W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Najemnicy idą na wojnę z chamskimi wpisami  
Podobne tematy
Światowe wydatki na zbrojenia biją rekordy 86
Donos do ABW za wpisy na forach internetowych10
Handlarze bronią ocenzurowali film9
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
24 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 14790
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Do jakiej grupy zakwalifikował byś najbardziej sierżanta Żebryka?
Płatych morderców / najemników
60%
 60%  [ 9 ]
Psychicznie chorych / świrów
33%
 33%  [ 5 ]
Żołnierzy broniących swego kraju / bohaterów
6%
 6%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 15

Autor Wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 22 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najemnik świadczy usługi nowemu zleceniodawcy. Teraz robi za kasę producenta i handlarza broni.

Cytat:
Zapytany o to w jaki sposób udaje mu się udźwignąć koszta spraw sądowych, przyznał otwarcie, że finansowo i prawnie pomaga mu… polski koncern zbrojeniowy Bumar, który zajmuje się między innymi produkcją gogli noktowizyjnych, karabinów i amunicji, używanych  przez polskie wojsko w Afganistanie.

http://grecjawogniu.info/?p=12473
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 23 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

– Wojna to terroryzm bogatych
- Terroryzm to wojna biednych,

_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 23 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
Najemnik świadczy usługi nowemu zleceniodawcy. Teraz robi za kasę producenta i handlarza broni.

Cytat:
Zapytany o to w jaki sposób udaje mu się udźwignąć koszta spraw sądowych, przyznał otwarcie, że finansowo i prawnie pomaga mu… polski koncern zbrojeniowy Bumar, który zajmuje się między innymi produkcją gogli noktowizyjnych, karabinów i amunicji, używanych  przez polskie wojsko w Afganistanie.

http://grecjawogniu.info/?p=12473

hehe - pierdolony, nawet mnie nabrał Smile
myślałem że on był jebnięty, że faktycznie walczył w sądach o "obronę" dobrego imienia swych ziomali - tych co rozpierdalają afgańskie wioski moździerzami przy okazji wykonywania "typowych działań inżynieryjnych"...
gdy tymczasem on okazał się typową kurwą - robiącą loda producentom tych moździerzy i amunicji do nich... Smile

ech żebry, żebryk - że też ci kurwa nie wstyd przed rodziną.
mam tylko nadzieję, że nie masz nieletnich dzieci pod opieką, bo jeśli masz to muszą mieć w szkole niezły przejeb.
choć w sumie, z drugiej strony, problemy w szkole to nic w porównaniu z tym co musza przechodzić w domu - być wychowywanym przez męską kurwę w mundurze to trauma która niewątpliwie zostawia odcisk na psychice i nie wróży sielany w dorosłym życiu. nie mówiąc już o tym że muszą uważać na afgańczyków co będą ich później próbować zajebać, w odwecie za to co tatuś z kolegami zrobili ich rodzinom...

umówmy się, jakbym ja był najemnikiem któremu udało się żywemu wrócić z afganistanu, ostatnie co bym robił to się z tym reklamował. a ten jebany, nie dość że ma w dupie fakt, iż mordował ludziom bliskich za kasę, to jeszcze potem, za kolejną kasę, kurwi się w mediach, mając totalnie w dupie to, że naraża na szwank bezpieczeństwo swych bliskich.
nooo... sierżant jacek żebryk - odpowiedzialny syn, mąż i tatuś! a do tego oczywiście bohater narodowy... w ogóle myślę, ze po tym jak go już muzułmanie zajebią to powinniśmy go pochować na wawelu - nie byłby pierwszą, ni zapewne ostatnią, pochowaną tam kurwą Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 24 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.bumar.com/aktualnosci/2012/11.....a-misjach/
Cytat:
Bumar wspiera walkę o honor polskich żołnierzy na misjach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 24 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe. "walka o honor polskich żołnierzy na misjach" - to dobre.
nie wiem czy w tym zdaniu znajduje się choćby jeden wyraz który nie nie można by podciągnąć pod propagnadową hipokryzję.
no chyba że "o" i "na" liczyć jako wyrazy.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 26 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bierzecie pod uwagę że nasi najemnicy walczą tam przeciw innym najemnikom (sponsorowanym przez arabię saudyjską, katar oraz usrańskie koncerny zbrojeniowe) a pośrodku tego są mieszkańcy sztucznego tworu zwanego afganistanem, którzy napierdalają się z każdym a nawet ze swoimi sąsiadami bo to po prostu lubią.

@chujaduch a jaką prawdę podasz? że chłopaki w nangar coś tam rozpieprzyli kilku ciapaków bo ci do nich napieprzali? bo zginęły kobiety i dzieci które dla muzułmanów maja mniejszą wartość niż hamburger u mc śmiecia? gdyby nie najemnicy arabscy i pakole to w afganistanie byłby pokój (tzn lekka wojna domowa jak to zawsze u nich). przypomnijcie sobie co się działo jak sowieci wyszli z afganistanu. banda talibów złozona z arabskich turbaniarzy i pakoli wkroczyła do kraju i zaczęła wprowadzać na siłę szariat. większość z was to młode szczawie i nie wiecie o co w tym afagańskim burdelu chodzi ale uświadamiać was nie zamierzam bo wam i tak tylko pis i reptalianie w głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 26 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:
ciapaków
Obrzydliwy neologizm... Sporo mówi o osobie, która się nim posiłkuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 26 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
porfirij napisał:
ciapaków
Obrzydliwy neologizm... Sporo mówi o osobie, która się nim posiłkuje...


szczerze mówiąc mam w odbycie co mówisz skoro taka jest prawda... masz jakieś konkrety czy tylko poprawnośc polityczną? dla twojej a przepraszam Twojej informacji, ciapactwo wg mojej nomenklatury to nie kolor skóry tylko stan umysłu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 26 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:
większość z was to młode szczawie i nie wiecie o co w tym afagańskim burdelu chodzi ale uświadamiać was nie zamierzam bo wam i tak tylko pis i reptalianie w głowie.


Na pewno nie chodzi przecież o to, że Afganistan to czołowa pralnia hajcu, dragów, giwer i uranu na świecie - my wiemy, że chodzi o pokój i zagwarantowanie przyszłości ludziom. Wiemy wiemy, heheh Bóg Honor Ojczyzna Laughing Laughing Laughing
Frakcje najemne powinny przybrać zatem dumny skrót BHO żeby nie zapomnieć o fakcie, że walczą z pod ramienia samego Boga.

Cytat:
nie bierzecie pod uwagę że nasi najemnicy walczą tam przeciw innym najemnikom (sponsorowanym przez arabię saudyjską, katar oraz usrańskie koncerny zbrojeniowe)

Heh ale przepraszam czy to w ogóle zmienia kontekst? Nie... Jeszcze bardziej ich pogrąża, że biorą udział w konflikcie, który został wykreowany przez ludzi dzięki którym teraz zarabiają. Dobra ekipa to się jej trzymajcie. Bez różnicy czy to będzie Jugosławia, Afganistan, czy kiedyś może Polska. Jeden chuj, walę w łeb i jak na kreskówkach źrenice zmieniają się w dolce (tytyyn) dźwięk zamykanej kasy fiskalnej. Czy wyślesz najemników do Syrii czy do Libii z Kataru, Somalii... Wszystko jest dobrze póki jest dobrze. Czym się więc różnią nasi najemnicy od frakcji rzekomo przeciwnych? Wydaje mi się, że tylko formą i wielkością wynagrodzenia. Każdy z nich wykonuje rozkaz. Może rozkaz zabicia jest bardziej moralny od rozkazu zgwałcenia lub podpalenia ale szczerze to nie dla mnie takie umysłowe gierki w roztrzyganiu, który żołnież jest bardziej moralny i jakie zabójstwo jest okej a jakie nie jest - bo to tego dochodzi w tym praniu niewinnych mózgów... iście żałosne dla europejskiej nacji podobno na najwyższym poziomie kultury. Kultura mordu? Spoooko, Pozostawiam tę rolę telewidzom, gdyż to dla nich ten cyrk. Pozdrawiam szwabskie patrioty w Turcji.

Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 26 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@venom zasadniczo mógłbym się z tobą zgodzić. jedna prośba. przeczytaj jeszcze raz, przemyśl. poczytaj o islamie, poczytaj koran - (nie jestem wyznawcą biblii, tory, koranu ani azjatyckich systemów filozoficznych a new age mnie mierzi). nie pisz o tv o praniu mózgów w EUROPEJSKICH tv, pooglądaj może bliskowschodnie tv i niekoniecznie aldżazirę... to jest kwestia przetrwania gatunku a mój gatunek nie zgadza się na to by nafaszerowane religią bądź ideologią bydlę mówiło mi co mam robić i jak mam żyć a do tego niestety wszystko zmierza bo niebawem staniecie przed wrednym wyborem. mamy wojnę o surowce i tak jak kosciół katolicki był przeciwny lichwie a mimo wszystko ja upowszechniał tak poprawnoęć polityczna upowszechnia islam by go zwalczać. problem w tym że NA SWOJEJ ZIEMII europejskiej czy północnoamerykańskiej będzie im deczko trudno atomówki odpalać. to tak jak z kuklińskim który w imię demokracji i wolnej polski chciał z nas zrobić atomową pustynię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 26 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a inna bajka. pierwszy raz nasze wojsko ma mozliwość potrenowąc na obcym i bądźmy szczerzy wrogim terytorium. zawsze jak przychodziło do wojny na naszym terenie dostawalismy ciężki wieprdol ale MORALNE ZWYCIĘSTWO BYŁO PO NASZEJ STRONIE a powiadam wam jebać to. wroga tłuc trzeba zanim w siłę urosnie. co będzie jak muślimy rozpieprzą rosję? co bedzie jak muslimy w końcu "demokratycznie" zawładną europa? gdzie będzie wsze piwko wieczorne? kolędy? piątkowa flaszka? o pięknych kobietach nie wspomnę bo brudasy te lepsze zerżną i zabiją jak to miało miejsce pod piramidami a te brzydkie zakutają w worki. tego chcecie? jedynym celem istnienia Polski jest obrotowe przedmurze. Wschód chronimy przed Zachodem a Zachód przed Wschodem. miejcie kurwa honor w końcu wasi antenaci kasowali barbarzyńskie hordy semicko-chazarskie a wy w imię multi kutli ściagacie gacie i nadstawiacie półdupki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 26 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądam i są one równie nafaszerowane propagandą przeciwko UE, tak jak UE jest nafaszerowana przeciw im. To tylko gra, więc po chuj mam się emocjonować tym co gadają w tv. Giną ludzie i tutaj zadałbym inne pytanie o przetrwanie gatunku: Czy może on istnieć bez wojen? Jeśli tak to czym zastąpisz gałęzie przemysłu w to zaangażowane, bo widzisz większości wydaje się wręcz zilustrowane jak w bajce na dobranoc, że new age czy inne medaliki, pacyfizm, wzajemny szacunek i inne kurwa pierdoły o wzajemnym kochaniu się w dupkę najlepiej bez poślizgu. Smile
Teoretycznie masz zapewnione bezpieczeństwo, możesz nie tolerować na głos propagandy - tylko właśnie ten temat traktuje o tym, że nawet to im się nie zaczyna podobać, więc reżim najchętniej chciałby mieć bandę new ageowych popaprańców wierzących w ufo i uspokajające fraktalne podróże na kwasie. Jak sami sobie znajdują zajęcie to tym lepiej - nie trzeba debilom nic wymyślać. Z czasem sprzeciw zaniknie. Dlatego dopuszczalne jest pieprzenie o tym czego nie powinno być, ponieważ to nie wnosi nowych pomysłów oraz oswaja nadpobudliwe bydło ujęte w statystyce. Pożywka z każdej strony dla każdego, dopóki ktoś nie chwyci za spluwę i nie zacznie robić z ludzi sitka na ulicy.

Rozgoryczenie historyczne znam nie jeden przypadek argumentujący właśnie w ten sposób słuszność wojen. "Bo nas dojebali to teraz my możemy kogoś" - zadość uczynienie, te katolickie doktryny na serio są wszędzie.

Wniosek jest z tego taki, że UEUSRAEL jest mocarstem, który bez wojen przestanie istnieć lub w najlepszym wypadku ulegnie częściowemu rozpadowi. Takie własnie pizdy. Muslimy nie zawładną UE, bo demokratycznie są oni niszczeni w gettach. Mieszkam w kraju gdzie brudasow jest najwiecej i uwierz mi w hierarchi społecznej wiele ma mniej praw niż zwierzątko domowe szwaba - zależy też, który odłam, bo islam nie jest jeden dlatego ty rozpatrujesz go po kolorze skóry, więc zwykły z ciebie polak rasista. Poza tym nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu tu Bośniaków pamiętających rzeź, ilu uchodźców ze stanów, Afryki, Rosji, Kazachstanu. Wszyscy stłamszeni - zwarci i gotowi. Posiedziałem tu trochę i rewolty bardziej obawiałbym się od strony białych niż brudasów. Z brudasem dobrze trzymać, mają łeb na karku i znają prawo Niemieckie, Francuskie lepiej niekiedy niż obywatele "z błękitną krwią". Twoje teksty "Miejcie honor" nie robią na mnie wielkiego wrażenia heheh. Mam mieć honor tylko po to by się od ludzi odizolować? Kurwa gościu to są normalni ludzie, ale najwyraźniej ty zakompleksiony polaczku z nikim innym niż z klechą bliższych relacji nie poznałes.
To że ci pokażą jak we Francji oblegane są chodniki że przejść się nie da bo się chuje modlą - wow wielkie mi halo przejmują kraj? Haha chuj, że wrócą do domów wsiądą w samochody i będą złomu szukać przed domami. Nazwij to multikulti, dla mnie to zalążek czegoś nowego. Szczep i zderzenie ludzi dojebanych, którzy czują i myślą podobnie a wiesz czemu kurwa baranie? Bo z tego samego powodu znaleźli się w tym samym zajebanym miejscu, przez tych samych zajebanych skurwysynów o błękitnej krwi.
Tfuuu. Na pewno gdy będę wysypywał kontener broni to prędzej dla rozgarniętego brudasa niż dla ciebie, bo ty gówno wiesz i nawet nie reprezentujesz intelektualnej przewagi. Smile. Honorem też im nie dorównasz. Co mi się bardziej opłaca? Dill jest dill.
PS Ostatnio we wioseczce obok mnie liczącej 5 tys mieszkańców zatrzymano 600 nielegalnie przebywających Afgańczyków. O dziwo większość z nich miała pracę i pobierała zasiłki to powiedz mi kurwa jak oni to robią? Very Happy. Są tacy co nie umieją czytać i pisać a ich jedyną zabawą było kopanie głowy kozy zamiast piłki - nie mówię, że nie. Ale pospolicie "bezrobotny brudas" ma audi A8 i spłaca kredyt w Niemczech za który wybudował sobie hotel w Turcji. Są niewolnikami takimi jak my. Znasz realia? Chyba tylko z netu i tv - nie fikaj.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 26 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:


nie kolego. oni nie wrócą do siebie bo tam tylko piasek i odbyty wielbłądów, oni mają cel. chcesz żyć w iluzji ? żyj. i dla twojego dobra nie dożyj. a coby się nie nudziło w święta http://www.novamov.com/video/y3pdithvrbh0u
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 26 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:
Venom napisał:


nie kolego. oni nie wrócą do siebie bo tam tylko piasek i odbyty wielbłądów,


Zwykłaś zamerykanizowana dziwka Smile, a próbujesz wycierać swoje wojskowe kamasze w moim temacie. Nawet nie ogarniesz tego czemu Niemcy to kraj socjalistyczny gdzie do granicy masz kawałek - a reszta świata? Cool
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 26 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:
chójaduch napisał:
porfirij napisał:
ciapaków
Obrzydliwy neologizm... Sporo mówi o osobie, która się nim posiłkuje...


szczerze mówiąc mam w odbycie co mówisz skoro taka jest prawda... masz jakieś konkrety czy tylko poprawnośc polityczną? dla twojej a przepraszam Twojej informacji, ciapactwo wg mojej nomenklatury to nie kolor skóry tylko stan umysłu.

Pewnego filozofa ponoć żadne krzyki nie przekonają, że białe jest białe, a czarne - czarne. Wprawdzie daleko mi do mistrza, ale dlaczego jakieś krzyki miałyby mnie przekonać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 26 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
porfirij napisał:
chójaduch napisał:
porfirij napisał:
ciapaków
Obrzydliwy neologizm... Sporo mówi o osobie, która się nim posiłkuje...


szczerze mówiąc mam w odbycie co mówisz skoro taka jest prawda... masz jakieś konkrety czy tylko poprawnośc polityczną? dla twojej a przepraszam Twojej informacji, ciapactwo wg mojej nomenklatury to nie kolor skóry tylko stan umysłu.

Pewnego filozofa ponoć żadne krzyki nie przekonają, że białe jest białe, a czarne - czarne. Wprawdzie daleko mi do mistrza, ale dlaczego jakieś krzyki miałyby mnie przekonać?


no właśnie i dlatego mam to głęboko Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 21 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dość stara wiadomość, ale dopiero na nią wpadłem, więc dodam.
Wygląda na to, że w Anglii maja nie lepiej niż u nas.
Parę miesięcy temu tamtejszy sąd skazał 19-latka za to, że ustawił sobie na pejsbuku status zawierający zdanie "wszyscy żołnierze powinni umrzeć i pójść do piekła"...

Wolność słowa w świecie zachodniej demokracji, którą szerzą na cały "niedemokratyczny" świat, przy użyciu "typowych działań inżynieryjnych" - a niech ich kurwa chuj strzeli, hipokrytów zajebanych!




Azhar Ahmed convicted of offensive Facebook message

A teenager has been found guilty of posting an offensive Facebook message following the deaths of six British soldiers in Afghanistan.

Azhar Ahmed, 19, of Ravensthorpe, West Yorkshire, was charged with sending a grossly offensive communication.

He told Huddersfield Magistrates Court he accepted the message had been "unacceptable" but had denied it was "grossly offensive".

The judge said his comments were "derogatory" and "inflammatory".

The offensive message, which said "all soldiers should die and go to hell", was posted by Ahmed just two days later on 8 March.


źródło: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-leeds-19604735
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:31, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic nowego. kurwa kurwie łba nie urwie i jeszcze jedno - to ludzie ludziom zgotowali ten szajs. polacy kochają biedronkę, nienawidzą społemu, bo to takie nietrendi być prawdziwym patriotą. lepiej być tępym imbecylem wybierającym na lidera śmiecia nawołującego do wojny lub udającego, że problemu nie ma. a później tępaki szukają winowajcy w rządzie czy w wojsku, nie wiedząc nawet na kogo oddali głos. a ten cały żebryk to faktycznie jakiś chujek. płacę mu za to, by dobrze pracował, a nie żeby na mnie donosił, jebany skurwiel. nie jesteśmy burkina faso, że nie ma wyjścia: że trzeba kraść i zabijać, jesteśmy średnio zamożnym krajem, który posiada jakieś tam surowce, terytoria, naukowców oraz frajerski sojusz, który pozwala nam wyrwać się z tego szamba.

wojsko jest potrzebne, ale do obrony a nie okupacji. państwo podobnie: potrzebne, ale kurwa bez przesady może. jeżeli większość nie potrafi zrozumieć czegoś tak oczywistego no to nie pozostaje nic innego jak określić większość mianem kretynów. wypierdalać do kościołów odjebać zdrowaśkę zawszone prymitywy. sami wybieraliście swoich katów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Najemnicy idą na wojnę z chamskimi wpisami
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile