W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
energia życiowa Qi Chi ki itp   
Podobne tematy
20 lat z mistrzem Qi-gong  
Mistrz - polski film dokumentalny10bez ocen
Qigong master25
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 5700
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 30 Wrz '13   Temat postu: energia życiowa Qi Chi ki itp Odpowiedz z cytatem

Bezużyteczna filozofia czy praktyczna wiedza?
Czy po raz kolejny mamy do czynienia z oszustwem, gdzie subiektywne postrzeganie, zachodzące dzięki umysłowej projekcji zjawiska, kultywowane są przez ludzkie ofiary losu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 30 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pacan dostał w łeb, od kogoś, kto nie wiedział, że on jest mistrzem magii.
Życie.
Miast energii kiai, lepiej trenować krav mage(scypior`n`ICKA pewnie skręca)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 01 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

People are awesome. PSI vol. 2 - Psychic power Qi Gong, Chi

_________________
Kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/RipsonarNews

The Truth Is Out There. Find and enjoy it. It was only us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 17:25, 01 Paź '13   Temat postu: Re: energia życiowa Qi Chi ki itp Odpowiedz z cytatem

owlik napisał:
mamy do czynienia z oszustwem, gdzie subiektywne postrzeganie, zachodzące dzięki umysłowej projekcji zjawiska, kultywowane są przez ludzkie ofiary losu.

Pięęknie powiedziane, choć w formie pytania.
Tak, też sądzę, że chodzi o zjawiska zachodzące dzięki umysłowej projekcji.
Jak przy różnych wygibasach praktykowanych przez charyzmatycznych chrześcijan (glosolalia - mówienie językami, "slain in spirit" - spoczynek w Duchu św.), egzorcyzmach. I w jednym i drugim przypadku osoby zaangażowane znają oczekiwania wobec przebiegu zjawiska, więc zachowują się zgodnie z oczekiwaniami prowadzącego. Grają swoją rolę, mniej lub bardziej świadomie. Zawodnik MMA nie będący uczniem mistrza (w pierwszym filmiku) kompletnie "nie szedł na" działanie siły Qi,. Tak jak ateiści i sceptycy nie ulegają opętaniu czy spoczynkowi w Duchu św.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 01 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładnych parę lat temu (2009 i moje podanie rejestracyjne) też byłem zafascynowany takimi tematami -

filmik w poniższym temacie już nie działa, ale jest ciekawa dyskusja:
viewtopic.php?t=5581&start=0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 01 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dipsao normalnie dołożył bym ci za posta grosza ale pusta kokosza.

ewentualnie dodał bym że jest to po prostu czysta ustawiona ściema.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 01 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielebny Benny Hinn, podobnie jak "mistrz Kia" przy użyciu siły Qi, nokautuje wiernych, tyle, że przy użyciu Ducha św.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 01 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pr0meteusz napisał:
dipsao normalnie dołożył bym ci za posta grosza ale pusta kokosza.

ewentualnie dodał bym że jest to po prostu czysta ustawiona ściema.


Nie dygaj, dołożę ze swych. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:26, 02 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h3xer napisał:
Ładnych parę lat temu (2009 i moje podanie rejestracyjne) też byłem zafascynowany takimi tematami -

filmik w poniższym temacie już nie działa, ale jest ciekawa dyskusja:
viewtopic.php?t=5581&start=0


U mnie znajomość tego tematu rozpoczęła się chłodno właśnie od zobaczenia walki z zawodnikiem MMA. Interesuje mnie natomiast jak ludzie sami siebie za wszelką cenę przekonują, byleby nie uznać poczciwie wyglądającego Chińczyka za debila, ewentualnie skurwiela. Mocne słowa ale w nawiązaniu do tego:

h3xer napisał:
Cytat:
Co do mnichów z Shao - lin, gdyby rzeczywiście taką siłą woli dysponowali to by wygrywali turnieje MMA. Nie wygrywają.


może nie mają potrzeby "wygrywania turnieji" i udawadniania światu jakimi
mocami dysponują - pomyślałeś o tym ?

może chęć pomocy innym ludziom dla tego gościa jest silniejsza niż 1.000.000 $ za przejscie testu randiego, może woli pomagać za darmo ??
- jakie to nielogiczne i głupie ... jak moża komuś za darmo pomagac..

---------


Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. Swoją drogą gdybym zobaczył takiego typa lewitującego, co podparłszy się na drągalu gromadzi przed sobą wyznawców, to nie omieszkałbym pierdolnąć w niego łopatą, a potem zedrzeć z niego szmaty i jeszcze drugi raz przyłożyć jego schowanym osprzętem Smile

PS: Dlaczego Prometeuszu temat demaskujący skurwiałe oszustwa, w którym chcesz dawać napiwki za posty, jest w twojej ocenie nieciekawy, ja z tego filmiku śmiałem się wielokrotnie

PS2: Żeby być obiektywnym. Nawet zgadzając się co do czysto subiektywnej natury istnienia takiego zjawiska jak oddziaływanie energią Qi, istnieje teoretycznie szansa, że ktoś byłby tak dobry we wpływaniu na psychikę innych, że z każdym człowiekiem taka zabawa w magię odnosiłaby zamierzony skutek. Jednakże gdy ktoś nie zarejestruje próby nawiązania jakiejś szczególnej interakcji, np. będąc nieświadomym dzieckiem, zaspanym, zamyślonym, skrajnie zmęczonym - nie będzie mogła mieć miejsca nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 02 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owlik
Cytat:

PS: Dlaczego Prometeuszu temat demaskujący skurwiałe oszustwa, w którym chcesz dawać napiwki za posty, jest w twojej ocenie nieciekawy, ja z tego filmiku śmiałem się wielokrotnie


poprostu w mojej ocenie temat nie jest jakoś wybitnie ważny, dla mnie mało ciekawy,
kapitanowi nemo może i coś uzmysłowi(w co szczerze wątpie,bo poziom jego logicznego myślenia napawa trwogą i mimo wszystko skłania do zadumy nad istotą ludzką) i zacznie kojażyć.

no i w końcu nawet niektóre swoje tematy oceniam nisko.zastanawiałem się przez chwilkę czy na 1 twojego tematu nie ocenić ale może kogoś zainteresuje Smile

dipsao jest konkretnym człowiekiem i w krótkim poście rzeczowo i zarazem wyczerpująco przedstawił moim zdaniem najwłaściwszy punkt widzenia tego zagadnienia.
....
ściemiaczy, hochsztaplerów i zrytych łbów nie brakuje w świecie,ale na szczęście coraz mniej ludzi nabiera sie na charyzmatyczne bullshity.
i to tyle jeśli chodzi o twój temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 03 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Jak to się stało, że się kartka dała zahipnotyzować Very Happy


Z drugiego przynajmniej do 1minuty 42 sekundy - Einstein mówi, że jest Bóg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 03 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za pierwszym razem kartka fajczyła się od strony od której przykładał palec
za drugim razem widać wyraźnie, że kartka fajczyła się od strony przeciwnej niż przykładał do niej dłoń
i w jednym i drugim wypadku musiał być palnik skierowany na od strony kamerzysty, trochę z boku tak że nie został ujęty

jak tylko usłyszałem rosyjski to krew mnie zalała, pełno tam takich skurwieli co linkujecie na forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 03 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owlik napisał:
i w jednym i drugim wypadku musiał być palnik skierowany na od strony kamerzysty, trochę z boku tak że nie został ujęty

Stawiam na w miarę silny laser, kierowany od strony kamery. Obejrzyjcie dokładnie moment 1'14"-1'18" - wydaje mi się, że widać na blacie stołu punkty lasera (chyba trzy), przedzierającego się przez nadpaloną kartkę.

b.t.w. - z opisu na YT wynika, że magikiem na tym filmiku jest teń Maleńczuk od Sistiemy (niejaki kpt Ławrow)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 03 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widać, brawo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 03 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To akurat drugorzędna sprawa, czy palnik, czy laser. Ważniejsze jest, ze ludzie autentycznie wierzą w takie pierdoły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 04 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tu inny spec od no contact bullshit - Vadim Starov (Sistiema)
Poszedłby na MMA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 04 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty jak byś był lwem to poszedł byś do cyrku bawić się w clowna?
W ogóle uczestnictwo w jakimkolwiek programie rozrywkowym jest zniżaniem się do poziomu gladiatora w starożytnym Rzymie - do poziomu niewolnika.

Cytat:
To akurat drugorzędna sprawa, czy palnik, czy laser. Ważniejsze jest, ze ludzie autentycznie wierzą w takie pierdoły.

To jest świetne = Nie wiemy co tam się dokładnie działo, bo to nie ma znaczenia, bo i tak trzeba być sceptykiem..... jak np. tutaj
napisał Pan Dipsao
Cytat:
Nie zamierzam się udzielać w innych tematach rodzaju NWO, 9/11-inside-job, Bohemian Grove, chemtrails i tym podobne conspiracy theories (wystarczy mi że "robię za" sceptyka w tym zakresie na inny forum Smile, BTC only.


Tylko to jest takie "robienie za sceptyka", bo logicznej spójności w tym nie ma. Aby sceptycyzm był kompletny wymagane jest aby wątpienie było także skierowane na wątpienie = zwątpić w wątpienie, inaczej jest bullshit nie sceptycyzm, ale niestety ten rodzaj myślenia jest dzisiaj mocno propagowany.

Cudownym zabiegiem jest nagroda Randiego (że niby nikt jej nie wygrał), 1 000 000 milion dollarów dla kogoś kto potrafi zrobić coś co wywala oczy z orbit, ale Polakom akurat odmawiają uczestnictwa w próbie. Każdemu wolno sprobować tylko nie komu kto naprawdę coś umie.
Np. komuś takiemu:http://www.magola.com/pl/wideo.php

Żeby nie było filmik z talkiem/pudrem jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 04 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitan_Nemo napisał:
Cytat:
To akurat drugorzędna sprawa, czy palnik, czy laser. Ważniejsze jest, ze ludzie autentycznie wierzą w takie pierdoły.

To jest świetne = Nie wiemy co tam się dokładnie działo, bo to nie ma znaczenia, bo i tak trzeba być sceptykiem..... jak np. tutaj
napisał Pan Dipsao

Nemo, jak na tak "uduchowioną" i "rozwiniętą osobiście" istotkę, mógłbyś uczciwiej dyskutować, a nie manipulować wypowiedziami.
Akurat twój komentarz do wypowiedzi Mike'a jest trafny, też się z nią nie zgadzam, moja pozycja jest inna. Dla mnie ma znaczenie co tam się dokładnie działo i jestem sceptykiem wobec twojego filmiku, bo cwaniak przypala kartkę laserem, a nie dlatego że "trzeba być sceptykiem". Wiec nie wiem czemu moją wypowiedź do tego podczepiasz. Jak wyrażam wobec czegoś pogląd sceptyczny (a robie to często, owszem, dlatego powiedziałem że robię za sceptyka) to zawsze uzasadniam to argumentami rzeczowymi, a nie że nie trzeba w to wierzyć bo tak.

Cytat:
Cudownym zabiegiem jest nagroda Randiego (że niby nikt jej nie wygrał), 1 000 000 milion dollarów dla kogoś kto potrafi zrobić coś co wywala oczy z orbit, ale Polakom akurat odmawiają uczestnictwa w próbie.

Zaskakujące, że akurat ty wyskakujesz z nagrodą Randiego, która jest potężnym młotem na paranienormalnych.
Skąd ta informacja że Polakom Randi rzekomo odmawia uczestnictwa?
Jakiś Polak chciał stanąć przed komisją z 20 promilami we krwi i przeżyć, or sth, a ci sie nie zgodzili?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 04 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie zrozumieć, że ludzie są kurewsko podatni na manipulację, a zwłaszcza pastuchy wszelkiej maści.
Na przykład wieloletnie badania wskazują, że aż lekko ponad 60 procent świadków ulega manipulacji polegającej na tym, że sugerują się wypowiedziami w trakcie przesłuchań, co zresztą skrzętnie wykorzystują prokuratorzy, czy policja. Z tego względu tak często się mówi o tym, że pierwsze zeznania są tak istotne.
Owe badania wskazują na przykład, że ludzie podczas sugestii przesłuchujących potrafią w kolejnych wypowiedziach i to z pełnym przekonaniem - albowiem dla ich umysłu staje się to faktem - twierdzić, że stali na zupełnie innej przecznicy, potrafią podawać szczegółowe opisy budynków, których nigdy nie widzieli, rozpoznawać nieistniejących sprawców, itd.
Jeśli ludzie potrafią popadać w taką paranoję w w sprawach przestępstw, ale też w zetknięciu z wymiarem sprawiedliwości i w dodatku ulegać sugestii zupełnie obcych osób, to co mówić o marnych przygłupach, zwłaszcza pastuchach, których umysł jest nastawiony na permanentne przyjmowanie wszystkiego co usłyszą od swojego guru - tego, czy innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:42, 05 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Jeśli ludzie potrafią popadać w taką paranoję w w sprawach przestępstw, ale też w zetknięciu z wymiarem sprawiedliwości i w dodatku ulegać sugestii zupełnie obcych osób, to co mówić o marnych przygłupach, zwłaszcza pastuchach, których umysł jest nastawiony na permanentne przyjmowanie wszystkiego co usłyszą od swojego guru - tego, czy innego.

Tak, false memory syndrome to ważne zjawisko, niedoceniane, mające olbrzymi potencjał do wyjaśniania najróżniejszych cudowności i niezwykłości. Które w ogóle nie miały miejsca, od tego trzeba zacząć. Np. alien abductions, wspomnienia z poprzedniego wcielenia, albo molestowanie w dzieciństwie - często okazują się fałszywymi wspomnieniami, implantowanymi ofiarom przez "terapeutów" podczas sesji, często w hipnozie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 06 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Od 7,30 mniej więcej co można zrobić zaburzając kanały energetyczne człowieka.
Oczywiście w TV i klarnecie raczej ciężko znaleźć źródła ukazujące prawdziwą śmierć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 06 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitanie Nemo czekam kurwa na zaburzenie mojej energii życiowej. Co więcej publicznie na forum stwierdzam.
SZATANIE, DEMONIE czy inny pokątny CHUJU, siło lub kiło czekam przyjdź do mnie daję Ci moją duszę w zamian za to, co określę w kontrakcie z TOBĄ. Jeśli jesteś pokątnym gównem to nawet daję Ci moją duszę za darmo. Czekam kurwa na odpowiedź.
Domyślam się, że łatwo będzie określić, czy jakieś gówno mnie opanowało. Czekam. Dawajcie moce, energie i cokolwiek daje radę, przyjmuję was na klatę Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 06 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitan_Nemo napisał:
Od 7,30 mniej więcej co można zrobić zaburzając kanały energetyczne człowieka.
Oczywiście w TV i klarnecie raczej ciężko znaleźć źródła ukazujące prawdziwą śmierć.

Patrz Nemo, co można zrobić, koncentrując się odpowiednio.
Oczywiście w TV i w internecie raczej ciężko znaleźć źródła ukazujące prawdziwą telekinezę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 07 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Brutalna śmierć na filmie jest nieprzyjemna do oglądania stąd się jej nie pokazuje. Nawet pod psikusa się nie da tego podciągnąć.


Telekinezy można znaleźć masę.
Dawniej istniały całe fora z samouczkami i filmikami z progresem uzytkowników.
Wolne miedium internet, w którym nie istnieje cenzura, nie miałoby powodu, żeby usuwać coś bzdurnego.




"While they were saying among themselves it cannot be done, it was done." - Helen Keller
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 09 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitan_Nemo napisał:
Telekinezy można znaleźć masę.

Yeah

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


energia życiowa Qi Chi ki itp
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile