W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Al-Qaeda 100% Pentagon Run  
Podobne tematy
al-kaida jest prawdziwa oto dowód7
Bankructwo Al-Kaidy?1bez ocen
Czy Al Kaida istnieje?13bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (10)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3041
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 01 Kwi '11   Temat postu: Al-Qaeda 100% Pentagon Run Odpowiedz z cytatem



PS. Może mi ktos powiedzieć co sie dzieje z moim avatarem 2pac'a ?? każdy inny post inny avatar , ktoś shakował moje konto czy jak ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
guinness




Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 01 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez jest u mnie inny avatar.

To chyba jakis napad na prawde2. Question
_________________
Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cieszko




Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 26
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 01 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to na pewno atak Mosadu, a może nawet apokalipsa- na CNN 0 17stej mówili coś o zbliżającym się statku kosmicznym wielkości 100km.
Nadszedł sądny dzień A.D 01.04.2011

Foto statku zamieściłem w moim avatarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cieszko




Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 26
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 01 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i stało się HAARP usunął UFO z mojego avatara. Prima Acopalipticus dobiega końca. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 02 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierze że zapimniałem o prima aprilis Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 02 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex Jones. Wszystko co powinieneś wiedzieć o Al Kaidzie.
Infowars.com
USA
2011-04-01



Transkrypt:
System uważa ciebie za głupca, uważa nas za idiotów. Czego przykład w nowożytnej historii zamierzam właśnie przedstawić. Jedno z największych mistyfikacji jakie kiedykolwiek widziałem. Każdy kto śledził medialne informacje na przestrzeni ostatnich kilku dekad. Każdy kto prześledził historyczne książki głównego nurtu wie, że AlKaida została stworzona przez CIA, że była wspierana przez Arabię Saudyjską, Izrael oraz Pakistańskie służby specjalne.

Zbigniew Brzeziński napisał o tym w swoich dwóch książkach chwaląc się, że stworzył tą grupę w 1971 roku aby zaatakowała Rosję.



Aby później Rosja zaatakowała Afganistan i miała tam swój Wietnam. To jest fakt.
Muzułmańskie Brygady były kontrolowane przez Brytyjski wywiad, co miało swój początek w historii Lawrensa z Arabii. Potem Hitler przejął Bliski Wschód w pierwszych latach II wojny światowej, przejmując tą grupę pod swoją kontrolę.

Ale największa mistyfikacja to fakt, że przy ataku na Serbię aby przejąć nad nią kontrolę użyto wojowników AlKaidy dowodzonych przez Bin Ladena. I później weszły siły NATO bombardując całą Serbię, zmuszając ją do oddania 1/3 swojego terytorium muzułmańskim rebeliantom z Albanii, którzy sami nazywali siebie AlKaida.

Potem przyszedł atak 9/11. NewsWeek podał informacje o porywaczach, którzy byli trenowani w bazach wojskowych USA. To samo potwierdził Departament Obrony. Jeden z porywaczy M. Atta był szkolony w Międzynarodowej Szkole Oficerskiej w Alabamie.
Potem Londyński Times opisał sytuację, w której po ataku na Afganistan tysiące wojowników AlKaidy zostało schwytanych. Wojska Amerykańskie dostały rozkazy nie tylko wypuszczenia ich na wolność, ale przetransportowanie ich drogą lotniczą do Pakistanu aby tam rozpoczęli kolejną falę destabilizacji.

Tak więc AlKaida jako fakt jest tworem CIA, Brytyjskim, Izraelskim oraz Arabii Saudyjskiej. I teraz jest używana na całym świecie.

Teraz można dodać, że Fox News, AP niedawno w październiku 2010 donosili, że Anwar Al Awlaki, który mówi się, że ma teraz większą władzę niż BinLaden był trenowany w USA. Prowadził atak terrorystyczny na samolot w Boże Narodzenie. Prowadził atak na Fort Hood. Prowadził atak na Time Squer. Lista nie ma końca; atak bombowy, gdzie ładunek był ukryty w obuwiu.
Al Awlaki, za każdym razem prowadzi swoich podwładnych. W czasie gdy jest na liście najbardziej poszukiwanych osób przez USA odwiedza Pentagon. Tam odbiera rozkazy i ma obiad z Sekretarzem Armii będąc główną postacią w AlKaidzie.


"Łączymy się z Julie Kirtz, która jest w Waszyngtonie. Chyba sobie żartujesz?
To jest to co udało się ustalić Fox News. Anwar Al Awlaki amerykańsko-muzułmański pośrednik miał obiad z oficjelami wojskowymi w Pentagonie kilka miesięcy po ataku na World Trade Center."

Teraz. Dodajmy do tego fakt, że w pełni sponsorowani rebelianci na wschodzie Libii (i nie mówię tu że Kadafi jest dobrym człowiekiem). Punkt w tym, że zachodnie siły obaliły Egipt z jego marionetkowym przywódcą. Potem obaliły Tunezję. Teraz zostało potwierdzone, że brytyjskie służby specjalne działały wewnątrz wschodniego terytorium Libii, przed rozpoczęciem rebelii.

Tak więc Al Kaida rozpoczęła bunt. Jest potwierdzone że główny przedstawiciel rebeliantów był przez lata trenowany przez CIA w stanie Wiirginia. Sam też potwierdził, że współpracuje z AlKaidą. AlKaidą!

Tak więc ja muszę albo powiedzieć NIE dla tego oszustwa i odsłonić fakty, albo powiedzieć, że jestem złym Amerykaninem. Ponieważ odrzucam myśl że teraz AlKaida jest armią wolności i dobrych ludzi.
Muszę temu zaprzeczyć i nie być ignorantem zaprzeczającym faktom historycznym.

Ale zwykły dobroduszny obywatel, który zgadza się z każdą informacją systemu podejmie decyzję, że teraz najwyraźniej AlKaida jest dobra.

To jest jak u Orwella w książce "1984". "Nigdy nie byliśmy w stanie wojny z Wschodnią Azją"
a następnego dnia "Zawsze byliśmy w stanie wojny z Wschodnią Azją."

W książce jeśli ktoś wskazał, że wczoraj jeszcze było na odwrót był natychmiast aresztowany. I to jest w skrócie kierunek w jakim USA i zachód zmierza. Gdzie system uważa, że jesteśmy tak głupi, że nie zauważymy faktu działania zachodniego wywiadu we wspieraniu radykalnych Islamistów AlKaidy poprzez Egipt i Arabię Saudyjską destabilizujących Kadafiego. W momęcie gdy Kadafi odpowiada militarnie, rozbija rebelianckie odziały, media zachodnie opisują je jako pokojowych protestantów. Protestujący, którzy mają czołgi, wyrzutnie rakiet i zachodnią broń? O biedni protestujący.
A potem media kłamią mówiąc, że strzelał do protestujących co okazało się nieprawdą. Potem kłamią że uciekł do Wenezueli prosząc o wsparcie.

To nie oznacza, że w Libii nie ma ludzi, którzy by nie lubili Kadafiego. Ale, Kadafi jest niezależnym przywódcą próbującym budować silną Afrykę poza Nowym Porządkiem Świata. I dlatego musi być zniszczony. On nie ma prywatnego banku centralnego rządzącego krajem. Bank Libii jest państwowym bankiem narodowym.

I dlatego system USA robi to co robi. Oni uważają, że mamy zaniki pamięci. Raz mówią że AlKaida jest bardzo zła i należy zabrać wszelkie prawa obywatelskie ponieważ terroryści mogą zaatakować w każdej chwili. Koniec karty praw podstawowych, koniec wolności. Ameryka oddaje wszystkie swoje prawa dla Homeland Security aby była bezpieczna.

I teraz AlKaida, która obala świeckiego przywódcę Kadafiego ma być przez nas widziana jako siła humanitarna? Siła, którą teraz musimy ochraniać przez bombardowania i zabijanie ludności.

Pomyślcie o tym. Anwar Al Awlaki numer 1 po BinLadenie, sekretnie spotyka się w Pentagonie. Talibanowie zostają przetransportowani w bezpieczne miejsce, aby kilka miesięcy później rozpocząć kolejny kryzys. AlKaida była użyta aby zaatakować Serbów. Serbowie odpowiedzieli siłą, co zachód odczytał jako niehumanitarne, więc ich zbombardował. Oni po prostu przenoszą gdzie chcą AlKaidę po całym świecie. Nazywają ich humanitarnymi wojownikami wolności. A jeżeli ktokolwiek im się przeciwstawi to NATO i ONZ przychodzą i ich bombardują.

Ale przynajmniej podczas ataków w Serbii w latach 90-tych wojska dostały pozwolenie kongresu na te działania. Podobnie G.W. Bush dostał pozwolenie senatu na swoje wojny.
Obama natomiast 48 godzin po tym jak ONZ przegłosował rezolucję o blokadzie strefy powietrznej rozkazał armii bombardowanie i wystrzeliwanie pocisków typu Cruise. Kiedy na oczach wszystkich to ONZ wydał rozkaz, a Obama nie konsultował się z kongresem. To jest duża sprawa.

Mam nadzieję, że sprawdzicie sami, że AlKaida jest tworem globalistów. AlKaida jest ramieniem Nowego Porządku Świata. AlKaida jest systemem, który jest wykorzystywany do budowania konfliktów cywilizacyjnych, odbierania wolności w imię bezpieczeństwa. Również aby wszczynać wojny i konflikty pod pozorem walki wolnościowej aby globaliści mogli później przyjść i przejąć kraje.

To jest imperializm XXI wieku, a AlKaida jest głównym jego elementem. Jest głównym pionkiem na szachownicy, w której gra idzie o doprowadzenie nas do Rządu Światowego. Al Kaida jest tworem prywatnych karteli bankowych, które prowadzą wojnę przeciwko krajom narodowym i wszelkim podstawowym wolnościom gwarantowanym przez te państwa.

AlKaida to CIA, MI6, Mosad, to służby specjalne Arabii Saudyjskiej.

Schwytano Brytyjskich żołnierzy SAS przebranych za AlKaidę strzelających do policji w Basrze, aby sprawić żeby sunici i szyici walczyli między sobą. Al Kaida to nóż szwajcarski destabilizacji. To jest narzędzie tworzenia kryzysów na które globaliści mogą przynieść rozwiązanie.

Właśnie przedstawiliśmy Państwu jedną z największych mistyfikacji w historii, gdzie nie jesteś patriotą jeśli nie popierasz wojowników wolności AlKaidy.



No cóż ja ich nie popieram. Nie zgadzam się z tym co powiedział o nich Ronald Regan, że są materiałem jak "ojcowie założyciele ameryki".

Ja nie lubię AlKaidy, możesz mnie nienawidzić w związku z tym, że jej nie kocham.
Nie będę przepraszał. Przykro mi. Nienawidzę AlKaidy a ludzi za nią stojących jeszcze bardziej.

Zapytaj siebie co TY robisz w tych czasach wielkich wyzwań?
Co TY robisz aby uwolnić umysły ludzi?
Infowars.com Prisonplanet.tv
DOŁĄCZ DO SIŁ OPORU!

Koniec transkryptu.

Oryginalny artykuł z materiałami referencyjnymi: LINK

Calosc textu pochodzi z: http://www.prisonplanet.pl/multimedia/alex_jones_wszystko_co,p2029263939
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Al-Qaeda 100% Pentagon Run
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile