W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nocna zmiana - masoneria rządzi w Polsce  
Podobne tematy
Nocna Zmiana - prawda o naszych politykach7
nocna zmiana7
Nocna Zmiana czyli Bolek i Olek17bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 8580
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 15 Sty '08   Temat postu: kaczyński zydem? Odpowiedz z cytatem

Z tego co tu piszecie to kKaczyński ma pochodzenie żydowskie... A tak nie lubilem Prawa i sprawiedliwosci, ale skoro prezydent ma powiazania zydowskie to juz go lubie. Bo zydow trzeba bronic a ne ich atakowac, sam zaluje ze Zydem nie jestem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rotarski




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joordano napisał:
#

Lech Kaczyński - Kalkstein - polonofob, dywersant, mason


Cześć, tak z ciekawości pytam: który to jest ten Kalkstein? mógłbyś wskazać go który to z tych tu: http://www.sejm-wielki.pl/b.php?o=sw.11840 ?

--
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do lustracji, a raczej jej ewentualnego powodzenia, było bardzo blisko. Film przedstawia kto tej lustracji chciał, a kto się jej bał. Odnośnie kaczyńskich, to opuścili układ okrągłostołowy, kiedy zauważyli co on ze sobą niesie, jakie zagrożenia z takich obrotów spraw mogą zaistnieć.

Zobacz na końcu filmu jak Kuroń trzęsie się z nienawiści do lustracji i lustrujących.
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the end-a bierzesz pod uwagę możliwość że kaczyńscy to taki koń trojański aby kontrolować opozycję ,i nie dopuścić do ukończenia lustracji?.
rotarski - takie drzewko to ja sobie też mogę sprawić .
Zapodaj dokumenty na potwierdzenie jego autentyczności.
Albo lepiej - niech sam kaczyński się wypowie na ten temat .Jak do tej pory to usłyszałem od niego jedynie że "historia narodu żydowskiego w Polsce to ,historia jego narodu".
Ciekawe jaki naród miał na myśli Wink .
Tiesto 12 - głowa do góry.Możesz się zawsze przechścić (nawrócić)...o ile znajdziesz choć jednego żyda wśród przodków.
Tam nie jest tak łatwo się znaleźć dla gojów.Żydem trzeba się urodzić.
Zawsze to najszybsza droga awansu.Później już będziesz mógł otwarcie szydzić z gojów -patrz.W.Bartoszewski(Polskie bydło wyborcze) -wypowiedź o
obywatelach polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rotarski




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 15 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joordano napisał:

rotarski - takie drzewko to ja sobie też mogę sprawić .
Zapodaj dokumenty na potwierdzenie jego autentyczności.
Albo lepiej - niech sam kaczyński się wypowie na ten temat .Jak do tej pory to usłyszałem od niego jedynie że "historia narodu żydowskiego w Polsce to ,historia jego narodu".
Ciekawe jaki naród miał na myśli Wink .


A poświęciłeś może chwilę na dotarcie do informacji skąd się owo "drzewko" wzięło? masz jakieś argumenty żeby zakwestionować jego autentyczność i autentyczność źródeł na podstawie których "drzewko" to powstało? Kwestionujesz uczciwość Marka Minakowskiego, genealoga, twórcy bazy danych na której pracują genealodzy na całym swiecie? czy współtwórca bazy danych - książę Jerzy Czartoryski to też spiskujący żyd? A może posiadasz dokumenty mówiące że Kaczyński to Kalkstein?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:29, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"...Z okazji żydowskiego Święta Światła - Chanuka - w oknie Pałacu Prezydenckiego zapłonęły świeczki umieszczone w specjalnym ośmioramiennym świeczniku zwanym "chanukija". Pierwszą świeczkę zapalili prezydent Lech Kaczyński z żoną Marią. W Sejmie odbyła się podobna uroczystość. ..."
http://hotnews.pl/artpolska-1215.html


Każdy prawdziwy polak od tamtego momentu będzie obchodził Chanukę .
To takie naturalne . Wink .
Historia zna przykłady różnych przekrętów.
Uczciwy umierał w nędzy i dyshonorze a hochsztapler z "czystymi" papierami był stawiany na piedestale.
Różnie to bywa.


Rotarski - nie wnikaj - to i tak pewnie fotomontaż
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rotarski




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:14, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joordano napisał:

Historia zna przykłady różnych przekrętów.
Uczciwy umierał w nędzy i dyshonorze a hochsztapler z "czystymi" papierami był stawiany na piedestale.
Różnie to bywa.
Rotarski - nie wnikaj - to i tak pewnie fotomontaż

Czyli teraz papiery Kaczyńskiego są już OK, a on sam ewentualnie jest "podszywańcem"? Jestem przekonany że gdyby tak było, to nikt z nas by o tym nie wiedział. Nie bronię Kaczyńskich, ale układanie się z judejczykami to jeszcze nie narodowość. Co do foty, to rozgarnięty człek wie, że biorąc udział w świętach żydowskich jarmułkę zakłada każdy i Lech Kaczyński herbu Pomian nie jest tu wyjątkiem. A Chanuka? to z racji swojej genezy jedno z najbardziej "lekkostrawnych" świąt żydowskich dla katolika, moim zdaniem Kaczyński brał w nim udział li tylko z powodów politycznych.
Jeszcze dla wyjaśnienia - nie jestem żydem, nie jestem katolikiem, nie jestem z PiS-u, jestem rzecznikiem rzeczowości. Uważam że problem judejczyków był (zwłaszcza przed rokiem 68) i jest, ale pogląd że żydami są niemal wszyscy prócz Bubla zręcznie maskuje rzeczywistość powodując sprowadzenie rzeczywistego problemu do absurdu, wywołującego co najwyżej uśmiech politowania nad jego autorem i wyznawcą. I o to chodzi, pytanie: jak myślisz kto na tym korzysta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotarski.skoro nie jestes katolikiem skąd wiesz które żydowskie
święto jest dla katolików "lekkostrawne" i czy mają oni ochote na
jakąkolwiek konsumpcję.Ajeśli idzie o jarmułki na głowach wszystkich
uczestników uroczystości żydowskich to zdumiewa mnie brak wzajemności
Wypadałoby żeby żydzi uczestniczący w katolickich uroczystościach
zdejmowalli jarmułki,dając w ten sposób wyraz szacunku dla naszych
w tym względzie obyczajów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rotarski




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogrodnik napisał:
Rotarski.skoro nie jestes katolikiem skąd wiesz które żydowskie
święto jest dla katolików "lekkostrawne" i czy mają oni ochote na
jakąkolwiek konsumpcję.Ajeśli idzie o jarmułki na głowach wszystkich
uczestników uroczystości żydowskich to zdumiewa mnie brak wzajemności
Wypadałoby żeby żydzi uczestniczący w katolickich uroczystościach
zdejmowalli jarmułki,dając w ten sposób wyraz szacunku dla naszych
w tym względzie obyczajów.


Wg mnie "lekkostrawność" Chanuk - jak wspomniałem wcześniej - może wynikać z jego genezy, takie twierdzenie podpowiada logika, być może się mylę, ale jesli tak jest, to nie ma to większego znaczenia bo zdaje się urzędowego przymusu uczestnictwa w nim nie ma.
Wzajemność w relacjach z żydami jest jaka jest, ale w żadnym razie nie uprawnia to do paranoicznego twierdzenia że niemal wszystko co się rusza to żyd.
A nawiązując do nazwy portalu, to wg mojej wiedzy, twierdzenie że Kaczyński = Kalkstein, to nie Prawda a gówno prawda. Jeśli jesteś w stanie udowodnić swoją "prawdę" to jestem otwarty i chętnie zapoznam się ze stosownymi dokumentami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zna ktoś jeszcze podobne polskie filmy? Oczywiście oprócz tych co są już na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 16 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam tytuł niniejszego tematu w oczywisty sposób ujawnia niewiedze swojego autora.
Mianowicie założyciel tematu nie ma kompletnego pojęcia czym tak naprawdę jest tytułowa Masoneria.
Mamy tutaj przykład kompletnej nieznajomości zagadnienia oraz idącej za tym dezinformacji pozostałych czytelników.
Tak więc z racji wyżej wymienionych powodów pozwolę sobie napisać nieco faktów na temat Masonerii.


Pojęcie wolnomularze (freemasons) powstało w Anglii. Sama Anglia jest zarazem miejscem narodzenia się Masonerii.
Wolnomurarze – nazwa wynika z samej idei masonerii. Idea zakłada pracę nad sobą jako budowę własnej osoby. Nazwa wynika także z pojęcia „wielkiego architekta” (można to rozumieć jako boga). Architekt stworzył świat taki jaki on być powinien. Ludzie w stworzonym przez niego świecie żyli w dobrobycie, jednak z powodu stopniowego wyniszczenia słowa pisanego człowiek utracił dobrobyt.

Idea Masonerii zakłada koncepcje „utraconego wieku ludzkości” – wiek ten został utracony.
Celem tej organizacji jest dążenie do doskonałości wielkiego budowniczego. Koncepcja dziejowej misji.
Sam Mason powinien żyć jako człowiek wolny, a zarazem skromny. Główną cechą ma być poczucie własnej wartości, połączone z dobrodusznością wobec innych a także mądrość i jednocześnie wesołość, praca nad sobą, oraz budowa stosunków międzyludzkich.
Wszystkiemu towarzyszy idea tolerancji i koegzystencji.

Początek istnienia masonerii łączy się z datą 24 czerwca 1717 roku. Nastąpiło zjednoczenie wszystkich 4 lóż w „Wielką Lożę Anglii”. W tym samym czasie masoneria nie istniała nigdzie indziej, pora więc uciąć wszystkie spekulacje i jasno powiedzieć że Masoneria narodziła się w XVIII wieku w Anglii. Radzę to dobrze zapamiętać.

Organizacja była od samego początku otwarta na przedstawicieli wszystkich narodów i wyznań. Rozwój następował bardzo szybko. W roku 1725 istniały już 53 loże.

1730 r – Masoneria rozszerzyła się we Francji i Italii.
1736 r – Masoni działali w Genewie, Niemczech, Szwajcarii, Polsce i Rosji.

W latach czterdziestych XVIII w rozpoczęli działalność w Skandynawii.
Natomiast w drugiej połowie XVIII wieku bardzo licznie w szeregi masonerii wstępowali arystokraci.

Masoni to nie jest jakaś organizacja piekielna. Jeśli chcecie poznać fakty dotyczące Masonerii. Poparte badaniami naukowymi. Zachęcam do przeczytania książki Jerzego Wojtowicza „Masoneria Wielka Niewiadoma”

Książka przedstawia stan badań wielonarodowej komisji uczonych.

Mam nadzieję że przestaniecie wierzyć w bzdety emerytek w moherach na głowie.

Jestem na etapie zbierania materiałów na temat masonerii. W odpowiednim czasie planuje założenie nowego tematu gdy dotrę źródeł prof. Wojtowicza.

_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:42, 17 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi przebudzony------temat masonerii, (loży masońskiej, wolnomularstwa, illuminatów) jest mi znany od 8 lat. Powyżej przytoczyłeś politycznie poprawną definicję masonerii, stworzoną przez samych.........masonów. Z taką definicją spodkałem się kiedyś w LO na lekcji historii, była ona zapisana w podręczniku. Nie napisałeś niczego nowego, czego bym nie wiedział. W filmie nocna zmiana nie ma ani słowa o masonach, jednak tym samym chciałem zmusić was do zastanowienia, dlaczego tak to nazwałem. Dlamnie jest to oczywiste. Masoneria nie wybiera swoich członków z pośród prostego pospólstwa. Należą do niej elity. Wedle myśli: łatwiej sterować dziesięcioma, którzy kontrolują miliony. Związki z masonerią lobby żydowskiego są nader widoczne. "Ślepym trafem" większość w Polskiej polityce stanowią żydzi, którzy (jak pokazuje "nocna zmiana") odpowiadają w większości za dywersyjną i antypolską politykę. Mogłem zatytułowac ten film: Nocna zmiana-jaka była prawda, albo nocna zmiana-a mit okrągłostołowy itd. Jednak postanowiłem tak zatytułować film, aby zmuszał do myślenia.

PS. Kościół Katolicki uznał masonerię, jako najgroźniejszą SEKTĘ jaka działa na świecie. Ujawnia ich prawdziwe cele, ukryte pod gładkimi i banalnymi słówkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:52, 17 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki wedłog ciebie ,the end,jest rodowód masonerii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 17 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nocna zmiana to zmanipulowany przez jacka kurskiego film, myslicie ze gdyby taka spiskowa teoria miala miejsce uczestnice zebrania pozwoliliby wejsc czlowiekowi z kamera ktory by to wszystko nagrywal gdyby mieli takie nieczyste intencje jak sa pzrkazane w tym filmie? Wg mnie to niemozliwe, uczestnicy zebrania ratowali Polske przed wzrostem nienawisci i wszedobyslkiego podejrzewania wszystkich o wszyystko - przykladmieliscie przez ostatnie 2 lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 17 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:
nocna zmiana to zmanipulowany przez jacka kurskiego film, myslicie ze gdyby taka spiskowa teoria miala miejsce uczestnice zebrania pozwoliliby wejsc czlowiekowi z kamera ktory by to wszystko nagrywal gdyby mieli takie nieczyste intencje jak sa pzrkazane w tym filmie? Wg mnie to niemozliwe, uczestnicy zebrania ratowali Polske przed wzrostem nienawisci i wszedobyslkiego podejrzewania wszystkich o wszyystko - przykladmieliscie przez ostatnie 2 lata.

Laughing Rolling Eyes Confused Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 17 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the end napisał:
Drogi przebudzony------temat masonerii, (loży masońskiej, wolnomularstwa, illuminatów) jest mi znany od 8 lat. .


Na podstawie czego ? Kościół katolicki zawsze lubił potępiać każdą wobec siebie konkurencję. Tak samo było z protestantami uznanymi za heretyków. To niczego nie dowodzi.
Wiele książek jest tylko powtórzeniem zakorzenionych w społeczeństwie stereotypów i mitów.
W Masonerii było i jest wielu Żydów jak i też innych nacji. Ponieważ jest ona otwarta dla wszystkich niezależnie od wyznania, czy narodowości, także katolików.

A że są tam też elity. Czy to grzech być bogatym ?

_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 17 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest grzechem być bogatym, grzechem jest bogactwo obracać przeciw drugiemu człowiekowi.

1. Masoneria
2. Grupa Bildenberg
3. Bohemian Groove
4. G-8
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się. Kaczyńscy grali w filmie o dwóch takich co ukradli księżyc. Byli jako dzieci, i nie występowali pod żydowskimi nazwiskami.
Kiedy więc mieli by używać tych żydowskich nazwisk ?
Jako niemowlęta ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Zastanawiam się. Kaczyńscy grali w filmie o dwóch takich co ukradli księżyc. Byli jako dzieci, i nie występowali pod żydowskimi nazwiskami.
Kiedy więc mieli by używać tych żydowskich nazwisk ?
Jako niemowlęta ?
gdy starali się o wizę do izraela? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the end napisał:
Nie jest grzechem być bogatym, grzechem jest bogactwo obracać przeciw drugiemu człowiekowi.

1. Masoneria
2. Grupa Bildenberg
3. Bohemian Groove
4. G-8


5. Kościół katolicki
6. Zakon jezuitów
7. Opus Dei
8. Radio Maryja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:

5. Kościół katolicki
6. Zakon jezuitów
7. Opus Dei
8. Radio Maryja


9. GW (Gazeta Gnójborcza)
10. ITI, WSI 24
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a'propos, kiedyś kupiłem książkę stanisława remuszko "gazeta wyborcza. początki i okolice".
gość pisze w niej jak powstała GW. otóż przy okrągłym stole postanowiono stworzyć opozycyjną gazetą na która poszło sporo kasy z budżetu kraju. gazeta dostała jakiś tam majątek i forsę na start...
po pewnym czasie jej zarząd nie pytając nikogo o zgodę podjął decyzję o przekształceniu ufundowanej przez okrągły stół gazety w spółkę prywatną...
i tak rozpoczął się biznes p.t. agora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 1 Smile Lech Kaczyński nie jest masonem Razz Po 2 ) masoneria nie rządzi Polską Exclamation Exclamation no i po 3) Polską rządzą tajne agentury GRU, CIA, oraz podrzędne nim bnai bri'th, rycerze maltańscy oraz klub rzymski, dzieki któremu w Polsce będzie zainstalowana tarcza antyrakietowa . Dziękuje bobaski za uwage Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu rządzą grupy mafijne mające jeszcze swoje korzenie w PRL-u. Nazywanie ich masonerią to nieporozumienie.
Na pewno rządzi pewien układ ale to układ mafijny a nie masoński.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Masoneria
2. Grupa Bildenberg
3. Bohemian Groove
4. G-8
5. Klub "300"
6. Skull & Bones
7. Klub Rzymski
8. North American Union
9. European Union
10. oraz idea New World Order

XTC 88 pokaż dowody na to, że Jan Paweł II należał do klubu "300".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nocna zmiana - masoneria rządzi w Polsce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile