W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
A co ze Świadkami Jehowy  
Podobne tematy
Świadkowie Jehowy-o co chodzi? 11
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Ignoruj (1)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 15295
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mandarck napisał:
Klakier czytuję Biblię i nie wiem po czym wywnioskowałeś, że tego nie robię. Wybacz ale wydaje mi się że zostałeś ładnie zmanipulowany, oczywiście nie widzę z tym nic złego bo to dobra manipulacja. Stałeś się lepszym człowiekiem, nie uprawiasz seksu, nie palisz, nie pijesz, nie kłamiesz i inne superlatywy. Idealnie nadajesz się do 144tysiaków. Tylko (przepraszam, że to piszę) musisz wiedzieć ale do Biblii wkładali paluszki ludzie którzy nie powinni tego robić. Mianowicie, księga została tyle razy przepisywana, przetłumaczona, przeinaczona i źle interpretowana, że teraz może być tam zarazem kupa bzdur jak i pięknych wzniosłych dodatków. Myślałem tak jak Ty, dopóki do tego nie doszedłem. Być może tych 144tysięcy to ludzie z wyższą wiedzą, tego nie wiesz, może wcale nie muszą być tacy nieskazitelni a to zostało tylko dopisane. Czytuję Biblię i wierzę w Boga, staram się być dobrym człowiekiem i nie jestem jehowym, katolikiem czy buddystą. Czy to wyklucza mnie z życia po życiu ? Wg. Ciebie tak, bo tak Ci powiedzieli a nie Ty sam to wywnioskowałeś, nawet gdybyś myślał że tak nie jest
pozdrawiam


Pić mi wolno.. nie wiem kto to wymyślił że nie wolno... zresztą wszystko mi wolno ale nie wszystko wyjdzie na moją korzyść... 144 tys to osoby powołane przez Boga do życia w niebie ja do nich nie należę ja chce żyć na ziemi... nie powiedziałem że cię to wyklucza być może nie, nie wiem jaki będize osąd Boga ale z biblii wynika że nie... i nie że mi tak ktoś powiedział i nie zostałem zmanipulowany Smile

A co do wypowiedzi wyżej to asz żal komentować z tymi aniołami... jak masz zamiar umierać i tylko tyle to twoja sprawa... a po śmierci się nie idzie do nieba...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale z was lole.... ;] czytać może czytacie ale jej nie zrozumieliście... pisze do ogółu i czytam to co wszyscy więc sorry za pomyłki... co do ciastek i tej radości to poczytaj biblię Wink tam pisze o takich sprawach...

o tym żeby należeć do jakiejś religii pisze cała biblia... bo jeśli nie trzeba by było to ona jest nie potrzebna... koniec rozmowy bo do niczego nie prowadzi... macie zdanie takie jak wam świat kazał i już...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier napisał:
poczytaj biblię



Czytam Biblie katolicką i miałem okazję zapoznać się z Biblią ŚJ. A Ty jaką czytasz? Pewnie waszą okrojoną wersję...A przeczytałes kiedyś Nowy Testament jaki znają katolicy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biblia mówi, że nie będę zbawiony[...]
Czytacie ale nie rozumiecie

Kurwa, ucz mnie mistrzu. Sam nie jestem pewien czy moje osobiste interpretacje są właściwe ale wiem, że Ty swoich czy tam waszych interpretacji też nie możesz być pewien a zachowujesz się tak jakby Twój wujek pisał Biblię i do ucha Ci mówił o co mu chodziło.

edit
kilka literówek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier napisał:
poczytaj biblię Wink


tak uczysz, tak też czyń.

Klakier napisał:
bo jeśli nie trzeba by było to ona jest nie potrzebna...


Racja, jeśli jest niepotrzebna to jej nie trzeba.

Klakier napisał:
o tym żeby należeć do jakiejś religii pisze cała biblia...


Niekonkretna odpowiedź. Skończyły Ci się pomysły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pismo aramejskie jak wszystkie języki semickie jest spólgłoskowe
(nie stosuje się samogłosek) na dodatek nie używa się w nim znaków
interpunkcyjnych,
Jakby tego było mało,to Biblia była bardzo często przeredagowywana.
Jeśli ktoś twierdzi że jest pewien wersji którą się posługuje to albo nie
wie co mówi albo kłamie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier, my już tobie dziękujemy.

Jeżeli już jesteś fanatykiem to przejdź na islam ,bardziej się opłaca Wink
"Wypiorą" Ci mózg powiedzą co masz zrobić i pójdziesz do raju od razu bez żadnych wyrzeczeń. Dostaniesz też 7 dziewic Laughing Czy to nie kusząca propozycja ?? Surprised

ps. Jehowi mi nie przeszkadzają. Nawet ich podziwiam ,że chodzą i głoszą słowo Boże (czy jakoś tak)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndSmo napisał:
Klakier napisał:
poczytaj biblię



Czytam Biblie katolicką i miałem okazję zapoznać się z Biblią ŚJ. A Ty jaką czytasz? Pewnie waszą okrojoną wersję...A przeczytałes kiedyś Nowy Testament jaki znają katolicy?


Okrojona nasza? hahaha w katolickiej nie ma ani razu imienia Bożego sa po okrajane wersety w których pisze że nie wolno kłaniać się obrazą itp... no bo przecież było by to niezgodne z tym co wymyślili przykazania okrojone... szczerze to mi żal katolików i nie dziwię się że nazywają ich parafianinami ( ponoć tłumaczenie to ciemnoty hahaha!)
mam 3 biblię i z każdej korzystam...


PS. pisze ty jako ja a nie ŚJ więc co powiem to ja mówię...

Też byłem taki głupi jak wy... (sorry ale taka prawda ;]) dziwne że ludzie poznając prawdę stają się ŚJ a odchodzi na rok może kilka set osób które wracają do kościoła katolickiego... ale wątpię że nawet 100ludzi na rok takich jest bo ja nie znam takich... większość co odejdzie to są odstępcy i różne głupie rzeczy mówią w które potem ludzie wierzą... a czemu wierzą? bo trudno im uwierzyć że to religia prawdziwa i że ludzie postępują zgodnie z biblią i jest w śród nich miłość... i szukają haczyków...

śmiać mi się chce jak ja tych stronach swoich piszą że mamy w banku 7milionów czy 70... nie wiem dokładnie ale niby to jakoś sprawdzili i ileś tam milionów jest... a niech se sprawdzą ile katolicy (watykan) ma... lol... siedzą na złocie... zresztą z watykanem to już żarty i katolikami są tylko polska jest taka zacofana i chodzą mochery do kościoła... w innych krajach z kościołów robią sklepy... czy Bóg pozwolił by na takie coś jeśli była by to prawdziwa religia? nie sądze... dlaczego ŚJ się utrzymują? bo pomagają sobie nawzajem... główne kierownictwo tak kasą operuje że starcza na wszystko... na opłaty za sale na czasopisma książki na pomoc poszkodowanym w jakiś powodziach itp... na budowę nowych sal... a co robią księża? śmigają mercedesami i na co kasę wydają to sami sobie osądźcie bo ja nie będę pisał o takich rzeczach... a potem że nie mają kasy itp... zal mi że mieszkam w polsce bo jest wszem i wobec zacofana... jest tak skorumpowana że nic nie mówią nawet w dziennikach co się za granicą dzieje... a do tego najlepszy jest rydzyk on z mocheretami polske by przejął i kupiły by mu enzo ferarri bo maybach to zamało...

Piszę to jak każdy z was i jako człowiek i tak jak to widzę nie jako ŚJ i nie bierzcie tego pod uwagę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieznajomy napisał:
Klakier, my już tobie dziękujemy.

Jeżeli już jesteś fanatykiem to przejdź na islam ,bardziej się opłaca Wink
"Wypiorą" Ci mózg powiedzą co masz zrobić i pójdziesz do raju od razu bez żadnych wyrzeczeń. Dostaniesz też 7 dziewic Laughing Czy to nie kusząca propozycja ?? Surprised

ps. Jehowi mi nie przeszkadzają. Nawet ich podziwiam ,że chodzą i głoszą słowo Boże (czy jakoś tak)


Ja nie jestem fanatykiem tylko widzę co się dzieje na tym świecie to mi się nie dobrze robi... chciał bym żeby każdy człowiek przeżył ale to raczej nei da rady... i o to chodzi... świat schodzi na psy i jest coraż gorzej a ja tu musze żyć a ni jestem częscią tego świata jak to Jezus powiedział i dlatego świat nas nienawidzi... nie postępujemy jak on i ludzie uważają ŚJ za sekte itp... poprostu chcemy być tacy jak powinni być ludzie... dobrze postępujący pełni miłości... ale coraz ciężej jest w tym szatańskim świecie... Sad co do twojej wypowiedzi i innych to wynika z tego że jak się wysadzisz to też doznasz wybawienia a czy to dobre czy złe to nie ważne... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier napisał:


Okrojona nasza? hahaha w katolickiej nie ma ani razu imienia Bożego sa po okrajane wersety w których pisze że nie wolno kłaniać się obrazą itp... no bo przecież było by to niezgodne z tym co wymyślili przykazania okrojone... szczerze to mi żal katolików i nie dziwię się że nazywają ich parafianinami ( ponoć tłumaczenie to ciemnoty hahaha!)
mam 3 biblię i z każdej korzystam...


No to ciesze się, że ta kwestia jest wyjaśniona. Nie do końca rozumiem dlaczego piszesz, że katolicka jest okrojona? Wystarczy porównać grubość obu ksiąg. Jak to nie ma imienia Bożego? Jezus Chrystus pojawia się tam setki razy.


[quote="Klakier]
zresztą z watykanem to już żarty i katolikami są tylko polska jest taka zacofana i chodzą mochery do kościoła... w innych krajach z kościołów robią sklepy... czy Bóg pozwolił by na takie coś jeśli była by to prawdziwa religia? nie sądze... dlaczego ŚJ się utrzymują? bo pomagają sobie nawzajem... główne kierownictwo tak kasą operuje że starcza na wszystko... na opłaty za sale na czasopisma książki na pomoc poszkodowanym w jakiś powodziach itp... na budowę nowych sal... a co robią księża? śmigają mercedesami i na co kasę wydają to sami sobie osądźcie bo ja nie będę pisał o takich rzeczach... a potem że nie mają kasy itp... zal mi że mieszkam w polsce bo jest wszem i wobec zacofana... jest tak skorumpowana że nic nie mówią nawet w dziennikach co się za granicą dzieje... a do tego najlepszy jest rydzyk on z mocheretami polske by przejął i kupiły by mu enzo ferarri bo maybach to zamało...

Piszę to jak każdy z was i jako człowiek i tak jak to widzę nie jako ŚJ i nie bierzcie tego pod uwagę...[/quote]

A coś tak się uczepił Rydzyka i mercedesów księży?Piszemy o duchownych czy o religii?

Na koniec mała prośba. Stosuj trochę interpunkcji bo choć lubie rebusy to nienawidze rozszyfrowywać takich wypowiedzi jak Twoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee z tym że ludzie was nienawidzą to chyba lekka przesada : ) Chociaż nie wiem, mój kolega jest jehowym a w towarzystwie jest tolerowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 15 Sty '08   Temat postu: Re: A co ze Świadkami Jehowy Odpowiedz z cytatem

zaqqary napisał:
Bo niby jak taki Russel kiedyś mugł stwożyć takie imperium jakim dzisiaj jest Toważystwo

Swego czasu u Jehowych wyszła najaw informacja że mają powiązania z ONZ-em co oni sami tłumaczyli że niby tylko po to by kozystać z


człowieku, naucz się najpierw pisać po polsku! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndSmo bo w katolickiej są pisarze którzy nie powinni tam być które wogóle nie pasują do całości itp... ale to mały szczegół

Imię Boga a nie syna Jezus to syn a nie Bóg to następna kwestia że kościół wysławił bardziej Jezusa niż Boga a niż Jezusa to jeszcze bardziej papierza <lol> wiecej się mówi o papierzu niż Jezusie....

Nie twierdze że Jezus nie jest bogiem... bo jest ale nie wszechmogącym, Bogiem wszechmogącym jest JHWH Smile tak czy inaczej bogiem nawet jest szatan a dla częsci ludzi nawet kasa jest bogiem...


mandarck chodzi o ogół nie o jednostki i nie tylko o polske chodzi o caly kraj.. ale ludzie nei znoszą jak głośimy itp... w innych krajach jest to zabronione i są prześladowania w polsce jest spokojnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jokkr




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier napisał:
AndSmo bo w katolickiej są pisarze którzy nie powinni tam być które wogóle nie pasują do całości itp... ale to mały szczegół

Imię Boga a nie syna Jezus to syn a nie Bóg to następna kwestia że kościół wysławił bardziej Jezusa niż Boga a niż Jezusa to jeszcze bardziej papierza <lol> wiecej się mówi o papierzu niż Jezusie....

Nie twierdze że Jezus nie jest bogiem... bo jest ale nie wszechmogącym, Bogiem wszechmogącym jest JHWH Smile tak czy inaczej bogiem nawet jest szatan a dla częsci ludzi nawet kasa jest bogiem...


mandarck chodzi o ogół nie o jednostki i nie tylko o polske chodzi o caly kraj.. ale ludzie nei znoszą jak głośimy itp... w innych krajach jest to zabronione i są prześladowania w polsce jest spokojnie...


Jak tak wszystkich poprawiasz to ja ciebie tez poprawie, od kiedy pisze sie "papierzu", "papierza" ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo niby jak taki Russel kiedyś mugł stwożyć takie imperium jakim dzisiaj jest Toważystwo

Swego czasu u Jehowych wyszła najaw informacja że mają powiązania z ONZ-em co oni sami tłumaczyli że niby tylko po to by kozystać..


Wracając do tego sam Russel powiedział że jeśli stworzył religię fałszywą i Bóg jej nie będzie błogosławił to szybko się rozpadnie... a nie rozpadła się jak to powiedziałeś stworzył imperium... może nie imperium ale wielką żesze ludzi któży przetrwali do dziś, wojne.. hitlera itp...

Co do ONZ to gdzie to wyczytałeś daj link! pewnie na jakiejś odstępczej stronie z bajkami wyssanymi z palca żeby oczerniać... ja też mogę powiedzieć to i owo..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto zerknąć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie dlaczego nie powinni tam być. Jeszcze jedno: poszczególne ewangelie też mają "obcięte" fragmenty". Napisałeś: "Nie twierdze że Jezus nie jest bogiem" a więc sam sobie zaprzeczasz, że w naszej Biblii nie ma imienia Boga. Inna kwestia, że tratujesz Boga Ojca i Chrystusa jako dwie różne osoby, ale to sprawa wiary. Stwierdzenie, że dla wielu kasa jest bogiem...No cóż, myślałem, że dyskutujemy na trochę bardziej przyzwoitym poziomie. Ja napisałbym "kasa jest bożkiem". Mam jedno pytanie do Ciebie. Chrześcijaństwo zapoczątkował u nas Jezus Chrystus - Bóg - człowiek. A Świadkowie Jechowy?Kim był Wasz założyciel?Bogiem?Prorokiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jokkr napisał:
od kiedy pisze sie "papierzu", "papierza" ?
Nie wiem od kiedy Razz mało używam takich słów Wink a bład polega chyba na wielkiej literze no bo przecież oni są święci to trzeba z dużej napisać Papierz <lol>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawo Klakier
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalibyście spokój bo Klakier zachowuje się jak w oblężonej twierdzy
Klakier!nikt nie chce odebrać ci wiary,to tylko dyskusja,dlaczego
zachowujesz się tak nerwowo jakbyś stawał przd Najwyższym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jokkr




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier napisał:
Jokkr napisał:
od kiedy pisze sie "papierzu", "papierza" ?
Nie wiem od kiedy Razz mało używam takich słów Wink a bład polega chyba na wielkiej literze no bo przecież oni są święci to trzeba z dużej napisać Papierz <lol>

Wybacz bo inaczej nie można czy wszyscy jehowcy są tacy ułomni?Ty mnie pouczasz żebym was nie obrazal bo pisze jehowcy z małej a teraz sam sarkazmujesz "że oni są święci" a nawet nie wiesz gdzie błąd zrobiłeś.
Człowieku namaluj w paincie takie wielkie koło i pierdolnij sie nim w czoło bo tobie chyba już nic nie pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndSmo napisał:
Interesuje mnie dlaczego nie powinni tam być. Jeszcze jedno: poszczególne ewangelie też mają "obcięte" fragmenty". Napisałeś: "Nie twierdze że Jezus nie jest bogiem" a więc sam sobie zaprzeczasz, że w naszej Biblii nie ma imienia Boga. Inna kwestia, że tratujesz Boga Ojca i Chrystusa jako dwie różne osoby, ale to sprawa wiary. Stwierdzenie, że dla wielu kasa jest bogiem...No cóż, myślałem, że dyskutujemy na trochę bardziej przyzwoitym poziomie. Ja napisałbym "kasa jest bożkiem". Mam jedno pytanie do Ciebie. Chrześcijaństwo zapoczątkował u nas Jezus Chrystus - Bóg - człowiek. A Świadkowie Jechowy?Kim był Wasz założyciel?Bogiem?Prorokiem?


Hmm chyba większości religii powstało od Jezusa nasza też tylko właśnie nie wszystkie działają tak jak na początku.. masz potwierdzenie że od Jezusa do was to dalej się ciągnie? i tu nikt nie ma potwierdzenia bo była przerwa dopiero po czasie niewiedzy pwstawały kler itp tak samo Russel zaczął badać biblię i tworzył nową religię i t nie było tak że jego była dobra, w biblii pisze że Jezus miał sprawdzić niewolnika czyniącego zgodnie z jego zamierzeniem no i okazuje się że najbardziej podporządkowaną religią była religia Ruseela, kościół katolicki wtedy ostro zajęty był wojną... Nie zaprzeczam sobie chodzi o stwórce i jego imię imię Boga stwórćę które brzmi Jahwe lub Jehowa a Jezus nie był chyba stwórcą... jest synem.... a w waszej nie ma imienia stwórcy... tylko Jezusa... to ciekawi mnie też jakim cudem Jezus jako "BÓG" był na ziemi i modlił się do siebie w niebie xD <lol>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:12, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogrodnik napisał:
Dalibyście spokój bo Klakier zachowuje się jak w oblężonej twierdzy
Klakier!nikt nie chce odebrać ci wiary,to tylko dyskusja,dlaczego
zachowujesz się tak nerwowo jakbyś stawał przd Najwyższym?


BO nie podoba mi się ten temat... kto z was dobrze sprawdził ŚJ? chodził na zebrania interesował się mocno? Ja tak i dołączyłem a z tych rozmów to tlko ataki są...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jokkr napisał:

Wybacz bo inaczej nie można czy wszyscy jehowcy są tacy ułomni?Ty mnie pouczasz żebym was nie obrazal bo pisze jehowcy z małej a teraz sam sarkazmujesz "że oni są święci" a nawet nie wiesz gdzie błąd zrobiłeś.
Człowieku namaluj w paincie takie wielkie koło i pierdolnij sie nim w czoło bo tobie chyba już nic nie pomoże.


Bo ty jesteś taki tuman że do ciebie nic nie dociera i to z paiintem to należy do ciebie ale tak solidnie przywal...

Papierz <-- gdzie tu błąd? po dwa to się odnosi do ludzi!!! a jehowcy do Boga tumanie!!!! a ja napisałem z małej a nie przekręcam nie napisałem papierzoki czy jakoś tak... zresztą nie gadam z tobą bo jakieś dziecko jesteś alebo masz wryte że jak tak powiesz to tak i nikt ci nie przegada...

IGNORE ;]

bye
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier, weź swoją Biblię i otwórz na 19 rozdziele I Mojżeszowej, przeczytaj 24 werset.

Twoja Biblia, czy taką, jaką dostałem od ŚJ "Pismo Święte W Przekładzie Nowego Świata" mówi tak:

"Wówczas Jehowa spuścił na Sodomę i na Gomorę deszcz siarki i ognia od Jehowy, z niebios".

Jahwe od Jahwe? To ilu ich jest wg Biblii jaką pewnie masz w domu?
Kto od kogo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


A co ze Świadkami Jehowy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile