W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dlaczego nie oceniasz tematów?  
Podobne tematy
Pomóż ulepszyć forum - oceniaj wątki55
Ignorowanie tematów1
Ocenianie wątków - propozycja zmiany22bez ocen
Ocenianie wątków 
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
21 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 8841
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Dlaczego nie oceniasz tematów?
Bo nie wiem, że można
4%
 4%  [ 1 ]
Bo mi się nie chce i raczej mi się nie zachce
12%
 12%  [ 3 ]
Bo mi się nie chce, ale może mi się zachce
20%
 20%  [ 5 ]
Jak to nie oceniam?!
62%
 62%  [ 15 ]
Wszystkich Głosów : 24

Autor Wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:55, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapytam za klasykiem: A jakim systemem wybierzemy system oceniania? Smile

A bardziej poważnie +1, -1 i w miarę przejrzyście widać, jakie poparcie ma temat. Wtedy będzie nawet przebicie tsunami Adwokata Diabła, gdy towarzystwo się rozkręci i 20 ludków zagłosuje na +1. 4,99 nie jest tak wymowne, jak np +300 ... Ale oczywiście mogę się mylić, choć w to nie wierzę Smile
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piioottrr napisał:
A czytelnicy, ktorzy nie sa zarejestrowani?
Czy maja swiadomosc, ze tematy zawieraja "prawde" wg tylko Twojej oceny?

Jeśli nie mają świadomości "prawdy" to nie moja wina. Nikt tu niczego przed nikim nie ukrywa. Sposób wyliczania oceny jest jawny i każdy, choćby niezalogowany, może sobie w dowolnym momencie sprawdzić jak została ona wyliczona.
Wystarczy kliknąć na pasku z oceną.
voters.php?t=16060

Szczerze mówiąc jeśli chodzi o prywatność to jestem tu w gorszej sytuacji niż wy.
Bo waszych wag nikt nie widzi, a moje wszyscy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
To ocenianie tematów jest trochę bez sensu w obecnej formie. Jak w jakiejś szkole, tylko szóstki brakuje. Albo rozwiń do skali beauforta np 12 - temat tsunami lub 0 - życie seksualne Matki Boskiej, albo uprość maksymalnie: "podoba mi się", "nie podoba mi się" oraz "mam to w dupie". Będzie bardziej przejrzyście. Bo co oznacza np 4??? Prawie bardzo lubię? Albo 3? Podoba mi się średnio na jeża?

nie mogę nikomu narzucić co dla niego oznacza 1 a co 5, ale podstawowe zalecenia zostały już dawno wyjaśnione.
Kod:
1 (ndst) - wątek nadaje się co najwyżej do śmietnika
2 (dop)  - dla mnie wątek jest nieciekawy, ale może kogoś zainteresuje
3 (dst)  - od biedy, z nudów mógłbym go przeczytać
4 (db)   - ciekawy wątek, warto go przejrzeć
5 (bdb)  - straciłbym dość cenne informacje gdybym ominął ten wątek

ewentualnie:
Kod:
1 - Kompletna strata czasu - śmietnik
2 - Dla mnie nieciekawy, ale może kogoś zainteresuje
3 - Z nudów można przejrzeć
4 - Ciekawy temat
5 - Bardzo ciekawy temat

jeśli jednak masz mózg zero-jedynkowy to nic nie stoi na przeszkodzie abyś używał wyłącznie ocen 1 oraz 5 - powiedzmy, że pozostałe są dla tych co se lubią czasem walnąć pośrodku. Smile
myślę że skala 1-5 to ani za dużo ani za mało - jak dla mnie w sam raz.


brainwash napisał:
Czyli chcesz merytorycznie wzbogacić forum.

Bynajmniej. Wchodząc na forum po tygodniowej przerwie chcę zaczynać czytanie od tematów, które są najciekawsze. A nie przeglądać po kolei, lub w kolejności od najbardziej do najmniej krzykliwego tytułu....
Zresztą nie bardzo rozumiem w jaki sposób czyjś głos mógłby "merytorycznie wzbogacić forum".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam na myśli poważne podchodzie do samego faktu, jakim jest ocena. Dla mnie merytoryczny to inaczej, zachowujący poziom w konkretnej dyscyplinie.

Bimi napisał:
A nie przeglądać po kolei, lub w kolejności od najbardziej do najmniej krzykliwego tytułu....


Tak to każdy by chciał. To normalne że szkoda tracić czas na coś, co tego nie jest warte. Podnieść wartość przekazu forum przez podniesienie sprawności metod oceny. Może jakaś reprezentacyjna grupa posiadająca podwójny głos ? Oczywiście rotacyjny system tworzący taką grupę. To pobudza wyobraźnie i skłania to pozytywnego współzawodnictwa, przynajmniej zwiększa wysiłek intelektualny. Anonimowa ocena zwalnia z odpowiedzialności.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

jeśli jednak masz mózg zero-jedynkowy to nic nie stoi na przeszkodzie abyś używał wyłącznie ocen 1 oraz 5 - powiedzmy, że pozostałe są dla tych co se lubią czasem walnąć pośrodku. Smile

I tak właśnie robię, gdy temat mi się naprawdę podoba.
Tylko, że zadałeś pytanie "Dlaczego nie oceniasz tematów?" więc dałem ci do myślenia, że może sporo ludzi tak jak ja ma mózg zero-jedynkowy i nie chce im się bawić w wyrafinowane ocenianie tematów na forum, gdy taka piękna pogoda za oknem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jarzę. Każdemu nie dogodzę - mnie np. by bardziej zniechęcało do głosowania gdybym musiał oceniać czarno biało.
A tak to zawsze mogę dać 3 jeśli nie wiem, lub 2/4 jeśli się przychylam do czerni lub bieli nie będą jednak pewnym siebie... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstawienie irytującego gówna, które się przesuwa gdy scrollujesz stronę w dół pokazuje tylko twe zapędy totalitarne Bimi. Jakoś nie ufam tej marce ni huj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q8ic napisał:
Wstawienie irytującego gówna, które się przesuwa gdy scrollujesz stronę w dół pokazuje tylko twe zapędy totalitarne Bimi.
ale chyba nie aż tak bardzo jak obniżanie limitów, co? Smile

ej sorry jeśli ci się przesuwa, bo moim zamiarem było żeby to gówno było zawsze w tym samym miejscu - widac coś nie działa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj mi wpadło na myśl ale nie miałem już siły pisać thumleft Thumb down. Czarne i białe jw. i następnie średnia.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
q8ic napisał:
Wstawienie irytującego gówna, które się przesuwa gdy scrollujesz stronę w dół pokazuje tylko twe zapędy totalitarne Bimi.
ale chyba nie aż tak bardzo jak obniżanie limitów, co? Smile

ej sorry jeśli ci się przesuwa, bo moim zamiarem było żeby to gówno było zawsze w tym samym miejscu - widac coś nie działa Smile

Och jak mi przykro. Chyba dzisiaj nie zasnę Laughing

Nie udawaj, że nie wiesz co mam na myśli. Jest w tym samym miejscu na monitorze ale po stronie się przecież przesuwa i tym samym jest postrzegany jako przesuwająca się rzecz i przyciąga uwagę.
Powinieneś jeszcze zrobić takie coś jak w niektórych irytujących reklamach, że po naciśnięciu krzyżyka się nie chowa tylko zygzakiem ucieka i tak kilka razy zanim się na dobre zamknie. Albo jakiś fajny monit w stylu: Czy aby na pewno nie chcesz oceniać tego tematu? I następny: A może zmienisz zdanie? A czy teraz 10 sekund później jesteś już gotowy na ocenienie tematu? - to bardzo pomoże głodującym dzieciom (obraz głodującego dziecka).
Albo wkurwiający kawałek muzyczny, który przestaje grać dopiero po wystawieniu oceny. Albo zablokować możliwość poruszania się po danym temacie dopóki nie zostanie on oceniony -hmm?
To na pewno jeszcze podbije wskaźniki ocenialności tematów i będziesz miał lepszy profil użytkowników forum Very Happy

Wykaż dobrą wolę i daj możliwość wyłączenia tego całkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:51, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiepskiej baletnicy przeszkadza i rąbek od spódnicy.

to może od razu wymień wszystkie inne detale interfejsu forum, które uwidaczniają twoje zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne.
już sam fakt że musisz się logować musi być dla ciebie niezłą udręką.
a może przyciski są za duże, co?
kolory może nazbyt jaskrawe?
albo tło.. czy aby tło strony nie jest za bardzo uciążliwe..? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
Dobrze jest.
Pierdol tego speca od dizajnu.
Osobiście rzadko głosuję i ta latająca przypominajka skłoniła mnie do tego. Very Happy
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym preferował rozwiązanie temat na plus i temat na minus. Jakiś system zliczania głosów i wio. Nigdy nie wiem czy to już dwója, czy może trója, albo już czwóra. Za to zawsze wiem czy temat jest dobry czy ciulowy.

I ten też nie wiem jak ocenić. Generalnie wiem, że in plus, ale nie wiem jak bardzo...
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oceniam tematy, wiec za jaka kare wyskakuje mi to glupie okienko?
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 09 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe. Smile
Myślę, że ludzie podzielą się teraz na dwie grupy:
1) Którym się okienko podoba
2) Którzy go nienawidzą
Bardzo chciałbym móc temu zapobiec, ale mi na przykład okienko się podoba, a nawet przydaje, więc niestety zostanie Smile
Ale na pewno łatwo można sobie to jakoś zablokować w adblocku czy innych rozszerzeniach - nie krępujcie się Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 10 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie inne detale są ok - nie podoba mi się tylko ten nowy i zagrywka rodem z reklam. Podałem ci inne - możesz się nie krępować i wykorzystać. Adblock nie działa na to pewnie dlatego, że to nie flash.
Skoro byś bardzo chciał to byś mógł - z pewnością możesz zrobić tak, że gdy się raz to okienko zamknie to już więcej nie wyskoczy tak jak się to dzieje po wystawieniu oceny. Możesz też, jak już napisałem wykazać dobrą wolę na inny sposób - umożliwić ustawienie w profilu "nie bawię się w ocenianie".
Możesz dołożyć do tej beleczki kategorię wstrzymał się od głosu, która zamyka ją na zawsze - nie powstaje aż tyle tematów, żeby to przeszkadzało. Masz już 3 możliwości żeby ten odsetek zboczeńców, którzy mają w dupie ocenianie był zadowolony. Więc nie pierdol, że byś chciał, bo nie chcesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:35, 10 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q8ic napisał:
Skoro byś bardzo chciał to byś mógł - z pewnością możesz zrobić tak, że gdy się raz to okienko zamknie to już więcej nie wyskoczy tak jak się to dzieje po wystawieniu oceny. Możesz też, jak już napisałem wykazać dobrą wolę na inny sposób - umożliwić ustawienie w profilu "nie bawię się w ocenianie".

Mogę, jasne wszystko mogę, ale ty też możesz wiele rzeczy, tylko ci się nie chce.
Możesz się np. nauczyć posługiwać adblockiem... albo - i to byłaby chyba najlepsza opcja - możesz wykazać dobrą wolę na inny sposób: oddając swój głos w danym wątku Laughing
Nie chcesz pomóc innym oceniając wątki, a domagasz się ode mnie abym pomógł tobie. Nie bądź bezczelny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 14 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy rzeczywiście potrzebujesz jakiejś bazy danych, czy to tylko twa fanaberia. Wprowadzając w jakiejś formie nakaz oceny otrzymasz podejrzewam sporą ilość informacji. Odrzucając trójki pewnie da się z tego co-nieco wyczytać.

Naprawdę, pomagam oceniając użytkownikom, którzy rzadko zaglądają? Nie kupuję tego. A nawet gdyby tak było - zostaw mi wolność co do tego czy chcę pomagać, bo inaczej to nie będzie pomoc tylko nakaz.

Napisz jak można za pomocą adblock to zneutralizować, bo mi się nie wyświetla zakładka "zablokuj" przy tym. Podejrzewam, że rżniesz głupa i nikomu się nie wyświetla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adullam




Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:48, 09 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim nieskromnym zdaniem odpowiedź jest infantylnie prosta.
Skala ocen powinna być jednopłaszczyznowa oraz wyłącznie przez ocenianie w postaci wysokich wartości " 5" ewentualnie dwa kryteria 4 i 5.

uzasadnienie;

-wykluczy to niekonsekwentne zaniżanie
( polityczne, emocjonalne , niepraktyczne)

-inne głosowanie o minimalnych wartościach np "1" będą tożsame z brakiem głosowania,lub spowoduje przybliżone rezultaty. A korzystne jest to w sposób praktyczny -brak zaangażowania w głosowaniu.

-wyłącznie interesujący i rzeczowy wątek będzie zdobywać uznanie.
( tylko wtedy będzie potrzeba głosowania , bo będzie chęć)

-wątek nie będzie manipulowany przez co popularność jego będzie wyłącznie wzrastać , a różnica dotyczy tylko o ile będzie wzrastać ( przy opcji dwóch alternatyw 4 i 5 -wartości).

Sam głosuję wyłącznie dając 5 nie tylko tutaj. (Miernotom nie daję wcale.)
Jeżeli chodzi o ilość odsłon , nie powinien mieć żadnego wpływu na wartość głosowania, gdyż jakość oraz zasadność wątku nie jest tożsama z ilościa odsłon. W rzeczywistości jest przeciwnie, dlatego jeżeli ktoś zwraca na to uwagę zawsze się rozczaruje , po nim następni, którzy w ten dziwny sposób myślą.

__________________________________________________________

Jednak nie przejmował bym się w ogóle głosowaniem. Tak naprawdę to jest epoka kamienia łupanego skoro nawet e maile nie przychodzą. Choć może inni wolą głosować niż sprawdzać pocztę-kwestia wyboru gustu. Dla mnie email to podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 20 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmieniłem zdanie. Przestaję głosować.
Patrząc na oceny jednego z tematów, gdzie 10 osób głosowało za pozytywnym rozpatrzeniem podania, a 2 były przeciw, podanie zostało odrzucone.
Rozumiem, że głos BIMIego jest decydujący. Ale przy 10:2 nawet sędzia kalosz by nie wydrukował wyniku.

Bimi, po chuja potrzebne Ci nasze głosy?
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 20 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Zmieniłem zdanie. Przestaję głosować.
Patrząc na oceny jednego z tematów, gdzie 10 osób głosowało za pozytywnym rozpatrzeniem podania, a 2 były przeciw, podanie zostało odrzucone.
Rozumiem, że głos BIMIego jest decydujący. Ale przy 10:2 nawet sędzia kalosz by nie wydrukował wyniku.
Po pierwsze, ten temat jest o ocenianiu tematów, a nie o ocenianiu podań.

Ale luz, odpowiem.
Zgaduję że masz na myśli to podanie: podania.php?i=4179
Jeśli cię to pocieszy podanie wygrywało w głosowaniu 1677 do 1014, ale skorzystałem ze swojego odwiecznego prawa liberum veto, bo jestem pewien że jakbym przyjął tego typa na forum to już po pierwszym poście miałby limit 1. Więc oszczędziłem mu zbędnych nerwów, a sobie zbędnego klikania. Zresztą podanie nie spełniało względów formalnych - koleś naopowiadał o sobie, zdiagnozował choroby forumowe, zaproponował kurację, itp... a miał tylko napisać jednego mądrego posta na jakiś temat, czemu akurat nie podołał.

Podsumowując.
Ten typ to był jakiś żart. Człowiek który nie ma nic do powiedzenia, ale mądrzy się za 100, misjonarz kurwa - takich mi tu nie trzeba. Zresztą takich biadolących i ciemiężonych jak ty też nie. Więc skoro tak oscentacyjnie wykrzyczałeś już A, to może powiesz i B? Ogłaszasz publicznie że nie będziesz głosować to równie dobrze możesz pójść o krok dalej i postanowić że nie będziesz pisać. Ba, nawet czytać... No i nie zapomnij tego ogłosić na forum żeby wszyscy widzieli - to spotęguje efekt Smile

Adam Polo napisał:
Bimi, po chuja potrzebne Ci nasze głosy?
Jak już wielokrotnie wyjaśniałem wasze głosy w ocenianiu podań są nie tyle potrzebne mi, co raczej przydatne nam wszystkim.
Kiedy mnie nie będzie to siłą rzeczy nie będę mógł oceniać podań - wtedy będziecie chcieli żeby dalej było jak za starych dobrych czasów gdy Bimi miał decydujący głos. Więc na razie skoro jestem to dlaczego miałbym nie poprawiać waszych drobnych pomyłek - dzięki temu system się dociera, głos każdego dostaje tyle punków na ile w przeszłości zgadzał sie z moim, wiec gdy zniknę oceny będą jeszcze lepiej odpowiadały ideałowi p.t. "jak zagłosował by bimi". Smile
Zresztą nawet jak jestem to o wiele częściej gdy wynik głosowania nie zgadza się z moim głosem i tak pozawalam mu zadziałać. Ten przypadek był jednak skrajny, w każdym razie dla mnie, więc skorzystałem ze swoich super mocy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 20 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie oceniajcie abyście nie byli oceniani.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 20 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi
Z tego co napisałeś rozumiem, że temat nadaje się na prv Smile Tak też zrobię w przyszłości.
A co do "ogłaszania publicznie, że nie będę głosować" - miałem raczej nadzieję na otwartą dyskusję, czy forum tworzymy "bardziej wspólnie", czy "bardziej jednoosobowo".
Jednoosobowe "ojcowskie" decyzje w imię "wspólnego dobra forumowiczów" zalatują troską rządu o dobro narodu. Naród durny wybrał, ale my to zrobim lepiej.
Poza tym uważam za brak logiki w robieniu czegoś (tu głosowaniu), gdy nie ma to żadnego znaczenia dla wyborów.

Ale po "licznym odzewie" widzę, że to odosobnione skojarzenie i miałbym być Kichotem, a nie nie jest mi z nim po drodze.

PS. Nie po to smarowałem podanie, żeby nagle przestać pisać.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 21 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu nie rób scen, bo bardzo tego nie lubię. Smile
Czy naprawdę trzeba ogłaszać całemu forum, że nie będziesz już głosował? Po co?
Jak masz jakieś pytanie albo reklamacje to proszę bardzo, choćby i publicznie. Ale nie w taki sposób.

Nigdy przed nikim nie ukrywałem że mam prawo zignorowania wyników głosowania nad podaniem i z tego prawa rezygnować nie zamierzam. A to podanie było bodajże pierwsze od wielu miesięcy gdy z owego prawa skorzystałem. Zresztą dalej uważam, że słusznie.
Wszystko na temat - nie ma tu żadnej konspiracji i dalej bardzo wszystkich proszę o to by pomagali rozpatrywać podania poprzez głosowanie na nie. Zarówno wam jak i mi chodzi o to samo: żeby na forum było jak najmniej mend, które nic nie wnoszą a tylko śmiecą.

Jeśli to cię pocieszy Adam, twój głos nad podaniem jest wart w tej chwili 285 punktów - tylko ja mam więcej punków. Tuż za tobą jest connard z 281, ale on się właśnie zaszywa w jakiejś norze bo nieopacznie zapostował coś co komuś się skojarzyło matką boską w waginie Smile
W każdym razie jeśli przestaniesz teraz głosować to twoje punkty, po pewnym czasie, spadną do zera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 02 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za mało ludzi ocenia tematy, szkoda..
skala ocen jest bardzo prosta od jeden do pięć - jak w szkole Very Happy
latające okienko bardzo pomaga w ocenianiu, sam
głosuje we wszystkich pojawiających sie tematach (oprócz pierdolni)
odświeżam temat żeby zachęcić do głosowania Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dlaczego nie oceniasz tematów?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile