W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
energia życiowa Qi Chi ki itp   
Podobne tematy
20 lat z mistrzem Qi-gong  
Mistrz - polski film dokumentalny10bez ocen
Qigong master25
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 5701
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2991
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 10 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Kapitanie Nemo czekam kurwa na zaburzenie mojej energii życiowej. Co więcej publicznie na forum stwierdzam.
SZATANIE, DEMONIE czy inny pokątny CHUJU, siło lub kiło czekam przyjdź do mnie daję Ci moją duszę w zamian za to, co określę w kontrakcie z TOBĄ. Jeśli jesteś pokątnym gównem to nawet daję Ci moją duszę za darmo. Czekam kurwa na odpowiedź.
Domyślam się, że łatwo będzie określić, czy jakieś gówno mnie opanowało. Czekam. Dawajcie moce, energie i cokolwiek daje radę, przyjmuję was na klatę Laughing


Przyjmujesz na klatę od urodzenia właściwie i dlatego prezentujesz taką postawę jaką prezentujesz.

Tyle tylko, że to nie demony czy inne szatany - to tylko słowa i nazwy, uproszczone, mające na celu pogłębić dualizm w jakim się znajdujemy i w jaki się nas wciska.

A energia życiowa to fakt - każdy organizm żywy generuje pole elektromagnetyczne, mierzalne. Poszukaj o tym informacji. Ale, że powstaje wiele bzdurnych materiałów propagandowych i dezinformacyjnych to i ludzie zamiast rzetelnie przeanalizować zjawisko i zbadać na dzień dobry wrzucają w szufladkę "bajki".

Powyżej prezentowane materiały (magik vs mma, palenie) to właśnie szkodliwa propaganda. Reich próbował badać rzetelnie to został zniszczony, aresztowany i zabity. Tyle było rzetelnych badań.

Poczytajcie o eksperymencie w Chinach o PSI (tu coś na start: http://www.psychicchildren.co.uk/1-3-ChinasSuperPsychics.html )

Zaznaczam - coś jest, istnieje, manifestuje się, ale nie w takiej postaci jak na magicznych pokazach. Przydałoby się aby to zbadać, a nie odrzucać, negować i nabijać się bez weryfikacji.

Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 10 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de99ial napisał:
A energia życiowa to fakt - każdy organizm żywy generuje pole elektromagnetyczne, mierzalne. Poszukaj o tym informacji.

Dość aroganckie podejście do tematu. "Krasnoludki istnieją, zapewniam cię, poszukaj na ten temat informacji".
Zapewne słowo "energia" ma to usprawiedliwiać (brzmi naukowiej niż krasnoludki).
Masz na myśli może fotografię kirlianowską? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2991
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 10 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie.
To może najpierw podaj mi definicję energii Smile A jak już się dowiemy czym jest, wtedy poszukamy jej przejawów w istotach żywych Smile

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


energia życiowa Qi Chi ki itp
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile