Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

 
Macierewicz nasz ożeł jaszczomb i łofca agentuf  
Podobne tematy
Wolność słowa, czyli demokracja partyjna 6
Biała Księga43
Macierewicz chowa się za immunitetem? 10
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 7540
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 10.00 mBTC

PostWysłany: 22:54, 30 Cze '11    Pojedynczy post Temat postu: Macierewicz nasz ożeł jaszczomb i łofca agentuf Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Funkcjonariusze polskiego kontrwywiadu mieli uczyć się pracy od Anatolija Golicyna, który uważał, że Solidarność została założona przez KGB, a polski przełom w 1989 r. miał unicestwić NATO. Książka Golicyna, byłego oficera kontrwywiadu ZSRR, który uciekł na Zachód w 1961 r., jest białym krukiem. Nie można jej kupić ani w księgarni, ani w antykwariacie. Jedynie w siedzibie Służby Kontrwywiadu Wojskowego, który chyba jako jedyna tajna służba w świecie chciał poprzez literaturę edukować społeczeństwo. Książka została przetłumaczona, wydrukowana i wydana na polecenie pierwszego szefa SKW Antoniego Macierewicza.

Oczywiście wyszło jak zawsze u wybitnego znawcy służb specjalnych A.Macierewicz.
Treści zawarte w macierewiczowej biblii urągają ludzkiej inteligencji o faktach nie wspominając , np autor twierdzi że na 200 członków Biura Politycznego KCPZPR 42 było członkami Solidarności ,Bogdan Lis był członkiem Biura Politycznego a Zofia Grzyb była liderką Solidarności . Laughing
http://www.polityka.pl/galerie/1517334,6.....icyna.read
Nawet Cymański biedaczysko nie potrafi ukryć zażenowania i usiłuje wykręcić się od odpowiedzi ( między 4 min - 5 min ) http://www.youtube.com/watch?v=zaaLiCXatL8
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1820
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 23:09, 01 Lip '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 13:48, 02 Lip '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 18796
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 14:06, 02 Lip '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i... czekamy na kogoś kto napisze, że to nieprawda, oszczerstwo, kalumnie...

wszak macierewicz (jak i cały ten cyrk populitycznych przygłupów o przewrotnej nazwie pis) ma wielu fanów na tym forum.
i co, wszyscy nagle nabrali wody w usta? jedyne co potrafią z siebie wydukać to "i?" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nihil novi
Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 138
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 12:51, 03 Lip '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu jest link do raportu Macierewicza

http://www.naszdziennik.pl/dodatek/wsi/raport.pdf

Raport liczy 374 strony. Przeczytałem około 10 z tego. Już widzę, że są tam opisane najgrubsze i najbardziej ukrywane przed opinią publiczną afery, których dopuszczali się ludzie z WSI po 1989 roku. Nie dziwota, że jakiś gnojek znalazł fragmencik (jedno zdanie) i na bazie tego opluwa PIS i Macierewicza.

Mało kto, podejrzewam, przeczytał całość raportu.(Ludzie nie lubią czytać długich tekstów). A szkoda. Ci co się boją treści w nim zawartych, próbują go podważyć i zdyskredytować autora.
Gdybym miał polemizować z takim kimś, musiałabym przeczytać ten raport w całości a to trochę potrwa.


Poniżej fragment raportu Macierewicza z informacją na jakich źródłach się opierał przy jego tworzeniu.

"
Cytat:
Podstawowymi źródłami, na podstawie których Komisja prowadzi badania, są akta Informacji Wojskowej, Wojskowej Służby Wewnętrznej, Zarządu II Sztabu Generalnego LWP oraz Wojskowych Służb Informacyjnych - czyli kolejnych mutacji wojskowych struktur organizacyjnych, w czasach komunistycznych oraz w latach 1991-2006 formalnie rzecz biorąc zajmujących się ochroną Sił Zbrojnych i szeroko pojętym bezpieczeństwem sfery obronnej. Akta te były wielokrotnie niszczone i przejmowane na własność kolejnych ekip kierujących służbami. Znana jest akcja niszczenia akt WSW, dokonywana w latach 1988- 1989 pod kierownictwem ówczesnego szefa WSW gen. Edmunda Buły.


Omawiający te działania raport z 1991 r., autorstwa podkomisji sejmowej pod przewodnictwem posła Janusza Okrzesika, wskazywał niektórych winnych i część mechanizmów towarzyszących tym wydarzeniom.3 Ówczesne ograniczenia polityczne uniemożliwiały jednak pełną analizę zjawiska. Przede wszystkim działania podkomisji Okrzesika zostały ograniczone do spraw związanych z działaniami WSW, więc nie dotyczyły Zarządu II Sztabu Generalnego. W ten sposób Raport Okrzesika stał się jednym z narzędzi ułatwiających przejęcia kierownictwa tworzonych wówczas Wojskowych Służb Informacyjnych przez oficerów Zarządu II SG. Raport ten nigdy zresztą nie został opublikowany i nie jest dostępny w jawnych materiałach
sejmowych, a jedyny znany Komisji pełny egzemplarz znajduje się w archiwum sejmowym. Charakterystyczne, że Raport ten nie zawiera informacji kluczowej dla oceny stanu archiwaliów – a skądinąd potwierdzonej w licznych informacjach ustnych w tym udokumentowanych w aktach sprawy „GWIAZDA” – a mianowicie, iż przed planowanym
zniszczeniem akt szef WSW gen. Buła nakazał ich sfilmowanie i przekazał je wojskowym służbom ZSRR, czyli GRU.

Niszczenie akt i system ich ukrywania po 1989 r.
Specyfika przemian dokonywanych w wojsku po roku 1989 – polegająca na
utrzymaniu podstawowych struktur i dawnej kadry służb specjalnych oraz na
podporządkowaniu ich kierownictwu oficerów wywodzących się z Zarządu II SG – sprawiły, że nie wyciągnięto żadnych wniosków z obrazu sytuacji zarysowanego przez Raport Okrzesika, a zwłaszcza nie zapobieżono możliwości manipulowania aktami w przyszłości.

Jak wynika z danych przekazanych przez Komisję Likwidacyjną wiceministrowi obrony narodowej i z oświadczeń złożonych Komisji Weryfikacyjnej akta byłych służb wojskowych oraz akta na bieżąco wytwarzane przez poszczególne jednostki WSI były systematycznie niszczone i ukrywane. Świadczy o tym także raport sejmowej Komisji ds.Służb Specjalnych z września 2003 r., zawierający m.in. doniesienie do prokuratury o przestępstwie fałszowania teczki sprawy operacyjnej „BELFER”. Identyczne praktyki stwierdziła Komisja Weryfikacyjna w toku analizy akt m.in. oddziału IV WSI, czyli późniejszego Biura Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Dotyczy to w szczególności akt rozpracowań polityków ugrupowań prawicowych oraz prowadzonych przez Zarząd II i Zarząd III rozpracowań dotyczących agentury rosyjskiej.
2 Teczka kp „GWIAZDA” k. 48.
3 Patrz Aneks nr 1.


Jak widać jest to niesamowity dokument, który gdyby został szeroko upubliczniony, powinien rozsadzić całe to kurestwo od środka. Dlatego mam wrażenie, że tutaj wypuszcza się takie testowe smrodki badające na ile jest znana treść raportu.
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 18796
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 12:56, 03 Lip '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nihil novi napisał:
tu jest link do raportu Macierewicza

http://www.naszdziennik.pl/dodatek/wsi/raport.pdf

Raport liczy 374 strony. Przeczytałem około 10 z tego. Już widzę, że są tam opisane najgrubsze i najbardziej ukrywane przed opinią publiczną afery, których dopuszczali się ludzie z WSI po 1989 roku. Nie dziwota, że jakiś gnojek znalazł fragmencik (jedno zdanie) ...

wnioskując po tym jednym zdaniu, reszta raportu to musu być już totalny odlot.
to gnojek, no! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 18796
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 09:15, 04 Lip '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macierewicz, dowodząc w swoim zespole ponad 150 posłami i senatorami partii Kaczyńskiego, zbudował silną frakcję radykalną. I teraz jedyne, co pozostaje prezesowi, to dorównać mu kroku w radykalizmie - mówi jeden z parlamentarzystów PiS. Dodaje, że sytuacja wymknęła się spod kontroli - pisze "Wprost".

W ciągu tygodnia od wyborów prezydenckich Antoni Macierewicz dostał od Jarosława Kaczyńskiego zielone światło na powołanie parlamentarnego zespołu ds. zbadania katastrofy smoleńskiej. Od tego momentu Macierewicz niemal codziennie urządzał w sejmie konferencje, przynajmniej raz w tygodniu pojawiał się w "Naszym Dzienniku" i "Gazecie Polskiej", często zapraszano go do Radia Maryja. Głosił teorie o zamachu, bombie, sztucznej mgle, helu, dobijaniu rannych i zaszumianiu czarnych skrzynek.

- Pamiętam, jak jeszcze przed moim wyrzuceniem z partii poszłam do Jarosława i zapytałam, czy zamknięty w gabinecie na Nowogrodzkiej ma świadomość tego, co wyprawia w sejmie Macierewicz? Czy wie, że za sprawą jego występów nastąpiła zmiana wizerunkowa PiS? - opowiada Elżbieta Jakubiak. Kaczyński spojrzał na nią zdziwiony - wydawało mu się, że Macierewicz będzie w zespole sobą, a prezes składający co miesiąc kwiaty przed Pałacem Prezydenckim jawić się będzie jako rycerz niezłomny.

- Jednak sytuacja i tak wymknęła się spod kontroli - mówi jeden z parlamentarzystów PiS. - Macierewicz, dowodząc w swoim zespole ponad 150 posłami i senatorami partii Kaczyńskiego, zbudował silną frakcję radykalną. I teraz jedyne, co pozostaje prezesowi, to dorównać mu kroku w radykalizmie - dodaje.

Dlatego właśnie - jak twierdzi "Wprost" - w czasie prezentacji "białej księgi" Kaczyński firmował wszystkie rewelacje Macierewicza.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,M.....prasa.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Delfin
Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:47, 11 Lip '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska i tak się Odrodzi
Wieści z przekierowanej Polonica.net:
Antoni Macierewicz - Izaak Singer - polonofob, dywersant, współzałożyciel KOR - "komandosi", żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.]; współzałożyciel ZChN - Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe.

Celem partii ZChN nie jest działanie dla dobra narodu, wręcz przeciwnie, zgodnie z martynistycznym programem ZChN ma kanalizować wszelkie inicjatywy narodowe, i co gorsza kompromitować ten kierunek polskiej myśli politycznej.

Zakon Martynistów, szczególnie wyspecjalizowany w antykatolickiej dywersji kierunku Masonerii Okultystycznej Regularnej;

Ochrzczony w obozie dla internowanych w Łupkowie koło Komańczy w Bieszczadach, chrzcił ks. Miska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 4514
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 11:44, 02 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dzieło red. Piątka - „Macierewicz i jego tajemnice" - cieszy się takim wzięciem, że w dwóch empikach usłyszałam, że czekają na dodruk. Bardzo to dobra wiadomość, że lud czyta także książki antypisowskie - trochę gorzej, że należą one do tej samej kategorii, co dzieła przeciwników.
Wywód red. Piątka niebezpiecznie przypomina publikacje red. Doroty Kani, tyle, że z przeciwnym wektorem.


Teza główna, wyrażona w formie „hipotezy roboczej" jest taka, iż Macierewicz jest rosyjskim szpiegiem.
Jednak w rozpaczliwym poszukiwaniu argumentów na rzecz tej odważnej teorii, autor sięga tak daleko, że jego opowieść staje się zgoła absurdalna.

Koncept, iż do pajęczej sieci Kremla należy także amerykański gigant zbrojeniowy z rocznym obrotem rzędu kilkudziesięciu miliardów dolarów, albowiem do jednego z typów swoich produktów sprowadza on rosyjskie silniki — jest cokolwiek nieprzekonywujący. ...
https://pl.sputniknews.com/opinie/201708.....Laniewska/

Odniosę się do tezy "głównej" . Pan Piątek swoją publikacją wpisuje się w nurt obecnej polskiej rusofobii . Ta sprawa jest podobna na swój sposób do sprawy "agenta" Piskorskiego . Mimo iż jest on więźniem politycznym Kaczyńskiego RP , to opozycja tego faktu nie wykorzysta by uderzyć w rządzący obóz . Piskorski ma nie istnieć w mediach , a co dopiero rozgrywać jego kartę za pomocą KE , co by się się świat niczego nie dowiedział .
O Rosji , można mówić tylko "źle" z tym że opcja PO jest w sidłach niemieckich , a opcja PIS amerykańskich . Jak budują gazociąg z Rosji do Niemiec to za PO mniej szczekali , kiedy teraz amerykanom przeszkadza ta wieź niemiecko - rosyjska , spuszczają ze smyczy opcje "swoją" .

Absurdem na miarę Macierewicza jest twierdzenie że Lockeed Martin amerykański gigant zbrojeniowy jest w ruskich "szponach" . Myślę że jesteśmy już bliscy stwierdzenia że rząd USA jest pod wpływami Rosyjskiej mafii Wink .
Jak zawsze ci najbardziej źli to Rosjanie , niczym w amerykańskim filmie fabularnym "Czerwony Świt" .
I jest w tym metoda . Ile było pierdolenia o ingerencji rosyjskich "służb" w wybory prezydenckie w USA . Rosjanie są wszechwładni Laughing . Skoro są tak potężni to czemu nie oni siedzą w Afganistanie czy Iraku .

Nawet kiedy opluwamy największego "krytyka" polityki Kremlu , to i tak opluwamy politykę Kremlu . Absurd goni absurd , ludzie doprowadzeni do szewskiej pasji przez politykę Macierewicza jego zachowanie , łakną krytyki tego typa , ale w podprogowym przekazie przebija się krytyka Rosji . Polski POPIS .
_________________
@zibimark :
Gdybym był szatanem to popełnił bym samobójstwo dla dobra wszystkich ludzi dobrej woli i wszelkich stworzeń.

Laughing głupi głupek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo
Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 298
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 03:00, 14 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda "ordel, że po raz któryś setny udowadniasz swoj debilizm na tym forum.

Ale może tacy jak ty po prostu żyją swa glupota i nic nie jest ich w stanie z niej wyciagnac Smile
_________________
@thecombo Odmieniony w polowie kwietnia 2016 roku BitcoinPrivate
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo
Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 83
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:15, 23 Gru '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i co teraz, w faktach słyszałem że bańka z bitcoinem właśnie wczoraj pękła Laughing


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 4514
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 08:46, 06 Sty '18    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antoni jedzie po nowe instrukcje . Muszą być "ciekawe" skoro fatyguje się Minister tzw demokratycznego kraju do Doradcy prezydenta Imperium Wink .

Cytat:
Minister obrony narodowej Polski Antoni Macierewicz odwiedzi Biały Dom 17 stycznia. Spotka się tam z doradcą prezydenta Donalda Trumpa ds. bezpieczeństwa narodowego, generałem Herbertem Raymondem McMasterem.


Jak informują polskie media, rozmowa ma dotyczyć umocnienia wschodniej flanki NATO, a także sposobów na odstraszanie Rosji.
Macierewicz we wrześniu ubiegłego roku jeździł już do Waszyngtonu, gdzie spotkał się z sekretarzem obrony Jamesem Mattisem. Rozmowy dotyczyły wówczas m.in. zwiększenia amerykańskiej obecności w Polsce, działań Rosji oraz umowy w sprawie dostaw systemu obrony powietrznej Patriot.
https://pl.sputniknews.com/polska/201801.....cierewicz/

Temat z Patriotami stał się żenująco nudny . Gołym okiem widać że USA nie chce na serio wkurwić Ruskich więc rakiet nie będzie , w zamian dostaniemy czołgi Wink . Niestety na dzisiejszym polu walki to rakiety decydują o zwycięstwie , a nie wojska terytorialne . Dlatego Antek przynajmniej w tym temacie dał dupy po całości i powinien odejść ze stanowiska . Podobno Morawiecki chciałby go
wysadzić z siodła , ale jak to się ma że wzywają go 17 stycznia do US . Można rzec ; Wariat , ale nasz ( USA ) wariat .

Jest jeszcze szansa że wykorzystają amerykanie Antoniego do końca , znaczy się ruskie przeprowadzą zamach i samolot z Antkiem spadnie do Oceanu Wink .
_________________
@zibimark :
Gdybym był szatanem to popełnił bym samobójstwo dla dobra wszystkich ludzi dobrej woli i wszelkich stworzeń.

Laughing głupi głupek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 1821
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 14:20, 06 Sty '18    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyt oczywiste.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Macierewicz nasz ożeł jaszczomb i łofca agentuf
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.