W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Film Rakotwórcza Słodycz - Aspartam   
Podobne tematy
Aspartam w lekach i suplementach9bez ocen
ASPARTAM w polskich produktach lol!23bez ocen
Aspartam - legalna trucizna2
Aspartam - największa trucizna XXI wieku8
Aspartam1bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 10318
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 20 Lut '08   Temat postu: Film Rakotwórcza Słodycz - Aspartam - Planete 20.02 20:50 Odpowiedz z cytatem

Kanał Planete (zdaje się że jest w sieciach UPC, niektórych kablówek, Polsatu? itp)

Godzina 20:50 do 21:45
Rakotwórcza słodycz Sweet Misery

<cytat>
Powszechnie dziś używany sztuczny słodzik, aspartam, uznać można za kamień milowy w historii przemysłu dietetycznego, który powoduje nowotwory mózgu, ślepotę i choroby układu limfatycznego. Od wprowadzenia aspartamu na rynek w 1983 roku tylko w USA wzrosła o 60% liczba przypadków nietypowych nowotworów mózgu, a osób cierpiących na cukrzycę o 30%. Wielu lekarzy zaczęło uświadamiać sobie, że coś jest nie w porządku. Jednak FDA odpowiadała, że aspartam to jeden z najdokładniej przetestowanych dodatków spożywczych na świecie.
</cytat>

Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacna pozycja.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich Ponownie!
Dla uzupełnienia wiedzy na temat ASPARTAMU - jeszcze przed obejrzeniem niniejszego filmu,- przypominam link z tematu:- "Gerson Miracle...", który tam podałem wraz komentarzem:
- " Główna przemysłowa trucizna naszych organizmów:- Aspartam. - Niemożliwe? A jednak.;" - koniec cytatu

http://www.klinika-zdrowia.com/prasa.php?o=czytaj&p_id=1

Pozdrawiam Poszukiwaczy Prawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czlowiekmelon




Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A niech to licho!
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,55670,3075657.html
_________________
"Without music life would be a mistake"
~Friedrich Wilhelm Nietzsche
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa trochę już leciwa, ale dobrze, ze przypomniana.
Tak, zdecydowane nie dla wyrobów "light" w tym coca coli i reszty gdzie jest aspartam.
Najbardziej naukowe opracowanie aspartamu po polsku znalazłem tu:
www.zigzag.pl/jmte/nutra_sweet.htm
łącznie z historia powstania, zbanowania i ponownego odbanowania.
Dla leniwych podam, ze w latach 70-siatych w usa aspartam był zbanowany.
Dopiero po dojściu do władzy Regana ponownie odbanowany już pod nowym właścicielem patentu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak można pić te wszystkie lighty. Przecież to jest ohydne w smaku - nie czujecie? Wolę żeby w ogóle nie było słodkie niż żeby smakowało jak płyn do mycia naczyń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę polecam ten tekst z linka zamieszczonego wyżej.
Moja ocena tego tekstu to:
1. wyczerpanie tematu (8/10)
2. długość tekstu (8/10)
3. zrozumiałość dla laika (7/10)

Warto, i jeszcze raz warto poświecić trochę czasu na przeczytanie tego artykułu!
Bo nie tylko chodzi o produkty "light".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież aspartam jest w wielu innych produktach. Gumy do żucia, leki (całe mnóstwo) itd. Słuchajcie proponuję założyć na forum wątek, w którym umieszczalibyśmy produkty zamienniki dla produktów oszukańczych firm zazwyczaj tych z reklam. Np. zamiast kupować jogurty oszukańczej firmy Danone przecież możemy kupować zdrowe i naturalne, a na dodatek POLSKIE(!) produkty, które pozytywnie wpływałyby na stan polskiej gospodarki, np. bardzo smaczne produkty mleczne z Krasnegostawu (czy jak to się tam odmienia Smile ) Co Wy na to? Nie chodzi tylko o żarcie, ale o wszystko. Ale tu właśnie jest problem, zaraz zostanę oskarżony, że pewnie mój wujek ma zakłady mleczarskie z Krasnegostawu, albo tego typu. Laughing Laughing Nie, ja po prostu chcę wypisać zamienniki. Wykazać, że istnieje alternatywa, że Niemcy nie muszą nas zarabiać, że dobre jest polskie. (oczywiście tylko to jest Smile )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli ktos moze to niech nagra ten film i jakos zamiesci w necie... warto nagrywac WSZYSTKIE tego typu filmy i rosprzestrzeniac na caly net -> jezeli ktos nagra ten film itd itp i wrzuci go gdzies na google.video albo cos to niech da mi cynk na PW abym nie przepagapił bo tez to chce porozprzestrzeniac na net Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogli by jeszcze pokazać "Fluoride deception"
http://video.google.pl/videoplay?docid=-2886269353175462948
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dawno temu zacząłem unikać aspartamu. Właśnie z tego powodu, że to być może trucizna. Generalnie to zgadzam się z jedna z tez filmu "Gerson Miracle", że w otoczeniu człowieka jest coraz więcej toksyn.

Sikorski napisał:
Np. zamiast kupować jogurty oszukańczej firmy Danone


he he. Danone jest na liście firm wspierających syjonizm. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich Ponownie!

Ciekaw jestem czy po obejrzeniu owego filmu, ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości co do intencji wprowadzenia aspartamiku do spożycia?

Mnie samemu przyszło do głowy podczas seansu;
- Co miało znaczyć (jeśli pamiętacie) to liczenie zawartości cukru we wszystkich produktach na polskim runku w chwili kiedy przystąpiliśmy do Wspólnoty Europejskiej?
- Czy było gdzieś wyjaśnione - dlaczego była to tak istotna sprawa, a wręcz warunek na otwarcie granic dla naszych produktów w UE ?
Zauważyliście może, iż ogromna liczba produktów żywnościowych nie smakuje już tak, jak przed naszym do niej wstąpieniem?

Dlatego przychylam się do głosu Pana >Sikorskiego<.
Niekoniecznie musiałaby powstać taka lista produktów, bo utoniemy w ich gąszczu, ale przynajmniej byśmy zwracali szczególną uwagę na ich zawartość i uświadamiali jak największą liczbę ludzi, by nie dali się wykończyć przez korporacyjne rekiny.

Największym problemem w takowym uświadomieniu będzie pokonanie jeszcze większego potwora rynkowego, któremu na imię "Moda".
To jest najbardziej szkodliwa "HYDRA", która w idealny sposób wyprała mózgi ludziom i to nie tylko w dziedzinie wyboru zdrowej żywności.

Niedługo i u nas zdrowa żywność tzw. "organiczna" będzie co najmniej o 1/3 droższa, by była dostępna jedynie dla bogaczy, a reszta niech się wytruje "wysoko przetworzoną", chemiczną taniochą.
Kiedy się spojrzy globalnie na ten segment gospodarki to jest w tym jakiś sens, wyjątkowo jaskrawie nawiązujący do planów NWO.

Pozdrawiam Wszystkich Ludzi Dobrej Woli, Otwartego Serca i Życzę Rozsądku W Dokonywaniu Wyboru Pożywienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pzab




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 18
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktos nagrał ten film z planete? oglądałem go i chętnie bym sciagnąl do własnej kolekcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 23 Lut '08   Temat postu: Film nagrany Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie,

Film nagrałem

Zrobie z niego divx'a i torrenta.

Link prześle tu na forum.

pozdr.
Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem , że w starożytnym Rzymie było coś podobnego. Wina słodzono cukrem - jak się okazało - trującym. Słyszeliście o tym?

Bimi napisał:
Nie wiem jak można pić te wszystkie lighty. Przecież to jest ohydne w smaku - nie czujecie? Wolę żeby w ogóle nie było słodkie niż żeby smakowało jak płyn do mycia naczyń.


A ja nie czuję różnicy w smaku. I dlatego się dziwiłem: "po co oni kupują też zwykłe jak lighty są zdrowsze (wtedy tak myślałem, chyba jak każdy) i tak samo smakują?"

Ale "smak płynu do mycia naczyń" coś mi przypomniał. Przez pewien czas w cieście od pizzy i klusko-bułkach na parze wyczuwałem też taki smak (i też OD RAZU mi się skojarzył z płynem do mycia naczyń, chociaż ostatnio i jedyny raz w życiu wypiłem go jako kilkulatek. To moje najwcześniejsze wspomnienie.) - tego nie dało się jeść!
To dziwactwo, czy wy też tak czuliście? I czy to ma wogle związek z tą sprawą?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to ten film, ale kiedyś oglądałem podobny tytuł miał wiec może to jest to:

http://video.google.com/videoplay?docid=-566922170441334340
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak napisał:
A ja nie czuję różnicy w smaku. I dlatego się dziwiłem: "po co oni kupują też zwykłe jak lighty są zdrowsze (wtedy tak myślałem, chyba jak każdy) i tak samo smakują?"

No własnie - większość ludzi najwyraźniej nie czuje tej chemii w smaku aspartamu, bo inaczej by tego nie jedli...
Moze więc wam nie szkodzi? Tylko mi i szczurom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 24 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Ponownie!

@Zulugula Tak, to jest właśnie ten film.

@Amros
Jeżeli udało Ci się zrzucić ten film w tej polskolektorskiej wersji to rewelacyjnie, gdyż mnóstwo osób w Polsce trzeba jeszcze obudzić. Ten film nieprawdopodobnie zazębia się i uzupełnia z "The Corporacion" z TV4 oraz z jeszcze jednym filmem niedawno emitowanym na Discovery "Pigułka szczęścia", który już prawdopodobnie nie znajdzie się w powtórkach. W wyszukiwarce, przed chwilą, na jego temat znalazłem tylko taką informację:

-"Pigułka nadziei. W końcu lat 70. valium było najlepiej sprzedającym się lekiem na świecie. Program odsłania kulisy prawdy, kryjącej się za pigułką szczęścia ..."
- a podążając za króliczkiem to:-

http://www.idg.pl/artykuly/31063.html

Myślę, że dałoby się jeszcze ten film gdzieś przechwycić. Byłaby to świetna triada uświadamiająca ludziom prawdziwe oblicza zniewalających działań NWO.

@Bimi
Nie przejmuj się zbytnio. Już setkom tysięcy ludzi nie pasuje to cholerstwo, ponieważ zrozumieli o co chodzi.
Reakcja każdego organizmu jest inna. U jednego natychmiastowa, a u drugiego choroba wyjdzie po kilu lub kilkunastu latach.- Bo przede wszystkim chodzi o destabilizację organizmów jako całości, a efekty ostateczne w postaci choroby, nie będą nigdy jednakowe w każdym z nich.

To na razie tyle.
Pozdrawiam Wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 24 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slodziki nie sa ani rakotworcze ani tuczace, wymyslila to banda grubasow, ktora uwaza dzien bez hamburgera czy czekolady za dzien stacony, szlodziki uznawane sa nawet za zdrowsze od cukru bo nie powoduja prochnicy... a jedynym negatywnym aspektem uzywania slodzikow to pozorna swiadomosc ze dzieki temu mozna jesc wiecej, mam tu na mysli takze napoje niskokaloryczne
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 28 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ocochodzi, rozumiem, że nie chcesz w to wierzyć. Ja tez nie. Ale problem w tym, że jest kupa dowodow Crying or Very sad .

___________________

Teraz jak zobaczyłem skład pepsi light, jest tam zamiast aspartamu jakies acesulfam K.

Czy to też rakotwórcze? A może to inna nazwa tego samego?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jestem chory, co dzień pije takie rozpuszczalne w wodzie wapno "Calcium C - tabletki musujące", spojrzałem na skład i... aspartan Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Minor




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:35, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podstawowe zagadnienia chemii.
aspartam w organizmie człowieka rozkłada się na... hmmm pomyślmy... fenyloalanina i... kwas asparaginowy... ludzie to są naturalne aminokwasy, obecne w naszym organizmie, a jakiś większych testów na większą skalę nie organizowano, powiedzmy że wzięli ludzi z terenów zanieczyszczonych terenów, porównali zachorowania na raka z całym krajem i zonk gotowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckmmln




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minor napisał:
podstawowe zagadnienia chemii.
aspartam w organizmie człowieka rozkłada się na... hmmm pomyślmy... fenyloalanina i... kwas asparaginowy... ludzie to są naturalne aminokwasy, obecne w naszym organizmie, a jakiś większych testów na większą skalę nie organizowano, powiedzmy że wzięli ludzi z terenów zanieczyszczonych terenów, porównali zachorowania na raka z całym krajem i zonk gotowy.



Fenyloalanina posiada dwie odmiany z których tylko forma "L" występuje naturalnie w ludzkim organizmie, zaś formę "D" można otrzymać tylko w sztuczny [np aspartam] sposób i nie jest ona przyswajana przez organizmy żywe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:35, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ocochodzi napisał:
slodziki nie sa ani rakotworcze ani tuczace, wymyslila to banda grubasow, ktora uwaza dzien bez hamburgera czy czekolady za dzien stacony, szlodziki uznawane sa nawet za zdrowsze od cukru bo nie powoduja prochnicy... a jedynym negatywnym aspektem uzywania slodzikow to pozorna swiadomosc ze dzieki temu mozna jesc wiecej, mam tu na mysli takze napoje niskokaloryczne


No chyba troszkę przesadziłeś Smile. Pomijając już niezbadane do końca działanie tej chemii na nasz metabolizm to jedno jest pewne.
Pijąc coś ze słodzikiem twój autonomiczny układ jest zawiadamiany przez język, że dostarczono organizmowi cukru (co więcej podawana jest orientacyjna ilość tego cukru) ten z kolei zaczyna przygotowywać się na zagospodarowanie tej słodkości, uruchamia produkcję odpowiednich enzymów i co - wkurwia się, że został zrobiony po raz kolejny w balona.
To nie jest zabawa, organizm to fantastyczna maszyna zaprojektowana do funkcjonowania w środowisku naturalnym, ignorując ten fakt sprawiasz, że te doskonałe mechanizmy staja się bezużyteczne a sama maszyna nie jest w stanie dłużej funkcjonować w nowym środowisku.
Tyle wie każdy naukowiec, to czego nie wiemy to jak te mechanizmy działają, dlatego tak ryzykowne jest podawanie czegokolwiek organizmowi bo nie ma pewności co do tego jak na to zareaguje.
Jeżeli uważasz, że twoje układy autonomiczne są na tyle sprawne że poradzą sobie z tymi nowinkami to SMACZNEGO! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Minor




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 07 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Fenyloalanina posiada dwie odmiany z których tylko forma "L" występuje naturalnie w ludzkim organizmie, zaś formę "D" można otrzymać tylko w sztuczny [np aspartam] sposób i nie jest ona przyswajana przez organizmy żywe

co nie oznacza że jest rakotwórcza ;d
poza tym większość rzeczy może być rakotwórcza, jeśli będzie jedzona w odpowiednio ogromnych dawkach Very Happy
jeszcze jedno - wydaje mi się że aspartam jest syntezowany z enancjomerów występujących naturalnie(wnioskuje na podstawie nazwy systematycznej i wzoru strukturalnego uwzględniającego stereometrię), a produkcja fenyloalaniny i kwasu asparaginowego o odpowiedniej konfiguracji(takiej jaka występuje naturalnie) nie powinna być problemem Smile
i żeby nie było niejasności - to że jedna odmiana fenyloalaniny jest naturalna, to nie oznacza że druga jest rakotwórcza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Film Rakotwórcza Słodycz - Aspartam
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile