W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jak mówił prorok - Nie będzie niczego  
Podobne tematy
Stop Dopalaczom216
Dopalacze 1 - Rząd 025
Zestaw Mały Farmaceuta 4
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4313
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 09 Paź '10   Temat postu: Jak mowil prorok - Nie bedzie niczego Odpowiedz z cytatem

Jako że na dniach została wprowadzona cudowna ustawa pozwalająca walczyć z wszystkimi substancjami psychoaktywnymi takimi jak dopalacze i inne środki postanowiłem, jako wzorowy obywatel tego pięknego kraju, złożyć donos na jeszcze istniejące i otwarte sklepy wprowadzające takie środki do obrotu. Jeśli ktoś chciałby pomóc w walce z tą patologią to proszę o przepisanie poniższego tekstu, uzupełnienie danymi ze swojego regionu oraz przesłanie do swojego wojewódzkiego sanepidu. Mam nadzieje, że ani sanepid ani mój kochany premier nie będą głusi na nasze wołania o normalność w tym kraju i dbanie o zdrowie naszej kochanej młodzieży



Dnia……………………………………


Wojewódzka Stacja Sanitarno

Epidemiologiczna

w Warszawie

Ul Żelazna 79



Zawiadomienie

Na podstawie ustawy o zmianie ustawy przeciwdziałaniu narkomanii oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej uchwalonej na pos. nr 75 dn. 08-10-2010, która wprowadza zakaz wprowadzania do obrotu substancji pochodzenia naturalnego lub syntetycznego w każdym stanie fizycznym lub produktu, rośliny, grzyba lub ich część, zawierające taką substancje, używane zamiast środka odurzającego lub substancji psychotropowych, lub w takich samych celach jak środek odurzający lub substancja psychotropowa, chciałbym zawiadomić, iż niżej wymienione punkty sprzedaży wprowadzają do obiegu następujące substancje mogące służyć odurzaniu się przez młodzież, przez swoje psychoaktywne działanie:

- sprzedaż substancji psychoaktywnej pod handlową nazwą „Butapren” mylnie wprowadzaną do obrotu, jako klej ogólnego stosowania, która jest wziewana przez młodzież aby wywołać uczucie upojenia i lekkiej euforii, przypływ energii oraz halucynacje przez co staje się niebezpieczna dla zdrowia i życia człowieka

Sklep sieci PSB mieszczący się przy ulicy Bieżuńskiej 1A w Warszawie

Sklep sieci Praktiker mieszczący się przy Pl. Szwedzkim 4 w Warszawie

Sklep sieci OBI mieszczący się przy ulicy Puławskiej 427 w Warszwie

- sprzedaż substancji psychoaktywnej pod handlową nazwą „Gałka muszkatołowa” mylnie wprowadzaną do obrotu, jako przyprawa kulinarna, która jest spożywana przez młodzież, aby wywołać euforie oraz zawroty głowy co staje się niebezpieczne dla życia i zdrowia człowieka

Sklep sieci REAL mieszczący się przy ulicy Krakowskiej 61 w Warszawie

Sklep sieci Carefour mieszczący się przy ulicy Współnej 73 w Warszwie

Sklep sieci Kaufland mieszczący się przy ulicy Modlińskiej 61 w Warszawie

- sprzedaż substancji psychoaktywnej pod handlową nazwą „Herbata” mylnie wprowadzaną do obrotu jako susz do przygotowania napojów, która jest spożywana przez młodzież w postaci silnego wywaru nazywanego „czajem”, w celu wywołania otępienia, spowolnienia reakcji przez co staje się niebezpieczna dla zdrowia i życia człowieka

Sklep „A Tea for Two” mieszczący się przy ulicy Chmielnej 26 w Warszawie

Restauracja Sejmowa mieszcząca się przy ulicy Senackiej 1 w Warszawie

Restauracja Meza mieszcząca się w Hotelu Hilton przy ulicy Gdzybowskiej 63 w Warszawie

- sprzedaż substancji psychoaktywnej pod nazwą handlową „Beznyna bezołowiowa 95” mylnie wprowadzaną do obrotu jako paliwo do napędu pojazdów, która jest wziewana przez młodzież aby wywołać rozkojarzenie, omamy słuchowe, omamy dźwiękowe oraz halucynacje co staje się niebezpieczne dla zdrowia i życia człowieka

- Stacja Paliw sieci PKN Orlen mieszcząca się przy Al. Solidarności 102 w Warszawie

- Stacja Paliw sieci BP mieszcząca się przy ulicy Grochowskiej 149 w Warszawie

- Stacja Paliw sieci Lukoil mieszcząca się przy ulicy Ogrodowej 58 w Warszawie

Wszystkie z wymienionych punktów prowadzą sprzedaż w/w środków psychoaktywnych dla młodzieży bez względu na wiek. Młodzież masowo odurza się tymi środkami powodując liczne wypadki, zatrucia i zagraża bezpieczeństwu innych obywateli. Niniejszym zawiadomieniem żądam zamknięcia wszystkich punktów sprzedaży w/w sieci na okres 90 dni oraz przebadanie środków przez nie sprzedawanych, pod kątem działania na psychikę młodego człowieka.

Z poważaniem

Obywatel


http://pokazywarka.pl/qqcgp4/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 09 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nieźle napociłeś się nad pisaniem tego Smile No ustawa została uchwalona 8 października, ale wejdzie w życie jakoś na początku listopada, więc póki co sklepy z dopalaczami i wszystkie inne je rozprowadzające mogą je jeszcze sprzedawać legalnie, wszakże ustawa istnieje, ale jeszcze nie weszła w życie Very Happy
_________________
Staraj się nie dyskutować z debilem, gdyż najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 09 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wspomniałeś o avionetkach - zażyć 30 minut przed podróżą Smile
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 09 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, niestety to nie moje acz podpisuje sie obiema rekoma Wink

Aviomarinki zna kazdy Wink

PS.
Strata przychodow budzetowych na tej calej ustawie, razem z ustawą hazardową to chyba ok. 5mld zł, tyle co podwyzka VAT. A moze referendum:

Wybierz z dwóch opcji:
1. podwyżka VAT
2. rezygnacja z ustawy antydopalaczowej i antyhazardowej

Choc patrzac na to co sie dzieje obecnie obawiam sie ze byloby 90% za p.2 :/ Ludzie sami w imie falszywego bezpieczenstwa dadza sobie odebrac wszystko... a skorumpowana wladza nie omieszka tego wykorzystac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:44, 13 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopalacze w hipermarkecie

Srodze zdziwiłem się, gdy przy dzisiejszych zakupach w jednym z hipermarketów (nazwy nie podam! bo jest na ilustracji) otrzymałem w prezencie dopalacz! Very Happy

Produkt ma wszelkie znamiona nielegalności.

Już sama jego nazwa: Gogos i śmiejące się buźki sugerują nieliche działanie przyspieszające, a nazwa producenta "Magic Box Int." i marki "Gogos Crazy Bones" tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że jest to nie niskich lotów magiczny produkt Smile

Jako rasowy dureń od razu wiedziałem co należy zrobić po przeczytaniu zakazu Wink NIE DO SPOŻYCIA.

Spożyłem oczywiście!




Moja psychoaktywność wzrosła diametralnie, szczególnie w chwili odcięcia dopływu gazów życiowych, co było możliwe dzięki zmyślnej konstrukcji dopalacza i działania na układ oddechowy. Niekontrolowane drgawki, momenty euforii, a nawet paniki - wszystko to było moim udziałem i wiedziałem już, że mam do czynienia z niezgorszym towarem!

Gdy minął czas ostrej jazdy, nadszedł zjazd, a obecnie czekam na drugą część zabawy, gdy mój hipermarketowy dopalacz skwasi się w trzewiach.

W oczekiwaniu zliżę gratisowy listek z dodatkowym kwasikiem, dla niepoznaki nazwany naklejką Wink

Zdziwiło mnie tylko, że bez strachu wprowadzają je do obrotu hipermarkety, ale wiadomo - duże podatki, strefy ekonomiczne, itd. Mam nadzieję, że nikt nie nada tematu premierowi, bo mi tu zaraz codzienny sklep zamkną!

http://pokazywarka.pl/1t86ln/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 13 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj gałki muszkatałowej i chili w dużych ilościach, też niezłe loty!
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:46, 14 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
Spróbuj gałki muszkatałowej i chili w dużych ilościach, też niezłe loty!


Po chili to chyba najlepszy lot jest jak chcesz postawić klocka .................... Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:56, 14 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Cytat:
Skupmy się na istocie problemu i pomyślmy, czy możliwe jest otwarcie kolekcjonerskiego sklepu z mięsem? Odpadają nam kontrole Sanepidu i koszty zachowania szczególnych warunków sanitarnych. Klienci? Znajdą się.

Czy możliwe jest otwarcie kolekcjonerskiej piekarni? Odpadają nam kontrole Sanepidu i koszty zachowania szczególnych warunków sanitarnych. Klienci? Znajdą się.

Czy możliwa jest sprzedaż wyrobów piekarniczych spod PKD wyrobów kolekcjonerskich? Teoretycznie...


hotnews
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 14 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolekcjonerskie paliwo, energia elektryczna, pożywienie i inne towary + kolekcjonerskie usługi, wszystko tak samo jak obecnie... a jakby o połowę tańsze, bo nieobłożone państwowymi daninami i pozwoleniami...

Czy 'kolekcjonerstwo' mogło stać się początkiem rewolucji ustrojowej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jak mówił prorok - Nie będzie niczego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile