W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zamach na wolność uczniów?  
Podobne tematy
Telefon komórkowy zabija 109
Kanada- telefony mogą wywołać raka mózgu 
Szkodliwość dla zdrowia, komórek, wifi?16
Ugotujmy sobie mózg16
telefonia komorkowa1
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2918
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtuspan




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 18 Maj '11   Temat postu: Zamach na wolność uczniów? Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zamach na wolność uczniów: zero komórek i internetu

Komisja Europejska po raz kolejny zaskakuje swoimi pomysłami. Po tym jak zdecydowała, że ślimak jest rybą lądową, a marchewka owocem, rozpoczęła prace nad wprowadzeniem zakazu używania benzyny. Jakby tego było mało, teraz chce również zabronić używania telefonów komórkowych i bezprzewodowego internetu we wszystkich europejskich szkołach.

Komisja Europejska chce, aby z placówek oświatowych wszystkich krajów wspólnoty zniknęły telefony komórkowe oraz sieci bezprzewodowe Wi-Fi. Oczywiście urzędnikom przyświeca szczytna idea. Mianowicie poprzez wprowadzenie odpowiednich regulacji prawnych, zamierzają oni chronić uczniów przed "potencjalnie szkodliwym" wpływem na ludzkie zdrowie fal elektromagnetycznych. Komisja Europejska chce zareagować z wyprzedzeniem, mając na uwadze spóźnione decyzje z zakresu zdrowia publicznego, dotyczące azbestu, benzyny ołowiowej czy dymu tytoniowego.

W raporcie, z którego wiedzę czerpała Komisja Europejska znalazły się nie tylko komórki czy urządzenia Wi-Fi, ale również telefony stacjonarne i tzw. elektroniczne nianie. Oczywiście wokół nas jest zdecydowanie więcej urządzeń wykorzystujących łączność radiową, zatem czy nowy zakaz ma sens? Jeśli urzędnicy zamierzają chronić uczniów przed "potencjalnie szkodliwym" promieniowaniem fal rafiowych, należałoby podejść do problemu nieco bardziej kompleksowo. Osobiście zacząłbym od usunięcia ze szkolnych pracowni bezprzewodowych myszy i klawiatur. Jeśli faktycznie szkoły miałyby być chronione, należałoby zakazać budowy w ich pobliżu stacji przekaźnikowych.

Urzędnicy chcą, aby wszelkie urządzenia generujące pole elektromagnetyczne posiadały ostrzeżenie z informacją o ryzyku spowodowania raka i negatywnym wpływie na rozwój mózgu. Co ciekawe, odmienne stanowisko w tej sprawie zajęła Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), która jest zdania, że nie ma dowodów na szkodliwość dla ludzkiego zdrowia fal radiowych.

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Zama.....omosc.html

_________________
najgorsze są niemoc i niewiedza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 18 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko człowiek upośledzony intelektualnie może twierdzić , że telefony komórkowe i internet stanowią namiastkę wolności .
Wolność - m.in. - oznacza , że nic nie muszę . Natomiast posiadając telefon arrow muszę odebrać, musze wysłać ssmana itp. Mając internet ( no i sprzęt ) arrow muszę odpowiedzieć przyjaciołom na facebooku , muszę wrzucić zdjęcie na nk , muszę wejść na moje - ulubione - forum itp.

a teraz musisz się zalogować , albo się zarejestrować :

http://www.youtube.com/verify_age?next_u.....PJmpHfLh0c

A teraz nie musisz :

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 18 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musisz oddychać Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtuspan




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 18 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

Wolność - m.in. - oznacza , że nic nie muszę . Natomiast posiadając telefon arrow muszę odebrać, musze wysłać ssmana itp. Mając internet ( no i sprzęt ) arrow muszę odpowiedzieć przyjaciołom na facebooku , muszę wrzucić zdjęcie na nk , muszę wejść na moje - ulubione - forum itp.

nie musisz (chyba że chcesz)

Cytat:
a teraz musisz się zalogować , albo się zarejestrować :

http://www.youtube.com/verify_age?next_u.....PJmpHfLh0c

nie musisz (chyba że chcesz)

Sikorski napisał:
musisz oddychać Confused

nie musi (jeśli nie chce żyć)
jednak wolność kończy się wtedy kiedy czegoś nie możesz zrobić bo ktoś ci na to nie pozwala np: nie możesz napisać więcej postów na dobę niż 8 bo taki limit ustalił ci Bimi Very Happy
_________________
najgorsze są niemoc i niewiedza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matanjah




Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 19 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro uważasz, że możesz, a nie musisz, to myślisz prawomyślnie. Pozdrawiam;)
_________________
Masz się wkurwić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 19 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel, ja rozumiem dlaczego policjanci przechodzą wcześniej na emeryturę. Ta praca jest bardzo stresująca i wykańcza, szarga psychę. W tak stresującej pracy, po pewnym czasie, człowiek może nawet przestać widzieć różnicę między "móc" a "musieć".
Wiesz sorry, ale ja uważam, że nie móc odróżniać tych rzeczy to praktycznie inwalidztwo. A najgorsze, że i u policjantów których niestety zdarzyło mi się poznać też zaobserwowałem tego rodzaju skłonności.
Ale może mają na to jakieś terapie? Bo zgaduję, że terapia a'la bimi nie wchodzi w grę? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 19 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście wojtuspan , że nic nie musisz . Naprawdę nic nie musisz .
Ja tez nic nie muszę , a przynajmniej mogę tak pomyśleć .



Cytat:
Ordel, ja rozumiem dlaczego policjanci przechodzą wcześniej na emeryturę.

A ja nie rozumiem , skoro wiesz coś więcej , to podziel się z nami informacjami na ten temat.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 19 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Cytat:
Ordel, ja rozumiem dlaczego policjanci przechodzą wcześniej na emeryturę.

A ja nie rozumiem , skoro wiesz coś więcej , to podziel się z nami informacjami na ten temat.

No jak, właśnie ci napisałem: bo mają stresującą pracę, która im wcześnie siada na mózg.
Kłopoty z rozumieniem słowa pisanego? Kolejny symptom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wojtuspan




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 19 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Oczywiście wojtuspan , że nic nie musisz . Naprawdę nic nie musisz .
Ja tez nic nie muszę , a przynajmniej mogę tak pomyśleć .

i w ten oto sposób przyznajesz racje człowiekowi jak to określiłeś "upośledzonemu intelektualnie". nie chcąc być zgryźliwy pozostawię ten fakt bez komentarza i do głębszego przemyślenia.
_________________
najgorsze są niemoc i niewiedza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 20 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojtuspan napisał:
Ordel napisał:
Oczywiście wojtuspan , że nic nie musisz . Naprawdę nic nie musisz .
Ja tez nic nie muszę , a przynajmniej mogę tak pomyśleć .

i w ten oto sposób przyznajesz racje człowiekowi jak to określiłeś "upośledzonemu intelektualnie". nie chcąc być zgryźliwy pozostawię ten fakt bez komentarza i do głębszego przemyślenia.


To ty tak twierdzisz , a ja się z tobą nie zgadzam .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zamach na wolność uczniów?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile