W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nocna Zmiana czyli Bolek i Olek  
Podobne tematy
Nocna Zmiana - prawda o naszych politykach7
nocna zmiana7
Nocna zmiana - masoneria rządzi w Polsce59bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 3131
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 07 Lut '08   Temat postu: Nocna Zmiana czyli Bolek i Olek Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film ,ogólnie znany.Nawet wypuszczony był z codzienną gazetą.
O sso chodzi ? Embarassed
To że warty obejrzenia - bezapelacyjnie .
Może zaznacz jakoś ogólnie do czego się odnosisz wstawiając go ?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reakcjonista




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto obejżeć i zobaczyć jak na naszych oczach odsłonił się rąbek tajemnicy, jaką są owiane ustalenia z magdalenki.

Dla osób które nie wiedzą o co chodzi w nocnej zmianie:

-Janusz Korwin-Mikke zgłasza ustawę lustracyją (inną niż proponował Kaczyński) w której mieli być ujawnieni współpracownicy i agenci SB, BEZ ICH POTĘPIENIA I KONSEKWENCJI PRAWNYCH
-Macierewicz ujawnia listę agantów i współpracowników SB w Sejmie.
-Lech Wałęsa dokonuje obalenia rządu Jana Olszewskiego, by niedopuścić do przepchnięcia ustawy. (Sam Lechu był prawdopodobnie na liście).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joordano, to zobacz sobie ten filmik DO KOŃCA, to dowiesz się czemu go wstawiłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Voltar. Oglądałem Nocną zmianę w całości. Warte obejrzenia, a teraz jak mi tym filmikiem przypomniałeś polski bajzer to się świetnie ubawiłem. Oczywiście ten film jest bardzo subiektywny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ku przypomnieniu!! Cały film o tym przestępstwie!!


http://video.google.com/videoplay?docid=2185058413755445485

A tu motywy Bolka..ekhym to znaczy Lecha(po tym jak dostał status pokrzywdzonego trzeba uważać co się pisze Smile Wink )

http://video.google.com/videoplay?docid=-5146871331576782926

Obydwa były na forum(w każdym razie drugi),ale nowym trzeba pokazać!! Very Happy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 07 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, trzeba edukować młodzież Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:42, 08 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

voltar - ja to rozumiem.
Zresztą ten film już oglądałem dużo wcześniej parę razy.
Spodziewałeś się jakiejś spektakularnej reakcji ?.
Zapomnij - to jest głos wołającego na pustyni .
Społeczeństwo jest zbyt zindoktrynowane aby TO zauważyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 09 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy te forum zjada już własny ogon?

viewtopic.php?t=1459
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 17 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ze stenogramu z rozmowy funkcjonariuszy SB z Lechem Wałęsą
14 listopada 1982 r.

Wałęsa: /.../ generalny kierunek i duch całkowicie przyjmuję, bo nie mogę nie przyjąć. /.../. Przecież to nie jest z eksportu Sejm, ani rząd z eksportu, to jest nasz rząd. Możemy mieć do ministra pretensje, nawet do członka Partii, ale nie do Partii /.../ ja każdy mój wyjazd, czy nawet poważniejszy przyjazd po pojechaniu do Gdańska umówię się, ponieważ ja dobrze żyłem z SB i z tymi innymi, żeby mnie nie robili ceregieli i kłopotów /.../ nie rzucałem kamieniami, nie biłem się. /.../ Ja też krzyczałem: pomożemy.

D.: Mianowicie, płk Kuca, który z panem rozmawiał, przekazał pańską niechęć do tego wywiadu. /.../ W związku z tym generał Kiszczak, uwzględniając pańską prośbę, polecił to zdjąć i nie publikować.

Włęsa: Jednocześnie ja miałem drugi cel, żebyście mniej więcej wiedzieli jak będą moje wypowiedzi brzmiały, bo oczywiście jakieś słowo może być inne, ale jak ja będę wychodził z tego wszystkiego, żebyście mogli wcześniej mi zasygnalizować, że tu bracie musisz to inaczej. Po to ja to dałem, żeby władze wcześniej miały to i wiedziały jak ja będę się wypowiadał. Ja tam wszystkie główne postulaty powiedziałem. /.../ pan powie, że ja mam prośbę, żeby zwrócono mi uwagę, że w takim i takim temacie, to tak powinienem zrobić, bo to jest za bardzo niekorzystne dla władz. /.../ Pan zaznaczy, że proszę o to, żeby mi przekazano na piśmie uwagi /.../. Pan mi powie, co mam zrobić - stoi 500 osób i krzyczy: Lechu wyjdź do okna. Od razu panu mówię, że ja wyjdę do okna i powiem to, co powiedziałem mniej więcej w TV. Dlatego dałem wam wcześniej, żebyście redagowali. /.../

D.: Mam jeszcze jedną sprawę odnośnie pańskiej wczorajszej rozmowy z płk Kucą. Pan tam wspomniał o kontakcie przez pana Wachowskiego. Mam prośbę do pana, żeby pana Wachowskiego z tego kontaktu wyłączyć.

Wałęsa.: Bezpośrednio nie mogę. Oczywiście, nie będę go brał, żeby dzwonił do gen. Kiszczaka czy pana Kuca.

D.: Mam inną prośbę. Myślę o panu Wachowskim w tym kontekście, że on jest plotkarz.

Wałęsa.: Zgadzam się.

D.: Po co niektóre sprawy mają mieć więcej uczestników niż to jest potrzebne. Dlatego mam prośbę, że gdyby te sytuacje, o których pan wspominał zachodziły - to żeby pan bezpośrednio zadzwonił do generała Andrzejewskiego, albo do jego zastępcy płka Paszkiewicza.

Wałęsa.: Chciałbym mieć bezpośredniego kuratora, z którym będę pewne rzeczy uzgadniał, aby nie wchodzić w konflikt. /.../ Kiedy będę musiał wejść w konflikt, to wtedy będzie inna sytuacja, ale nie będę tego robił, więc chcę z nim dobrze żyć i dlatego chciałbym go poznać. /.../

Następnie dyrektor podał Wałęsie numery telefonów do Andrzejewskiego i Paszkiewicza. Ustalono, że numer do kontaktów roboczych zostanie ustalony w terminie późniejszym.

Na tym rozmowę zakończono.

Źródło: AIPN, sygn. INP BU 0582/141 t. 7, k. 31-66.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 17 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reakcjonista napisał:

-Janusz Korwin-Mikke zgłasza ustawę lustracyją (inną niż proponował Kaczyński) w której mieli być ujawnieni współpracownicy i agenci SB, BEZ ICH POTĘPIENIA I KONSEKWENCJI PRAWNYCH


Właśnie. Tymczasem media przedstawiły to jako nikczemne ataki ludzi małych, zawistnych, chorych z nienawiści. Trzeba patrzeć w przyszłość - mówili. Interesujące, że ta część dawnej opozycji, która była skora do kompromisu, wybaczania itp statystycznie częściej siedziała w teczkach.

Efekt. Pan "autorytet moralny" prywatyzuje przesiebiorstwa. Goście, którzy zachowali haki mówią mu: prywatyzacja na naszych warunkach albo kończysz karierę. Takie zakulisowe działania mogły być na każdym polu, nie tylko w pruwatyzacji. Gaz od Rosji, F16 od USA...To jest schemat oczywisty jak termit w WTC.

Jak widać dobre samopoczucie agentów i ich rodzin okazało się ważniejsze niż losy 40mln kraju.

Ciekawostka.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Komisja_Michnika

Michnik nieformalnie, bezprawnie i bez kontroli grzebał w aktach SB. To mu dało wielką władzę. Jemu i tym, którym tą władzę przekazał. Dlatego Gazeta Wyborcza stała na czele walki z lustracją.

Skurwysyny i tyle. A ci co im wierzą to stado baranów Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 17 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy ty lepiej patrz jakimi wyrazami operujesz.. forum odwiedza wielka siec agentów polskich Laughing Laughing Ja nie żartuje.. mogą do ciebie zapukać w każdej chwili za obrażanie " osób i mienia państwowego"... zresztą już pewnie ktoś ciebie namieżył... Miło Mi było ciebie poznać.. ale chyba wpadłeś.. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 17 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to było oczywiste iż syf jaki rządził tym krajem za PRLu rządzi dalej ...
Polska to szambo które robi się coraz bardziej gęste ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 18 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Frasobliwy chyba troche przegiąłłes tak mi sie wydaje - wszedzie widzisz spiski a ten film jest znany od bardzo dawna i jakos nikt nie robi z tego sensacji moze dlatego ze stoi za nim pan Jacek K, a nie zastanwialiscie ze ten film moglby byc tak zmontowany zeby wpowadzic zamieszanie? Frasobliwy jak ci sie nie poodoba GW to prosze czytaj soebie nasz dziennik, ich poglady sa moze bardziej ci odpowiadajace - co do wynoszenia list agentów.. Co zrobil pan Macierewicz z lista agentóe WSi i innymi dokumentaki dotyczacymi sledztwa i weryfikacji? Zabral to wszystko ze soba zeby w razie czego miec papiery i stosowac niekontrolowane przecieki na temat okreslonych osob gdyby zaszla tak potrzeba. wiec jak chcesz sadzic to sądż ovie strony a nie tylko wg własnego uznania. Troche obiektywizmu nie zaszkodzi a poza tym nie ma juz sensu gzrebac w przszlosci i dzielic spoleczenstwo - do przodu panowie, pseudokatolicy szukajacy tylko okazji jak napluc drugiemu w twarz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:29, 18 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12
Syf jaki jest w tym kraju sam mówi za siebie.
Dla mnie ten kraj jest tworzony przez ścierwa komuny i dla nich samych.
Sram na nich i ten kraj bo on nie jest dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:51, 18 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrze przeciez skoro tak bardzo nie lubisz swojego kraju to przeciez mozesz sie spakowac i wyjechac nikt Cie tu nie trzyma. W obecnej polityce jest tyle komuchów co praworzadnych obywateli w rodzinie partii postsolidanosciowych. "S" oraz partie z niej sie wywodzace zrobiły wiecej złego dla tego kraju niz komunizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 18 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12:
Ja nic nie pisałem o wyjedzie tylko sytuacji więc nie pisz nie w temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 18 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:
Frasobliwy chyba troche przegiąłłes tak mi sie wydaje - wszedzie widzisz spiski


Nie wszędzie, tylko tam gdzie są ewidentne dowody. Ty po prostu zachowujesz się jak człowiek po lobotomii i podwójnej dawce środków uspokajających. Nie zauważysz spisku nawet jak się o niego potkniesz. W sprawie FOZZ mordowano ludzi, oscylator Bagsika i Gąsiorowskiego miał zabezpieczenie na wysokim szczeblu. Wymieniać można długo. Na przykłąd w Kalabrii mafia kontroluje w 100% utylizacje śmieci i jest nie do ruszenia. Spisek? A owszem, bo mafia opiera się na spiskach. USA wzruszyło się losem Kosowarów? Pewnie, że nie. Kolejny spisek. Z resztą...Czy można to nazwać spiskiem? To po prostu polityka. Polityka jest jak góra lodowa. To co w mediach, to jej wystająca ponad wodę część. Trzeba być bardzo naiwnym by wierzyć w uproszcozną i przefiltrowana wersję podawaną w mediach.

Opozycja była infiltrowana? Była. Ludzie byli łamani? Byli. Kanalie rządzace PRL spaliły teczki? Nie. Robią z nich użytek? Na bank. Trzeba być kompletnym złamasem, by po takim naprowadzeniu na trop nadal upierać się, że to bezsensowna teoria spiskowa.

Tiesto12 napisał:

a ten film jest znany od bardzo dawna i jakos nikt nie robi z tego sensacji moze dlatego ze stoi za nim pan Jacek K


I jak Jacej K powie, ze 2+2=4, to też będziesz z tym polemizował? Bo K tak powiedział?

Tiesto12 napisał:

, a nie zastanwialiscie ze ten film moglby byc tak zmontowany zeby wpowadzic zamieszanie?


A nie zastanowiłeś się, że poza tym filmem są jeszcze inne źródła? Na jakim ty poziomie operujesz? Widać, że wogole nie znasz tematu, skoro ten film uważasz za źródło informacji o nocnej zmianie.

Tiesto12 napisał:

Frasobliwy jak ci sie nie poodoba GW to prosze czytaj soebie nasz dziennik, ich poglady sa moze bardziej ci odpowiadajace


Wypchaj się. Będę czytał co chcę i krytykował co chce. Może mi się jeszcze z kraju każesz wyprowadzać? Bo w sumie jak się nie podoba, to droga wolna. EDIT: widzę, że w dyskusji z innym forumowiczem posunałeś się nawet do tego:

Tiesto12 napisał:
piotrze przeciez skoro tak bardzo nie lubisz swojego kraju to przeciez mozesz sie spakowac i wyjechac nikt Cie tu nie trzyma.


no ładnie.

Tiesto12 napisał:
- co do wynoszenia list agentów. Co zrobil pan Macierewicz z lista agentóe WSi i innymi dokumentaki dotyczacymi sledztwa i weryfikacji? Zabral to wszystko ze soba zeby w razie czego miec papiery i stosowac niekontrolowane przecieki na temat okreslonych osob gdyby zaszla tak potrzeba. wiec jak chcesz sadzic to sądż ovie strony a nie tylko wg własnego uznania.


Macierewicz zajmował odpowiednie stanowisko i wg. twojej logiki każdy minister z racji funkcji jest godzien potepienia. Michnik zabrał się do sprawy nieformalnie i bezprawnie. Jak nie widzisz różnicy to jesteś osioł, bo to już nawet nie argument typu "u was murzynów biją", a zwykłe pierdzielenie od czapy.

Tiesto12 napisał:

Troche obiektywizmu nie zaszkodzi


Obiektywny się odezwał. Podałem fakt na temat przestępczej działalności Arona Szechtera i już się w tobie zagotowało. Czy podając niewygodne dla kogoś fakty muszę 1) zdefiniować jego przeciwnika 2) dla równowagi toz obok zamieścicć niewygodne fakty o przeciwniku? Nonsens. Pojęcia nie masz o obiketywiźmie.

Tiesto12 napisał:

a poza tym nie ma juz sensu gzrebac w przszlosci i dzielic spoleczenstwo - do przodu panowie, pseudokatolicy szukajacy tylko okazji jak napluc drugiemu w twarz...


"Ein Volk, ein Reich, ein Führer!

Popierasz fałszywie pojmowane zasypywanie podziałów - równanie do wzorcowego mentalu - twojego. Specem od plucia jest twoj idol Szechter. Ty po prostu tego nie zauważasz, bo np. wisci ci jak Szechter "udowadnia", że Powstancy Warszawscy mordowali Żydów albo jak GW zamieszcza felietony zatytułowane "patriotyzm jest jak rasizm". Każdy kto podpadł Szechterowi został opluty i skopany. Ty zas sam napisałeś na tym forum o Palestynczykach, że to "ludzkie szambo". O Nowaku polemizującym z Grossem wyrażałeś się: "Swinie po prostu, bydlo i nic wiecej."

Plujesz, pluje Michnik-Szechter, wszyscy plujecie tak, że wam flegma aż kapie z ust.

A plucie wypominacie innym...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nocna Zmiana czyli Bolek i Olek
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile