W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Blog Stop Syjonizmowi   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 5939
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
acidek303




Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 10 Lis '10   Temat postu: Blog Stop Syjonizmowi Odpowiedz z cytatem

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Andrzej Szubert zamknął Poliszynela:

Zamknąłem Poliszynela i kończę z publicystyką.

Nigdy nie byłem człowiekiem pióra i nigdy nie zamierzałem być publicystą. Wyszło to tak jakoś samo od siebie. Już parokrotnie zamierzałem skończyć z pisaniem. Coś mnie jednak za każdym razem wciągało do publicystyki spowrotem.

Tym razem definitywnie kończę z pisaniem. Powodów jest kilka.

Najważniejszym jest niemożność pogodzenia własnego rozwoju duchowego z ciągłym zajmowaniem się bagnem polityki i sprawami dotyczącymi wyłącznie fizycznej, materialnej egzystencji.

Czuję się jak niewolnik przykuty łańcuchem do ściany. Polityka, pisanie o niej wzbudza we mnie odrazę i wstręt, wywołuje emocje o szkodliwych wibracjach. Przysłania mi znacznie ważniejszy, ponadmaterialny i niefizyczny wymiar rzeczywistości. Odciąga mnie od głównego celu naszej egzystencji w każdym kolejnym wcieleniu – szukania zrozumienia sensu życia na planie fizycznym. A jest nim rozwój ducha i świadomości, aż do wyzwolenia się od ziemskich emocji i przywiązań.

Powracam na swoją ścieżkę. Szczęśliwy ten, kto chce przejść przez życie niezauważony przez nikogo. Taki nie musi już powracać do ziemskiego czyśćca.

Pozdrawiam wszystkich.

as


Blog w trakcie rekonstrukcji, wszystkie materiały zostaną przywrócone.

Blog jest kontynuacją Judeopolonii oraz Poliszynela

Admin


http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/11/09/informacja-5/
_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 10 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę mało wiarygodne to wytłumaczenie, ale...
Jak na mój gust - Andrzejowi Szubertowi raczej dobrze szło pisanie o tym co widzi i czuje. Szkoda że kolejny blog odchodzi w nicość. Za chwilę zostaną jedynie kundelki i inne plotkarskie szmatławce. Po telewizorze przyjdzie czas na wyrzucenie komputera, a przynajmniej rezygnacja z internetu...
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 11 Lis '10   Temat postu: Re: Blog Stop Syjonizmowi Odpowiedz z cytatem

acidek303 napisał:
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com



Najważniejszym jest niemożność pogodzenia własnego rozwoju duchowego z ciągłym zajmowaniem się bagnem polityki i sprawami dotyczącymi wyłącznie fizycznej, materialnej egzystencji.

Czuję się jak niewolnik przykuty łańcuchem do ściany. Polityka, pisanie o niej wzbudza we mnie odrazę i wstręt, wywołuje emocje o szkodliwych wibracjach. Przysłania mi znacznie ważniejszy, ponadmaterialny i niefizyczny wymiar rzeczywistości. Odciąga mnie od głównego celu naszej egzystencji w każdym kolejnym wcieleniu – szukania zrozumienia sensu życia na planie fizycznym. A jest nim rozwój ducha i świadomości, aż do wyzwolenia się od ziemskich emocji i przywiązań.

Powracam na swoją ścieżkę. Szczęśliwy ten, kto chce przejść przez życie niezauważony przez nikogo. Taki nie musi już powracać do ziemskiego czyśćca.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/11/09/informacja-5/
Kimkolwiek jestes, wyjeles mi to z ust - lepiej bym tego nie ujal. Jak ktos kiedys powiedzial. dyskutujac o polityce pozwalasz politykom czuc sie waznymi i potrzebnymi... Innymi slowy mowiac poprzez sam fakt niedyskutowania o tym syfie w malym procencie przynajmniej odchodza oni w nicosc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:00, 12 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się okazuję, AS otworzył już nowego bloga, gdzie umieścił wyłącznie swoje teksty. Administracja stopsyjonizmowi ma nadzieję, choć na to kompletnie nie liczy, że Andrzeja Szuberta stać na słowo PRZEPRASZAM. Po takim sabotażu i zdradzie nie można Andrzeja Szuberta nazwać inaczej jak koniem trojańskim, który pogrzebał miesiące pracy i włożonego wysiłku w ten wspólny blog. Jak można wykasować blog, gdzie było ponad 600-set artykułów i po 2 dniach otworzyć kolejny by wrzucić garstkę tylko swoich tekstów? Jak można postąpić tak bezmyślnie z własnym gniazdem? Kim trzeba być? Wszystkiego cię nauczyłem, poprawiałem po tobie każda linijkę tekstu, gdy nie potrafiłeś go nawet wrzucić na bloga, a ty wbiłeś nam nóz w plecy i potraktowałeś gorzej jak najgorszego wroga. I tak zostaniesz zapamiętany „drogi przyjacielu”. Do nie zobaczenia.
Admin


Faktycznie - brzydko to wygląda...
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidek303




Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 12 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano wygląda to tak.. jak właśnie wygląda... brak słów...

Wszystkie około 485 art. z blogu judeopolonia (łącznie z tymi z górnego panelu) zostały jednak odzyskane. Artykuły z poliszynela łącznie ze wszystkimi tłumaczeniami Oli Gordon (85) także. Cała grafika ze wszystkich starszych art. niestety poszła w diabli. Statystyka - żadna. Ale w przyszlosci może coś z tego blogu będzie, kto wie...
_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 12 Lis '10   Temat postu: Re: Blog Stop Syjonizmowi Odpowiedz z cytatem

acidek303 napisał:
Czuję się jak niewolnik przykuty łańcuchem do ściany. Polityka, pisanie o niej wzbudza we mnie odrazę i wstręt, wywołuje emocje o szkodliwych wibracjach. Przysłania mi znacznie ważniejszy, ponadmaterialny i niefizyczny wymiar rzeczywistości. Odciąga mnie od głównego celu naszej egzystencji w każdym kolejnym wcieleniu – szukania zrozumienia sensu życia na planie fizycznym. A jest nim rozwój ducha i świadomości, aż do wyzwolenia się od ziemskich emocji i przywiązań.
Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidek303




Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:05, 13 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie ja napisałem, a szubert.. acidka prosze w to nie mieszac hehe

Btw. widok z innej perspektywy:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/spis-artykulow/
_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 19 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na blogu stopsyjonizmowi ukazało się szereg zmanipulowanych informacji te zaś posłużyły do tworzenia irracjonalnych teorii ,i fałszywej interpretacji rzeczywistości. ( ze szczególnym naciskiem na słowo "fałszywej" ) .
Ja oczywiście uwzględniam pewne obiektywne przeszkody ;nieznajomość języka ,polityczno-historycznych realiów ,brak rozeznania who's who ,ale nie wszystko można złożyć na karb tych czynników.
To przykre a nawet szokujące że treści co do pochodzenia których nie ma wątpliwości ,pokazały się na stronie o nazwie "stopsyjonizmowi" .Choć od czasu kiedy lider skrajnie nacjonalistycznego ruskiego ruchu DPNI (na szczęscie dziś już zdelegalizowanego ) ,okazał się "niecałkiemruski" a nawet wręcz przeciwnie ,to już mało co mnie dziwi.
Zatem czyńmy swą powinność względem prawdy .Wielkie oburzenie wywołała zamieszczona na blogu "stopsyjonizmowi" (!!!) informacja o tym że Putin powiedział Kto mówi Rosja dla Ruskich jest durniem albo prowokatorem. .Informacja ta nie tylko wywołała oburzenie ale stała się powodem do zbudowania tezy że skora tak to dowód na to że "Putin jest marionetką w żydowskich rękach"
Faktem jest że w 2008 r W.Putin powiedział : "Rosja dla Ruskich mówia durnie albo prowokatorzy"
włączyć polskie napisy
A czas pokazał że miał 100 % ,ba ! 1000 % ,100000% ,racji i wiedział chłop co mówi .
Jest lipiec 2011 r delegacja ruskich nacjonalistów ,z tych co to "Rosja dla Ruskich" udaje się z delegacją do modelowego według nich nacjonalistycznego państwa .Gdzie pojechali ,po co ,oraz inne żenujące szczegóły spotkania :włączyć polskie napisy
Rodzi się zasadnicze pytanie ;kto jest marionetką i w czyich rękach Question
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 20 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prócz zamieszczonych ostatnio na blogu stopsyjonizmowi treści zdumiewa również ich ilość,można powiedzieć istny wysyp.
Rosja ,sprawy związane z tym obszarem, to praktycznie (jeśli nie liczyć naszego forum) , tematyka nieznana.Lub "znana " z onetu czy innnej wp.
A tu proszę ,w krótkim odcinku czasu możemy dowiedzieć się że z w/w bloga że Putin jest marionetką
w żydowskich rękach bo oświadczył iż Rosja nie dla Ruskich
(domyślnie dla żydów ) że straszna jest dola ruskich patriotów gnębionych przez żyda Putina
Czy jest w tym szaleństwie jakaś metoda ? oczywiście że jest ,ale by uchronić się przed pochopnymi opiniami na temat bloga ,wypada usystematyzować a nawet uzupełnić informacje .
Otóż w Rosji toczy się wojna a ściślej jej kolejna faza.Dotarło to do mnie już jakiś czas temu ,wtedy kiedy powstał temat Sprawa pułkownika Budanowa
Strategia tamtej "starej wojny" z lat 90-tych i początku 2000 r okazała się nieskuteczna.Dla Rosjan było zbyt oczywiste kto za tym stoi ,przyszedł czas że i dla Czeczeńców też to stało się jasne.
Co by tam nie szczekało Echo Moskwy czyli gazeta wyborcza ,Kadyrow opanował sytuację ,do regiony zaczęły napływać duże fundusze ,Czeczenia zaczęła się zmieniać w tempie nieprawdopodobnym .1,2 ,większość Czeczenów odebrało to jak szansę na nowe życie .
Co w takiej sytuacji zrobić ? najlepiej wzbudzić w Ruskich poczucie krzywdy ! spowodować żeby otworzyły się ledwie co zasklepione rany.Wskazać że Kaukaz jest regionem szczególnie preferowanym ,finansowanym kosztem pozostałych regionów o znacznie większym znaczeniu.
Że to nie do końca prawda ? że dzięki putinowej sile przekonywania lwia część finansów wpompowywanych w Kaukaz pochodzi z biznesowych projektów ruskich oligarchów ? no to co ? kto wnika w takie szczegóły ? z pewnością nie patriotycznie nastawiony ruski 17-latek .On wie swoje : suki czernożope mordowały ruskich a teraz osłojeby kradną forse którą ot tak dostają od Putina na rzekomą odbudowę i modernizację .
Musi istnieć spore napięcie i niemała determinacja skoro prezydent Kadyrow zdecydował się na to aby zaprosić dwóch najagresywniejszych "czeczeńcożerców" .A.Potkin (zwany Biełowem) D.Demuszkin to "osobistości "znane .Darzony przeze mnie szacunkiem M.Szewczenko powiedział że ich działalność porównywalna jest z działalnością Basajewa.
Do wizyty doszło niedawno bo w lipcu br ,w krótkim reportażu polecam aby szczególna uwagę zwrócić na wypowiedź czeczeńskiego ministra d/s informacji .On mówi o celach ,strategiach ,metodach ,nowej wojny.włączyć polskie napisy
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidek303




Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:02, 21 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysyp tematów związanych z Putinem na SS ma bezpośredni związek z pojawiającymi się w ostatnim czasie atakami w zasłużonego pisarza jakim jest H. Pająk.

Osobiście podzielam poglądy Henryka Pająka i myślę, że należy je w przedstawić szerszemu gronu.
_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 21 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acidek303 napisał:
Osobiście podzielam poglądy Henryka Pająka i myślę, że należy je w przedstawić szerszemu gronu.

Każdy robi co uważa ,ja na ten przykład uważam że najpierw trzeba poznać fakty a ewentualnie po tym można mieć poglądy.Nie wcześniej "antysyjonisto" ,nie wcześniej....
acidek303 napisał:
Wysyp tematów związanych z Putinem na SS ma bezpośredni związek z pojawiającymi się w ostatnim czasie atakami w zasłużonego pisarza jakim jest H. Pająk.

Że H.Pająk jest pisarzem zasłużonym nie ma wątpliwości.Trzeba tylko ustalić względem czego (kogo) się zasłużył .
Na YT jest film z pająkowym ględzeniem na okoliczność promocji nowej "książki" 1 .Uzupełniamy o fakty pierwszych kilkanaście minut pająkowych manipulacji :
Przemówienie do oficerów w którym zasugerowano aby miast strzału w łeb, zabić wroga ,oczywiście wroga Świętej Rusi ,wygłosił Borys Mironow. Ja do Mironowa nic nie mam ale od razu zastrzegam że to zwolennik "twardego kursu" ,nie koniecznie "sowieckiego" ale "twardego" .Do 1993 r był ministrem d/s prasy ,jest politycznym wrogiem Putina .
Syn Borysa Iwan ponoć zamieszany jest w zamach na Czubajsa (Czubajs odpowiednik Balcerowicza ) .Wprawdzie jak na razie nie udowodniono mu winy ale po sądach ciągają .
To nie jest tak "antysyjonisto" że wrogowie naszych wrogów z punktu są naszymi przyjaciółmi .Trzeba tylko zapoznać się z poglądami tak Mironowa jak i jego środowiska ,np co "prawicowy pogląd" myśli o sprawie katyńskiej ?
A owe słynne przemówienie do oficerów faktycznie miało miejsce ,tyle tylko że było to spotkanie z oficerami emerytami http://www.youtube.com/watch?v=-w4ju5GksRs
Prawdopodobnie ze względu na wiek słuchaczy Mironow nie wspomniał że becikowe w Rosji wynosi około 10.000 dolarów.
Kuchnia koszerna na Kremlu Laughing - nie wiem kim trzeba być żeby coś takiego wymyślić .Chyba pisarzem Pająkiem
Cytat:
Президент Израиля Моше Кацав во время визита в Москву в январе 2001 г. также похвалил Путина, назвав его «большим другом еврейского народа». Главу расистского государства особенно тронуло, что в Кремле «впервые в истории сделали кошерную кухню, вся еда была кошерная... Впервые за стенами Кремля еврей надевал тфилин и молился» ("Лехаим", февраль 2001).
1
Wszytsko wzięło się z tego że przebywający w 2001 r z wizyta na Kremlu prezydent Mosze Kacaw zachwycił się tym że ugoszczono go wyśmienitą koszerną kuchnią .W dyplomacji tak się zdarza ale faktycznie prawosławnych ortodoksów to wzburzyło.
Ich pragnieniem jest to aby w rosyjskiej konstytucji ,tak ja za carskich czasów ,prawa żydów i katolików były ograniczone .Obawiam sie że to się raczej nie zdarzy.
A tak wogóle to stwierdzam że pisarz Pająk powtarza jota w jote wszystkie tezy Eduarda Hodosa .
Eduard Hodos rabin z Charkowa reprezentujący jakiś "reformowany judaizm" ostro zwalcza Chabat Lubawicz . http://www.botutaj.com/Nr4-04/habat.htm http://www.wakeupfromyourslumber.com/node/9461
ale nie znam się na judaizmie więc nie wiem o co idzie.Ten Hodos twierdzi że ci z Chabatu uprawiają czary zabijają ludzi czy coś takiego .Na stronie Konstantyna Duszenowa rusprawoslawna jest obszerny wywiad z rebe Hodosem http://rusprav.org/films/KabbalaOfPower/KabbalaOfPower.html
warto posłuchać choćby po to aby przekonać sie skąd Pająk bierze swoje rewelacje.
(na YT też jest ten wywiad ale bez fragmentu w którym Hodos opowiada o praktykowanych przez Chabat mordach rytualnych.)
No cóż ? a po tym "rosyjskim wstępie " pisarz Pająk zaprezentował tezy swej nowej książki więc było już tylko gorzej a właściwie smieszniej .Była bomba termobaryczna ,był samolot rozrzucający szczątki samolotu aby upozorować katastrofę której tak na prawdę nie było .
Wcale nie dziwię się oburzeniu części tych czytelników którzy przez ładnych kilka lat kupowali ksiązki Pająka mylnie biorąc go za rzetelnego dokumentalistę.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 21 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:

Wcale nie dziwię się oburzeniu części tych czytelników którzy przez ładnych kilka lat kupowali ksiązki Pająka mylnie biorąc go za rzetelnego dokumentalistę.


Wypowiadaj się za siebie. Część to znaczy ile włącznie z tobą?

Najwyższy czas abyś napisał coś od siebie, a nie prezentował nam tu wiedzę, którą ci wciskali przez lata pod twój beret i to się nazywa "tylko słuszna prawda". Cała historia świata jest zafałszowana i trzeba ją pisać od nowa. Więc radzę ci napisz swoją jakąś książkę jak najszybciej, bo za chwilę ta twoje wiedza będzie gówno warta i zostaniesz na lodzie.
Trzeba być kimś znanym z nazwiska i imienia, aby brać się za krytykowanie takich osób jak Pająk.
Nisko cię cenią, jak musisz tak trollować z ukrycia na forach.

Cytat:
Rosja w chazarskiej niewoli. „Trzecia siła”
21 Lipiec 201

Fragment książki Henryka Pająka „Ostatni transport do Katynia 10+04+2010″, s. 302-307

Rozdział IX – Rosja w chazarskiej niewoli

„Trzecia siła”

Jeżeli nawet a priori przyjąć, że tragedia smoleńska nie była katastrofą, tylko metodycznie zaplanowaną zbiorową zbrodnią, to przed zagłębieniem się w labiryncie tej zbrodni trzeba unieść się ponad „mgły smoleńskie”. Nie można nie uwzględnić „mgły” spowijającej Rosję już od dwudziestu lat; tego gigantycznego „smogu” polityczno-okupacyjnego, w jakim znalazła się i nadal pozostaje od 1917 roku.

Wielomiesięczne niekończące się spekulacje, analizy, wypowiedzi ekspertów, lotników, speców od katastrof lotniczych, biadolenia na „opieszałość” śledztwa – oczywiście opieszałość „dziwną”, „niezrozumiałą” – sprowadzają sie do tchórzliwych, asekuracyjnych przypuszczeń, iż „nie można wykluczyć” celowego działania na rzecz tego „wypadku”.

Kiedy pisałem „Rosję we krwi i nafcie 1905-2005″, w pewnym stopniu także byłem zahipnotyzowany „charyzmatycznym” carem Putinem. Przepraszam Czytelników tej książki za to nadwartościowanie Putina. Ocena Putina powinna być wynikiem postrzegania tego wszystkiego, czym jest współczesna Rosja. Kto nią w rzeczywistości rządzi; z drugiego, trzeciego siedzenia, a Putin czy teraz Miediwediew okazują się być tylko furmanami. To tam, w tej neobolszewickiej Rosji okupowanejprzez stary, porewolucyjny, rodzimy i międzynarodowy Sanhedryn, wyprodukowano tą smoleńską „katastrofę”. Opakowano ją w „mgłę smoleńską”, tak jakby nikt nie wiedział, że produkkowanie lokalnych mgieł jest technologią dobrze znaną już od czasów wojny wietnamskiej i koreańskiej! „Mgła smoleńska” była jedynie obłoczkiem w tym monstrualnym smogu spowijającym Rosję; kraj tragiczny, nieprzerwanie okupowany od 1917 roku przez liczne bękarty „Lenina”, „Stalina”, „Trockiego”, Berii, „Kaganowicza”, „Andropowa”, „Gorbaczowa”, „Jelcyna”.

Najistotniejszym elementem tej okupacyjnej władzy jest żydowska, z nazwy „rosyjska” mafia, niemieszcząca się jednak w tradycyjnym rozumieniu mafii. Przenika ona wszystkie struktury władzy, przemysłu, gospodarki, finansów i mediów. Jej arcytrafna nazwa to „Koszer Rosja”. Posługują się tą nazwą niemal wszyscy Rosjanie patriotycznie przebudzeni z żydobolszewickiego letargu. Słowo koszer /Kosher/ podpowiada i streszcza wszystko co trzeba wiedzieć, jaki jest rodowód tej „Kosher Nostra” obecnego okupanta Rosji.

Niekończące się zbrodnie, skrytobójstwa, niewyjaśnione „katastrofy”, zwłaszcza drogowe, jakich ofiarami były od ponad 20 lat prominentne postacie rosyjskiego życia publicznego, w tym wysocy urzędnicy państwowi, a także niektórzy ze „służb specjalnych” – były dziełem tej szeroko rozumianej „Kosher Nostra” czyli „Koszer Rosja”. Niektóre mogły być dziełem obozu przeciwnego, patriotycznego, także usadowionego w kluczowych strukturach władzy i „służb”. Nie sposób ich jednak odróżnić od tamtych – jednych od drugich. To wojna o przyszłe oblicze Rosji. Wojna na śmierć i życie – ich i Rosji. Polacy żyją za żelazną kurtyną tej wojny. Jej echa i skutki nie docierają do nas. Trzeba sięgać po szczegóły do drugoobiegowej prasy rosyjskiej, do książek w języku rosyjskim, zwłaszcza do internetu. Cokolwiek stamtąd zdołamy wyłowić, będzie to jedynie wierzchołkiem góry lodowej.

Przykładem niech będzie śmierć generałą Aleksandra Lebiedia, gubernatora olbrzymiego kraju krasnojarskiego. To Rosjanin z krwi i kości. A jednak zginął w „katastrofie” helikoptera. Katastrofie, w którą nie wierzy nawet przeciętny Rosjaniin. Wiozący go śmigłowiec, 4 kwietnia 2004 roku bez żadnych powodów technicznych spadł jak żelazko ze stołu. Ten ambitny, dynamiczny, żywiołowy generał, w okresie kampanii prezydenckiej Putina nieopatrznie ujawnił zbyt wcześnie swoje aspiracje do fotela prezydenta. Ten sam błąd, jak pamiętamy, popełnił chazarski Żyd Michaił Chodorkowski, oddelegowany przez światowy sanhedryn wraz z milionami dolarów na podbój rosyjskiego przemysłu naftowego.

Szybko i za bezcen „wszedł w posiadanie” smakowitych kąsków w ramach jego „Jukosu”. Oszukiwał, ukrywał wielkości wydobycia, nie płacił podatków, tak samo jak wszyscy inni żydowscy „oligarchowie z niczego”. Popełnił jednak błąd: zaczął krytykować Putina, wspierać /finansować/ opozycję przeciwko niemu. Nie wiedział, że Putina namaściła na prezydenta wszechwładna w Rosji chasydzka sekta Chabad Lubawith /Lubawich lub zwyczajnie Lubawicz/. Został więc posadzony tam, gdzie nigdy przedtem nie osiadł na stałe żaden „kosher”-oligarcha. Siedzi już osiem lat, a w ostatnich dniach grudnia 2010 r. odbył się jego kolejny proces, na którym dołożono mu kilka lat. Ma szansę wyjść dopiero około 2017 roku. Zapewne w ramach amnestii w setną rocznicę wybuchu Rewolucji Październikowej!

Lebied zaczął być już tak pewny siebie, że otwarcie wyznał, iż jego potencjalny rywal czy rywale sa dkla niego zawadą: „Jeden z nas musi odejść” [30]. Generał Lebied w zamian za miraż fotela prezydenckiego poszedł na pasku szeroko rozumianej „Koszer Nostra”. Oleg Płatonow w książce „Cierniowy wieniec Rosji” u nas jest jako Cierniowa korona Rosji ustalił w okresie swoich kontaktów z publicystami amerykańskimi, że amerykański żydostan postanowił zainwestować miliard dolarów w prezydencką promocję generała Lebieda. Przedtem Lebied przeszedł znamienną metamorfozę. Kiedy na początku lat dziewięćdziesiątych, na fali „głasnosti” i „pierestrojki” nastąpiła w Rosji istna epidemia sekt, co zresztą trwa do dziś z tragicznym skutkiem dla prawosławia tego kraju, w ich szponach znalazło się już wtedy około pięć milionów Rosjan, głównie młodzieży, o czym pisałem w książce „Rosja we krwi i nafcie 1905-2005″. Żydobolszewickie pranie mózgów i dusz dwóch pokoleń sprawiło, że w tę próżnię bezwiary weszła wiara we wszystko. Tak to ogólnie i dawno nazwał pisarz katolicki K Chesterton: „Kto nie wierzy w Boga – ten wierzy we wszystko”.

Na fali patriotycznego sprzeciwu wobec tej inwazji sekt, generał Lebied powiedział w 1996 roku z właściwą mu dosadnością:

Pleśni i ścierwo, które w sztuczny sposób sprowadza się na naszą ziemię, aby ją zdeprawować i zepsuć moralnie!

Następnie zaapelował do władz, aby ustawowo postawiły poza prawem wszystkie te agentury: „nie ma bowiem miejsca dla nich na naszej ziemi”.

Minęło zaledwie kilka lat i Lebied jakby zapomniał o sektach. Został zaproszony do Nowego Jorku, oficjalnie jako gubernator kraju krasnojarskiego. Było to szczególne, wyróżnienie. Został zaproszony jako oficjalny gość wszechwładnej w USA Rady Stosunków Zagranicznych. Na spotkanie z generałem Lebiedem przybyła elita amerykańskiego „sanhedrynu” o zasięgu międzynarodowym. Przybył prezydent G Bush – senior. Przedstawił go H Kissinger /obecny doradca Benedykta XVI/. Obok siebie miał Rockefelera i Z Brzezińskiego: Himalaje międzynarodowego żydostwa!

Generał Lebied nie zawiódł ich oczekiwań. To wtedy postanowiono zainwestować w jego kampanię miliard dolarów. W zamian obiecał im swoje poparcie dla kontynuacji „reform” rozpoczętych przez żydowskiego pijaka „Jelcyna” w randze prezydenta. Obiecał bezkolizyjną współpracę z NATO, co wtedy było istną herezją dla rosyjskiego kompleksu polityczno-militarno-strategicznego.

Na pytanie o jego stosunek do newralgicznego dla Rosji obszaru Kaukazu odparł, że będzie „otwarty” na rezygnację Rosji z dominacji w tym obszarze.

Kolejny dzień pobytu w USA gen. Lebied przeznaczył na spotkanie z mafiozami Światowej Organizacji Żydów. Ich także nie zawiódł. Zapewnił ich o gotowości do zdecydowanej walki z „antysemityzmem” w Rosji.. Prosił przywódców żydowskich o poparcie jego kampanii prezydenckiej.

„Prawosławnemu Słowu” z Niżnego Nowgorodu /nr 132 z 1999/ zawdzięczają nieliczni Rosjanie o tym, że gen. Lebied pojawił się także w siedzibie francuskiego Wielkiego Wschodu. Odbył się tam uroczysty rytuał przyjęcia go do tej loży, zakończony przekazaniem mu insygniów masońskich. Wkrótce potem wybitny mason francuski Charles Pasqua, wtedy minister spraw wewnętrznych Francji za czasów pierwszej prezydentury masona J Chiraca, przeznaczył kilka dni swojego bezcennego ministerialnego czasu, aby pomknąć do kraju krasnojarskiego i do Moskwy, aby w wiadomych kręgach „intelektualnych” agitować na rzecz masona Lebieda. Powiedział m.in.:

Generał Lebied jest na swój sposób gaullistą. Jestem zachwycony osobowością generała. Pewnego dnia generał zacznie odgrywać decydującą rolę w tym kraju.

Jakby nie wiedział, że w Rosji często zdarzają się katastrofy samolotowe czy helikopterowe i banalne „wypadki” drogowe.

[...] W trakcie kampanii wyborczej, w której nieformalnym rywalem był niemal nieznany kagiebista Włodzimierz Putin, Lebied najpewniej to pod jego adresem rzucił tamto zuchwałe:

„Jeden z nas musi odejść”. I nagle generał Aleksander Lebied, „pewniak” do stanowiska „cara” Rosji, ginie w wypadku śmigłowca! Prezydentem zostaje Putin, żydomasoneria francusko-amerykańska, czyli CIA i Mossad wydają się być niepocieszone! Czyżby?

[30] Johannes Rothkrantz: „Frei maurei signale” /Masońskie sygnały/, wyd. Pro Fide Catholica, Verlag, Germany, 3004, s.145.

Ps. Zobacz także:
Rosja Putina – pod jarzmem iluminatów i zgnilizny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidek303




Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 21 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, oj przekuś przekuś... <-;

Czytam książki H. Pająka od 7 lat i wiem, że jak każdemu człowiekowi zdarzało mu się popełniać błędy.

Jednak Henryk Pająk jest człowiekiem, który uczy się na błędach, nie tkwi w wybujałych teoriach dla wygody, nie szuka poklasku, jest otwarty na wiedzę i ewoluuję - tak samo jak robi to część z nas. Pamiętam jak w książce "Strach być Polakiem" H. Pająk wspominał o holokauście i 6 mln zagazowanych żydów. To było dawno temu. Dzisiaj już nie popełnia tego błędu, w przeciwieństwie do wielu inteligentnych ludzi, co sami zowią się patriotami, a którzy to bezustannie w tak kluczowych pomyłkach się pogrążają, co mnie osobiście napawa zdziwieniem.

H. Pająk popełnił błąd do którego się przyznał nim jeszcze większość zdała sobie sprawę z jego istnienia, mianowicie, twierdził jakoby marionetka lubawiczerów była rosyjskim patriotą. I zamiast filozofować pszek, dyskredytować prace H. Pająka, może powinieneś sam się dokształcić w temacie i zapoznać się z monumentalnym materiałem, który został nam przekazany (mase rosyjskich tekstów, z rosyjskich źródeł) w dość obszernej książce. Dla mnie to co piszesz, operując jakimiś skrawkami wiedzy, wypada dość komicznie w porównaniu z tym, co kryje się pod poniższymi linkami. Zdejmij klapki z oczu i do ataku:


Rosja Putina – pod jarzmem iluminatów i zgnilizny

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/201.....zgnilizny/

Putin marionetką w łapach sekty Chabad Lubawicz

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/201.....ryk-pajak/

Prezydent Putin i żydowski ekstremizm

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/201.....kstremizm/

Rosja w chazarskiej niewoli. „Trzecia siła”

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/201.....ecia-sila/
_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 21 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acidek303 napisał:
I zamiast filozofować pszek, dyskredytować prace H. Pająka, może powinieneś sam się dokształcić w temacie i zapoznać się z monumentalnym materiałem, który został nam przekazany (mase rosyjskich tekstów, z rosyjskich źródeł) w dość obszernej książce

Dokształcać się z książek beletrysty -kompilatora Pająka - może to i dobry pomysł tyle że nie dla mnie .Ja preferuje specjalistów
Monumentalny materiał z rosyjskich źródeł - powiadasz ? hmmm....niech no ja się zastanowię nad tymi "źródłami" Laughing
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidek303




Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 21 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wartościowy film, ukazujący wiele analogicznych "trendów" jakie opanowały dzisiejszy, zjudaizowany, świat Zachodu:

Ocknij się Rosjaninie



Ps. "Rosja dla Ruskich mówią durnie albo prowokatorzy" - W. Putin

link alternatywny:

http://www.dailymotion.com/video/xk1eh9_ocknij-siy-rosjaninie_news
_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 21 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@acidek303 to miłe że sam pomagasz mi w udowodnieniu pewnej tezy ,choć z punktu widzenia twego prestiżu to zabójcze.
Fakt że nielegalny emigrant z Azji ma szanse na obywatelstwo FR zaliczasz do kataklizmów ? właśnie ty tak uważasz ?
Jest taka "filozofia" która skutkuje tym że siedliska obcoplemieńców otacza się zasiekami ,murami i kordonami wojska, skutkiem czego powstają enklawy z 80% bezrobociem .Ale żeby takie koncepty znajdowały uznanie u administratora strony stopsyjonizmowi to delikatnie mówiąc zastanawiające .( można też użyć niedelikatnego określenie dekonspirujące )
Zeszłego lata grupa czeczeńskich chłopców przebywających na obozie letniskowym wyszła poza teren obozu do pobliskiej wioski .Tam zaczeli smalić cholewki do ruskiej dziewczyny a jej chłopaka pobili .Zaś wieczorem ruskie chłopaki ze wsi się skrzyknęły weszli do obozu i sprawili łomot tamtym .Jak zawsze usłużna ruskojęzyczna prasa w tym Echo Moskwy wyniosły ten epizod do rangi wojny rasowej a z uwagi na obraną ostatnio strategię wyraźnie biorąc stronę "ruskich". I tylko Maksym Szewczenko zaapelował do rozumnych żeby nie dali sobą manipulować wrogiej prasie.Bójki o dziewczyny były jak świat światem ,to sprawa niedostatecznej opieki pedagogicznej i nadużyciem jest dorabianie do tego rasowej teorii.
A ty @acidek jak uważasz ? może faktycznie trzeba te kaukaskie małpy trzymać za zasiekami z dala od białego człowieka ?
acidek303 napisał:

Ps. "Rosja dla Ruskich mówią durnie albo prowokatorzy" - W. Putin

mówi i ma racje
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidek303




Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 21 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Fakt że nielegalny emigrant z Azji ma szanse na obywatelstwo FR zaliczasz do kataklizmów ?"

Manipulant z ciebie, a ponadto obrzucanie ludzi błotem sprawia ci nieopisaną satysfakcję.

W dzisiejszych czasach tylko idiota nie widzi jak okupacyjne (nie)rządy prowadzą destrukcyjną politykę o nazwie "multikulti", co ona ze sobą niesie, w którym kierunku zmierza oraz w jaki sposób jest wykorzystywana przeciwko nieszczęsnej "większości".

To, co ty nazywasz "szansą na obywatelstwo", ja nazywam umyslnie zaplanowaną inwazją przez wewnętrzne koszer-rządy. Za czym przemawiają statystyki i widoczna gołym okiem biologiczna redukcja białych Europejczyków. I w każdym europejskim państwie gdzie kosztem miejscowej - tubylczej ludności dba się o element napływowy, gdzie organizacje krzewiące tzw. "tolerancję" ścigają za tzw. "antysemityzm", widzę żydowskie rządy, zdeptaną wolność słowa i wynarodowienie, ku uciesze żydowskiej stonki. Widzę rasowy i etniczny burdel w którym żyd robi za alfonsa i handlarza żywym towarem.

I to jest złe.

Nie mówię tu o byciu z kimś z innego kręgu kulturowego, naturalnie każdy kreuje swoje szczęście i ma prawo robić co mu się żywnie podoba. Generalnie chodzi o politykę wyczerpująca wszelkie znamiona rasizmu i ludobójstwa.

Gdy ma się do czynienia z inwazją obcych, którym nie w glowie jest asymilacja, praca, którzy odpowiadają za 70% gwałtów na kobietach, za handel narkotykami, i którzy rozmnażają się niczym ortodoksyjne żydostwo, to nie można udawać, że wszystko jest ok.

A poza tym, jak mógłbym popierać narodowe aspiracje Palestyńczyków nie dbając o swe własne? Zapominając o naszych prawach, do własnej ojczyzny i kultury? I zarazem nie widząc wspólnego wroga.

Nie jestem bezmózgim lewakiem, który krzyczy "Wolna Palestyna", by później opluwać patriotów w swym własnym okupowanym kraju, ale nawet gdybym nim był, to w tym temacie z pewnością uznałbym twoje nawiązywanie do nielegalnego i faszystowskiego apartheidu israhella za bezdennie głęboki idiotyzm. Miejsce judeofaszystowskich zbrodniarzy znajduje się dwa metry pod powierzchnią ziemi, a nie na salonach światowej polityki, czy na zdobytej przemocą ziemi.

Szkoda mi na ciebie czasu.

Gratuluję "zdekonspirowania" mojej skromnej osoby. Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.
_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 26 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

26 V br w rosyjskiej , państwowej (ważny szczegół ) ,telewizji wyemitowano program z cyklu "Osądźcie sami" ,tym razem zajęto sie tematem Bliski Wschód - zmiany na lepsze czy droga do piekła ?
Było to ważne wydarzenie ,można nawet powiedzieć jeszcze nie polityczne ale już nie publicystyczne. W programie uczestniczyło kilka znanych osób ,między innymi Zeev Elkin ,dobrze nam znany Israel Shamir , Osama Hamdan , ale ja szczególnej uwadze polecam wszystkie wypowiedzi rosyjskiego dziennikarza Michaiła Leotiewa i przedstawiciela islamskiego komitetu Rosji Gejdara Dżemala. Znaczące były też wypowiedzi dr .Osama Hamdana
Do tego że informacji o tak ważnym wydarzeniu nie zamieszczono na blogu stopsyjonizmowi - zaczynam się przyzwyczajać .
Ale dlaczego na stronie http://palestyna.wordpress.com/ ani razu nie występuję "hasło " Osama Hamdan , tego nie mogę pojąć .
Osama Hamdan ,Palestyńczyk urodzony w libańskim obozie dla uchodźców ,jeden z głównych działaczy Hamasu pełniący w tej organizacji funkcję "ministra spraw zagranicznych" - na stronie palestyna.wordpress.com ,nie jest wymieniony ani razu . http://palestyna.wordpress.com/?s=Osama+Hamdan
niby drobna rzecz a dziwi Laughing
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidek303




Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 26 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:

Do tego że informacji o tak ważnym wydarzeniu nie zamieszczono na blogu stopsyjonizmowi - zaczynam się przyzwyczajać .
Ale dlaczego na stronie http://palestyna.wordpress.com/ ani razu nie występuję "hasło " Osama Hamdan , tego nie mogę pojąć .
Osama Hamdan ,Palestyńczyk urodzony w libańskim obozie dla uchodźców ,jeden z głównych działaczy Hamasu pełniący w tej organizacji funkcję "ministra spraw zagranicznych" - na stronie palestyna.wordpress.com ,nie jest wymieniony ani razu . http://palestyna.wordpress.com/?s=Osama+Hamdan
niby drobna rzecz a dziwi Laughing


Może dlatego, że blogi stop syjonizmowi i wolna palestyna są blogami hobbystycznymi, i nikt dla satysfakcji tzw. "pszeka" nie będzie za darmo robił za jelenia i siedział całe dnie i noce nad materiałami i tłumaczeniami, których prawie nikt nie czyta? No comments pszek, zrób swojego bloga i tłumacz/wrzucaj na bieżąco wszelkie materiały na wszelkie tematy, wiadomości i publicystykę, i rób to tak przez ok. 1,5 roku dzień w dzień to porozmawiamy; a potem jakiś mundry typu pszek się dojebie, że o czymś tam nie ma artykułu Laughing

A myślałem, że ludzie są jednak inteligentniejsi, może zgłoś reklamacje do PAPu? Laughing
_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 02 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin bloga stopsyjonizmowi dostał blokadę na swój blog postawiony na wordpress.

Cytat jego wypowiedzi:

"StSy dalej jest zablokowane. Nie można dodać ani nowego wpisu, ani edytować starszych, choćby podwieszonego infa, aby poinformować o blokadzie.

Napisaliśmy kolejny email do wp:

“Good morning!
Yesterday posting function of my blog was blocked by You. As You suggested I sent, three times, mail to You so that to resolve the problem but you still keep silence. Simply i didn’t get any answer from You. I would like to resolve the problem as soon as possible and would like to have ability to use posting function of my blog. Please be so kind and let me know what problem You see with my blog because I don’y have the slightest idea. I’m waiting for any information from You as soon as possible. Thank you in advance. Sincerely Yours.


stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/09/10/info-redakcyjne-2/#comments
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Blog Stop Syjonizmowi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile