Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

 
False flag   
Podobne tematy
Fałszywa Flaga- przyklady z historii32
Przykład nieudanej "false flag operation"2bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8991
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 3995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 06 Paź '10   Temat postu: False flag Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie:
========================================

Kiedy czyta sie artykuł '"Arktyczne love story" włos sie na glowie jeży. Na szczęście sa również rozsądni Żydzi, którzy wyhamowują swoich szalonych ziomków, tylko pytanie jak długo im się to będzie udawać.


http://www.bibula.com/?p=27095
ssas
"Powszechnie uważa się, że najbardziej wpływową siłą polityczną w USA jest lobby żydowskie. Jest to fakt dość dobrze udokumentowany więc nie będę nad tym się rozwodził.

Myli się jednak ten, który sądzi, ze wspomniane lobby jest monolitem realizującym jedną politykę.


Istnieją różne odłamy i frakcje realizujące często odmienne interesy. Prezydentura Obamy jest owocem zwycięstwa frakcji, nazwijmy ją dla ułatwienia, lewicowej, posiadającej interesy ekonomiczne głównie na terytorium Stanów, nad frakcją "prawicową", popierającą głównie Izrael.

Frakcja ta, wpływająca poprzez neokonserwatystów Wolfowitza na administrację Busha i Cheneya uczyniła z polityki zagranicznej Stanów Zjednoczonych powolne narzędzie do realizacji syjonistycznych interesów Izraela.

Wybór Obamy rozpoczął nowy etap polegający na odchodzeniu od serwilistycznej w stosunku do bliskowschodniego sojusznika polityki.

Tarcia między dwiema frakcjami wewnątrz żydowskiego lobby rozpoczęły się zaraz po wyborze Obamy gdy 11 grudnia aresztowany został pod zarzutem oszustw giełdowych na sumę kilkudziesięciu mld dolarów Bernie Madoff. Skutki tego były opłakane także dla Żydów redukując znacznie możliwości finansowego wpływania na politykę amerykańską głównie przez prawicę wspomnianego lobby.

Tuż przed objęciem urzędu przez prezydenta elekta Izrael rozpoczął operację "Płynny Ołów" przeciwko Gazie. Z perspektywy czasu widać, że ta krwawa interwencja miała nie tyle na celu "obronę" przed pociskami wystrzeliwanymi przez Hamas ( w każdym razie nie tylko) ile miała być akcją demonstrującą determinację i samodzielność syjonistycznego reżimu niezależnie od tego kto zasiada w Białym Domu.
Z nastaniem Obamy interesy Izraela i jego image zaczęły się pogarszać. Aresztowanie w New Jersey szajki rabinów, cieszących się protekcją Izraela, handlujących organami ludzkimi oraz przyznanie medali marynarzom, którzy przeżyli bezprecedensowy atak IDF na okręt "Liberty" w 1967 r. to tylko niektóre przykłady zmiany kursu nowej administracji.Lecz wydarzenia najbardziej spektakularne dotyczyły incydentu z rosyjskim statkiem Arctic Sea.
Dla przypomnienia: Arctic Sea transportował trzy pociski z głowicami jądrowymi odzyskanymi z okrętu podwodnego K - 141 Kursk, który zatonął w 2000 r. na Morzu Barentsa. Wspomniane ładunki miały zostać przetransportowane do Pantex Plant w Teksasie w celu utylizacji.
24 lipca statek płynący po Bałtyku został zaatakowany przez niezidentyfikowanych komandosów, którzy podając się za funkcjonariuszy szwedzkiej policji ścigających handlarzy narkotyków uprowadzili jednostkę.

12 sierpnia na Morzu Czarnym doszło do spotkania prezydenta Miedwiediewa z prezydentem Finlandii Tarja Holenem. (Przewożone pociski zostały wydobyte z pomocą fińskich jednostek marynarki wojennej"). Postanowiono rozpocząć zakrojone na szeroką skalę poszukiwania uprowadzonego okrętu z wykorzystaniem wszystkich znajdujących się na Atlantyku jednostek rosyjskich. Zachodziły bowiem podejrzenia, że skradzione ładunki nuklearne mogą posłużyć do przygotowania zamachu typu "false flag" na terytorium USA, podobny do tego z 11/9, za który odpowiedzialnością obarczono by najprawdopodobniej Iran by usprawiedliwić ewentualny atak na Republikę Islamską. Tak przynajmniej podają źródła powiązane z FSB i GRU.
Nietrudno wyobrazić sobie, siły specjalne jakiego państwa były odpowiedzialne za uprowadzenie statku.

Na szczęście plany "najbardziej demokratycznego na Bliskim Wschodzie" państwa nie wypaliły.
Akcja połączonych sił specjalnych Rosji i USA doprowadziła do odbicia statku i aresztowania pirackiego oddziału, którzy, jak podano do publicznej wiadomości, byli "terrorystami z CIA" posługującymi się fałszywymi paszportami rosyjskimi, estońskimi i litewskimi.
Niech nikogo jednak nie zmyli ten "frazeologiczny" przekręt."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 3995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 25 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co robił Mossad w Nowej Zelandii?

Opublikowano: 25.07.2011 | Kategorie: Polityka

Podczas trzęsienia ziemi w miejscowości Christchurch w Nowej Zelandii przypadkowo odkryto siatkę agentów Mossadu.

Tuż potrzęsieniu ziemi w Nowej Zelandii, izraelski ambasador osobiście odprowadził na lotnisko obywateli Izraela legitymujących się wieloma paszportami. Powiedział, że była to z jego strony uprzejmość wobec młodych Izraelczyków, wędrujących z plecakami po Nowej Zelandii i zszokowanych śmiercią kolegi, który zginął przywalony kawałkiem betonowej ściany, podczas gdy wszyscy usiłowali wydostać się z miasta mikrobusem. Znawca tematu, były pracownik Pentagonu i trener agentów wywiadu Paul Buchanan – w wywiadzie udzielonym nowozelandzkiemu portalowi informacyjnemu Stuff – powiedział, że powodem obecności izraelskich agentów Mossadu w Nowej Zelandii była potrzeba zdobycia legalnych paszportów tego kraju. Nowa Zelandia ma w świecie doskonałą reputację i paszporty tego kraju cieszą się znacznie większym zaufaniem niż np. Izraela.

Wg Buchanana paszporty te miały być użyte podczas przeprowadzania tajnych operacji łącznie z popełnianiem przestępstw czy nawet dokonywaniem zabójstw – jeśli taki był cel Mossadu. Czterech Izraelczyków, którzy opuścili Nową Zelandię nie było – wg Buchanana – pierwszorzędnymi agentami Mossadu a zaledwie „sayanin”, czyli pomocnikami zdobywającymi środki, i dokumenty dla agentów z większym doświadczeniem.

Zaraz po trzęsieniu ziemi Benjamin Netanyahu dzwonił do nowozelandzkiego premiera (Johna Keya również Żyda) cztery razy. Izraelski rząd wydał wówczas oświadczenie, że został poproszony przez Nowozelandczyków o pomoc, której skwapliwie udzielił. Krótko po tym kordon bezpieczeństwa jakim otoczyła nowozelandzka armia teren dookoła Christchurch zatrzymał izraelski team ratowników, którzy nie dysponowali żadnym dokumentem uprawniającym ich do jakiejkolwiek akcji na terenie Nowej Zelandii. Poproszony o wyjaśnienia ambasador Izraela – Shemi Tzur – oświadczył, że grupa działała na zlecenie rodziców jednego z obywateli Izraela, który zginął w katastrofie.

Obywatelem, który stracił życie w trzęsieniu ziemi był niejaki Ofer Mizrahi – ten, który z trzema innymi kolegami jechał pechowym mikrobusem. To przy nim znaleziono co najmniej 5-6 nowozelandzkich paszportów. Ambasador Izraela osobiście odwiózł jego kolegów własnym samochodem na lotnisko, tłumacząc to tym, że młodzi ludzie byli zbyt zszokowani tym co się stało, by podróżować bez opieki, więc ambasador – mając dobre serce – osobiście pomógł rodakom (sic!). Przypuszczenia, że ci młodzi ludzie mogą mieć coś wspólnego z Mossadem ambasador nazwał science fiction. Przyznał on jednak, że Mizrahi miał przy sobie więcej niż jeden paszport, ale uznał za plotkę, że tych paszportów było sześć. Mizrahi wg. słów ambasadora miał być bardzo popularną osobą w Izraelu, tymczasem założona dla niego strona pamięci na Facebooku ma mniej niż 10 wpisów, a wiele z komentarzy nie należy do zbyt uprzejmych.

W 2004 r. nowozelandzkie służby SIS wykryły, że Mossad usiłował nielegalnie pozyskać nowozelandzkie paszporty. Aresztowano wówczas 4 agentów, z których dwóch skazano na 6 miesięcy więzienia. Tym razem SIS podejrzewa, że oprócz paszportów chodziło o coś jeszcze. Po trzęsieniu ziemi w Christchurch nowozelandzkie służby skrupulatnie zbadały komputery policyjne, podejrzewając, że w zamieszaniu podczas kataklizmu, agenci Mossadu mogli się do nich włamać i wprowadzić do centralnej bazy policyjnych danych software, pozwalający im kontrolować działania policji tego kraju.

Ekspert w kwestiach związanych z działalnością SIS – nowozelandzki dziennikarz Nicky Hager – powiedział, że w każdym przypadku znalezienia przy kimś wielu paszportów oznacza, że być może mamy do czynienia ze szczególnie niebezpiecznym przestępcą. Jeśli jednak taki człowiek pochodzi z Izraela, natychmiast kojarzy się to z działaniami Mossadu.

Autor: Chris Miekina
Źródło: Nowa Atlantyda
http://wolnemedia.net/polityka/co-robil-mossad-w-nowej-zelandii/
---------------------------------------------
Mossad zbyt często fałszuje paszporty. Niektóre kraje mają dość
Aktualizacja: 2011-07-22 8:15 am

Część krajów Afryki, Europy i Azji określających się jako „przyjaciele Izraela”,
zwróciło się z apelem do izraelskich ambasad w swoich stolicach, aby te zaprzestały wydawania fałszywych paszportów agentom Mossadu.
Zdaniem podpisujących się pod apelem państw, fałszowanie paszportów dla agentów izraelskiego wywiadu stało się nagminne.

Gdy w styczniu 2010 roku w Dubaju z rąk Mossadu zginął jeden z głównych przywódców Hamasu, Mahmud al-Mabhuh, związane z organizacją palestyńskiego ruchu wyzwoleńczego służby wywiadowcze rozpowszechniły fotografie i dokumenty 33 agentów wywiadu izraelskiego.

Okazało się, że znaczna część wywiadowców Mossadu posługiwała się fałszywymi paszportami krajów takich jak
Wielka Brytania, Francja, Niemcy czy Australia.


Londyn, Dublin, Paryż i Berlin zażądały od Izraela wyjaśnień w sprawie paszportów, którymi posługują się agenci Mossadu. Izraelskie MSW zaprzeczyło jednak, by na ręce ministerstwa wpłynęły skargi od któregokolwiek kraju w tej sprawie.
Za: autonom.pl
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 3995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 30 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norwegia – prawdziwa historia – John Kaminski
Aktualizacja: 2011-07-29 10:50 pm

Tajna armia wyszkolonych przez Żydów psychopatów gotowa zaatakować w każdym miejscu świata i obwiniać innych.

Wszyscy widzieliśmy jak działał program medialny w ciągu ostatnich kilku dni, pokaz paradygmatu, utrzymującego świat zamknięty w antyterrorystycznym światopoglądzie, a w którym terror zawsze produkowany jest przez tych, którzy twierdzą, że z nim walczą. Zrozumiałeś już? Jedyni muzułmańscy terroryści, o których się słyszy, pracują dla Mosadu i CIA.

Widzieliście to. Najpierw Wolf Blitzer, notoryczny publicysta i izraelski agent, ogłasza w CNN, że norweskiego masowego mordu dokonała al-Kaida, podając kolejny powód, jak mówi, dlaczego powinniśmy przyspieszyć wojnę z terrorem.

Wkrótce potem, kiedy mitomani zrozumieli, że ta historia nie pasuje, ogłasza się, że norweskiej masakry dokonała jakaś nieznana grupa. Nigdy, w żadnym dzienniku w USA, nie wspomina się o tym, że norweskich okropności dokonał Izrael, Żydzi, rękami „przyjaciół” Izraela i Żydów.

Jest to implementacja dysonansu poznawczego w najlepszym wydaniu, kiedy zacieranie kategorii politycznych utrzymuje każdego w konfuzji. Żydowska różnorodność w najlepszym wydaniu. Historia z CNN na temat al-Kaidy dokonującej mordów w Norwegii, jest tak wiarygodna, jak o Saddamie i broni masowego rażenia, czy o Niemcach gazujących 6 mln Żydów w okresie, jak pokazała demografia, kiedy liczba ludności żydowskiej w Europie wzrosła.

Niezliczone miliardy dolarów zostały skradzione przez Izrael, przez Żydów i przez „przyjaciół” Izraela i Żydów – i nadal są kradzione w tej chwili, na milion różnych sposobów, kiedy znieczuleni Amerykanie znajdują każdy pretekst, by odwracać wzrok, obawiając się o przepadek zarobków od pracodawcy, który musi odpowiedzieć na nieuniknione pytanie: Jeśli obrażę Żydów, to czy rozłożą mój biznes? Odpowiedź brzmi: tak się stanie.

I dlatego dzisiaj USA jest zasadniczo poza biznesem: sto lat intensywnego pasożytnictwa żydowskiego zupełnie usunęło wszelkie roszczenia do moralności, jaką Amerykanie zawsze udawali, że mają.

I teraz, gospodarz, nasz kraj, kończy się, wykrwawiony na śmierć przez tych, którzy cenią jedynie bilans zysków i strat, ale nie obchodzi ich nic poza tym. Pogratulujcie sobie za rolę, jaką odegraliście w tym wszystkim – i za milczenie, w jakim trwaliście, biorąc w tym udział.

Ci młodzi ludzie zabici w Norwegii byli najlepszymi, najbardziej troskliwymi i najbardziej inteligentnymi, jakich miała Norwegia. Kraj ten ostatnio poparł Palestyńczyków, uznając ich ambasadora i publicznie krytykując sposób traktowania ich przez Izraelczyków.

Sądząc po reakcji izraelskich dzienników, Żydzi ogólnie wierzą, że Norwegia dostała to, na co zasłużyła.

Co to oznacza?

Porównajmy, co stało się w Norwegii z tym zaraz po 11 września.

Pamiętasz reakcje na wywiady emitowane w TV, w czasie wydarzeń 11 września? „Oh, to musiała być al-Kaida”. Światowe media żydowskie do tej pory śpiewają te samą melodię.

Morderczy figlarz norweski prawie że niszczy pozostałe fragmenty dawno zdyskredytowanej historii, że ataków 11 września dokonali muzułmanie, aby zapewnić pretekst do wojny z terroryzmem przeciwko całemu islamskiemu światu. Czy nie możecie wbić sobie tego do głowy? Wszystkie ataki terrorystyczne – 11 września, Madryt, Londyn, Bali, Mombasa, Jemen i teraz Norwegia, wszystkimi tymi operacjami fałszywej flagi koordynowała prawdziwa oś zła świata: Mosad, CIA i MI-6, żeby przekonać świat, że zagraża mu terror.

To prawda, światu zagraża terror. Tylko że tymi, którzy walczą z terrorem, są ci, którzy go produkują, po to, żeby go zwalczać. To jest żydowska filozofia, to jest to co robią, co zawsze robili i nadal będą robić.

Ale ponieważ do Żydów należą wszystkie media na świecie – wszystkie media na świecie, dobrze usłyszałeś; pomyśl o sieciach dystrybucyjnych – o tym nie słyszysz. Albo posłuchasz ślepej lojalności do oficjalnej wersji wydarzeń, albo cię zrujnują, jeśli nie zabiją.

Norweskie masowe mordy „psy-op”, w sposób epidemiologiczny przypominają również niedawne publiczne biczowanie dziennikarzy Helen Thomas i Richa Sancheza, których zwykłe wypowiedzi o Żydach zasłużyły na nagany ze strony żydowskich mediów i, co ważniejsze, pokazały opinii publicznej, że nigdy nie jest korzystne mówienie czegokolwiek przeciwko Żydom. Rzymski orator Cicero powiedział prawie to samo blisko 2.000 lat temu.

Głównym przekazem psy-op na świat, jaki wynika z tej norweskiej obrzydliwości jest to, że jeśli aktywnie sprzeciwia się Żydom, można zostać zastrzelonym w dowolnym momencie przez żydowskich sayanim lub przez gojowskich niewolników o kontrolowanych umysłach, którzy są programowani (lub są pod wpływem narkotyków) do tłumienia swoich ludzkich instynktów i stają się tylko narzędziem polityki żydowskiej; jeśli jeszcze jej nie poznałeś, polityką żydowską jest zabicie lub zniewolenie każdego nie Żyda na świecie. Możesz to sprawdzić. Jest w Soncino Talmud (1929).

Ale wtedy to nie jest taka zmiana faktów. Ludzie zawsze ginęli za przekonania polityczne. Liczni pisarze komentowali, że egzekucja była jedynym narzędziem politycznym, które rządziło amerykańską historią, bardziej niż cokolwiek innego.

Od Jacka Ruby’ego do Gylana Klebolda. Kiedy kopiesz głęboko, wydaje się jakby wszystkich egzekucji dokonali Żydzi, albo ludzie służący Żydom. Rozważ to, kiedy myślisz o norweskich egzekucjach, wszystkich sześćdziesięciu ośmiu.

Polityka milczenia, a większość Amerykanów obawia się rozmyślania, zawsze w końcu prowadzi do mordowania siebie. To ty masz określić, czy chcesz się bronić i uznać to, co się naprawdę dzieje.

Dla Żydów jest to czas wyprowadzki. Można też nadal ulegać wpływom tych bystrych komentatorów żydowskich, którzy wciąż podkreślają, że system można naprawić, jeśli tylko zaakceptuje się ich dobrze przemyślane propozycje.

A dla nie-Żydów, poważnie minął czas, żeby postawić jeszcze bardziej poważne pytanie. Teraz, kiedy wiemy, że tego zjełczałego systemu nie da się naprawić, spójrz sobie w oczy i zadaj sobie pytanie, czy ten puste, zniszczone, nieszczere, niepomne, zatrute i splądrowane szczątki tego, czym była Ameryka, jest – i mówię to szczerze – jeszcze wart ocalenia?

Wszystko czym Ameryka stała się dziś na świecie, to ogromna, zrobotyzowana żydowska machina wojenna, która bezzasadnie zabija ludzi, podczas gdy jej znarkotyzowana i oszukana ludność odwraca oczy i odmawia przyznania się do tego, że stała się bezmyślną marionetką w wielkim teleturnieju, w którym prowadzący, wybrany losowo z ogromnej puli żydowskich sayanim (z których wielu teraz jest sędziami federalnymi), decyduje o tym, kto żyje lub umiera.

Jak zwykł mówić Walter Cronkite: „Jesteś tego świadkiem!”

John Kaminski
27.07.2010

Tłumaczenie Ola Gordon (The real Norway story)

==================================
A powód


Norwegia: możliwość wprowadzenia zakazu obrzezania. Środowiska żydowskie wysuwają wyświechtane frazesy o “nienawiści do Żydów”
Aktualizacja: 2011-05-5 9:58 am

Reidar Hjermann, norweski rzecznik praw dziecka, przedłożył propozycję zmiany przepisów, zabraniając dokonywania obrzezania chłopców poniżej 15 roku życia.

Żydowskie organizacje działające w Norwegii skrytykowały propozycję w liście przesłanym do ministra spraw zagranicznych, Jonas Gahr Støre oraz ministra sprawiedliwości, Knut Storberget. “Sugestia [zakazu obrzezania] będzie rozpropagowana przez żydowskie media na całym świecie i będzie wspierała tezę, że Norwegia jest ‘krajem nienawidzącym Żydów’” – pisze Anna Sender z organizacji żydowskiej Mosaic Religious Community.

Zmiany przepisów mają przywrócić nieograniczone i finansowane ze środków publicznych operacje obrzezania, zakazane w Norwegii 10 lat temu. Środowisko medyczne apelowało wówczas o wprowadzenie zakazu, argumentując to rzeczowymi analizami niebezpieczeństwa dla zdrowia dzieci poddanych obrzezaniu oraz poważnymi wątpliwościami etycznymi.

Nowe prawo w Norwegii z jednej strony łagodzi dotychczasowe zakazy, a z drugiej w praktyce eliminuje możliwość dokonywania obrzezania z motywów religijnych. Zaproponowane poprawki przywracają bowiem bezpłatne zabiegi w publicznych szpitalach, jednak nie wprowadzają zastrzeżeń i możliwości odmówienia przez lekarza dokonania tych zabiegów ze względów etycznych. Z drugiej strony, wprowadzony limit wiekowy dla chłopców oraz konieczność wyrażenia przez niego zgody na zabieg, w praktyce eliminuje religijne zabiegi, które w środowisku żydowskim muszą być dokonane w pierwszych ośmiu dniach życia noworodka.

Społeczeństwo, środowiska lekarskie w USA i na świecie przeciwko brutalnym operacjom cyrkumcyzji

Informacje o niebezpieczeństwach związanych z operacjami obrzezania chłopców oraz świadomym ukrywaniem – głównie przez lobby żydowskie – problemów zdrowotn0-medycznych, przedostają się jednak do opinii publicznej. W Stanach Zjednoczonych poszczególne stany rozważają możliwość wprowadzenia zakazu bądź surowych ograniczeń tych operacji. W chwili obecnej, w stanie Kalifornia może dojść do referendum w tej sprawie.

Na możliwość referendum w Kalifornii, ze wzgledów oczywistych najgłośniej zareagowały środowiska żydowskie, które w dość specyficzny sposób rozumieją zasady demokracji i sprzeciwiają się zadaniu społeczeństwu pytania o zasadność tej brutalnej i trwale kaleczącej ciało człowieka czynności, jakim jest obrzezanie niemowląt.

W Stanach Zjednoczonych obrzezanie przeprowadzane jest dzisiaj rutynowo, nie zamykając się jedynie do kręgów żydowskich. Najczęściej dochodzi do takich sytuacji, że przed porodem świadomy rodzic musi wyraźnie zaznaczyć, że nie wyraża zgody na przeprowadzenie tej brutalnej operacji na noworodku, gdyż w przeciwnym przypadku otrzyma swojego noworodka już po zabiegu cyrkumcyzji.

Proceder obrzezania został po cichu narzucony środowisku lekarskiemu, w którym wiele prominentych osób to lekarze-Żydzi, sami zainteresowani poszerzeniem procederu. Chodzi przy tym o dwie sprawy: 1) judaizowania społeczeństwa poprzez narzucenie jemu praktyk żydowskich, oraz 2) o takie wtapianie się Żydów w społeczność, aby nie mogli być w skrajnych sytuacjach łatwo rozróżnialni. Jak powiedział swego czasu Leonard S. Glickman, prezydent Hebrew Immigrant Aid Society: “Im bardziej amerykańskie społeczeństwo jest zdywersyfikowane, tym bezpieczniej dla Żydów.” Dywersyfikacja w tym przypadku polega właśnie na zmniejszeniu bazy rozróżnialności.

Obecnie wskaźnik przeprowadzania obrzezania wynosi średnio 56% (2006 rok) we wszystkich stanach USA. Wskaźnik ten spadł w ciągu 7 lat o pięć procent po protestach rodziców, którzy niczego nieświadomi otrzymywali obrzezanego już noworodka. Ten wysoki wskaźnik staje się jeszcze bardziej zauważalny, gdy weźmie się pod uwagę poszczególne stany. Na przykład w stanach Indiana, Wisconsin, Ohio, Kentucky, Michigan, West Virginia, South Carolina, wskaźnik ten wynosi ponad 80 procent, co oznacza, że tylko dwóch na 10 noworodków nie jest okaleczanych. Pod wpływem nacisków lobby żydowskiego, szpitale w Stanach Zjednoczonych nie zostały zobowiązane do prowadzenia ewidencji w zakresie przeprowadzania operacji obrzezania.

Środowisko lekarskie i inne tzw. czynniki decydenckie w Stanach Zjednoczonych zajmują oficjalnie neutralną pozycję w sprawie obrzezania, co nie oznacza, że lekarze nie dostrzegają problemu, również i czysto zdrowotnego. Ta cisza oznacza wręcz coś przeciwnego – oznacza, że głosy sprzeciwu nie są jest dopuszczane do szerszego forum.

Rośnie jednak grupa głośno wypowiadająca się i sprzeciwiająca się procederowi. Rok temu jedynie dzięki zorganizowanemu wysiłkowi lobby żydowskiemu, w ostatniej chwili nie doszło do wprowadzenia zakazu przeprowadzania obrzezania niemowląt w stanie Massachusetts. Podobnie w innych krajach np. chirurdzy należący do lekarskiego zrzeszenia w Szwecji odmówili przeprowadzania zabiegów obrzezania dzieci, tłumacząc to oględnie “koniecznością skupienia się na ważniejszych obowiązkach medycznych”.

W Niemczech sąd apelacyjny we Frankfurcie nad Menem wydał cztery lat temu decyzję mogącą mieć duże następstwa co do wykonywanych zabiegów obrzezenia w tym kraju. Wniosek złożony był w imieniu 14-letniego Muzułmanina, który jako 11-letni chłopiec został poddany obrzezaniu zgodnie z prawem muzułmańskim, lecz wbrew jego woli. Chłopiec, mieszkający na stałe ze swoją matką, rozwiedzioną z Muzułmaninem, odwiedził podczas wakacji swojego ojca, który zmusił go do poddania się zabiegowi obrzezania. Zarówno chłopiec jak i matka byli przeciwni temu zabiegowi.

Sąd argumentując swoją decyzję stwierdził, że obrzezanie “może być istotne w indywidualnych przypadkach dla kulturowo-religijnego czy fizycznego samo-określenia się”, ale decyzja o poddaniu się temu zabiegowi “jest podstawowym prawem osoby określającej swą identyfikację i życie.” Sąd niemiecki nie określił minimum wiekowego, od którego rodzice powinni uzyskiwać zgodę od dziecka na przeprowadzenie zabiegu obrzezania.
Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Views and News from Norway (May 4, 2011)

==========================================================
"Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną
Dopiero gdy dany kraj zauważy że jego plony uległy zniszczeniu
jego przemysł jest sparaliżowany
jego siły zbrojne są niezdolne do działania
zrozumie nagle że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa"


[/img]
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 3995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 07 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:

==========================================================
"Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną
Dopiero gdy dany kraj zauważy że jego plony uległy zniszczeniu
jego przemysł jest sparaliżowany
jego siły zbrojne są niezdolne do działania
zrozumie nagle że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa"


[/img]„To Polacy rozpoczęli II Wojnę Światową”
Aktualizacja: 2011-08-31 9:52 am

Jutro będziemy wspominać kolejną rocznicę wybuchu II Wojny Światowej, natomiast dziś – 31 sierpnia – mijają 72 lata od prowokacji gliwickiej.

W Gliwicach, leżących podówczas na terenie Niemiec, znajdowała się rozgłośnia radiowa, którą zaatakowali uzbrojeni hitlerowcy z SS ubrani po cywilnemu. Po sterroryzowaniu Niemców pracujących w radiostacji, wyemitowali komunikat w języku polskim: “Uwaga! Tu Gliwice. Rozgłośnia znajduje się w rękach polskich.” W trakcie prowokacji został zamordowany polski Ślązak, co miało być „dowodem” na polskie sprawstwo wydarzenia.

Atak na radiostację stał się uzasadnieniem dla niemieckiej napaści na Polskę następnego dnia. 1 września 1939 r. Adolf Hitler w przemówieniu mówił o potrzebie reakcji Niemiec na „polskie prowokacje graniczne”.

Za operację prowokacji gliwickiej odpowiedzialny był i przygotowywał ją Reinhard Heydrich, późniejszy kat Pragi oraz protektoratu Czech i Moraw, zmarły w 1943 r. w wyniku ciężkich ran postrzałowych po zamachu dokonanym przez czeskich i słowackich „cichociemnych”.

Jak wyglądał prawdziwy przebieg wydarzeń w Gliwicach wykazał dopiero proces norymberski w latach czterdziestych.

A jak wygląda obecnie w oczach młodych Niemców?

Ukazuje to pewna wycieczka, która odwiedziła niedawno Polskę. Po zwiedzaniu Gdańska odbył się rejs po kanale portowym i wzdłuż wybrzeża połączony ze zwiedzaniem po drodze ciekawych historycznie obiektów – m.in. twierdzy Wisłoujście i Westerplatte. Na półwyspie, pod pomnikiem upamiętniającym wybuch wojny, przewodnik zadał im pytanie:

„- Czy wiecie gdzie się znajdujecie? Co to za miejsce?” Ponieważ nikt nie potrafił na nie odpowiedzieć, więc powiedział: „- To jest miejsce, w którym rozpoczęła się II Wojna Światowa po strzałach z pancernika „Schleswig-Holstein”.

To, że uczestnicy wycieczki nie wiedzieli gdzie są, da się jakoś wytłumaczyć, ale tego co się stało po informacji przewodnika, racjonalnie wyjaśnić nie sposób.

Otóż wszyscy jak jeden mąż albo go wyśmiali albo zakrzyczeli, że to nieprawda, bo… wojna zaczęła się w Gliwicach gdy Polacy napadli na niemiecką radiostację…

Paweł Krzemiński
==================================
http://www.bibula.com/?p=42816

Oczywiście , że za te operacje fals flag był odpowiedzialny Reinhard Heydrich,.
Wcale nie był on późniejszym katem Pragi oraz protektoratu Czech i Moraw.
Reinhard Heydrich naraził się Anglii i rządowi emigracyjnemu w Londynie , tym , że przekupił Czechów i zapewnił im dobre warunki pracy , życia i wypoczynku.
Zmarł w 1943 r. w wyniku ciężkich ran postrzałowych po zamachu dokonanym nie przez czeskich i słowackich „cichociemnych”. tylko przez zrzuconych na spadochronach angielskich agentów!

Jeździł odkrytym samochodem bez obstawy. Mieszkał w willi bez straży!

Na jego pogrzebie żegnały go tłumy Czechów!

Czeski ruch oporu odmówił udziału w zabójstwie, nie chcąc prowokować niemieckiego odwetu!
Anglikom chodziło właśnie o spowodowanie walk czesko niemieckich i eskalacje konfliktu.

Czesi sto razy mądrzejsi od Polaków odmówili udziału w tej prowokacji.

Polacy bezinteresownie zostali przez dezerterów z 1939 roku oddani Anglii jako mięso armatnie.

_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 3995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:25, 24 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rząd USA nowym podejrzanym w masakrze w Colorado

Opublikowano: 24.07.2012

Alex Jones uważa, że masakra była dziełem czynników rządowych, a jej celem, tak jak i innych podobnych masakr – także i w innych krajach, jest stworzenie państwa policyjnego w celu zniewolenia społeczeństwa. Wykorzystuje się tu heglowską dialektykę „problem – reakcja – rozwiązanie”.

Alex przypomina najbardziej głośną operację fałszywej flagi – operację Fast and Furious, w której udało się przyłapać czynniki rządowe na gorącym uczynku. Polegała ona na przemycie zaawansowanej broni maszynowej do Meksyku, po to by tamtejsi gangsterzy mogli spowodować śmierć Amerykanów, a to z kolei mogło by posłużyć jako pretekst do wprowadzenia zakazu posiadania broni w USA. Operacją fałszywej flagi było też podpalenie Reichstagu przez Hitlera.

W ujawnionej tzw. „Operacji Northwoods” z 1961 roku, proponowano zabijanie obywateli amerykańskich po to by zrzucić winę na inne państwa. Miano wykorzystywać m.in. snajperów do zabijania ludzi na ulicy, po to by winę zrzucić na Kubę czy Rosjan. Były też także zdalnie wysadzane statki, a detale tej operacji opisywały nawet jak wrabiać niewinnych ludzi, np. za pomocą psychotropów. Celem miał być oczywiście pretekst do wojny.

Do wojny z Wietnamem doprowadziła operacja fałszywej flagi, tzw. Gulf of Tonkin (Zatoka Tonkińska). Dokumenty na ten temat zostały niedawno ujawnione – już nie ma wątpliwości, że wojna ta została sztucznie sprowokowana.

Tzw. Lavon Affair (Afera Lavona) – w pełni ujawniona operacja fałszywej flagi z 1954 roku, gdzie Izrael próbował za pomocą swoich agentów przebranych za Egipcjan sprowokować konflikt USA i Wielkiej Brytanii z Egiptem. Podłożyli oni bomby w m.in. ambasadach tych krajów. Winą próbowano obarczyć komunistów, nacjonalistów oraz Braterstwo Muzułmańskie. Akcja jednak nie wyszła. Chyba w akcie pogardy dla reszty świata, w 2005 roku zamachowcy – egipscy żydzi, zostali udekorowani przez prezydenta Izraela.

Alex wspomniał też o słynnym zamachu Izraela na USS Liberty w 1967 roku, gdy izraelskie samoloty zbombardowały amerykański statek nasłuchowo–obserwacyjny zabijając 34 i raniąc 170 Amerykanów. Znów winę próbowano zrzucić na Egipt, by doprowadzić do inwazji na ten kraj. Potem próbowano ją zatuszować twierdząc, że atak był nieporozumieniem. Izraelscy piloci ostatecznie przyznali się do wykonywania rozkazu ataku na statek amerykański, a rząd Izraela wypłacił odszkodowanie.

Alex wspomniał nawet o tzw. „prowokacji gliwickiej”, gdzie propaganda nazistowska wykorzystała atak przebranych za Polaków Niemców jako pretekst do agresji. Chodziło też o powstrzymanie pomocy Polsce jej sojuszników.

Alex wyjaśnia także w jaki sposób można było nakłonić kogoś do wykonania „zlecenia” na taki mord. Domniemany zabójca, James Holmes, jest klasycznym przykładem ofiary „mind control” – szkolonego w specjalnym ośrodku psychiatrycznym, programowanego zabójcy. Departament Obrony ma wiele takich ośrodków, które zajmują się praniem mózgów i innymi eksperymentami na psychice ludzi. Są zresztą dowody, że Holmes nie działał samotnie. W czasie strzelaniny puszczono np. gaz z kilku stron, słychać było też strzały z różnych miejsc naraz.

Operacje fałszywej flagi są wykorzystywane znacznie szerzej – dobrym przykładem jest finansowanie Al Kaidy przez tzw. „Zachód” w inwazjach na Syrię i Libię. Wikileaks ujawniła dokumenty, z których wyraźnie wynika, że planowane są akcje terrorystyczne, za które obwiniane będą niewygodne dla rządu grupy. W zamachu w Mumbai lider terrorystów był agentem CIA, o czym podał nawet dziennik Chicago Tribune.

Znanym przypadkiem fałszywej flagi była akcja planowana przez brytyjskich agentów przebranych za sunnitów w Basra w 2006 roku. Mieli oni w planie serię zamachów bombowych by wzniecić wojnę pomiędzy sunnitami i szyitami. Agentów złapano, ale akcja militarna sił brytyjskich na więzienie z użyciem czołgów ich odbiła. Pozostały jednak dowody i zdjęcia.Operacji fałszywej flagi jest znacznie więcej – niemal każda tragedia o dużym wymiarze, to rządowy, sztuczny terror. Takimi akcjami były też zamach na WTC oraz 7-7 w Londynie, gdzie autorem były służby brytyjskie MI6. Wystarczy zresztą wstukać w google „FBI fake terror” (sztuczny terror FBI) by się przekonać, że nie są to odosobnione przypadki. Do wielu zamachów wykorzystuje się osoby umysłowo niepełnosprawne lub faszerowane środkami psychotropowymi.

Elementy operacji fałszywej flagi można łatwo zaobserwować w masakrze w Colorado. Są więc motywy – Obama w tym tygodniu ma podpisać traktat w ONZ odnośnie zakazu posiadania broni, lecz potrzebuje dodatkowych 2 głosów w Senacie. W ubiegłym miesiącu w prasie pojawiły się zapowiedzi – możliwości strzelaniny w kinie w Colorado, które po tragedii zostały usunięte.

Zamach posłuży na pewno do ograniczenia praw Amerykanów – jednego z nielicznych narodów na świecie, który ma jeszcze prawo do posiadania broni i pełnej wolności słowa. Aby został zrealizowany plan rządu światowego i eksterminacji większości ludności świata, naród ten musi być, podobnie jak większość innych, ubezwłasnowolniony.

Na koniec dodam od siebie, że można być niemal pewnym, że zamach na prezydencki samolot 10 kwietnia 2010 roku, był operacją fałszywej flagi. W Polsce nie ma jednak tak dobrze poinformowanych i odważnych dziennikarzy jak Alex Jones, by była publiczna dyskusja na ten temat.

Na podstawie: Alex Jones “New Suspect in Batman Colorado Massacre”
Źródło: Monitor Polski

Temat łączy się z
Kim są rebelianci i dyplomaci

viewtopic.php?t=15735
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 24 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rząd USA nowym podejrzanym w masakrze w Colorado
Alex Jones uważa, że masakra była dziełem czynników rządowych....
Źródło: Monitor Polski

Alex Jones jako Amerykanin nie ma,tak jak my Europejczycy,właściwego oglądu problemu który polega na tym że "seryjne zabójstwa" są nie od dziś amerykańskim specialite de la maison . Nieubłaganie dowodzą tego statystyki. http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Ameryka%C5%84scy_seryjni_mordercy
My w Europie zawsze zabijaliśmy się "jak bóg przykazał" - z miłości,nienawiści,zazdrości,dla pieniędzy,i raczej detalicznie nie hurtowo. ale żeby z powodu frustracji położyć trupem kilka lub więcej,przypadkowo napotkanych, bogu ducha winnych ludzi,to się raczej nie zdarzało.
Przynajmniej jeszcze do niedawna to się nie zdarzało bo niestety i ta "amerykańska moda" zaczyna się u nas przyjmować.
Oczywiście nie znaczy to że Amerykanie są jakimiś rarogami o morderczych skłonnościach,to tylko znaczy że żyjąc w antyhumanitarnym systemie statystycznie częściej odbija im szajba.I w tymi sensie faktycznie- za strzelanine odpowiedzialna jest "władza".
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazek
Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 24 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,


Pracuję w firmie zajmującej się nadzorem technicznym statków.

Tak się składa ,że wiosną tego roku byłem na inspekcji jednego ze statków obsługiwanych przez naszą firmę.
Statek jest z częściowo rosyjską załogą. Przebywałem na burcie 10 dni .

Pod koniec mojego pobytu wieczorem zebraliśmy się w kabinie jednego z członków załogi Rosjanina i przy winie zaczęły się morskie opowieści.

Okazało się ,że był on zatrudniony na Arctic Sea i jest bezpośrednim świadkiem tamtych wydarzeń.

Pod Arctic Sea podpłynęła szybka łódź motorowa (taki ponton) u wybrzeży Szwecji i na pokład dostało się kilka osób rosyjsko języcznych, uzbrojonych i zamaskowanych.
Łódź została wciągnięta na pokład i przykryta brezentem aby z samolotu czy helikoptera nie była widoczna.

Kapitan uruchomił sygnał SSAS , czyli ze statku wyszedł sygnał o ataku terrorystycznym ,który wysyłany jest do władz bandery , w tym przypadku Urzedu Morskiego Malty oraz do Management Company.

W takich przypadkach odpowiednia osoba z Managemantu kontaktuje się telefonicznie z kapitanem i pyta co się stało.
Kapitan miał już pistolet przy głowie więc powiedział,że system został uruchomiony przez przypadek.
Do Flagi idzie informacja ,że uruchomiono system przypadkowo i wszyscy na lądzie idą spać

Załoga została zgromadzona w dwóch ciągle pilnowanych kabinach, nawigacją i kierowaniem statku na mostku zajmowali się przybysze natomiast wachty w siłowni były prowadzone przez mechaników pod ciągłym nadzorem uzbrojonego opiekuna.

Początkowo statek był normalnie widoczny a więc system identyfikacji jednostki AIS był włączony.
Kapitan i załoga kontaktowali się telefonicznie z firmą i rodziną ale z pistoletem przy głowie.
Po paru dniach system identyfikacji został wyłączony i statek stał się niewidoczny.
Kontakty zostały zabronione.

Tak dopłynęli na południe od Wysp Zielonego przylądka gdzie statek został zatrzymany przez rosyjski okręt i przybysze poddali się bez walki.

Załoga nie wie o co w tym wszystkim chodziło mój rozmówca sugerował ,że mogło chodzić o wymuszenie okupu od armatora. Armatorem była osoba z Tallina lub Rygi.

Statek przewoził ładunek drewna z Finlandii i wg jego relacji nie było tam żadnych rakiet, taki ładunek musiałby być zauważony przez załogę. Śmiał się z tych rewelacji.

Media podawały, że statek zawijał w drodze z Finlandii do Kaliningradu czemu mój marynarz zaprzeczył.
Żałuję teraz ,że bardziej nie „przesłuchałem” mojego rozmówcy

Cała załoga podpisała oświadczenie wobec władz rosyjskich że nie będzie udzielała prasie jakichkolwiek informacji.
Powiedziano mi, że byli bardzo nieprzyjemnie traktowani przez oficerów rosyjskich. Jeden z nich powiedział mojemu rozmówcy ,że ma władzę go zastrzelić. Ubolewał,że w niczym nie przypominali „oswobodzicieli”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 3995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:46, 03 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koczownicy dość szczucia nas na Rosjan część 3 z 3 Wykopanie Józefa Szaniawskiegoi komentarz:
Opublikowane w dniu 1 paź 2012 przez użytkownika RuchNarodowy

Warszawa 17 września 2012

1 września, jak zwykle, pis z kulawą nogą nie przyszedł pod niemiecką ambasadę upamiętnić rocznicy niemieckiej napaści , ponad 6 milionów pomordowanych naszych obywateli, ogromnych zniszczeń etc. Nikt nie żądał zadośćuczynienia.
Natomiast jak zwykle 17 września koczownicy ustawili się z pikietą pod ambasadą Federacji Rosyjskiej. Ukrywają prawdę o uwikłanych przez koczowników Niemcach i koczownikach, którzy mordowali narody polski i rosyjski.

Ta asymetria traktowania spraw została nam Polakom narzucona przez niekoniecznie do końca polskie i katolickie media, przez koczownicze fundacje i służby.

Kierowała tą imprezą niejaka Anita Czerwińska naczialnik klubu Gazety "Polskiej". Groziła nam. Niestety nie udało nam się uchwycić na filmie jej niezwykłej urody.

Z pod ambasady Federacji Rosyjskiej poprowadziła marsz ku ambasadzie Ukrainy.
Ich stosunek do spraw politycznych jest zgodny z wytycznymi, które można znaleźć na stronach fundacji Stefana Batorego , czy jak kto woli Georga Sorosa.

Pisowskie miesiączki, marsz z 17.09.2012, marsz NSZ z 22.09.2012, oraz marsz z 29.09.2012 w obronie telewizji TRWAM mają niestety wspólne niepokojące elementy.
Prawdopodobnie mają one przygotować 11 listopada tego roku. Obym się mylił.
=========================
Wolna Ukraina


_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 3995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 02 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe ile Fundacji w Polsce , to ekspozytury obcych wywiadów?

W Rosji muszą się rejestrować i są pod ścisła kontrolą, a w Polsce.......

Hulaj dusza, piekła nie ma!
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 3995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 07 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amerykański wywiad wojskowy zaangażowany w atak chemiczny?
czwartek, 05 września 2013 1

Sytuacja wokół Syrii coraz bardziej się zaostrza. Pentagon ogłosił, że jest gotowy do ataku na ten kraj celem „ukarania” Bashara al-Assada i Syrii za domniemane użycie broni chemicznej przeciwko cywilom. Tymczasem do Internetu wyciekły nowe dowody na temat możliwego współudziału wywiadu USA, w „ataku chemicznym” w pobliżu Damaszku, z dnia 21 sierpnia 2013 roku.

Hakerzy dotarli do korespondencji pracownika amerykańskiego wywiadu i opublikowali prywatne wiadomości pułkownika Anthony’ego J. Macdonalda, który jest Dyrektorem Biura Operacji i Planowania zastępcy szefa sztabu wywiadu USA.

W wiadomości e-mail z 22 sierpnia 2013 r. cywilny analityk wojskowy Eugene P. Furst gratuluje pułkownikowi „udanej operacji” odnosząc się do publikacji Washington Post o ataku chemicznym w Syrii.

Prezentujemy fragmenty korespondencji mailowej Anthony’ego J. Macdonalda z Eugene P. Furstem przedstawione na portalu Center For Global Research:

E.FURST: Przy okazji, widziałem twój ostatni sukces, moje gratulacje. Dobra robota.

A.MACDONALD: Jak widzisz, jestem teraz daleki od tego, ale wiem, że nasi chłopcy naprawdę się postarali.

Spośród innych korespondencji znaczenie dla sprawy może mieć również korespondencja pomiędzy żoną pułkownika Jeniffer MacDonald a Mary Shapiro:

Jennifer-MacDonalds-mails

M.SHAPIRO: Nie mogę przestać myśleć o tym strasznym ataku gazowym w Syrii. Widziałaś te dzieci? Naprawdę płakałam. Zostały zatrute, zmarły. Kiedy to się skończy? We śnie widzę ich twarze. Co Tony Ci o tym mówił?

J.MACDONALD: Również to widziałam, bardzo mną to wstrząsnęło. Ale Tony mnie pocieszył. Powiedział, że dzieci nie cierpiały, że zrobione to było pod kamery. Więc nie martw się, moja droga.

M.SHAPIRO: Ciągle myślę o tych dzieciach. Bogu dziękuję, że są żywe. Mam nadzieję, że dostały jakiś prezent albo, że im zapłacono.

Komentarz: Pomimo wątpliwości etycznych w stosunku do działań hakerskich, w tak ważnej dla świata sprawie jak wykorzystanie „ataku chemicznego” jako casus beli przeciwko Syrii, informacje opublikowane przez Center For Global Research (wraz ze skanami korespondencji) powinny być kolejnym ważkim elememtem na drodze do dochodzenia do prawdy o tym, co wydarzyło się 21 sierpnia na przedmieściach Damaszku. Istnieje również podejrzenie, że przedstawione skany maili są próbą umiejętnej falsyfikacji w wyśmienicie prowadzonej przez obydwie strony wojnie sieciowej. Niestety nie wiemy, w jaki sposób hakerzy weszli w posiadanie tych materiałów lub czy po prostu nie zostały one sfabrykowane. Tego rodzaju informacji pojawia się wiele m.in. wskutek działań samych Syryjczyków żywo zainteresowanych w zdezawuowaniu Stanów Zjednoczonych, aktywnie popierających destrukcję ich państwa. Nie można jednak zapominać, że to właśnie dzięki działalności hakerów, a także takich postaci jak Edward Snowden, czy Bradley Manning na jaw wyszły kulisy mocarstwowej polityki amerykańskiej. Stąd też, na chwilę obecną, nie można zarówno wykluczyć autentycznosci powyższych maili, jak i z czystym sumieniem zarzucać fałszerstwa, mając na względzie chociażby zasłużone dobre imię imię Centre for Research on Globalization – wydawcy portalu Center For Global Research.

Źródło: http://www.globalresearch.ca/u-s-militar.....ia/5348036


_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 3995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 07 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosja przedstawia stustronnicowy raport dowodzący, że za atakiem gazowym w Aleppo stoją rebelianci
Rosja przedstawia stustronnicowy raport dowodzący, że za atakiem gazowym w Aleppo stoją rebelianci foto: wikimedia commons

Rosjanie przygotowali i przedstawili ONZ obszerny raport dotyczący ataku gazem bojowym w Aleppo, raport ten dowodzi, że za tą zbrodnią stoją właśnie tzw. rebelianci, a nie powszechnie za nią obwiniane siły prezydenta Bashara al-Assada.

Rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych na swojej stronie internetowej opublikowało na ten temat oświadczenie. Raport oparty jest na naukowych analizach próbek pobranych na miejscu zdarzenia przez rosyjskich specjalistów.

Cały raport nie został opublikowany, ale czytelne jest, że Rosjanie w ten sposób chcieli pokazać jak powinny wyglądać przekonujące dowody w sprawie ataku gazowego z 21 sierpnia w okolicy Damaszku, dowody te mają przecież legitymizować amerykański imperializm. Niczym nie poparte spekulacje oraz sfabrykowane poszlaki, którymi podpierają się USA, Wielka Brytania i Francja, oskarżając Assada o użycie sarinu przeciwko cywilom, przy rosyjskim raporcie wyglądają naprawdę blado. Jest to jednoznaczny sygnał dla zachodu, że próba uzasadnienia uderzenia na Syrię zwyczajnymi histerycznymi pomówieniami, to dla Rosji zdecydowanie za mało, żeby zaakceptować rozpoczęcie wojny której konsekwencje mogą mieć zasięg globalny.

Warto tutaj przypomnieć, że Amerykanie nie tylko w przypadku Aleppo zamiast na prawdziwych sprawców winę zrzucili na tą stronę konfliktu, którą im było wygodnie oskarżyć. Też cała inwazja na Irak z 2003 roku uzasadniana była całkowicie nieprawdziwymi, bądź sfabrykowanymi dowodami. W wyniku wojny w Iraku zginęło ponad milion osób, Saddam Husajn został powieszony, a broni masowego rażenia nie znaleziono do dzisiaj.greendagger
=================================================
poniedziałek, 02 września 2013

Były amerykański kongresman Ron Paul i kandydat na prezydenta USA, poinformował, że
atak z bronią chemiczną przeprowadzony w Syrii był operacją „fałszywej flagi”,
przeprowadzoną prawdopodobnie przez wspierane przez USA grupy rebeliantów.Waszyngton oskarżył syryjskiego prezydenta Bashara al-Assada o przeprowadzenie chemicznego ataku 21 sierpnia i przygotowuje, jak to nazywa „militarną odpowiedź”.
„Nie mamy absolutnej pewności, kto użył gazu” – powiedział w środę (28.0Cool w rozmowie z telewizją Fox News były republikański senator z Teksasu.

„Grupą, która najwięcej zyskała na tym ataku jest Al-Kaida. Rozpylili jakiś gaz, jacyś ludzie umierają i obwinia się za to Assada”
– stwierdził R. Paul. Zauważył również, że kwestia interwencji wojskowej w Syrii jako żywo przypomina scenariusz wykorzystany w 2003 r. przed atakiem na Irak, kiedy USA oskarżyły ówczesnego przywódcę irackiego Saddama Husajna o posiadanie zasobów „broni masowego rażenia”. Te doniesienia zostały później całkowicie zdyskredytowane.

„Wystarczy przypomnieć sobie jak wiele kłamstw powiedziano nam o Saddamie Husajnie przed przygotowaniami wojennymi. Była to niewątpliwa propaganda. To dzieje się cały czas.
Myślę, że była to operacja «fałszywej flagi»”
– stwierdził na koniec były senator.

Amerykanie opublikowali raport wywiadu w piątek (30.0Cool, twierdząc, że to rząd syryjski był odpowiedzialny za atak chemiczny. Władze w Damaszku zdecydowanie odrzucają te zarzuty. W sobotę (31.08.) prezydent Barack Obama, który wcześniej określił użycie broni chemicznej jako przekroczenie „czerwonej linii”, ogłosił, że Waszyngton powinien zaatakować Syrię. Zapowiedział jednak, ze będzie dążyć do zgody Kongresu w tej sprawie.
Tekst został opublikowany w ramach w ramach programu analitycznego Wojna w Syrii.
Źródło: http://www.presstv.ir/detail/2013/09/02/.....alse-flag/

================================================
Amerykański wywiad był zaangażowany w atak chemiczny w Syrii?
6 września 2013 1
Prezydent USA Barrack Obama


Sytuacja wokół Syrii coraz bardziej się zaostrza. Pentagon ogłosił, że jest gotowy do ataku na ten kraj celem „ukarania” Bashara al-Assada i Syrii za domniemane użycie broni chemicznej przeciwko cywilom. Tymczasem do Internetu wyciekły nowe dowody na temat możliwego współudziału wywiadu USA, w „ataku chemicznym” w pobliżu Damaszku, z dnia 21 sierpnia 2013 roku.

Hakerzy dotarli do korespondencji pracownika amerykańskiego wywiadu i opublikowali prywatne wiadomości pułkownika Anthony’ego J. Macdonalda, który jest Dyrektorem Biura Operacji i Planowania zastępcy szefa sztabu wywiadu USA.

W wiadomości e-mail z 22 sierpnia 2013 r. cywilny analityk wojskowy Eugene P. Furst gratuluje pułkownikowi „udanej operacji” odnosząc się do publikacji Washington Post o ataku chemicznym w Syrii. Prezentujemy fragmenty korespondencji mailowej Anthony’ego J. Macdonalda z Eugene P. Furstem przedstawione na portalu Center For Global Research:http://orientalreview.org/wp-content/uploads/2013/09/macd.jpgE.FURST: Przy okazji, widziałem twój ostatni sukces, moje gratulacje. Dobra robota. A.MACDONALD: Jak widzisz, jestem teraz daleki od tego, ale wiem, że nasi chłopcy naprawdę się postarali. Spośród innych korespondencji znaczenie dla sprawy może mieć również korespondencja pomiędzy żoną pułkownika Jeniffer MacDonald a Mary Shapiro:

http://www.geopolityka.org/images/stories/secag/Jennifer-MacDonalds-mails.jpg M.SHAPIRO: Nie mogę przestać myśleć o tym strasznym ataku gazowym w Syrii. Widziałaś te dzieci? Naprawdę płakałam. Zostały zatrute, zmarły. Kiedy to się skończy? We śnie widzę ich twarze. Co Tony Ci o tym mówił? J.MACDONALD: Również to widziałam, bardzo mną to wstrząsnęło. Ale Tony mnie pocieszył. Powiedział, że dzieci nie cierpiały, że zrobione to było pod kamery. Więc nie martw się, moja droga. M.SHAPIRO: Ciągle myślę o tych dzieciach. Bogu dziękuję, że są żywe. Mam nadzieję, że dostały jakiś prezent albo, że im zapłacono.

Żona pułkownika Macdonalda rozmawiała ze swoim przyjacielem o tym, że to jasne, iż nagranie dzieci zabitych w ataku chemicznym w pobliżu Damaszku zostało przygotowane przez amerykański wywiad. Ta informacja rzuca nowe światło na wypowiedzi przedstawicieli administracji USA, iż „trzy dni wcześniej istniały przesłanki, że zbliża się atak (21 sierpnia)”

Jak Y. Bodansky z GIS / Defense & Foreign Affairs napisał w niedzielę:

„13-14 sierpnia 2013 roku sponsorowane przez Zachód syryjskie siły opozycyjne w Turcji rozpoczęły zaawansowane przygotowania do dużego i nieregularnego wzrostu działalności wojskowej. Pierwsze spotkania opozycyjnych przywódców wojskowych z przedstawicielami Qatari , tureckiego i amerykańskiego wywiadu ["Mukhabarat Amriki"] odbyły się w tureckim garnizonie wojskowym w Antakya w prowincji Hatay – wykorzystywanym jako centrum dowodzenia i centrala Wolnej Armii Syryjskiej (FSA) i ich zagranicznych sponsorów. Bardzo wysocy stopniem dowódcy opozycji, którzy przybyli ze Stambułu poinformowali regionalnych dowódców o nieuchronnej eskalacji walk ze względu na „rozwój wojny”, który z kolei doprowadzi bombardowania Syrii przez Amerykanów.”

Według tego samego źródła:

„24 sierpnia 2013 r. dowództwo wojsk syryjskich poinformowało wywiad o możliwych sprawcach ataku chemicznego i nalocie na tunele rebeliantów na przedmieściach Damaszku w dzielnicy Jobar. Pojemniki z toksycznym materiałem zostały uszkodzone w zaciętych walkach co spowodowało, że kilku syryjskich żołnierzy cierpiało na duszności, a „niektórzy z rannych są w stanie krytycznym”.

Wojska rządowe ostatecznie przejęły budynek hurtowni, w którym znajdowały się beczki pełne chemikaliów potrzebnych do mieszania sarinu, sprzęt laboratoryjny, a także dużą liczbę masek ochronnych. Syryjskie wojska zdobyły również kilka improwizowanych urządzeń wybuchowych, wyrzutni RPG i moździerzy. Tego samego dnia co najmniej czterech bojowników Hezbollahu działających w Damaszku w pobliżu Ghouta odczuło na własnej skórze skutki działania broni chemicznej, gdy w tym samym czasie rządowa jednostka „Commando” także odczuła działanie środków chemicznych podczas poszukiwań grupy rebeliantów w tunelach w dzielnicy Jobar . Zarówno siły syryjskie jak i Hezbollahu działały na podstawie informacji wywiadowczych o rzeczywistych sprawcach ataku chemicznego.” Próbki toksycznych środków zostały wysłane do Moskwy na szczegółowej analizie.

A photo taken by Marco di Lauro/AP in Iraq in 2003 was present by US State Secretary Kerry on August 30, 2013 as evidence of the 'Assad's chemical attack'.

Opublikowane dane wyraźnie wskazują na to, że administracja USA ma zamiar wykorzystać dowolny pretekst do rozpoczęcia uderzenia na Syrię. Najnowsze doniesienia o tym, że sekretarz stanu USA John Kerry wykorzystał zdjęcie zrobione w Iraku w 2003 roku, aby w ostatni piątek zilustrować „syryjskie ofiary ataku gazowego” do uzasadnienia swojego prowojennego listu do kongresmenów USA, dają jeszcze więcej dowodów na to, że „informacje wywiadowcze„, na które powołują się podżegacze wojenni, nie są oparte na faktach lub są wręcz sfabrykowane.

Dzięki takim informacjom jak ta ujawniona przez hakerów, większość ludzi na całym świecie może zrozumieć jak brudna gra odbywa się w ich imieniu. Brytyjski parlament już spełnił oczekiwania Brytyjczyków i sprzeciwił się samobójczej wojnie w basenie Morza Śródziemnego. Czy ustawodawca amerykański wykaże się tą samą ostrożnością i zdrowym rozsądkiem? Zobaczymy w przyszłym tygodniu…

Źródło: globalreseach.ca
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 3995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 17 Wrz '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jako kto przebywał twn amerykański przestępca we Włoszech?
-jako Turysta?

Pod jaka flagą USA wysyła przestępców do Europy?

Ilu takich nasłali do Europy i pod jakimi flagami?
(turysta , dyplomata , nauczyciel języka angielskiego, doradca, naukowiec)

========================
Czy Włochy ułaskawią byłego agenta CIA?

Opublikowano: 17.09.2013
Prezydent Włoch Giorgio Napolitano musi odrzucić prośbę byłego agenta CIA o ułaskawienie,
skazanego za przestępstwa popełnione w tymże kraju w ramach programu uprowadzeń przeprowadzonego przez Stany Zjednoczone,
mówi Amnesty International.

Robert Seldon Lady, który obecnie rzekomo znajduje się znów w Stanach Zjednoczonych, napisał do prezydenta Włoch z prośbą o ułaskawienie.
Włoski sąd uprzednio skazał go zaocznie, zasądzając karę dziewięciu lat więzienia za udział w uprowadzeniu Abu Omara z Mediolanu w 2003 roku.

„Jest to osoba, która przyznaje się do wzięcia udziału w porwaniu, wskutek którego człowiek został wysłany do więzienia w Egipcie, gdzie był torturowany.
Robert Seldon Lady uchylał się przed wymiarem sprawiedliwości przez 10 lat,
a ułaskawienie go teraz byłoby zakomunikowaniem w bardzo niebezpieczny sposób,
że nie pociąga się do odpowiedzialności osób winnych przestępstw prowadzących do wymuszonych zaginięć oraz tortur”
– powiedziała Julia Hall, ekspertka Amnesty International do spraw antyterroryzmu oraz praw człowieka.


W lutym 2003 roku włoskie i amerykańskie siły uprowadziły Abu Omara, egipskiego duchownego,
w Mediolanie, gdzie Robert Seldon Lady był w tym czasie szefem jednostki CIA.
Duchowny został nielegalnie przetransportowany z Niemiec do Kairu, gdzie był przetrzymywany w odosobnieniu.

Doniesiono, że był torturowany w czasie pobytu w areszcie.

Robert Seldon Lady jest jednym z ponad dwudziestu włoskich i amerykańskich sprawców porwania,
którzy zostali skazani.
Otrzymał on najdłuższy wyrok spośród nich.

Zgodnie z doniesieniami włoskich mediów, list wyżej wymienionego do prezydenta Napolitano zawierał przyznanie się do
udziału w porwaniu Abu Omara na rozkaz jego przełożonych oraz słowa

„Nie noszę munduru, lecz byłem żołnierzem w wojnie przeciwko terroryzmowi i posiadałem immunitet”.
Napisał także, że jego czyny „kontrolowane były przez bardzo ważnych funkcjonariuszy”, którzy powiadomili go,
że były one zgodne z prawem Stanów Zjednoczonych, Włoch oraz międzynarodowym.


Były agent CIA został zatrzymany w Panamie w lipcu tego roku. Amnesty International nalegało na jego ekstradycję do Włoch by stanął przed sądem.
Zamiast tego, odesłano go do Stanów Zjednoczonych.

„Władze Stanów Zjednoczonych wielokrotnie celowo blokowały wszelkie próby pociągnięcia do odpowiedzialności każdego, kto w ramach programu ekstradycji CIA i operacji tajnych zatrzymań dopuszczał się pogwałcenia praw człowieka. Wszyscy ci, którzy brali udział w uprowadzeniu Abu Omara, w tym także Robert Seldon Lady, muszą być deportowani do Włoch aby tam stanąć przed sądem” – powiedziała Julia Hall.

Wcześniej tego roku prezydent Napolitano ułaskawił Josepha Romano, oficera amerykańskich sił powietrznych, za udział w porwaniu Abu Omara. Amnesty International potępiło ten ruch jako próbę politycznego przypodobania się rządowi Stanów Zjednoczonych oraz dopuszczanie i akceptowanie bezkarności.

Tortury oraz wymuszone zaginięcia są przestępstwami wobec prawa międzynarodowego. Wszystkie państwa zobowiązane są prowadzić dochodzenie w przypadku ich popełnienia oraz, w przypadku zaistnienia wystarczających dowodów, zaskarżyć podejrzewanych o popełnienie takich czynów.

Tłumaczenie: Agnieszka Żdan
Źródło: Amnesty International Polska
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 3995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:28, 30 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Erdogan pod Fałszywą Flagą planował rozpocząć wojnę z Syrią

====================
Erdogan planował rozpocząć wojnę z Syrią

Opublikowano: 30.03.2014

Jak zauważyliśmy na Zero Hedge, turecki premier Erdogan zablokował dostęp obywateli Turcji do Twittera by blokować „spektakularny” przeciek informacji przed wyborami mającymi miejsce w ten weekend.

Następnie rano, wśród szalonego wyścigu, ponoć (mimo sądowego orzeczenia, że zakaz jest nielegalny) zablokował dostęp do YouTube. Jednak przez magię internetu mamy klip, który “wyciekł” i jest jasnym dlaczego Erdogan chciał blokady informacyjnej.

Jak możemy wyczytać z szybkiego tłumaczenia, rozmowa pomiędzy kluczowymi tureckimi przywódcami wojskowymi i politycznymi, dotyczyła tego co wydaje się być aranżacją ataku pod fałszywą flagą by rozpocząć wojnę z Syrią.

Najbardziej obciążające części rozmowy:

Ahmet Davutolu: „Premier powiedział, że przy obecnej koniunkturze, ten atak (na grobowiec Szaha Suleimana, który znajduje się w Tureckiej enklawie w Syrii) należy postrzegać jako szansę dla nas.”

Hakan Fidan: „wyślę 4 mężczyzn z Syrii, jeśli to jest to czego potrzeba. Stworzę przyczynę dla wojny organizując atak rakietowy na Turcję, możemy także, w razie potrzeby przygotować atak na grobowiec Szaha Suleimana.”

Feridun Sinirliolu: „Nasze bezpieczeństwo narodowe stało się zwykłym, tanim narzędziem polityki wewnętrznej”.

Yaar Guler: „Jest to bezpośredni powód do wojny. Chodzi mi o to, że to co zamierzamy zrobić jest bezpośrednim powodem do wojny.”[...]

Feridun Sinirolu: „Obecnie istnieją pewne poważne zmiany w globalnej i regionalnej geopolityce. Teraz może się to rozprzestrzeniać do innych miejsc. Mówiłeś o tym dzisiaj, i inni się zgodzili…
Teraz zmierzamy w kierunku innej gry. Powinniśmy być w stanie to dostrzec. ISIL i cały ten jazz, wszystkie te organizacje są bardzo otwarte na manipulację. Tworząc obszar składający się z organizacji o podobnym charakterze będziemy tworzyć istotne zagrożenie bezpieczeństwa dla nas samych.
Kiedy pierwszy raz weszliśmy do północnego Iraku, zawsze było ryzyko, że PKK wysadzi to miejsce. Jeśli dokładnie rozważyć ryzyko i uzasadnić… Jak powiedział właśnie generał…”

Yaar Güler: „Gdzie byłeś gdy przed chwilą o tym rozmawialiśmy. Otwarcie. Mam na myśli, siły zbrojne są „narzędziem” niezbędnym dla Ciebie na każdym kroku.”

Ahmet Davutolu: „Oczywiście. Zawsze mówię to samo w żargonie naukowym premierowi, podczas twojej nieobecności. Nie można zatrzymać się na tych ziemiach, bez twardego oddziaływania. Bez twardego oddziaływania, nie może być miękkiego oddziaływania.”

Pełne tekst dialogu w języku angielskim można znaleźć TUTAJ.

A gdyby ktoś wątpił co do autentyczności tego przecieku, to Erdogan przyznał już, że całe to nagranie jest autentyczne!

Na zapis rozmowy potwierdzający, że kraj członkowski NATO planował wywołanie wojny organizując atak pod fałszywą flagą z Syrii, wszystko co premier ma do powiedzenia to, że przeciek jest „niemoralny”. Premier Turcji Tayyip Erdogan określił przeciek upubliczniony w czwartek na YouTube z nagraniem najwyższych urzędników bezpieczeństwa, omawiających ewentualne operacje wojskowe w Syrii jako „nikczemny” blokując jednocześnie dostęp do strony udostępniającej film.

„Oni nawet upublicznili spotkanie bezpieczeństwa narodowego. To jest nikczemne, jest nieuczciwością… Komu służysz wykonując nagrania audio tak ważnego spotkania?” powiedział podczas wiecu Erdogan stojąc przed swoimi zwolennikami na kilka dni przez lokalnymi wyborami mającymi miejsce 30 marca, które będą kluczowym testem poparcia dla jego rządu.

Źródło oryginalne: www.zerohedge.com
Źródło polskie: PrisonPlane.pl

=============================================
Pytanie
czy Polska nadal powiinna byc w Nato: North Atlantic Terrorist Organization

gdy jeden szaleniec może wciągnąć nas w wojnę

https://www.facebook.com/pages/Nato-Nort.....3927659668
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 3995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 25 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RPP – czyli o co idzie w operacji fałszywej flagi?
Posted on Grudzień 23rd, 2015 in polska kolonia


No to już wiesz drogi czytelniku, że moment wyboru składu nowej Rady Polityki Pieniężnej musi być czymś przykryty. Po 20 -tym stycznia nie będzie potrzebny już ani Trybunał Konstytucyjny, ani Kijowski, ani Petru.

Wybaczcie staremu, że od chwili wbicia sobie do głowy słynnej maksymy, którą jeszcze w osiemnastym wieku wygłosił założyciel dynastii Rothschildów Mayer Amschel Rothschild, na wszystko co się w Polsce ostatnio dzieję nie może patrzeć inaczej, jak na operację fałszywej flagi. Zawsze gdzieś za uszami siedzi: „Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze narodu, a nie będę dbał o to, kto stanowi prawa.”

Naszym ekonomicznym okupantom naprawdę nie zależy na tym jakie będą stosunki Trybunału Konstytucyjnego do całej reszty systemu politycznego państwa. Narodowi rzucono więc tego „fałszywego szeląga” z Kaczyńskim na awersie i Petru na rewersie. Niech się trochę pobawi w godzinach nocnych na sali sejmowej i trochę na świeżym powietrzu w pokojowych demonstracjach.

Tymczasem, w poniedziałek zaczynają biec zawite terminy wymiany członków Rady Polityki Pieniężnej. I co – i cicho. Już na giełdzie pojawiły się nazwiska:

dr. Marka Chranowskiego
prof. dr hab. Eugeniusza Gatnara
Jerzego Kropiwnickiego
dr hab. Henryka łona
dr hab. Grażyny Ancyparowicz
prof. Jerzego Żyżyńskiego


Kto jest kto jest tutaj…

Deal rządu PiS z banksterami idzie w najlepsze o czym pisałem tutaj… Teraz chodzi jedynie o to, aby nie pozostawić przypadkowi obsady stanowisk w Radzie Polityki Pieniężnej.

Fałszywa flaga wygląda dobrze. Bydełko hodowane do celów wyborczych zostało poinformowane, że to demokracja przeszkadza w uszczęśliwieniu tegoż: 500 zł na drugie dziecko, obniżeniem progu podatkowego i skróceniem wieku emerytalnego. Kaczyński – za Fryderykiem Nietzsche – wie, że pospólstwo śmierć ojca to jeszcze wybaczyć może, ale grabieży ojcowizny nigdy. Pieniądze się należą więc staną za Jarosławem. Podpowiadam więc pieśń na kolejną demonstrację, w której to władza będzie dawała odpór KOD-owi:

„ Jak jeden mąż, jak jeden mąż staniemy teraz

jak jeden mąż, jak jeden mąż zań każdy padnie,

nie damy, nie damy prezesa,

włos z głowy mu nie spadnie”.

Śpiewaliśmy coś podobnego wtedy, gdy w Polsce operacje fałszywej flagi organizowały frakcje „moczarowców”, „natolińczyków” i „puławian”. Przyda się, bo czasy jakby takie same.

Już wiemy, że zmiana formuły wydatkowej pozbawi nas wyjątkowo bezszelestnie jakichś 30 mld zł tutaj… . Teraz chodzi o to, aby znowu społeczeństwo ugotować podwyżkami cen jak przysłowiową żabę. Powolutku, aby czasem nie wyskoczyła z kipieli.

Tylko babski oddział pretorianek Kaczyńskiego może wierzyć w to, że banki i sklepy wielkopowierzchniowe nie odbiją sobie podatków w zwyżce cen.
Oczywiście nie uczynią tego natychmiastowo. Mają w tym wprawę, będą działali powoli.
Rada Polityki Pieniężnej będzie się musiała zmierzyć z całym wektorem oddziaływań inflacyjnych.
Chodzi o to aby tam byli ludzie Rothschilda.


Wyobraźcie sobie państwo, że oto cały skład RPP osiąga zgodność co do tego, że banki komercyjne mogą zarachować sobie nie więcej niż 3% odsetek, a całą resztę byłyby zobligowany do przekazania na rachunek pozabudżetowych dochodów skarbu państwa. Załóżcie, że to stanowisko znalazłoby się w podstawowym jego dokumencie przekazywanym sejmowi jakim są Założenia Polityki Pieniężnej. RPP może to zrobić i Trybunał Konstytucyjny nie miałby nic do tego! Byłoby to jednak coś najgorszego, co mogłoby wydarzyć się Międzynarodowemu Żydowi. Bądźcie pewni. On takich momentów nie przesypia. On chce mieć pewność.

Co by się stało?

Mówiłem o tym obszernie tutaj… Ale przypomnę.

1. System bankowy dysponowałby 3% od sumy pożyczek 1 249 507,3 mln zł = 37 485 mln zł. Jest to kwota, w zupełności pokrywająca koszty działania systemu bankowego w Polsce.

2. Na rachunek pozabudżetowych dochodów skarbu państwa mogłoby wpłynąć 6% od sumy pożyczek co daje 74 970 mln zł.

Jest to kwota pokrywająca z nawiązką wszelkie obietnice wyborcze wszystkich partii politycznych z kampanii wyborczej, a nie tylko PiS-u.

No to już wiesz drogi czytelniku, że moment wyboru składu nowej Rady Polityki Pieniężnej musi być czymś przykryty. Po 20 -tym stycznia nie będzie potrzebny już ani Trybunał Konstytucyjny, ani Kijowski, ani Petru.

Bawcie się więc dobrze. Orkiestra jeszcze gra.

Józef Kamycki

nikander.neon24.pl
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:18, 26 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ktoś się spodziewał, że pisuary zrobią jakieś kroki w kierunku niepodległości? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


False flag
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile