W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
W USA mają już pierwsze dzieci od trojga rodziców   
Podobne tematy
Genetyka - jutro to dziś23
Eugenika- Badania genetyczne przyszłych rodziców6
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 8448
Strona:  «   1, 2, 3, 4 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 10 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gwp napisał:
Venom napisał:
Strzelanie do Ciebie dowodami było by na tyle przyjemne co rzucanie petard pod łapy zbłąkanego kundla(jeśli faNatyk religijny boli Cię tak bardzo) ehh sam zapoznaj się z eksctynkcjologią nim rzucisz mi wyzwanie.

Nawet nie będe się starał dorównać Ci w czymś czego nawet nie potrafisz poprawnie napisać. )


śmiało literówki, ktôre mi zdarzają nie powinny Cię aż tak hamować. Albo obalasz albo zeslizgujesz się z tej brzytwy i idziesz na dno proste. DopRawdy nie wiem jakim trzeba być debilem żeby nie ogarniac tego, że zmniejszanie populacji i wymieranie gatunków Na skutek niedostosowania jest procesem naturalnym. Dla Ciebie jednak to tak proste jak klaskać bez rąk.

I choćbyŚcie zabrali fanatyka w podróż do okoła swiata i wysłali go na orbitę to on i tak powienze ziemia jest płaska. : )
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotrus




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 10 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:

Jest model nauczania w domu, jak ci nie pasuje państwowa edukacja.

To niewiele daje. Trzeba realizować to co jest w państwowym programie i co jakiś czas zdawać państwowe egzaminy czy coś w tym stylu.

The Mike napisał:

Znając rodziców i ich stosunek do dzieci, to dając im prawo decyzji czego ma uczyć szkoła, byłaby taka rozpierducha, że niczego nie nauczono by tych dzieciaków.

Każda szkoła powinna być inna. Unifikacja programowa zabija kreatywność i ogranicza wolność a przecież każde dziecko jest inne. Szkoła powinna uczy tego, co chcą rodzice (oczywiście nie dosłownie). Mogą np. istnieć szkoły z religią i takie bez (co ucieszyło by zapewne Bimiego Smile).

Venom napisał:

śmiało literówki, ktôre mi zdarzają nie powinny Cię aż tak hamować. Albo obalasz albo zeslizgujesz się z tej brzytwy i idziesz na dno proste.

taaa, widzę że Ci po ambicjach pojechałem Smile
Podaj jakiś konkretny przykład do obalania, bo na razie gatasz jak rasowy polityk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


W USA mają już pierwsze dzieci od trojga rodziców
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile