a number of Russian controlled media have hinted repeatedly to this solution. For the Anglo Americans, namely the US and Britain, the EU must be deprived of any independent ability to move in the direction of an Eurasian strategy...
wydała od 1991 roku 5 MLD U$D na destabilizację Ukrainy oryg


Wystąpienie Tuska w Sejmie i poparcie (p)osłów dla jego kłamstw to jest HAŃBA!
Jakie znaczenie mają słowa premiera o suwerenności Ukrainy i demokratycznym mandacie jej władz, kiedy ukrywa się fakt trwającej od wielu miesięcy interwencji zachodniej mafii, posługującej się miliardami dolarów z budżetu USA, służbami specjalnymi NATO i Izraela, ukraińskimi zdrajcami ?!
Wskazywanie na władze Ukrainy jako jedyne odpowiedzialne oznacza opowiedzenie się po stronie zbrodniarzy, bandytów, ludobójców zachodniej oligarchii sponsorującej tę próbę krwawego przewrotu. Ten, kto nie potępia i ukrywa prawdziwych sprawców tej tragedii, zasiadających w komfortowych fotelach w luksusowych apartamentach londyńskiego The City, Wall Street, Paryża, Frankfurtu czy Tel Awiwu - ma krew na rękach niewinnych Ukraińców.
Cześć i chwała pomordowanym ukraińskim milicjantom broniącym przed opłacanymi bandami konstytucyjnego porządku, bezpieczeństwa obywateli i suwerenności ojczyzny! opłacony banderowski bandyta rozbija brukiem głowę leżącego milicjanta

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

Będziemy o Was zawsze pamiętać, tak jak o bohaterskich obrońcach z Syrian Arab Army, NDF i straży obywatelskiej poległych za swój kraj!
Prawie taki sam scenariusz rozgrywany był w Syrii w marcu 2011, gdzie służby zachodniej zbrodniczej oligarchii podburzały ludność przez opłaconych imamów, a potem mordowały protestujących i policjantów. Teraz 3 lata później Syria jest ruiną, miliony są uchodźcami a dziesiątki tysięcy zabite - tego chcecie dla Ukrainy?
Na przykładzie sprawy Ukraińskiej widać, że Polska nie jest niepodległa. "By poznać kto tobą rządzi, sprawdź kogo nie możesz krytykować" - Wolter. Chyba dla każdego zainteresowanego, umiejącego krytycznie myśleć Polaka, jest jasne, że Polska i UE jest w jarzmie anglo-izraelo-amerykańskiego establiszmętu.
Wybory do parlamentu UE to dobra i wyjątkowa okazja by to zmienić! Należy głosować na tych, którzy domagają się pełnej jasności w ujawnieniu zbrodniczych machinacji zachodniej oligarchii sterującej rozlewem krwi na Ukrainie, w Syrii, w Libii, za utrzymaniem gangsterskiej bazy pod nazwą "Kosowo", które jest europejskim centrum przerzutu i dystrybucji narkotyków, broni, handlu żywym towarem, traffickingu, ludzkimi organami, szkolenia pseudo-islamskich fanatycznych terrorystów; za ujawnieniem, śledztwem, procesami w sprawie kampanii terrorystycznych jak GLADIO, operacja BREIVIK, zamachy w Tuluzie, Bułgarii by społeczeństwo poznało prawdziwych sprawców kontrolowanych przez ten establiszmęt.
Trzeba poprzeć tych, którzy zablokują przerzucenie dzięki umowie TAFTA kosztów kryzysu w USA na barki podatników w UE, przeciw permanentnej, wszechobecnej inwigilacji Europejczyków przez USA, przeciw narzuceniu żywności GMO, braku ochrony prywatności, przeciw drapieżnej prywatyzacji prawa do czystej wody, zdrowej żywności, czystego powietrza, opieki zdrowotnej i szkolnictwa.
Niech startują osoby nawet nieznane, niezrzeszone w partiach, bez pieniędzy na kampanię, nawet bezrobotne - ale uczciwe! Zakładajcie darmowe strony w Internecie, prezentujcie swoją osobę i program wyzwolenia się z morderczego uścisku Londynu, Waszyngtonu, Nowego Jorku, Paryża i Tel Awiwu! Reklamujcie się forach internetowych, bierzcie udział w dyskusjach przedstawiając rzeczowe, ważne argumenty, próbujcie crowd-fundingu, proście o datki.
Ja na pewno na Was zagłosuję, a nie na tą sprzedajną bandę z PiS, PSL, PO, SLD trzymającą Polskę w niewoli zachodnich zbrodniczych oligarchów. Brak związku z polską polityką to zaleta, a nie wada.
W ostateczności zagłosuję nawet na przypadkową osobę, bo jest duża szansa, że nie zaszkodzi polskim interesom, a może nawet pomóc w drodze do niepodległości.


Presja zbrodniarzy zachodniej faszystowskiej oligarchii na swoich wasali rośnie, stąd tak żenująco niski poziom wypowiedzi Sikorskiego:"Jednak większą ingerencją niż rozmowy jest bojkot handlowy " - przecież każdy z odrobiną rozumu wie, że nie chodzi tylko o "rozmowy" ale i przemoc na Ukrainie podżeganą przez agentów obcego wpływu, udawnie idioty źle Sikorskiemu wychodzi.
Bandycka zachodnia oligarchia chce podpalić świat by uniknąć odpowiedzialności, zachować status quo, a później wrócić do planów światowej dominacji, których wdrażanie zaczęto przyśpieszać dzięki zamachom 11.09.
Teraz zbrojny konflikt rozwija się nie tylko na Bliskim Wschodzie, Ukrainie ale i w Wenezueli (zasoby ropy wielokrotnie większe niż u Saudów) - w zamieszkach wywołanych kilkadziesiąt godzin temu już zginęły osoby, są ranni, zamordowano lokalnego działacza społecznego i przyjaciela prezydenta Maduro, przywódcy "opozycji" z bandą marionetki żydowskich szowinistów Caprilesa wzywają do obalenia legalnych władz...
VSC Statement Condemning Extreme Right-wing Violence in Venezuela that Seeks the “Exit” of the Government – Venezuela Solidarity Campaign
Opposition Violence Continues in Some Venezuelan Cities, Attacks on Journalists
CIA’s Regime Changing Activities in Venezuela: The Revolution Will Not Be Televised


polish.ruvr.ru/2014_02_11/Czy-ukrainski-tryzub-grozi-Polsce/
polish.ruvr.ru/2014_02_11/Czy-Batkiwszczyna-boi-sie-wegierskiej-ekspansji/
polish.ruvr.ru/2014_02_10/Ukraina-na-Majdan-zwolano-mieszkancow-Kijowa-z-kijami-bejsbolowymi/
www.veteranstoday.com/2013/12/17/east-west-battle-for-the-ukraine www.phantomreport.com/ukraine-halts-natos-bulge
landdestroyer.blogspot.dk/2013/12/a-tale-of-two-protests-ukraine-thailand.html
www.globalresearch.ca/the-un-says-the-uk.....se/5362936
www.globalresearch.ca/the-anglo-american.....pe/5361450

Sucz Nuland/Nudelman nie tylko wyraziła bezczelny stosunek swej grupy interesów, ale też (i McCain) prowadzą dywersję i próbę obalenia demokratycznie wybranych władz z pogwałceniem traktatu z 1994 włącznie. A przeprosiny dla Ukrainy za próby destabilizacji? Qrwiszcze przyznało wcześniej jej banda wydała od 1991 roku 5 MLD U$D na destabilizację Ukrainy
geneva.usmission.gov/2013/12/17/assistant-secretary-nuland-speaks-at-u-s-ukraine-foundation-conference/

Łobuz ambasador USA McFaul, z bandy Nuland podżegający przeciw Putinowi, odwołany z Rosji

ZNIKNĘŁY MAPY z "zasięgiem" tej niby-rewolucji, ochoczo front propagandy GW wrzucał na 1e strony, z "kolejnymi zajmowanymi przez opozycję ośrodkami" !!!!

A. Merkel called an obscene remark about the EU "absolutely unacceptable". She had to repeat it again commenting on the way the US treats its European allies. The Ukrainian security service taped the conversation between top level American officials.

B. mądrze: "Deutsche Welle: Sikorski ... przestrzega ukraińską opozycję przed wysuwaniem nierealistycznych żądań pod adresem władzy. - Wzywamy obie strony do umiaru. W 1981..."

Czy Obama i Putin podzielą się Środkowym Wschode? Obama II: czystka i pakt
Bardzo ciekawe, że Rosja ma sojuszników wewnątrz rządu USA - wideografika


To co się qrwy nędzy dzieje w "polskich" stacjach TV w /s Ukrainy przekracza wszelkie granice.
Przestałem oglądać już jakiś czas temu, ale czasem włączam na krótko, żeby sprawdzić czy może coś się zmieniło, ale zaraz muszę wyłączyć bo rzygać od razu chce, tak śmierdzące gównem wyziewy wydobywają się z tych zakłamanych parszywych mord szczekających z pianą na pyskach propagandzistów, pressytutek i whorespondentów.
Dzisiaj jak na moment włączyłem PN, to myślałem, że coś mnie trafi jak bezczelny, zakłamany gnój, parszywe bydlę uważające się zapewne za "dziennikarza", a przynajmniej tak wmawiające swojej rodzinie i znajomym POPRAWIŁ samego PREZYDENTA OBAMĘ.
Ta szuja i kanalia przetłumaczyła zdanie Obamy zawierające: "Ukrainian government is PRIME suspect in violence" jako "prezydent Obama obwinia rząd Ukrainy".
Ty bandyto medialny: "jest pierwszym podejrzanym" -co wyraźne oznacza, że administracja Obamy w tej wypowiedzi nie wskazuje jednej strony - to nie to samo co "winny"di qrwy nędzy!
Jak śmiesz śmieciu, zawszona mendialna gnido przekręcać znaczenie słów tak ważnych osób w tak kluczowej sprawie !!! To gorzej niż w mediach zachodnich. Za kogo masz Polaków ty niedorobie jeden !!!!!!


Patrzcie uważnie Polacy na Ukrainę - tak bandycka zachodnia oligarchia destabilizuje suwerenne państwo.
Gdyby "polskie władze" wyszły z szeregu - byłby dokładnie taki sam scenariusz.
Ale to już ostatnie podrygi zachodnich bandytów, ich propagandziści mogą jeszcze dziś z pianą na pysku usprawiedliwiać zbrodnie, przemoc i próbę puczu jednocześnie w typowo Orwellowskim seansie nienawiści opluwać władze Ukrainy i Rosji - ale już wkrótce, gdy powieje wiatr wolności, będą spiedralać na z góry upatrzone pozycje w norach w Izraelu, UE, GB Commonweatlh...
Tyle że będzie czekać ich niespodzianka - nie będą mieli gdzie się schronić przed odpowiedzialnością, sytuacja zmienia się szybciej niż są w stanie nadążyć.
Załgane, kłamliwe, podżegające mordy z TV wkrótce wykręcą się obrzydliwym grymasem przerażania, gdy zrozumieją że swoimi bezczelnymi kłamstwami obelżywymi dla Polaków, polskiej historii i racji stanu piszą swój akt oskarżenia w nadchodzącym procesie.
O ile dożyją - bo wiele wysoko postawionych banksterów "popełniło samobójstwa". Jeden z nich przy pomocy 8 !!! strzałów z pistoletu na gwozdzie. Widzie parszywe szczekaczki - wcale nie jest powiedziane, że śmierć będzie bezbolesna i szybka...




http://pokazywarka.pl/pk1jvl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:04, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiem Ci co by było xXx a właściwie odpowie Ci były agent FBI a potem CIA, co by było w ostoi demokracji USA.

02.02

http://www.wykop.pl/ramka/1851094/ukrain.....snej-sily/

"
‘Ukraine police show incredible restraint, US officers would respond with deadly force’

To protect their own lives and people caught in the unrest, US police would respond with deadly force if confronted by violent rioters like those operating in Ukraine, Chuck Joyner, an ex-CIA and FBI agent told RT, sharing his professional assessment.

RT: Footage of the violence in Kiev has been broadcast around the world. As a consultant to law enforcement on the use of force, how would you react in such a situation?

Chuck Joyner: The videos that I saw were very disturbing, and the police officers, in my mind showed incredible restraint. In the United States, in that situation, they would have been just fine using deadly force.

RT: How would you instruct Ukrainian police in dealing with the protests if they continue?

CJ: I think throughout the history of riots, you see if there is not a strong police presence, then the antagonizers, the agitators, they become emboldened, they become more violent and more aggressive. So there needs to be a strong police presence in those circumstances to control the violence.

RT: Police in Ukraine have come in for criticism especially from Washington. Given that rioters have thrown Molotov cocktails, and both burnt and beat officers, is that criticism fair?

CJ: I can’t get into the politics, but I can look at it strictly from a police standpoint. And I think, again, police have shown incredible restraint.

If you are in a situation – I’ve seen videos where police officers are on fire – again that is a deadly situation. And they certainly in the United States would have the legal right to use deadly force in response to that. So any criticism of police officers in those circumstances, I think, is unwarranted.

RT: Europe and America were quick to condemn Ukrainian authorities. But we have seen similar responses across the EU, as well as during the Occupy demonstrations in the United States. So, tell me a little bit about these types of scenarios.

CJ: In any situation in the United States, a police officer has to evaluate the threat, the perceived threat. So if the police officer perceives that there is a threat to themselves or somebody else, they can respond with pepper spray, batons, personal weapon strikes, electronic control devices.

If the threat rises to the level where they think they or somebody else are being threatenedd with death or serious bodily harm, they can respond with deadly force.

RT: The Ukrainian opposition is getting a lot of support from the US government right now. What's your take on that – could such backing impact the unrest?

CJ: Again, I can only look at it from a police officer’s standpoint, and my belief would be police officers on the scene, they also are apolitical. They are there just to protect lives and property. So, their concern is: ‘Are they agitators, are they violent protesters?’ And police have the responsibility to respond to that and to quell that.

RT: If this happened in the US, what would happen?

CJ: Hopefully it will never rise to the level where you have people – I’ve seen people with firearms, I’ve seen people with petrol bombs, Molotov cocktails, with hammers – that is a deadly threat and our police would respond in kind."

i średnio udolne tłumaczenie.

"Ukraińska policja wykazała niesamowitą powściągliwość, oficerowie USA zareagowaliby z użyciem broni w celu zabicia a nie zranienia.

Aby chronić własne życie i ludzi uwięzionych w zamieszkach, policja zareaguje w USA z użyciem broni w celu zabicia a nie zranienia w obliczu gwałtownych zamieszek, takich jak te, na Ukrainie, Chuck Joyner, ex- agent CIA i FBI powiedział RT, dzieli się swoją fachową ocenę.

RT : Ujęcia z przemocą w Kijowie są transmitowane na całym świecie. Jako konsultant prawny do spraw użycia broni w celu zabicia a nie zranienia, jak byś zareagował w takiej sytuacji?

Chuck Joyner : Filmy, które widziałem były bardzo niepokojące, i policjanci, w moim mniemaniu wykazali niezwykłą powściągliwość. W Stanach Zjednoczonych, w tej sytuacji użyli by z pewnością prawa do użycia broni w celu zabicia a nie zranienia.

RT : Jak mógłbyś poinstruować policję ukraińską w radzeniu sobie z protestami, jeśli będą trwać?

TS : Myślę, że w całej historii zamieszek, zobaczysz, że jeśli nie ma silnej reprezentacji policji, wtedy antagoniści, agitatorzy stają się bardziej gwałtowni i bardziej agresywni. Potrzebna jest silna obecność policji w takich okolicznościach by kontrolować przemoc.

RT : Policja na Ukrainie jest krytykowana, zwłaszcza ze strony Waszyngtonu. Biorąc pod uwagę, że uczestnicy zamieszek rzucali koktajle Mołotowa i podpalano i bito oficerów, czy krytyka jest uzasadniona ?

CJ : Nie mogę mówić z punktu widzenia polityka, ale mogę patrzeć na to z punktu widzenia ściśle policyjnego. I myślę, że znowu policja wykazała niezwykłą powściągliwość .

Jeśli jesteś w sytuacji - Widziałem filmy gdzie policjanci są w ogniu - to jest sytuacja zagrażająca życiu. I na pewno w Stanach Zjednoczonych mieliby prawo do użyciem broni w celu zabicia a nie zranienia by odpowiedzieć na to. Tak więc wszelka krytyka funkcjonariuszy policji, w tych okolicznościach, jak sądzę, jest nieuzasadniona .

RT : Europa i Ameryka szybko potępiły władze ukraińskie, ale widzieliśmy podobne odpowiedzi w całej UE, a także w czasie demonstracji Ruchu Oburzonych w Stanach Zjednoczonych, więc powiedz mi trochę o tego typu sytuacjach.

TS : W każdej sytuacji w ​​Stanach Zjednoczonych, policjant ma ocenić zagrożenie, postrzegane zagrożenie. Jeśli policjant widzi, że zagrożenie dla niego lub kogoś innego może reagować gazem pieprzowym, pałką, bronią, elektronicznych urządzeniem sterującym.
Jeśli zagrożenie wzrasta do poziomu, gdzie policjant myśli, że on albo ktoś inny jest zagrożony śmiercią albo poważnym uszkodzeniem ciała może reagować z użyciem broni w celu zabicia a nie zranienia.

RT: Ukraińska opozycja otrzymuje coraz więcej wsparcia od rządu USA w tej chwili. Jakie jest twoje zdanie na ten temat - może mieć to wpływ zwiększenie niepokojów?

CJ : Ponownie, mogę tylko patrzeć na to z punktu widzenia policjanta, a moje przekonanie jest takie, że policjanci są apolityczni. Są tam tylko w celu ochrony życia i mienia. Tak więc , ich problemem jest: " Czy są w agitatorzy, czy są gwałtownie protestujący?" I policja ma obowiązek ustosunkowania się do tego i do stłumienia tego.

RT: Jeśli to by było w USA, co by się stało?

CJ: Na szczęście u nas nigdy nie dojdzie do sytuacji, gdy mamy takich protestujących - widziałem ludzi z bronią. Widziałem ludzi z koktajlami Mołotowa, bombami benzynowymi, młotami - to jest śmiertelne zagrożenie, a nasza policja będzie reagować w odpowiedni sposób."

Dwie rzeczy dodam:

To była wypowiedź jeszcze po pierwszych starciach, gdzie pojawiły się bomby zapalające - data podana.

Dwa deadly force to formuła prawna znana w amerykańskim prawodawstwie - użycie broni w celu zabicia a nie zranienia np. jakiegoś porywacza czy zamachowca, który stwarza bezpośrednie zagrożenie życia innych osób.

Artykuł o tym w Wikipedii po angielsku: http://en.wikipedia.org/wiki/Deadly_force

Innymi słowy, w uproszczeniu można strzelać, żeby zabić a nie użyć adekwatnej siły do zagrożenia, czyli choćby strzelać, żeby zranić, gdy to możliwe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bohomazy




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 151
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:20, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://vimeo.com/87111967


http://www.liveleak.com/view?i=fec_1392732158
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nanook




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:09, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeznikt napisał:
Milicja ukraińska zastrzeliła pielęgniarkę noszącą pomoc rannym




Propaganda jak cholera, odwracanie kota ogonem. Nie zdziwiłbym się, gdyby po czasie okazało się to ustawką albo nawet celowym strzałem do niej ze strony "demonstrantów". Nawet jeśli ta dziewczyna padła ofiarą kuli i nawet jeśli tę kulę wystrzelił policjant, to te skurwysyny zrobiły z tego niezły propagandowy przekaz: "patrzcie, młoda dziewczynka ubrana na biało, z czerwonym krzyżem, wymieniają ją z imienia i nazwiska, niosaca pomoc, została bestialsko postrzelona przez tych bandytów". Takie obrazki są w stanie wywołać lub zatrzymać wojnę (jak sławne zdjęcia z Wietnamu ze spalonymi napalmem dziećmi).
Należy być uważnym co się ogląda. Prawda jest taka, że gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. Poszła na wojnę, dostała kulkę. Pozostaje jej tylko współczuć podwójnie - za tę ranę i za kłamstwo w które wierzy i które doprowadziło ją do tej tragedii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:44, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. W ciągu 48 godzin mają być ograniczone ustawą kryzysową, kompetencje prezydenckie Janukowicza, w ciągu 10 dni ma powstać rząd koalicyjny
http://oko-planet.su/politik/newsday/231.....hasov.html

2. W związku z przewidywanym oddaniem władzy przez Janyka ataman związku kozackiego "Ruś" oświadczył, że w dniu złożenia władzy przez Janukowycza kozactwo przejmuje władzę nad obowodem sewstopolskim. Kozacy zapowiadają, że przejmą składy broni i amunicji, administrację i władzę w tym okręgu.
http://oko-planet.su/politik/newsday/231.....opole.html

3. Są informacje, że pod Kijów podciągają regularne wojska.

4. Do Moskwy leci Oleg Cariew, deputowany partii regionów, od dłuższego czasu faktyczny lider partii, i mam nadzieję że przyszły prezydent Ukrainy . Mam też nadzieje że nie dojdzie do zmiany konstytucji, że pozostanie ustrój prezydencki w Ukrainie i jak najszybciej Cariew zastąpi Janyka


http://oko-planet.su/politik/newsday/231.....-radu.html
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzeznikt




Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nanook napisał:
rzeznikt napisał:
Milicja ukraińska zastrzeliła pielęgniarkę noszącą pomoc rannym




Propaganda jak cholera, odwracanie kota ogonem. Nie zdziwiłbym się, gdyby po czasie okazało się to ustawką albo nawet celowym strzałem do niej ze strony "demonstrantów". Nawet jeśli ta dziewczyna padła ofiarą kuli i nawet jeśli tę kulę wystrzelił policjant, to te skurwysyny zrobiły z tego niezły propagandowy przekaz: "patrzcie, młoda dziewczynka ubrana na biało, z czerwonym krzyżem, wymieniają ją z imienia i nazwiska, niosaca pomoc, została bestialsko postrzelona przez tych bandytów". Takie obrazki są w stanie wywołać lub zatrzymać wojnę (jak sławne zdjęcia z Wietnamu ze spalonymi napalmem dziećmi).
Należy być uważnym co się ogląda. Prawda jest taka, że gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. Poszła na wojnę, dostała kulkę. Pozostaje jej tylko współczuć podwójnie - za tę ranę i za kłamstwo w które wierzy i które doprowadziło ją do tej tragedii.


Dobrze prawisz Smile



"Żyję! Dziękuje wszystkim, którzy mnie wspierali i się za mnie modlili! Jestem w szpitalu, mój stan jest stabilny."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 16:11, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest KURWA lepsze Exclamation

http://www.youtube.com/watch?v=Hvds2AIiWLA - "we are the victims"

Normalnie jakbym oglądał pomysły de Niro i Hofmanna z "Faktów i Aktów" - brakuje dzieci biegających po barykadach by ratować koty przy wybuchających koktajlach Mołotowa.
PR mają kozacki - jaką "dupę" wynaleźli błękitne oczka "must be" i "miękki" w kolorach makijaż.

Majdan at-Tahrir czyżby = Majdan Kijów

Ciekawe kiedy nasi zaczną mówić o Lackiej Bramie i Lackiej Słobodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcinm




Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 263
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie filmik zaraz zniknie, ale chuj tam.
http://www.itv.com/news/update/2014-02-2.....l-be-dead/
Tym razem "Radek" zabiera głos:
Cytat:
Polish minister warns protest leader 'you'll all be dead'

The Polish foreign minister has been filmed telling a protest leader: "If you don't support this [deal] you'll have martial law, you'll have the army. You will all be dead."

When asked by ITV News Europe Editor James Mates if he had managed to convince the opposition, Radoslaw Sikorski appeared to reply: "I don't know."

The ministers later returned for further negotiations, after which they announced they had backing from the opposition.


A tu wersja po polsku:
http://polska.newsweek.pl/wszyscy-bedzie.....058,1.html

Się newsweek rozpisał Very Happy
Cytat:
Jeżeli nie podpiszecie porozumienia, będziecie mieli stan wojenny i wojsko na ulicach. Wszyscy będziecie martwi - powiedział Radek Sikorski do przedstawicieli ukraińskiej opozycji.

Słowa Radosława Sikorskiego zostały nagrane, kiedy wychodził ze spotkania z ukraińskimi opozycjonistami

- Jeżeli nie podpiszecie porozumienia, będziecie mieli stan wojenny i wojsko na ulicach. Wszyscy będziecie martwi - powiedział polski minister wyraźnie zdenerwowany.

Zapytany przez korespondenta ITV James Matesa czy udało mu się nakłonić liderów do porozumienia, Sikorski odpowiedział krótko: Nie wiem.

Z czasem okazało się, że opozycja zgodziła się na porozumienie. Rzecznik MSZ RP poinformował: Rada Społeczna Majdanu poparła w głosowaniu podpisanie porozumienia ws. rozwiązaniu konfliktu na Ukrainie



Radosław Sikorski @sikorskiradek
Obserwuj

We are about to sign. Good compromise for Ukraine. Gives peace a chance. Opens the way to reform and to Europe. Poland and EU support it.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzeznikt




Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojapierdole Radek widzę bierze sobie do serca opinię Protasiewicza Laughing

Cytat:
Protasiewicz: Sikorski dostanie Pokojową Nagrodę Nobla

Europoseł PO Jacek Protasiewicz uważa, że za to "co stało się w nocy w Kijowie" minister Radosław Sikorskim dostanie w przyszłości pokojową Nagrodę Nobla. "Możemy być dumni z takiego ministra" - podkreślił Protasiewicz.

To porozumienie było negocjowane nie tylko przez ministrów z prezydentem Janukowyczem, ale również z opozycją i przy stałej konsultacji z Moskwą, czego sobie Janukowycz zażyczył. Myślę, że ministrowi Sikorskiemu należy się Pokojowa Nagroda Nobla, jeśli porozumienie na Ukrainie będzie ostatecznie zaakceptowane. Możemy być dumni z takiego ministra - stwierdził Jacek Protasiewicz, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w programie "Polityka przy kawie" w TVP 1.
To była jego inicjatywa, aby zaprosić ministrów spraw zagranicznych Francji i Niemiec i wymusić kompromis, kiedy wszyscy mówili, żeby nie rozmawiać z Janukowyczem. Dyplomaci są od tego, aby nawet wtedy, kiedy leje się krew, negocjować warunki porozumienia - dodał polityk PO.

Protasiewicz mówi, że rozmawiał z ze znajomymi Ukraińcami według nich jest bardzo blisko do rozejmu. Problem jednak w tym, że takie porozumienie wynegocjowane podczas rozmów opozycji z Janukowyczem wcale nie musi być zaakceptowane przez ludzi na Majdanie.

Mam świadomość, że jak panowie Jaceniuk i Kliczko pójdą z tym na Majdan, mogą być wygwizdani i mogą nie być akceptowani. Zwłaszcza po tym, co się stało, po prawie 100 ofiarach, po strzelaniu przez snajperów do ludzi jak do kaczek. To było gorsze niż rok 1989 r. w Bukareszcie, za co Nicolae Ceaușescu zapłacił głową. To, co się wydaje obrońcom Majdanu oczywiste, że są w stanie obronić kawałek dużego placu w centrum miasta, z perspektywy użycia armii jest zupełnie nonsensowne. Żeby nie byli jak powstańcy warszawscy - powiedział Protasiewicz.

Ja rozumiem tych ludzi na Majdanie, którzy chcą krwi za krew. Ja sam uważałem, że porozumienie okrągłego stołu, to była zdrada Polski. Ale dziś wiem, że to miało sens. Dziś chylę czoła przed Michnikiem, Kuroniem i Lechem Wałęsą. Lepsze jest kupowanie czasu niż strzelanie do ludzi jak do kaczek - dodał eurodeputowany PO.


http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/a.....obla.htmlP


Polskie radio podało, że Julia Tymoszenko ma wyjść na wolność.
Cytat:

"Zdaniem Tymoszenko prezydenta należy natychmiast zdjąć ze stanowiska i pociągnąć do odpowiedzialności karnej "za organizowanie masowych zabójstw pokojowo nastawionych obywateli".


http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/.....zieje.read


I teraz najlepsze. Rosja zamraża dopływ hajsu do Ukrainy. Jaki jest sens pożyczać kasę, skoro przyjdzie euroszajba i zje wszystko bez wydalenia Very Happy

Cytat:
O decyzji rosyjskich władz poinformował minister finansów Anton Siłuanow. Według rosyjskiego ministra, sytuacja Ukrainy uległa gwałtownemu pogorszeniu i w Moskwie zdecydowano się poczekać na rozwój sytuacji.

W grudniu ubiegłego roku Rosja obiecała Ukrainie 15 miliardów dolarów pożyczki. Musimy poczekać, bo nie wiemy, na co zostaną wydane te pieniądze i czy ktoś kiedykolwiek nam je zwróci - tłumaczy rosyjski minister finansów.

Tymczasem eksperci przypominają, że Kijów sam wycofał się z przyjęcia takiej pomocy. Ukraina zrezygnowała z emisji euroobligacji o wartości 2 miliardów dolarów. To właśnie te obligacje miał wykupić rosyjski rząd, który pod koniec ubiegłego roku kupił już ukraińskie papiery wartościowe za kwotę 3 miliardów dolarów.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Maciej Jastrzębski/Moskwa/em/


http://www.bankier.pl/wiadomosc/Rosja-za.....66324.html


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że Ukraina musi zrezygnować z rosyjskiej pomocy. Janukowycz podczas tych rozmów na pewno to zrozumiał, przecież:

http://www.unn.com.ua/pl/news/1293521-ss.....f-v-nuland

"USA przyzywają odnowić rokowania Ukrainy z MFW - Victoria Nuland

Kijów-Waszyngton. 15 stycznia. UNN. USA przyzywają ukraińską władzę natychmiast odnowić rokowania z MFW, nazwawszy metody MFW pożyteczną dietą dla zdrowia Ukrainy. O tym powiedziała pomocnik sekretarza stanu USA do spraw Europy i Eurazji Victoria Nuland, występując przed Senatem USA w sprawie kryzysu na Ukrainie, podaje UNN.

"Przyzywamy ukraińską władzę natychmiast odnowić rokowania z MFW!"- przyzywała Victoria Nuland.

Victoria Nuland porównała współpracę z MFW z dietą.

"MFW proponuje sprawdzony długotrwały plan diety dla polepszania zdrowia Ukrainy. Jak i dowolny surowy reżim dla polepszania zdrowia, będzie wymagał wysiłków i gotowości czymś ofiarowywać, lecz przewagi będą duże. Kiedy ukraińscy liderzy będą gotowi pracować w tym kierunku, to USA i UE będą gotowe pomóc Ukrainie w tym procesie", - wyjaśniła Victoria Nuland."

I znów mamy żydóweczkę "Fuck UE" Nuland - miłośniczkę ciasteczek.
Natychmiast to znaczy kurwa natychmiast a "Januk" pozwolił sobie na tyle zwlekania.
Jak to mówią "ta zniewaga krwi wymaga".

Sprawdzony, długotrwały plan - Wiemy, wiemy, znamy, znamy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ciekawe co na te umowy Janyka i 3 liderów opozycji powie tzw. prawy sektor oraz inne wszelkie banderowskie i neonazistowskie organizacje. Ich zdaniem Jaceniuk, Kiliczko i inni to zdrajcy rewolucji, ich zdaniem narodowa rewolucja trwa i skończy się dopiero ustanowieniem ukraińskiego państwa narodowego . To że dla opozycji bal się skończył i że królewna wraca na tron nie oznacza że ultrasi dadzą sobie - ot tak siana!

Tymczasem nowa władza dała euromajdaniarzom dobę na złożenie broni, i grozi przyjęciem ostrych środków dla tzw. seperatystów (narodowców)



http://oko-planet.su/politik/newsday/231.....istam.html
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nanook




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 21 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
To jest KURWA lepsze :!:

http://www.youtube.com/watch?v=Hvds2AIiWLA - "we are the victims"


No, niezłe. Wręcz instruktażowe. Trochę za ładnie ją oświetlili jak na taką rozpierduchę. Trąci hollywood ;-)
Ojcem chrzestnym tych produkcji ten koleś:
http://www.hoover.org/fellows/9744
[...]Senior Consultant at the International Forum for Democratic Studies of the National Endowment for Democracy[...]
jest też w CFR.

Autorem filmu jest jakiś hamburger z Whisper Roar. Generalnie kasa z departamentu stanu USA.[/i]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 22 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,1550.....#BoxBizTxt

"W piątek agencja ratingowa S&P drugi raz w miesiącu obniżyła zdolność spłaty długoterminowych długów zagranicznych przez Ukrainę. W jej skali ocen obniżka z CCC+ do CCC oznacza notę "śmieciową" - to aż o osiem stopni poniżej progu inwestycyjnego. Niższa nota oznaczałaby już bankructwo. Agencja nie wyklucza takiej degradacji, bo spodziewa się pogorszenia perspektyw Ukrainy. Analitycy w swoim raporcie wprost twierdzą, że "bankructwo jest w pełni możliwe".

Rząd Ukrainy ocenia, że w tym roku potrzebuje 7,9 mld dol. na spłatę zagranicznych długów. Potrzeby te, według szacunków S&P, są blisko dwukrotnie wyższe, bo Kijów musi też spłacić zobowiązania państwowego koncernu gazowego Naftohaz - łącznie potrzebuje więc w tym roku 13 mld dol.
Do tej pory ratował się przyznanym cztery lata temu przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy kredytem stabilizacyjnym w wysokości 15 mld dol. Fundusz oferował przedłużenie tego kredytu, ale w zamian domagał się reform, przede wszystkim ograniczenia świadczeń socjalnych i dopłat do cen gazu dla ludności. Ale rząd Ukrainy nie chciał wprowadzać takich reform przed planowanymi w 2015 r. wyborami prezydenckimi. Dlatego Kijów po ratunek zwrócił się do Moskwy.

Rosnące ryzyko zaczyna przyciągać spekulantów. Od sierpnia amerykański fundusz inwestycyjny Franklin Templeton skupił ukraińskie obligacje o wartości 6,4 mld dol., jedną czwartą całości tego długu. W ten sposób fundusz został największym wierzycielem Ukrainy. Dziennik "Financial Times" wskazał, że Franklin Templeton stać na takie ryzyko, bo zarządza na całym świecie aktywami o wartości 879 mld dol., więc ewentualne bankructwo Ukrainy nie będzie dla niego ciosem. Przy tym Mark Mobius, zarządzający działalnością funduszu na wschodzących rynkach, twierdzi, że sytuacja ekonomiczna Kijowa jest korzystna. - Mają Europejczyków, którzy chcą im pomóc, i Rosjan, którzy też chcą pomóc - powiedział Mobius agencji Reuters.

Podobnie obstawia fundusz Greylock Capital, który przez ostatni tydzień podwoił swój portfel ukraińskich obligacji. "Mocno stanieją, jeśli dojdzie do prawdziwej katastrofy. Ale z drugiej strony, jeśli nie dojedzie do wojny domowej, to jest mało prawdopodobne, by doszło do bankructwa Ukrainy" - stwierdził szef tego funduszu Hans Humes."

Dyskoteka gra Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 20:35, 22 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy i jaka będzie odpowiedź Rosji na zobaczymy w przyszłym tygodniu, jak skończy się Olimpiada,

Póki co rozkręcanie Euromajdanu w południowo wchodzniej części Ukrainy idzie opornie tu filmik z Kerczu na Krymie - gdzie próbę postawienia Euromajdanu mieszkańcy wygwizdali - poszli won, ujezdżajcie !

http://my.mail.ru/video/mail/pdv69/_myvideo#video=/mail/pdv69/_myvideo/866
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 20:39, 22 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy inaczej sprawa nie jest jeszcze zakończona. Na razie Sikorski się kompromituje, bo jego wspaniale wynegocjowane porozumienie opozycja ma w dupie:) Ale co się spodziewać od chłopczyka na posyłki.
Wracając do Ukrainy, Europa jest przerażona, bo oto wsparcie dla opozycji kończy się anarchią i bezprawiem, rząd schował się na wschodzie, milicja się ulotniła i po ulicach Kijowa krążą uzbrojone bandy "demonstrantów" robiąc co im się żywcem podoba.
Wybory były wynegocjowane wcześniej, wczoraj na nie zgodziła się opozycja pod presja innego rozwiązania problemu który sama zrobiła, protesty ją przerosły, teraz Kijów jak sądzę bardzo jest wdzięczny opozycji za bezprawie.
Zastanawia mnie jeszcze jedno, jeśli wybory w maju znów wygra Janukowycz? To co? Opozycja znów będzie robić "majdan"? bo demokracja nie stanęła po jej stronie? A należy przypomnieć, że poparcie ruchów przeciwnych Janukowiczowi to ok. 40% społeczeństwa Ukrainy. Jeszcze jeden "majdan" i Ukraina przejdzie do historii europy jako kraj w którym wybory demokratyczne zatwierdza się na majdanie czy danej frakcji odpowiadająSmile co śmieszne Polska to akceptuje... Ale co się spodziewać od rządów PO czy PiS skoro oni sami nie wiedzą po co są i dla nich bycie w rządzie to przede wszystkim salony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:52, 22 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie goral sprawa jest już przesądzona.
Zniewaga w Syrii musiała spotkać się z odpowiednią odpowiedzią i mamy Ukrainę, ale mamy również Wenezuelę.
Putin dał się ograć jak dziecko uspokojony tym, że zabezpieczył Soczi i Rosję przed zamachem terrorystycznym.
NaziUSA wygrało na każdej płaszczyźnie.
Niestety, jak zwykle przegrała, tym razem Ukraina. Nie udało się zagrać na dwa fronty wyprowadzając kraj na prostą w perspektywie czasu. To niezwykle smutne. To pokazuje, że nawet gdyby pojawił się nowy Broz Tito i chciał usamodzielnić kraj to nie ma już na to szans. Oczywiście Janukowycz to drobny złodziej jak samo jak Tymoszenko czy Poroszenko, ale nie zmienia to postaci rzeczy, że bez względu na rodzaj postaci model samodzielności w podejmowaniu decyzji jest już niemożliwy albo niewiarygodnie trudny.
Kielnia za lepsze czasy. Tylko to już pozostaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 00:27, 23 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:

Putin dał się ograć jak dziecko uspokojony tym, że zabezpieczył Soczi i Rosję przed zamachem terrorystycznym.
NaziUSA wygrało na każdej płaszczyźnie.


Czekaj, czekaj, to się dopiero zaczyna, Putin określił sytuację na Ukrainie jako zamach stanu ale na razie nie podejmuje żadnych kroków - jeszcze trwa Olimpiada. Zasada pokoju olimpijskiego. Sądzę że wkrótce może on przystąpić do wsparcia południowo wschodniej Ukrainy poprzez przekazywanie broni, oddziałów specjalnych, kadry politycznej (tak jak ze Syrią) bez konieczności wkraczania wojsk. Teraz zaczyna się wojna o południowo wschodnią Ukrainę, ludność prorosyjska jest tam słabo organizowana, to Putin może znienić.

Poza tym do gry wchodzi Julia, nowy gracz o nieporównywalnie większej charyzmie i doświadczeniu niż te klauny - liderzy euromajdana, ona chce startować na prezydenta, ciekawe co na to reszta opozycji - czy nie zaczną się wkrótce ze sobą ostro żreć? Ona sama nie ukrywa chęci zemsty na Janyku. "Powinniśmy pociągnąć Jaunkowycza na majdan, winni przelewu krwi zostaną surowo ukarani" W takiej sytuacji Janyka może czekać los Czauczsku. Julia to nie Witia (Jaunkowycz) jak przyjdzie co do czego nie będzie się żałować kul na przeciwników politycznych (chyba że sama pójdzie na odstrzał - a zrzucą na berkut)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:28, 23 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie kim są ci Niemcy w kominiarkach, którzy sprawują nadzór nad "darami z Polski" ???
http://www.youtube.com/watch?v=RBZgSvMjFkw

Jak były zamieszki 11 listopada w Polsce, to jakoś nie chciało mi się wierzyć, że biegają tam Niemcy w kominiarkach i prowokują. Teraz jak widzę takich samych na Ukrainie, to zaczynam w to wierzyć.

Wygląda jakby ci Niemcy tam rządzili na tym majdanie?... Chyba, że to jakiś Ukraiński neonazista?
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 29, 30, 31   » 
Strona 6 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ukraina pokazała Unii środkowy palec
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile