W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Apel: pomozmy dr.Ratajczakowi  
Podobne tematy
Dziwna śmierć dr Dariusza Ratajczaka29
Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły20
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 4347
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
chcesz tego czy nie, szkoły i uczelnie to taki sam instrument propagandy jak media. jeden zbuntowany nauczyciel świata nie zmieni choć nie ten pierwszy i nie ostatni próbował.

ilu dziennikarzy zrezygnowało (lub wyleciało) z pracy w mediach, bo nie zgadzało się z linią prawdy narzucaną im przez przełozonych? jedni wylecieli, inni w ogóle nie zaczeli tam pracować... dla mnie są równie poszkodowani co twój dr ratajczak, ale dla nich jakos pieniędzy nie zbierasz.

dla ciebie najwazniejsza na świecie jest prawda o holokauście, a mi holokaust zwisa.
uważam, że dziś dzieją się rzeczy o wiele bardziej aktualne i jesli chcemy pokazac naszym dzieciom prawdę powinnismy się skupic na teraźniejszości.
a jak wygląda teraźniejszość?
niczym w 1939 jeden kraj napada na inny - wszystko pod pretekstami kontrolowanymi przez propagandę o światowym zasięgu. polski (nie izraelski) rząd przy pełnym poparciu biskupów, wbrew konstytucji, wysyła wojsko do iraku aby mordowało partyzantów...
co robi dr ratajczak aby pokazać prawdę o teraźniejszości polaków? nic - za to mówienie o przeszłości żydów uważa za swój obowiązek..



Czytales "Tematy niebezpieczne"?Chyba nie bo w nixch nie tylko o holo-bzdecie.
A moze:"Tematy jeszcze bardziej niebezpieczne" ?tam juz tylko o terazniejszosci>
Przekazalem apel Zbyszka Koreywo w sprawie dr.Ratajczaka bo nie mogac pomoc wszystkim staram sie pomoc przynajmniej komus.
A ty -nie mogac pomoc wszystkim(pozornie) postanowiles nie pomoc nikomu.

Zydzi sie z nas smieja i maja racje .Bezie jak w bajce Mickiewicza"Wsord najlepszych przyjaciol psy zajaca zjadly"
I nie pisz prosze "polski rzad" bo ten rzad ma yle samo wspolnego z "polskim" co wszystkie rzady po 1945 czyli nic.
Piszac tak jak piszesz utrwalasz klamstwo.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waha
Ty masz cos z glowa czy tylko udajesz?

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 17 Sty '08   Temat postu: w służbie pana.... Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Waha
Ty masz cos z glowa czy tylko udajesz?

Jerzy


Z "głową" to ma ten wasz Gross, którego wykorzystujecie i robicie z niego kozła ofiarnego...Wasza "polityka" to "po dwóch stronach barykady"..."Zły Żyd kontra Zły Polak-morderca....oczywiście potem pełno "obrońców, atakujących...stonowanych"...to wasza "działalność"...Więc pytam się..
Jakiemu panu służysz ????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:26, 18 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waha
Wyglada na to ,ze nie mogac podwazyc mojej wiarygodnosci inaczej ,na sile chcecie zrobic ze mnie waszego zydowskiego agenta.
Ale te stare numery juz nie chodza.Ludzie juz przestali dawac sie na to nabierac.
A nic nowego nie jestescie w stanie wymyslec bo do tej pory sie sprawdzalo Smile

Jerzy

ps.Ale probuj,,,probuj..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 18 Sty '08   Temat postu: Jakoś tak bosko... Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Waha
Wyglada na to ,ze nie mogac podwazyc mojej wiarygodnosci inaczej ,na sile chcecie zrobic ze mnie waszego zydowskiego agenta.
Ale te stare numery juz nie chodza.Ludzie juz przestali dawac sie na to nabierac.
A nic nowego nie jestescie w stanie wymyslec bo do tej pory sie sprawdzalo Smile

Jerzy

ps.Ale probuj,,,probuj..


Jeszcze raz powtarzam...naród żydowski jest przygotowywany i zresztą zawsze był na kozła ofiarnego.....jeżeli jesteś agentem, to musisz być wyjątkowo ślepy, żeby tego nie widzieć...Wasz "pan w niebie" się na Was wypnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 18 Sty '08   Temat postu: Re: Jakoś tak bosko... Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Waha
Wyglada na to ,ze nie mogac podwazyc mojej wiarygodnosci inaczej ,na sile chcecie zrobic ze mnie waszego zydowskiego agenta.
Ale te stare numery juz nie chodza.Ludzie juz przestali dawac sie na to nabierac.
A nic nowego nie jestescie w stanie wymyslec bo do tej pory sie sprawdzalo Smile

Jerzy

ps.Ale probuj,,,probuj..


Jeszcze raz powtarzam...naród żydowski jest przygotowywany i zresztą zawsze był na kozła ofiarnego.....jeżeli jesteś agentem, to musisz być wyjątkowo ślepy, żeby tego nie widzieć...Wasz "pan w niebie" się na Was wypnie...


Niedawno nad Kuba pojawila sie ogromna DUPA.
Zgodnie z powiedzenim :"Jak Kuba Bogu,tak Bog -Kubie"

Ciekawe co i kiedy pojawi sie na Izraelem?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 18 Sty '08   Temat postu: Re: Jakoś tak bosko... Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:


Niedawno nad Kuba pojawila sie ogromna DUPA.
Zgodnie z powiedzenim :"Jak Kuba Bogu,tak Bog -Kubie"

Ciekawe co i kiedy pojawi sie na Izraelem?Smile


Nadchodzi Czas, że normalni Żydzi dowiedza się, Kto " wyprowadził ich z Egiptu"...kto zorganizował i organizuje im i wszystkim ludziom na Ziemi holocaust....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:16, 19 Sty '08   Temat postu: Re: Jakoś tak bosko... Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:


Niedawno nad Kuba pojawila sie ogromna DUPA.
Zgodnie z powiedzenim :"Jak Kuba Bogu,tak Bog -Kubie"

Ciekawe co i kiedy pojawi sie na Izraelem?Smile


Nadchodzi Czas, że normalni Żydzi dowiedza się, Kto " wyprowadził ich z Egiptu"...kto zorganizował i organizuje im i wszystkim ludziom na Ziemi holocaust....


Wiesz dlaczego Mojsze szedl z Zydami przez Morze Czerwone?
Bo sie wstydzil isc z nim przez miasto..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 19 Sty '08   Temat postu: Re: Jakoś tak bosko... Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:


Wiesz dlaczego Mojsze szedl z Zydami przez Morze Czerwone?
Bo sie wstydzil isc z nim przez miasto..


Z mądrym - buduj
wątpiącego - podtrzymuj na duchu
strapionego - pocieszaj
smutnego - rozwesel
z wesołym - się pośmiej
upartego - rozmiękcz
chama - zignoruj
głupiego - zostaw samego z jego poglądami

To dotyczy ludzi.....ale co z tymi, którzy podszywają się pod ludzi...kosmicznymi pasożytami....?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On chyba za to beknął
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy - wpłaciłem parę złotych.
Mi nie zabraknie , a komuś takiemu przydać się może.
A co ja żyd jakiś jestem aby nie pomóc ?.
I w dupie mam wasze zdanie ,mówiące że to bee. Mam swój rozum ,i nim się zazwyczaj kieruję .
Tym razem bez dyplomatycznego bełkotu. Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy .
Dziś nie mam czasu na pieprzoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Apel: pomozmy dr.Ratajczakowi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile