W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Odszkodowanie za chrzest  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8242
Strona:  «   1, 2, 3, 4 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcinm




Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 263
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 29 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:

Wskaż proszę podstawę prawną, z mocy której rada rodziców uprawniona miałaby być do wyrażania życzenia, o którym mowa w przepisie art. 12 ustawy z dnia z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty. Podpowiem - nie znajdziesz, bo takiego umocowania nie ma i być nie może. Rada rodziców nie jest uprawniona do wyrażania tego życzenia w imieniu wszystkich rodziców. Jest to sprawa indywidualna, czemu dają wyraz nie tylko przepisy wykonawcze zawarte w rozporządzeniu ministra, ale przede wszystkim Konstytucja i ustawa o gwarancjach wolności sumienia i wyznania.

Niestety nie jestem prawnikiem i swoją wiedzę w tej dziedzinie opieram na obserwacji i doświadczeniach.
Wpisując w google: rada rodziców a lekcje religii
https://www.google.pl/#q=rada+rodzic%C3%B3w+a+lekcje+religii
(mam nadzieję, że nic się zmieni) otrzymuję wyniki wyszukiwania, gdzie pierwszy wynik to jakieś tam gimnazjum:
http://www.gim67poznan.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=mg,24,93


chójaduch napisał:
Zjawisko, które opisujesz jest patologiczne i w normalnym kraju twórcami takiego systemu funkcjonowania szkoły powinien zająć się prokurator i sąd. Rada rodziców ma gówno do powiedzenia w tej kwestii, a dyrektor szkoły dostrzegając to nadużycie zobowiązany jest podjąć działania zmierzające do usunięcia naruszenia prawa.

Być może jest, tego nie wiem, ale wiem z całą pewnością, że ma miejsce i nie spotkałem się jeszcze, aby ktokolwiek podjął jakiekolwiek działania zmierzające do likwitacji tego zjawiska.


chójaduch napisał:
Przerażające jest, że piszesz o tym z przekonaniem jak o zjawisku właściwym i legalnym. To dowodzi, że nie jesteś świadomy problemu lub celowo popularyzujesz rozwiązane oparte na pogwałceniu prawa.

Najwyraźniej nie jestem świadomy problemu i ciesze się, że ktoś powołując się na konkretne przepisy, rzeczowo wyjaśnia co następuje.


chójaduch napisał:
marcinm napisał:
Śmieszy mnie tylko fakt, że argumentuje jakiś tam obrządek jako takie straszne straty moralne.
to pewnie równie śmieszne są dla Ciebie sprawy o tzw. "obrazę uczuć religijnych"?

Dokładnie tak i z przerażeniem patrzę na to, że ciapate dzikusy gwałcą nasze europejki, słowianki za to że nie noszą pierdolonej szmaty na głowie, bo to obraża ich uczucia religijne. Wkurwia mnie to, że Nergal podarł biblię i od razu wielki lament pierdolonych moherów. Po chuj polazły na ten koncert, skoro powszechnie wiadomo czego można się spodziewać na tego typu koncertach?
Z drugiej strony, dlaczego nikt nie odważył się podrzeć koranu? Pewnie dlatego, że te muzułmańskie dzikusy się nie pierdolą, tylko od razu wyrok śmierci.
Nie rozumiem pojęcia "obraza uczuć religijny", że niby co kurwa? Uważam, że każdy powinien mieć prawo postępować jak chce. Problemem jest prawo i sankcję prawne, a wobec takiego bata, trudno się wyróżniać. Dlatego też nie pójdę na ulicę i nie będę podpalał świętych książeczek, żeby zademonstrować, że jebie mnie to co jest tam napisane.


chójaduch napisał:
marcinm napisał:
Po raz kolejny napiszę, że nie wierzę w to, że faktycznie w odczuciu tego człowieka
na szczęście nie jest to kwestia wiary tylko prawa.

Wiem, że Sąd Najwyższy to cofnął i zobaczymy co dalej się stanie.

chójaduch napisał:
A czarnoksiężnik bezsprzecznie rozpierdolił komuś sumienie lub wyznanie odprawiając na jego osobie swoje czary...

Opisywałem już wyżej, że wg kk, w/w sakrament nie jest ważny w przypadku osoby, która "nie pragnie dostąpić przebaczenia" (nawet katolika). Wspomniane wyżej przez Ciebie rozpierdolenie sumienia mogłoby mieć miejsce, gdyby kk twierdził, że go nawrócił i odpuścił mu grzechy, dzieki temu pójdzie do nieba, albo gdyby został mu jakiś ślad (np. wspominana wyżej odcięta końcówka kutasa).
Jeśli jednak faktycznie ten człowiek źle się z tym czuje, to jest takim samym fanatykiem jak muzułmańskie dzikusy, których obraża brak kawałka szmaty na głowie.


chójaduch napisał:
Pisałeś o wartości edukacyjnej tego wyroku dla społeczeństwa. W mojej ocenie wysokie odszkodowanie, wielokrotnie wyższe od tego, jakiego domaga się pokrzywdzony, dawałoby bardziej do myślenia wszystkim tym, którzy w chója lecą w tych sprawach.

Co doprowadzi do kolejnych lamentów moherowych katoli, pierdolenia głupot i zwiększenia elektoratu PiS, bo jakby nie patrzeć katolików jest w Polsce więcej, a to pierdolone PO to szatany.




Tańcząca napisał:

Oczywiście ,że KK jest winien. Zniewolił mentalnie po przez swoje dogmaty miliony umysłów na świecie, uzależnił emocjonalnie, przystosowywał przez całe wieki tysiące społeczeństw do swoich zasad wykorzystując cały wachlarz technik: prośby, groźby, krucjaty,inkwizycje i pokłosiem tych działań są właśnie rodzice , którzy zanoszą dziecko do kościoła i proszą , a następnie płacą za wykonanie chrztu.

Owszem, w czasach krucjat i inkwizycji można by było jawnie powiedzieć, że kk przymusza do przyjęcia chrztu, bo jak nie to groźby, tortury. Dzisiaj tego nie ma i ludzie jeśli zanoszą dziecko do kościoła, żeby je ochrzcić to robią tak dlatego że chcą.

Tańcząca napisał:
Mieszko, pierwszy z historycznych Piastów, przyjął 14 kwietnia 966 chrzest z rąk duchownego obrządku łacińskiego, biskupa Jordana. Od tego momentu mówimy o Kościele katolickim w Polsce.

Podobno Polska przyjęła chrzest około wcześniej, z tą różnicą że prawosławny, o czym świadczą bukwy na monetach z tamtego okresu, a historia została zakłamana przez katolickich kronikarzy.
Pisząc o roku 1989 miałem na myśli usankcjonowanie prawne katolicyzmu, po okresie PRL-u. Gdybyśmy nadal żyli w PRL-u to nie byłoby problemu z katolicyzmem w Polsce, bo by go oficjalnie nie było (byłyby inne problemy).


Tańcząca napisał:
Cytat:
Im dalej wchodzimy w XXIw. tym mniejsze znaczenie ma religia w Polsce i tym mniejsze prawa przysługują oszołomom religijnym. Niektórzy powiedzą "i dobrze", a czas pokaże i historia zweryfikuje co było lepsze.

Tu nie ma co weryfikować religie zrobiły ludzkości taki burdel w głowach jak żaden inny mechanizm na świecie i potem trzeba takim jak Ty tłumaczyć to od podstaw.

Owszem, ale przez wieki to był jedyny skuteczny i sprawdzony sposób, żeby zapanować nad bydłem, bez bata i przemocy (tak, wiem że religie stosowały przemoc, ale straszyły, że jak będziesz niedobry to pójdziesz do piekła i nie trzeba było tylu więzień).

Piszesz o tłumaczeniu od podstaw takim jak ja. Problem w tym, że równie dobrze wyznawca latające potwora spagetti mógłby tłumaczyć od podstaw takim jak Ty swój światopogląd.
Ja jestem agnostykiem, bo jak na razie nikt nie przedstawił dowodu na to że jakiś bóg jest, albo że go nie ma i jak na razie nikt do niczego mnie nie przekonał, ani nic nie wytłumaczył na tyle dobrze, żebym myślał tak jak on.
Uważam jednak, że warto poznać opinię innych, którzy mają diametralnie inne zdanie niż moje, chociażby po to, żeby się uczyć, bo podobno człowiek uczy się przez całe życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 29 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcinm napisał:
Po tej rozmowie mam świadomość tego, że skrajny ateizm to taka sama zaraza jak fanatyzm religijny i wiąże się z podobną zawziętością i determinacją, tyko na trochę innych płaszczyznach. Oczywiście tego typu ateiści mają takie samo prawo do istnienia jak fanatycy religijni i to państwo w którym żyją reguluje za pomocą prawa i organów ścigania, jakie zasady w danym państwie są wyznawane.


Ateista generalnie chce jednego. Wypierdalać z mojego życia wszelkiemu oszołomstwu i ten koleś chciał dokładnie tego samego. Czy to tak dużo?
Gdyby ktokolwiek z ateistów był tym o kim piszesz. To mielibyśmy, co najmniej ileś zabójstw z zimną krwią na koncie za to, co dzieje się w tym pojebanym kraju. Przynajmniej ja miałbym owe zabójstwa na moim koncie, a nie mam, bo kurwa mam w dupie, co ktoś sobie robi w swoim domu, czy jakiejś innej szopie i jedyną rzeczą jaką wymagam to, by każdy inny ktoś odpierdolił się ode mnie osobiście ze swoimi wyimaginowanymi farmazonami.

marcinm napisał:
Jeśli rzeczywiście globalna świadomość istnieje, to nie należałoby odrzucać ezoterycznych guseł, które mają na celu czynienie szeroko rozumianego dobra, a nie mają żadnego negatywnego wpływu na jednostkę.


Nikt Ci nie zabrania uznawać, co sobie wymyślisz, chcesz, usłyszysz, czy jakkolwiek Ci się podoba, ale z łaski swojej nie próbuj wpierdalać innym, co jest dla nich dobre, a co złe i z czego chcą osobiście korzystać, a z czego nie.
To, co piszesz to są gówno warte domniemania, które nic nie znaczą dla wspomnianego w tym przypadku gośca.

chójaduch napisał:
Bezczelne kłamstwo o znamionach celowej dezinformacji!!! To kurwy z pogwałceniem prawa wytworzyły taką atmosferę, że przymusza się rodziców/uczniów do składania oświadczeń w tej sprawie. Wbij sobie do swojej fanatycznej pały, ze sekciarskie gusełka w szkole lub etyka jako opcje w miejsce guseł, to przedmioty nadobowiązkowe. Oswiadczenia składają tylko popierdoleńcy, którzy chcą uczestniczyć w gusłach, lub osoby, które zamiast guseł wybierają etykę. Każdy kto ma na ten cyrk wyjebane NIE MUSI OŚWIADCZAĆ, że ma na to wyjebane. Nie ma podstawy prawnej do odbierania od rodziców/uczniów takich oświadczeń. Wiem, że takie praktyki mają miejsce w kurwio-kato-nadwiślańskich szkołach, ale jest to bezprawne nadużycie!


Milion procent racji i sprawdzone osobiście jeszcze w ciemnym wiekach lat 90. Gdy wychowawca w liceum wziął mnie na stronę po lekcji wychowawczej, na której zobaczył, że nie chodzę na religię spytał, czy zamierzam chodzić na religię.
Odpowiedź była jednoznaczna. Stwierdził, że mam przynieść zaświadczenie od rodziców.
Odpowiedziałem mu, że jak ma ochotę uzyskać jakieś zaświadczenie to niech wezwie mojego starego lub sam do niego dyma, bo nie mam czasu na zabawy w gońca, a jak twierdzi, że nie mogę nie chodzić na nieobowiązkowy przedmiot to niech zgłosi to do dyrektora szkoły.
Nie chodziłem na żadną gównianą lekcję przez 2,5 roku. Wówczas pojawiła się nowa wychowawczyni/opiekuna klasy, która zaczęła ten sam temat, ale miała to nieszczęście, że byłem już pełnoletni. Kazała mi napisać osobiście oświadczenie, że nie będę chodził na religię, bo niby coś takiego musi być potwierdzone przez tego, który nie chce chodzić na nieobowiązkowe zajęcia Laughing
Stwierdziłem, co oczywiste, że nie mam czasu na marnowanie kartek papieru, ani wkładu w długopisie i mam to w dupie, a jak jej zależy to niech to zgłosi do dyrektora lub wywali mnie ze szkoły.
Oczywiście nic takiego nie miało miejsca. Nie miałem też żadnych innych zajęć i zyskałem na tym wiele napierdalając fajne dzieła w bibliotece lub wpierdalając niezłe obiady w pobliskiej spelunie zresztą od czasu do czasu z tymi, co spierdalali z religii, bo im się nie chciało wypocin czarnego słuchać {wporzo czasy} wink:
W związku z tym każdemu polecam.

JEBAĆ PASTUCHY I ICH POJEBANE KONCEPCJE.

Wracając do sedna Sąd Najwyższy cofnął dziś sprawę do Apelacyjnego uznając, że było to naruszenie swobody sumienia, czyli nie przychylił się do opinii sądów niższej instancji uznających pozew za bezzasadny.

Jednak najlepszy jest ten Mufti:
"- Gdyby namaszczenia dokonano muzułmaninowi, odradzałbym mu jakiekolwiek roszczenia. Ten ksiądz działał w dobrej wierze, dla wsparcia duchowego. Trudno odeprzeć podejrzenie, że za pozwem kryje się chęć zyskania pieniędzy. A żaden uszczerbek, ani fizyczny, ani duchowy, nie nastąpił - powiedział gazecie Musa Czachorowski, rzecznik Muftiego Rzeczpospolitej Polskiej."

Tak się KURWA zastanawiam, czy ten pojebany frajer były odważny z wyjeżdżaniem z takimi radami do alawitów, wahhabitów, czy koleżków z Brygad Abdullaha Azzama. Coś mi się nie wydaje. Natomiast wiem, jak skończyłby ksiądz, który odjebał taki numer, a gościom ze wspomnianych wyżej grup się by to nie spodobało i na pewno nie skończyłby w żadnym sądzie:lol:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 30 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dzisiaj tego nie ma i ludzie jeśli zanoszą dziecko do kościoła, żeby je ochrzcić to robią tak dlatego że chcą

bo są ignorantami to raz. dwa jeszcze raz powtarzam ,że są emocjonalnie uzależnieni od kk i uzależnienie to wyssali z mlekiem matki, które trwa od pokoleń. a trzy chrzczą bo są tchórzami i boją się stygmatyzacji od rodziny i od grupy społecznej w której się obracają. i cztery dzięki takim odważnym ateistą i takim wątkom jak ten ku mojej satysfakcji będą czynić to coraz rzadziej Smile

Cytat:
Owszem, ale przez wieki to był jedyny skuteczny i sprawdzony sposób, żeby zapanować nad bydłem, bez bata i przemocy

ogarnij się i przestań ludzi nazywać bydłem. Gdyby pozwolono filozofom greckim być dalej nauczycielami naszej cywilizacji to byśmy byli już 1000 lat do przodu ,ale dzięki religiom ciągle jesteśmy w mentalnym chlewie bo jacyś fanatycy z ramienia "chrześcijaństwa":

Cytat:
Kiedy cesarz Teodozjusz, „krzewiciel chrześcijaństwa", w barbarzyński sposób niszczył świątynie pogańskie i ośrodki kultury helleńskiej na terenie imperium rzymskiego w 391 roku, biblioteka Aleksandryjska ucierpiała w znacznym stopniu. Łatwo też domyślić się, dlaczego inny niestrudzony krzewiciel chrześcijaństwa, apostoł Paweł, tak starannie omijał w swoich licznych podróżach ten główny ośrodek greckiej i żydowskiej kultury.
Najwyraźniej nie widział tam dużych szans na popularyzację nowej religii którą głosił. W jego listach i pismach nigdzie nie znajdujemy wzmianki o wizycie w tym najsłynniejszym zachodnim mieście imperium. Oczywiście Rzym był wielki, ale na pewno nie dorównywał Aleksandrii pod względem świetności kulturowej.
Śmiem sądzić, że biblioteka Aleksandryjska była największą historyczną szansą jaka nadarzyła się ludzkości na przestrzeni minionych paru tysięcy lat; szansą na budowę wspaniałej naukowej cywilizacji, największej w historii świata. Biblioteka Aleksandryjska cieszyła się wtedy największą w świecie sławą, chyba głównie dlatego, że był to okres największego rozkwitu kultury greckiej. Została zbudowana i utrzymywana, jak wspomniałem, przez Ptolemeuszów. Dwa tysiące lat temu największe umysły świata podłożyły tam podwaliny pod rozwój nauk takich jak matematyka, fizyka, biologia, astronomia, literatura, geografia i medycyna. Do dnia dzisiejszego na założonym przez nich gruncie rozwijają się te dziedziny nauk.
Aleksandria była niejako stolicą naukową świata, zwłaszcza w dziedzinie publicystyki. Oczywiście nie było wówczas maszyn drukarskich. Książki były drogie i tylko ręcznie kopiowane, a w bibliotece tej przechowywano kopie najlepsze jakościowo. Właśnie tam rozwinęła się dziedzina znana dzisiaj jako krytycyzm literacki i właśnie tam dokonano tłumaczenia Septuaginty — powszechnie używanej w starożytności greckiej wersji biblii hebrajskiej. Właśnie dzięki bibliotece Aleksandryjskiej żydzi mogą zawdzięczać przetrwanie swojej kultury i religii. Ptolemeusze byli wiernymi stróżami myśli naukowej. Poświęcili znaczną część swoich majątków aby wejść w posiadanie każdej greckiej książki oraz każdego dzieła jakie mogli nabyć w Afryce, Persji, Indii, Palestynie i innych częściach świata. Ptolemeusz III Eurgetes zwrócił się do Ateńczyków z prośbą o wypożyczenie mu oryginałów lub solidnych kopii dzieł wielkich dramaturgów — Sofoklesa, Ajschylosa i Eurypidesa. Ateńczycy traktowali je z wielkim pietyzmem, jako część swojego narodowego dziedzictwa, podobnie jak Anglicy rękopisy Szekspira, dlatego nie chcieli wypożyczyć nikomu ani na chwilę tych cennych manuskryptów. Zgodzili się wypożyczyć je dopiero wtedy gdy Ptolemeusz poręczył ich zwrot za wysoką kaucją, to jest dużą sumą pieniędzy. Ale dla Ptolemeusza pisma te były droższe niż srebro i złoto. Zrzekł się swojego depozytu i umieścił te oryginały w swojej bibliotece. Ateńczycy byli wściekli na niego i musieli zadowolić się kopiami które Ptolemeusz bez specjalnych skrupułów zwrócił im zamiast oryginałów.
Rzadko które państwo znane z historii tak bardzo dbało o twórczość literacką i naukową jak Grecja. Ptolemeusze nie tylko kolekcjonowali pisma, lecz również popularyzowali i finansowali badania naukowe, co sprzyjało rozwojowi nowych dziedzin nauk.
Owoce tego były zdumiewające. Erastotenes dokładnie obliczył wielkość kuli ziemskiej, sporządził atlas świata i dowiódł że do Indii można dotrzeć drogą morską na zachód od Hiszpanii. Hipparch wiedział że gwiazdy rodzą się, starzeją, powoli przesuwają po niebie i w końcu giną. Do wniosków tych doszedł podczas prac nad określeniem położenia i wielkości ciał niebieskich. Euklides napisał podręcznik geometrii z którego ludzkość korzysta już od dwudziestu trzech wieków i które niewątpliwie rozbudziło w jakimś stopniu wyobraźnię naukową u takich ludzi jak Kepler, Newton czy Einstein. Galen opracował podstawy lecznictwa i anatomii na których opierała się medycyna aż do czasów Renesansu. Oczywiście było również wielu innych uczonych.
Aleksandria to największe miasto jakie kiedykolwiek istniało w zachodniej części naszej planety. Ludzie z całego świata przyjeżdżali tam, aby pozostać na stałe, zdobyć wykształcenie lub zająć się handlem. Każdego dnia do tamtejszych portów zawijały statki pełne pasażerów którymi byli kupcy, turyści i naukowcy. Grecy, Egipcjanie, Arabowie, Syryjczycy, Żydzi, Persowie, Nubijczycy, Fenicjanie, Italianie, Galowie i Iberyjczycy wymieniali tam każdego dnia swoje towary i poglądy. Było to typowe miasto kosmopolityczne, gdzie nie tylko teoretycznie lecz faktycznie człowiek mógł czuć się kosmopolitą, czyli obywatelem świata, kosmosu, a nie jednego tylko kraju.
Tam właśnie posiano pierwsze ziarna które zakiełkowały po wiekach i przekształciły się w korzenie naszej cywilizacji. Dlaczego jednak ziarna te nie zakiełkowały szybko, nie zapuściły korzeni wtedy, w owym czasie, aby rozwinąć się w wielką cywilizację? Dlaczego zamiast oświecenia Zachód nawiedziła kulturowa noc trwająca aż 1000 lat?

Wielu ludzi do dziś nie docenia znaczenia Biblioteki Aleksandryjskiej. Rok 391 można przyjąć za początek zahamowania rozwoju ludzkości. Przez następne przeszło 1000 lat ludzkość doświadczy wypraw krzyżowych, inkwizycji, polowań na czarownice, tortur i prześladowań…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 30 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:

Gdyby pozwolono filozofom greckim być dalej nauczycielami naszej cywilizacji to byśmy byli już 1000 lat do przodu ,

Wielu ludzi do dziś nie docenia znaczenia Biblioteki Aleksandryjskiej. Rok 391 można przyjąć za początek zahamowania rozwoju ludzkości. Przez następne przeszło 1000 lat ludzkość doświadczy wypraw krzyżowych, inkwizycji, polowań na czarownice, tortur i prześladowań


Nowa Chronologia, czyli kiedy żył Chrystus, ile wieków temu żyli "starożytni" Grecy.
Warto zapoznać się z wątkiem i podanymi tam linkami.

Historia wg Fomenko może sięgać 1000 lat, dalej to już znak ?.

viewtopic.php?t=21821
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 01:07, 30 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trina_Papisten
Cytat:
Trina Papisten (właściwie Katarzyna Zimmermann) – mieszczka słupska, ostatnia czarownica słupska skazana za czary w 1701 roku i spalona na stosie w Słupsku przy Baszcie Czarownic po wielu dniach tortur. Była zielarką mieszkającą przy ulicy Piekiełko, oskarżono ją o czary, ponieważ jej mieszanki ziołowe sprzedawały się lepiej niż leki w miejscowej aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:30, 30 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcinm w zasadzie wszystko zostalo tu juz powiedziane wiec ustosunkuje sie tylko do wybranych fragmentow.

Cytat:
chójaduch napisał:
Cytat:

A czarnoksiężnik bezsprzecznie rozpierdolił komuś sumienie lub wyznanie odprawiając na jego osobie swoje czary...


Opisywałem już wyżej, że wg kk, w/w sakrament nie jest ważny w przypadku osoby, która "nie pragnie dostąpić przebaczenia" (nawet katolika). Wspomniane wyżej przez Ciebie rozpierdolenie sumienia mogłoby mieć miejsce, gdyby kk twierdził, że go nawrócił i odpuścił mu grzechy, dzieki temu pójdzie do nieba, albo gdyby został mu jakiś ślad (np. wspominana wyżej odcięta końcówka kutasa).
Jeśli jednak faktycznie ten człowiek źle się z tym czuje, to jest takim samym fanatykiem jak muzułmańskie dzikusy, których obraża brak kawałka szmaty na głowie.

to co wg. kosciola jest wazne albo nie to generalnie gowno mnie obchodzi. nie piszemy tutaj o muzulmanach, bo w tym kraju tego problemu nie ma i nigdy nie bedzie - jestesmy za biedni dla nich, nie przyjada tu, a ja do nich sie tez nie wybieram. istotne jest to, ze sa ludzie ktorzy uwazaja, ze religia jest forma choroby umyslowej. ja np. tak uwazam, choc raczej okreslilbym to mianem intelektualnej wszawicy, gdzie biedni, zarazeni ludzie od malego sa indoktrynowani bzdurami na temat tego dlaczego trzeba dawac sie wysysac wszom przez cale zycie. z racji tego ze osob chorych jest niestety niewspolmiernie wiecej niz zdrowych nie zamierzam z tym faktem nic robic, choc to pandemium bije mnie po oczach kazdego dnia. z bolem akceptuje taki stan rzeczy. postaraj sie zatem wyobrazic jak moglbym sie poczuc gdyby spotkalo mnie to co tego czlowieka. porownanie tego zdarzenia do muzulmanow ktorym przeszkadza brak burek jest totalnie nietrafione, bo w tej sytuacji czary zostaly odprawione na tej konkretnie osobie. ten czlowiek nie awanturuje sie, ze zobaczyl cos w telewizji, albo na ulicy - to on jest ofiara! jak mozesz wiec wrzucac go do jednego worka z np. jakimis oszolomami, ktorych obraza zdarzenie na jakims koncercie na ktorym nigdy nie byli?

piszesz dalej tak:
Cytat:
w czasach krucjat i inkwizycji można by było jawnie powiedzieć, że kk przymusza do przyjęcia chrztu, bo jak nie to groźby, tortury. Dzisiaj tego nie ma i ludzie jeśli zanoszą dziecko do kościoła, żeby je ochrzcić to robią tak dlatego że chcą.

'robia tak dlatego ze chca'??? ze co kurwa?!
robia to dlatego ze zostali tak wytresowani! to juz ktores pokolenie dobrze sformatowanych niewolnikow. teraz juz nie trzeba nikogo palic dla przykladu na stosie, ani miecza przykladac do szyi. 99% katolikow nie ma bladego pojecia o swojej religii. łażą do kosciolow BO TAK. bo tak robili ich rodzice. zero refleksji - zywe roboty. i o to chodzi w tym watku, jak i w pozostalych na tym forum - o zademonstrowanie swojej postawy, ktora sie sprzeciwia religijnemu praniu mozgow.

- katolicyzm mial sie zajebiscie za peerelu, wiec nie bajdurz.
- co do latajacego potwora spagetti to gorszego przykladu nie mogles wybrac. przeciez to 'religia' majaca na celu wytkniecie jakim kretynstwem sa inne religie.
- religie to przede wszystkim zajebisty patent na wladze i pisanie o nich w tak skrajnie naiwny sposob jak to:
Cytat:
Owszem, ale przez wieki to był jedyny skuteczny i sprawdzony sposób, żeby zapanować nad bydłem, bez bata i przemocy (tak, wiem że religie stosowały przemoc, ale straszyły, że jak będziesz niedobry to pójdziesz do piekła i nie trzeba było tylu więzień).
powoduje ze nie wiem czy smiac sie czy plakac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcinm




Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 263
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:49, 30 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
ogarnij się i przestań ludzi nazywać bydłem.

Przepraszam, jesli to w ten sposób odebrałaś.
Pisząc "bydło" miałem i nadal mam na myśli osoby, które bez religii byłyby zwykłymi przestępcami i anarchistami, a wydaje mi się, że jest takich bardzo wielu.

Co do Biblioteki Aleksandryjskiej, to ze smutkiem muszę stwierdzić, że zniszczenie miało miejsce wcześniej niż piszesz. Źródła podają, że faktycznie sprawcą pożaru, w którym spłonęła znaczna część woluminów był Rzym, który najechał Egipt, ale było to około 48r. p.n.e., następnie w 115r. wybuchło antyrzymskie powstanie, którego następstwem było całkowite zniszczenie miasta.

W 100% zgadzam się z Tobą co do znacznia Grecji dla rozwoju cywilizacji, bo wiele rzeczy, które kultura europejska odkryła dopiero w XVIIIw. grecy wiedzieli już dawno.
W niektórych kręgach mówi się również, że hindusi, majowie, inkowie i inne starożytne cywilizacje doskonale znali matematykę i astronomię.
Koloniści hiszpańscy i portugalscy w ameryce byli pierwsi do palenia pisma supełkowego, bo to szatan.

Nawet zakładając, że nowa chronologia popychana przez ruskich jest rzeczywiście jedyna i słuszna, to i tak chrześcijaństwo zahamowało rozwój ludzkości na wiele wieków i jest to niepodważalny fakt. Mam nadzieję, że historia się nie powtórzy i muzułmanie zalewający europę nie będą kolejnymi krzewicielami "religii pokoju".


@ElComendante,
tak z ciekawości jesteś z dużego miasta (wojewódzkiego), czy chodziłeś do szkoły w mniejszym mieście?
Również swoją edukację odbywałem w latach 90-tych i moje doświadczenia są zgoła inne. Przy czym ja się poddałem systemowi i siedziałem w ostatniej ławce rzucając samolociki z papieru.

ElComendante napisał:
Tak się KURWA zastanawiam, czy ten pojebany frajer były odważny z wyjeżdżaniem z takimi radami do alawitów, wahhabitów, czy koleżków z Brygad Abdullaha Azzama. Coś mi się nie wydaje. Natomiast wiem, jak skończyłby ksiądz, który odjebał taki numer, a gościom ze wspomnianych wyżej grup się by to nie spodobało i na pewno nie skończyłby w żadnym sądzie

Trafiłeś w samo sedno.
Popatrz na to też z drugiej strony, czy ten powód, odważyłby się do w/w wyskoczyć z takim pozwem, gdyby odprawiono na nim ich rytuały Smile
Katolicyzm jest słaby i obserwując dzisiejsze trendy będzie coraz słabszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazek




Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:15, 09 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj w dziale ciekawostki ONET taka wiadomość:

„Kobieta musi płacić 140 dolarów dziennie, bo nie obrzezała syna
Izra¬el¬ka, która nie zgo¬dzi¬ła się na ob¬rze¬za¬nie swo¬je¬go syna, zo¬sta¬ła ska¬za¬na przez sąd na grzyw¬nę w wy¬so¬ko¬ści 140 do¬la¬rów dzien¬nie. Spra¬wę do sądu ra¬bi¬nicz¬ne¬go zgło¬sił oj¬ciec dziec¬ka – in¬for¬mu¬je world.time.com.
Sąd odrzucił apelacje kobiety, twierdząc, że próbuje ona jedynie ratować w ten sposób swoje małżeństwo.
- Nie mam prawa do obcinania części ciała mojego dziecka i tym samym uszkadzania go w jakiś sposób, a sąd nie ma prawa zmuszać mnie do tego – powiedziała skazana kobieta.
Kobieta powiedziała, że nie zapłaci grzywny, która obecnie wynosi już ponad 700 dolarów, ponieważ nie pracuje i nie dysponuje taką sumą.
Sąd stwierdził, że ten przypadek może stworzyć niebezpieczny precedens, który może zagrozić zwyczajowi obrzezania chłopców.
(world.time.com/KL)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 09 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazek czytałem o tym jakiś tydzień temu i nie wiedziałem gdzie to wrzucić. Naprawdę myślisz że to odpowiedni wątek? wiesz jest wiele pojebanych krajów, a zydzi do etapu odszkodowan to maja jeszcze daleko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 12:40, 28 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rzecznik Praw Obywatelskich krytykuje szkoły wymuszające oświadczenia o niechodzeniu na religię. Takie postępowanie szkół jest niezgodne z konstytucyjnym prawem do milczenia ws. religii. Tymczasem MEN, choć o problemie wie i podziela w tej sprawie opinię RPO, to nie robi nic - pisze dzisiejsza "Gazeta Wyborcza".

RPO wystąpił w listopadzie do ministra edukacji z prośbą o zwrócenie uwagi kuratoriom i dyrektorom szkół, że wymuszanie podobnych deklaracji od rodziców to dyskryminacja na tle światopoglądowym. Resort odpowiedział mu, że podziela opinię RPO i już w tej sprawie interweniował. To jednak mało. Jedyne, co może rozwiązać problem, to zmiana rozporządzenia - co może uczynić tylko minister - w taki sposób, aby lekcje religii odbywały się w czasie pierwszej lub ostatniej godziny lekcyjnej. Temu jednak sprzeciwia się Kościół katolicki.

http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci.....larniejsze

Jeden organ władzy publicznej dostrzegł naruszenie prawa. Drugi twierdzi, że wie o tym fakcie, lecz nie podejmie działań, mających na celu skuteczne przeciwdziałanie procederowi, bo sprzeciwia się temu pierdolona jedna z sekt...
Swobody i prawa obywatelskie są zatem jawnie poniewierane, w dodatku za przyzwoleniem organów władzy publicznej, która ponoć ich strzeże. Reżim rządzący od 89 roku nadwiślańską państwowiną to obłudne kurwy przepełnione hipokryzją, pozbawione mandatu, by czynić wytyki władzom innych państw w związku z podejrzeniami naruszania praw człowieka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 28 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie zasadnicze. Czy teraz, jak dorośli ludzie, chcielibyście być ochrzczeni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 28 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Pytanie zasadnicze. Czy teraz, jak dorośli ludzie, chcielibyście być ochrzczeni?

Nie rozbawiaj mnie. Ostatni raz byłem w kościele może z 20 lat temu.
A nie czekaj... raz byłem w tym w Krakowie, że te malowidła tam mają - z tym, że musiałem kupić bilet, bo za darmo było tylko "dla modlących się", a przecież nie będę robić z siebie pośmiewiska dla marnych paru złotych - nie jestem żydem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 29 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
The Mike napisał:
Pytanie zasadnicze. Czy teraz, jak dorośli ludzie, chcielibyście być ochrzczeni?

Nie rozbawiaj mnie. Ostatni raz byłem w kościele może z 20 lat temu.
A nie czekaj... raz byłem w tym w Krakowie, że te malowidła tam mają - z tym, że musiałem kupić bilet, bo za darmo było tylko "dla modlących się", a przecież nie będę robić z siebie pośmiewiska dla marnych paru złotych - nie jestem żydem Smile


Ty się nie nadajesz na reprezentatywnego przedstawiciela środowiska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 29 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy którego środowiska Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 29 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Zależy którego środowiska Smile


Tego, które się chrzci :)lub chce się chrzcić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:23, 29 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Pytanie zasadnicze. Czy teraz, jak dorośli ludzie, chcielibyście być ochrzczeni?

A co Cię jebło? Takie pytanie w takim zacnym gronie to przejaw zaczadzenia umysłu, czy ki chój? Co się z Tobą dzieje, The Jarmułka??? Zaniepokoiłeś mnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:53, 29 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
The Mike napisał:
Pytanie zasadnicze. Czy teraz, jak dorośli ludzie, chcielibyście być ochrzczeni?

A co Cię jebło? Takie pytanie w takim zacnym gronie to przejaw zaczadzenia umysłu, czy ki chój? Co się z Tobą dzieje, The Jarmułka??? Zaniepokoiłeś mnie...


Chyba wybiórczo czytasz nasze forum Ty Chójaduchu, lud pragnie żywej myśli! Nie dogmatu? Chyba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:34, 29 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
chójaduch napisał:
The Mike napisał:
Pytanie zasadnicze. Czy teraz, jak dorośli ludzie, chcielibyście być ochrzczeni?

A co Cię jebło? Takie pytanie w takim zacnym gronie to przejaw zaczadzenia umysłu, czy ki chój? Co się z Tobą dzieje, The Jarmułka??? Zaniepokoiłeś mnie...


Chyba wybiórczo czytasz nasze forum Ty Chójaduchu, lud pragnie żywej myśli! Nie dogmatu? Chyba.

Oczywiście, że wybiórczo. Musiałbym byc nielicho pokurwiony umysłowo, aby czytać niewybiórczo. Nie będę wskazywać palcem żadnego z pokurwieńców, których czytać nie jestem w stanie ni chója. Czasem się dziwię, The Mycke, jak widzę Twoją aktywność w temacie "bók ściema czy prawda". Przyznam, że nie mam zielonego pojęcia o czym tam pierdolisz, bo brzydziłbym się sobą, gdybym kliknął w ten temat.

Jestem nadto pełen podziwu dla cieciującego na forum Bimiego - biedaczysko, z racji swej funkcji, musi czytać wszystkich pojebańców. Nawet, gdyby zgodzić się z jednym z najzacniejszych zjebów tego forum, i wierzyć w farmazon, że Administracja Bimi to kolektyw złożony z wielu, dobrze opłacanych, funkcjonariuszy specnaza, to i tak trzeba by boga w sercu nie mieć, by nie współczuć każdemu z oficerów z osobna i kolektywowi jako całości ...

A powracając do Twojego pytania - chciałbym. Bardzo chciałbym byc ochrzczony. Mógłbym pozwać swoich starych i oglądać podczas procesu psychokatstolecki sąd wijacy się między paragrafami....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:51, 29 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc nie brzydź się, Chójaduchu, bo i kaszanka jest smaczna, wątróbka dobrze przyrządzona, na woku, deep fried z warzywami. Nawet móżdżki, można z zachwytem zjeść, o ile dobrze przyrządzone, jak mi się zdarzyło nieopatrznie w Azji. Jeśli szukasz otuchy, to służę pomocą. Ja, jak widzisz, jestem zahartowany w ogniu zjebalizmu religianckiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radunia




Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 06 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomijając odszkodowania... Po pierwsze to dojrzały człowiek powinien wybierać religię - świadomie, ale wówczas nie byłoby kontroli...
Ale nie o tym - barbarzyństwem jest zarówno rytualne zabijanie zwierząt jak i przemysłowa hodowla zwierząt - w jednym i w drugim wypadku ludzie wykazują ostateczne bestialstwo wobec innych istot. Żadna isota na tej ziemii nie jest takim potworem jak człowiek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 08 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasach polowania na czarownice, itd to nie tylko kościół był zepsuty, a powiem więcej, kościół ulegał naciskom ze strony królestw, ponieważ z łatwością mógł zostać unicestwiony, księża i papież ścięci.

Głupi przykład z życia wzięty "król" był prymitywem, który chciał odpuszczenia grzechów - papież nie chciał dać bo np uważał króla za morderce, itd - takim postępowaniem bardzo ryzykował, ryzykował własnym życiem lub nawet końcem całej "instytucji" więc zgadzał się i musiał żyć w zgodzie i przymykać oko, a z czasem np pod "rządem" jakiegoś zepsutego do szpiku papieża zaraził się tym gównem i na ileś tam pokoleń został zarażony.

Więc o trochę wyobraźni proszę. Skoro piszecie, że ludzie chrzczą dzieci, bo są zmanipulowani już od pokoleń, bo to, bo tamto, to wyobraźcie sobie, że w tych czasach, w których miała miejsce inkwizycja, itd też tak było.

Ludzie (u władzy, zarówno w kk) byli bardzo zepsuci od wielu pokoleń, ciężko było to przerwać, gdyż uważane było to za normalne.

Papież(e), który mordował był zwykłym mordercą, do Biblii na pewno nie zaglądał, bo religia ta jest całkowicie sprzeczna z takim postępowaniem. Zupełnie czego innego uczy.

Wasza niechęć do kk bierze się raczej z braku chęci wiary w Stwórcę, a kk dla bardzo wielu idzie w parze z wiarą w boga. Więc jak jest niechęć do jednego to i do drugiego.

Kozaczenie w stylu ElComnendianta w czasach szkoły uważam za przejaw największej głupoty.

KK wygląda teraz inaczej, a że jest "instytucją" wielką, która "zatrudnia" bardzo wielu ludzi to znajdują się tam też zepsuci, lub ludzie którzy zbłądzili, bo są słabi. Nie oznacza to, że całość jest taka i jej cel to zło. Bez przesady.
Nie ma co tu szerzyć nienawiści. KK zrobił też dużo dobrego, jak i chrześcijaństwo z czego nie jesteście w stanie sobie zdać sprawy, ale zlikwidowanie tego ludziom doprowadziło by do chaosu i zła na niewyobrażalną skalę. Sami już to podkreślaliście, że gdyby nie ta wiara to wielu stało by się mordercami, gwałcicielami, itd...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 08 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thecombo napisał:
Kozaczenie w stylu ElComnendianta w czasach szkoły uważam za przejaw największej głupoty.


Znam większe przejawy głupoty Laughing Dziwię się, że Ty nie.

Ponadto moje zachowanie nie było kurwa żadnych kozaczeniem. Musisz zrozumieć, że na tym świecie zdarzają się kurwa normalni ludzie. Moje zachowanie nie było żadnym buntem, cwaniactwem wobec kogokolwiek. Ktoś chciał zmusić mnie do czegoś w imię chuj wiadomo czego. Kozaczenie byłoby wówczas gdybym osobnikom takim nakopał u dupy.
Byłem, jestem i będę ateistą. Mam w dupie co ktoś sądzie na ten temat, ale nie mam w dupie, gdy ktoś próbuje siłą zginać mi kark.
Na szczęście w dzisiejszym świecie mogę używać oręża rozumu i słowa, bo inaczej musiałbym ścinać głowy, jak moi pradziadowie na polskich stepach, a mimo wszystko pacyfizm mi pasuje.

Kościół, papież zginał kark. To po chuj taki człek. Nieomylny, bezpośrednie połączenie z JAHWE a ten chujek jest zwykłym tchórzem, który zgina kark. Po chuj uczestniczyć w organizacji, która zmieni pod wpływem królestwa w obawie o własną dupę swoje zdanie.
Zastanów się nad tym thecombo, bo się obudzisz w świecie, gdzie będą mówili, że pewni katole są lepsi i mają prawo Cię ruchać w dupę, co najczęściej dotyczyło niemiaszków ulubieńców papieży.

Ponadto zastanów się co piszesz. Żaden papież, a sam twierdzisz, że byli tam skurwiele nigdy nie został ekskomunikowany. Żaden nie został uznany za skurwiela, który nie dość, że nie miał kontaktu z JAHWE to jeszcze nie zaglądał do księgi świętej ze słowami niby Joszuy a co za tym idzie zasady owego Joszuy miał w dupie.
Dodatkowo piszesz, że kiedyś byli skurwiele w KK ale teraz KK jest inny, ale są w nim skurwiele, bo to duża organizacja.
To, co się niby zmieniło Question

thecombo napisał:
Nie ma co tu szerzyć nienawiści. KK zrobił też dużo dobrego, jak i chrześcijaństwo z czego nie jesteście w stanie sobie zdać sprawy, ale zlikwidowanie tego ludziom doprowadziło by do chaosu i zła na niewyobrażalną skalę. Sami już to podkreślaliście, że gdyby nie ta wiara to wielu stało by się mordercami, gwałcicielami, itd...


A kto szerzy nienawiść. Jedynie neojudaistyczne bydło jak do tej pory. Pany życia i śmierci. Znawcy wszelkiej prawdy. Alfy i omegi życia.
Ludzie, którzy korzystają z KK już żyją w niewyobrażalnym chaosie, co widać na każdym kroku wśród morderców i gwałcicieli.
Tak neojudaiści potrzebują przy takiej a nie innej indoktrynacji trzymania za ryj. Jak ktoś mi mówi, że bez religii KK mordowałby i niszczył innych ludzi to taki człek szerokim łukiem jest przeze mnie omijany a przy każdym spotkaniu co najmniej buzdygan warto posiadać. Oczy naokoło głowy.
A gdyby nie było tej indoktrynacji - o jakżeż świat byłby piękniejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 08 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thecombo napisał:
Kozaczenie w stylu ElComnendianta w czasach szkoły uważam za przejaw największej głupoty.


Kozaczenie to by było jakbym neojudaistycznym pajacom za samo pytanie wybił zęby i skopał dupę.
Cwaniakowanie gdybym ich pozwał do sądu za dyskryminację na tle światopoglądowym.
Moje zachowanie to było polubowne rozwiązanie sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Odszkodowanie za chrzest
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile