W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kto wywołał II Wojnę Światową  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 8845
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 09 Paź '07   Temat postu: Kto wywołał II Wojnę Światową Odpowiedz z cytatem

BIMI: Wątej został wydzielony stąd ze względu na off-top. Temat wymyśliłem sam.

Voltar napisał:
Scorpio, nie pamiętasz że II wojnę światową rozpętali Polacy atakując radiostację w Gliwicach? A za zamachem z 1993 na WTC też stali "arabowie", czyż nie? Tylko kto nimi kierował? Poczytaj sobie na wikipedii.

Kto płacił kasę M. Atcie? Pakistańskie ISI powiązane z CIA. Na czyich usługach był Bin Laden? Tak łatwo zmienił orientację?

Polecam filmik "Stan oblężenia" bodajże z 1997/8 roku o zamachach w Nowym Jorku...

Naiwność jest rzeczą ludzką...


=======

Voltar napisał:

Naiwność jest rzeczą ludzką...


II wojne wywołali anglicy i żabojady przymykając oko na 100% realizowanie obietnic wyborczych pana A.H
gliwice to był incydent adresowany do niezdecydowanych niemców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 09 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
II wojne wywołali anglicy i żabojady przymykając oko na 100% realizowanie obietnic wyborczych pana A.H
gliwice to był incydent adresowany do niezdecydowanych niemców
No Anglicy i Francuzi dolozyli swoja cegielke do II wojny a ich bierne postepowanie dalo zielone swiatlo do calkowitej zuchwalosci hitlerowcow...A tak w ogole to bez Stalina nie bylo by Hitlera.To wlasnie Jozef Stalin dla swoich celow stworzyl i poprowadzil Lodolamacza aby rozpetac II wojne swiatowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 09 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tournament napisał:
Cytat:
II wojne wywołali anglicy i żabojady przymykając oko na 100% realizowanie obietnic wyborczych pana A.H
gliwice to był incydent adresowany do niezdecydowanych niemców
No Anglicy i Francuzi dolozyli swoja cegielke do II wojny a ich bierne postepowanie dalo zielone swiatlo do calkowitej zuchwalosci hitlerowcow...A tak w ogole to bez Stalina nie bylo by Hitlera.To wlasnie Jozef Stalin dla swoich celow stworzyl i poprowadzil Lodolamacza aby rozpetac II wojne swiatowa.


dokładnie ,jednego nie było by bez drugiego
angole obawiając się lokomotywy rewolucji podlewali kwiatki u AH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 09 Paź '07   Temat postu: Centrum Rewolucji Światowej - 120 Broadway Odpowiedz z cytatem

proszę nie zapominać o
Centrum Rewolucji Światowej - 120 Broadway

Nowy Jork - Equitable Trust Building - budynek przy 120 Broadway - widok z 1915 roku - ( [1] str.139) .
W swoich doskonale udokumentowanych, acz starannie przemilczanych książkach profesor Antony C.Sutton podaje wiele interesujących informacji na temat lokalizacji firm i banków , które były i są często nadal zaangażowane w budowanie Nowego Porządku Świata. Co ciekawe większość z nich posiadała swe siedziby skoncentrowane w Nowym Jorku przy Wall Street i 120 Broadway. Wspomniane firmy i banki, pozostające w rękach międzynarodowej finansjery, brały także udział we wspieraniu i utrzymaniu między innymi: rewolucji bolszewickiej w Rosji w 1917 roku, potęgi gospodarczej i militarnej hitlerowskich Niemiec i Związku Sowieckiego, a także obu wojen światowych. A.C.Sutton udowodnił po latach poszukiwań, w oparciu o dokumenty rządowe i inne źródła, że odbudowie niemieckiego przemysłu po I wojnie światowej cały czas towarzyszyła ogromna zagraniczna pomoc ze strony międzynarodowych bankierów i przemysłowców spod znaku Wall Street. Wyniki swoich dociekań w tej kwestii zawarł on w książce pt. "Wall Street and the rise of Hitler".

Ciąg dalszy na stronie:
http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/centrum/centrum.html
Polecam też:
Ideowe i finansowe źródła nazizmu
http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl.html
Ideowe i finansowe źródła komunizmu
http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/komunizm/kom.html
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 09 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Międzynarodowe kartele warunkujące rozwój III Rzeszy.

Cytat:
Ponadto okazuje się ,że w czasie gdy niemieckie miasta były niszczone przez intensywne bombardowania alianckie , to całe kompleksy przemysłowe należące do firm o charakterze międzynarodowym pozostawały nietknięte. Istniały wprawdzie bardzo rzadkie wyjątki , gdy bombardowania dosięgały kompleksów "protegowanych" , ale tylko wtedy gdy były one dokonywane wyłącznie przez samoloty brytyjskie lub włączone do brytyjskich sił powietrznych. Lotnictwo amerykańskie nie uderzało w fabryki "Forda", zakłady "I.G.Farben", "AEG" i inne wytwory amerykańsko-niemieckiej współpracy z lat dwudziestych i trzydziestych, za którą stała po obu stronach faktycznie jedna i ta sama międzynarodowa finansjera ([2] str. 12).

Gdy w 1942 roku "Royal Air Force" ośmieliły się zbombardować zakłady "Forda" w Poissy we Francji , wówczas to Ford przedstawił zażalenie rządowi w Vichy, który wypłacił mu 38 milionów franków z tytułu poniesionych szkód (!) , w rezultacie czego Ford zainstalował swe zakłady w Wielkiej Brytanii. Jak zauważa P.Villemarest ([2] str. 187):

"Przestudiowanie wyników bombardowań alianckich w Niemczech jest zresztą pouczające z innych jeszcze przyczyn. Pewna statystyka aliancka, którą miałem w rękach w okresie mych funkcji pełnionych w okupowanych Niemczech , ustalała, że straty przemysłu niemieckiego w wyposażeniu nie przekroczyły 12% potencjału Rzeszy.

Masowe bombardowania amerykańskie w 1944 i 1945 roku celowały w dwa miasta : Kolonię i Drezno , ale w żadnym wypadku nie w sektory, gdzie znajdowały się zakłady I.G. Farben" i "AEG" ."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 09 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I Wojna Światowa miała zdaniem Iluminatów, skłócić świat i doprowadzić do Wyścigu Zbrojeń i rozwoju techniki.
II Wojna Światowa - Wywołanie wojny przez dyktatorów i umocnienie potęgi Rosji w świecie.
III Wojna Światowa - Według planów bractwa, ma ona wybuchnąć na Bliskim Wschodzie, lub w Chinach. Ma być najkrwawsza i doprowadzić do wykońxczenia ludzkości tak, aby ta pokornie przyjęła NOWY PORZĄDEK ŚWIATA.

Symbole Iluminatów, to ambigramy, czyli napisy od góry i od dołu czytane tak samo:
http://files.myopera.com/angex/blog/ILLUMINATI2.jpg

i specyficzna piramida:
http://www.arts.uwaterloo.ca/~aehunt/graphics/illuminati.gif


Czy to wystarczy? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Razz Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 09 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xtc, nie wiem co do pentagramów (czy jak tam się to nazywa), ale naprawdę zaimponowałeś mi dzieląc swój post na akapity
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 10 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, to ja popłynę bardziej - w końcu amicus Plato, sed magis amica veritas

Idee oświeceniowe są dziełem Żydów, ni jak nie mogę gdzie indziej doszukać się też początków myśli masońskiej. Wykwity wolnomularstwa, połączone z Brodway i światową finansierą (Rotschild) pięknie wpisują się w założenia Traktatów Mędrców Syjonu.
Żydzi podchodzą do tego świata tak samo jak ewolucja - wiedzą, że realność urzeczywistnienia celu zależna jest przede wszystkim od okresu w jakim ma się rozegrać założony plan. Realizacja celu rozkłada się na pokolenia i to jest kluczem do sukcesu - do tego od razu muszę dopowiedzieć, że jednostki nie mają tutaj najmniejszego znaczenia Smile
Dlatego pytam: kto najbardziej zyskał na obu wojnach światowych? Pytam, bo wychodzę z założenia, że tylko w ten sposób można sobie odpowiedzieć właściwie na pytanie: kto był inicjatorem rozegrania tej gry!
I tu aż trudno wymienić mi to wszystko co zyskali Żydzi w wyniku obu konfliktów - od Państwa, po kontrolę nad przemysłem i gospodarką ogólnoświatową, mediami światowymi, etc. Strata wielu tysięcy ("niższej kategorii") własnych rodaków była wliczona jako koszty dla osiągnięcia celu (przemysł holokaustu i ostateczne rozwiązanie problemu antysemityzmu). Nikt nie będzie chyba dyskutował o wpływie biznesu na rządy (we wszystkich niemal krajach) - postępujący liberalizm i zatracanie wartości narodowych (komu to mogło przeszkadzać?) też jakoś dziwnie wpisują się w myśl oświeceniową - patrz wolnomularską - patrz Żydowską...
Sic!

Co, uważacie, że popłynąłem z tymi Żydami? Jeśli tak to mnie zastopujcie, odwiedźcie od błędnego myślenia... będzie mi łatwiej żyć ze świadomością, że jest inaczej Confused
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Max




Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 10 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żydofobia jest jednak straszna..... wiele milionów zamordowanych żydów jest wg ciebie wkalkulowaną stratą służącą przejęciu kontroli nad światem?? chore...... no comment...... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 10 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadna fobia!
Jeśli chcesz skomentować używaj argumentów odnoszących się do tego co napisałem powyżej, a nie gazecianych ogólników! Postaraj się zinterpretować to co napisałem powyżej, a jeśli brakuje Ci wiedzy na powyższe tematy - chętnie odpowiem na Twoje pytania (priv).

Cytat:
Jeśli tak to mnie zastopujcie, odwiedźcie od błędnego myślenia... będzie mi łatwiej żyć ze świadomością, że jest inaczej


Zważ proszę na to, że nie wyrażam zachwytu nad wnioskami do jakich dochodzę - ciężko pogodzić mi sięz tym, że jestem TRESOWANYM GOJEM (że nie mam na to wpływu i nigdy mieć go już nie będę).

Bablaniną w stylu "to chore" komentuj posty na Onecie, a nie tu.
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Max




Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 10 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, niestety ciężko dyskutować z urojeniami Rolling Eyes Nie wiem skąd Ty bierzesz takie dane i dlaczego wyciągnałeś takie wnioski, więc nie mogę w żaden sposób z tym polemizować. Żyj dalej ze swoim przekonaniem, że całym Twoim życiem sterują paskudni żydzi...... powodzenia Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 10 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Max napisał:
Żydofobia jest jednak straszna..... wiele milionów zamordowanych żydów jest wg ciebie wkalkulowaną stratą służącą przejęciu kontroli nad światem?? chore...... no comment...... Rolling Eyes

Nie chodziło bynajmniej o "przejęcie kontroli nad światem", ale o zmuszenie żydów do wyjazdu do Palestyny. Ci którzy nie wyjechali by budować syjonistyczny Izrael stali sie niestety ofiarami holokaustu.

Owszem chore, ale niestety prawdziwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 10 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przepraszam, niestety ciężko dyskutować z urojeniami Nie wiem skąd Ty bierzesz takie dane i dlaczego wyciągnałeś takie wnioski, więc nie mogę w żaden sposób z tym polemizować. Żyj dalej ze swoim przekonaniem, że całym Twoim życiem sterują paskudni żydzi...... powodzenia


O jakie dane Tobie chodzi kolego? Pisałem, chętnie podsunę literaturę Smile
Dlaczego takie? Bo posługiwałem się bezemocjonalną logiką (dedukcją), która czasem jest niestety zawodna i stąd pytałem co Wy myślicie o takim toku myślenia - nie oczekiwałem oceny. Wybacz, ale Twoja wypowiedź śmierdzi mi Onetem Confused
Dyskusja z Tobą przypomina mi rozmowę z kobietą, która nie potrafi komunikować się na płaszczyźnie rzeczowej. Możesz myśleć inaczej, pokarz jak myślisz, ale nie rzucaj się jak pchła... proszę.

Cytat:
Nie chodziło bynajmniej o "przejęcie kontroli nad światem", ale o zmuszenie żydów do wyjazdu do Palestyny. Ci którzy nie wyjechali by budować syjonistyczny Izrael stali sie niestety ofiarami holokaustu.


Bimi - tak na to nie patrzyłem, ale... coś jest na rzeczy, nie można przeca zbudować Państwa od zera jeśli nie pozyska się co niego obywateli Wink
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 10 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najwiekszym błedem nazistów było poczatkowo zmuszanie do wyjazdu a pózniej masowe mordy ,na własne zyczenie żydów
mogli zmusic elity do pełnej współpracy na swoją kozyśc wykozystujac nienawiść do komunizmu i swoje dobrze znane srodki przymusu
gdyby nie ten oraz kilka innych kluczowych błędów w centrum wa-wy mielibysmy plac AH

żydzi sami wymyslili holokaust i zrobili na nim dobry interes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 10 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio - widzę, że nie jesteś do końca przesiąknięty michnikowszczyzną i za to cię lubię. Ale ta nienawiść Żydów do komunizmu - coś mi tu nie pasuje, bo historia jakby temu przeczy ( chyba, że źle zrozumiałem sens zdania - niestety, to się zdarza przy braku znaków interpunkcyjnych).

P.S. Czytając o placu AH w pierwszej sekundzie pomyślałem kontekstowo, że masz na myśli AndrzejaH. Ale skojarzenia to ponoć przekleństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 10 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nobody napisał:
Strata wielu tysięcy ("niższej kategorii") własnych rodaków była wliczona jako koszty dla osiągnięcia celu
Bimi napisał:
Max napisał:
Żydofobia jest jednak straszna..... wiele milionów zamordowanych żydów jest wg ciebie wkalkulowaną stratą służącą przejęciu kontroli nad światem?? chore...... no comment...... Rolling Eyes

Nie chodziło bynajmniej o "przejęcie kontroli nad światem", ale o zmuszenie żydów do wyjazdu do Palestyny. Ci którzy nie wyjechali by budować syjonistyczny Izrael stali sie niestety ofiarami holokaustu.

Owszem chore, ale niestety prawdziwe.
Scorpio napisał:
najwiekszym błedem nazistów było poczatkowo zmuszanie do wyjazdu a pózniej masowe mordy ,na własne zyczenie żydów
mogli zmusic elity do pełnej współpracy na swoją kozyśc wykozystujac nienawiść do komunizmu i swoje dobrze znane srodki przymusu
gdyby nie ten oraz kilka innych kluczowych błędów w centrum wa-wy mielibysmy plac AH

żydzi sami wymyslili holokaust i zrobili na nim dobry interes
W tej kwestii nie podzielam jednak do końca zdania moich przedmówców chociaż też nie odbiegam od nich zbyt daleko. Faktem jest, że w ostatecznym rozrachunku "Soah" było niemal "darem" niebios dla syjonistów, a uprawiany dzisiaj kult holokaustu stał się jedyną obowiązującą religią globalizacji w stylu "made in USrAel".

Otóż moim zdaniem należy rozdzielić te dwie sprawy tj: sugestie o "sprowokowaniu" holokaustu przez samych Żydów (lub tzw. "elity" żydowskie) z korzyściami jakie dzięki temu większość z nich osiągnęła (i nadal osiąga) współcześnie.

Postawy znacznej części Żydów w czasie wojny wcale nie były aż tak bardzo anty-niemieckie jak to się dzisiaj wydaje i wielu z nich gotowych było na daleko idacą współpracę chociażby za cenę życia ale w tamtym czasie nie interesowalo to Niemców.
Takie refleksje naszły mnie po lekturze książki Israela Gutmana o gettcie warszawskim, gdzie mowa była o fachowcach żydowskich pracujacych na potrzeby armii niemieckiej, którzy mimo że przykładali się do tego ze wszystkich sił i tak wbrew nim samym oraz wbrew wyższym oficerom Wermachtu zostali wywiezieni do obozów zagłady. Takich przykladów bylo znacznie wiecej, a o "chęci" tj. niechęci Żydow do walki z Niemcami świadczą pomstowania autora na polskie wladze wojskowe, które w 1939 r jego zdaniem uparły się bronić Warszawy narażając jej żydowskich mieszkańców na niepotrzebne cierpienia.

Musimy pamietać, kiedy zapadły wiążące decyzje o "ostatecznym rozwiazaniu" kwestii żydowskiej i powinniśmy uświadomić sobie, że stało się to dopiero po niepowodzeniach Niemców na froncie wschodnim, a dokladniej po ich zimowej klęsce pod Moskwą.
Wtedy to właśnie wśród hitlerowców zapanowało przeświadczenie, że nie można pozwolić żyć Żydom, kiedy "najlepsi" synowie narodu niemieckiego giną na froncie.
Zważmy, że dzialania nazistów choć "planowe" były realizowane na prędce tak, że nie bylo już czasu z posród dziesiatków tysiecy wybrać tych "przydatnych" dla utrzymania potencjału Rzeszy (tutaj chodzi mi głównie o inżynierów, mechaników precyzyjnych czy operatorow calej plejady maszyn przemyslowych, o których wspomina prof. I. Gutman).

Faktem jest też, że z wojny bez szwanku wyszła amerykańska diaspora (która nawet nie kiwneła palcem w sprawie swoich ziomków pod okupacją niemiecką) oraz wiekszość syjonistów, którzy jeszcze przed drugą wojną światową w znacznej liczbie opuszczali Europę Środkowo-Wschodnią, ci zaś którzy długo nie chcieli zdecydowac się na ten krok pozostali tutaj na zawsze.

Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 15 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Menachem Begin pozniejszy premier Izraela wolał walczyć z Brytyjczykami niż Niemcami. To trochę daje do myślenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 29 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam troche przydługawą lekture tego tekstu:
http://www.naszasprawa.fir.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=4

Druga część tego tekstu jest jeszcze ciekawsza:
http://www.naszasprawa.fir.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=5

Mały cytat:
Cytat:
Spostrzegamy, że zdaniem Sacksa, naród żydowski jest tym łatwiejszy do rządzenia i tym łatwiejsze do osiągnięcia „określenie Izraela”, czyli definicja jego tożsamości, im wyraźniejszy jest podział na „my” i „oni”, na „swoich” i „obcych”, a to z kolei najłatwiej osiągnąć jest w sytuacji zagrożenia, jeśli nie w stanie wojny, ze swym nie-żydowskim otoczeniem.

Zatem ideologia narodu wybranego, nawet w najbardziej europejskiej, cywilizowanej swej odmianie, opierałaby się w istocie na skrajnej ksenofobii. Jest to stanowisko wychodzące z założenia, że im więcej wrogości, tym lepiej dla narodowej tożsamości żydowskiej i wiązanych z nią celów i oczekiwań. Rodzi się obawa, czy nie powstaje w związku z tym pokusa sztucznego wytwarzania, podsycania wrogości, by tym sposobem uzyskać jeszcze wyrazistsze rozróżnienie „my” i „obcy”.

Niestety, to samo myślenie, w jeszcze wyraźniej postaci pojawia się u Sacksa w innym miejscu: „Jest tylko jeden naród, który posiada władzę zniszczenia Żydów, Boże nie dopuść, i jest nim sam naród żydowski. A to niebezpieczeństwo pojawia się, jak to się często zdarza, w czasach, kiedy mamy suwerenność i niepodległość, kiedy dążymy do pokoju. Zewnętrzni wrogowie jednoczą nas; ale kiedy nie mamy zewnętrznych wrogów, lub przynajmniej, kiedy nie są oni tak wyróżniający się, wtedy Boże broń, my czasami stajemy się wrogami jeden dla drugiego, i to jest bardzo, bardzo groźne.”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 14 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Żydowski milioner kupił globus należący do Adolfa Hitlera

(...)

KOMENTARZ BIBUŁY: Kilka dni temu napłynęła informacja, że na aukcji eBay w Australii, wycofano "nazistowskie" pamiątki, a tutaj okazuje się, że bogaci Żydzi skupują je sobie do kolekcji. A więc cały czas czują ten związek, który wytworzył się pomiędzy Nazistami w hitlerowskich Niemczech a syjonistami, i który widać trwa na dobre. Współpraca była niezwykle owocna, gdyż obie strony miały jeden jedyny cel: przesiedlić Żydów, z tym że Hitler pragnął pozbyć się ich z Niemiec, a syjoniści chcieli nasłać ich jak najwięcej do Palestyny. Dla Hitlera było obojętne gdzie ich odeśle - nawet na Madagaskar, o czym dyskutowano na najwyższych szczeblach, a zajmował się tym Adolf Eichmann, który opracował szczegółowy plan Reichssicherheitshauptamt: Madagaskar Projekt. Wszystko szło jak po maśle - przed wojną uradowani syjoniści odpływali z portów niemieckich niemieckimi statkami, na których powiewała hitlerowska flaga, do swojej wymarzonej Palestyny. Tak bliska współpraca trwała oczywiście do czasu wyprzedzającego uderzenia Hitlera na Rosję sowiecką. W wirze wojny plany się skomplikowały, ale jak widać sentyment trwa.

http://www.bibula.com/new/display.php?textid=01365
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:25, 17 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody.
Zwróć uwagę na wcześniejsze wydarzenia jak "cudowne" uzyskanie "niepodległości",
rządy agentury, nadzwyczajna koncentracja biedoty żydowsiej w Polsce przez agenta
Piłsudskiego czy Sławka (automatyczne nadawanie obywatelstw napływającym Żydom, polityczna
przychylność itp.) . Także żydowska szeroka propaganda przyciągająca swoją biedotę
do Polski. Do tego dodaj utrzymanie przez rządzącą agenturę słabości militarnej mimo oczywistych zagrożeń oraz jednoczesne napompowanie militarne Niemiec i masz zakres przeprowadzonej akcj widzianej jako przygotowanie w Polsce i wykonanie (II wojna). Wynikiem czego prymitywna biedota żydowska znikła z pola widzenia zgodnie z jednym z głównych celów tej akcji a został spowodowany jakże skuteczny tzw. kryptosemityzm.
Ponieważ główne działania odbyły się w Polsce więc potrzebne jest zabezpieczenie przed
rozpoznaniem tych działań więc po wojnie na arenie międzynarodowej Polacy zmuszani są do
ustawicznego tłumaczenia się, że nie są antysemickim wielbłądem mimo ewidentnie największych zasług w ratowaniu żydów. To tłumaczy tak zażarty antypolonizm.
Kto nie rozumie niech skonsultuje to z zaprzyjaźnionym wędkarzem celem
poznania przyczyn nęcenia ryb na łowisku.

P.S.
Im głębsze wejrzenie w historię tym więcej zrozumienia.
Niech będzie pochwalony bóg Ra. czyli IS - RA - EL jak wmawiali ci sami rządzący wyganianej na pustynie egipskiej biedocie której Echnaton zaszczepił
myśl o wolnośći.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gagatek




Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:13, 19 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
I Wojna Światowa miała zdaniem Iluminatów, skłócić świat i doprowadzić do Wyścigu Zbrojeń i rozwoju techniki.
II Wojna Światowa - Wywołanie wojny przez dyktatorów i umocnienie potęgi Rosji w świecie.
III Wojna Światowa - Według planów bractwa, ma ona wybuchnąć na Bliskim Wschodzie, lub w Chinach. Ma być najkrwawsza i doprowadzić do wykońxczenia ludzkości tak, aby ta pokornie przyjęła NOWY PORZĄDEK ŚWIATA.

Symbole Iluminatów, to ambigramy, czyli napisy od góry i od dołu czytane tak samo:
http://files.myopera.com/angex/blog/ILLUMINATI2.jpg

i specyficzna piramida:
http://www.arts.uwaterloo.ca/~aehunt/graphics/illuminati.gif


Czy to wystarczy? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Razz Twisted Evil


No niestety tak nie było w przypadku I wojny światowej jak kolega pisze wiec to jest bzdura.Nie było żadnego wyscigu zbrojeń ani rozwoju techniki.W wojnie pozycyjnej wygineły najlepsze pokolenia ówczesnej europy zarowno po jednej jak i po drugiej stronie.A wyscig zbrojeń zaczał sie od pomysłu jednego z wojskowych brytyjskich ,ktory wpadł na pomyśł by rolniczy ciagnik gąsienicowy pokryc pancerzem i uzbroic.Tak powstał demon wojny ,ktory zmienil losy dzialan wojennych .
Hehehe...zeczywiscie tu kolega sie popisal ...istny wyścig zbrojen.....
Co do II wojny swiatowej to według teorii kolegi juz w poczatkach wojny bylo wiadomo ,ze rosja bedzie potega.....nawet wtedy bylo wiadomo kiedy wojska niemieckie znajdowaly sie dosc blisko stolicy zwiazku radzieckiego.....hehehehe....
A co do III wojny swiatowej to nich kolega rozegra sobie ja na kompie.
Czy kolega nie potrafi sie wczesniej zastanowic zanim cos napisze?
Na tym forum mnustwo osob zamiescilo juz sporo informacji ,ktore wystarczylo by kolega przeczytal i nie pisal takich bzdur a co tylko swiadczy o tym,ze jest ignorantem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 21 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Druga wojna swiatowa zaczela sie zaraz po I wojnie swiatowej.
Wystarczy poczytac pamietniki naszych politykow gdy pisza jak wygladala walka o polskie granice.
Anglia prowadzac od wojny trzydziestoletniej caly czass polityke imperialna na kontynecie, zawsze popierala drugaie co do potegi mocarstwo kontynentalne.
To doprowadzilo do wybuchu I w sw .
Juz wowczas w Lodynie polscy przedstawiciele poznali cele dlugotermionowej polityki Anglii.
"Polska nie moze byc zbyt silna poniewaz to utrudniloby przyszly konflikt rosyjsko - niemiecki"
Dlatego tez Anglia utrudniala Polsce odbudowe Panstwa.
Pozniej gdy minister Skarbu Zdziechowski wyprowadzil polski system finasowy na prosta i rozwoj Polski mogl skutecznie zablokowac przyszly konflikt, Anglia zlecila Pilsudskiemu wojne domowa , wojne o przyszla kontrole nad polskim budzetem,
ze szczegolonym uwzglednieniem budzetu wojskowego.
Kontrola budzetu wojskowego, to kontrola wyniku przyszlej wojny!.
Po przegranej przez polscke wojnie w 1926 kontrole nad NBP i polskim systemem finasowym przejela finasjera Anglii.
Przyslali nam guwernantke ktora objela stanowiski w NBP i skutecznie zaczela wplywac na losy Polski.
Zamordowano generalów Zagorskiego, i Rozwadowskiego.
Wydanio niemieckiemu kontrwywiadowi porucznika Sosnowskiego wraz z cala jego berlinska agentura.
Po wyroku i odsiedzeniu w niemieckim wiezieniu , wymieniono go na niemieckich szpiegow i uwieziono az do wybuchu wojny z "sobie tylko znanych powodow!"
Hitler caly czas zabiegal o polski udzial w wojnie przeciw bolszewickiej Rosji.
Anglia miala swiadomosc ze taki uklad doprowadzi do upadku Bolszewickei Rosji. Uruchomila swoja agenture.
Ddala tez Polsce gwaracje ktorych wcale nie zamierzala dotrzymac.
Zaraz po wybuchu wojny zwiabiono w pulapke do Rumuni caly Rzad wraz z naczelnym Wodzem i Prymasem Polski.
(caly!, nikomu wlos z glowy nie spadl.
I Niemcy i Rosjanie z niewiadomych powodow woleli skupic sie nabombardowaniu i strzelaniu do cywilow, niz uganiac sie za jakims tam uciekajacym rzadem!

Zolnierze zostali bez Wodza , a baranki bez Pasterza.

Rzad Francji wyrazil veto wobec mianowania Wieniawy Dlugoszewskiego i wowczas mianowano zgodnie z jego wola Sikorskiego!
Pozniej zmuszono nas do walki w obronie Anglii i "aliantow".

Rzad Anglii osiaqgnal swoje!

Wygral walke o polskiego zolnierza, a w szczegolnosci o LPPP!

Dano na te nie nasza wojne pozyczki .Pozyczki ktore my sprzedani Rosjii w Jalcie i Teheranie splacalismy dzieki temu ze mocarstwa uznaly "NASZ" rzad Bieruta.

( Sasiada dom sie palil.
Pobieglem ratowac.
Po ugaszeniu pozaru
ukazal sie w prasie dlugi artykol jak to sasiad dzielnie walczyl z pozarem ,


....a mnie sasiad kazal zaplacic ;
...
- za wiaderko, bosak i wode!)

Na drugi dzien po uznaniu tego rzadu, Premier Rzadu Emigracyjnego dostal status uciazliwego obcokrajowca!.
Po 50 latach okazalo sie jednak ze nie zostalismy sprzedani,
tylko oddani w dzierzawe.
Okres dzierzawy dobiegal konca!
Poszukano aktorow, dobrano woluntariuszy statystow i....
-Urzadzono przedstawienie podczas ktorego zwrocono nas wlascicieliwi.
Tym wlascicielem okazal sie obcy miedzynarodowy kapital i ci ktorzy zainwestowali w wystawiane przestawienie.
Na dodatek cala transakcja zostala pokropiona swiecona woda , aby zyskala na swietnosci!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 22 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gagatek dziecko nie rozsmieszaj Mnie.. Twoje myślenie sprawia ci trudności, co przekłada się na forme pisemną.. Nie masz pojęcia oczym piszesz - to choroba globalna - to się leczy. Podważasz czyjeś zdanie, a sam nie wiesz jaka była prawda.. Przepuszczasz, że coś przepuszczasz.. idź do piaskownicy. zapoznaj jakiegoś chłopaka. ulep bałwana z piasku.. pośmiej sie .. zostaw pisanie na tym chrześcijańskim forum, bo tu nie pasujesz.. jesteś zbyt inteligentny i prospirujący na przyszłośc ( twoja wiedza może nie jednemu z nas zagroźić i staniemy się pionkami w szachownicy prokatola Bimiego ). Exclamation Exclamation Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:09, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczekiwalem ze spotka mnie totalna krytyka, lub szereg pytan.
Widze ze wszyscy, wszystko wiedza i totalnie sie zgadaja z moin zdaniem.
Szkoda ze nie chca pomoc mi i rozwinac tematu
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
Anglia zlecila Pilsudskiemu wojne domowa , wojne o przyszla kontrole nad polskim budzetem,
ze szczegolonym uwzglednieniem budzetu wojskowego.


prosze podac jakies zrodla bo temat jest bardzo ciekawy, z checia sie doksztalce...

JerzyS napisał:

Zamordowano generalów Zagorskiego, i Rozwadowskiego.


ich smierc jest bardzo zagadkowa

JerzyS napisał:

Hitler caly czas zabiegal o polski udzial w wojnie przeciw bolszewickiej Rosji.
Anglia miala swiadomosc ze taki uklad doprowadzi do upadku Bolszewickei Rosji. Uruchomila swoja agenture.


patrzac na panstwa wspolpracujace z niemcami to nic nie starcili a tylko zyskali, coz takiego wyboru dokonali nasi politycy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kto wywołał II Wojnę Światową
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile