W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bimi - ankieta?  
Podobne tematy
Forum agnetów wpływu101
Kłamiesz 159
kłamstwa2.info64
A jednak to prawda!10
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 4688
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pete




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:45, 02 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:


Problem jest źle postawiony, sztuczny i z D wyjety. Na forum nie widac nic a nic by Bimi był despotą.

Rzeczywiste minusy (imho) to niekasowanie double-postów, nie dzielenie wątków. Takie tam DROBNE braki administracyjne.

A przy okazji zastanawiam się co mają na mysli ci wszyscy wspominajacy o niskim poziomie/chaosie forum. Ludzie, na jaki wy forach przebywaliscie?

heh 3 czesc najlepsza-czlowieku siedzisz na forum tyle czasu-powinienes poznac calkowite minimum zajecia moderatora... Laughing Laughing Laughing
Jesli ty nie umiesz sklecic 3 postow w 1, a Bimi cos mowi o dużym rozmierze forum w przyszłosci to jest jawna dwulicowsc...

A to obwieszczenia Bimiego:

Bimi napisał:

A to obwieszczenia Bimiego:
A na serio, to wyjaśnijmy sobie jedno:
Na dzień dzisiejszy nie ma problemów z finansowaniem tego serwera. Mówiąc bardziej obrazowo: serwer kosztuje mnie i Antenkę mniej niż piasek dla naszego kota.

Postowanie ograniczam z dwóch powodów:
1) aby za rok czy dwa nie musieć płacić za serwer 2 razy tyle (wolę mieć drugiego kota )
2) z nadzieją, że wpłynie to pozytywnie na zawartość forum.

viewtopic.php?t=1577&start=0



a teraz kiedy bylo miejsce na forum: Very Happy Very Happy Very Happy

Bimi napisał:


nie sadze zeby 3 posty pod rzad zajmowaly znacząco więcej miejsca niż jeden potrójnej długości.
blokada edycji po godzinie zostanie, z powodów tu wymienionych.
a miejsca jeszcze jest sporo - predzej większość z was się znudzi niż to miejsce się skończy.
w dluzeszej perspektywie bedzie to pewnie problem, ale na razie jest luz.

viewtopic.php?t=1528



Wiec jak to jest z tym postowaniem ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 02 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boże, co za kretyn. co ty próbujesz udowodnić? że kłamię, czy że się nie znam?

skoro sie tak znasz na prowadzeniu forum to proszę... powiedz nam o ile bajtów więcej w bazie zajmują 3 posty w porównaniu do jednego o tej samej treści?
a jeśli na forum nie ma miejsca to powiedz: gdzie trafiają twoje denne banialuki i jak to możliwe że ja je czytam?

zarejestrowałeś się 5 dni temu, jeszcze niedawno prosiłeś, żeby ci zwiększyć limit, bo taki był ci strasznie potrzebny... a dziś zużywasz go na zgrywanie eksperta od serwerów i baz danych, wyszukując cytaty które są ci tak potrzebne do szczęścia, jak mi twoje posty do mądrości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pete




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Uwazam za znamienny fakt ze zamiast moderatora wypowiedziales sie ty Bimi...
2.uwazam obciecie z 15 na 5 nie fair-wez Bimi sie nie wyglupiaj i podwyzsz mi spowrotem albo chociaz do 10...
3.widze ze musze zaakceptowac zasady(niejasne dodajmy)ale to w koncu twoje forum
Nie wiem czemu tak sie obruszasz-po prostu taki poziom moderowania to wg mnie amatorszczyzna...Tu nie chodzi o rozmiar forum a o przejrzystosc dla kogos kto szuka informacji, a nie dla kogos kto juz je zna...
Czekam na zwiekszenie limitu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku z olbrzymim zainteresowaniem kierownictwem forum jestem zmuszony zainterweniować by uniknąć walk wewnętrznych.

Plan jest taki:

Faza pierwsza - zakładamy odrębne konkurencyjne Forum Rewolucyjne które będzie tymczasowo pełnić funkcje organizacyjne dla naszej akcji. Będziemy się tam spotykać i uzgadniać plan działania, by w miarę bezkrwawo obalić despotyczne rządy Bimiego.

Faza druga - ktoś kto zna się na informatyce dokonuje ataku na forum. Zdobywamy hasło Bimiego i zmuszamy go by zrzekł się uprawnień administratora. W tej fazie bardzo przydatni byliby liczni agenci działający na forum. Myślę że pomogliby nam pozyskać władzę za niską cenę np. zakaz rozmów o 11/9.

Faza trzecia - władzę na forum przejmuje oficjalnie Tymczasowy Komitet Rewolucyjny. Obniżamy opozycjonistom limit postów do 1 a sprzedawczyków i zdrajców popierającym ancient regime Bimiego banujemy bez wyjątku. W razie konieczności kontynuujemy banowania.

Faza czwarta - przejmujemy kontrolę nad kanałem irc o prawdzie jako jedynym gnieździe wrzodów na zdrowym organizmie forum zdolnym nas obalić.

Faza piąta - jako że każdy z rewolucjonistów ma swój pomysł na działanie forum a to niemożliwe by wszyscy rządzili oddajemy w drodze głosowania absolutną władzę w ręce przewodniczącego Tymczasowego Komitetu Rewolucyjnego. Przyjmuje on oficjalnie tytuł Wielkiego Admina.

Faza szósta - w trakcie zdarzenia które zostanie nazwane "nocą Wielkiego Admina" banowani zostają wszyscy którzy na niego nie głosowali. Banujemy także ostatnie niedobitki którzy nie zgadzają się z Wielkim Adminem. Teraz forum jest nareszcie służy Ludowi.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Pewnie będę miał zmniejszony limit za nie wnoszenie nic do dyskusji ale nie mogłem się powstrzymać Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

skoro sie tak znasz na prowadzeniu forum to proszę... powiedz nam o ile bajtów więcej w bazie zajmują 3 posty w porównaniu do jednego o tej samej treści?


Spytałem się Morgana666, ktorego oburzył mój występek, ale mi nie odpowiedział. Zadziwiająca zajadłość jak na ludzi, ktorzy nie potrafią uzasadnić pretensji.

PS. nie jestem moderatorem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pete




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie potrafia uzasadnic? To nie do mnie-ja nie twierdze ze duzo wiecej zajmuja te posty ale wiecej zajmuja ekranu i wprowadzaja (moim skromnym zdaniem)balagan....ktory wcale nie ulatwia poszukiwan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 06 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę występować przed szereg, ale nudzi mnie już ta cała nagonka na bimiego, czemu to ma niby służyć?
Paru frustratów z limitami próbuje zdestabilizować współpracę na forum i zdyskredytować bimiego.
Myślę, że zamiast narzekać powinniście docenić kreatora tego forum, który stworzył płaszczyznę porozumienia, dzięki której wszyscy możemy się poznać, dyskutować i wymieniać poglądami.
Dał nam szansę dotarcia do wielu materiałów, gromadząc je tutaj i utrzymując server przy życiu, co zapewniam was nie jest wcale takie banalnie proste.
Myślę, że jak ktoś jest niezadowolony z forum lub strony niech wykaże się zrobieniem innej, lepszej i ciekawszej.
Chętnie poznam tkwiące w was ukryte możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 06 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi już minęłoSmile.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bimi - ankieta?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile