W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Do wszystkich fanów Michalkiewicza  
Podobne tematy
Kim jest Stanisław Michalkiewicz?54
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
21 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 24780
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 14 Gru '10   Temat postu: Do wszystkich fanów Michalkiewicza Odpowiedz z cytatem

Zwracam się tą drogą do wszystkich zainteresowanych albowiem sprawa jest dość istotna.Od razu wyjaśniam że nie chodzi o jakieś duperelne utarczki z administratorem ,co jak sądzę stanie się dość jasne za chwile.
Jakiś czas temu użytkownik forum michalkiewicza Basmanow zamieścił pewną informację .Informacja była odpowiedzią na post innego użytkownika alarmującego za pomocą onetu o złej sytuacji rosyjskich domów dziecka. Moja ,czyli Basmanowa ( Laughing ) riposta była błyskawiczna bo informacja onetu zbiegała się w czasie ze skandalem dyplomatyczno - politycznym jaki miał wówczs miejsce w Rosji.
Skandal dotyczył dziwnie częstych przypadków śmierci rosyjskich dzieci oddanych do adopcji amerykańskim rodzicom.Podkreślam jeszcze raz : to nie była plotka szeptana na forach a dyplomatyczny skandal.
Sprawą zajęła się DUMA i zobowiązała premiera Putina do podjęcia kroków wyjaśniających i zapobiegajacych w przyszłości takimi przypadkom .
Minister spraw zagranicznych Sergiej Ławrow zażądał od ambasadow USA wyjaśnień.Stanęło na tym że do czasu wypracowania nowych procedur adopcje do USA zostaną wstrzymane
http://www.newsru.com/crime/24mar2008/usa_ruskidmurd.html
http://www.newsru.com/world/21mar2008/emelyanov.html
http://www.newsru.com/russia/11apr2007/usyn.html
http://www.newsru.com/crime/29may2006/deti_2.html
http://www.newsru.com/russia/18mar2009/dep.html
A dziś w związku z tematem o śpiewającym Putinie ,myślę sobie "zamieszczę informacje o tym" ,ale nie chciało mi się szukać linków więc sięgam do swego postu zamieszczonego na forum michalkiewicza ,w temacie :"tylko w rosyjskiej telewizji " ( temat nie założony przeze mnie )
I co widzę ? z mojego długiego postu zniknęła ta jego część w którym zawierała się wspomniana informacja.Oburzony tą hucpą Basmanow zadał na forum pytanie o przyczynę usunięcia tej informacji.
I kto mógłby się spodziewać że na tym jakże wolnościowego forum,gdzie aż gęsto od postów o żydach rzydach ,rzydom rzydóf ,moje zapytanie wzbudzi takie niezadowolenie ? w ciągu niespełna 5 minut Basmanow został zbanowany a kilkudziesięcio stronicowy temat "Tylko w rosyjskiej telewizji" zniknął.Na pytanie :dlaczego właśnie tę informacje uznano za niebezpieczną ? groźną ? nich każdy odpowie sobie sam .
Nie jest to pierwszy ani jedyny dowód na to, kim de facto jest rebe Michalkiewicz ,dla bystrych a zwłaszcza doświadczonych osób jest to dość oczywiste
Natomiast osoby mniej doświadczone należy uczulić na to że Nie wszystko złoto, co się świeci z góry,. Ani ten śmiały, co się zwierzchnie sroży .Michalkiewicz to stary wyga ,uprawiajacy hazbarskie praktyki od czasów kiedy jeszcze nikt nie słyszał słowa :"hazbara".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7732
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 14 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwięksi żydożercy to żydzi.


Nie wiem czy słyszałeś co powiedział największy żydożerca nazistowski Julius Streicher wchodząc na szafot:
Heil Hitler! ( to pewnie każdy słyszał)
Zapytano sie go o nazwisko, a on odparł:
Znacie je
Będąc na górze zawołał :
Święto Purima 1946 - a teraz do Boga.


Ale zawsze na tym forum możesz wkleić taki temat. Żydożercy go ocenią Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 15 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jedna jaskółka wiosny nie czyni...
Opis: Uważany za Pierwsze Pióro prawicy Stanisław Michalkiewicz jest znanym i cenionym od lat publicystą. Jego felietony cieszą się dużą popularnością w internecie i w prawicowych gazetach. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby Stanisław Michalkiewicz pisał prawdę. Ale tak niestety nie jest."


Uważam , że to każdy powinien sobie wyrobić swoje zdanie.
Proponuję zamieszczanie artykułów broniących Pana Michalkiewicza, oraz wytykających mu błędy.
Jestem pewien , że prawda zwycięży i Pan Michalkiewicz wyjedzie z tego Obronna Ręką
Na początek

Polecamy kapitalny tekst Pana Andrzeja Szuberta...O szkodliwej publicystyce Stanisława Michalkiewicza.Uważany za Pierwsze Pióro prawicy Stanisław Michalkiewicz jest znanym i cenionym od lat publicystą. Jego felietony cieszą się dużą popularnością w internecie i w prawicowych gazetach. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby Stanisław Michalkiewicz pisał prawdę. Ale tak niestety nie jest.

Choć był niedawno taki moment, kiedy wydawało się, iż powoli zaczyna on dostrzegać faktyczny stan rzeczy w naszym polskim baraku Unii. W felietonie "Nawrócenie Jarosława Kaczyńskiego"

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=1698

pan Stanisław pisze m.in:"Aleksander Smolar jest jednym z najbardziej wpływowych w Polsce, a może nawet w Środkowej Europie cadyków. Od roku 1990 jest prezesem Fundacji Batorego, będącej elementem systemu agentur wpływu Jerzego Sorosa i w ogóle – lobby żydowskiego, przy pomocy których, pod pozorem filantropii, penetruje kraje Europy Środkowej. Za stosunkowo niewielkie pieniądze (Instytut Społeczeństwa Otwartego dał (…) na „działania strażnicze”, czyli monitorowanie tubylczych mężyków stanu, żeby skakali z gałęzi na gałąź w nakazanym rytmie i 450 tys. dolarów na program „Masz Głos”), „literaturę dźwiga się w górę, goły poeta dostał kotleta, piszą chłopczyki panegiryki”, a w zamian, oprócz oczywiście wspomnianych panegiryków, żydowskie lobby ma do dyspozycji nie tylko informacje z pierwszej ręki, ale również – stada autorytetów moralnych, wyjące lub cmokające unisono na każde skinienie. Czegóż chcieć więcej?"No właśnie – czegóż chcieć więcej?

Na to postawione przez pana Stanisława pytanie retoryczne dam jednak odpowiedź – po prostu należy chcieć całej prawdy, a nie tylko drobnego jej okruszka. I należy też chcieć pozostania przy pisaniu prawdy, a nie powrotu do pisania przez pana Stanisława do jego dotychczasowej politycznej scjence fikction. Bo to, o czym pisze pan Stanisław to zwykła polityczna fantazja – b. mało "scjence", prawie sama "fiction". Wprawdzie pisana jest ta fikcja pięknym stylem, ale może właśnie dlatego tym bardziej jest ona szkodliwa.

Felietony Stanisława Michalkiewicza fałszują faktyczny stan naszego baraku. Kompletnie przemilcza on zbrodniczy charakter zażydzonych władz USA i NATO. Przemilcza on fakt sprawowania przez żydostwo całkowitej kontroli nad polskim barakiem. Przemilcza on fakt, że wszystkie partie "parlamentarne" na czele z POPiSem i SLD to żydowsko-amerykańsko-unijna agentura. Nie istnieje u nas licząca się agentura rosyjskiej razwiedki i zimnego czekisty Putina, jak wmawia to czytaczom pan Stanisław. Niedobitki jej istnieją wprawdzie, ale są zaciekle przez rządzącą agenturę żydowską tropione i zwalczane. Tak, jak w czasach PRL tropiono i zwalczano agenturę USA.

Przy wzmiance o fundacji "filantropa" Sorosa zapomniał pan Stanisław dodać, że do najbardziej gorliwach sorosowców, "mężyków stanu" skaczących "z gałęzi na gałąź w nakazanym rytmie" należą politycy PiS z Jarosławem (a wcześniej i z jego bliźniakiem, jarmułkowcem Lechem) na czele. Miałem nadzieję, że w jednym z kolejnym felietonów opisze pan Stanisław spotkania u "filantropa" Sorosa, w których to liderzy PiS, PO i SLD debatowali o "naprawie Rzeczypospolitej" (a co z tych debat wyszło – widzimy gołym okiem). Liczyłem też, że napisze on coś o ujawnionej u Sorosa przez Kaczyńskiego obawie dojścia do głosu "wykluczonych", co tak spędzało Kaczyńskim sen z powiek.

http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2467

O spotkaniach u Sorosa pisała nawet gadzinówka – nie było to tajemnicą. A pan Stanisław to przemilczał.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,2552682.html

Pozostaje pytaniem – czego patrioci z PiS szukali u żydowskiego "filantropa" Sorosa, który zgodnie z opinią pana Stanisława "penetruje kraje Europy Środkowej".Miałem zresztą nadzieję, że po "filantropie" Sorosie przyjdzie kolej w felietonach pana Stanisława także na Rothschildów i Rockefellerów i ich Bilderbergów i Komisję Trójstronną. A także, że uchyli pan Stanisław przed jego czytaczami rąbka tajemnicy o 11/9, czy o planach PNAC zdobycia absolutnej dominacji nad światem.

http://pl.wikipedia.org/wiki/PNAC

Miałem nadzieję, że pan Stanisław napisze wreszcie (i nazwie to "po imieniu") o hańbiącej polskie wojsko pomocy w brudnej okupacji Afganistanu, do której doszło pod absurdalnym pretekstem "wojny z terrorem". Jest to absurd sytuacyjny, gdyż rzeczywistym terrorystą jest rządząca w USA klika żydowskich syjonistów i ich agentów.

Miałem też nadzieję, że pan Stanisław napomknie choć słówkiem o realizowanych na naszych oczach planach narzucenia światu przez żydowskich ideologów rządu światowego (NWO). A także, że napomknie o ich zbrodniczych działaniach depopulacyjnych (chemtreils, GMO, Codex Alimentarius, szkodliwe szczypionki itp.).A tu nic z tego. Po jednej "jaskółce" (wywołanie do tablicy Sorosa i Smolara) pan Stanisław powrócił ze wzmożoną energią do przekonywania czytaczy o zagrożeniu płynącym dla nas ze strony rosyjskiej razwiedki, zimnego czekisty Putina i jego wszechmocnej i wszechobecnej agentury (w postaci WSI).Nie wiem tylko, gdzie ta putinowska agentura niby się ukrywa. Bo ja jej wpływów nawet przez mikroskop nie jestem w stanie zauważyć. Artykułów antyrosyjskich i antyputinowskich w prasie co nie miara. Nawet niby kiszczakowsko-michnikowska gadzinówka jest znacznie bardziej proamerykańska, proizraelska i prounijna, niż prorosyjska. Putina i Rosję GW okresowo krytykuje. Zwłaszcza lubi atakować ona Putina o łamanie praw ludzkich i obywatelskich, często w w aspekcie uwięzionego żydowskiego oligarchy Chodorkowskiego. Ale już łamanie tych samych praw ludzkich i obywatelskich w Guantanamo i w tajnych więzieniach CIA dziwnie gadzinówce nie przeszkadza. Co zapewne spowodowane jest tym, że w tych ostatnich siedzą goje, a więc zgodnie z Talmudem nie-ludzie.Gdyby Rosja dysponowała u nas rzeczywiście wpływową agenturą, Polska nie byłaby ani w NATO, ani w Unii. Gdyby tak wpływowa (jak to pisze pan Stanisław) była u nas rosyjska razwiedka, Polska nie zabiegałaby o elementy antyrosyjskiej tarczy (odwołanej ostatecznie przez USA, ale nie za sprawą razwiedki). Nie stacjonowałaby u nas amerykańska jednostka wojskowa (a rosyjska), a samoloty wojskowe kupowalibyśmy u Putina, a nie sprowadzali złom z USA (który podczas przelotu do Polski musiał po drodze awaryjnie lądować). Polityka zagraniczna byłaby zdecydowanie prorosyjska a nie proamerykańsko-prożydowsko-prounijna. W czasie prowokacji gruzińskiej (2008) władze, wojsko i media stanęłyby po stronie Rosji ( a nie przeciwko niej). O Katyń winiono by (zgodnie z faktami) gruzińsko-żydowską mafię rządzącą wówczas w ZSRR, a nie Rosjan. Mielibyśmy w niedalekiej przeszłości w Polsce tajne więzienia FSB, a nie tajne więzienia CIA. A przetarg na 670 spółek będących własnością skarbu państwa ogłosiłby minister Rostowski nie w zachodniej prasie, a w rosyjskiej. Gaz łupkowy przypadłby Rosji a nie Amerykanom. Podobne przykłady można by mnożyć jeszcze długo.Prawda jest taka, że w Magdalence i przy okrągłym stole Żydzi z obu stron barykady dogadali się i wspólnymi siłami, solidarnie oddali Polskę w łapska zbrodniczej USA, NATO i zażydzonej Unii. Jeśli toczy się pomiędzy nimi walka, to tylko o to – kto z ramienia ich nowego suwerena będzie lokalnym nadzorcą i wykonawcą jego poleceń. W realizacji antypolskiej, proamerykańskiej, proizraelskiej i prounijnej polityki, pomiędzy PO, PiS, a SLD nie ma absolutnie żadnych różnic. Wszystkie te partie były za wstąpienim Polski do NATO i do Unii (nawet rzekomo potężna i wpływowa rosyjska razwiedka temu nie przeszkodziła). Wszystkie one popierały bandycką okupację najpierw Iraku, obecnie Afganistanu (a wcześniej, choć pod innymi szyldami – bombardowanie Serbii). Nadmienić tutaj należy, że szczególną gorliwością w przerabianiu Polski w wasala zażydzonego Waszyngtonu wyróżniali się Kaczyńscy. Ale i PO sroce spod ogona nie wypadła. Niedawno chodziły słuchy, że planują oni (Tusk i Komorowski) pomoc Izraelowi w szykowanej przez Izrael agresji na Iran. A także, że w sprawach odszkodowań dla żydowskich roszczeniowców z przedsiębiorstwa holokaust PO planuje wypłacenie szantażystom i oszustom 65 miliardów dolców, czym przelicytowała PO nawet PiS (w ustawie zgłoszonej przez PiS w sejmie była mowa o 1/5 tej sumy). Gdyby PO była rosyjską agenturą, to prawo eksploatacji (za bezcen) gazu łupkowego dostałby od Tuska Putin i Gazprom a nie Amerykanie.

Nawet dziwna ustępliwość PO wobec Rosjan w sprawie katastrofy Smoleńskiej ma proste wytłumaczenie. Znane zresztą panu Stanisławowi. Przecież to on sam podkreśla, że polscy mężykowie stanu nie mają uprawnień do prowadzenia samodzielnej polityki. A jedynie wypełniają oni rozkazy płynące od starszych i mądrzejszych. Dlaczego Waszyngton w sprawie Smoleńska daje swojej agenturze z PO akurat takie rozkazy – nie wiemy. Choć możemy się tego domyślać. USA nie jest pewna, czy Rosja nie ma w rękawie silnego atutu w sprawie Smoleńska, choć prowokacja była zorganizowana tak, aby wszystko wskazywało na Rosję. Należy więc Rosjan zostawić samych z podrzuconym im "śmierdzącym szczurem". Wtedy zacieranie celowo pozostawionych przez obcą agenturę śladów zamachu rzuci podejrzenie na samą Rosję, a nie na "polską" prokuraturę. Media sterowane agenturalnie przez żydostwo (a nie razwiedkę) już to wykorzystują. Telewizornia, gazety, a zwłaszcza internet aż huczą od podejrzeń i oskarżeń pod adresem Rosjan.

CIA-kiści mogą być dumni. Odwalili kawał porządnej roboty.

http://judeopolonia.wordpress.com/2010/0.....j-szubert/

Jeszcze kilka uwag o domniemanej rosyjskiej agentce – PO.

Współzałożyciel PO, Olechowski, w przeszłości agent SB, obecnie jest nieomal etatowym bilderbergowcem (a więc agentem Rockefellera). Drugi współzałożyciel PO, były SB-ek Czempiński, odznaczony został za zasługi dla USA i CIA orderem CIA przez zbrodniarza Busha. A w rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej obok Olechowskiego znajdujemy PO-wca Palikota (a nawet "komucha" Belkę). Jeśli więc założyciele PO są agentami Rockefellera lub ludźmi zasłużonymi dla CIA, to jak PO może być rosyjską agenturą?

Pocieszny i inscenizowany jest antykomunizm Kaczyńskich i PiS. W sprawach dla USA i żydostwa priorytetowych Kaczyńscy szli z "komuchami" zawsze ręka w rękę. Czy to szło o NATO, czy o Unię, różnicy pomiędzy Stolzmanem a Kalksteinami nie było. Albo… Kwaśniewski-Stolzman przepraszał w Jedwabnem Żydów za tę "polską" zbrodnię. Mógł to robić w ciemno, bo Kaczyński-Kalkstein wstrzymał ekshumację mogącą żydowską wersję Jedwabnego podważyć. Albo też… Amerykańska, wymierzona przeciwko Rosji, prowokacja o nazwie pomarańczowa rewolucja na Ukrainie miała miejsce pod koniec prezydentury "komucha" Stolzmana. Pełniący obowiązki Polaka Stolzman udzielił bezgranicznego poparcia Juszczence stając się jego adwokatem i promotorem w Unii. Tę działalność "komucha" Kwaśniewskiego ślepo kontynuował "antykomuch" Kalkstein.

Co do komuchowości tzw. postkomuny można nadmienić jedynie tyle, że do Unii weszliśmy w czasie prezydentury "komucha" Kwaśniewskiego, za czym on i cała postkomuna gardłowały na wyścigi z antykomuchami. Komuchy spotykają się u żydowskiego filantropa Sorosa z antykomuchami i spiskują razem przeciwko "wykluczonym". A sam Kwaśniewski/Stolzman na wykłady i odczyty jeździ do USA a nie do Rosji. Gdzie więc zainstalowana jest ta wszechwładna rosyjska razwiedka?

Dziwne jest też, że w sprawie ingresu abp. Wielgusa interweniował Kaczyński u samego papieża. Gdy natomiast ogłoszono kandydaturę nowego prymasa, abp. Kowalczyka, jego agenturalna przeszłość Kalksteinom nie przeszkadzała. Zresztą, agenturalna przeszłość nie przeszkodziła Buzkowi czy Belce w karierach w Unii czy w MFW. Wygląda na to, że służąca nowym panom przewerbowana była PRL-owska agentura, służąca obecnie Zachodowi, nie cierpi na żadne szykany. Problemy mają jedynie ci, co się nie dali przewerbować. Tych "wycięto" i to już dawno. Ważną wskazówką jest tutaj cytat z rozkazu nr 107/OV szefa KGB Władimira Kriuczkowa przytoczony przez dra. Rafała Brzeskiego:"…Władimir Kriuczkow, który w 1988 roku awansował na przewodniczącego KGB, bezradnie przyznał w rozkazie nr 107/OV [1990 r – przyp. AS], że na Zachodzie rezydentury „mają bardzo ograniczony dostęp do środków masowego przekazu”…"

http://socjocybernetyka.wordpress.com/20.....otnote3sym

Na Zachodzie… Polska najpóźniej od czerwca 1989 była dla Rosjan "Zachodem". Wycinanie sowieckiej, a później rosyjskiej agentury, ograniczanie wpływu razwiedki, miało miejsce u nas już od momentu tzw. "transformacji". Dzisiaj Rosja dysponuje u nas jedynie szczątkową i pozbawioną wpływu agenturą. Jakiekolwiek głośniejsze wypowiadanie się przez kogokolwiek pozytywne o Rosji natychmiast naraża taką osobę o posądzenie jej o pełnienie roli rosyjskiego agenta. Natomiast dużo mocniej wiernopoddańcze wypowiedzi o USA, Izraelu czy Unii takich podejrzeń nie wywołują. Stały sią normalnością.

Zresztą, niemile widziani przez żydostwo we władzach u nas są dzisiaj nawet ci, którzy nie byli w przeszłości nigdzie agentami, ale obecnie nie dają się zwerbować CIA, Mossadowi i ich przyległościom (BND itp). Tylko bowiem wierna służba (a taką gwarantuje agenturalna współpraca z okupującym Polskę żydostwem) daje takim osobom gwarancję protekcji ze strony żydowskiego suwerena naszego baraku, a to z kolei jest gwarancją szybkich karier i awansów.Aż dziw bierze, że tak oczywistych spraw pan Stanisław Michalkiewicz nie dostrzega.

===========================
Nu i dalej dodawajmy
Plusy i Minusy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
Aż dziw bierze, że tak oczywistych spraw pan Stanisław Michalkiewicz nie dostrzega.
Oczywistych dla kogo?
Tematy wyżej poruszane są tak szerokie, że nigdy nie pomyślałbym aby mogły sie znaleźć w jednym akapicie czy nawet felietonie. Michalkiewicz często porusza tzw. "razwiedkę", czyli wywiad rosyjski, jednakże ma namyśli wtedy, co sam tłumaczył wywiady różnych państw niemiecki, amerykański, francuski, brytyjski i izraelski też. Raz słyszałem jak wspominał o szweckim i czeskim, które to państwa jako blisko leżące też mają swoje delegatury choć zapewne o mniejszej sile rażenia. Sam mówił, że państwa się w ten sposób penetrują. Jestem bardzo daleki od szukania poglądów u ludzi które są 100% prawdziwe czy dokładne. Tak panie JerzyS nigdy nie będzie. Michalkiewicz tak jak pan i ja możemy się czasem mylić lub nie o wszystkim napisać czy powiedzieć. Zastanawia mnie skąd ta pewność co by było gdyby centrala w Moskwie miała jakąkolwiek agenturę to nie bylibyśmy w nato a mielibyśmy wojska rosyjskie? A że ich nie ma to pewność że razwiedki również nie ma? A umowa Pawlaka zakwestionowana przez Niemcy to co niby było, na krzywy ryj dana? W poście JerzyS maluje się wizja niczym spisana podczas picia wódki z Putinem, który to żali się co by było gdyby. Pytanie powinno być co jest i jakie wnioski z tego wyciągnąć. Uważam, że Michalkiewicz komentuje bardzo trafnie zdarzenia na scenie politycznej międzynarodowej mądrze oddzielając to co istotne od tego co błache. A że nie pisze kto chce rządzić światem, niczego mu nie umniejsza. Po prostu koncentruje się polskim podwórku, na podstawie wiadomości które każdy może sprawdzić, i trafnie je wnioskuje jak rasowy publicysta. Wymaganie od niego aby sięgał po takie wynalazki jak PNAC kiedy nie wiadomo jakie będą jego efekty byłoby dopiero prawdziwym s-f z ogromną przewagą fikcji.
U Michalkiewicza podobają mi się jego wycieczki historyczne pokazujące, że wiele spraw nie jest takich niesamowitych na jakie wyglądają tylko stare dawno temu wymyślone zagrania, takie stare w nowym wydaniu. Ciekawe są zwłaszcza analogie UE do starego poczciwego ZSRR. Historia kołem się toczy, i jak to Michalkiewicz mawia jej "mądrość etapu".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drake
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...mam nadzieję, że myślący czytelnicy tego forum nie dadzą się zbałamucić w/w wywodom ... Michalkiewicz to jeden z "ostatnich" rodaków, którzy "mają jaja" i oby nie podzielił losu ś.p. Ratajczaka ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to jeden z ostatnich rodaków którzy mają jaja?
wypraszam sobie Smile

i co miałby ktoś go zamordować?
a za co niby?
chyba nie za światopogląd, bo to by było bez sensu. mordowanie za światopogląd wzmacnia sam światopogląd - to odwieczne prawo natury które rząd światowy na pewno zna.
no, chyba że na jego życie nie czyha rząd światowy, a jedynie najbliżsi współpracownicy? to też się zdarza.
tak że raczej większa szansa, że zamordują go współpracownicy niż żydowski rząd światowy. moim zdaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drake napisał:
oby nie podzielił losu ś.p. Ratajczaka ...

O to zapewne nie trzeba się zamartwiać.Pan Michalkiewicz nalezy do tej kategorii ludzi którzy posiadają rzadką umiejętność godzenia swych zawsze niezależnych poglądów z wymogami jakie stawia epoka.Każda epoka.Ratajczak tej umiejętności nie posiadał i dlatego jest śp.
To że tak umiarkowanie zdolny felietonista jak Michalkiewicz może uchodzić za gwiazdę publicystyki ,to tylko dowód na intelektualne ubóstwo Polaków.
Każdy kto ma na ten temat jakieś watpliwości, niech sięgnie do publicystów których warsztat jeszcze w 90-tych latach XX w na wydziałach dziennikarstwa uchodziły za klasykę.Ja mam nadzieję że prosty forumowicz wie co to warsztat i broń boże nie myli go z obszarem poglądów publicysty.
A warsztat Michalkiewicza jest kiepski.Bez końca powtarzane frazy (zimny czekista putin,starsi i mądrzejsi,nasza złota pani Aniela i inne ) są jak zgrzyt widelcem po talerzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro
Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3282
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:22, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dosyć dziwne, o czym pisze założyciel tematu,
bo Michalkiewicz dosyć krytykuje Rosjan,
Pytanie dlaczego miałby się bać tej rosyjskiej afery?
Całkowicie możliwe, że jest umoczony w jakieś ciemne układy.
Nie wierzę, że ktokolwiek, kto należy do partii politycznej dłużej niż 10 lat, ma czyste sumienie.

Pewnie obydwaj z Korwinem są podstawionym "ogniskiem zapalnym".
Każda rewolucja i przewrót wzięły się od takich właśnie ognisk zapalnych. Pamiętamy Hitlera w knajpach w Bawarii, czy Jakuba Szelę, którzy potrafili poderwać do działania w krótkim czasie dużą grupę ludzi.

Dziś politycy są mądrzejsi i robią takie właśnie sztuczne wabiki, niekoniecznie internetowe - mogą to być nawet partie polityczne. Jedne wabią tych którzy nie lubią żydów, inne tych, którzy nie lubią polityków i skupiają tam ten ruch mając nad nim kontrolę.

Jeżeli w kraju coś gruchnie, to najbardziej zainteresowani będą wiedzieć pierwsi. Nie bez powodu wystawiany był np. jakiś czas temu tak zwany Bubel na prezydenta Polski. Chodziło tylko o zorientowanie się ilu polaków ma antyżydowskie nastawienie. Fakt, taki gość musi odstawić od czasu do czasu jakąś szopkę i pogonić np żyda na teledysku.
Podobnie może robić Michalkiewicz i Mikke. Chociaż bardziej przypuszczam, że w tym przypadku boi się afery lub rozprawy sądowej, bo takie opcje też wchodzą w grę.

Komuniści zaraz po wojnie, wyłapali w taki właśnie sposób wszystkich akowców i nieprzychylnych nowej władzy. Sami zawiązali organizacje antykomunistyczne i mieli wszystkich w garści.
Możliwe, że Rosjanie mają takie właśnie organizacje w Polsce.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba
Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AHTUUblrAH nie wystarcza wam że wszyscy pożyteczni idioci są już po waszej koszernej stronie?? Daruj se, nikogo takimi tekstami nie przekonasz.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A możnaby dać głowę że jest akurat zupełnie odwrotnie ,że wszyscy pożyteczni idioci nie tylko czytają i słuchają Michalkiewicz, ale mają go za guru "niezależnego dziennikarstwa " .Że co ? że niby Michalkiewicz tyka i żydowską tematykę ? że posługuje się neologizmami w rodzaju "głos cadyka","starsi i mądrzejsi" ?
że ostro krytykuje niepiękną rzeczywistość ?Wszystko to są proste ,żeby nie powiedzieć ,prymitywne chwyty obliczone na iloraz inteligencji jego słuchaczy (czytelników ). Kim oni są ? w zdecydowanej większości to bywalcy parafialnych salek na przedmieściach amerykańskich miast i czytelnicy niszowych pisemek.
Bowiem tylko oni, z powodu wiadomych ograniczeń ,nie są w stanie dostrzec tego co z publicystyki Michalkiewicza wyziera jak dupa zza krzaka.
Pozwoli @jabba że zapytam go czerwonym kapturkiem :a dlaczego ten Michalkiewicz tak nie lubi Europy ? dlaczego Michalkiewicz ma taki sentyment do wierszoklety Szpotańskiego ? skąd michalkiewiczowa zażyłość z Antonim Zambrowskim ? a właściwie to kim byli rodzice Michalkiewicza bardzo ciekawi mnie dlaczego (jak większość żydów z tego rocznika ) urodził się w Lublinie ?
czy @jabba potrafi zgasić mój jaskółczy niepokój wywołany tymi niewiadomymi.?Jeśli tak to bardzo proszę ,nie wykluczam że to zmieni moją opinię na temat Michalkiewicza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba
Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AHTUUblrAH napisał:

czy @jabba potrafi zgasić mój jaskółczy niepokój wywołany tymi niewiadomymi.?J

nawet nie zamierzam nic gasić. Po naukach jakie dał mi góral nie dyskutuje z żydkami. Pobieżna analiza twoich tematów, mało ich jest więc sprawa jest prosta. Świadczy że uprawiasz deko łagodniejszą i bardziej zakamuflowaną wersję "hasbary" czy jak się ten wasz wynalazek nazywa. Po prostu przyjąłeś metodę ośmieszania i deprecjonowania ludzi którzy pokazują żydkom skąd im nogi wyrastają, natomiast promujesz organizacje i ludzi którzy "walczą z ksenofobią i antysemityzmem" Ot taka łagodna hasbara.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:

nawet nie zamierzam nic gasić.

nie należy tak łatwo się poddawać ,no ale ostatecznie to nie moja sprawa.W przeciwieństwie do @jabba ,ja zawsze potrafię bronić postawionej tezy,używając do tego najskuteczniejszej metody - prawdy.
Czegoś nie spodobał mi się twój baner @jabba .Obok skłonności do rzucania nieuzasadnionych oskarżeń, forma i treść baneru charakterystyczna jest dla ; czy to etnicznych czy to mentalnych, żydłaków .Co bez wiekszej fatygi udowodnię ci ale w ramach odrębnego tematu.Ten poświęcony jest Michalkiewiczowi na temat którego mam taką a nie inną opinię ,a swą tezę uzasadniam tak jak uzasadniam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AHTUUblrAH napisał:
mentalnych, żydłaków .Co bez wiekszej fatygi udowodnię ci ale w ramach odrębnego tematu.Ten poświęcony jest Michalkiewiczowi na temat którego mam taką a nie inną opinię ,a swą tezę uzasadniam tak jak uzasadniam.


Wszystkim , a szczególnie wspaniałemu felietoniście Panu Stanisławowi Michalkiewiczowi w celu zmiany przez nich zdania polecam:

http://polmap.republika.pl/polska1.htm

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Jurek/Moje%20dokumenty/@WWW/OBCE/european_y-dna_haplogroups.shtml

I Jedwabny Szlak

viewtopic.php?t=14468

Gdyby nie postawa prezydenta Polski w 2008 roku, USA straciłaby całą Gruzję.
Polska straciła już dawno swoja niepodległość
Płyniemy na statku kóry UE się nazywa i też już mocno nabiera wody

http://polmap.republika.pl/polska1.htm

http://www.eupedia.com/europe/european_y-dna_haplogroups.shtmlCzy nam sie to podoba czy nie Europa będzie musiała stawić czoła Chinom.
Pozostaje pytanie, czy przypadkiem Gruzja nie zostanie przez USA sprzedana Chinom
i będzie dla nas wtedy przeszkodą.
W dniu 2010-12-16 pisze:
Skrytobójcze wymordowanie całej rodziny Kennedych pokazuje,
za morderstwa polityczne nie sa wyłączną domena Sowietów.


http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20101216&typ=po&id=po01.txt

Gdyby nie postawa prezydenta Polski w 2008 roku, Rosja zajęłaby całą Gruzję. To Lech Kaczyński wstrzymał ofensywę Moskwy

Miliony rubli na operację przykrywania dowodów

Z prof. Andriejem Iłłarionowem, byłym doradcą prezydenta Rosji Władimira Putina, pracownikiem waszyngtońskiego Instytutu Katona, rozmawia Piotr Falkowski
Znamy przypadki wielu tajemniczych zgonów w samej Rosji...
......

Gdyby nie postawa prezydenta Polski w 2008 roku, USA straciłaby całą Gruzję.
Polska straciła już dawno swoja niepodległość
Płyniemy teraz na statku który UE się nazywa i też już mocno nabiera wody.
Połączenie się całej Europy wraz z Ukraina, Białorusia Rosją to dużo bliższa perspektywa niż nam się wydaje.
Czy zdązymy, zanim Chiny stworzą dla nas zagrożenie.
Zanim Chiny oskrzydlą nas od strony Indii Iranu itp.

===========================
A ja dziś za linkowałem, też raz
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/za-dzies.....omosc.html
"Za dziesięć lat Rosja i Ukraina będą jednym państwem"
dzisiaj, 00:04

Za dziesięć lat Rosja i Ukraina będą jednym państwem - oświadczył znany rosyjski reżyser Nikita Michałkow, rozmawiając z czytelnikami gazety "Komsomolskaja Prawda w Ukrainie".

- Myślę, że będzie to jeden kraj. Jesteśmy ludźmi jednej krwi, jednej linii, jednej subtelności i uporu - oświadczył podczas czatu internetowego.

- Kiedy tu przyjeżdżam (na Ukrainę) i w paszporcie wstawiają mi graniczną pieczątkę, to mnie to nie obchodzi. To nie może zmienić mego nastawienia do tych ludzi i do tej porażająco pięknej krainy - powiedział w rozmowie z czytelnikami.

Michałkow, syn autora słów hymnu ZSRR, oraz reżyser filmu "Spaleni słońcem"
znany jest jako przyjaciel obecnego premiera Rosji
i byłego prezydenta tego państwa, Władimira Putina.

======================================
Są rzeczy nieuchronne.
Tak jak rodziny łączyły się w plemiona, plemiona w księstwa itp tak cała Europa musi się połączyć. To tylko kwestia czasu.
Najbliższego czasu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drake
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 16 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do dzieła AHTUUblrAH !!! Załóż blog i pokaż co potrafisz !!! Wtedy porównamy czyś godzien klasy Michalkiewicza i Korwina.... a na razie to Oni są odtrutką na wszechogarniający nas fałsz ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 17 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drake napisał:
Do dzieła AHTUUblrAH !!! Załóż blog i pokaż co potrafisz !!! Wtedy porównamy czyś godzien klasy Michalkiewicza i Korwina.... a na razie to Oni są odtrutką na wszechogarniający nas fałsz ...


Anton Iwanowicz Denikin, ros. Антон Иванович Деникин (ur. 16 grudnia 1872, Szpetal Dolny, dziś dzielnica Włocławka, zm. 8 sierpnia 1947 w Ann Arbor) – rosyjski oficer, generał Armii Imperium Rosyjskiego, dowódca Armii Ochotniczej, jeden z kilku dowódców antykomunistycznej "białej" armii Rosji. Admirał Aleksandr Kołczak przed śmiercią przekazał pełnomocnictwa najwyższej władzy w Rosji Antonowi Denikinowi. Po dymisji na ręce Piotra Wrangla na emigracji.

Był jedynym dzieckiem emerytowanego majora armii carskiej, Iwana Efimowicza Denikina, byłego chłopa pańszczyźnianego z okolic Saratowa oddanego przez dziedzica w rekruty i polskiej szwaczki Elżbiety Wrzesińskiej. Rodzina żyła skromnie z niewielkiej emerytury ojca, który zmarł w 1885 roku. Wówczas młody Anton zaczął zarabiać udzielaniem korepetycji bogatszym i lepiej sytuowanym kolegom. Po maturze w 1890 roku wstąpił do Kijowskiej Szkoły Junkrów (Киевское пехотное инженерное юнкерское училище). Ukończył Akademię Sztabu Generalnego (1899), brał udział w wojnie rosyjsko-japońskiej (1904–1905), w której okazał się utalentowanym dowódcą. Odnosił także sukcesy podczas I wojny światowej. W kwietniu-maju 1917 naczelnik sztabu głównodowodzącego; od maja 1917 - głównodowodzący Zachodnim Frontem. Za wsparcie akcji generała Korniłowa został internowany w Bychowie przez Rząd Tymczasowy.

Po przewrocie bolszewickim w listopadzie 1917 uwolniony przez polskich żołnierzy I Korpusu, stanowiących straż twierdzy i zaopatrzony w fałszywe dokumenty na nazwisko polskiego oficera. Po udanej ucieczce nad Don w listopadzie 1917 był jednym z organizatorów Armii Ochotniczej, a po śmierci Korniłowa został jej wodzem naczelnym (od marca 1918). W 1919 stanął na czele Sił Zbrojnych Południa Rosji i latem zajął Donbas i całą centralną Ukrainę. We wrześniu 1919 rozpoczął ofensywę na Moskwę, która po zdobyciu Orła (trzysta osiemdziesiąt kilometrów od Moskwy) po kontrofensywie Armii Czerwonej ostatecznie zakończyła się odwrotem na całym froncie i klęską. Oddziały Armii Ochotniczej musiały opuścić całą Ukrainę, utrzymując się jedynie na Krymie.

W kwietniu 1920 Denikin zrzekł się dowództwa na rzecz Piotra Wrangla i wyemigrował na Zachód (Wielka Brytania, Belgia, Węgry, Francja, od 1945 USA). Na emigracji opublikował wspomnienia, w których twierdził, iż bolszewicy utrzymali się przy władzy dzięki Piłsudskiemu, który nie chciał współpracować z Rosją "białych". Faktycznie tak było, bowiem warunki proponowane Polakom były niemożliwe do przyjęcia.
( Nikt nigdy tego nie udowodnił , że warunki były niemożliwe do przyjęcia - przyp. mój)

Z przekonań politycznych - umiarkowany monarchista, zwolennik "jednej i niepodzielnej Rosji"- jak mówiono "od Kalisza do Władywostoku", co uniemożliwiło mu współpracę z innymi siłami antybolszewickimi (m.in. z nowo powstałą Polską), i było jedną z głównych przyczyn klęski. W czasie II wojny światowej przeciwnik kolaboracji z Niemcami.

Odznaczony Orderem św.Jerzego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 17 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oto typowy ,żeby nie powiedzieć klasyczny ;przykład tego jak niezależny felietonista S.Michalkiewicz manipuluje publiką .
poniższy cytat pochodzi z tej wypowiedzi http://www.youtube.com/watch?v=0N9HWKLq_Z4 i jest o tyle ważny że na jego logice zbudowana jest cała teza a nawet teoria
Cytat:
Była to operacja rosyjskiej polityki historycznej ,nosząca w tym kontekście znamiona intrygi ,dlatego że premier W.Putin wykorzystał powszechnie znany antagonizm między prezydentem Kaczyńskim a premierem Tuskiem.Wykorzystał bo doskonale wiedział że na 10 IV zaplanowane są polskie państwowe uroczystości .(..)
Uroczystość się odbyła i natychmiast odezwały się nozyce w postaci Adama Michnika który nie pozwolił nikomu się przelicytować i natychmiast zażądał aby wyrazić wdzięczność Rosji .....

Michalkiewicz już nawet nie manipuluje ,po prostu łzę jak siwa kobyła Laughing
Słuchajta głupie prole :Michalkiewicz doskonale wie dlaczego Putni nie mógł przyjechać 10 IV do Katynia i skąd pośpiech Michnika.
Putin nie mógł przyjechac do Katynia bo nawet on obawiał się rozwścieczyć i tak już wściekłych Rosjan.
Krzewiona przez Michalkiewicza wiara w omnipotencję Putina jest błędna ;no powiedzmy że poprzez partie "Jedna Rosja" ma jakies tam wpływy w Dumie i może zatrzymać ciagle napływające wnioski o powołanie parlamentarnej komisji w "katyńskiej sprawie".No powiedzmy, że wykorzystując urok osobisty może spowodować że prokuratura zawnioskuje delegalazacje upierdliwców którym zachciało sie wznawiania procesu katyńskiego.Ale więcej już nic nie może .
Nie to żeby nie chciał - po prostu nie może . Co Putin poradzi na to że dowody w katyńskiej sprawie są jakie są i lepiej żeby nigdy,pod żadnym pozorem, nie trafiły do sądu.
Może co najwyżej wpłynąć na spowolnienie ( lub nie daj bóg -przyspieszenie) pewnych procedur.A Michnikowa inicjatywa była błagalnym sygnałem żeby jednak procedury spowolnić,Stanowczo spowolnić.W przeciwnym wypadku katyński mit i jednocześnie fundament III RP legnie w gruzach.Rozpęknie się jak mydlana bańka.
I o tym wszystkim doskonale wie i Michalkiewicz i Michnik i ja i kilkadziesiąt milionów Rosjan .
Po za tym ścisłym kręgiem nikt nie posiada takiej wiedzy; albowiem pochodzi ona aż z lektury codziennej prasy ,aż z obserwacji parlamentarnych zdarzeń,aż z internetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drake
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 17 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AHTUUblrAH napisał:
A oto typowy ,żeby nie powiedzieć klasyczny ;przykład tego jak niezależny felietonista S.Michalkiewicz manipuluje publiką .
poniższy cytat pochodzi z tej wypowiedzi http://www.youtube.com/watch?v=0N9HWKLq_Z4 i jest o tyle ważny że na jego logice zbudowana jest cała teza a nawet teoria
Cytat:
Była to operacja rosyjskiej polityki historycznej ,nosząca w tym kontekście znamiona intrygi ,dlatego że premier W.Putin wykorzystał powszechnie znany antagonizm między prezydentem Kaczyńskim a premierem Tuskiem.Wykorzystał bo doskonale wiedział że na 10 IV zaplanowane są polskie państwowe uroczystości .(..)
Uroczystość się odbyła i natychmiast odezwały się nozyce w postaci Adama Michnika który nie pozwolił nikomu się przelicytować i natychmiast zażądał aby wyrazić wdzięczność Rosji .....

Michalkiewicz już nawet nie manipuluje ,po prostu łzę jak siwa kobyła Laughing
Słuchajta głupie prole :Michalkiewicz doskonale wie dlaczego Putni nie mógł przyjechać 10 IV do Katynia i skąd pośpiech Michnika.
Putin nie mógł przyjechac do Katynia bo nawet on obawiał się rozwścieczyć i tak już wściekłych Rosjan.
Krzewiona przez Michalkiewicza wiara w omnipotencję Putina jest błędna ;no powiedzmy że poprzez partie "Jedna Rosja" ma jakies tam wpływy w Dumie i może zatrzymać ciagle napływające wnioski o powołanie parlamentarnej komisji w "katyńskiej sprawie".No powiedzmy, że wykorzystując urok osobisty może spowodować że prokuratura zawnioskuje delegalazacje upierdliwców którym zachciało sie wznawiania procesu katyńskiego.Ale więcej już nic nie może .
Nie to żeby nie chciał - po prostu nie może . Co Putin poradzi na to że dowody w katyńskiej sprawie są jakie są i lepiej żeby nigdy,pod żadnym pozorem, nie trafiły do sądu.
Może co najwyżej wpłynąć na spowolnienie ( lub nie daj bóg -przyspieszenie) pewnych procedur.A Michnikowa inicjatywa była błagalnym sygnałem żeby jednak procedury spowolnić,Stanowczo spowolnić.W przeciwnym wypadku katyński mit i jednocześnie fundament III RP legnie w gruzach.Rozpęknie się jak mydlana bańka.
I o tym wszystkim doskonale wie i Michalkiewicz i Michnik i ja i kilkadziesiąt milionów Rosjan .
Po za tym ścisłym kręgiem nikt nie posiada takiej wiedzy; albowiem pochodzi ona aż z lektury codziennej prasy ,aż z obserwacji parlamentarnych zdarzeń,aż z internetu.


dziekuję ci za ten wpis po stokroć !!! ... ponieważ właśnie popełniłeś "samobójstwo prowokatora" (he he teraz musisz zmienić przynajmniej nick żeby dalej uprawiać swoją hasbarę) .... otóż nawet tzw pożyteczni idioci zabiją cię śmiechem Smile))) ... nawet szkoda komentować twoje dywagacje, ponieważ są bezdennie naiwne i głupie !!! ... jedynym komentarzem może być stwierdzenie. że "PUTIN WRAZ ZE SWOIM ZAPLECZEM VIDE SŁUŻBY MOŻE WSZYSTKO !!! I TO CO NAJMNIEJ OD 8 LAT !!! ... trzeba być totalnym ignorantem lub początkującym aktywistą hasbary żeby pisać takie głupoty ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 17 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalkiewicz mówi o 1. Niekorzystnym uczestnictwie Polski w UE i o Unii Europejskiej jako sposobie wyrównywania rachunków przez Niemcy 2. niekorzystnych stosunkach amerykańsko-polskich 3. o zaborczych działaniach niemieckich kierowników politycznych UE z którymi mamy nierozwiązane spory terytorialne 4. wszelkiej maści wpływach "razwiedki" (amerykańskiej, rosyjskiej, niemieckiej, izraelskiej itd.) 5. o podstawowym układzie politycznym Polski ustalonym w Magdalence a obowiązującym do dziś i prawdziwych rządcach III RP 6. anty-gospodarczym modelu gospodarki w Polsce. itd.
Bardzo ciekawie mówi również o walce cywilizacji w Unii Europejskiej i o modelu normalnego państwa. Michalkiewicz jest dla mnie bardzo interesującym felietonistą bo wskazuje chore obszary polityczno gospodarcze pokazując jednocześnie na czym ta choroba, czy nienormalność polega. Jego twórczość jest bogata i wiele dla mnie wnosząca. Myślę, że nawet gdyby w czymś się pomylił, czego jak dotąd nie zauważyłem, nie zmieniłbym pozytywnej opinii o tym niezwykłym publicyście. Polecam wszystkim na jutubie jest wiele jego prelekcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 17 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak większość czytelników Michalkiewicza myślisz z trudem i zadyszką .A gdzie jest napisane że Putin może coś trwale zmienić ? może wyłącznie spowolnić przewidziane prawem procedury .
może największe parlamentarne ugrupowanie Jedna Rosja zagłosować za powołaniem "katyńskiej komisji "? może ! i komisja w try migi powstanie .
a może też zagłosować przeciw ? może ! i przynajmniej do końca kadencji tego parlamentu komisja nie powstanie .czy w tym jest coś podskórnego ? jakaś praktyka nie stosowana w innych parlamentach ?
Jedyną odmiennością jest znalezienie sposobu na to aby odwlec moment w którym katyński mit rozsypie się jak domek z kart.Odwlec @drake,tylko odwlec.Więcej zrobić się nie da.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drake
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 17 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam, że napisałem niezrozumiale .... stwierdzenie "PUTIN ..." jest moją odpowiedzią na generalną konkluzję twojej wypowiedzi że Putin niewiele może .... a co do odwlekania to może w nieskończoność więc to żaden argument ... będzie odwlekał do momentu kiedy nadejdzie okazja skonsumowania wydarzenia w "słusznej sprawie" np zarzewie jakiegoś większego zamieszania itp itd .... PUTIN razem z MERKEL i Sarkozym realizują PLAN, którego jesteśmy podmiotem, a który choć częściowo *w miarę swoich możliwości" demaskuje MICHALKIEWICZ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 17 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Putin coś zmieni a może nie. Może zagłosuje tak a może nie. A może Kreml był w takim samym szoku jak my 10 kw. Może Putin musi się całować z Merkel i zgadzać na wciąż aktualną linię Ribbentrop-Mołotow, a może nie. Może Putin chciał zamienić politycznego trupa w prawdziwego a może musiał, a może sam był szoku. A może Putin ma ważniejsze problemy i sprawy niż Katyń 2 a może my myślimy błędnie. Komu się opłacał Katyń 2, kto miał motyw, kto zyskał, każdy nawet najbardziej pierdołowaty śledczy od tego zaczyna. Putin ustala co w Polsce ma być telefonując do Belina i do Waszyngtonu i każdy na zachodzie przechodzi do porządku dziennego z tym faktem. Michalkiewicz również już dawno to zauważył tylko my tu pierdu-pierdu o tym czy Putin puści nam oczko, czy jeszcze nie, czy przyjmie kwiaty i przebaczy, czy wypije z nami i zakąsi? Czy "AHTUUblrAH" się w końcu obudzi, czy może nie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 18 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Michalkiewicz mówi o 1. o 2, o 3, o 4 ,o 5 ,o 6...

A charakterystyczne jest to, że mówi głównie do starców i dzieci.Jedni już nie wiedzą ,inni jeszcze nie wiedzą, że to co mówi to zwyczajne pierdoły.Najlepszym tego dowodem jest brak wypracowanych mechanizmów postępowania w przypadku zetkniecie z normalnym (czyli już nie dzickiem a jeszcze nie starcem) człowiekiem (patrz pierwszy post )
drake napisał:
PLAN, którego jesteśmy podmiotem, a który choć częściowo *w miarę swoich możliwości" demaskuje MICHALKIEWICZ

Jasne ! ale tajemnica że klękajcie narody Laughing @ drake jak bardzo trzeba być umysłowo umiarkowanym żeby michalkiewiczowe klechdy przyjać jak odkrycie ameryki ? jak dużo trzeba nie wiedzieć o świecie ?no jak dużo @drake?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 18 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AHTUUblrAH napisał:
A charakterystyczne jest to, że mówi głównie do starców i dzieci.

Dobre Smile Myślę, że nawet gdyby Michalkiewicz chciał to ciężko by mu było zapełnić uczelniane sale starcami i ich wnuczętami. To już nie wiadomo do czego się doczepić to słuchaczy trzeba zwyzywać od "starców" i "dzieci". Twoje argumenty są wyssane z palca "AHTUUblrAH", zupełnie niemerytoryczne, Michalkiewicza należy atakować nawet po przez jego audytorium? Ataki te są jak najbardziej kłamstwami co każdy nawet starzec czy dziecko może sprawdzić. Nawet dziecko zauważy, że spisz, a argumentację masz tylko życzeniową. Chciałbyś aby tak było. A tak nie jest.
AHTUUblrAH napisał:
Najlepszym tego dowodem jest brak wypracowanych mechanizmów postępowania w przypadku zetkniecie z normalnym (czyli już nie dzickiem a jeszcze nie starcem) człowiekiem
Czyli z tobą? Czy wiesz jak się nazywa przypadłość polegająca na uważaniu wszystkich za nienormalnych, tylko siebie za jedynego słusznego i normalnego? Myślę, że każdy ma takie mechanizmy postępowania wypracowane na wypadek zetknięcia z jedynym normalnym na świecie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 1879
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 18 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flimon napisał:
AHTUUblrAH napisał:
A charakterystyczne jest to, że mówi głównie do starców i dzieci.

Dobre Smile Myślę, że nawet gdyby Michalkiewicz chciał to ciężko by mu było zapełnić uczelniane sale starcami i ich wnuczętami. To już nie wiadomo do czego się doczepić to słuchaczy trzeba zwyzywać od "starców" i "dzieci". ...................)
kolega "kacap" zapomniał o KOBIETACH ( starszych kobietach ). Obserwuję t na co dzień (rodzina) - jak radio gdzie ma felietony Michalkiewicz drenuje tę niszę społeczną . Emerytka -wdowa ma dużo czasu i wciela się w rolę proroka powtarzając te Michalkiewiczowe frazy. Tymi (takimi) kobietami zapełnisz nie tylko sale ale niezłą halę sportową.

Też ostatnimi czasy zacząłem mieć dystans do Michalkiewicza (choć nigdy nie byłem jakimś gorliwym czytelnikiem)- zwłaszcza po pewnym liście jaki wysłałem panu Stanisławowi- dostałem zdawkową odpowiedź ale bardzo dla mnie znamienną. No a to co się dzieje na forum Michalkiewicza -raczej bałagan i kupa troli ....- jakiś czas tam bywałem a to głównie z powodu ciekawych wpisów pana Jacka ( "gawędy moherowej mycki") .
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flimon
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:29, 18 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
kolega "kacap" zapomniał o KOBIETACH
Ja się bardzo cieszę, że KOBIETY też mają poglądy polityczne. Jeśli mają, a tak bardzo często bywa, inne niż moje to jeszcze lepiej Smile Ty "easy russian" masz zapewne trochę lub zupełnie inne poglądy niż ja. Możemy pogadać o tym i poszukać wspólnego obszaru. Możemy go nie znaleźć i utwierdzić się jeszcze bardziej we własnych poglądach. Jednakże nigdy nie zaakceptuję obrażania lub wyszydzania ludzi siedzących na jakimś wykładzie, słuchających kogoś tam, ludzi których nawet nie znam, tak jak to uskutecznia forumowicz "AHTUUblrAH". Szydzenie z ludzi z powodu poglądów jest dla mnie nie do zaakceptowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Do wszystkich fanów Michalkiewicza
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile