W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
5 listopada Facebook zostanie zniszczony?  
Podobne tematy
Anonymous zapowiada koniec facebooka 29
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 11593
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SRzeyamlon




Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 29
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 10 Sie '11   Temat postu: 5 listopada Facebook zostanie zniszczony? Odpowiedz z cytatem

Remember, Remember the 5th of November
The Gun powder, Teason and Plot
I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.



Wink Wink

Cytat:
Najlepsi hakerzy świata chcą zniszczyć portal Marka Zuckerberga. "Anonymous" zapowiada zmasowany atak na 5 listopada br.

O akcji "Operation Facebook", hakerska grupa poinformowała przez serwis internetowy YouTube. W około 2-minutowym filmie zespół "Anonymous" wyjaśnia przyczyny operacji. Ich zdaniem, największy portal społecznościowy nie zapewnia swoim użytkownikom podstawowej ochrony danych osobowych.
- Facebook prowadzi sprzedaż informacji agencjom rządowym i udziela dostępu do zabezpieczonych danych, tak, aby można było szpiegować ludzi z całego świata - twierdzą autorzy nagrania.

"Anonimowi" sprzeciwiają się również polityce przechowywania prywatnych danych w systemie oraz fikcyjnych ustawień konta, niepozwalających na rzeczywiste dysponowanie prywatnymi informacjami. W nagraniu, cyberaktywiści uświadamiają użytkowników Facebooka, że danych osobowych nie można usunąć, a dostępna opcja likwidacji profilu jest złudna - informacje na twój temat pozostają w Facebooku i mogą być odzyskane w dowolnym czasie - podsumowują.

Zapowiedź likwidacji Facebooka (polskie napisy)



Jeśli "Operation Facebook" zakończy się powodzeniem, będzie to najbardziej spektakularna inicjatywa w historii grupy. Niewątpliwie, wydarzenie wprowadzi zamęt na skalę światową, a grupa "przejdzie do historii" - jak zapowiada w nagraniu.

Dotychczas największym osiągnięciem "Anonymous" było kilkudniowe zawieszenie platformy The PlayStation Network, należącej do japońskiego koncernu Sony (w kwietniu br. - przyp. red.). Jednak, ta operacja przeprowadzona została z zaskoczenia. Zarząd Facebooka został uprzedzony. Na ulepszenie mechanizmów ochrony portalu pozostały 3 miesiące.


Źródło: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/5_lis.....06171.html

Lubie to!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:49, 31 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Niemcy wprowadzają zakaz używania Facebooka

Wiele urzędów i instytucji korzysta z Facebooka, mimowolnie promując - za publiczne pieniądze - komercyjny, prywatny projekt. Problem został zauważony m.in. w jednym z niemieckich landów. Jak Niemcy postanowili rozwiązać tę sytuację?

Władze niemieckiego landu Szlezwig-Holsztyn wypowiedziały wojnę Facebookowi. Wszystkie publiczne urzędy, które prowadziły w serwisie Marka Zuckerberga swoje strony, mają je bezzwłocznie zamknąć. Z działających na terenie landu serwisów mają również zniknąć przyciski "Lubię to!".

W uzasadnieniu decyzji, Thilo Weichert, specjalista z instytucji zajmującej się ochroną danych stwierdził, że popularne "lajkowanie" to w praktyce przesyłanie przez serwisy internetowe informacji, dotyczących mieszkańców landu, poza granice kraju.

Działanie takie łamie niemieckie prawo, a zatem przycisk "Lubię to!" ma zniknąć ze stron do końca września. Administratorzy, którzy nie podporządkują się tej decyzji, narażają się na karę do 50 tys. euro.

Warto przypomnieć, że nie są to pierwsze problemy Facebooka w Niemczech. Kilka tygodni temu urzędnicy z hamburskiego urzędu do spraw ochrony danych orzekli, że jedna z funkcji serwisu społecznościowego - rozpoznawanie twarzy - również jest sprzeczna z niemieckim prawem. Facebook został zobowiązany do wyłączenia tej funkcji na terenie Niemiec i do skasowania wszystkich, zebranych za jej pomocą informacji o niemieckich obywatelach.

W styczniu tego roku w podobny sposób rozprawiono się z automatycznym rozsyłaniem zaproszeń do Facebooka - funkcją, którą serwis proponował nowym, rejestrującym się użytkownikom. Choć z punktu widzenia wygody internautów i skuteczności komunikacji decyzje niemieckich urzędników można uznać za kontrowersyjne, sprawa ta przedstawia się zupełnie inaczej, gdy za nadrzędny cel przyjmiemy ochronę prywatności i poważne traktowanie obowiązującego w danym kraju prawa.

Ciekawe, czy kiedykolwiek doczekamy się równie zdecydowanych działań ze strony polskich urzędników?

http://nt.interia.pl/news/niemcy-wprowadzaja-zakaz-uzywania-facebooka,1683943

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 31 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmita napisał:
Ciekawe, czy kiedykolwiek doczekamy się równie zdecydowanych działań ze strony polskich urzędników?


Żartujesz? Przecież pracodawcy są w Polsce szczęśliwi, że mogą inwigilować swoich pracowników, żony, mężów etc. Tu ochrona danych osobowych jest enigmatyczna. Jeśli facebook pójdzie w pizdu ( w co wątpię), to raczej wzbudzi żałość i lament.
Dlatego Niemcy jeszcze raz pokazały klasę swoim mądrym prawem. "I like it"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 31 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak juz kiedys powiedzialem... polskie spoleczenstwo gdyby dac im 1000 zl, rzuciloby sie zeby zostac kapusiami, takimi jak ci za komuny; niektorym wystarczyloby jeszcze mniej

... jak spiewa dezerter...

Nie będą potrzebne represje i siła. Żeby rozbić nas pałowaniem. Bo w wielu z
was siedzi policjant. I dobrze spełnia swoje zadanie


i na tym polega problem. Ogromna wiekszosc moich znajomych ma konta na facebookach, znaczna czesc z nich sie tam prostytuuje na rozne sposoby; regularnie zdaja raporty na messageBoardzie co robili w ostatnich dniach, zdjecia z rodzinnych imprez, zdjecia pokazujace wdzieki (niektore znajome), 100% informacji kontaktowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1458
Post zebrał 20.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 31 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAR napisał:
Jak juz kiedys powiedzialem... polskie spoleczenstwo gdyby dac im 1000 zl, rzuciloby sie zeby zostac kapusiami, takimi jak ci za komuny; niektorym wystarczyloby jeszcze mniej

... jak spiewa dezerter...

Nie będą potrzebne represje i siła. Żeby rozbić nas pałowaniem. Bo w wielu z
was siedzi policjant. I dobrze spełnia swoje zadanie


i na tym polega problem. Ogromna wiekszosc moich znajomych ma konta na facebookach, znaczna czesc z nich sie tam prostytuuje na rozne sposoby; regularnie zdaja raporty na messageBoardzie co robili w ostatnich dniach, zdjecia z rodzinnych imprez, zdjecia pokazujace wdzieki (niektore znajome), 100% informacji kontaktowych


Powtarzasz żydowskie slogany wyczytane w gazecie wyborczej ...Przez 40 lat słyszymy że Polacy to złodzieje Polacy to pijacy Polacy to kurwy i nieroby nawet w łóżku ponoć Polacy są do bani ....A teraz ty robisz z nich kapusiów. Ale cóż każdy sądzi według siebie ...Widocznie znamy zupełnie innych Polaków i zupełnie innymi jesteśmy ...
Cytowany przez ciebie Dezerter śpiewał w tej samej Piosence również takie słowa...


Krzyczysz słowa, których nie rozumiesz
Jak małpa powtarzasz to, co zobaczyłeś
Jesteś nędzną kopią swojego wzoru
Powtarzasz schemat, którego się nauczyłeś"

_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 02 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem ze boli, co zrobie... mam mowic nieprawde. tak w ogole to nie bylo nic osobistego, Ty nie jestes kandydatem na kapusia, o nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 02 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogarnij się człowieku , to chyba Ciebie coś boli że w koło selekcjonujesz kto jest kapusiem a kto nie. masz kompleksy z tego powodu ?
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:26, 02 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli widzicie na jakiejś urzędowej, państwowej stronie jakieś elementy facebooka, wystarczy wysłać do tego urzędu pismo mailem lub pocztą (najlepiej pocztą z potwierdzeniem odbioru, i dopisać "prośba o udzielenie informacji publicznej") i zadać cztery proste pytania:

1. Czy właściciele firmy facebook płacą państwu za reklamowanie ich prywatnego serwisu na stronie urzędu, jeżeli tak to jaka to jest kwota?
2. Na jakiej podstawie państwa urząd reklamuje prywatny portal "Facebook" a nie inny konkurencyjny portal np. "Nasza klasa" ?
3. Czy na reklamowanie portalu facebook był ogłoszony przetarg lub zapytanie o cenę w państwa urzędzie? Jeżeli tak to proszę o podanie wskazanie miejsca, w którym mogę przeczytać o wyniku rozstrzygnięcia tego przetargu/zapytania?
4. Czy istnieje możliwość darmowej reklamy mojej prywatnej witryny na głównej stronie państwa urzędu, na tych samych zasadach co reklama portalu facebook?

Jeżeli wyślecie do tych urzędów w Polsce, które reklamują facebooka, te 4 pytania. To jestem pewien, że 50 % urzędów ściągnie to gówno od razu, a drugie 50, po krótkim czasie.
Spróbujcie, jeżeli nie wierzycie !! Smile

Jeżeli wysyłacie to mailem, to zróbcie dopisek:
"W razie nieotrzymania odpowiedzi na email, ponowię te pytania w formie pisemnej w trybie wniosku o udzielenie informacji publicznej. "

Możemy poniżej wypisać listę polskich urzędów, które to reklamują, a potem zobaczymy ile urzędów to ściągnęło???
Co wy na to?

Bo ja osobiście nie życzę sobie, aby urzędy za moje prywatne pieniądze reklamowały prywatne firmy, a w dodatku konkurencyjne !!

Przykładowo
http://www.bydgoszcz.pl/ Reklamuje Facebooka, Naszą klasę, Youtube
http://www.gdansk.pl Również reklamuje facebooka i youtube.
http://www.poznan.pl również.
http://www.krakow.pl również
Itd, itd.
Takich miast są w Polsce setki.

A może zamiast powyższego listu, napiszemy list o takiej treści, do niektórych urzędów:
"Zwracam się z prośbą o umieszczenie obok ikonki facebook i youtube, ikonki do portalu prawda2.info Smile. W razie decyzji odmownej proszę o uzasadnienie dlaczego ikonka do naszego portalu nie może być umieszczona. Smile

Tego typu reklama prywatnych portali na stronie urzędu jest bardzo niesprawiedliwa dla innych serwisów o podobnej tematyce. Urzędy nie powinny robić takich rzeczy, ewentualnie dać możliwość wszystkim, którzy chcą się reklamować.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 18 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jest jeszcze ciekawiej.

http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962.....jest_.html
Cytat:
Rzeszowscy urzędnicy chcieli zaskoczyć mieszkańców innowacyjną kampanią promocyjną w związku z pojawieniem się oficjalnej strony Rzeszowa na portalu społecznościowym Facebook.

Gdyby był to link do profilu na tym forum - byłoby ok. Facebook zarabia, a dodatkowo zbiera ogromną ilość danych.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 18 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co z tego, że facebook zarabia?
Jak się chce mieć stronę internetową to zawsze ktoś zarabia.
Jak nie facebook to inna firma hostingowa.

Ja rozumiem, że facebook jest zagrożeniem dla prywatności, zwłaszcza dla osób które nie zdają sobie sprawy z potęgi tej technologii, ale facebook, jak i cały internet, stwarza również możliwość skuteczniejszego promowania własnych idei. Co ważne, za niewielką cenę, a najczęściej po prostu za darmo.
Niby za darmo, ale za to dostają dane o użytkownikach - coś za coś. Jak ktoś nie chce sprzedawać swoich danych to nie ma konta na facebooku - i wielu nie ma Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 18 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, jak działa facebook, jakie korzyści można dzięki niemu osiągnąć i nic do tego nie mam. Ba - nawet popieram świadome korzystanie z ich usług tak samo jak z usług każdej innej firmy.

Problem polega na tym, że urząd za moje pieniądze reklamuje serwis komercyjny. Chciałbym wiedzieć, dlaczego tak się dzieje. Bo zysk w postaci reklamy miasta jest w porządku - można to uznać za pewną formę barteru, ale o ile w przypadku prywatnych firm możemy sobie dowolnie wyceniać swoje usługi i się wymieniać, o tyle urząd już tak nie może. Bo ja też mogę zaoferować urzędowi reklamę - i też dotrę do użytkowników, dlatego niech podadzą cenę. A jeśli nie ma tej ceny, to ja też chcę taką reklamę jaką ma facebook, bo ta firma nie różni się niczym od mojej z punktu widzenia przepisów.

Tutaj chodzi o to, że facebook to firma taka sama jak Kazex Import-Export , bardzo mnie interesują kryteria, jakie zadecydowały o tym, że to reklama fb a nie kazexa jest na stronach urzędu Wink, albo przepisy czy decyzje, które zostały podjęte.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 18 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy urząd reklamuje serwis komercyjny?
Czy jak polityk, albo ktokolwiek inny ma bloga na onecie to reklamuje onet?
Pewnie tak - ale za to ma bloga za darmo; wszystko jest tu jasne, bezgotówkowe i trudno się tu doszukać korupcji.
On ma hosting - ci mają reklamę u jego czytelników.

Nie da rady mieć strony na facebooku i rozdawać linka do niej nie wspominając o facebooku. Mogli by co prawda kupić jakąś domenę i z niej przekierowywać na facebooka - ale to moim zdaniem było by jeszcze gorsze niż bezpośredni link.


Przypomniało mi się, że czytałem we Francji niedawno zakazano powoływania się w TV na facebooka i inne tego typu firmy - zakładam był to krok w kierunku który sugerujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:15, 19 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Chociaż nie wiem jakie tam były przyczyny takich decyzji.

Jeśli Tusk ubiera bluzę nike, to ją reklamuje. Jeśli chodzi w niej się odlać, bez kamer i fotoreporterów, to mnie to nie interesuje, ale jeśli reprezentuje mnie jako premier, to mając firmę robiącą swetry Kononowicza jestem wkurwiony, że tusk reklamuje moją konkurencję. To samo zrobił z laptopem sony i chyba z jakimiś truskawkami, czym wkurwił truskawkarzy Very Happy

Jeśli polityk ma bloga na onecie, to go reklamuje i gdyby wydał na to pieniądze też byłbym wkurwiony. Jeśli nie wydaje pieniędzy, to mając platformę blogów chciałbym wiedzieć, co skłoniło polityka do pisania na onecie a nie u mnie. Jeśli odpowie, że liczba czytelników, to ok - i to będzie uzasadnione. Oczywiście bloga prywatnego może mieć gdzie chce.

Zgadza się, że urząd zakłada profil, a za to fb udostępnia mu usługi, nie mam nic do tego. Urząd korzysta z tych usług, ale reklamuje je też na bilbordach i z tego co czytam wyda jeszcze kasę na inne kampanie z tym związane.

Inaczej: urząd może w przetargu wybrać firmę sprzątającą. Płaci jej za usługi, zainteresowane osoby wiedzą, że ta firma wygrała, na jakich zasadach wygrała i wszystko jest ok. Ja, jeśli będę czuł taką nieodpartą potrzebę też się tego dowiem. Przestaje być ok, kiedy z niewiadomych przyczyn firma sprzątająca zaczyna być reklamowana na stronie urzędu, a na bilbordach urząd zachęca do korzystania z jej usług i nie są jasno określone kryteria takiej reklamy, bo ujebane zostają w ten sposób wszystkie inne firmy sprzątające, które wydają na ten urząd pieniądze a tym konkretnym przypadku z FB ja jako osoba która z niego nie korzysta płacę za jego promocję.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:57, 05 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to już dziś Very Happy Very Happy
jest 5-ty listopada - no to teraz czekamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:09, 05 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z przyczyn technicznych zniszczenie zostało przesunięte na 6 listopada Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 05 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Z przyczyn technicznych zniszczenie zostało przesunięte na 6 listopada Smile


Tak, ale 2012 Laughing
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:55, 06 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5 listopada 2011, 23:54, facebook stoi nadal. Wiecie o której mija amerykański 5 listopada?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczery




Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 54
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:35, 06 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.timeanddate.com/worldclock/custom.html?continent=namerica

Jeszcze mają trochę czasu. Jednak czuję coś w kościach, że nic z tego może nie wyjść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:11, 06 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 06 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^^ no szkoda ,ale było to do przewidzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 06 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KtozjakBog




Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 06 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykłe NWO..
Ot, co!



Może gdyby "Anon... eeh... mouse" koordynowało 9/11 i TU-154,
to nie byłoby azbestu w nowojorskim powietrzu albo krzyża przed parlamentem..
_________________
Rzekł Jezus: "Przypatrzcie się temu, który żyje, dopóki żyjecie,
abyście nie umarli,
a nie starajcie się go widzieć nie mogąc się mu przypatrzeć".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 07 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto nie kontroluje wszystkiego , nie kontroluje niczego .
To nawet nie jest przyszłość . Już teraz istnieją organizacje które szerzą hasła obalenia systemu, nawet posuną się do mordowania pizd z pierwszych stron gazet , które nawet nie są w drugim szeregu elit rządzących światem . Później jakieś górnolotne manifesty po akcji itd. Na każdym etapie , od pisania wywrotowych pierdół na forach , przez zamachy terrorystyczne , po obalanie rządów i wywoływanie konfliktów .

Prawdziwa jest tylko krew . Ważna jest też to , z czyich ust ona popłynie Wink po tym ich poznacie .

Władza opiera się na strachu , który jest jedynym prawdziwym bogiem dla ludzi .


if you fear dying then you're already dead

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


5 listopada Facebook zostanie zniszczony?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile