W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego   
Podobne tematy
krzyż 48
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 15651
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 02 Sie '10   Temat postu: Przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego Odpowiedz z cytatem

Po ogladnieciu filmikow stwierdzilem, ze nalezy sie osobny temat. Jedziemy:
Cytat:
Obrońcy krzyża: Postąpią z nami jak z Jezusem? Przygotowaliśmy grupy oporu
Dzień przed przeniesieniem krzyża do kościoła Św. Anny. "Obrońcy krzyża" zapowiadają, że nie pozwolą na zabranie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego. - Przygotowaliśmy grupy oporu - mówią "obrońcy". - Powiesimy się na krzyżu i własnym ciałem będziemy go bronili - dodają. Krzyż stanął pod Pałacem Prezydenckim 10 kwietnia, po katastrofie samolotu prezydenckiego w Smoleńsku. Decyzję o jego przeniesieniu podjęli przedstawiciele organizacji harcerskich, Kurii Metropolitalnej, Kancelarii Prezydenta RP oraz Duszpasterstwa Akademickiego



http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....xx=8204535


Cytat:
Uroczystości rozpoczną się o godz. 13 modlitwą przed Pałacem Prezydenckim. Następnie szef Kancelarii Prezydenta przekaże krzyż harcerzom.

Członek Naczelnictwa ZHR Jarosław Błoniarz podkreślił w poniedziałkowej rozmowie z PAP, że w procesji krzyż będą nieśli harcerze z różnych organizacji. Na placu przed kościołem św. Anny krzyż od harcerzy przejmie delegacja młodzieży akademickiej z rektorem tego kościoła ks. Jackiem Siekierskim na czele - dodał Błoniarz.

Filmiki z linka:



"Powiesimy się na krzyżu i wlasnym cialem bedziemy chronili" - Szczeka mi opadla

"Chca nas (...) utopic w naszej krwi"
"Beda musieli nas pobic, bo inaczej nie beda mieli prawa dostapic do tego krzyza"
"Postawimy czynny opor"
"Sa przygotowane grupy oporu, takze nie damy sie jak zydzi zapedzic do komor idac sami"



Jak dla mnie to za wiele. Co oni maja w glowie...
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 02 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba źle o mnie świadczy, ale naprawdę perspektywa bitwy policji z fanatykami religijnymi pod ich symbol wydaje mi strasznie komiczna Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 02 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibi123 napisał:
To chyba źle o mnie świadczy, ale naprawdę perspektywa bitwy policji z fanatykami religijnymi pod ich symbol wydaje mi strasznie komiczna Very Happy


Która TV przeprowadzi większą relację z tej akcji, chętnie popatrzę. Trwam i TVN24 na pewno będą dawać ale czy na żywo?
_________________
Limit postów na żądanie - 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 02 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdoleni psychole.
To jest tak naprawdę walka kleru z państwem.
Kler wykorzystuje tylko swoich bezmózgich żołnierzy.
Ale z drugiej strony doskonale ujawnia się tutaj siła kościoła i fanatyzm jaki niesie religia.
Przecież niewiele brakuje, aby ci katole, jak islamiści,
założyli na siebie ładunek i ruszyli pod belweder.

Kler chce pokazać swoją siłę, swój symbol wbrew woli państwa na ich własnym terenie.
Walić ich wszystkich.

Istnieje też możliwość, że są to opłacani przez kościół ludzie, którzy mają ściśle wyznaczony cel. Pamiętamy jak opłacone tłumy witały naszych przegranych piłkarzy na lotnisku. Podobnie może być tutaj. Chociaż sądząc po poziomie inteligencji przeciętnego katolika, to raczej są w stanie robić to za darmo.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:06, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Pierdoleni psychole.

uwazasz sie za normalnego? :)
Cytat:
To jest tak naprawdę walka kleru z państwem.
Kler wykorzystuje tylko swoich bezmózgich żołnierzy.

mi wydaje sie ze kosciol okreslil swoje stanowisko w tej sprawie jasno
Cytat:
Ale z drugiej strony doskonale ujawnia się tutaj siła kościoła i fanatyzm jaki niesie religia.

takze dostrzegam fanatyzm, jednak krzyz wydaje mi sie byc tylko pretekstem
Cytat:
Przecież niewiele brakuje, aby ci katole, jak islamiści,
założyli na siebie ładunek

widze ze 9/11 i medialna prawda zrobily ci papke z glowie i juz wiesz jak
poprawnie postrzegac islamistow
Cytat:
ruszyli pod belweder.

mysle ze nie tylko ja mam wielka chec wysadzic np parlament na wiejskiej
czy tez ze snajperki wystrzelac wielu bandytow politycznych
(juz widze jak po odstrzale jednego reszta by srala po gadziach ze pora ich juz sie zbliza)
Cytat:
Kler chce pokazać swoją siłę, swój symbol wbrew woli państwa na ich własnym terenie.
Walić ich wszystkich.

to nie kler, kler nie jest z ludzmi tylko tak jak panstwo przeciwko nim
wg mnie to ludzie ktorzy maja odwage powiedziec dosc takiemu panstwu
(to ze pewnie oddali by to panstwo Kaczynskiemu i gowno by sie zmienilo to inna sprawa)
chodzi o niezadowolenie z tego polityczno-medialnego pieprzenia i okradania ludzi
ktorzy cale zycie pracowali na medal przodownika pracy PRL potem ten PRL im rozjebali
pod pretekstem zmian na jeszcze lepszy sytem a tu chuj
Cytat:

Istnieje też możliwość, że są to opłacani przez kościół ludzie, którzy mają ściśle wyznaczony cel. Pamiętamy jak opłacone tłumy witały naszych przegranych piłkarzy na lotnisku. Podobnie może być tutaj. Chociaż sądząc po poziomie inteligencji przeciętnego katolika, to raczej są w stanie robić to za darmo.

mysle ze jutro moze byc ciekawie
mysle ze ci ludzie beda walczyc nie tylko z panstwem ale i z kosciolem

czytajac twoj post zastanawiam sie czy Ty oby nie jestes takim fanatykiem tylko innej strony

sprytnie to moze byc rozegrane w mediach np cos w ten desen:
platforma moze i wprowadza vat i ogolnie cuda nie udaly sie jej ale rozgonila tych fanatykow z pod krzyza wiec jest ok

Vendetta
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:10, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli koło 13 będziemy mieć show w wykonaniu katolickich troglodytów którzy będą bronić swojego drzewa z którego nie chcą zejść, a połączonymi siłami harcerzy i aparatu represji. Oczywiście całą sytuację uratuje Dziwisz Laughing
Mam nadzieję na odrobinę krwi , bądź chociaż morze łez, jakąś ciężką histerię, bo tak to nie ma imprezy.

i tak większość staje się zakładnikami mniejszości. A wszyscy inni, np z zagranicy widzą nas przez pryzmat owej mniejszości ( jebani krzyżacy Laughing )
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś powinien ten krzyż zbeszcześcić raz lub dwa i sami zabrali by go do kościoła. W pobliskiej wiosce, jak ktoś zbeszcześcił świętą figurę to proboszcz zabrał ją do kościoła. Smile

Ja uważam, że to ściśle zorganizowana akcja. Ktoś tymi ludźmi przecież steruje. Gdybym ja poszedł pod belweder protestować lub stawiać jakąś figurę, to kopnięto by mnie w dupę albo wsadzono za kratki, żebym przemyślał sytuację. Tutaj chodzi o pokazanie kto rządzi w państwie. Sam jestem ciekawy co z tego wyjdzie?...
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co rzadzi? Glupota.
Kurwa...
To jest tak jak mowi Bimi.
Pracy nie ma. Urzedasow w chuj. Zeby wymienic prawo jazdy to przecietny czlowiek caly dzien musi pracowac.
Polskie dzieci jedne z najbiedniejszych w Europie, najwyzsze stawki w Europie za internet, uslugi bankowe, VAT i w chuj innych rzeczy, a jedyny problem jaki istatnieje to jakies kawalek krzyza.
Ja jako Polak mam niby miec cos wspolnego z ta banda debili?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest szopka dla frajerów, żeby mieli czym się interesować zamiast podatkami, długiem publicznym itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta szopka jest już wkurwiająca. Wszystkim na tym placu powinno się wpierdolić i zamknąć w obozach przejściowych. Tylko przemoc trafia do troglodytów.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:12, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniales jeszcze, ze trzeba jeszcze obciazyc kosztami calej akcji. W koncu palujacym trzeba zaplacic. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obie strony konfliktu są siebie warte. Szkoda sobie zawracać gitarę tą szopką.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzmin napisał:
Zapomniales jeszcze, ze trzeba jeszcze obciazyc kosztami calej akcji. W koncu palujacym trzeba zaplacic. Wink


Ja to zrobię charytatywnie wpadnę w szał walki jak Berserker i wszystko ładnie pozamiatam za pomocą dobrze zaostrzonej saperki Laughing
Przy okazji, w promocji można się zająć służbami pałującymi
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co sobie zawracać głowę czymkolwiek? Przecież na nic i tak nie mamy wpływu, to właśnie politycy powinni sobie zawracać głowę gospodarką, a nie kretyńskimi krzyżami. Co mnie kurwa obchodzi grupa pierdolniętych fanatyków religijnych kiedy państwo dąży do bankructwa, zarobki niskie, a ceny wysokie? Ośmielam się stwierdzić, że gdybyśmy mieli normalne media w tym durnym kraju to o takich sprawach jak krzyż pisałyby tylko portale internetowe, ewentualnie w jakiejś niszowej TV. W wiadomościach 20 minut na zrobienie z powstania warszawskiego wielkiego bohaterstwa, co w realiach było totalną katastrofą, potem kilka słów o upałach i 50 fali powodziowej, co to kurwa za media? Kraj w ruinie, może by tak się ktoś zainteresował co tam wyprawia "nasz" genialny rząd?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Po co sobie zawracać głowę czymkolwiek? Przecież na nic i tak nie mamy wpływu, to właśnie politycy powinni sobie zawracać głowę gospodarką, a nie kretyńskimi krzyżami. Co mnie kurwa obchodzi grupa pierdolniętych fanatyków religijnych kiedy państwo dąży do bankructwa, zarobki niskie, a ceny wysokie? Ośmielam się stwierdzić, że gdybyśmy mieli normalne media w tym durnym kraju to o takich sprawach jak krzyż pisałyby tylko portale internetowe, ewentualnie w jakiejś niszowej TV. W wiadomościach 20 minut na zrobienie z powstania warszawskiego wielkiego bohaterstwa, co w realiach było totalną katastrofą, potem kilka słów o upałach i 50 fali powodziowej, co to kurwa za media? Kraj w ruinie, może by tak się ktoś zainteresował co tam wyprawia "nasz" genialny rząd?


Z telewizja tez rzadzi popyt i podaz. Skoro jest popyt na debilne teleturnieje to takie sa. Tak samo z wiadomosciami, sa ukladane pod odbiorcow. Skoro odbiorcy sa tacy to takie sa wiadomosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Sikorski"] W wiadomościach 20 minut na zrobienie z powstania warszawskiego wielkiego bohaterstwa, co w realiach było totalną katastrofą, quote]

A co ma bohaterstwo do katastrofy? Bo chyba nie zarzucisz powstańcom tchórzostwa?
A o realiach to jest sobie fajnie podyskutować z perspektywy czasu. Największymi realistami są ci którzy naprawdę nie żyją. Nie żyją gdyż boją się śmierci, gdyż boją się ryzykować.
A największymi realistami obecnie, są tylko ci co dyskutują i nic innego nie robią.
Równie dobrze można by zarzucić Leonidasowi i jego 300 Spartanom że realnie to ich poświęcenie poszło na marne. A tak naprawdę to stali się nieśmiertelni dzięki swojemu bohaterstwu, tak jak powstańcy.

"Bądźmy realistami żądajmy niemożliwego" Guevara Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko 300 Spartan zabralo ze soba wiecej niz 300 Persow. W Warszawie stosunek zabitych Niemcow do zabitych Polakow (lacznie cywili i powstancow) wynosil 1:100, czyli taki warszawski Leonidas zgarnal srednio 3 Niemcow. To byla hekatomba. Przypomina to troch wejscie do klatki z lwem. Odwazne, ale czasami sie trzeba zastanowic co sie chce tym osiagnac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzmin napisał:
Tylko 300 Spartan zabralo ze soba wiecej niz 300 Persow. W Warszawie stosunek zabitych Niemcow do zabitych Polakow (lacznie cywili i powstancow) wynosil 1:100, czyli taki warszawski Leonidas zgarnal srednio 3 Niemcow. To byla hekatomba. Przypomina to troch wejscie do klatki z lwem. Odwazne, ale czasami sie trzeba zastanowic co sie chce tym osiagnac.


realista z perspektywy czasu.

Ciekawe czy tak samo byś gadał jak byś tam był. Za klęską Powstania Warszawskiego odpowiedzialni są nasi sojusznicy.
Trzeba też pamiętać, o odmiennej mentalności ludzi z tamtego okresu. Oni tak nie byli przywiązani do konsumpcyjnego stylu życia jak my teraz. Całkowicie inaczej rozumieli pojęcie honoru i ojczyzny, niż my teraz.
Zresztą lepiej być przez kilkadziesiąt dni wolnym i zginąć , niż żyć całe życie na kolanach.


W czasie wojny jesteś albo bohaterem, albo zdrajcą.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:43, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, ze inaczej rozumieli. II Rzeczpospolita to zupelnie inna bajka niz III. Oni mieli motywacje, zeby walczyc bo widzieli jakas przyszlosc w Polsce.
Ty widzisz? Ja nie.
Pomimo biedy i bezrobocia ludzie widzieli marsz ku lepszemu.
Przed II wojna swiatowa mlody polski przemysl lotniczy eksportowal do Grecji samoloty mysliwskie.
Teraz Polacy sie ciesza, ze Sikorsky pozwala im budowac kabiny do Black Hawk'ow. Naprawde postep. W latach 20 powstaly plany budowy metra warszawskiego. Przez wojne metro powstalo po 70 latach.
Tak mozna byloby debatowac dlugo. Najlepiej porownac lata 1918-1938 i 1989-2009. III RP wypada blado, zgadasz sie?


Cytat:
W czasie wojny jesteś albo bohaterem, albo zdrajcą.

Jesli mialoby dojsc do wojny to nie chcialbym byc glupim bohaterem, dlatego wiele pisalem o tym, ze beryl powinien byc w posiadaniu kazdego zdrowego na umysle i ciele mezczyzny.
Zobacz jak wygladalaby sytuacja powstancow, gdyby na jednego powstanca przydalo 2 sztuki broni, a nie jeden karabin na 3-4?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyż "na razie" został - kompromitacja.

Wszystko przez grupkę 18 fanatykow, którzy nie dopuścili ksieży (uznali że błądzą, zrobili im kazanie i zaczęli się za nich modlić) do krzyża i których nie można było usunąć poza kordon policji, do pozostałch "obrońców krzyża" - tylko dlatego, że byli tam już przed tym, jak zaczęto ustawiać barierki.

Awantura przesądziła o przebiegu zdarzeń, które były przecież uzgodnione i zaplanowane przez dosyć ważne osoby - może by tak uczynić z tego tradycję i w ten sposób podejmować wszystkie decyzje w państwie; całkiem niezła perspektywa. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Wiedzmin napisał:
Tylko 300 Spartan zabralo ze soba wiecej niz 300 Persow. W Warszawie stosunek zabitych Niemcow do zabitych Polakow (lacznie cywili i powstancow) wynosil 1:100, czyli taki warszawski Leonidas zgarnal srednio 3 Niemcow. To byla hekatomba. Przypomina to troch wejscie do klatki z lwem. Odwazne, ale czasami sie trzeba zastanowic co sie chce tym osiagnac.


realista z perspektywy czasu.

Ciekawe czy tak samo byś gadał jak byś tam był. Za klęską Powstania Warszawskiego odpowiedzialni są nasi sojusznicy.
Trzeba też pamiętać, o odmiennej mentalności ludzi z tamtego okresu. Oni tak nie byli przywiązani do konsumpcyjnego stylu życia jak my teraz. Całkowicie inaczej rozumieli pojęcie honoru i ojczyzny, niż my teraz.
Zresztą lepiej być przez kilkadziesiąt dni wolnym i zginąć , niż żyć całe życie na kolanach.


W czasie wojny jesteś albo bohaterem, albo zdrajcą.

Większych bzdur dawno tu nie czytałem. Na jakich kolanach? Nawet dziecko wiedziało w Warszawie '44 że Rzesza się kończy! Kurwa mać - jakim trzeba być debilem żeby ignorować takie fakty!
W wojnie są tylko ofiary. Zdrajca jest ofiarą ... własnego strachu, bohater własnej naiwności, a szarak - jest ofiarą polityki na samej górze na którą nie ma wpływu. Ofiarami nie są tylko ci co trzepią forsę i budują władzę na wojennych zgliszczach i ludzkich ciałach.
To taki zimny kubeł wody na ten twój kretyński pseudopatriotyzm. A skoro tematem jest krzyż - zrób sobie przerwę w tym swoim patriotyzmie i spróbuj zobaczyć kto i ile ugra na tej wojnie o kawałek drewna. Zdziwisz się ile można na tym zarobić. Media mają szopkę, kler wierny motłoch, politycy jeszcze kilka procent elektoratu. I chuj wie kto ma coś jeszcze z tego. Nie zdziwię się jak za tydzień postawią tam budkę z pamiątkami n.t. krzyża. Wystarczy zobaczyć ile ten cały cyrk trwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh ten bronek i jego nieodpowiedzialne gadanie ... ale spodziewałem się jak na tak szumnie zapowiadaną zadymę więcej atrakcji. No cóż teraz trzeba poczekać na drugie starcie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:49, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat zastępczy. Typowy wypełniacz dla telewizji, żeby gawiedź miała czym się zajmować.
A jakie są konsekwencje przeniesienia krzyża dla zwykłego obywatela? Na pewno mniej istotne, niż np. możliwe konsekwencje katastrofalnego stanu służby zdrowia.

Poza tym kolejny raz zrobiono z Polski pośmiewisko na cały świat.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idziemy tam jutro z chłopakami zrobić porządek.
Ktoś musi rozgonić to towarzystwo ! Wink


_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 03 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobisz z nich meczennikow, a im chyba o to chodzi. Very Happy
A wlasnie, jeszcze powiedza, ze jestes z NKWD.
Dla mnie to jest taka szopka, ze najlepszy kabareciarz nawet by na to nie wpadl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile