W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
ESET NOD32 Antivirus blokuje prawda2.info  
Podobne tematy
Strona Prawda2 jest niebezpieczna 76
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 22457
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 06 Lut '12   Temat postu: eset nod 32 Odpowiedz z cytatem

SIEMA!

ALARM!!! ANTYWIRUS WYKRYWA STRONE www.prawda2.info JAKO ZAKAZANA ZAWIRUSOWANA I " WOGLE BEEE " Very Happy zaraz po aktualizacji wywalil mi taki komentarz o braku dostepu i zawirusowaniu itp. Ozywiscie stronka jest na czarnej liscie producenta antywira ;] CIEKAWE DLACZEGO? ;]

ESET NOD32 -> DOJEBAĆ!

http://www45.zippyshare.com/v/63029200/file.html zdjęcie ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam - inni ludzi też mi o tym donoszą.

Osobiście nie używam tego gówna, ale jak ktoś za to zapłacił to niech złoży reklamację, a najlepiej zwróci i zażąda zwrotu kasy - bo to bubel jakich mało. Cóż innego mogę tu poradzić?

Ze swojej strony zapewniam, że żadnych wirusów, ni niebezpiecznych aplikacji na prawda2.info nie ma.
Co najwyżej niebezpieczne treści Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
proznebryt




Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako ciekawostkę dodam, że podając link do strony w czacie (!) na facebooku, włącza się mechanizm zabezpieczający.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JĘZYK PISANIA NASZYCH "WIRUSÓW" TO JĘZYK PRAWDY NAJBARDZIEJ DESTRUKCYJNY DLA KAŻDEGO SYSTEMU... BIMI ZGŁOŚ FORUM DO REKORDÓW GUINNESSA BO PRAWDOPODOBNIE NAPRODUKOWALIŚMY NAJWIĘCEJ WIRUSÓW NA ŚWIECIE!


Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich pokrzywdzonych przez eset
Wystarczy w ustawieniach/zarządzanie adresami/ lista adresów wyłączonych z filtrowania wpisać:
*prawda2.info* i po kłopocie, ale jak na stronie będą wirusy to eset nie pomoże.
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amarantus napisał:
Witam wszystkich pokrzywdzonych przez eset
Wystarczy w ustawieniach/zarządzanie adresami/ lista adresów wyłączonych z filtrowania wpisać:
*prawda2.info* i po kłopocie, ale jak na stronie będą wirusy to eset nie pomoże.


jak będą... ;p

DZIĘKUJĘ ZA POMOC Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Eksperci" z ESET chyba chcą sobie zwiększyć obroty:

DNSChanger, według informacji laboratorium firmy ESET, zainfekował niemal 4 mln komputerów na całym świecie. Maszyny zarażone tym zagrożeniem utworzyły tzw. botnet, czyli sieć składającą się z wielu komputerów, które wykonywały polecenia cyberprzestępców, m.in. atakowały serwisy internetowe firm i instytucji. Botnet udało się zlikwidować pod koniec ubiegłego roku. Fałszywe serwery DNS wyłączono w chwili likwidacji botnetu i zastąpiono je innymi serwerami DNS. Jednak 8 marca zastępcze serwery DNS zostaną wyłączone. W efekcie komputery zainfekowane DNSChangerem nie będą mogły realizować usług sieciowych wykorzystujących serwery DNS. Niemożliwe stanie się wtedy m.in. przeglądanie stron internetowych czy korzystanie z poczty e-mail.
O wyłączeniu zastępczych serwerów DNS poinformowało niemieckie BSI, czyli Federalne Biuro do spraw Bezpieczeństwa Technologii Informacyjnych. Eksperci z firmy ESET radzą internautom, którzy obawiają się, że mogli paść ofiarą DNSChangera, aby sprawdzili czy 8 marca nie utracą dostępu do sieci. Można to zrobić m.in. za pomocą serwisu http://www.dns-changer.eu/en/check.html Warto również sprawdzić komputer jednym z dostępnych na rynku programów antywirusowych, np. za pomocą ESET NOD32 Antivirus, który w razie infekcji usunie DNSChangera.


z: wp.pl
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chomicki




Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o programach antywirusowych to co sądzicie na ten temat tej tabeli?

http://www.matousec.com/projects/proactive-security-challenge/results.php

Od kiedy zauważyłem, że NOD32 traktuje jako krytyczne zagrożenie brak narzędzia do sprawdzania autentyczności windy, przestałem go testować. Zniesmaczyłem się też tym, że NOD32 nie potrafi wyleczyć plików zmodyfikowanych przez wiruty, on je po prostu usuwa. Jak Wam NOD wywali jakiś plik, powinniście sprawdzić jak ów plik jest widziany przez inne programy antywirusowe, można to zrobić np tu: http://virusscan.jotti.org/pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mr.Bizarre




Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie NOD32 Antivirus blokuje prawdę,a eset smart security.Miałem aktualizację i wszystko jest spoko póki co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr.Bizarre napisał:
Nie NOD32 Antivirus blokuje prawdę,a eset smart security.Miałem aktualizację i wszystko jest spoko póki co.


nie prawda, u mnie nie jest spoko, mimo najnowszej aktualizacji. to właśnie po niej się to stało.

notabene, może to Bimi wpuścił trojana do ich bazy aby zablokowało prawda2.info...



;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
from:    Redakcja Prawda2 redakcja@prawda2.info
to:      pomoc@eset.pl
date:    Mon, Feb 6, 2012 at 3:56 PM
subject: Blokowanie strony prawda2.info

Witam,

Nasi czytelnicy donoszą mi, że po najnowszej aktualizacji waszego cudownego produktu, uniemożliwia im on odwiedzanie strony prawda2.info, rzekomo bo "zawiera wirusy i inne niebezpieczne aplikacje".

Niniejszym oświadczam, iż jest to pomówienie i oszczerstwo, które nie tylko naraża firmę ESET na ewentualne konsekwencje prawne i odszkodowanie na rzecz naszej strony, ale przede wszystkim kompromituje was w oczach waszych klientów.

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=19495

W związku z powyższym proszę o natychmiastowe usunięcie strony prawda2.info z waszej czarnej listy.
Ewentualnie o wskazanie konkretnego wirusa, albo "niebezpiecznej aplikacji" znajdującej się na naszym serwerze.

Z poważaniem,
Administrator strony Prawda2.info


Kod:
from:    Pomoc Techniczna ESET pomoc@eset.pl
to:      Redakcja Prawda2 <redakcja>
date:    Mon, Feb 6, 2012 at 4:00 PM
subject: [Ticket#4139073] Blokowanie strony prawda [...]

Dziękujemy za wiadomość. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane w naszym systemie pod numerem: 4139073

Postaramy się na nie odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

W przypadku odpowiedzi prosimy nie modyfikować tematu wiadomości, ponieważ spowoduje to opóźnienie odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.

Pozdrawiamy,
Dział Pomocy Technicznej ESET
DAGMA sp. z o.o. - dystrybutor rozwiązań ESET w Polsce
tel. 32 259 11 88
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie powiedzą że były skargi ze strony posłów, prezydenta, premiera, ministrów... o zawirusowaniu systemu...tylko debile nie zrozumieli o jaki system chodzi...
Confused Confused Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę żeby to był jakiś spisek. Przypuszczam że wytłumaczenie jest o wiele prostsze. Pewnie w którymś z postów na forum jest wklejony obrazek, który przypadkiem fałszywie zmaczował jakiegoś wirusa z ich gównianej bazy. Choć nawet wtedy nie powinni blokować mojej domeny, a tylko serwer na którym jest ten obrazek. Więc w sumie to nie wiem... może im się mój java script nie podoba? A chuj ich tam wie - nie mój problem. W każdym razie żadnych wirusów na moim serwerze nie ma - tego jestem pewien.

Znając życie skontaktują się z centralą ESET, zajmie im to z miesiąc, a na koniec przeproszą "naprawiając" pomyłkę, czyli usuną prawda2.info ze swojego zajebistego filtra.

Mi tam ich pomyłka zwisa, o ile ostatecznie okażą skruchę, ale jeśli ktoś z czytelników prawda2 zastanawiał się nad zakupem produktu firmy ESET... to najpewniej właśnie rozgląda się za jaką alternatywą - w każdym razie powinien.
A jeśli już zakupił to - jak napisałem - niech odda i żąda zwrotu kasy.
Takie już jest życie, że za pomyłki trzeba płacić - to niech chuje płacą, a co? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko szkoda tych którzy się zniechęca przez tych pajaców tzn. wchodzą na stronę bo kolega/koleżanka polecili/namówili aby zajrzeć a tu wyskakuje im ta śmieszna wiadomość o rzekomych wirusach...

Winnemu powinni wsadzić w dupę rozgrzany do czerwoności pręt, nierozgrzaną stroną tak aby nikt nie mógł mu go wyjąc...

Przepraszam poniosło mnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 06 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOpiz napisał:
Tylko szkoda tych którzy się zniechęca przez tych pajaców tzn. wchodzą na stronę bo kolega/koleżanka polecili/namówili aby zajrzeć a tu wyskakuje im ta śmieszna wiadomość o rzekomych wirusach...

Jeśli potrafisz mi wiarygodnie oszacować ile osób nie weszło na stronę bo pokazała im się ta wiadomość - przyda mi się to do ewentualnego pozwu.
Pomnożę każdego przez 1zł, złożę pozew, wpłacę stosowne wadium i będę z nadzieją czekać na wyrok... to lepsza szansa na łatwy zarobek niż wszystkie zakłady prawda2 razem wzięte Smile

Przecież nie powinno być tak, żeby jakiś ESET, czy inna firma, popełniała błąd skutkujący zarówno naruszeniem dóbr osobistych prawda2, jak i technicznym odcięciem strony od pewnego procenta klienteli - i nie poniosła za to żadnych konsekwencji.
Nosz kurwa - jak inaczej się nauczą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KingPaulus




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 68
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:55, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze rozwiązanie to linux i nie potrzeba instalować żadnych anty-wirów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:17, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ESET blokuje mi również:

http://www.fcbarca.com/
http://www.asroma.pl/
http://karate.comze.com/indexn.html
http://www.polskitrener.pl/
http://www.google.pl/
http://allegro.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=a2NQDmZWXeg&feature=related
...
...wymieniałbym kurwa do końca świata (czyli wyjścia polski z grupy na euro ) do czego pewnie eset tez by się dopierdolił i zablokował to

zamiast normalnej strony z zawartością mam tylko białą stronę

moje pytanie brzmi
O CO TU KURWA CHODZI?
wszyscy tak mają czy tylko na mnie się uwzięli??

ps. posta napisałem po WYŁĄCZENIU antyvira... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:53, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOpiz napisał:
ESET blokuje mi również:

http://www.fcbarca.com/
http://www.asroma.pl/
http://karate.comze.com/indexn.html
http://www.polskitrener.pl/
http://www.google.pl/
http://allegro.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=a2NQDmZWXeg&feature=related
...
...wymieniałbym kurwa do końca świata (czyli wyjścia polski z grupy na euro ) do czego pewnie eset tez by się dopierdolił i zablokował to

zamiast normalnej strony z zawartością mam tylko białą stronę

moje pytanie brzmi
O CO TU KURWA CHODZI?
wszyscy tak mają czy tylko na mnie się uwzięli??

ps. posta napisałem po WYŁĄCZENIU antyvira... Wink


Jak na moje to masz spapraną konfigurację.
Albo coś za dużo namieszałeś albo coś zainstalowałeś co powoduje problemy. Nie sądzę by jakikolwiek antywirus blokował Google... czy allegro, które ma spore dochody.
Sprawdź u siebie zwłaszcza opcje dotyczące malware, gdyż najczęstszym problemem jest właśnie to.
Przeważnie powinno się unikać dublowania filtra malware, a praktycznie każda przeglądarka ma już wbudowany takowy, więc w programie antywirusowym wyłączą tą opcję lub go przeinstaluj.
Nie sądzę by jaki kolwiek program blokował stronę - może podać ostrzeżenie jak to ma wbudowany filtr w chrome (lub inne) ale nie sądzę by blokował całkowity dostęp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
from:    probki probki@dagma.pl
to:      Redakcja Prawda2 <redakcja@prawda2.info>
date:    Wed, Feb 8, 2012 at 9:38 AM
subject: Re: Blokowanie strony prawda2.info

Witam

Strona jest prawidłowo blokowana ze względu na obecność odnośników do różnych witryn zawierających zagrożenia. Do momentu ich usunięcia strona nie zostanie usunięta z list stron blokowanych

--
pozdrawiamy,
Zespol Laboratorium AV
DAGMA Sp. z o.o.
ul. Pszczynska 15
40-478 Katowice, PL


Kod:
from:    Redakcja Prawda2 redakcja@prawda2.info
to:      probki <probki@dagma.pl>, handel@dagma.pl, pomoc@eset.pl
date:    Wed, Feb 8, 2012 at 10:08 AM
subject: Re: Blokowanie strony prawda2.info

Witam,

Strona jest niebezpieczna bo zawiera odnośniki do innych stron..?
To chyba jakiś żart - a Google też wkrótce zablokujecie? 
W takim razie proszę o podanie listy tych odnośników, cobym miał szansę je usunąć.

Zdają sobie państwo sprawę z tego, że grozi wam proces o naruszenie dóbr osobistych, który w świetle jakże oczywistego faktu oczerniania naszej strony o to że "zawiera wirusy i inne niebezpieczne aplikacje" najpewniej przegracie? Bo nic takiego nasza strona nie zawiera.
Ja już nie proszę - ja żądam!
Jeśli w ciągu dwóch tygodni strona nie zniknie z filtru, lub nie zamienicie komunikatu "zawiera wirusy i inne niebezpieczne aplikacje" na "zawiera odnośniki do różnych witryn zawierających zagrożenia" to przestrzegam, że wniosę pozew o naruszenia dóbr osobistych i będę się domagał odszkodowania, z nawiązką.


Z poważaniem,
Administrator strony Prawda2.info


Kod:
from:    Pomoc Techniczna ESET pomoc@eset.pl
to:      Redakcja Prawda2 <redakcja@prawda2.info>
date:    Wed, Feb 8, 2012 at 10:10 AM
subject: [Ticket#4139262] Blokowanie strony pr [...]

Dziękujemy za wiadomość. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane w naszym systemie pod numerem: 4139262

Postaramy się na nie odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

W przypadku odpowiedzi prosimy nie modyfikować tematu wiadomości, ponieważ spowoduje to opóźnienie odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.

Pozdrawiamy,
Dział Pomocy Technicznej ESET
DAGMA sp. z o.o. - dystrybutor rozwiązań ESET w Polsce
tel. 32 259 11 88
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi Ale to blokuje Polski odział czy centrala? Bo jeśli Polski oddział to napisz do centrali o działaniach niepoważnych przedstawiciela w Polsce i napisz, że złożysz oficjalną skargę na firmę w odpowiednik autoryty UE o praktyki dyskryminacyjne.
Prawdopodobnie ta firmna z Polski będzie miałą od górnie nakazane zdjęcie blokad lub zaprzestaną z nimi współpracy.
Nie pierwszy raz już słyszę o "polakach świętszych od Paierzy".
Więc nie pisz więcej do tej spółki z o.o. w Katowicach, to pewnie 2 lub 3 osoby bawią się narzędziami nie mając o nich pojęcia.
Bimi Ta katowicka firma to jakaś firma która oferuje płytki łazienkowe i pewnie synek bawi się w informatykęSmile)
Weź olej ich i pisz bezpośrednio do producenta, tam złóż oficjalną skargę na działalność przedstawiciela w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie interesuje mnie kto blokuje - interesuje mnie tylko to, że firma ESET narusza dobra osobiste mojej strony publicznie oskarżając ją o to że zawiera wirusy. Nie będę się z nimi cackał i uganiał za gościem co w końcu się zreflektuje i łaskawie postanowi, że nie będą już dłużej gwałcić dobrego imienia tej strony...
Maila wysłałem - ticket zaalokowali, więc potwierdzili odbiór - niech sobie dalej informują kogo chcą, lub nikogo - nie mój problem.
A ja, jak napisałem tak zrobię: następny email jaki wyślę to prosto do adwokata, z pełnomocnictwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrzyłem na tą firmę trochę, to jakaś słowacka firemka o szumnej nazwie:)
Zastanawia mnie fenomen, że udzie to kupująSmile) Jak sądzę 90% sprzedaży to Polska:)
Dlatego wcześniej nie słyszałem o czymś takim jak ESET.
Ludzie dają się nabierać na jakieś szumne hasła i kolorowe stronki zamiast normalnie przeglądać zestawienie a i porównanie tego typu programów - wykupić subskrypcję w renomowanej firmie a nie jakieś ESETy które z jeden strony układają kafelki w łazience a z drugiej bawią się w świętych adminówSmile Bimi Pisz do Słowaków, może będą bardziej rozumni od polaków.
A firma DAGMA może niech lepiej pozostanie przy kafelkach łazienkowych:))

ps. Aż się uśmiałem, ciekawe co następne będzie? Sprzedawca z bazaru zwiąże się z firmą robiącą systemy szyfrujące dla wojska?Smile)) Polska to wesoły kraj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ESET to duża firma, a ich antywirus jest bardzo popularny
http://www.eset.com/

Mają dużo klientów na całym świecie. A im więcej klientów, tym bardziej szkodliwe naruszenie dóbr osobistych... Że już o nieuzasadnionym (bo pod fałszywym pretekstem), technicznym odcięciu mnie od moich własnych klientów - nie wspomnę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
from:    probki probki@dagma.pl
to:      Redakcja Prawda2 <redakcja@prawda2.info>
date:    Wed, Feb 8, 2012 at 3:59 PM
subject: Re: Blokowanie strony prawda2.info

Witam

Strona była blokowana ze względu na fakt iż dla Państwa głównej domeny były tworzone sub domeny które zawierały szkodliwy kod po jak podejrzewamy włamaniu lub ataku, w chwili obecnej nie są one dostępne dlatego też Państwa główna domena zostanie odblokowana po kolejnej aktualizacji sygnatur. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy w imieniu swoim jak i producenta


--
pozdrawiamy,
Zespol Laboratorium AV
DAGMA Sp. z o.o.
ul. Pszczynska 15
40-478 Katowice, PL


Kod:
from:    Redakcja Prawda2 redakcja@prawda2.info
to:      probki <probki@dagma.pl>
date:    Wed, Feb 8, 2012 at 4:13 PM
subject: Re: Blokowanie strony prawda2.info

Witam,

Proszę się już bardziej nie pogrążać.

Na naszej domenie nie ma i nigdy nie było żadnych sub-domen, z wyjątkiem www.prawda2.info oraz mail.prawda2.info - na nich z całą pewnością nie ma, ani nigdy nie było żadnych wirusów.
Nie było też żadnego włamania ani ataku - proszę nie fantazjować.

Wszystko wskazuje na to, że nie znacie, lub nie chcecie udzielić prawdziwej odpowiedzi na pytanie "dlaczego prawda2.info trafiła na czarną listę firmy ESET?".
To bardzo interesujące - nie omieszkam podzielić się tymi spostrzeżeniami z naszymi czytelnikami.
A tymczasem czekam z niecierpliwością na usunięcie mojej strony z waszego skorumpowanego filtra.

Administrator Prawda2.Info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 08 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
LOpiz napisał:
ESET blokuje mi również:

http://www.fcbarca.com/
http://www.asroma.pl/
http://karate.comze.com/indexn.html
http://www.polskitrener.pl/
http://www.google.pl/
http://allegro.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=a2NQDmZWXeg&feature=related
...
...wymieniałbym kurwa do końca świata (czyli wyjścia polski z grupy na euro ) do czego pewnie eset tez by się dopierdolił i zablokował to

zamiast normalnej strony z zawartością mam tylko białą stronę

moje pytanie brzmi
O CO TU KURWA CHODZI?
wszyscy tak mają czy tylko na mnie się uwzięli??

ps. posta napisałem po WYŁĄCZENIU antyvira... Wink


Jak na moje to masz spapraną konfigurację.
Albo coś za dużo namieszałeś albo coś zainstalowałeś co powoduje problemy. Nie sądzę by jakikolwiek antywirus blokował Google... czy allegro, które ma spore dochody.
Sprawdź u siebie zwłaszcza opcje dotyczące malware, gdyż najczęstszym problemem jest właśnie to.
Przeważnie powinno się unikać dublowania filtra malware, a praktycznie każda przeglądarka ma już wbudowany takowy, więc w programie antywirusowym wyłączą tą opcję lub go przeinstaluj.
Nie sądzę by jaki kolwiek program blokował stronę - może podać ostrzeżenie jak to ma wbudowany filtr w chrome (lub inne) ale nie sądzę by blokował całkowity dostęp.



nic nie grzebałem w ustawieniach wyłaczyłem antyvira i tyle, pozniej po włączeniu nic mi się nie wyświetlało po czym wyjebałem na ryj eseta z kompa.

Bimi szacun. niech wiedzą że tutaj NIE MA OPJERDALANJA SIĘ! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


ESET NOD32 Antivirus blokuje prawda2.info
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile