W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
A co ze Świadkami Jehowy  
Podobne tematy
Świadkowie Jehowy-o co chodzi? 11
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Ignoruj (1)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 15298
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ide spać... nie rozpisujcie się tu... tylko usuńcie ten temat... bo jest beznadziejny... martwicie się czym innym a dobrych ludzi zostawcie w spokoju bo lepszych nie poznałem nigdy.. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jokkr




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier napisał:
Jokkr napisał:

Wybacz bo inaczej nie można czy wszyscy jehowcy są tacy ułomni?Ty mnie pouczasz żebym was nie obrazal bo pisze jehowcy z małej a teraz sam sarkazmujesz "że oni są święci" a nawet nie wiesz gdzie błąd zrobiłeś.
Człowieku namaluj w paincie takie wielkie koło i pierdolnij sie nim w czoło bo tobie chyba już nic nie pomoże.


Bo ty jesteś taki tuman że do ciebie nic nie dociera i to z paiintem to należy do ciebie ale tak solidnie przywal...

Papierz <-- gdzie tu błąd? po dwa to się odnosi do ludzi!!! a jehowcy do Boga tumanie!!!! a ja napisałem z małej a nie przekręcam nie napisałem papierzoki czy jakoś tak... zresztą nie gadam z tobą bo jakieś dziecko jesteś alebo masz wryte że jak tak powiesz to tak i nikt ci nie przegada...

IGNORE ;]

bye

przeklnoles, nakabluje twojemu przelozonemu jutro dostaniesz po dupie nową gazetką watchtower (40 kartek więc bedzie bolalo).
Pozatym chyba serio wszyscy jehowcy są tacy ułomni Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:21, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper napisał:
Klakier, weź swoją Biblię i otwórz na 19 rozdziele I Mojżeszowej, przeczytaj 24 werset.

Twoja Biblia, czy taką, jaką dostałem od ŚJ "Pismo Święte W Przekładzie Nowego Świata" mówi tak:

"Wówczas Jehowa spuścił na Sodomę i na Gomorę deszcz siarki i ognia od Jehowy, z niebios".

Jahwe od Jahwe? To ilu ich jest wg Biblii jaką pewnie masz w domu?


LoL to tak jak bym napisał: Klakier rzucił cię kamieniem ok Klakiera... ilu widzisz klakierów? lol.... Klakier rzucił kamieniem od siebie a nie od kogoś ;]

Dobranoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro ten Wasz założyciel zbadał Biblie i doznał olśnienia i Wy mu wierzycie to gratuluje. Dziwne, że ludzie doszli do tego dopiero po prawie 2000 lat. Nie odpisałes mi dlaczego wielu autorów Biblii nie mieście się w Waszym kanonie. A co do Jezusa i Stwórcy to my, katolicy, wierzymy w dogmat jedności 3 świętej. Powinieneś to wiedzieć...Przepraszam, że wymagam od Ciebie odtrobine logiki, ale piszesz tak:
1 - w biblii nie ma imienia Boga (katolickiej)
2 - Jezus był Bogiem
3 - Nie zaprzeczam sobie
Wydaje mi się, że jesteś facetem więc mam prawo oczekiwać logicznego rozumowania.

PS. Nie atakuje Cie. Wysuwam argumenty. Póki co jakoś nie udaje Ci się mnei czymś specjalnie zaskoczyć.
PS2. Dzięki za zmianę stylu pisania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jokkr napisał:

przeklnoles, nakabluje twojemu przelozonemu jutro dostaniesz po dupie nową gazetką watchtower (40 kartek więc bedzie bolalo).
Pozatym chyba serio wszyscy jehowcy są tacy ułomni Wink.


Asz mi ciebie żal tak pusty jesteś.. idź na stronę odstępców i tam się z nimi pobaw bo oni mają takie texty... wyzywasz jak dziecko... popatrz na siebie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jokkr




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier napisał:
Jokkr napisał:

przeklnoles, nakabluje twojemu przelozonemu jutro dostaniesz po dupie nową gazetką watchtower (40 kartek więc bedzie bolalo).
Pozatym chyba serio wszyscy jehowcy są tacy ułomni Wink.


Asz mi ciebie żal tak pusty jesteś.. idź na stronę odstępców i tam się z nimi pobaw bo oni mają takie texty... wyzywasz jak dziecko... popatrz na siebie...

Ajć sorry naprawde pisze sie "papierz" wy jehowcy wszystko wiecie wiec nie moge was "wyzywac jak dziecko" i miec "takich tekstow" no i "asz".
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier napisał:
Kacper napisał:
Klakier, weź swoją Biblię i otwórz na 19 rozdziele I Mojżeszowej, przeczytaj 24 werset.

Twoja Biblia, czy taką, jaką dostałem od ŚJ "Pismo Święte W Przekładzie Nowego Świata" mówi tak:

"Wówczas Jehowa spuścił na Sodomę i na Gomorę deszcz siarki i ognia od Jehowy, z niebios".

Jahwe od Jahwe? To ilu ich jest wg Biblii jaką pewnie masz w domu?


LoL to tak jak bym napisał: Klakier rzucił cię kamieniem ok Klakiera... ilu widzisz klakierów? lol.... Klakier rzucił kamieniem od siebie a nie od kogoś ;]

Dobranoc


A, fakt.
Klakier napisał:
bo jeśli nie trzeba by było to ona jest nie potrzebna...

Klakier napisał:
legalnie zalegalizowana


Ten styl przejąłeś od Mojżesza?Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndSmo napisał:
Skoro ten Wasz założyciel zbadał Biblie i doznał olśnienia i Wy mu wierzycie to gratuluje. Dziwne, że ludzie doszli do tego dopiero po prawie 2000 lat. Nie odpisałes mi dlaczego wielu autorów Biblii nie mieście się w Waszym kanonie. A co do Jezusa i Stwórcy to my, katolicy, wierzymy w dogmat jedności 3 świętej. Powinieneś to wiedzieć...Przepraszam, że wymagam od Ciebie odtrobine logiki, ale piszesz tak:
1 - w biblii nie ma imienia Boga (katolickiej)
2 - Jezus był Bogiem
3 - Nie zaprzeczam sobie
Wydaje mi się, że jesteś facetem więc mam prawo oczekiwać logicznego rozumowania.

PS. Nie atakuje Cie. Wysuwam argumenty. Póki co jakoś nie udaje Ci się mnei czymś specjalnie zaskoczyć.
PS2. Dzięki za zmianę stylu pisania


Bo są to księgi nie kanoniczne, i pisałem że nie pasują co całości biblii... i dokładnie nie wiem, ale czytałem kilka rozdziałów z waszej biblii i śmieszyły po prostu. A jak poprzesz dogmat trójcy? Powiesz mi że to święta tajemnica? Dlatego mnie nie rozumiesz bo wierzysz w trójcę co jest nie zgodne z biblią. Jeszcze raz powtarzam i zapamiętaj to! Ja wierzę że Jest Bóg Jehowa( stwórca, wszechmocny) Jezus (bóg, syn, nie wszechmocny) i u was nie ma imienia Boga stwórcy jest wymazane i zastąpione słowem Bóg, Pan itp... a potem się dziwić że wierzycie że Jezus i Bóg to to samo...

Założycielem był Jezus ale każdy wie że przez pewien czas nie było prawdziwego zboru, dopiero powstał tam w jakimś wieku... np. we wcześniejszym czasie jak by Bóg dał do zrozumienia komuś biblię to katolicy zaraz go jako heretyka zabijali..

Sorry za znaki ale staram się szybko pisać i zapominam o nich...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jokkr napisał:
Klakier napisał:
Jokkr napisał:

przeklnoles, nakabluje twojemu przelozonemu jutro dostaniesz po dupie nową gazetką watchtower (40 kartek więc bedzie bolalo).
Pozatym chyba serio wszyscy jehowcy są tacy ułomni Wink.


Asz mi ciebie żal tak pusty jesteś.. idź na stronę odstępców i tam się z nimi pobaw bo oni mają takie texty... wyzywasz jak dziecko... popatrz na siebie...

Ajć sorry naprawde pisze sie "papierz" wy jehowcy wszystko wiecie wiec nie moge was "wyzywac jak dziecko" i miec "takich tekstow" no i "asz".
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Jeszcze masz coś dodania? Gratulacje... Jak ci ulży daj znać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jokkr




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier napisał:
Jokkr napisał:
Klakier napisał:
Jokkr napisał:

przeklnoles, nakabluje twojemu przelozonemu jutro dostaniesz po dupie nową gazetką watchtower (40 kartek więc bedzie bolalo).
Pozatym chyba serio wszyscy jehowcy są tacy ułomni Wink.


Asz mi ciebie żal tak pusty jesteś.. idź na stronę odstępców i tam się z nimi pobaw bo oni mają takie texty... wyzywasz jak dziecko... popatrz na siebie...

Ajć sorry naprawde pisze sie "papierz" wy jehowcy wszystko wiecie wiec nie moge was "wyzywac jak dziecko" i miec "takich tekstow" no i "asz".
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Jeszcze masz coś dodania? Gratulacje... Jak ci ulży daj znać...

Podobno miałeś mnie ignorować, skłamałeś. Miałeś iść spać, skłamałeś.
Oj jutro ostro dostanie ci sie gazetką od przełożonego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier!
Wierz mi Biblia jest kompilacją tak ewidentną że lepiej nie przyglądać się jej z bliska.Mówię ci to ja który w przeszłości myślał
biblią,mówił biblią i wszyskto odnosił do Biblii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wizde ze kolejny maniak odpisywania kazdemu w osobnym poscie... (poczejakcie az bimi podliczy styczniowe statystyki...)... a co do Ciebie... to czytam wasza klutnie i powiem ci o co chodzi bo beda sie nabijac jeszcze bardziej... sprawdz no w slowniku ORTOGRAFICZNYM jak sie ow "papierz" pisze... (wiem ze jestem najmniej odpowiednia osoba do dawania takich podpowiedzi iz sam rabioe mase bledow) ale to dla twojego dobra...


p.s. sorki chlopaki niemoglem patrzec na to "barbarzynstwo:P"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jokkr napisał:

Jeszcze masz coś dodania? Gratulacje... Jak ci ulży daj znać...
Podobno miałeś mnie ignorować, skłamałeś. Miałeś iść spać, skłamałeś.
Oj jutro ostro dostanie ci sie gazetką od przełożonego Wink


No niestety zobaczyłem twój następny post i niestety odpowiedziałem na niego... miałem iść spać i zobaczyłem następny post na który też chciałem odpowiedzieć... ehhh Jutro dostanę gazetkę od "przełożonego" ? a kto to taki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalej nie czaje z tym słowem "papierz" w słowniku pisze "papierz" niech ktoś wytłumaczy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jokkr




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier napisał:
Dalej nie czaje z tym słowem "papierz" w słowniku pisze "papierz" niech ktoś wytłumaczy...

Pewnie masz jakiś słownik od jehowców, tam wszystko inaczej pisze Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier napisał:




Bo są to księgi nie kanoniczne, i pisałem że nie pasują co całości biblii...


Brzmi to tak, jakby mogły rozwalić całą Waszą koncepcję. O ile sobie dobrze przypominam to Chrystus powiedział coś takiego, że on i Ojciec to ta sama osoba. Ale prawdopodobnie u Was tego nie ma bo nie pasowałoby do całości...Nie musisz mi powtarzać, że rozgraniczasz te dwie osoby. Zapamiętałem. Co nie zmienia faktu, że odpowiedziałeś sam sobie negując (pewnie nieświadomie). Jesteś pewien, że katolicy od razu by tak zabijali? Nie wiem czy już uczysz się historii, ale np Rzeczpospolita za czasów Zygmunta Augusta była państwem wielowyznaniowym i bez stosów. Obok siebie żyli katolicy, żydzi, muzułmanie, protestanci.Idealne warunki do objawienia prawdy. Od XVIII wieku chyba nie było już stosów. Ale coż to jest 200 lat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

papież
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol dziwne... w naszych pisze papież przez z z kropka... jakis dziwny masz ten slownik... wpisz w wordzie slowo papierz... i zobaczysz ze ci podkresli... albo w google wpisz "papierz"...

chociaz to ostatnie to nie jest najlepszy pomysl...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogrodnik napisał:
Klakier!
Wierz mi Biblia jest kompilacją tak ewidentną że lepiej nie przyglądać się jej z bliska.Mówię ci to ja który w przeszłości myślał
biblią,mówił biblią i wszyskto odnosił do Biblii


Powiedz szczerze jeśli nie biblia i jakaś religia to co mi pozostaje? Pozostaje mi chyba tylko wkręcić się w ten świat i wyciągnąć z niego jak najwięcej...

Nie rozumie takiego twierdzenia że wystarczy być dobrym a Bóg nas wyzwoli i nie patrzeć na biblię jeśli na nią się nie patrzy to nie powinno się wierzyć że jest Bóg i nas wyzwoli... albo ja czegoś nie rozumie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:47, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś Ci chyba Klakier wmówił, że albo jechowi albo świat. Nie słuchaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem Klakier ,ciągle nie wiem.I chyba na tym to polega że
ciągle szukasz,zadajesz SOBIE pytania,Nie ma gotowych odpowiedzi
jeśli ktoś ci tak powiedział to kłamał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogrodnik napisał:
Nie wiem Klakier ,ciągle nie wiem.I chyba na tym to polega że
ciągle szukasz,zadajesz SOBIE pytania,Nie ma gotowych odpowiedzi
jeśli ktoś ci tak powiedział to kłamał.


Amen bracie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:53, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndSmo napisał:
Klakier napisał:




Bo są to księgi nie kanoniczne, i pisałem że nie pasują co całości biblii...


Brzmi to tak, jakby mogły rozwalić całą Waszą koncepcję. O ile sobie dobrze przypominam to Chrystus powiedział coś takiego, że on i Ojciec to ta sama osoba. Ale prawdopodobnie u Was tego nie ma bo nie pasowałoby do całości...Nie musisz mi powtarzać, że rozgraniczasz te dwie osoby. Zapamiętałem. Co nie zmienia faktu, że odpowiedziałeś sam sobie negując (pewnie nieświadomie). Jesteś pewien, że katolicy od razu by tak zabijali? Nie wiem czy już uczysz się historii, ale np Rzeczpospolita za czasów Zygmunta Augusta była państwem wielowyznaniowym i bez stosów. Obok siebie żyli katolicy, żydzi, muzułmanie, protestanci.Idealne warunki do objawienia prawdy. Od XVIII wieku chyba nie było już stosów. Ale coż to jest 200 lat...


Nie po prostu nie pasują... część jest nie natchniona przez Boga itp..
Jest to zapisane w biblii jeden fragment w którym Jezus powiedział że Ja i ojciec jedno jesteśmy. i na tym JEDNYM fragmencie opiera się cała trójca a wszystkie inne go obalają!(no to co pisałem że jak Jezus mógł się na ziemi modlić do siebie w niebie)! Jezusowi z dalszej czesci wersetu chodziło o to że tak samo postępują... są w jedności... ehhh... ale były takie czasy co zabijali za odstępstwo... i nadal twierdzisz że sobie zaprzeczam... rozróżnij tak jak ja dwie osoby bóg i Bóg to zrozumiesz że sobie nie zaprzeczam... o Jezusie jako bogu pisze i pisze o nim jako Bogu stwórcy i dlatego u was jest tak pomieszane...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wole słuchać tego i być dobrym człowiekiem niż słuchać świata i być złym...

co do słowa Papierz to jest poprawnie pisane ale chyba co innego oznacza... bo mam mozille i mi nie podkreśliło błędu więc myślałem że dobrze... Przepraszam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper napisał:
Ktoś Ci chyba Klakier wmówił, że albo jechowi albo świat. Nie słuchaj.


No to jak jest twoim zdaniem? bo z waszych wypowiedzi wynika to że lepiej nie wierzyć nikomu, żadnej religii i najlepiej zostać ateistą... TO już tylko Bóg osądzi czy świat czy jego słudzy... w biblii pisze że bezbożni zginą no to co ja na to poradzę... ja mogę tylko głosić ludziom żeby poznali Boga...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


A co ze Świadkami Jehowy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile